New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

u, me and the party // Nadia and Alina
Témanyitásu, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina EmptyKedd Feb. 20 2024, 22:03

to Nadia
Már egy órája készülök, de nem tudom mit vehetnék fel, nem túl sok ruhám van, mert nem tartom fontosnak a tárgyi dolgokat, ezek csak tárgyak, ruhák és nem olyan dolgok, amik nekem olyan fontosak lennének, hogy mindig magammal vigyem, akárhányszor költözök. És én nagyon sokszor költözök, elég ha megunok valamit, vagy valakit mert nem szeretnék kötődni, nem is tudom nekem menne e, sosem voltam olyan aki érzelmileg képes valakihez ragaszkodni. Ez vajon csak úgy kialakul, vagy ez bele generálódik az ember DNS-ébe.
Na jó, túl sok az agyalás és kevés a cselekvés, a sminkem még sehol sincs, feldobok valami egyszerűt valami könnyűt, nem kell nekem sok, nem azzal fogok magamba bolondítani egy hülyét, vagy valakit aki engem is érdekel végre. Nem minden a haszonszerzés és az élet habzsolásról kellene szólnia, de ha ez biztosítja azt az életet, amit szeretek, akkor nincs mit tenni.
A helyen rengeteg ember van, a biztonsági őr csak mosolyogva biccent és kinyitva előttem a szalagot, hallom, hogy duruzsolnak valamit mérgesen a sorban állók, de már nem érdekel, kit hülyítek, soha sem érdekelt, ki mit gondol rólam. Ezen már régen túlestem, a birka lelkű szűz lány kombó nem én vagyok, felőlem hozzám vághat bárki bármilyen jelszót. Csak bólintok, hogy legyen ha ezt gondod szíved joga és továbbállok.
- Szia! Valami erőset kérlek, legyen benne lime. - köszönök a pultosnak és kiabálom, hogy mit kérek, bár nagyon nincsenek különös kívánságaim, mindent is megiszok, csak legyen erős és üssön, mert ma össze akarok szedni valakit vagy valamit, jó kedvet, hangulatot, vagy egy pasit legjobb esetben egy lányt, oh igen már nagyon szükségem lenne olyan valakire, aki miatt tényleg be tud indulni a fantáziám, de ez mindig annyira nehézkesen megy a mai világban. Valamiért minden kan elkel pillanatok alatt és mi lányok, akik tényleg egy olyan lányra vágynak, akik nem csak a divat kedvéért akarnak leszbik lenni, na azokból nagyon kevés van, és mielőtt bármi izgalmas történne ők feladják.
Megfordulnék, de azzal a lendülettel csapódik nekem egy lány, a tömegből. Megtartom a hátát és megfogom a kezét, amint látom,hogy nem fogja a vadbarom mellette fellökni. - Iszol valamit?  - kérdezem mialatt eleresztem és hagyom a maga lábán megállni. A szórakozóhelyek ilyenek, nem túl biztonságosak minden téren, de legalább biztos, hogy egy két test egymásnak fog simulni és ez rohadt szexi.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: u, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina EmptySzer. Feb. 21 2024, 18:29



Alina & Nadi




original.gif



H

osszú hetem volt, nagyon másra nem is vágyom csak némi alkoholra és lazításra, fárasztó az egész heti műmosoly, és a héten annyi próbám volt a közelgő előadások miatt, hogy már a lábam és a vállam is görcsben van, szóval nagyon rám férne egy kis lazítás, sok szempontból, de először kezdjük azzal, hogy felhívom Maya-t mi a terv mára.
- Miért pont egy diszkó? Nyugisabb helyet találtatok?
- Miért akarsz nyugisat? Itt a zene, a sok ember, lehet táncolni...
- Azt csináltuk egész héten...
Folytom belé a szót.
- De legyen, küld el hol találkozunk és oda megyek.
Maya-t azóta ismerem, hogy a társulathoz kerültem, nem mondhatom, hogy lelki, sokkal inkább testi barátok vagyunk, volt pár futó kalandunk, amiről senki sem tud, mert hát társulaton belül tiltott és a többi, szóval annyira nem erőltettük a dolgot, jó helyeket és jó embereket ismer, így általában együtt vadászunk, és az ma sincs másként.
Előhúzok egy fekete ruhát, némi átlátszó csipkével, ma elég lesz ez is, egész héten szigorú kontyokba van fogva a hajam, így végre élvezem, hogy kiengedve hagyhatom, közben pittyen a telefonom és a cím is megérkezett. Néhány apróbb csinosítás után taxit hívok és már gurulok is a megadott hely felé.
Rengetegen vannak, Maya kézen fog és puszit nyomva a biztonsági őrnek bevezet, szerintem ő már mindenhol kavart mindenkivel, de ez engem egyáltalán nem érdekel.
Néhány feles után a táncparkettre húz, a zene tré, ahogy a felhozatal is, látom, amint egyre jobban elmélyül egy latin csődör csípőmozgásában, így jelzem, hogy én inkább iszok még valamit.
Épp a pulthoz tartok amikor azt érzem, hogy valaki erősen meglök és elveszítem az egyensúlyom.
- Seggfej!
Horkanok fel, majd a csajszira nézek aki megfogott.
- Ó, hello. Ami azt illeti igen, nagyon is igen.
Vigyorodtam el ahogy vissza nyerve egyensúlyom, a pultos lány felé fordulok és kérek egy vodkát lime-al, tudom uborka és a többi, na forog tőle a gyomrom, a savanyú, keserű ízekért vagyok oda és persze a vodkáért.
- Nadi vagyok, köszönöm, hogy megmentettél, a következőre meghívhatlak?
Van valami bájosan karakteres benne, ami itt akar tartani.






mind álarcot viselünk
Nadia Romanov
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Bogdana-kadritskaya-face-portrait-looking-at-viewer-sean-archer-hd-wallpaper-preview
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Story of my life
★ családi állapot ★ :
Végletekig szingli
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Tumblr_mgqemm9OWB1rg4qbdo1_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina Full
★ foglalkozás ★ :
Hivatásos balerina
★ play by ★ :
Bogdana Kadritskaya
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Tumblr_oh4tv4KrNC1r187pho5_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina VB3Oo9

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina Gif-balerine-elegance-Favim.com-7156509
TémanyitásRe: u, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina EmptyCsüt. Feb. 22 2024, 23:15

to Nadia
Nem vagyok függő, sem az emberektől nem függök, sem munkáltatótól, sem senkitől, de a szó legszorosabb értelmében sem vagyok ráfüggve semmire. Az alkohol csak néha fordul meg az életemben, józanul is elég kibírhatatlan tudok lenni ha akarok, nem kell hozzá ital, a többi tudatmódosító meg maradjon meg annak, aki szeretné kicsinálni az agyát vele, de én köszönöm nem élek ilyennel.
Egy valami mégis van ami mindig is a mániám, mi több a fétisem volt, a tánc, a bulizás olyanokkal, akik bejönnek nekem, akik elkapján velem a flowt és itt állva, egy kis tánci utána pultot támasztom, mert ezt nem érzem, nem érzem, hogy az emberek felszabadultak lennének, be vannak feszülve és simán képesek azon agyalni, hogy melyiket szólítsák le, nyomják oda a farkukat vagy a mellüket, kihez simuljanak hozzá, és minden leolvasható az arcukról. Szóval kell valami erős, hogy ezt kibírjam és ne vágjak olyan képet, amiért én kimaradnék a buliból.
De a sors ezt is hamar megoldja, vagyis szerintem, mert a meleg vagy a biszex radarom egy nagy kalap szar, ha meglátok valakit megtetszik akkor vagy lecsapok és koppanok vagy nem és akkor sosem derül ki mi lett volna ha. De a második nem én vagyok, nem várok a csodára, nem várom, hogy majd a sors eldönti mi legyen velem, mint ahogy most sem. Meglátom, megfogom és elhívom egy italra, mármint meg, mert már helyzetben vagyunk.
A pult felé fordulva kérjük ki az italt mielőtt közli a nevét, akkor nyert ügyem van, ha nem ennyire közvetlen valaki, akkor ott csak a hetero vonal játszik ez az egy amit megtanultam. Én ebben nem vagyok mérvadó, a pasiknak és csajoknak ugyanúgy tudom adni a szépet, de nem vonzanak a pasik, mégis velük tudok a legkeményebb és legcukibb lenni egyben.
- Alina, és el is várom, nem mentek ám meg dögös csajokat egy szép mosolyért. - nevetek rá, amikor végre kézhez kapjuk az italokat.
- Bevallhatod, hogy a formás hátsóm miatt botlottál meg, mindig is bejött ez a csel, de nem tudtam beválik e. - kortyolok be lazán az italomba végig őt nézve, alaposan felmérve őt, tetőtől talpig nem finomkodva a pillantásommal.
- Részegedni jöttél vagy táncolni? - nem tűnik vadászó típusnak, de nem vagyok annyira jó emberismerő, főleg, hogy a látszat sokszor csal.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: u, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina EmptyPént. Feb. 23 2024, 11:39



Alina & Nadi




original.gif



V

annak azok az esték amikor az egyébként is sajgó lábaimmal letáncolom a parkettet, amikor az alkohol és a zene jó kombináció, mikor nem érdekel az, hogy ki fogja meg a seggem vagy visz végül haza. És vannak azok az esték, amikor valahogy minden unalmas, a zene, a hömpölygő tömeg. még a vodka sem az igazi, az olyan esték eléggé menthetetlenek, akkor már tudom, hogy nem akarásnak nyögés lesz a vége, és sajnos nem az amire akkor szükségem lenne. Ma valahogy unom a csillagokat, a milyen gyönyörű és karcsú vagyok, és a hogy bemutatnának a rombolónak, aminél végül egy papírrepülő is nagyobb teljesítményt nyújt.
Valami másra vágyom, egyszerűbbre, inkább csak nézném ma a bulit, a várakozás is hoz egy elpusztíthatatlan kéjt, ami végül robban.
Már évek alatt megtanultam leadni az igényeim, legalább is a tánc terén, mert a legtöbb embernek egy laza ritmusos csípőmozgás sem megy, nemhogy olyan ami engem is levenne a lábamról.
A tánc nagyon is erotikus tud lenni, ha jól csinálod, és én jó vagyok benne, bár többségében mindenkit csak az érdekel, hogy egy helyben állva, minden nehézség nélkül beakasztom a bokám a nyakamba. Elég rossz emlékeim vannak arról, hogy is értem el erre a hajlékonysági szintre, de fent kell tartanom, ami keményebb munka, mint elsőre tűnik.
És ha már kemény dolgok, mérem végig az említett testrészt a gazdájával együtt, hm, haza tudnálak vinni.
- Sajnos nem, de ez egy jobb ötletnek tűnik.
Kúszik huncut vigyor az arcomra, szeretem a határozott nőket, akik tudják, hogy dögösek és nem nekem kell még önbizalmat építenem azzal, hogy lefekszem velük, nem vagyok terapeuta, táncos vagyok, a vágyakhoz értek nem az érzelmekhez.
Mondjuk jogos a kérdés, amikor a második vodka landolt bennem mióta itt állok, így ujjammal letörölve ajkaimról a nedű maradékát is még nekem is gondolkoznom kellet a válaszon.
- Igazából egyik sem. Kerestem a megfelelő feneket és a hozzá tartozó személyt az estémhez, és amióta említetted a tiéd jár az eszemben. És te?
Most mit cicózzak? Maximum elküld és buktam egy piát, nagy cucc, több is veszett már Rómánál...






mind álarcot viselünk
Nadia Romanov
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Bogdana-kadritskaya-face-portrait-looking-at-viewer-sean-archer-hd-wallpaper-preview
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Story of my life
★ családi állapot ★ :
Végletekig szingli
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Tumblr_mgqemm9OWB1rg4qbdo1_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina Full
★ foglalkozás ★ :
Hivatásos balerina
★ play by ★ :
Bogdana Kadritskaya
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Tumblr_oh4tv4KrNC1r187pho5_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina VB3Oo9

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina Gif-balerine-elegance-Favim.com-7156509
TémanyitásRe: u, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 19:06

to Nadia
Ezért nem kellenek a nagyon komoly dolgok az életben, a spontaneitás ezeket a pillanatokat vonzzák be, mint ez a lány itt mögöttem, aki egy kósza estén keveredett mögém, azokkal a szép szemeivel, amik úgy csábtják a libiómat egyre jobban fellángolni és a teste, na igen ezt erősen el kell hessegetem, ameddig fogalmam sincs róla mibe keverem magam. Sokan csak simán nők és nincsen bennük semmi izgalmas, de aki képes rá, hogy belevesse magát az élet minden örömébe, abból nagyon kevés van sajnos.
Szerencsére gyorsan térünk a dolog ivós részhez, ami majd segít kitapogatni merre hány óra Nadival kapcsolatban, mert közben már  a nevét is meg tudom. gyorsabban haladunk, mintha egy pasival bezsélnék, ők olyan egyszerűek. Mindig lehet tudni, hogy mit akarnak, és az nem más, mint egy kis tác az ágyban és ennyi. Ő benne van egy kis huncutság, főleg, amikor felveszi azt a kis mosolyt az arcára, ami erősen lángba tudna lobbantani, ha nem itt lennénk, ennyi ember között.
Egy percig sem takargatom igazi énem, mert nem látom értelmét, nyitott vagyok, akár egy könyv ,így nehezebben csalódok, mert akinek ez nem jön be az már az elején lelép legalább. De ő nem ez a fajta, tetszik, hogy viseli a pimaszságom és minden szavamat állja.
- Akkor biztos lehetsz benne, hogy ennél jobbat itt nem találsz, bár mázlid van, hogy pont ma jöttem ide, nem tudom mit csináltál volna enélkül. - nézek a fenekemre nevetve, majd vissza rá, hogy válaszoljak neki.
- Unatkoztam, nem volt jobb dolgom és akartam valakivel találkozni, aki nem olyan fapina, hogy egy ilyen beszólásom után grimaszolva menjen tovább keresni egy kant, aki majd este jó megrakja majd másnap pát int és majd sír utána, mert a szerelem vak. - darálom le gyorsan és kérek még egy italt, de ezúttal egy koktélt, hogy legyen egy hosszabban tartó valami legyen a kezemben, hogy ne csak a rövideket húzzam le.
- Mivel egy mondatnál tovább maradtál itt és visszakérdeztél, így simán feltételezem azt, hogy ma velem fogsz hazajönni. - iszok bele a szószálba mosolyogva végig az arcát figyelve. Nem most azonnal akarom hazacibálni, de tudom mik a szándékaim, egy olyan este, amit végre nem a mély férfihangok töltenek be, az élvezettől izzadó kockás hasak, hanem egy női kecses test, bár a hazamenetel erős volt, mert ki tudja, hogy meddig bírjuk szusz nélkül ha ennyire huncut Nadi.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: u, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina EmptySzer. Márc. 06 2024, 11:20



Alina & Nadi




original.gif



M

ondanám, hogy a mai este tele van meglepetésekkel, de mázlija van, mert nagyon is szeretem a meglepetéseket, az itt épp tomboló tömeg körülbelül a fele, sőt, több, mint a fele azért van itt, mert azt reméli, hogy az alkohol és az intim részek egymáshoz való dörzsölése közben fogja megtalálni a szőke herceget, a szűz királylányt, vagy mindkettőt, amit teljesen abszurd, elnézve a felhozatalt inkább a nemi betegség jut eszembe, mintsem az esküvői harangok, de mondjátok nyugodtan, hogy túl pesszimista vagyok, és igenis meg lehet találni egy ilyen helyen az álmaid másik felét, de a gonoreát is, fifti - fifti, szóval inkább realista, mintsem borúlátó.
Szó szerint bele bummoltam egy vadidegen csajba aki nem anyázva küldött el a fenébe, hanem a fenekét kínálta nekem, ami nem kicsit sokkolt és mosolyogtatott meg egyszerre, de tény és való, hogy elég formás kis hátsója van, és nem is szégyellem alaposan végig mérni a többi gömbölyded testrészével együtt és egy pillanatra el is képzelem milyen lehet befúrni a fejem a mellei közé, de inkább figyelnem kéne arra amit beszél, bármennyire is hoz lázba a látványa és a pimaszsága egyszerre.
- Hm, nem tudom, talán magammal játszottam volna, a másik vonzó féllel.
Vigyorodtam el, ha ezzel nem ijesztem el nyert ügyem van, nem nagyon szoktam cicózni és kerülgetni a témákat, nem akarom megtalálni az igazit, csak elmerülni az élvezetekben, és jelenleg ezt benne látom.
- Látom te sem nagyon kertelsz, ez tetszik.
Nevettem el magam és kértem még két kört a pultos sráctól, aki épp a nyálát csorgatva képzeli bele magát egy hármasba, talán majd máskor kedvesem, ma mohó vagyok.
- És még merész is, hm, megfontolandó ajánlat, el tudnám viselni a feneked és egyéb testrészed is.
Vontam fel a szemöldököm egy kaján mosoly kíséretében és nyújtottam felé a poharam koccintani.
- A véletlenekre és az izgalmasnak ígérkező mai estére.
Talán még is volt értelme lejönni erre a ma elég szörnyű helyre.






mind álarcot viselünk
Nadia Romanov
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Bogdana-kadritskaya-face-portrait-looking-at-viewer-sean-archer-hd-wallpaper-preview
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Story of my life
★ családi állapot ★ :
Végletekig szingli
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Tumblr_mgqemm9OWB1rg4qbdo1_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina Full
★ foglalkozás ★ :
Hivatásos balerina
★ play by ★ :
Bogdana Kadritskaya
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Tumblr_oh4tv4KrNC1r187pho5_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina VB3Oo9

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina Gif-balerine-elegance-Favim.com-7156509
TémanyitásRe: u, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina EmptyHétf. Márc. 11 2024, 18:45

to Nadia
A szerénység és a félénkség sosem volt tulajdonságom, mindig is inkább voltam vakmerő és csináljuk most azonnal ember, maximum koppanunk, de bánni azt, amit megtehettem volna nem akartam. Talán túlságosan is nagy a szám ls mindig minden kijön rajta, de ezúttal nem veszem észre, hogy Nadin ez nagyon lyukat ütne, mert marad és minden szavamba beleáll, és még mosolyogva, pimaszul fogadja is, ami nem kicsit borzolja fel az amúgy is igencsak nagyon felborzolt kedélyemat, amióta megláttam őt, és kezdek egyre jobban megbizonyosodni arról, hogy nem egy gyors jajj hogy vagy sztori lesz.  
- Kár lett volna magaddal játszani, ha egy tuti jelentkező van aki megtenné ugyanezt. - kacsintok rá és eszem ágában sincs megfutamodni, mert kicsit magamra ismerek benne, már ha csak a pimaszságában is, mert aki ennyire pozitívan áll a dolgokhoz, azzal valami egészen csodás este lehet a tarsolyában és én ki akarom deríteni mit tud és nem rejtem el ezen terveimet, csak mosolyogva, iszom egyiket a másik után, talán, hogy jobban elengedjek, bár rá még józanul is totál készen állnék, de lehet így még jobb lesz a hangulat, mint teljesen józan állapotban.
- Megtehetném, de nem vagyok olyan, talán, mert tudom, hogy ez sok embernek bejön, vagy mert nem is tudnék mást tenni. - sokak szerint nagy a szám, de ők nem érdemlik meg az Alina hatást, nekik csak az átlag emberek átlag dolgai járnak és nem az, ami most köztünk is igen erősen pattog.
A pultos felé billentem a fejem mosolyogva, olyan édesen, hogy látom, már szinte nyitja a száját, hogy megszólaljon és tudjuk mit akar, Nadi arcán is látom, de visszafordulok inkább a nőnemű társam felé, aki sokkal jobban izgat és elveszem a figyelmem a srácról, akinek azonnal vissza is záródik a szája. Jó ötlet barátom.
- Tudom, sokan vannak vele így. - nyújtom ki egy kicsit a nyelvem, mielőtt koccintunk arra, hogy milyen véletlenek vannak. Mondjuk egy ilyen helyen egy olyan lányba botlani, mint Nadi valóban nem olyan szokványos, itt inkább a pasik rúgnak labdába és mi csajok mindig hoppon maradunk, vagy csak egyszerűen elmegyünk egy pasihoz, hogy legalább szórakozzunk, de én azt nem mindig élvezem, ezt meg már most is, pedig még annyi ruha van rajtunk.
- Mit szólsz egy kis tánchoz bemelegítésnek? - intek a táncparkett felé, de még nem indulok meg, megvárom, amíg dönt, van ez az opció és a hátsó rész ahol kevesebben vannak, azt még nem ajánlom fel, de ha oda rángat be sem fogok haragudni rá, de egy kis ráhangolódás nagyon is jól fog jönni, mondjuk nem sok kell már.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: u, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina EmptyKedd Márc. 12 2024, 11:18



Alina & Nadi




original.gif



S

zeretem a magabiztos nőket, pont azért mert tudják mit akarnak, bár pont azt az élvezetet veszik el amit a vadászat nyújt, nincs az az űzött vad érzésed, amikor pont az pezsdíti fel a véred, hogy nehezen adja magát, még akkor is ha látod a szemében, hogy égeti a vágy, ritkán adok fel bármit is, maximalista és követelőző vagyok, úgy is megszerzem amit vagy akit akarok, de ma este nem sok dolgom van, azon ritka esték egyike amikor mondhatnám, hogy engem fognak ki, amikor a vadász puskája elé jön Bambi és még kelleti is magát, hm, hát akkor gyere szépen, azon ne múljon, lehet egy kellemes esténk, néha a legegyszerűbb a legjobb.
- És te önként jelentkezel rá?
Haraptam alsó ajkamba egy mosoly kíséretében, ahogy végig mértem lassan még egyszer, hm, végül is nagyon is tudnék vele mit kezdeni, csinos kis darab, és ahogy látom rajta Ő sem az igaz szerelmet keresi, sokkal inkább azt az extázist amit az én életfilozófiám is okoz, az az boom boom csáo. Nem hiszek a szerelemben és a többi romantikus marhaságban, nem volt soha erre pozitív példa előttem, nem ismerek boldog párokat, különben már nem tartanám velük a kapcsolatot, boldog családokat, ez mondjuk fakad abból is, hogy nincsenek barátaim, ez egy saját döntés, amire nem térnék ki, mert nem akarom elrontani egyikünk érdekes kis estéjét sem.
- Vagy csak nem is akarsz. Szeretem a tudatos nőket.
Emelem meg a szemöldököm egy kaján mosoly kíséretében.
- Ó és a szerénység is messziről elkerült.
Nevetem el magam, tudom, magas labdát adtam és Ő egyből le is csapta, de a szemében lévő őrületből simán levehető, hogy mennyire vágyja Ő is a mi kis társulásunk, ha fogalmazhatok ilyen diplomatikusan és szépen egy vad éjszakáról.
- Rendben. Menjünk.
Megfogom a kezét és behúzva a tömegbe kezdek vele táncolva, finoman utat engedve ujjaimnak, végig simítva derekán át arra a formás fenekére.








121998805_1019551585223192_5287334672873937777_n.gif tumblr_mzhu61ilor1qmx8nto3_250.gif
mind álarcot viselünk
Nadia Romanov
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Bogdana-kadritskaya-face-portrait-looking-at-viewer-sean-archer-hd-wallpaper-preview
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Story of my life
★ családi állapot ★ :
Végletekig szingli
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Tumblr_mgqemm9OWB1rg4qbdo1_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina Full
★ foglalkozás ★ :
Hivatásos balerina
★ play by ★ :
Bogdana Kadritskaya
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
u, me and the party // Nadia and Alina Tumblr_oh4tv4KrNC1r187pho5_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina VB3Oo9

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

u, me and the party // Nadia and Alina Gif-balerine-elegance-Favim.com-7156509
TémanyitásRe: u, me and the party // Nadia and Alina
u, me and the party // Nadia and Alina Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
u, me and the party // Nadia and Alina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» We're gonna party! Party, hardy.
» Nadia S. Romanov
» Nadia Romanov
» Ramenstein - Nadia & Min-Joon
» Nadia X John - Love in one touch

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: