New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 14:09-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:43-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Matt Mckay (mostohaapa)
TémanyitásMatt Mckay (mostohaapa)
Matt Mckay (mostohaapa) EmptyKedd Márc. 13 2018, 11:28

Matt Mckay


Teljes név:Matt Mckay
Play by: Russel Crowe ,de egyezkedhetünk is . Very Happy
Születési hely:London
Kor: 40+
Lakhely: Rád bízva
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Rád bízva
Csoport: Egészségügy
Első levél.
Drága,"apa"!
Egy idegsebész  ,méghozzá majdhogynem a legjobb . Egy apa ,aki talán mégsem az.
Érdekes dolgok ezek. Amikor örökbe fogadtál én voltam a mindened ,én voltam a Te kis tündérkéd és mindig arra neveltél hogy aszerint cselekedjek amit én jónak érzek. Hét évesen az ember ezeket a szavakat persze semmibe veszi ,mert nem érti,most már viszont értem . Tudom nem vagy büszke rám ,és valószínű soha nem is leszel ,de egy valamire kérlek ,csak egyszerűen bocsáss meg semmi mást !

Második levél.
Mckay!
Én tudom hol ment félre a mi kapcsolatunk ,viszont Te egy percet sem áldoztál arra hogy ennek utána járj . Csak addig voltam jó míg minden cukormázban fürdött ,és én voltam a Te tökéletes kicsi lányod ? Nagyon úgy tűnik . Nem válaszolsz ? Hát legyen ! De tudd ,szükségem lett volna rád ,de most már késő.

Harmadik levél.
Képzeld, ma volt az első munkanapom prostituáltként ! Na ,ez már jobban tetszik ? Ha ezeket a sorokat olvasod valószínű többet már nem látsz ! Így nagyon jól vésd az eszedbe !
Mától nincs rád szükségem ,egyedül is megállom a helyemet ,lehet nem pont úgy ahogy Te vagy "anya" képzelte ,de igen is megállom. És ha majd eljön az ideje ..Te is tudod jól mi következik.

4 Levél.
"Apa" haldoklom,csak gondoltam szólok ! Puszi .

Nos,ez csak egy-egy részlet ahogy Sarah látja az apját. Az Ő kapcsolatuk nagyon jónak indult ,de az évek elteltével fordult a kocka amit (pm ) formájában elmondok majd. Matt Mckay ,egy idegsebész két gyerekes apuka ...volt . Ám a fia a halott a fogadott lánya meg eliszkolt . A felesége pedig haldoklik. Furcsa játékot űz vele az élet ,hisz most hogy szüksége lenne  a segítségre senki sincs körülötte. Csak azért mert nem volt hajlandó Sarahnak megbocsájtani.  Most viszont itt a lehetőség ,megtudhatod milyen érzés mikor a sajátként nevelt lányod a késed alá fekszik ,már csak az a kérdés hogy Sarah mennyire hajlandó majd erre ..nem lesz könnyű jobb ha felkészülsz.Mivel a drog teljességgel tönkretette a lányodat,így rohamosan romlik az állapota . Az idő vészesen ketyeg.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Matt Mckay (mostohaapa)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Viv & Matt
» Matt & Seb
» you, again... - Cher & Matt
» Matt x Kate - See you again...
» Sean & Matt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: