New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 14:09-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:43-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Marley Morrow
TémanyitásMarley Morrow
Marley Morrow EmptyVas. Dec. 02 2018, 18:24
Marley Morrow


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Marley Georgina Morrow
Becenevek:
Mara (csak a kivételes embereknek)
Születési hely, idő:
New Haven, 1987. április 8.
Kor:
31
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
University of New Haven - Fire Science (Fire/Arson Investigation) // végzett (2017)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
tűz- és gyújtogatási szakértő
Ha dolgozik//Munkahely:
NYPD Arson & Explosion Squad
Hobbi:
kerékpározás, Krav Maga, olvasás
Play by:
Imogen Poots

Jellem
"Biztos, hogy maga az újdonsült szakértőnk? Azt hiszem, megtévesztő a fiatalos arca, Ms. Morrow! Alig hiszem el, hogy harmincasak táborába tartozik, és frissen végzett az egyetemen."
Ezt az egység vezetője, Harrelson hadnagy mondta nekem az első percben, mikor beléptem az irodája ajtaján. Mindent el is mondott fél perc alatt, amit külsőmre csak lehetett első látásra. Lehet, hogy hihetetlennek tűnik a korom, de ez még nem a világ vége. Későn érő típus vagyok, azt hiszem, ez a legjobb válasz az egész szituációra. Évekig nem mertem kijönni a lakásomból, rettegve éltem tizenkilenc éves koromtól fogva, és egészen addig, míg nem vettem bátorságot és kimerészkedtem a levegőre. Édesapám éttermét felgyújtották, engem kimenekítettek pár vendéggel együtt, de a halottak száma sok volt. Köztük volt az imádott édesapám is. Az engem ért trauma miatt nehezen tudtam bárkivel kapcsolatot teremteni, de én voltam az, aki mindent elutasított. Gyenge voltam, nem tudtam felejteni. Tűzoltói képzést elvégeztem, de fortyogni kezdett bennem a vágy, hogy inkább a szemfülesebb, mindenre odafigyelő, precíz tulajdonságaimat kellene előtérbe helyezni, ezért továbbképeztem magamat. Meg akartam érteni, miért tesznek az emberek olyat, amivel elvehetik mások életét... Szakértőként a nyomozói ösztönömet kiválthattam, így élvezni kezdtem az életet. Szenvedéllyel csinálom, amit csinálok. Sokáig nem hittem magamban, de most már a bizalmam önmagam felé megerősödött. A vicceimtől mindenki kifutna a világból, de én ilyen vagyok, nem vagyok túl jó a viccek előadásában, sokkal jobb szeretek másokén nevetni perceken át. Az alaptermészetemből fakadóan segítőkész, kitartó, türelmes vagyok, persze azért, előfordult már, hogy hevesen reagáltam le valamit vagy türelmetlenkedésem okozott némi fennakadást. Egyértelmű, hogy jófej vagyok igazából. Ennyi.
Múlt
- Morrow! - rázott fel az álomból Harrelson hadnagy engem.
Tökre úgy éreztem magam, mint aki megivott volna legalább három üveg Martinit vagy vodkát. Nem éreztem magam fittnek, inkább fáradtnak, lassított észjárásom volt jelenleg, ami kivetíthető arra, hogy az előző délutánt és estét szinte végig itt töltöttem. Talán csak annyi időre léptem ki, míg mosdóba mentem vagy az édesség- és kávéautomatához. Ja, meg telefonon beszéltem az egyik tűzoltóval is, akinek a csapata elsőként ment ki a riasztáshoz.
- Hadn... hadnagy - nyögtem ki, miután valamennyire észhez tértem.
- Maga itt aludt megint...? - kérdezte, miközben én a zsibbadt kezemet igyekeztem mozgatni, amin az előbb még feküdtem.
- Dolgoztam az ügyön, átnéztem mindent - azonnali válaszom ez volt, ki tudja, hány órakor szundikáltam el, az biztos, hogy reggel van már.
Beletúrtam a szőke tincseimbe, őrült keresésbe kezdtem a helyszíni fényképek között, amikor a hadnagy megfogta kezeimet, leállított engem, én pedig szúrós szemekkel tekintettem rá, akartam neki mondani valamit, mire ő kezdett el beszélni.
- Menjen haza, frissítse fel magát, aztán jöjjön vissza pár óra múlva - vágott közbe, én azonban nem akartam ezt tenni, viszont ellenkezni sem akartam, és már fel is álltam, amikor mégsem tudtam elindulni. - Mire vár még? - komolyabb lett a nézése.
- Jó, hazamegyek - olyan semmitmondóan válaszoltam. - ...ezt viszont látnia kell. Nézze meg a képet jól, mit lát ott? - vettem fel egy fotót, amin mutattam neki valamit, ami számomra érdekes volt. - Az egy táska vagy bőrönd maradványa, uram... Mi van, ha abban vitték oda a gyújtogatáshoz való dolgokat? - mindenféle nyom lehet rajta vagy belül, és úgy láttam, a bizonyítékok között nincs ott ez a tárgy.
- Valakit odaküldök, de maga most szépen hazamegy, és nem a helyszínre- Megértette?  - nagyon nehezen bólintottam, hogy oké, megyek.
Szó nélkül összepakoltam mindenemet, pici rendet tettem az asztalon, mert már a hatalmas kupleráj kifejezés is kevés lenne hozzá. Elvonult a hadnagy az asztalomtól, egyenesen az irodájába ment, de még onnan is figyelt engem, és mutatóujját a lift felé irányította. Még utolsó pillantást tettem a bekeretezett fényképre asztalomon, ahol apával együtt vagyok. Megérintettem az arcát, puszit dobtam, ezután meg már útnak indultam.
Ahogyan beszálltam a liftbe, eszembe jutottak azok a kínkeserves, végtelenül szomorú percek, amiket átéltem, átéltünk azokkal, akiknek a családtagjaik vagy barátaik is benn égtek az étteremben. Nekem apa volt az egyetlen, akivel bármit megtudtam beszélni. A halála után bezárkóztam, hiába voltak ott barátaim vagy épp apa nővére, Penelope. Ellöktem őket magamtól, de mindvégig ott álltak, vártak arra, mikor engedem, hogy segíthessenek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marley Morrow
Marley Morrow EmptyVas. Dec. 02 2018, 19:38
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Marley!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon érdekesnek találtam, a szakmádat. Aztán ahogy tovább olvastam, mondhatni minden még világosabb lett. Egy ilyen traumával a hátad mögött, nem lehet könnyű. Hisz elvesztetted az egyetlen embert, aki számodra a világot jelentette. Egy gyermeknek nem szabadna ezt átélnie, mert még szüksége van az útmutatásra. Ahogy neked is. De úgy hiszem, hogy apukád így is megadta neked a kellő irányt ahhoz, hogy most itt tarts. Roppant érdekesnek találtam, hogy miként oldottad fel a magadban rejtőző feszültséget, és miként terelt erre az útra. Így a továbbiakban is nagyon kíváncsi vagyok, hogy merre visz majd az utad. Így el is engedlek, irány a játéktér ! Marley Morrow 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Marley Morrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lynda Morrow
» Marley & Jai
» Marley Finnegan
» Cameron & Marley | what a suprise
» Ludmilla & Marley // the rescue

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: