New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Ma 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Ma 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Ma 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Ma 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Ma 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Steven Mann
TémanyitásSteven Mann
Steven Mann EmptyVas. 13 Jan. - 21:53
Steven Mann


Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Steven Mann
Becenevek:
Steve,  Stevy
Születési hely, idő:
Hamburg, 1994. október 25.
Kor:
24 év
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényszegők és munkanélküliek
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Gimnázium, befejezett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Bérgyilkos
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
lövészet, krimisorozatok nézése (inspirációforrás)
Play by:
Mark Meer

Jellem

Mit is mondjak. Bonyolult. Igazából bármire mondhatnám ezt amíg velem kapcsolatos. Német bevándorló családból származom, de már itt nőttem fel. Ugyanez a család jelenleg azt se tudja hogy létezem-e még.

Alapjában véve barátságos vagyok. Azt hiszem. Szeretek viccelődni, néha még akkor is mikor a fegyverem a két szemed közé emelem. Nem is tudom... érdekes reakciókat vált ki az emberekből egy viccelődő alak akinek az ujja az arcodba tolt pisztoly ravaszán viszket.
Őszintén... nem hazudok ha azt mondom, hogy elbűvöl a gyilkolás. Annyi módja van egy élet kioltásának... annyi mód a szórakozásra. És ez mellé még pénzt is kapsz. Hát nem álommunka? Szerintem is.
Igazából már nem is tudom, hogy kezdődőtt... oh, de. Olyan 20 évesen eszembe jutott, milyen lehet egy bérgyilkos élete. Instabil gondolkodásmódom van? Szerintem se. Nos. Elég volt alaposan körülkérdeznem egy-két simlisebb alakot, mire rájöttem, hogy a kerületi képviselő szeretne eltávolítani valakit. Meg is volt az első munka. A faszi szekrényében rejtőzve vártam ki az éjszakát, majd olyan éjfél körül belefolytottam célpontomat a párnájába. Tudom, szörnyű. Egész nap a szekrényben szobroztam... De a pénz az pénz jóember!

Múlt

-"A mostani célpont,  Alfonz Ramirez, bolti eladó a kedvenc éjjel-nappalimban. Már-már sajnáltam hogy meg kell öljem. Sose nyúlta le a visszajárómat. Van még ilyen ember New Yorkban? Szerintem se. Az egyetlen bűne hogy szemtanúja volt egy drogátadásnak, és az érintett személyek aggódnak, hogy eljár a szája. Rossz helyen, rossz időben..." -gondoltam magamban ahogy a lakása felé tartottam.
Ott álltam a 24-es számú ajtó előtt. Hallottam kedvenc eladómat, ahogy egy női hanggal beszél. Úgy gondoltam udvarias leszek, és bekopogok. Gyorsan felhúztam fekete kesztyűimet, majd 3-szor megkopogtattam az ajtót.
A nő nyitott ajtót.
-Itt lakik Mr. Ramirez? -kérdeztem a kedvesebbik hangnememen.
A nő kicsit értetlenül fogadott, mivel "kicsit" későn voltam ott.
-Igen, de most nem elérhető, ha megérti... -mondta enyhén lekezelő hangon.
-Ez esetben, további jó estét hölgyem! - előhúztam farzsebemből a kabátom alatt tartott hangtompított pisztolyt majd egy gyors mozdulattal a nő álla alá nyomtam és meghúztam a ravaszt. Csak egy kis nyöszörgést lehetett hallani meg ahogy átmegy a fején a töltény. A fejéből kifröccsenő agyvelő egy kicsit bemaszatolta az ajtófélfát. "Majd letörlöm."
Beléptem a lakásba, és pisztolyomat oldalamnál tartva konfrontálódtam Alfonzzal. Mikor meglátta a fegyvert a kezemben, és realizálta hogy miért nem jön a nője vissza, teljesen lesokkolt. Megmukkanni se mert. Én barátságosan rámosolyogtam, és a pisztolyommal a kanapéra mutattam.
-Foglalj helyet. Csak segíteni jöttem. - mondtam nyugodtan. Szerencsére tette amit mondtam így maradhattam az udvarias szerepemben. Én is helyet foglaltam mellette, és a pisztolyom a lábamra téve hozzászoltam.
-Tudod, te a napokban... olyan dolog szemtanúja voltál... ami rendkívül veszélyes rád nézve. Én, szerény személyemben, azért jöttem hogy segítsek. Látod, a nőd most egy üreggel a fejében lett gazdagabb. Neki nem járt segítség. Viszont, NEKED, drága barátom, ugyanez segítség lehet. Szerinted, miért lehet ez?
-Kérlek... Figyelj... adhatok pénzt! Mennyit kérsz??!
-Hajjh... Rossz válasz. - ebben a pillanatban befogtam a száját, majd nekinyomtam a pisztolyt a mellkasának, amit 3 lövéssel át is eresztettem. A faszi szíve valószínűleg olyan volt jelenleg mint a lyukacsos sajt.
-Micsoda pazarlás... nyugodj békében haver. -majd lecsuktam a szemét és elfektettem a kanapén, kezét a mellkasára téve.
Visszamentem a nőért az ajtóhoz, majd őt beleültettem a fotelbe. Éppen kimentem volna, mikor eszembe jutott a vérfolt az ajtófélfán.
Visszamentem, szedtem egy konyharuhát meg egy fertőtlenítőt, és letöröltem. Miféle vendég lennék ha rumlit hagynék magam után?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Steven Mann
Steven Mann EmptyKedd 15 Jan. - 7:29
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Steven!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem kimondottan nyugtat a tudat, hogy egy bérgyilkossal lehet dolgunk a későbbiekben, mindazonáltal ahogyan az árnyoldala, úgy a karakter szempontjából maga izgalma is megvan ennek. Gondolom az adrenalinlöket, ami ezzel járhat sosem jön rosszul. Többségünk egész élete során álmai munkáját hajszolja, te pedig úgy látom ebben találtad meg a szerencsés nyertest. Very Happy Úgy gondolom te is másképp értelmezed az élet által előírt szabályokat, ami részben nem annyira kellemetlen, hiszen olykor jobb ha magunk is összerakunk pár általunk helyesnek avagy elfogadhatónak vélt elvet, amihez minden erőnkkel ragaszkodhatunk majd. Te sem vagy ezzel másképp, hiszen számodra a világ sok szempontból mást jelent mint az átlagnak. Neked újabb lehetőségeket, valamit amit a kezeid között és az irányításod alatt tarthatsz és ami előbb vagy utóbb akár a hasznodra válhat.
Némi félelemmel, ugyanakkor mégis kíváncsian várom, hogy hova vagy kikhez sodor ezek után az élet. Elnézést a hosszas várakoztatásért. Olykor az élet közbe szól, de mindezek fényében nem is tartalak fel tovább téged. Steven Mann 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Steven Mann A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Steven Mann D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Steven Mann 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Steven Mann
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Steven Lawrence
» Steven and Colin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: