New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Marley & Jai
TémanyitásMarley & Jai
Marley & Jai EmptyKedd 14 Jan. - 21:36

Marley and Jai
We have to plan this properly




Becca ma vásárolni ment, így a délután folyamán szabad vagyok. Marley-val, Becca unokatestvérével amúgy is volt egy megbeszélt időpontom, hogy egyeztessük az igényeit a tervrajzokkal. Ez természetesen csak egy álca, külön megkerestem őt, hogy legyen szíves a tervek után egy kis időt szánni rám, ugyanis eljött a nap. Észrevettem, ahogy Becca apró célzásokat kezdett el hagyni, például, amikor többször is felhozza, hogy a barátnőjének milyen volt az eljegyzési partija, az ékszer katalógus, amiben az idei év kísérő gyűrűinek trendjét vitatják és véletlenül a lakásomon felejtette, miközben rám várt... Én még várni szerettem volna, de el kell ismernem, már mindketten felnőttek vagyunk, közeledünk a 30 felé. Becca gondolkodásával nincsen semmi gond, időszerű lenne végre családot alapítani, ehhez pedig nem más az első lépés, mint a házasság. Teljesen megértem az érzéseit, és én is szeretném őt boldoggá tenni. Látni akarom azt a ragyogó mosolyt az arcán, mint az első randinkon. Azt szeretném, ha a pillanat tökéletes lenne a számára. Elvégre, ő a legjobban érdemli, és ki más ismerhetné őt már elég jól, ahhoz, hogy ebben tanáccsal lásson el, ha nem az unokahúga, akivel születésüktől fogva nagyon közel állnak? Ugyan hallottam Beccától, hogy milyen nehéz helyzetben is van jelenleg Marley, hiszen a családja kirekeszti a lány édesapját, mindössze az érzései miatt… Rettenetesen sajnálom, hogy ilyen konzervatív a családjuk, szinte csak remélni merem, hogy engem elfogadnak majd, mint vejüket. Bár úgy vettem észre, hogy egyelőre még semmi problémába nem ütköztünk, Becca azt mondta, a szülei bármikor szívesen látnak minket, ha meg szeretnénk látogatni őket. A múltkori közös vacsora pedig nem is volt kellemetlen hangulatú, bár egyértelműen nem is volt tökéletes.
Marley, szia! Minden rendben volt az úton? – kissé elbambultam, amíg a lányra vártam. Rettenetesen izgulok emiatt az egész eljegyzés miatt, ilyenkor pedig könnyen elveszek a gondolataim között. A kávé is kihűlt előttem a csészében, a tervrajzok szinte rendezetlenül hevernek az asztalon, míg a festményeim szélei ki, kikandikálnak a mappából, ahogy az íróasztal sarkának döntöttem azt. Viszont rögtön felkelek, és lesegítem róla a kabátját, amint pedig feltettem a fogasra, indulok is, hogy kihúzzam számára a széket. Igaz, még nem érkezett meg az igazi tél, de már kezd hűvösre váltani az idő, örülnék, ha Becca is egy kicsit gyakorlatiasabban öltözne, mint Marley, még ha semmi kétség sem fér hozzá, hogy milyen ragyogó is így. Azt viszont nem akarnám, hogy megfázzon, vagy bármi problémája legyen, talán a hétvégén elmehetnénk közösen bevásárolni, és nézhetnénk egy olyan kabátot, ami kellően meleg, de elég divatos is a számára. Bár nem tudom, hogy ez a két feltétel fog-e találkozni az ő igényei mellett.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Marley & Jai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you saved me from a heart attack | marley | lilia
» Marley Finnegan
» Ludmilla & Marley // the rescue
» Cameron & Marley | what a suprise
» Miles & Marley // this case is more important than anything else

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: