New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 1:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

No sleep until I'm done with finding the answer
TémanyitásNo sleep until I'm done with finding the answer
No sleep until I'm done with finding the answer EmptyHétf. 18 Márc. - 19:44

Sonny & Emma
“No sleep until I'm done with finding the answer”

New York - A város, amely sosem alszik.
Sajnos ez a bűnözőkre hatványozottan igaz. Amikor azt gondolnád, hogy már nem nagyon tudnak újat mutatni, mindig előrukkolnak valamivel, ami felülmúlja az előző húzásukat is. Lehetséges, hogy egy újabb sorozatgyilkossal van dolgunk. De az sem kizártható, hogy "csak" valamiféle új drog került a piacra, amit saját akaratukból maguknak adnak be. Bárhogy is, az ügy nálam landolt, nekem pedig a végére kell járnom, legyen akármilyen kevés is a nyom. Lényegében egy fantomot üldöztem.
A fantomról aztán eszembe jutott valami, pontosabban valaki, akit mindig is szerettem volna saját magam is tesztelni, megismerni. Hallottam egy rejtélyes magánnyomozóról, aki időnként besegít a rendőrség munkájába is, ha kedve tartja, vagy ha nálunk a szükség úgy hozza. Furcsa fazon lehet az illető. Azt sem tudni, nő vagy férfi. Videófelvételeken kommunikál, ahol mindössze csak a nevének kezdőbetűje jelenik meg. A vélhetően álnevének, pontosabban. Nem mutatja meg az arcát, eltorzítja a hangját, és a személyes jelenlétet sem preferálja. De állítólag intelligens és nagyon jó megoldási rátával dolgozik.
Az ügyre és a rejtélyes önjelölt nyomozóra is kíváncsi vagyok, így felvettem ezzel a bizonyos Son White-tal a kapcsolatot, hogy a segítségére lenne szükségem. Egy üzenetet küldtem neki, hogy el tudja dönteni, egyáltalán érdekli-e az eset, és hogy közösen járjunk a végére, vagy legalább csak találjunk egy használható nyomot, amin el lehet indulni.
A levelemben beszámoltam neki a rejtélyes halálesetekről, amiknél valami szintetikus, hallucinogén drogot használtak. A szakértők többször is bevizsgálták a vérben talált anyagot, de képtelenek voltak beazonosítani, még csak hasonlóval sem volt dolguk korábban. A szemtanúk szerint a drog hatására az áldozatok hallucinálni kezdenek, majd végül szívrohamban meghalnak. A haláluk előtt furcsán viselkednek, mintha harcolnának valamivel, vagy épp védekezni próbálnának. Ebből vélték úgy, hogy feltételezhetően rémképek gyötrik őket, ami a halálba hajszolja őket. Azt egyelőre nem tudni, hogy a szer vagy a magas fokú félelem terheli túl a szívet és váltja ki a végzetes rohamot. Arról sincs még információnk, hogy a drogok hol, mikor és hogyan jutnak az áldozatok szervezetébe. Túl sok a kérdés, amire nincs válasz. Jó lenne, ha ő tudna segíteni megtalálni ezeket. Minden tapasztalat, vélemény, perspektíva jól jöhet, nyitott vagyok mindenre.
Megadtam neki az elérhetőségeimet, hogy egy tetszőlegeset választva felvehesse velem a kapcsolatot, ha ő is úgy gondolja. Kíváncsi lennék, hogy ki ő, és miért is rejtegeti egész pontosan a személyazonosságát. Biztonsági okokból? Bizalmatlanságból? Külsőt érintő súlyos, látványos deformitások miatt? Nagykutya a szakmában és nem szeretne hírverést belőle? Esetleg egy ismert bűnöző, aki titokban mégsem az? Számtalan lehetőség felmerülhet, én pedig szeretném megfejteni őt.
Rajta, Son White. Tudod, hol találsz.

...
NYPD

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sonny Hirata ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Ezgif-2-8415a69641
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
No sleep until I'm done with finding the answer Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
247
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: No sleep until I'm done with finding the answer
No sleep until I'm done with finding the answer EmptyKedd 19 Márc. - 19:25

Emma & Sonny
The God of Death.
Már nekem is feltűnt egy ideje, hogy valami nem stimmel a városban. Hogy valami felütötte a fejét New Yorkban, ami rendhagyó módon öl. Egy gyilkos, akihez fogható eddig még nem járt a városban, de még az államban sem. Eleinte sok adathoz nem jutottam, de nem is olyan régen szembe jött velem egy üzenet, amit Larson nyomozó küldött nekem, így alaposan bele is vetettem magam az eddigi gyilkossági esetek elemzésébe, amiket a rendőrségi adatok alapján raktam össze magamban, majd hozzá tettem a saját meglátásaimat, hogy mi lehet az esetek hátterében.
Nem egy hétköznapi gyilkosság, de cseppet sem fogható a Bábjátékos esetéhez, amit még mindig nem sikerült teljesen megoldanom, de már közeledtem az ügy végéhez. Sosem esett nehezemre két ügyet vinni, vagy többet egyszerre, még jót is szokott tenni, mert az egyik ügy inspirálóan hathatott a másikra, ahogy jól jött tanulmányozni a különböző nyomozók gondolkodását és módszereit is.
Ezekkel a párhuzamos nyomozásokkal néha napján én is tudtam nyerni, nem csak azok, akiket támogatok, segítek.
Emma monitorjának kijelzőjén hamarosan meg is jelent a kalligrafikus S-betű, a laptop "csörgése" pedig egyértelműen elárulta, hogy hívása van.
- Üdvözlöm Miss Larson - üdvözöltem, mikor felvette nekem a WebEx-et (vagy más programot). - Megkaptam és át is olvastam a nekem küldött nyomozati e-kartonokat. Köszönöm a megkeresést, már magam is érdeklődéssel követtem a történteket és magam is elkezdtem foglalkozni az esettel, de így már hivatalosan is megtehetem és a rendőrség segítségére lehetek ebben a nehéz és különleges ügyben.
Alighanem a labornak van igaza és egy új, eddig ismeretlen szintetikus hallucinogén droggal állunk szemben. A gyilkos pontosan ismerte az áldozatokat és minden bizonnyal vagy ő maga találkozott személyesen az áldozatokkal a haláluk előtt, vagy a megbízott emberei, akik elvégezték a piszkos munkát, ugyanis a méreg, pontosabban a drog ily módon kerülhetett a szervezetükbe. Mivel a boncolás során nem találtak tűszúrásra utaló nyomokat, így feltételezhető, hogy a szer ivás, étkezés útján került az áldozatok szervezetébe, de nem zárható ki az aeroszolos terjesztés sem. Bizonyára változatos módon képes az áldozatokhoz eljuttatni a drogot, így ha az áldozat egyedül van otthon, akkor a klíma rendszerbe juttatva, mintha csak légfrissítőt szívna be az áldozat a szervezetébe kerülhet a drog. Amikor az áldozatok nyilvános helyeken fordultak ki magukból, biztosan előtte megitta, megetette, vagy fizikailag, bőr kontakt útján juthatott a szervezetbe.
Sajnálatos módon nem vagyunk tisztában a ténnyel, hogy a drog mennyi idő múlva fejti ki a hatását, de viszonyítani tudunk. A legközismertebb hallucinogén szer, vagyis a lizergsav-dietilamid, közismertebb nevén az LSD a mennyiség bevétele után 20-90 perc múlva kezdi kifejteni a hatását. Tekintetbe véve, hogy a mi drogunkat gyilkosságokra használják, nyilván a tettesnek az a célja, hogy minél hamarabb hasson. Tehát 10-30 perces időintervallummal érdemes számolni, de nem tartom kizártnak, hogy használ késleltető szert attól függően, hogy hol történik a gyilkosság. Ha az illető egy étteremben találkozik a gyilkosával és mondjuk a borba teszi a mérget, akkor bele kell kalkulálnia azt, hogy befejezik az étkezést és el kell hagyniuk az éttermet, illetve a tettesnek biztos távolságba kell kerülnie.
Minden gyilkosságnak más a körülménye.
Egy normál szintetikus drog hatóideje 6 és 15 óra közé tehető, de a nagy átlag 12 óra, viszont a mi esetünkben a szert gyilkosságra használják, így ennek nincs jelentősége, hiszen a kliens ígyis-úgyis meghal. Azt gondolom, a szívrohamot maga a drog váltja ki. Megterheli a szívizmokat, nem pedig a hallucinációk végeznek az áldozatokkal.
Az még számomra is kérdéses, hogy miért van szükség erre. Számtalan olcsóbb és diszkrétebb megoldás lenne, mivel egy ilyen szer előállítása elképesztően költséges és körülményes. Elég lenne egy sima gyógyszer mérgezés is. Valami jelentősége van a drognak és a hallucinációknak. Jó lenne tudni, hogy mi. Talán valami üzenet lehet a világnak? Vagy személyes kapcsolódása van droghoz és annak hatásához?
Ezek célzott gyilkosságok, nem pedig egy újfajta drog túladagolásos halálesete. Egy sorozatgyilkost keresünk. Ezt alátámasztja az is, hogy semmilyen ehhez hasonló drogot nem találtam a piacon. Van néhány jó ismerősöm a drog világában. Mikor megkaptam a rendőrségi aktákat megkértem őket, hogy nézzenek szét a New York-i drogpiacokon és minden szerből szerezzenek be egy-egy tasakkal. Van egy kedves barátom, akinek vannak kapcsolatai különböző börtönökkel. Ő szokott orvosi beavatkozásokat végezni halálra ítélt rabokon. Minden elérhető drogot kipróbáltunk halálra ítélt rabokon, de semmi ehhez fogható hatást nem tapasztaltunk. Ebből logikusan következik, hogy a drogot, ami ezekkel az emberekkel végzett, nekik szánták. Ezek nem beszerezhetőek, vagyis az áldozatoknak szánták őket. Ez pedig sorozatgyilkost feltételez.
Azt vettem észre, hogy a drog nagyon hasonló a DMT-hez. A DMT alapanyaga Közép- és Dél-Amerikából származó fák kérgében és diójában található és a hatása csak néhány órán át tart, de hamar aktiválódik is. Ellenben a mi szerünk teljesen szintetikus. Ez azt jelenti, hogy a tettes a DMT által inspirálódott.


ZeneHelyszínÖltözet

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sonny Hirata
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_mdyzoiVmV51qbskx5o2_250
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto3_400
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
When all else fails,
The evil reaps unbroken success,
There can only be one lifeline for the world:

The Hiding Hand of Truth
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto4_400
♫ :
There is no such dark force in the world
Which could cover the truth.
They can penetrate the darkest fog

Rays of truth.
★ családi állapot ★ :
My love is the search for truth.
Try to be more important than him.
Can you turn me from my lonely way?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto5_400
★ idézet ★ :
The truth sometimes hurts - it destroys one's illusions.
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista és nyomozástámogató detektív
★ play by ★ :
Macujama Kenicsi
★ szükségem van rád ★ :
Kazuja

The Spanish God of Death

No sleep until I'm done with finding the answer 74f4055cff93e3a6be78fd069296fbaa75637a5d
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto7_400
TémanyitásRe: No sleep until I'm done with finding the answer
No sleep until I'm done with finding the answer EmptySzer. 20 Márc. - 14:53

Sonny & Emma
“No sleep until I'm done with finding the answer”

A jelzésre azonnal bevágódtam a gép elé a kávémmal, remélve, hogy ez a bizonyos Son White az, aki úgy döntött, felveszi velem a kapcsolatot a WebEx-en keresztül. A jellegzetes és rejtélyes S betű árulkodó volt, hogy eltaláltam.
- Üdv. - lelkes és izgatott voltam, hogy egy új személyt ismerhetek meg, még ha nem is közvetlenül van jelen.
- Köszönöm, hogy elolvasta a megkeresésemet és hívott. Remélem, jövedelmező együttműködésnek nézhetünk elébe, és megoldhatjuk ezt az érdekes ügyet. - mint általában mindig, most is igyekeztem optimistán állni a dolgokhoz, beleértve a fantom nyomozót is.
Figyelmesen végighallgattam a hosszas eszmefuttatását a saját gondolatairól, tapasztalatairól a hasonló témákban. Csak miután befejezte, akkor igyekeztem reflektálni az elhangzottakra.
- Ezek szerint feltételezhető, hogy alaposan megfigyeli és/vagy ismeri az áldozatait, nem random választ ki embereket a tömegből, akiket halálra ítél. Mi alapján? - tettem fel a kérdést.
- Azt mondta, hogy már korábban is felkeltette a figyelmét az eset és elkezdett utána szaglászni. Jutott esetleg valamire? Van közös pont az áldozatokban, bármilyen összefüggés? Legyen az közös tulajdonság, hobbi, genetikai elem, magánéleti esemény, vallás, ismerős, rokon, foglalkozás, származási hely? - elég tájékozottnak és alaposnak tűnik, hogy azt feltételezzem, az apróságok se nagyon kerülik el a figyelmét.
- A gyilkos vajon személyesen is jelen van, amikor bedrogozza az áldozatot? Csak gondolkodom... mert akár csomagot is küldhet nekik, amiből a végzetes, hallucinogén szer a kibontáskor szabadul fel. A hatás pedig később jelentkezik. - ez csak teória. Egyelőre szinte a vaksötétben tapogatózunk. Ez erősen a spekulációk fázisa még.
Nem kerülte el a figyelmemet, hogy van egy kedves barátja, aki különféle börtönökkel áll kapcsolatban, és orvosi beavatkozásokat végez halálra ítélt rabokon. Éppenséggel én is ismerek egy ilyen illetőt. Vajon Dr. Sebastian Nolan lehet az a rejtélyes kedves barát, akiről S. beszélt?
- A DMT-s hasonlat megalapozott gyanúnak tűnik. - bólintottam elismerőn.
- Mivel tudja befolyásolni, hogy rémképeket lássanak? - dobtam be egy újabb kérdést.
- Ezek a pszichedelikus szerek nem egyformán hatnak a különféle embereknél. Van aki szorong, fél, hallucinál, de mások eufória érzetet tapasztalnak. - talán depresszív, stresszes típusokra utazik, akiknél garantált a horror-hatás.
- Olyasvalakit keresünk, aki nagyon ért a kémiához, illetve a különféle kábítószerekhez, mérgekhez. Vagy együtt dolgozik valakivel, aki tudományos és illegális területeken is mozog. - nem zárhatjuk ki, hogy nem egy valaki a felelős, hanem valamiféle szervezet. Sorozatgyilkosságra utaló sorozatmintát nem csak egyetlen személy hagyhat.
- Nem tudom mennyire lenne kivitelezhető a gyakorlatban, de a legfrisebb áldozat egy napját meg kellene próbálni visszakövetni és rekonstruálni. Kikkel találkozott, kikkel beszélt, hol járt. Készültek-e róla felvételek, amiken megpróbálhatjuk megkeresni azt, akire ráillik az esetleges gyilkos profil, aki gyanúsan viselkedik. - legyünk őszinték, eddig mondhatni semmink sincs, amin érdemben elindulhatnánk.


BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sonny Hirata imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Ezgif-2-8415a69641
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
No sleep until I'm done with finding the answer Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
247
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: No sleep until I'm done with finding the answer
No sleep until I'm done with finding the answer EmptyVas. 24 Márc. - 18:27

Emma & Sonny
The God of Death.
- Jó magam azt feltételezem, ha nem is személyesen, de ismerte az áldozatait, vagy a gyilkos ismeretségben állt olyan emberekkel, akik ismerhették az áldozatokat. Tudatosan választ áldozatokat. Megfigyeli, vagy legalábbis figyelteti őket. Csak az alapos ismeretség után végez velük.
Az még számomra is kérdéses, jobban mondva kétséges, hogy az áldozatok vajon a gyilkos személyes ismeretségi köréből kerültek ki, vagy menet közben ismerte meg őket. Mert nem zárhatjuk ki, hogy a gyilkos régóta ismerte az áldozatokat és most végzett velük, vagy kiválasztotta őket valami metódus szerint és úgy ismerte meg őket, mielőtt megölte őket.
Az indíték még előttem is rejtély, de ez is egy olyan kérdés, amire választ fogok kapni zárós határidőn belül. Az áldozatok nem egy etnikum, nem egy korosztály, nem egy társadalmi réteg, nem nagyon találtam kapcsolatot köztük. Ez elég elkeserítő volt, amikor szembesültem vele, de ez nem azt jelenti, hogy nincs kapcsolat, csupán azt jelenti, hogy a kapcsolat annyira rejtett, hogy szabad szemmel nem látható, vagyis mi ezt kívülállóként nem vehetjük észre.
Természetesen a módszert illetően nem zárhatjuk a tényt, hogy csomagot küldött, de az áldozatoknál nem találtunk sem levelet, sem ajándék dobozt, semmit. De a gyilkos kellően alapos ahhoz, hogy ne hagyjon nyomot maga körül. Hiszen, ha levelet, vagy dobozt küld, akkor lekövethetővé válik. Azt pedig nem engedheti meg, ráadásul akkor a bizonyítékokat is el kell tüntetnie. De ezt a lehetőséget sem zárhatjuk. Meg kell próbálni bizonyítékot szerezni rá és igazolni a tételt.

Hamarosan szóba került a drog is, illetve a rémképek befolyásolása.
- Ez nem feltétlen igaz - mondtam ellent a pszichedelikus szerek működésének. - Bizonyára maga is hallott már az alvásparalízisről. Amikor a félig éber-félig alvó állapotú egyén rémképeket lát. Ezek a rémképek sok esetben azonos kategóriába sorolhatóak, mint a szörnyek és démonok. Egyes tanulmányok kimutatták, hogy az ADHD kezelésére alkalmazott gyógyszerek is kiválthatják. Gondoljunk csak az atomoxetin nevű gyógyszerre. Ez a gyógyszer növeli a noradrenalin mennyiségét az agyban. Tudni illik, a noradrenalin olyan neurotranszmitter, mely fontos szerepet játszik többek közt a stresszválasz kialakulásában, ráadásul hatással van a vérnyomás és a pulzusszám szabályozására is. Ha ezt a képet nézzük, máris választ kaptunk a rémképekre és a szívrohamra is. De ez csak az én nézőpontom. Szabad önnek is megnyilvánulnia a témában, minden megjegyzés, meglátás fontos egy ilyen bonyolult nyomozás során.
Talán a drogot és annak hatását ilyen módon kell nézni. Egy ilyen eseménysorozat, gyógyszerhatás ihlette. Mindennek van egy alapja. Nem érdemes a hagyományos drogok mezein kutakodni, itt inkább egy idegrendszerre és szívre ható méregről beszélünk, mely szintetikus drog formájában került beadásra.

A gyilkos kilétéről adott feltételezése elgondolkodtatott. "nagyon ért a kémiához, illetve a különféle kábítószerekhez, mérgekhez. Vagy együtt dolgozik valakivel, aki tudományos és illegális területeken is mozog.". Ez valóban igaznak tűnt.
- Így van. Bárki is a tettes, nagyon is ért ahhoz, amit csinál.
Egyet értek abban, hogy az utolsó áldozat napját vissza kellene követni. Biztonsági kamerák, naplók, közösségi média, minden, amit csak lehet. Mit gondol, a rendőrség embereiből hányan lehetnek, akiket mozgósítani lehet?


ZeneHelyszínÖltözet

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sonny Hirata
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_mdyzoiVmV51qbskx5o2_250
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto3_400
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
When all else fails,
The evil reaps unbroken success,
There can only be one lifeline for the world:

The Hiding Hand of Truth
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto4_400
♫ :
There is no such dark force in the world
Which could cover the truth.
They can penetrate the darkest fog

Rays of truth.
★ családi állapot ★ :
My love is the search for truth.
Try to be more important than him.
Can you turn me from my lonely way?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto5_400
★ idézet ★ :
The truth sometimes hurts - it destroys one's illusions.
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista és nyomozástámogató detektív
★ play by ★ :
Macujama Kenicsi
★ szükségem van rád ★ :
Kazuja

The Spanish God of Death

No sleep until I'm done with finding the answer 74f4055cff93e3a6be78fd069296fbaa75637a5d
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto7_400
TémanyitásRe: No sleep until I'm done with finding the answer
No sleep until I'm done with finding the answer EmptyHétf. 25 Márc. - 16:30

Sonny & Emma
“No sleep until I'm done with finding the answer”

- A megtévesztő csomagokat is el lehet úgy juttatni az áldozatokhoz, hogy a feladó ne legyen lekövethető. Ha profi, nem hagy ujjlenyomatot, és személyleírást sem lehet adni róla. Bárkit felbérelhet hozzá, hogy kézbesítse. Plusz maga mondta, hogy késleltethető a hatás. Én se úgy gondoltam, hogy dobozzal a kezükben hallucinálgatnak az utca közepén. - ráadásul nem azt mondtam, hogy ez a legvalószínűbb megoldás, hanem azt, hogy akár számításba vehetjük, amíg nem tudunk semmi biztosat.
Szép kis előadást tartott a drogokról és a hatásukról, azt el kellett ismernem. Én nem vagyok jártas túlzottan bennük, mindössze olvasottnak tartom magam. Ami érdekel, utána nézek, de ettől még nem leszek szakértő, tehát adja magát, hogy a tudásom hiányos. Ebben a részében Sebastian-hoz is fordulhattam volna, neki is lenyűgöző a tudása, ha gyógyszerekről és különféle növényi készítményekről van szó.
Arra, hogy "De ez csak az én nézőpontom. Szabad önnek is megnyilvánulnia a témában." a szemeimet forgattam. Mint valami buksi simi az öt éves, naiv kislánynak. Nálam ez annyit jelentett, hogy jól van kislány, tök hülyeségeket beszélsz, itt én vagyok a csodanyomozó, de azért egye fene, megengedem, hogy te is hozzászólj valami ökörséget. Igazán kedves.
Mondja azt, hogy csak szüksége van egy rendőrre, akire hivatkozva hivatalosan is foglalkozhat az üggyel, beleláthat az aktáinkba, aztán akkor átpasszolom neki. Semmit nem utálok jobban annál, mint amikor valaki ismeretlenül lekezelő és full hülyének néz. Aztán persze lehet csak az önérzetességem vesz magára valamit, ami nincs is ott. Bár nem hagyom, hogy meglátszódjon rajtam, időnként hajlamos vagyok a túlérzékenységre.
- Számszerűsíteni nehéz lenne, de természetesen vannak rendőrök, akiket rá lehet állítani. Van aki a kutatómunkára, a technikai háttérre, a profilozásra specializálódott. - de nem igazán én. Az ilyen pepecselős munka nem nekem való. Szeretem, ha pörögnek az események, ha terepen lehetek, ha kihallgathatok másokat. Van egy-két labor munka, amit én is szívesen megcsinálok magam, ha szükséges, egyedül hatékonyabbnak tartom magam, de ilyen téren szeretek csapatban dolgozni. Több szem többet lát. Oszd meg és uralkodj. És hasonló bölcsességek.
- Tudni, hogy csak itt New York-ban voltak ilyen áldozatok, vagy más városokban, államokban, esetleg országokban is? - S. alaposnak tűnik, talán tudja a választ. Ha nem, akkor esetleg érdemes lehet ezeknek is utána járnunk.
- Ha nagyobb területet érint, ráadásul egy időben, abból következtethetünk az elkövetők számára. - egyetlen gyilkos egyszerre nem lehet jelen több különböző, egymástól távol eső földrajzi helyen.
- Lehet, hogy valami új, szintetikus droggal gyilkoló, kísérletező kedvű szerveződés. - a szektáktól sem áll távol az ilyesmi. A thelemikusok is több földrészen jelen vannak, mindenhol szedik az áldozataikat. Vagy tényleg csak néhány résztvevő van, a sámánisták sem súrolták a hadseregre jellemző létszámot.  De az sem kizárt, hogy egyetlen egy ember műve, aki rendkívül óvatos és sokoldalú. Egyelőre még nagyon nincs mi alapján szűkíteni.
Ezt a részét annyira nem élvezem. Szeretem amikor már van néhány használhatóbb nyom és felpörögnek az események. Aztán amikor megvan a megoldás és következik a kötelező papírmunka, az megint a halálom.


BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sonny Hirata imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Ezgif-2-8415a69641
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
No sleep until I'm done with finding the answer Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
247
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: No sleep until I'm done with finding the answer
No sleep until I'm done with finding the answer EmptySzer. 27 Márc. - 20:17

Emma & Sonny
The God of Death.

- Értettem, hogy ön hogy értette, de még ha ezt véghez is tudná vinni, akkor is meg kell semmisíteni a bizonyítékot, vagyis el kell tüntetni a méreg, illetve a drog forrását, legyen az doboz, vagy boríték, ami plusz munka. Természetesen minden megvalósítható, így ezt sem zárhatjuk ki, de gyanítom, nem így történt. Viszont, amíg pontosat nem tudunk, addig ez a lehetőség is nyitott a szememben.
Minden elképzelés értékes a szememben, így ez is. Nem tudhatjuk mi hozza meg számunkra a sikert. Ma már egyes mérgeknek elég csak a bőrrel érintkezni, így akár még az is benne lehet a pakliban, hogy egy házaló parfüm árus tester parfümnek álcázva fújta le a méreggel. Tudja, vannak a házaló ügynökök, akik különböző termékeket próbálnak értékesíteni. Talán így történhetett. De ez is csak feltételezés, valójában nincs semmi, ami nyomra vezetne ilyen téren.

Beszéltem neki arról is, milyen elképzeléseim vannak a drog, azaz a méreg kapcsán. Talán kissé lekezelő, vagy épp öntömjénező lehettem, de ez nem neki szólt, hanem magamnak. Nem akartam leértékelni, maximum úgy tűnhetett.
Leginkább most az volt a fontos kiket lehetett ráállítani arra, hogy nézzen utána az utolsó áldozat utolsó, vagy épp utolsó pár napjának. Vissza kellene nézni ki-merre járt és miért. Talán a tettes ott lehet és megtudhatunk jó pár fontos dolgot, de nekem erre nincs időm, kapacitásom.
- Csak New Yorkban. Főleg Bronx és Brooklyn környékén. Ez talán leszűkítheti a nyomozás köreit. Természetesen egész New Yorkot érdemes vizsgálni, annyi, hogy az áldozatok 90%-a Bronxra és Brooklynra lokalizálódnak. De a tettes akár más városban is tartózkodhat. Ez csak az áldozatokról ad némi képet. Készítettem egy térképet, amin bejelöltem az eddigi áldozatok lakóhelyét, illetve a haláluk helyét. A fehér pöttyök a lakóhelyek, a fekete pöttyök a haláluk helyét képezik. A pöttyök közepén számkódok vannak, hogy tudjuk melyik áldozat lakó és halálhelyét jelölik. A térképet épp most küldtem át önnek.
Elképzelhető, hogy több tettes van, de nem hiszem, hogy egy egész szervezet állna a háttérben. Azt pedig végképp kétlem, hogy kísérleti drog lenne. Ha így lenne, sokkal több és sokkal gyakoribb halálesetek lennének. Bárki is legyen a gyilkos, okkal választotta és ölte meg eddig még csak ezeket az embereket. A módszer leszámolásra utal, de a kapcsolatok és közös pontok hiánya ezt cáfolja. Eltölthetünk még vele egy kis időt, hogy találjunk kapcsolatot köztük. Talán sikerül.

ZeneHelyszínÖltözet

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sonny Hirata
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_mdyzoiVmV51qbskx5o2_250
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto3_400
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
When all else fails,
The evil reaps unbroken success,
There can only be one lifeline for the world:

The Hiding Hand of Truth
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto4_400
♫ :
There is no such dark force in the world
Which could cover the truth.
They can penetrate the darkest fog

Rays of truth.
★ családi állapot ★ :
My love is the search for truth.
Try to be more important than him.
Can you turn me from my lonely way?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto5_400
★ idézet ★ :
The truth sometimes hurts - it destroys one's illusions.
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista és nyomozástámogató detektív
★ play by ★ :
Macujama Kenicsi
★ szükségem van rád ★ :
Kazuja

The Spanish God of Death

No sleep until I'm done with finding the answer 74f4055cff93e3a6be78fd069296fbaa75637a5d
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
No sleep until I'm done with finding the answer Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto7_400
TémanyitásRe: No sleep until I'm done with finding the answer
No sleep until I'm done with finding the answer Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
No sleep until I'm done with finding the answer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» finding dory
» ✮✩ Answer: love myself ~
» Champange is the answer – Arnold 'n Viv
» I just want to sleep peacefully
» Here's my world for you to sleep [Sa & Sn]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: