New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Stormi & Dave
TémanyitásStormi & Dave
Stormi & Dave EmptyPént. Márc. 17 2017, 20:09
Stormi& Dave

Elhatároztam, hogy elmegyek bulizni egyet. Régen voltam már. Mad sem volt otthon, mert elment azzal a fura barátjával kocsmázni, vagy valami hasonló helyre. Nem akartam otthon egyedül unatkozni, meg amúgy is ki voltam már, szóval úgy gondoltam, hogy jót tesz egy kis buli. Elő is vettem a legjobb formámat. Letusoltam, belőttem a hajam és előkerestem valami menő ruhát. Egy kockás ingre és egy farmerre esett a választás. Szerettem egy kicsit elegánsabban megjelenni egy bulin. Az enyhén feszülős ingek pedig a kedvenceim voltak, szóval nem bántam, hogy kissé elegáns ruhában mentem.

Eléggé ki voltam aznap. Először is nagyon bántott, hogy összevesztünk az öcsémmel pár piszkos edényen. Nagyon szerettem őt és bántott a dolog, hogy hajba kaptunk. Megbeszéltük utána, de akkor is rosszul éreztem.
A másik pedig Penny volt. A diákom, de még is lefeküdtem vele. Nem lett volna szabad. De nem tudtam még róla, hogy a diákom lesz. Ha akkor tudtam volna, nem bújtam volna ágyba vele. De így már teljesen más a helyzet. Főleg, hogy kezdtem érezni iránta valamit. Inni akartam. Jó sokat, hogy elfelejtkezzek ezekről a problémákról. Ezért is mentem el bulizni. Nem terveztem, hogy becsajozok, csak szimplán inni akartam.  A hely tele volt. A zene hangosan üvöltött és a fények össze-vissza villogtak. Már egészen elszoktam ettől. Egyből a bárpult felé vettem az irányt. Már ott ült egy lány, szóval leültem mellé, hogy legyen kivel beszélgetni. Rendeltem egy kis whiskyt majd a fiatal hölgy felé fordultam.

- Szia. - kedvesen mosolyogtam rá. Nem akartam rámászni. Nem az, hogy nem volt szép, mert az volt, de nem akartam csajozni akkor. Meg amúgy is ott volt nekem Penny.
- Hogy hogy egyedül üldögélsz? - néztem rá kérdőn.



remélem, hogy ez jó lesz Stormi & Dave 4146035580: | outfit | xxx | ©️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Stormi & Dave
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» stormi && maddox
» what do I do ☆ Dave & Isabel
» Dave&&Sarah - No need for help,Doc .
» hallucinate ⋆ Dave & Isa
» Elsie & Dave | is that really you?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: