New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 08:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 06:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel - Page 2 EmptyHétf. Május 21 2018, 21:39


Emanuel & Noel


Nem hiszem el amit mond, Annie csak a barátom, soha nem volt köztünk eddig semmi sem, egy kínos pillanat sem, sőt már beszéltünk is róla,mondtam, hogy nagyon örülök, hogy van egy olyan barátom, mint Ő és nem mondta akkor sem, hogy többet szeretne.
- Szerintem tévedsz, Annie sohasem tett semmit sem… mi csak barátok vagyunk. - nem is értem miért kellett most Anniet felhozni, azt akarja, hogy féltékeny legyek? Mert láttam ám, hogy ők ketten milyen jól elvannak amikor én nem vagyok ott. Meglestem őket az ablakból meg az ajtón át hallottam, amikor beszélgettek.
Nem szeretem ha parancsolgatnak nekem, az mégis valahol mélyen tetszik, hogy Emanuel ezt teszi. Kisajátít magának, pedig nincsen közöttünk semmi sem. Csak ez az éjszaka a miénk, mert holnap új nap kezdődik és egészen biztos, hogy rájön majd, nem akar tőlem semmit sem én csak egy buta fiú vagyok akit egy éjszakára akart megkapni és hogy ezen túlleszünk már nem fogom érdekelni.
Nem akarok erre gondolni, és szerencsére hamar el is tereli a figyelmem az újabb követelőzésével.
Először teljesen furcsa, egyáltalán nem ilyennek képzeltem el, nincs benne semmi különleges, de meg kell ismételnem, mert nem lehet az, hogy mindenki oda van a csókért nekem meg nem tetszik, valamit biztosan rosszul csináltam. Másodjára is épp olyan, mint először egészen addig amíg meg nem mozdul. Nem tudom mit csináljak, hova tegyem a kezeim, mit csináljak a számmal, de végül csak becsukom a szemeimet és hagyom az ösztöneim vezéreljék a mozdulataimat. Óvatos vagyok és mindent akarok amit adni hajlandó nekem. Hozzá simulok, majd hamarosan megérzem a hátamnál az ágyamat. Emanulet pedig fölöttem, és baromi jó érzés ahogy finoman a matracba nyom. Lábaimat a dereka köré kulcsolom, nyelvem az övével játszik, és azt szeretném, hogy ez örökké tartson. Ha tudom, hogy ez ilyen jó akkor már jó pár éve megcsókoltam volna az első velem szembe jövőt. Aztán a következőt és az az utánit, csak hogy ezt sohase kelljen abba hagyni.
- Nagyon tehetséges szád van. - súgom az ajkai közé két csók között mosolyogva. - Minden trükködre meg kell tanítanod. - most én követelőzök.



Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel - Page 2 EmptyKedd Május 29 2018, 07:24
Noel & Emanuel


Hosszú, lassú, de egészen elmélyülő ez a csók, élete első csókja. Azt akarom, hogy tökéletes legyen, épp ezért úgy nyaldosom és csókolgatom, mintha csak puha agyag lenne a kezemben. Egyszerre csak egy finom mozdulat, majd újabb és újabb. Teljesen elveszek ebben, órákig képes lennék csinálni. Az ágy halkan megnyekken, ahogy ránehezedem Noelre teljes súlyommal, de azt hiszem, el fog bírni minket. Nem lesz gond.
Lélegzetvételnyi szünetet tartunk csak, nem többet, de a kicsi fehér cicának rögtön meg kell szólalnia. Talán épp elég volt neki ennyi a csókból. Nem szabad túlterhelni elsőre. Pedig legszívesebben itt és most magamévá tenném. Ez a póz, ahogy a derekamra kulcsolta a lábait... Egek, képtelen vagyok megálljt parancsolni magamnak! Az ágyékom az övének nyomom, de mivel rajta ott van már megint a fehérnemű, így nincs semmi vész. Ettől eltekintve, imádom, ahogy kapaszkodik belém, ölel, magához szorít, és minden elképzelhető módon hozzám akar érni.
- Mindent meg fogsz tanulni - súgom az ajkai közé, és újabb apró, játékos csókot kap, de csak rövidet. - Nagyszerű diák vagy. - Megint megcsókolom, ezúttal kicsit hosszabban.
De attól tartok, hogy ha ezt sokáig folytatjuk, újra fel fog állni. Akkor pedig... Sajnos, azt hiszem, Noel mindennemű szüzességét elveszítené most rögtön. Ezért kinyitom a szemem, és felnyomom magam, hogy kicsit eltávolodjak tőle. Nézem szép arcát, és minden vonását az eszembe vésem. Megsimítom a tenyeremmel. Épp most veszti el az ártatlanságát, és ezt az arcot meg kell őriznem magamban, későbbre.
- Emlékszel, hogy mit mondtam a múzsákról? Hogy uralkodnak a művészeken és hogy a művészek a rabszolgáik. Most talán még nem tudod, hogy ez mit jelent, de majd rájössz.
Lemászom róla, megcsókolva búcsúzóul a nyakát, majd a kezét is. Baromira nehéz elszakadnom tőle! Legszívesebben egész a lábujjáig végigcsókolgatnám, arról nem is szólva, hogy egész éjjel semmi mást nem is akarnék csinálni, csak ezt.
- De ez az egész maradjon a mi titkunk, rendben? - figyelmeztetem, még mielőtt kisurrannék a szobájából, mint egy macska, aki ott se volt. Azért, az alsómat megkeresem és felveszem.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel - Page 2 EmptySzer. Május 30 2018, 22:28


Emanuel & Noel


Nem akarom elengedni sohasem, azt akarom, hogy így maradjon, rám nehezedve, csípője a lábaim között, szája pedig az enyémen, és egyelőre úgy tűnik ő sem vágyik arra, hogy eltávolodjon tőlem. Teljesen belemerülünk a csókba, és ha így folytatjuk akkor vagy leszophat újra vagy a kezével kiverheti nekem vagy pedig ha egyikre sem hajlandó akkor könyörögni fogok neki, hogy csináljon valamit. Nem fog tenni semmit sem, ha más tervei lettek volna akkor nem adja rám vissza az alsónadrágomat, de vissza húzta, szóval ma úgy hiszem be kell érnem ennyivel. Talán jobb is így. Ágyékát az enyémnek nyomja én pedig halkan felnyögök, ha ezt sokáig csináljuk akkor teljesen be fog indítani megint.  
Megszólaltam, de ez nem igazán vette el a kedvét tőlem, sőt, újabb és újabb csókokat kapok, de már nem sokat, mert fel akar kelni rólam, de én ezt megnehezítem neki, nem engedem el a lábaimmal.
- Maradj még egy kicsit! Aludj itt! Csak aludjunk, meg csókolózzunk még egy kicsit mást nem kérek. - Kérlelem, hátha megesik rajtam a szíve, de sejtheti, hogy hazudok, mert leszáll rólam én pedig igyekszem a legártatlanabbul nézni rá, hátha mégis meggondolja magát.
Szavait külön-külön értem, de egyszerre nem tudom értelmezni. Én lennék a múzsája? Nem, biztosan csak téved.
- Lakat lesz a számon. - felelem, majd már nincs is a szobában. Magamra húzom a takarót, de nem jó, közel sem olyan érzés, mint amikor Emanuel feküdt rajtam. Nem fogok tudni elaludni, inkább előveszem a szintetizátort, bedugom a fülest, hogy senkit se zavarjak így az éjszaka közepén, és olyat csinálok amit még sohasem. Elkezdek zenét szerezni.

Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Emanuel × Noel
» Emanuel × Noel × Nice to meet you
» Kayline & Khaine - The secrets of the mountains
» secrets everywhere
» The secrets of salt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: