New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:28-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

liam callister
Témanyitásliam callister
liam callister EmptyHétf. 19 Márc. - 20:26

Liam Callister

stars cannot shine


Karakter típusa: saját
Teljes név: Liam Elliot Callister
Becenevek: Liam
Születési hely, idő: 1994. május 3., Leeds, UK
Kor: 23 év
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: biszexuális
Családi állapot: single af
Csoport: média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Oxford, zene tanár, fél éve végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: énekes, mellette egy gimnáziumban tanár
Ha dolgozik// Munkahely: saját magának egyengeti a sorsát, s egy manhattani gimiben is vállal részmunkaidős állást
Hobbi: rajz, festés
Másként látom a világot, mint a legtöbb velem egyidős srác, s azt sem lenne túl merész kijelenteni, hogy teljesen más vagyok, mint az emberiség java része. Visszafogottan, békésen, kerülve a konfliktusokat próbálok élni, s a világot egy hálón keresztül látom, amely kifogja a negatív dolgokat és eltünteti a látásmódomból.
Egy olyan ember, akinek a rajz a mindene a legtöbb dolgot úgy próbálja érzékeltetni, s felfogni, hogy az papírra vetve hogyan is mutatna. Legyen szó itt tárgyakról, emberekről, cselekedetekről vagy akár érzelmekről is. Szeretem mindenben a legjobbat látni, ám nem áll tőlem az sem távol, hogy poénból csipkelődjek a társaimmal, de csak és kizárólag egy egészséges határon belül. Nem vagyok haragtartó, s olyan sem, aki feleslegesen hülyíti a másik embert. Tisztában vagyok a képességeimmel és nem tartom azt jó dolognak, amikor valaki túlságosan szerény és visszahúzódó, az a legjobb, amikor bátran kimerünk jelenteni bármit akár magunkról, akár másokról.
Lehet, hogy furcsának és torznak találsz, de a világ is az, amelyben élsz.


without darkness

Egy ecsetvonás.
A festék rendezetlen a papíron, az ecset szálai külön-külön látszanak, ami rettentő nagy hanyagságra utal. Az én művem nem lehet hanyag! Pár hónapja minden megváltozott, az egész életem fenekestül felfordult. Nem vagyok boldog, legszívesebben üvöltenék, próbálom helyre hozni a lelki békém, de nem megy. Kezdek kifordulni önmagamból.
Egy kört festek.
Ez az alakzat mindig is az egészet szimbolizálta a számomra, a családom kezd széthullani, az egész már rég felbomlott. Más idők köszöntenek be, a világ megváltozik, a kör eltorzul. Egy olyan síkidom keletkezik belőle, amely teljesen felismerhetetlen lesz, mint én.
Összegyűröm a papírt, újat veszek elő, egy kisfiút rajzolok rá, aki mosolyog, ám a szeme nem látszik ki barna hajkoronája alól.
Egy koron ez a kisgyerek voltam én. Apám egészen kiskoromtól iszik, az alkoholista jelző lenne rá a legjobb. Mindent tönkretett. Az otthonunkat. A játékaim. Engem. Az édesanyám. Mindent. Mindent, ami valaha is fontos volt nekem.
Régen rengeteget rajzoltam le az érzelmeim, amelyeket apám alkoholizálása váltott ki belőlem.
Most mindennek vége szakadt, apám halálra itta magát, eltemettük és az a legszörnyűbb az egészben, hogy nem érzek semmit. Megrémiszt, hogy nem tudok együtt érezni, amikor anyám teljesen összetört miatta, pedig mindig csak bántott minket!
Nem tudok ép ésszel gondolkozni, elmémet elteríti a düh és muszáj valahogy kiadnom magamból. Le kell rajzolnom.
Nem.
Most ez sem segít.
Ez életemben az első alkalom, hogy nem nyugtat le a rajz, a festés, a vonások, amelyeket máskor olyan nagy kedvvel és szeretettel vetek a papírra. Kétségbe vagyok esve, mert nem tudom, hogy mit is tehetnék. Azt akarom, hogy anyám ne sajnálja azt az embert, aki mindig is csak megkeserítette az életünk, s ahelyett, hogy jó apám lett volna csak elvett tőlem dolgokat, amelyeket már sosem kaphatok meg. A boldog gyermekkort.
Minden csak illúzió. Hülye, elcseszett kényszerképzet. A kisfiú a lapon nem én vagyok, akármennyire is próbálom elhitetni magammal. Sosem mosolyogtam. A haj, mely a szemembe furakszik csak a könnyeket, a szomorúságot rejtik el. A mosoly, pedig azt jelképezi, amit mindenki felé mutattam. Már akkor meg kellett tanulnom sok mindent, amiről egy annyi idős srácnak még hallania sem kellett volna.
Egyszer minden értelmet nyer majd. Megtanultam az életem során, hogy muszáj sodródnom az árral. Úsznom kell, mielőtt elsüllyednék. Összességében úgy gondolom, hogy mára kiforrt a jellemem, a személyiségem, ám apám hatalmas pecsétet hagyott rajta. Én nem akarok senkit sem bántani, sosem kérkedtem, sosem okoztam fájdalmat más embereknek, mert csak és kizárólag azt szeretném, hogy minden rendben legyen mindenkivel. A festményeimet egy-két kivétellel mindet eladom és az összeggel segítem édesanyámat. Sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy különböző szervezeteknek adjam azt az aprócska pénzt.
Szeretném azt hinni, hogy egy nap felébredek és minden jó lesz. Ekkora klisét, mi? Tudom, hogy minden ugyanolyan romlott marad majd, de azt mondják a remény hal meg utoljára, s nem kell elkeseredni, mert egyszer jön valami vagy valaki, ami vagy aki mindent helyrehoz és akkor nem lesz más csak a boldogság. A rideg valóság majd egy kellemetlen, távoli emléknek tűnik és soha többé nem kellesz vele foglalkoznom. Készen állok erre, szükségem van valamire, ami felpezsdít, amitől mindig mosolyra érzek késztetést. Olyan emberré akarok válni, aki tényleg vidám és elégedett. Vajon valaha lesz erre lehetőségem vagy megmaradok a torz világ szülöttje?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: liam callister
liam callister EmptyHétf. 19 Márc. - 22:15

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Liam! Very Happy
Fénysebességgel készültél el, szinte fel sem fogtam, hogy már írtál is az elkészülős topicba liam callister 1556694851 Azt már tudod, hogy a pb választásoddal sikerült levenned a lábamról (amúgy van két szingli karakterem Rolling Eyes Razz ), de a művészeti vonal csak még jobban adta a lovat ez alá. liam callister 3874598021 Oké, mostanában tök sok művész érkezik hozzánk, de én mindet nagy lelkesedéssel köszöntöm liam callister 3874598021
Szimpatikus a jellemed, és ott rendesen magamra ismertem, mikor azt mesélted, hogy is tekint egy művész mindarra, ami a szeme elé tárul. Gyönyörűen fogalmaztad meg azt az érzést liam callister 1404455205 Úgy gondolom, hogy igazán emberi, reális karaktert sikerült megálmodnod. Nem tökéletes, vannak hibái és ez így a jó. Az élete sem volt tökéletes, amit rendkívül sajnálok, hiszen az alkoholizmus egy borzalmas dolog és sajnálatos módon sok családot tesz tönkre napjainkban Sad
Részvétem az édesapád miatt és azért, hogy az anyukádat ennyire megviselte a halála. Te egy nagyon jó srác vagy, hiszen segítesz neki és ez becsülendő liam callister 1471401822
Foglalókat mindenképp látogass mielőtt játszanál, aztán meg nincs más dolgod, mint megnöveszteni a hajadat Razz


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
liam callister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Liam Read
» Liam & Noreen - sms
» Liam Welhaven
» Liam Burt
» liam j. hudson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: