New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

besties
TémanyitásRe: besties
besties EmptyHétf. Márc. 25 2024, 13:06
Másfél méteres szörnyeteg
Szabad

Play by
a képen Auli'i Cravalho
Születési hely
rajtad áll
Kor
21-23
Lakhely
Brooklyn-Manhattan?
Szexuális beállítottság
rád bízom
Családi állapot
besties 1842050612
Csoport
diákok
Történetünk
Meglepő módon szintén franciaszakra jársz, azonban a gólyatáborban nem egy csapatban voltunk, de valahogy mégis melléd kerültem az egyik reggeli torna alkalmával, ahol megfigyelted, hogy leégett az arcom, mert elhagytam valahol a fényvédőmet. Igen magasröptű beszélgetést folytattam le veled erről a hatalmas megfigyelésedről, és mivel alapvetően srác vagyok, nem hitted el nekem, hogy tényleg vannak nálam ilyen kellékek. Csak akkor tudtalak meggyőzni, amikor elmeséltem, hogy a nyarakat általában tényleg a negyven fokban töltöm Délkelet-Ázsiában. Nem tudom hogy jött szóba az, hogy hasonlóan választottunk szakot, de egyszer csak azt vettem észre, hogy keresni kezdted a társaságomat és együtt töltöttük az időt, ami engem egyáltalán nem zavart. Sokat beszélgettünk, az elején talán komolyabbnak és félénkebbnek tűntél, pont ezért ért hidegzuhanyként, hogy valójában pont olyan vagy, mint a szőke barátnőnk. Esküszöm, hogy a kettőtök egymásra találása volt alapvetően a célom, de végül nem éreztem magam rosszul azért, mert a nyakamon maradtatok mind a ketten, ami által egy szem fiúként egészen addig én voltam minden hülye poénotok célpontja, amíg egyszer ki nem maradt a menstruációd. Újra szeretnék gratulálni ahhoz, hogy nem vagy terhes! Kérlek a szeretetcsomagot, amit tőlem kaptál, innentől használd, és ez az állapot az egyetem végéig fent fog állni. Veled még elvileg sem kavartam soha, amire büszke vagyok, mert gyönyörű vagy. Viszont mi ketten túl jól kijövünk ahhoz, hogy crusholni próbáljalak, és a szőkehercegnővel ellentétben te folyamatosan arra bíztatsz, hogy azzal legyek, akivel lenni akarok. Sokkal kevesebb helyzetben értesz egyet velem, ami miatt már volt, hogy összekaptunk, de összességében jól megvagyunk mi hárman. Remélem az egyetemi évek végéig kitartasz mellettünk annak ellenére is, hogy mindig a szemedre vetjük, hogy túl sokat pasizol. Szimplán csak annyiról van szó, hogy nem akarjuk, hogy megsérülj.

// ebben az esetben szintén nem szabnék meg semmit, de szerintem a fenyegető aurával rendelkező hölgyemény sokkal inkább csak kiszakadt otthonról, aminek minden terhe egyszerre leesett a válláról és ugyanúgy nyomja azt. Emiatt hármójuk közül ő az, aki a leggázosabb egyedek mellett köt ki, a legrészegebb a bulikban, meg egyéb dolgokon van túl, de Dem szívesen vigyáz rá anélkül, hogy fejmosást tartana arról, amit ő is elkövet állandó jelleggel. Mindenesetre, ha látsz potenciált a kiscsajban, akkor nagyon szívesen látnám őt a fiam plotjai között.  besties 4142114136  A pb ebben az esetben is váltható, nyugodtan gondolkozz kaukázusibb arcokban akár, szimplán csak iránynak van megadva ez a szépség. Várlak nagyon!

livin' in new york



I am pleasant by the things I find
Deep inside my broken mind, I am haunted by the things I find, and it creeps on me like a sunrise, and it swallows me into black skies, back to dusk, take me to the dark, take me to my sorrows, and the shadows I'll face it, take me from the dusk, and of all the things I left behind, I am haunted by the things I didn't try, and it creeps on me like a moonrise, and it swallows me into blue skies, back to dawn, I'm on my way, spreading the sunlight, I'm on my way, take me from the dark, take me from my sorrows, and the shadows I'll face it, take me to the dawn, deep inside my complex mind
mind álarcot viselünk
Demian I. Dragun
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
besties QIeWmuK
besties XXdqbgf
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Losing that part of my soul
Keep your head low, bound to the money they own, I was invited into the party of the silence, be what they're like and be quiet, I'm in my black tie, are you all satisfied?, sipping the red wine, just like your black lies, lalala lalala lalala lies
★ családi állapot ★ :
besties DoQcYhB
The rose you gave me's dead and dry
Losing one petal at a time, just like the memories in my mind, I'm almost over you, you're in my bones, under my skin, I found the note in the pocket that you left it in, a sketch of us, a penciled face, we didn't know that things would all end up this way
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
besties Ls7z4tH
★ idézet ★ :
* It's frozen now, you didn't fix it well -
Nick, o.f.

* Come, let me fix it for you -
Boston, o.f.
★ foglalkozás ★ :
diák, zenész
★ play by ★ :
Jeff Satur
★ szükségem van rád ★ :
besties DhBQbs2
Yeah, อีกไม่นานและมันก็เช้า let you go, and wе go another round with the flow, I got some dopе, you better know, man, I got demon in my soul
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
besties E9JT0An
Témanyitásbesties
besties EmptyHétf. Márc. 25 2024, 12:48
Blonde Queen
Szabad

Play by
a képen Emily Alyn Lind
Születési hely
választható
Kor
21-23
Lakhely
Brooklyn-Manhattan?
Szexuális beállítottság
lepj meg csajszi
Családi állapot
Laughing
Csoport
diákok
Történetünk
Az egyetemi gólyatáborban ismerkedtünk meg, miután veled aludtam. A szobában tartózkodó emberek azt állították, hogy különböző csókokból származó cuppogásokat hallottak tőlünk, de ezt mind a ketten határozottan tagadjuk. Hiszen - állításod szerint - nem is vagyok az eseted, de azóta is folyamatosan az arcomat téped és pontozod a seggem egytől tízig a nadrágjaimban, meg sosem felejted el megjegyezni, ha szépnek, cukinak szexinek találsz. Szóval egy énednek biztos bejöhetek, ahogy te is nekem, mert alapvetően zsánereim a pici, szőke lányok - ezt te tudhatod a legjobban, mert elég sokat hallgatod tőlem - de összességében megállapodtunk egy friendzone-ban, és sosem fejtegettük tovább, hogy mi volt vagy nem volt köztünk. Valójában mind a ketten túlságosan be voltunk rúgva és állva ahhoz, hogy bármire emlékezzünk, de ha engem kérdeztek volna az estéről, akkor határozottan állítanám, hogy nem smároltam senkivel. Mindenesetre a megborulásból lett legalább egy csodás barátságunk, amit mindennap igyekszünk tovább erősíteni és talán egy kicsit klikkesedünk, amiért a triónkat nem lehet túlságosan megtörni, de ettől függetlenül más emberekre is nyitottak vagyunk. Kettőnk között a barátsághoz nem járnak se az extrák, se a tabuk, bármikor bármivel fordulhatsz hozzám, mert szívesen meghallgatom a szívügyeidet, vagy berúgok veled, ha éppen arra van szükséged, esetleg biztosítok alibit. Cserébe szimplán annyit kérek, hogy nagy kegyesen gondoskodj olykor a franciaházimról, mert határozottan hülye vagyok ehhez a szakhoz, de mind egyet is értünk abban, hogy nekem nem az elhelyezkedéshez kell mindez. Meséltem neked Loriról, akivel időközben volt is szerencsém találkozni, azóta pedig teljesen be vagy indulva, hogy minket egymásnak teremtettek, és közben engem okolsz minden férfi ballépéseiért, mert én is csak egy vagyok azok közül, akik csak játszanak a nőkkel. Ekkor mindig emlékeztetlek rá, hogy nem vagyok mindig nőzős kedvemben, mert ugye egyszerre két kapura is játszom, de te képtelen vagy megérteni ezzel kapcsolatban az érzéseimet. Én pedig már beletörődtem abba, hogy ilyen ribanc vagy és megtanultalak a grumpy megmozdulásaiddal együtt szeretni, ami összességében nem volt túl nehéz.

// szia! én vagyok az a fajta user, aki inkább a karakterek közötti plotban, nem pedig egy konkrét előtörténetben és jellemben gondolkozik általában, amikor karaktert ír. Így, ha gondolkoztál egy hasonló lánykában, vagy esetleg rendelkezel egy ilyen kaliberű karakterrel, akkor kérlek írj rám mindenképp, jó lenne, ha Demit a csajokkal nem csak njk-ként tudnám mozgatni, hanem tényleg ki tudnánk hozni valami értékeset a kapcsolatukból. A szőkehercegnő jelleme, előélete, szexualitása, szerelmi élete mind-mind olyan terület, ami csak arra vár, hogy a saját elképzeléseid szerint formáld besties 1404455205 Az általam ajánlott pb abszolút ajánlat, mert gyönyörűszép, de ha te tudsz egy más korabeli, festett vagy természetes szőke hajú csajszit, akkor szeretettel várom az ötletedet ezzel kapcsolatban. besties 3874598021 Ha maga a hirdetés tetszik, de más kereteket képzelnél el a karakternek akkor is írj nyugodtan, hátha ki tudunk találni valami közös nevezőt, sosem ragaszkodom túlzottan a saját elképzeléseimhez.

livin' in new york



I am pleasant by the things I find
Deep inside my broken mind, I am haunted by the things I find, and it creeps on me like a sunrise, and it swallows me into black skies, back to dusk, take me to the dark, take me to my sorrows, and the shadows I'll face it, take me from the dusk, and of all the things I left behind, I am haunted by the things I didn't try, and it creeps on me like a moonrise, and it swallows me into blue skies, back to dawn, I'm on my way, spreading the sunlight, I'm on my way, take me from the dark, take me from my sorrows, and the shadows I'll face it, take me to the dawn, deep inside my complex mind
mind álarcot viselünk
Demian I. Dragun
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
besties QIeWmuK
besties XXdqbgf
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Losing that part of my soul
Keep your head low, bound to the money they own, I was invited into the party of the silence, be what they're like and be quiet, I'm in my black tie, are you all satisfied?, sipping the red wine, just like your black lies, lalala lalala lalala lies
★ családi állapot ★ :
besties DoQcYhB
The rose you gave me's dead and dry
Losing one petal at a time, just like the memories in my mind, I'm almost over you, you're in my bones, under my skin, I found the note in the pocket that you left it in, a sketch of us, a penciled face, we didn't know that things would all end up this way
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
besties Ls7z4tH
★ idézet ★ :
* It's frozen now, you didn't fix it well -
Nick, o.f.

* Come, let me fix it for you -
Boston, o.f.
★ foglalkozás ★ :
diák, zenész
★ play by ★ :
Jeff Satur
★ szükségem van rád ★ :
besties DhBQbs2
Yeah, อีกไม่นานและมันก็เช้า let you go, and wе go another round with the flow, I got some dopе, you better know, man, I got demon in my soul
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
besties E9JT0An
 
besties
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: