New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Selena Blaine
TémanyitásSelena Blaine
Selena Blaine EmptyKedd Ápr. 16 2024, 16:11
Selena Blaine

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Selena Blaine
Becenév
Sel, Lena
Születési hely
Spanyolország, Barcelona
Születési idõ
2000.04.16
Kor
24
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Felfedezés alatt
Családi állapot
Eléggé foglalt
Tanulmányok
Mérnök informatikus
Foglalkozás
Jelenleg R1es munkatárs apám cégénél
Munkahely
Blaine Industries
Hobbi
Szeretek utazni, a tengerpartot, a szabadságot.

Csoportom:
Üzlet

Jellem
Nem szeretek magamról beszélni, ez olyan, mint egy állásinterjú, mint mikor azt kérik, hogy mesélj magadról, és te csak ott ülsz és azon gondolkodsz, hogy most mit is mondj, szépíts? Vagy értékelik az őszinteséget? Nem, azt biztosan nem. Az ilyen helyzetekhez van egy mű mosolyom, amit álarcként használok, ez egyébként egészen bejön rendezvényeken, meetingeken, vagy ha csak nincs kedvem jó pofizni. De nem mindannyian álarcot viselünk? Néha én is szeretném szabadjára engedni a belső énem, hogy tomboljon és csak ne gondoljon a holnapra, de nagyon jól tudom, hogy nem tehetem meg, így a lehető legtöbbször diplomatikus és tartózkodó vagyok. Persze mindig vannak kivétlek, hisz a pasim és a legjobb barátom előtt nem szoktam megjátszani magam, utóbbi egészen az óvoda óta ismer, olyan, mintha a testvérem lenne, annak ellenére, hogy a bátyámmal egy idős, olyan, mintha két bátyám lenne, csak épp külön családból. Ők ismernek a legjobban, de eléggé?
Lobogó szőke fürtjeim miatt sokan nem vesznek komolyan, hisz nő, alig százhatvan centi és még szőke is, de ha kinyitom a szám és helyre rakom a hitetlenkedőket rögtön más lesz a felállás, megkövetelem a tiszteletet, hisz az üzlet világában sosem volt és lesz könnyű nőnek lenni.

Avataron:
Magui Corceiro

Múlt
Kezdjük az elején? Rendben, Spanyolországban születtem, tudom, nézz csak rám, szőke és kék szemei vannak, hát tipikusan Spanyol vagyok, meg a francokat, apám felmenői németek, akik a második világháború alatt szöktek Amerikába, itt felvették a Blaine nevet és próbáltak nagyon mélyen elvegyülni, akkor, hogy kerültem Spanyolországba? Nos, ezek a nincstelen emberek rengeteget dolgoztak, hogy messzire juthassanak, mára már a Blaine Industries egy eléggé ismert név, apa terjeszkedi akart, így üzleti útra ment egy hosszabb időre, és hát a többi már történelem,
Később New Yorka költöztünk, apát vissza hívta a munka, szóval felpakolta a feleségét, a két gyereket és vissza cuccolt minket az államokba, nem mondom, hogy egyszerű volt, mert hát nem itt születtünk, se állampolgárság, se túl sok angol tudás, nem volt könnyű beilleszkedni, távol a barátaimtól.
Eltelt pár év így, majd egyszer anya széles mosollyal mondta, hogy a hétvégén elutazunk, nem értettem, hogy ebben most mi a nagy öröm? Időnként elmentünk a tengerhez, apának van ott nyaralója, szóval igazából semmi újra nem számítottam, ez most mégis más volt, anya annyira készülődött, mintha legalább is haza menne Spanyolországba...
Amikor megállt az autó, nem tudtam hinni a szememnek.
- Salva!
Ugrottam kis és futottam rég nem látott drága barátom felé, hisz már oly rég elváltunk, egy darabka otthon, el sem hiszem, hogy ez ennyire hiányzott.
Mint később kiderült Ők is New Yorkba költöztek, ettől fogva elválaszthatatlanok voltunk, Ő a legjobb barátom, a legfőbb bizalmasom, a fő forrása minden bajba kerülésemnek, na nem, mintha én nem lettem volna benne nyakig...
Egy ilyen családi eseményről való ellógás estéjén ismertem meg Salva barátját, aki attól fogva az enyém is, az a sorsfordító este óta minden nap a kezem fogja és támogat engem, pedig sűrűn vagyok stresszes, eddig az egyetem, majd a diploma után a apa cégénél.
Mert hát mindenki csak azt látja, hogy a főnök lánya, és hát protekció és hasonlók, arra nem gondolnak, hogy nem én választottam azt, hogy át akarom venni apa cégét egyszer, amikor Ő már nyugdíjba akar menni, remélem jó soká, mert a drága bátyám kevesebb időt tölt itthon, mint amennyit oda van, valahol, sosem tudom épp merre jár, néha megjelenik egy új nővel, majd tovább is áll, szeretem Őt, de lehetne kicsit felnőttesebb.
Wild-el most költözünk az első közös otthonunkba, minden dobozokban, a teherautót várja, és, hogy az új lakásunkba érjen, anya búcsú bulit szervezett nekünk, a kicsi lánya felnőtt.

livin' in new york

Salvador Ario imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Selena Blaine
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Selena Blaine 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Selena Blaine Margarida-corceiro-magui-corceiro

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Selena Blaine Gif-margarida-corceiro-44171009-300-300
★ play by ★ :
Magui Corceiro
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Selena Blaine Friendship-losliya

You are my best friend
TémanyitásRe: Selena Blaine
Selena Blaine EmptyPént. Ápr. 19 2024, 09:45
Kedves Selena!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sosem könnyű magunk mögött hagyni az otthonunkat és azzal egyszerre a már megszokott életünket, de minden okkal történik velünk, én pedig úgy gondolom, hogy a nehézségek ellenére azért sikerült megtalálnod a helyedet New Yorkban is, az pedig csak a hab volt a tortán, hogy a legjobb barátoddal is éppen itt sodort ismét össze az élet benneteket, ez azt hiszem, hogy épp elég indok arra, hogy hálás legyél azért, amiért anyukád megszervezte azt az utazást, amihez úgy tűnt, hogy a kezdetekben nem is igazán volt kedved. Mindenkinek szüksége van valakire ahhoz, hogy ne érezze magát egyedül, te pedig vissza kaptad a régi barátodat és még melléje újakat is. Innentől már nincs más dolgod csak az, hogy élvezd a fiatalságodat és azt, hogy még mindig nagyon sok idő van addig, hogy apukád elérje a nyugdijas éveit és te azzal komolyan át vedd a cég irányítását. Amig ez bekövetkezik, csak élj úgy, ahogyan az neked jó, minden másra van időd gondolni akkor, amikor arra kerül a sor.  Selena Blaine 4146035580
Színt és rangot majd egy admintól fogsz kapni, addig is vesd bele magad az életbe! Selena Blaine 3874598021  

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Selena Blaine Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Selena Blaine 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Selena Blaine Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Selena Blaine Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
105
★ :
Selena Blaine Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Selena Blaine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» blaine anders

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: