New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13 am-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 9:57 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Caitlyn Wallace
TémanyitásCaitlyn Wallace
Caitlyn Wallace EmptySzer. Jan. 02, 2019 12:53 pm
Caitlyn Wallace


Karakter típusa:
saját, de szigorúan
Teljes név:
Caitlyn Wallace
Becenevek:
Cait
Születési hely, idő:
1986.12.25.
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
Még hiszek a tündérmesékben, ezért egyedülálló..
Csoport:
Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Harvard, Orvosi Kar
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
gyermek onkológus
Ha dolgozik//Munkahely:
New York-Presbyterian Lower Manhattan Hospital
Hobbi:
tervezés, pandás holmik gyűjtése, romantikus regények olvasása, alvás
Play by:
Rachel Bilson

Jellem
Az újév nekem egyenlő egy új határidőnapló kezdetével. Sosem szűnök meg tervezni, ebből áll az életem. Szeretem, ha tudom, hogy mi következik, mi foglalja keretbe a napomat, és mitől válok elégedetté az éjszaka beköszöntével. Sokan hangyásnak tartanak amiatt, hogy megrögzötten követem a szabályaimat, de nélkülük egy nagy, és kifogásolható káosz lennék. A szüleim elvárásai már egy egész évszázadra nyúlnak vissza. Ki gondolta volna, ha az ember lánya egy orvosi dinasztia leszármazottja, akkor ez lesz a sorsa? Már fiatalon kikövezték az utamat, révén, ha a biológia, és a kémia megy, akkor nem kell attól tartanom, hogy nem vesznek fel a Harvardra. Nem volt más opció, se Yale, se a Stanford, vagy a Columbia. Szentségtörésnek könyvelték volna el, ha nem odamegyek, és járom végig az őseim útját. Mi tagadás akadtak otthon kellemetlen szituációk, mikor kitűztem a szakirányt is. „Cait, szívem…nem vagy te elég erős ahhoz, hogy az onkológiát válaszd, de ha mégis, akkor miért éppen a gyerekek?” „Ki fogsz égni, kedvesem, tudod, hogy a legjobbat akarjuk neked.” Számtalan visszatartással a hátam mögött mégis ezt választottam hivatásul. Nem kell, hogy kemény legyek, vagy sebész módjára gondolkodjak. A gyerekek lelkivilága nem így épül fel.

Miért éppen ez lettem? Minden egyes napom azzal telik, hogy haldoklókkal veszem körbe magam. A halál itt nem lehet tabu téma, nem mondhatom a hatéves kislánynak, hogy életben marad, ha ez nem igaz. Az összes napom egy csata, mely emberségessé tesz. Megvisel, olykor a mélybe ránt, de ne higgyék, hogy máshol nem történhet ez meg. A daganatos megbetegedések 70%-a még így is gyógyítható, a gyermekkorban átélt traumák nem véglegesek. Remek csapat áll a hátam mögött, szóval amíg lélegzem, nekem itt a helyem.

A szabadidőmet minőségi időként könyvelem el a kórházon kívül, azonban ragaszkodó típus vagyok, így előfordul, hogy alvás helyett is a kórlapokat bújom. Menthetetlen munkamánia, ez lenne a diagnosztika. Aiden tesz róla, hogy ne merüljek le annyira a mocsár aljára, hogy ne tudjon felhúzni. Ki ő? A pisiskorom másik kiemelkedő alakja, a lelkem másik fele, a rossz ördög a vállamon, az élő lelkiismeretem. Egy szóban a legjobb barátom. Vele önmagam lehetek. Nem csoda, ha elviseli a panda mániámat (több száz plüss tulajdonosa vagyok…de lehet ez már ezer), az alvási szokásaimat.

Plusz infók:

  • Mindig zokniban alszok, nincs kivétel, ha nyár van, ha ősz, ha tél.


  • Nem szeretem a kávét, inkább energiaitalokon élek.


  • Félek a magasban, a mélyben, nem szeretem a vad dolgokat.


  • Rajongok a Szerelmünk lapjaiért, legalább hetvenszer láttam.


  • Nagy álmom, hogy örökbe fogadjak egy pandát.


  • Utálom, ha valaki csámcsog, vagy rágja a körmét. (Ugye Aiden?)


  • Hiszek az igaz szerelemben, egyszer voltam szerelmes eddig.


  • Utálok egyedül aludni, Szivar állandóan mellettem fekszik, ha nincs Aiden (hároméves francia buldog).


  • A régi filmek nagy szerelmes vagyok, éljenek a művész mozik!



Múlt


Caitlyn Wallace Rachel-bilson-gif-11

Újabb megoldhatatlan nap a hátam mögött. A fagy már kicsipkézte az arcomat, úgy érzem, hogy a végtagjaim megadták magukat, és le fognak törni, ha perceken belül nem jutok be a lakásba. Az ajtó másik oldalán ugató hangok jelzik, hogy valaki nagyon éhes, és alig várja, hogy átlépjem a küszöböt. A kulcszörgést egy nyüszítés követi, és amint lenyomom a kilincset, már szökken is a semmiből az a nedves orrocska, hogy a harisnyámba dörgölőzzön.
- Szivar egy pillanat. Nem hiszem el, hogy nem bírsz a véreddel. – fáradtan lököm odébb, nem erőszakosan, de a tudtára adom, hogy még én vagyok a fő, és nem ő diktálja a szabályokat. Az előtérben hagyom a két szatyrot, nem volt ínyemre ennyi mindent vásárolni, de igencsak megváltoztak az étkezési szokásaim, és a gyomrom nem vesz be mindent mostanság. Igyekszem egészségesen táplálkozni, de a kórházban már az is fél siker, ha nem egy szendvicset fogyasztok el, hanem menüt vásárolok Aiden társaságában. Az üzenetrögzítőhöz sietek, és a kettes szám villogása láttán be is nyomom a készüléket, hogy lehallgassam, miközben vetkőzöm.
- Kincsem itt az apád. Holly nem bírt várni azzal, hogy ne támadjon le, és útban van hozzád. Nem értem, hogy minek kell rajtad csüngnie, de kérlek szállásold el pár napra, amíg nem találunk anyáddal egy elfogadható ingatlant neki Manhattanben. Szeretünk, és reméljük, hogy hamarosan ellátogatsz hozzánk. – nem hinné el nekem senki ez alapján, hogy alig két órára lakom tőlük, de ilyenfajta lenyomatok várnak minden egyes este, ha időben érek haza. Szivar nem hagy békén, már bűvészmutatványokkal kápráztat el, ezért fél lábon ugrálva egyensúlyozok el a konyháig, és öntök neki a tálba egy kevés szárazat. A minőségi kaját ki nem állhatja, ezt a szomszédos szupermarketben szereztem be egy ittas éjszakán, amikor Aiden nem bírt magával, és sört akart előkeríteni a föld alól is. New Yorkban nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember. A nyugalom még így sem szállt meg, szóval folytatom az esti rutinomat, és a második üzenet lejátszására kattintok.
- Helló baby…ma átmegyek…viszek bort is. Lora azt mondta, hogy már elmentél haza, de igazán megvárhattál volna. Kerülsz ma? Olyan fura vagy Cait… - megszakítom Aiden viccelődő hangját, és a táskámmal együtt huppanok le a kis kanapémra. Kicsit már kopott, és le kellene cserélnem, de én imádom, és semmi áron nem fogok lemondani róla. A fejemet hátradöntöm, és egy párnát igazítok mögém. A térdeimet felhúzva támasztékot biztosítok, és előhúzom a féltve őrzött borítékot. Eleinte nem figyeltem a tünetekre, csak gyengeségnek véltem, hogy szédülök, és olykor rám tör a hányinger. Ma is majdnem elaludtam rendelés közben, és ez nem járja. Sara az egyik legjobb nővér az osztályon, egyből kiszúrta, hogy baj van, és már nem először. Nem kérdezett, hanem berángatott az egyik ügyeletes szobába, és csúnyán számon kért. Nem akartam elmondani senkinek sem, de ő meggyőzött róla, hogy ez még bármi lehet, ne kerítsünk neki nagy feneket. A vérvétel majd helyre tesz, és abból sok minden kiolvasható. Remeg a kezem, első próbálkozásomra nem sikerül felbontanom, így veszek egy mély levegőt, és nekiveselkedem újra. A papír csak úgy kibukik belőle, én meg falom a sorokat. Az első értékek még a normális tartományba esnek, de a fehérvérsejtek száma…nem hiszem el. A többi csak részletkérdés ezután, nem kell egyből a legrosszabbra gondolnom. A fejemben össze-vissza cirkál minden emlék…és előjön egy nagyon régi.


Fázom, és kétségbe vagyok esve. Életemben először csináltam, és pont akkor kell kiszakadnia a guminak? Ez nem történhet meg velem. A műanyagszéken himbálózom, jóformán fel sem fogom, hogy amit csináltam, annak milyen végkimenetele lehet. Az első, hogy csak túlreagálom, ezt mondta Aiden is, aki feszülten áll a falnak vetve a hátát, és olyan erősen rág, hogy nekem is belesajdul az állkapcsom. A második, hogy…teherbe esek. El sem akarom kezdeni ezt a forgatókönyvet, mert nem lesz jó vége. A szüleim kitagadnak, búcsút mondhatok az egyetemnek, és sosem lesz belőlem orvos.
- Aiden…én félek. – harapom be az alsó ajkam peremét, és a hideg ráz, de még tartom magam, mert ki nem állhatja, ha bőgöm. Szótlanul pislant kettőt, kifújja a levegőt, és elrugaszkodva a függőleges felülettől most odajön hozzám, és lehuppan mellém.
- Tudom. – nem ringat álomvilágba, ennek most ő is érzi a súlyát. Elterveztük, hogy közösen veszünk ki egy lakást még két másik társunkkal. Nem bírnám elviselni, ha kollégiumban kellene lennem, és megígérte, hogy ott lesz velem.
- Mi van…ha? – végig sem merem mondani, már jönnek is azok a fránya könnyek. Szélsebesen kap utánam, és az ölelésébe zár.
- Akkor terhes leszel. Eldöntheted, hogy megszülöd, vagy elveteted, de akkor sem leszel egyedül. – a jövőm egy hajszálcsíkon múlik, hozzábújok, és eláztatom a legújabb bőrdzsekijét.
- Cait…ott leszek. Nem kell aggódnod….előbb kibelezem Trevort, de nem hagylak magadra. – a sírásba egy kis nevetés is vegyül, amint kiejti a másik fiú nevét. Örökre barátok maradunk. Hinnem kell benne, hogy mellettem lesz.


Az emlék révén elmosolyodom. Mennyire fiatalok, és esetlenek voltunk. Ki tudja már, hogy mennyi idő telt el azóta. Aiden…mindjárt itt van. El kell rejtenem ezt előle. Nem tudhatja meg, hogy lehet…majd megbirkózom vele. Immár nagylány lettem, és vár azaz üveg bor. Felpattanok, és mosolyt fakasztva várom a legjobb barátomat. Már itt is van…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caitlyn Wallace
Caitlyn Wallace EmptyCsüt. Jan. 03, 2019 8:41 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Caitlyn!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ugyan meglehetősen negatív visszhangot kaptál a jövőddel kapcsolatos választásban, mégis úgy gondolom elég harcos természet vagy te ahhoz, hogy helyt állj ebben a lélektipró és közel sem egyszerű munkában, amely egy igazi érzelmi hullámvasutazássá teszi az életedet. Ehhez viszont az szükségeltetik, hogy legyen egy saját rendszered, tele olyan elvekkel és elképzelésekkel, melyek féken tartanak az életben, és képesek felszínen tartani a lényedet és a gondolataidat egyaránt. Nem árt, hogyha ennyi bizonytalanság és kegyetlenség között, ami körülvesz akadnak biztos pontok is, melyekről tudod, hogy bármit hozzanak is a körülmények, akkor is ott lesznek. Törhetetlen és szigorú kitartásod mellett mégis úgy gondolom jó pár dolog ott áll a másik oldalon, ami egyensúlyban tartja az életedet és engedélyt ad arra, hogy lehetőséged legyen egy kicsit ellazítani. Bár a leírásod alapján úgy tűnik erre a szerepre akad is hevesen egy jelentkező, aki tesz arról, hogy minden elképzelésed a feje tetejére álljon, még ha olykor ez szédítő hatással is van rád. Smile Jó, hogyha van olyan a környezetedben, akiről tudod, hogy mindig számíthatsz rá. Most már csak az a kérdés, hogy eléggé bízol ebben ahhoz, hogy idővel tudasd majd Aidennel a titkodat? Szokták emlegetni, hogy minél előbb, annál jobb, de azt is, hogy jobb később, mint soha, így azt hiszem ugyanoda kerültünk, ahonnan elindultunk. Very Happy Mindenesetre úgy gondolom, bármi is történjen, ő benne bízhatsz majd, még ha most cseppet sem állsz készen egy ilyen volumenű vallomásra.
A pandamániád pedig hihetetlen aranyos.  Caitlyn Wallace 2624752903  Very Happy  pandus

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Caitlyn Wallace A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Caitlyn Wallace D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Caitlyn Wallace 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Caitlyn Wallace
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeremy Wallace
» Cynthia Wallace
» Zhavia Wallace
» Ezra Wallace
» Caitlyn June Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: