New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 138 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 126 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Richards House - Holden&Caitlyn
TémanyitásRe: Richards House - Holden&Caitlyn
Richards House - Holden&Caitlyn EmptyVas. Feb. 18 2024, 18:42

To my Dearest Friend.
“Happiness is like a butterfly; the more you chase it, the more it will elude you, but if you turn your attention to other things, it will come and sit softly on your shoulder.

Az elmúlt időszakban annyira maga alatt volt, hogy Caitlyn érkezése maga volt a felüdülés, és hosszú ideje most először húzódott őszinte mosoly az arcán. Hiába volt már olyan rég, amikor legutóbb személyesen iszogattak az egyik helyi bárban, neki ez olyan volt, mintha csak másnap lenne. Különösen jól esett neki az, hogy végre egy helyivel lehet egy légtérben, s nem kell az asszisztense hülyeségeit hallgatnia, aki a nap huszonnégy órájában rá volt állva, s néha már kikergette őt az élők világából. - Na, csak azt ne mond, hogy miattam jöttél – nevetve csóválta meg a fejét, bár ha ez tényleg igaz lenne, az kifejezetten jól esne a lelkének. Amúgy is eszébe jutott, hogy ha sikerül elhelyezkednie és élhető helyet találnia, akkor elhívná magához a barátokat Gruene-ből, így viszont a kellemest összeköthették a hasznossal, s mindenki jól járt. A nőnek nem kellett egyedül töltenie az első éjszakáját ebben a hatalmas városban, Holden meg végre újra találkozhatott vele, s nem csak az sms és messenger üzenetekkel kellett beérnie.
A csomagokat szépen beállította a fal mellé, bár az egyik majdnem felborult, így sietve kapott utána, hogy megigazítsa és ne landoljon semmi a parkettán. Ezután kibújt a kabátjából, amit a közeli fogasra akasztott fel, és a cipőből is. Papucsra nem volt szükség, hála a padlófűtésnek, ezt kedvelte leginkább ebben a házban, illetve a belső teret. Nehezen talált olyat, ami ne lett volna túl modern, ez pedig ha kicsit is, a fa hatással elérte azt, hogy Holden legalább egy kicsit Gruene-ben érezze magát, mikor átlépi a küszöböt.
- Biztos! Egyáltalán nem zavarsz, nézz körül, tök nagy ez a lakás. Egyedül meg is bolondulnék itt – mosolyodott el, miközben a nő mellé lépett és vele együtt nézett körbe, hisz még számára is új volt az egész.
- Tessék, lebuktam – nevetve rázta meg a fejét – Igen, csak ezért szeretném, meg azért, mert nagyon jól főzöl, én meg még nem is használtam a konyhát és fogalmam sincs, hogyan kell bekapcsolni a sütőt – tovább mosolygott, miközben egyik kezével átkarolta a nő vállát, s úgy vezette beljebb a lakásba. Pontosabban csak vezette volna, de ekkor Caitlyn kifordult a keze alól, Holden pedig kíváncsian figyelte, hogy mi is lett olyan sietős.
- Ajándék? Ejha, nincs is még karácsony – nevetve vette el a dobozkát, picit rázogatta, de nem hallott csörgést, így kíváncsian csomagolt és bontogatott, míg meg nem látta az ajándékát.
- Hű, ez egy digitális képkeret! - nagyon meglepődött, mert efféle drága ajándékra nem számított, nem beszélve arról, hogy az igazi értéket a keretbe rejtett képek jelentették. Őszinte mosollyal nézte a váltakozó képeket, egy kicsit még a torka is elszorult örömében, aztán újra magához ölelte a Butler lányt. - Imádlak és ezt is imádom, tényleg. Már tudom is, hogy hol lesz a helye – azzal a kandallóhoz lépdelt, s annak tetejére, egész pontosan középre helyezte el a képkeretet.
- Gyere, ülj le, biztos elfáradtál. Hozhatok valamit inni? Van öhm csapvíz, csapvíz citrommal és – ekkor már a hűtőt is kinyitotta, hogy vajon miket is tölthette meg az asszisztense a hűtőjét.
- Ó, van sör és egy üveg vörösbor is. Szóval, mivel szolgálhatok kisasszony? - mosolyogva pillantott az amerikai konyhából át a nappaliba.

BEE
mind álarcot viselünk
Holden D. Richards
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn Cac4ec0bc09aac0867f81789cd17565a677dee70
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Texas
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn F17e63992d3b7180f8342c2e597c3b6df39b9635
★ foglalkozás ★ :
formatervező mérnök | üzletember
★ play by ★ :
Luke Bracey
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn 20326a09088a10759a09d0afbd9849d43f89575c
TémanyitásRe: Richards House - Holden&Caitlyn
Richards House - Holden&Caitlyn EmptyVas. Feb. 18 2024, 17:45
Kétes érzésekkel ültem fel a repülőre és hagytam magam mögött az otthonomat. Valamiért sosem szerettem utazni, nem vonzott az, hogy nyaranta idegen országokba repüljek és bebarangoljak ismeretlen tájakat. Texas volt a szívem csücske és őszintén... mindent szerettem benne. A leghosszabb idő, amit Gruene-től távol töltöttem akkor volt, amikor egyetemre jártam, bár az államhatárt még akkor sem léptem át. Sőt, a hétvégéket is általában otthon töltöttem, hisz mindössze százhetvenöt mérföldnyire voltam, ami két és fél óra autóutat jelentett. És habár a bakancslistámon előkelő helyen szerepel Franciaország és Olaszország feltérképezése, az is inkább a gasztronómia miatt érdekel, mintsem a tájak miatt. De ezt ritkán firtattam, mert korábban akárhányszor megtettem, mindig értetlenkedő és sajnálkozó tekintetek kereszttüzében találtam magam. Kiindulván abból, hogy nem voltam nagy utazó, a repülés se vonzott. Tisztában voltam azzal, hogy ez volt a legbiztonságosabb közlekedési eszköz, ennek ellenére elmormoltam néhány ima-félét mielőtt a levegőbe emelkedtünk és landolásnál bizony csak az utazóközönség sokasága állított meg abban, hogy megcsókoljam a talajt.
Az egész szorongásom a pillanat töredéke alatt szertefoszlott, amint megláttam Holdent. Kicsit talán nagyobb elánnal taroltam le, mint az illendő lett volna, de mindennél jobban szükségem volt egy igazi, baráti ölelésre.

- Én is örülök, tényleg. - mosolyogtam vissza rá, miközben beléptem az előtérbe. És nem füllentettem, valóban így éreztem. - Ugyan, ne légy kishitű, Holden. Ha nem lennél itt, valószínűleg nem vállaltam volna ezt az utat. - Habár önös érdekek is vezéreltek New Yorkba, nem csupán az, hogy a gasztronómiai fesztiválon új beszállítókat keressek a Gristmillnek; ezer százalék, hogy nem most léptem volna a saját álmaim felé, ha Holden nem itt lenne. A kapcsolatom zátonyra futására úgy tekintettem - legalábbis próbáltam úgy tekinteni -, mint egy börtönből való szabadulásra. Jamesszel nem ugyanazokat a dolgokat akartuk, jórészt semmi közös sem volt bennünk, megszokásból voltunk csupán együtt. Ettől függetlenül még magamnak is fájt bevallanom, hogy valamilyen szinten mégiscsak menekültem most Texasból és apámnak igaza volt. De ezeket a gondolatokat el is hessegettem magamtól, még mielőtt idő előtt elejtettem volna néhány könnycseppet.
Tekintetemmel bebarangoltam a nappalit, amibe az utunk vezetett és barátságos mosolyra húzódtak az ajkaim. A berendezés stílusa annyira elütött a nagyvárosi luxustól, amennyire csak lehetett és pont emiatt volt tökéletes. Akarva-akaratlanul is, de az egész lakás a déli vidékeket idézte és a dobozok ellenére barátságos volt, meleg és otthonos.
- Biztos vagy ebben? Nem szeretnék zavarni... és nem is tudom, hogy meddig maradok. Lehet, hogy csak egy hét az egész, lehet, hogy jóval több. - A felajánlását követően már nem szívesen mentem volna szállodába, de tényleg nem akartam visszaélni a vendégszeretetével. - Valld be, hogy csak azért szeretnéd, hogy maradjak, mert szükséged van segítségre ezekkel a dobozokkal. - biccentettem fejemmel a költöztető dobozok irányába és alig észrevehetően próbáltam feltérképezni, hogy vajon Lacey cuccai is ott lapulnak-e valamelyikben.
- Jaj, még mielőtt elfelejtem... - odasiettem a bőröndömhoz és előhúztam belőle egy szépen becsomagolt kis dobozkát. - Ezt neked hoztam lakásavató ajándék gyanánt. Csak egy kis emlék otthonról. - a dobozka egy digitális képkeretet rejtett, rajta jó néhány fotóval a gyerekkorunkból, apám ranchéről, lovakról, az otthoni tájról és persze a csillagos égről, mert tudtam, hogy New Yorkban szinte még az eget is alig látni, nemhogy a csillagokat. Izgatottan figyeltem, ahogyan kibontja, remélve, hogy tetszik majd neki.

“Good friends are like stars. You can't always see them, but they are always there.”
To Holden

BEE


Holden D. Richards imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caitlyn J. Butler
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn Tumblr_inline_o38tennOaU1qezorq_100
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
újfent egyedülálló
★ lakhely ★ :
Gruene, New Braunfels, Texas; ideiglenesen azonban NYC
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn 2dd1f96fa3d3d1fb4345cfce44b2738ff068ffd3
★ foglalkozás ★ :
étteremvezető-helyettes, Gristmill étterem (New Braunfels, Texas)
★ play by ★ :
Emily VanCamp
★ hozzászólások száma ★ :
3
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn 1be65e34196610b6b2ba6d5d8a5254363e054715
TémanyitásRichards House - Holden&Caitlyn
Richards House - Holden&Caitlyn EmptySzomb. Feb. 17 2024, 18:13

To my Dearest Friend.
“Happiness is like a butterfly; the more you chase it, the more it will elude you, but if you turn your attention to other things, it will come and sit softly on your shoulder.

Holden életében már nagyon régóta Caitlyn volt az egyik legjobb barát, ő volt az a személy, akivel mindent meg tudott osztani, legyen az öröm vagy szomorúság. Sok mindent tudtak egymásról, nem volt kérdés, hogy akármikor zargathatták a másikat, még akkor is, ha az illető a világ túlsó felén volt. Ő volt az, aki támogatta a férfit azután is, hogy a neje lelépett Gruene-ből, neki hála most oda jutott, ahol tart, ezért pedig kimondatlanul is hálás volt a Butler lánynak.
Sajnos az elmúlt időben azonban nem jutott idejük egymásra, nem elég, így a személyes találkozók már egy jó ideje elmaradtak. Holden már lassan egy hónapja volt New Yorkban, sikerült szereznie egy házat is, ami szinte még olyan friss volt, hogy érezni lehetett benne a festék illatát. A holmiját sem sikerült kicsomagolnia, csak a legszükségesebbeket kapta ki a dobozokból, ugyanis úgy tűnt, hogy hosszú távra kell terveznie. Pedig vissza akart menni imádott városkájába, de kötelességei adódtak, és most olyan jól pörgött a vállalkozása, hogy nem tehette meg azt, hogy lelép. Pedig ehhez lett volna kedve, már csak azért is, mert nagyon megzuhant a válása óta. Erről még Caitlynnek sem mesélt, így amikor megtudta, hogy a nő is New Yorkba készült, nem akarta elriasztani egy ilyen témával. Azonnal megírta neki, hogy várja, és tényleg nagyon várta.
A reptéren szedte fel a nőt, s egy hosszú ölelés után a csomagjait felkapva vezette el az autóig, onnan pedig egyenes út vezetett a ház felé. Ez a város rémisztően nagy volt, zsúfolt és élhetetlen, legalábbis Holdennek. Nem sikerült megszoknia, éppen ezért különösen jól esett neki az, hogy most végre akad hazai társasága.
- Tényleg nagyon örülök, hogy jöttél. Még ha nem is miattam, de…ha már itt vagy, nem hagyhatom, hogy szállodában lakj. Íme a ház, egyelőre nem túl otthonos, még nem sikerült berendezkednem, mert csak tegnap hozták át a holmimat. Mit szólsz? - kíváncsi mosollyal pillantott Cathlyn-re, miközben belépett utána az ajtón, és lepakolta a nő holmiját az előtérben.


BEE

Caitlyn J. Butler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Holden D. Richards
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn Cac4ec0bc09aac0867f81789cd17565a677dee70
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Texas
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn F17e63992d3b7180f8342c2e597c3b6df39b9635
★ foglalkozás ★ :
formatervező mérnök | üzletember
★ play by ★ :
Luke Bracey
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Richards House - Holden&Caitlyn 20326a09088a10759a09d0afbd9849d43f89575c
TémanyitásRe: Richards House - Holden&Caitlyn
Richards House - Holden&Caitlyn Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Richards House - Holden&Caitlyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caitlyn Wallace
» Caitlyn June Butler
» Aiden x Caitlyn - Secrets kill us
» Caitlyn & Aiden - Defining moments
» J. Holden Underwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: