New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Charity B. Marshall
TémanyitásCharity B. Marshall
Charity B. Marshall EmptyVas. Jún. 23 2019, 21:20
Charity Bethany Marshall


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Charity Bethany Marshall
Becenevek:
Char
Születési hely, idő:
Santo Domingo, 1989.11.23.
Kor:
29
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
University of Oxford, orvosi kar
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
másodéves rezidens
Ha dolgozik//Munkahely:
Mount Sinai Queens
Hobbi:
környezetvédelem, önkéntes expedíciók, terepfutás, latin táncok, repülés
Play by:
Blanca Suárez

Jellem

A lányom szakasztott mása az én fiatalkori énemnek. Imád utazni, világot látni, a veszélyes helyzetekben is feltalálja magát, nem riad meg az ismeretlentől, és komolyan veszi a munkáját. Egyetlen fiúját sem mutatta be, azt mondta ráér majd akkor férjhez menni, ha már elvégezte az orvosit, és megszerezte a kellő tapasztalatot. Elhivatott, a céljától senki, és semmi sem tántoríthatja el. Mindig mozgásban van, sosem tudom igazán mi jár a fejében. Egy zárt könyv, tele titkokkal, és kihívásokkal. A havonta kötelező bejelentkező hívásokon kívül csak ünnepnapokon látom.
/Emma Houston, agysebész, New York Presbytarian kórház/

Char nem véletlenül kapta a nevét. Maga az ajándék, az adakozás nagykövete. A munkámból kifolyólag elég keveset látom, de mindenfajta platformon igyekszem tartani vele a kapcsolatot. Az én nagy kislányom, és az sem számít, hogy hamarosan betölti a harmadik x-et . A repülés közös szenvedélyünk, rávettem, hogy megszerezze a repülési engedélyét is, ha tehetjük, akkor évente többször megyünk apa-lánya programra, ilyenkor általában az ő kedve szerint túrázunk, önkénteskedünk. A magánélete tabu, nem faggatom, és ez így is marad, hiszen látom rajta, hogy boldog. Egy kicsit az édesanyjára ütött a tartózkodó, magába forduló viselkedésével, de gyakran képes ennek az ellentétes oldalát is képviselni. A csapat lelke, és az én trópusi viharom.
/Gregory Marshall, pilóta, Mexikó/

Charity borzalmasan rendmániás. Sosem hagyhatom szanaszét a tányérokat, a ruhákat, ha nála töltök pár napot. A bulikban sem partner, sokszor kioktató, és okoskodó velem szemben, azonban jó érzéke van a divathoz, amolyan egyedi stílust nyomat. Apa állandóan dicséri, néha már sok, hogy rá kellene hasonlítanom. Nem vagyunk édestestvérek, de az idegesítő szokásain kívül nagyon is bírom a nővéremet. Bízom benne, hogy apa elenged a nyáron hozzá…megígérte nekem, hogy elvisz valahová túrázni…mit mondhatnék, hogy menő? Sosem vallanám be előtte.
/Sophie Marshall, tanuló, Boston/
Múlt
Egy évvel ezelőtt

Lágyan ringatózó óceánkép, narancs és a vörös keverékének kiemelkedő játéka a lemenő napkorongban, a meleg szél, és a finomszemcsés homok a talpam alatt jelenti a születésem lényegét. Gyakran járok vissza a karibi partvonalra, hogy megemlékezzem a szüleim legizgalmasabb kalandjáról. Röpke harminc évvel ezelőtt ezen a földrészen sírtam fel először, mert anya és apa úgy döntött, hogy belevágnak még egy utazásba a nagy feladatuk előtt. Mondanom se kell, hogy minden a visszájára sült el, hiszen anya már régen nem ülhetett volna repülőre, apának meg figyelembe kellett volna vennie a körülményeket. Nem bírtam ki, így eme fennhatóság alatt csöppentem bele az élet körforgásába. A karommal felkavarom a port, és a végtelen kékségre pillantok. Megnyugszom, ha egy kevés időt tölthetek a szülőhelyemen, innen merítek energiát, minden egyes alkalommal ide térek vissza, ha egy fontos döntést kell meghoznom. Nem szoktam kérdéseket feltenni, vagy listákat írni, csak kiülök a partra, és a vizet bámulom. Kutatások szerint a semmittevés eme formája serkenti az agyműködést, és kellően ellazít. Nem hazudnak a kutatók, nekem bevált módszerré nőtte ki magát. A bőröm felszínén érzem az apró részecskéket, mégis a szemnek láthatatlan a parányi darab, inkább az egészet nézzük. Mélyen beszívom a sós permetet, és megvárom, hogy átjárja a tüdőmet is. Lehunyom a szemhéjamat, és elképzelem, hogy a része vagyok az óceánnak. Nem menekülök, megbékélek a vízzel. Nem siettetem a távozást, elvégre szabadságra jöttem, csak éppen egyedül. Szokatlan, ha egy nő nem társsal utazik? Olyan sokszor tették már fel a kérdést nekem: Nem félek, hogy bajom esik? Mitől is kellene tartanom? Az aggodalmak jó nagy része fejben dől el, a többi felett még hatalmunk sincs, csak sodródunk az árral, és a bekövetkezésnek sem biztos, hogy lesz esélye. Egy félresikerült este, sok alkohol, és egy végzetes hiba. Anya munkája mellett nem is jöhetett szóba más, talán még lehettem volna tengerbiológus, vagy állatvédő, de ezek megmaradtak hobbi szinten az orvoslás mellett. Nem ismerek más utat…életeket akarok menteni. A hajamba kap a szél, úgy erősít, és simogat, mintha az édesanyám lenne. Apropó…anyaság. Vannak forgatókönyvek, melyek csak megtörténnek velünk, nekem is így esett meg, hogy teherbe estem a főnökömtől. Túlléptem a határokat, és engedtem a vágynak. Weston sármos, és okos…a saját területén legyőzhetetlen, ás pofátlanul magabiztos. Egyetlen percig sem kételkedne a tudásában. Felnéztem rá, és rajongtam érte, csak közbejött az az este, ahol inkább haza kellett volna mennem a többiekkel. Csak egy utolsó italról volt szó, én meg annyira befolyásolhatóvá váltam. Magába szippantott a személyisége, hiányoltam, ha nem láttam napközben…egyszerűen kitöltötte a gondolataimat. Ilyen lenne a szerelem, ennyire elvakult, és ostoba? Kétgyermekes családapa…a felesége ráadásul beteg. Mit tettünk? Az együtt töltött éjszaka után minden visszatért a régi kerékvágásba. Együtt dolgoztunk, nem eresztett maga mellől, én meg naivan elhittem, hogy lehet közöttünk valami. Az anyám őrjöngött volna, ha tud a viszonyunkról, az apám meg is verte volna…elismert volt a szakma berkein belül. Nem rúghattam fel az életét, és most itt ülök, mert ő átgázolt az enyémen. Hat évem van hátra a rezidensi időszakból, ha most kiesem, sosem fogok visszatérni. Nem lesz esélyem a műtők közelébe kerülni, és azon nőtársaim gyűrűjébe kerülök, akik feladták a karrierjüket a gyerek miatt. Nem vagyok az az anyatípus…láttam a szüleimet, az anyám se az. Mondhatni, hogy ez genetika által öröklődik? Biztosan nem, de mégis az anyám lánya vagyok. Apa másmilyen volt, az szerelem lehetett a javából, és bár elváltak, a mai napig jó barátságot ápolnak a szüleim. Belátták, hogy nem illenek össze…én nem vagyok képes felnevelni a bennem növekvő gyereket. Önzően szemlélem a világot? Probléma, ha olyan elismerésre vágyom, mint egy férfi? Előrehajolok, és átkulcsolom a térdeimet, miközben az óceán morajlását hallgatom. Messzire jöttem, elintézhettem volna egy füst alatt, de tudom, hogy Ryan segíteni fog nekem, ha felhívom. Nem kértem képeket, nem akartam hallani a szívhangját sem. Az apja a létezéséről sem fog tudni, ha úgy döntök…minden hang elhal a koponyámban. Egy vörös hajú kislány ugrik be, amint vidáman szalad mellettem a homokban, és anyának szólít. A következő kép egy ötéves forma kisfiú egy biciklivel. Megrázom a fejemet, és a fülemre tapasztom a két tenyeremet. Nem leszek anya. El fogom vetetni, mert Weston és én sem érdemeljük meg, hogy ilyen jövőnk legyen. Kinyitom a szemem, és a barna szembogaraimat a vízre vezetem. Békés a lélek, ha egyezségre jut. Egy másik életben, és egy másik helyen anya lettem volna…de most…nem leszek.

Mostanság

Tele vagyok tervekkel, és programokkal is. Queens fura hely, még szoknom kell az afrikai fél évem után, de azt hiszem, hogy ideje egy kicsit célirányosabban tevékenykednem. Az árvákat lecserélem az itteni népre, és meglátom, hogy mit hoz nekem a holnap. A sürgősségi kemény terep, de sok mindent láttam már, talán nem fog ki rajtam néhány húsz órás műszak, és az amerikai hot dog, nemde? Vágjunk bele!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charity B. Marshall
Charity B. Marshall EmptyVas. Jún. 23 2019, 22:46
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Charity!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Történeted során egy olyan hölgyet ismerhettünk meg, aki nem fél a kihívásoktól és az akadályok is inkább ösztönzik őt minél gyorsabb megoldásra, mintsem meghátrálásra kényszerítenék. Úgy gondolom csak akkor élvezhetjük igazán az életet, ha engedünk egy kicsit a késztetésnek, hogy kilépjünk a komfortzónánkból és olyanokat is meglépjünk, ami korábban akár bizonytalanságot ébresztett bennünk. Számodra úgy tűnik ez egészen jól működik. Szereted a munkádat és a céljaidhoz is hűséges vagy, amikről nem engeded, hogy bárki is elterelje a figyelmedet. Komoly elképzeléseid vannak a jövőddel kapcsolatban, amit szorosan követnek az elveid, amiket nem szívesen másítanál meg pusztán másnak a kedvéért, ahogyan a döntéseidet is szereted saját magad meghozni, mint ahogyan azt a bizonyos és közel sem könnyednek ható tényt is, ami az anyaság feladását foglalta magában. Nincs olyan ember a földön, aki ne követett volna el olyan hibákat, amiket egyből meg is bánt, de az már más kérdés, hogy mennyien tartozunk abba a csoportba, akik tanulnak belőlük és többé nem követik el azokat? Valószínű számodra ez éppen elég leckének bizonyult ahhoz, hogy átértékelj az életedben dolgokat és kapcsolatokat annak érdekében, hogy ez a második esélynek is értelmezhető lépés ne végződjön majd hasonlóan. És tekintetbe véve azt mennyire ragaszkodsz az elképzeléseidhez és a terveidhez, úgy gondolom ehhez nem lesz nehéz a továbbiakban sem tartanod magadat. Charity B. Marshall 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Charity B. Marshall A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Charity B. Marshall D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Charity B. Marshall 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Charity B. Marshall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Syl & Ben - The charity ball
» Evelyn Marshall
» Connor Marshall
» Charlie & Roxy | the charity event
» marshall hewson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: