New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Steven Lawrence
TémanyitásSteven Lawrence
Steven Lawrence EmptyPént. Jún. 09 2017, 16:36

Steven Lawrence


Teljes név: Steven Lawrence
Play by: Jake Gyllenhaal
Születési hely: rád bízom
Kor: 39-41
Lakhely: döntsd el.
Szexuális beállítottság: hetero!
Családi állapot: házas
Csoport: Törvényszegők és munkanélküliek
A férjem vagy. Még. 10 éve ismerjük egymást, 9 éve vagyunk házasok, amiből 4-et töltöttünk el boldogan. Igazi  tündérmesékbe illő pár voltunk, akiket mindenki csodált. Ketten egészítettük ki egymást. Te híres boxolóként, én pedig egy szépségszalon tulajdonosaként.  Mindenben támogattuk egymást. Én voltam a legnagyobb rajongód, felnéztem rád. Ki nem hagytam volna egyetlen mérkőzésedet sem, izgulva szurkoltam neked. Te pedig abból nyertél erőt. Aztán született egy kisfiúnk, ami még teljesebbé tette a szerelmünket. Tökéletes életünk volt, amit azt hittük, hogy senki nem vehet el tőlünk. Tévedtünk. 5 évvel ezelött, amikor épp az akkor fél éves Thomas-szal sétáltunk, egy autó ütött el a zebrán, állítólag ittas is volt. Én két hétig voltam kómában, a kisfiúnk viszont meghalt. Te pedig bosszút álltál, amiért gyűlöllek. Megölted azt a férfit, aki elvette tőled a fiadat. Börtönbe kerültél, így egyedül hagyva engem, a fájdalommal és a gyásszal. Ezt pedig nem tudom, hogy meg fogom-e valaha neked bocsájtani. A karrierednek annyi, a Manhattani lakásunkat el kellett adnom. Jelenleg Brooklynban élek a nagybátyámmal, te pedig hamarosan kiszabadulsz a börtönből. Vajon meg tudjuk menteni a hézasságunkat? Csak rajtunk áll!

Nagyon nagy szükségem lenne rád, kérlek siess. A karakter gyermekkorát és a börtönben eltöltött idejét a megalkotóra bízom, a lényeg, hogy szólj, ha megjöttél. A pb-t szeretném, ha maradna, de ha nagyon nem tetszik, akkor egyeszkedhetünk másról is. Kérlek gyere hamar <3 !


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Steven Lawrence
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Steven Mann
» Steven and Colin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: