New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Wyatt and Christian
TémanyitásRe: Wyatt and Christian
Wyatt and Christian EmptyVas. Márc. 17 2024, 19:38

Leneghan and Whitlock
“The test of the morality of a society is what it does for its children.”
Homlokom meglepett, gyanakvó ráncba szalad, ahogy jobb szemöldököm a belőle kiszakadó nevetéssel egyidőben megemelkedik. Még egy halk nyöszörgés is távozik a számon át, mintha teljes ledöbbenésem hangjai kelnének életre. Leneghan nevet… még ha az olyan is…
- Egészen elképesztő, hogy valaki legalább élvezi, ha ilyen előkelő társasággal oszthatja meg az otthonát… a zokniját… vagy az idegszálait – nehezemre esik eltüntetni a képemre kiülő döbbenetet, bár nem is próbálkozok vele olyan vehemensen, mint kellene. Ellenben azzal tisztában vagyok, illetve sejtem, hogy valószínűleg nem a kutya jelenti jelen állás szerint az élete legnagyobb problémáját. Az a kis szerencsétlen jószág maximum csak hab lehet a tortáján, nem úgy ahhoz mérten, hogy az én életemben milyen helyt sikerült betöltenie. Ő volt a Sátán maga. És belegondolva, még én tartozok hálával Wyattnek, amiért elvállalta a kis szarost és azóta se kellett tiszteletemet tegyem Sylvia előtt és elviselni a rám olvasott változatos szidalmait, miszerint ő megmondta, hogy egy kutya nem való egy hét éves gyereknek. Ezzel akár még egyet is tudok érteni. Védekezésem valószínűleg nem is érdekelné őt, hiába próbálnám az oldalamra állítani a megosztott apai nevelést. Pedig lássuk be, nem én voltam az egyetlen, aki szorgalmazta a bolhazsák megvételét, az a díszpinty Nathan is ott állt mellettem teljes vállszélességgel, mert tudvalévő, egy kutya jót tesz a gyereknek. Mint ahogy az se érdekelné a kutyát se... hogy ott van egy rohadt nagy kert, ahol szabadon rohangálhatna, csak épp a kutyaszart nem lenne ki összeszedje, merthogy Sylvia egy fűszálat nem tenne keresztbe az állat eltartásának, rendben tartásának érdekében, az is biztos. Ergo, se a társapai felelősségvállalás nem érdekelné, se a ténye annak, hogy van kert, ahol elfér egy kutya. A végén még engem száműzne egy kertes házba, hogyha már ekkora a mellényem, akkor csináljam én helyesen.
- Én azért felkészülnék minden eshetőségre a helyedben. Három szobanövényemet nyírta ki, bár… ha nem ő, akkor megtettem volna helyette én – csak én nem legeltem volna le egyiket se, ellenben a kiszárításban osztályelső vagyok. Szegény anyu már a hetedik generációs növényeit cipeli át hozzám, de még egyik se élte túl. Vajon mikor jön rá arra, hogy a kaktusz lenne a legtökéletesebb választás abba a lakásba? – Majd, ha már a bőrkanapédat rágta lyukacsosra, akkor kezdj el aggódni és legyen gyanús, hogy valószínűleg éhezteted. Na! – Biccentek végül a dosszié felé jelezve, hogy iparkodjon, mert jelen állás szerint sürgetőbb dolgunk is van, mint egy szertelen kölyökkutya helytelen magaviseletére megoldást találni. Az ő idegszálait majd más fogja most szétrágni.
Megállapítására határozottan biccentek, sötét szemeimet pedig úgy futtatom végig a bokszokban ücsörgőkön, mintha azok feje búbján, a monitorokon vagy az előttük lévő kis parafatáblára tűzött cédulákon keresném a válaszokat. Pillantásom találkozik az egyik nőével, aki elhúzott szájjal fordul vissza a munkájához.
- Nem – jelentem ki határozottan, szigorúan. A szigor persze nem neki, sokkal inkább a helyzetnek szól. - Nem matekórán vagyunk, és még mindig barátibbnak tűnik a négy hét, mint az a majd' 700 óra. Engem az érdekel, hogy mégis mi a franc történt ebben az elmúlt négy hétben, hogy egyetlen egy olyan pillanatra nem emlékszek, és nem hiszem, hogy a memóriámmal lenne baj, amikor bárhol is szó lett volna erről. Se a hírekben nem láttam, se a rendőrség nem jelentkezett vele, pedig nem egy olyan ügy volt korábban, amikor gyanú se volt, de már itt púposkodtak, hogy szedjük magunkat, dolog van! Mire vártak? – Teszek fel feleslegesen további kérdéseket, amivel szintén csak az időt húzom, de az elképedés és a teljes értetlenség letaglózó, és minden erejét latba véve győzött. – Arra, hogy egyszer csak előugrik valaki a bokorból, hogy „szevasztok, én voltam”? Ha az első után nem is veszik komolyan, ami esetleg lehetett volna tényleg baleset, de a második eset már nem tűnik minimum gyanúsnak? – Ha a körülményeket megnézzük, már az első is az volt, de ez legyen egy kellemetlen mellékzönge.
- Nem, Leneghan! – Rázom meg határozottan a fejemet, úgy fojtva belé a szót, hogy esélye ne legyen folytatni a gondolatot. - Ha rajtam múlik, akkor ezek nem valamirevaló nyomozók lesznek, hanem egy héten belül munkanélküliek – ezzel a gondolattal seprem félre a kezét és tartok rövid ismertetőt a gyerekekről. A torkom egy-egy mondatom elején és végén is összeszorul, ahogy belegondolok, valószínnűleg egyiküket se fogjuk megtalálni. Élve legalábbis biztos, hogy nem, ez pedig hatalmas plusz terhet tesz a vállunkra: négy kislány szülőanyjának és apjának kell a szemébe mondani, hogy a kislányuk meghalt.
Egy pillantás, egy fél másodpercnyi kis kitérő ahogy összeakad a tekintetünk. Mindketten tudjuk: már csak azokon segíthetünk, akik még hátra vannak… mert ennek itt nincs vége, s egyetlen dolgunk van, megérteni a múltat, hogy alakítani tudjuk a jövőt.
Bólintok.
- Nincs szemtanú. Természetesen, mert miért lenne? Vagy csak nem találtak még, nem tudom… - koppan egyet a cipőm sarka, ahogy az asztalának lábához csapom a bokámat a pillanatnyi idegesség levezetéseképpen. - Munkaidőben, fényes nappal… Csak mit keresett munkaidőben, vagyis iskolaidőben, fényes nappal otthon a négy gyerek? Arról nem volt szó, hogy esetleg betegek lettek volna – megállapítására újabbat billentem a fejemet és az egyik bekezdésre bökök. – Biztonságos idősáv, délután kettő és öt között. Ekkora saccolták a hozzátartozók az eltünést, de pontos idő soha nem volt. „Nem tudom, nem figyeltem…” "Nem emlékszek". De általában ebben az intervallumban ér véget a tanítás vagy az iskola utáni foglalkozások zöme. Gyerekek busszal, szülővel vagy gyalog haza. Három iskola van ezen a környéken, pár száz méterre az elrablások helyszínétől… - térkép nem áll rendelkezésre, hogy esetleg azon mutassam meg a helyszíneket, de valószínűleg el tudja képzelni a távolságot, ahogy az egyik papíron "háromszögelek".
- Soha nem ott, ahol kellett volna, hogy legyenek. Valahogy mindig elkerülte őket, általában három, négy sarokkal arrébb voltak és mire kiértek, már se kocsi, se furgon, se más nem volt, ami gyanús lehetett volna. Ebből akár arra is lehet gondolni, hogy az elkövető nincs egyedül. Valakinek figyelnie kellett a járőrök mozgását, hogy a másik cselekedjen – mondhatnám, hogy talán ez a legvalószínűbb forgatókönyv, de tekintve, hogy jóformán semmi információnk nincs és négy hét lemaradásban vagyunk az elkövető(k)höz mérten, inkább nem mondok semmit.
Miután kiadom az ukázt, határozott léptekkel indulok a parkolók felé, nyomomban Wyattel.
- Még most kaptuk kézhez, Leneghan – ismétlem magam hátra pillantva a vállam felett. – Ráadásul úgy, hogy az én kezembe nyomták a papírokat, szerintem más nem is igazán fog foglalkozni vele addig, amíg mi össze nem rántunk egy csapatot. Úgyhogy… - liftbe be, majd onnan ki – mi vagyunk a csapat – vigyorgok rá inkább paprikásan, mint szórakozottan, miközben mellkasom előtt keresztbe húzom a biztonsági övet. Telefonomat előhúzom a kabátom zsebéből, majd az ablakra erősített telefontartóba illesztem, miközben ujjaim rátalálnak az egyik gyorshívóra.
- Mindjárt megtudjuk ezt is…De nem akarok a rendőrséggel kommunikálni amíg nem látok egy-két, az ügyhöz tartozó pofát.
- Olyan régen hallottam már a hangodat, mesélj nekem valamit! – Csatlakozik be egy csilingelő női hang.
- Idő szűkében vagyunk. Utánanéznél nekem az FBI, kórházak- és a rendőrség nyilvántartásaiban annak, hogy az elmúlt néhány évben…
- … az mennyi?
- … voltak-e hat-hét év körüli szőke, kékszemű kislányok, akiket holtan találtak? Baleset, vélhető gyilkosság, minden kell. Ismert- és ismeretlen személyek aktái is jöhetnek, döglött akták is. Eltűnéseket is nézz meg! Gyerekrablás. Szűkítsd le olyanokra, ahol a gyerek soha nem került haza, de olyat is nézz meg, ahol igen. Az se rossz, ha pozitív kimenetelekben is gondolkozunk. Hátha van valami kapcsolat. Nem a magunk megnyugtatására – pillantok Leneghanre. – Talán volt idő amikor még a zsaruk között értelmiségiek is voltak. Nézzük az elmúlt öt évet és az egész Államra terjeszd ki a keresést! Nem lehetünk biztosak benne, hogy helyi. Jelenleg talán az… Ha bármit találsz, szükségem lesz illetékes orvosokra és nyomozókra is, akik részt vehettek a nyomozásokban. És tégy meg nekem még valamit. Keress nekem kamerákat Bayside és környékén!
- Igenis, rajta vagyok! – Halk cirippelés jelzi a készülék, hogy bontotta a vonalat.
- Mi van veled? Húzós volt az estéd, Leneghan? Szakadtnak tűnsz… - vetek rá egy futó pillantást, majd néhány sarokkal odébb megállok az egyik kávézó parkolójában.
- A gyerekeket arra tanítják, hogy ne menjenek oda idegen személyekhez, ugye? Én legalábbis Autumn-nak mindig ezt próbáltam beleverni a fejébe... - mélázok el. - Szükségünk lesz a szomszédok, postások, orvosok, tanárok, iskolai takarítók, papok, lelkészek és gyülekezeti tagok személyére... osztálytársak és iskolatársak szüleire. Valahogy azokat a gyerekeket ki kellett csalogatni az udvarból… meg kell, hogy bízzanak abban a valakiben… Millió lehetőség van: kutyasétáltatók, jégkrémárús, újságos... bárki! Nálad van valami? – Lesek át a kocsi felett, miközben kiszállok belőle, remélve, hogy megejtette az sms-t. Bár amilyen gyors ma, hasonló sebességgű ujjakat is képzelek el hozzá. De kétségtelen, nekem is kelleni fog az a kávé…

note: hello boi | clothes | words: 1400 | tag: @Wyatt Leneghan




Christian Whitlock
I know when my day will come Go back to the place that I came from. Looking back, will I think that I did the right? I still don't sleep at night. Ghosts follow me around these days, Haunting my head and house; My mind is crazy loud But I won't give in to it, Take it all in stride.

Wyatt Leneghan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Christian Whitlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Wyatt and Christian 890fe25dbde5d152b35eb37184ceac97a3fd3378
We cross our bridges when we come to them and burn them behind us, with nothing to show for our progress except a memory of the smell of smoke, and a presumption that once our eyes watered.
___________

Wyatt and Christian OK5L7We
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
NY Manhattan, Virginia Quantico
★ :
If an injury has to be done to a man it should be so severe that his vengeance need not be feared.
___________

Wyatt and Christian XMDIYYZ
★ foglalkozás ★ :
Viselkedéselemző
★ play by ★ :
Ben Barnes
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
Within the core of each of us is the child we once were. This child constitutes the foundation of what we have become, who we are, and what we will be.
___________

Wyatt and Christian CCsBsDS
TémanyitásRe: Wyatt and Christian
Wyatt and Christian EmptySzer. Márc. 06 2024, 22:29

to: Christian
without the light the darkness comes, hold through the night the shadows will run. fend off the enemy, sing out the jubilee, with all the fire we can breathe

Boldognak tűnsz – értem én a szarkazmust, csak nem szeretem. Párját ritkító eset vagyok, gyanítom, Whitlock ugyanis többed magával egyetemben előszeretettel használja; szinte már úgy értelmezem ezeket az elszólásaikat, mint bárki, aki olvasva érti, de beszélni nem tud egy adott nyelven. Nem, mintha részemről fennállna bármiféle verbális- vagy kommunikációs gát, egyszerűen feleslegesnek tartom. Magától ugrik szemöldököm a hajvonalam alá, azzal közel egyidejűleg mozdul a vállam a fülemmel egy magasságba. Szinte szétfeszíti a bordaközi izmaimat az a mély levegő, amit leszuszakolok, és amivel a hátamat is kénytelen vagyok kiegyenesíteni az itt-ott nyilalló kellemetlenséget elkerülendőn. Nem tudom, mikor mozdulhattam utoljára az egyik karfáról a másikra átbillenésnél előre mutatóbbat... Arra se mernék nagy tétet tenni, hogy azon túl, hogy tagadhatatlanul és bizonyíthatóan itt ültem a székemben az elmúlt órákban, fejben is hasonlóan jelen voltam-e. Rémlenek az ujjaim alatt egymásba simított lapok, hogy betűk formálódtak szavakká a szemem előtt, de egy, a halántékomnak nyomott pisztoly fenyegetésével se tudnék idézni az egymás után letudott sorokból. Szétcsúsztam, azt hiszem...
Folytatására nevetve szalad ki a tüdőmből a lefojtott levegő.
– Meg, az idegszálaim mellé köretnek – megficcenve engedem a gerincemnek, hogy veszítsen a tartásából, és bár nem rogyok össze teljesen, azért mégiscsak egészen nyomorultul görnyedek az általa hozott akta fölé. – De tényleg… csoda, hogy még nem rágott át minket az alsó szomszédhoz – bár ami késik… tudhatja Christian is, milyen vadorzóról értekezünk. Elvégre az elromlás folyamata, ugyebár, nem nálam kezdődött – érzékeltetem is egy felé megejtett gyors pillantással, felhajtva a dosszié vastag kartonborítóját.
Ha volt is nyomokban tetten érhető jókedv valahol a vonásaim között megbújva, már az árnyékukat is elfedi a hallott és látott szöveg sötétsége – és nem csak az NYPD szakemberei felől áradó sötétség. Ujjhegyeimmel gyűröm át vízszintes vonal mentén a ráncba szedett homlokomat.
– Sok… már a huszonnégy óra is sok – fejem mellett tartom szét kezeimet. – Az elrabolt gyerekek negyvennégy százalékát leggyakrabban már az első órában megölik. Ez a százalék az idő előrehaladtával egyenes arányosságban nő. A hetvenöt százalékuk három órán belül meghal. Tulajdonképpen majdhogynem mind legfeljebb egy napon belül – értetlen fejcsóválással akad a torkomon egy sóhaj, nyekkenve eresztem ki, ahogy tovább viszem a gondolatot. – Át akarjuk számolni, hogy mit jelent a négy hét órában nézve, vagy inkább ne akarjuk tudni, hogy aránylik az a maximum egy óra az, úgy saccolom, három számjegyhez? – kérdőn nézek fel rá. Valami azt súgja, hogy a válasza egy nem; talán, hogy én is jobbnak látom nem belegondolni. Ha nem is csak a gyerekekért – bár igazán szomorú, ha önmagában ez nem elég motiváló erő –, az aggódó szülők iránti szívjóságból megtehették volna, hogy túladnak a túlfűtött lázálmon, miszerint egyedül menedzselik a számukra egyértelműen tarthatatlan ügyet. Min mehet keresztül az, aki heteken át csak egyenruhások garmadájával körülvéve reménykedik, hogy bármilyen, akármilyen hírrel, de ellátják… legalább láthatná, van előrelépés, de így? Négy hét kellett egy előrelépéshez…
– Remek… legalább pár éven belül lehet lesznek valamirevaló nyomozók, ha a mostani járőrök kedvet kapnak, hogy tovább képezzék magukat, és azt, amit most várnak tőlük, megcsinálják több pénzért – nyilván nagyzolok, ahogy valószínűleg ő is tette, mert vajon hol lennének az ügyvivő nyomozók? Egy-két, a zöldfülűeket lefizető fánkért cserébe egy közeli kocsmában a lábukat lógatva? Igazából... miért nem lehetetlenül nehéz elképzelnem?...
Engedelmesen húzom el a kezem, neki is dőlök a háttámlának. Valahogy nem buzog bennem a tettvágy, annál is inkább a harag – nem hinném, hogy a mi közbenjárásunk bármit is segítene az áldozati adatlapokon képekkel bemutatott gyerekeken, a reménytelen düh zavarosan hömpölyög az ereimben. Nem magunk miatt vagyunk ennyire tehetetlenek. A PD tett minket azzá… Érezzük szerintem mindketten, már nem értük, hanem az őket követőkért dolgozunk.
– A család udvara? – kérdezek vissza. Nem, mintha elképzelhetetlen lenne, ezek a nyitott előkertek sok jóra még nem vezettek. – És nem is csak, hogy ismerős, de szinte mindent tud a háztartásokról, túl a kiválasztott családokon a komplett szomszédságról is. Mert, gondolom, számottevő vallomást nem tudtak felvenni szemtanúktól, már ha voltak egyáltalán – legyintek a laphalmaz felé. – Ha pedig nem, miért nem?... Mert mindig tudta, mi az a biztonságos idősáv, amikor lecsaphat – halkan koppan mutatóujjam az asztal élén. Először csak egyet, leejtve tekintetemet az oldalak közé egyre több, monoton társa követi. – És hol voltak a járőrök? – a második, azonos paraméterekkel rendelkező eset után a minimum, hogy minden sarokra kiállítanak egy tisztet, fordítsa néha balról jobbra, majd jobbról balra a fejét. Hogy tudott láthatatlan maradni előttük? Ehhez több kell, mint mázli…
Sok szerencsét, azt… Nekik is, ha meg akarják tartani az állásukat. Zsémbes horkanással méltatom csupán a kézhez kapott jótanácsot, amit akár a hajunkra is kenhetünk, pont annyit érünk vele. Whitlock éppenséggel elég alaposan a hajára kente, most, hogy így jobban megnézem… Azután, hogy szabaddá válik a terep, eltolva magamat az asztaltól lépek a közös fogas felé, leemelve és magamra fordítva a kabátomat.
– Igenis! – elnyújtózok az aktáért leküzdve a gondolatot, hogy neki pont ugyanannyiból tartott volna felvenni, mint nekem, és hosszú léptekkel érek mellé. – Nálunk ellenőrizte már valaki a szexuális bűnelkövetők listáját, meg… igazából a hasonló esetben már priuszt szerzett bűnözőkét Bayside-környékén, és az akörüli negyedekben? Vagy dobjak egy üzenetet? – bár a rémisztő precizitás függvényében sejthetjük, hogy Bayside-törzshelyű az elkövetőnk, de nem lehetünk elég alaposak, még akkor sem, ha minden jel arra utal, okkal érzi magát épp itt kényelmesen. A felvillanó fények irányába igyekszek, az anyósülésre helyezkedek. – Kórházakkal egyeztettek? Vagy ne adj’ isten a rendőrség adott körzete, nem tudom, hányas lehet, nem tud halálesetről a múlt hónapokban, években, ahol hat-hétéves-forma, szőke hajú kislány volt az áldozat? Vagy...? – vagy ezt is fogalmazzam bele a rebesgetett SMS-be, de nem hiszem, hogy végig kell mondanom, hogy értse, hová akarok kilyukadni.
– Valahol azért szerezzünk egy kávét, mielőtt odaérünk, de ne túl közel, hogy feltűnő legyen… Veled még csak-csak elbeszélgetek azzal a tudatállapottal, amit annak az egynek köszönhetek, ami még erőn felül próbálja bennem tartani a lelket, de mással… – pláne, ha Katie nagyszüleihez igyekszünk, márpedig hova máshova?



Leneghan
given name:(behavioral
gregory wyattanalyst)
Someone I am is waiting for my courage; the one I want, the one I will become will catch me. So let me fall if I must fall.
Federal Bureau of Investigation

Christian Whitlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wyatt Leneghan
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Wyatt and Christian Ezgif-com-effects-7
Wyatt and Christian Fekete
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
"fine, i feel fine"
that's what I used to say about the future. "good, even great", there were days when I believed it would get better. but now, flipped a switch don't know which horrific thing pushed this shit over the edge, but here we are
★ családi állapot ★ :
Wyatt and Christian Cs5

there's a part of you that lives in every note, and every step i take along these broken roads that i've been walking. and the time between us talking is so much longer now but

i still call you home

i hope you know

★ lakhely ★ :
Bay Ridge, Brooklyn
★ :
Wyatt and Christian Fekete1
★ idézet ★ :
my mind's a haze with all this pain and I can't change a thing. lost in this maze i can't find a way i can't break my spirit free
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (Viselkedéselemző)
★ play by ★ :
Simon Baker
★ hozzászólások száma ★ :
82
★ :
Wyatt and Christian Fekete2
TémanyitásRe: Wyatt and Christian
Wyatt and Christian EmptySzer. Feb. 14 2024, 21:27

Leneghan and Whitlock
“The test of the morality of a society is what it does for its children.”
Sok nehéz, bizonytalan vagy rizikós esettel volt már dolgom a pályafutásom során, de, hogy valamit már előre reménytelenként könyveljek el – eskü alatt még vallanék is róla – na olyan ritkán történik, szökőévben talán egyszer. Mekkora mázli, hogy éppen az van! Az Erintől kapott, majd a később felterjesztett mappák tartalmát olvasva vált nyilvánvalóvá, hogy újra szórnom kell az esküket, és az is, hogy ennek a napnak nem lett volna szabad megtörténnie, kezdve a drágalátos ex feleségemmel, aki az egész reggelemet a maga karót nyelt dáma módján kísértette végig és hiába tettem rá a telefont egyszer, kétszer, sokszor, a budin is képes lett volna végig asszisztálni a napindító procedúrámat. Nem tudtam lerázni. Ezzel a jól megszokott reggeli rutinom, a csendes feltámadás, az azt követő egy óra reggeli futás majd frissítő zuhany szentháromság terve is derékba tört. A feltámadás még csak-csak, Sylvia rikácsolásától a holtak is feltámadnak, de hamar nyilvánvalóvá vált, hogy élete problémájával és élete megkeserítőjével óhajtja megvitatni mind azt a rengeteg család körüli teendőt, amiből én nem kívántam már korábban se kivenni a részemet, most meg aztán még annyira se. Ideje lenne beletörődnie végre, hogy a válásunkkal én nem maradtam több a számára, mint egy pasi, aki szerencsétlenségére pont az ő gyerekének az apja, így egyetlen téma van, amiben partner lehetek számára, az pedig Autumn.
Miután szerencsétlenségemre benyaltam az első pofonokat tőle, jött a következő adag a naccsasszony „hagytam az asztalomon néhány dossziét neked!” üzenetének formájában. Semmi „szia”, „jóreggelt” vagy „köszi”, jött a burkolt utasítás, hogy „dolgozz!”, mert nem elég az, hogy az ő távollétében egész nap papírokat fogok tologatni, aláírni, elemezni és a sok idióta unott, kedvtelen bárgyú képét bámulom majd az üvegfalon át, még rám is szabadítja a múltat meg az előző évszázadot, hogy döntsem el magam, döglött aktákat van-e értelme elővenni és esetlegesen majd nagyoskára lezárt státuszba helyezni? Nincs. Anyu ezt követően már gyerekjáték volt a maga őszinte aggodalmával az öcsém irányába és bár nemtörődömnek tűnhettem, mégsem szabad tudnia arról, hogy komolyabb dolgok vannak a háttérben az ő eltűnését illetően, mint bármiféle személyes sérelem vagy egy nemlétező nőcske, akiről az egész család szentül hitt, hogy létezik, és elrontja Timet. Így bő három óra magasságában rá kellett jönnöm, hogy valójában egy elcseszett komédia az életem... Az FBI-nál viszont nem kell sokat küzdeni azért, hogy értelmet adjunk neki. Ahogy Leneghan felé közeledek egy igencsak szegényes paksamétával a kezemben, annak minden megoldatlan rejtélyével és milliónyi visszatartott kérdésével - kivált, hogy eddig, hogy a viharban nem járta meg az FBI-t az ügy - az arckifejezéséből és hangulatából ítélve biztos lehetek abban, hogy nem épp a legszórakozottabb pillanatában óhajtom kirángatni a barlangjából.
- „Boldognak” tűnsz – jegyzem meg az „egyen unott” grimaszát látva – olyan kedves mosolygósnak... a kutya megcsócsálta a kedvenc zoknidat? - Szeretném, ha ennyiről lenne szó, nem pedig arról, hogy valószínűleg időt szánt arra a felsőbb hatalom, hogy közöljék vele a jövőbeni sanyarú sorsát. Homlokomat ráncolva, mintha kötelező lenne, elemzem a vonásait s csak akkor rázom meg józanodás céljából a fejemet, elvégre más dolgunk is van, mint ideje korán ezzel foglalkozni, mikor kérdez. Elhúzott szájjal hümmögök.
- Talán négy hétig tartott az agyhalottaknak rájönni, hogy túlmutat a hatáskörükön, nem volt elég a 24 óra – mormogom az orrom alatt, belefűzve a mondandómba a kritikus egy napot, amikor az ismert profilok alapján még jó esély van arra, hogy egy gyerek előkerüljön. A benne felmerülő gondolatokra csak megforgatom a szememet. Nem őt illetem kritikával, hanem a PD-t.
- Túl sokat vársz. Az elmúlt egy hétben kétszer gyűlt meg velük a bajom, kezdve azzal, hogy papírok meg igazolvány ide vagy oda, nem akarták elhinni, hogy az FBI akasztott le egykoron a fogasról... Ostoba kis „néhány hónapos” járőrökkel próbálnak megoldani mindent és helyettesíteni azokat, akik még konyítanak valamit a munkájukhoz. Hihetetlen, de nem csak itt bolondult meg a vezetőség – rá lehetne fogni az FBI-NYPD közötti örökös hatalomharcra is, de felesleges. Azért vagyunk, hogy átvegyük a hozzánk tartozó ügyeket, ha pedig nekünk van szükségünk rájuk, akkor jöjjenek és tegyék a dolgukat.
- Jó környék. Kertváros, összetartó, vagy csak látszólag összetartó szomszédságokkal. Biztos vagyok benne, hogy ott a szomszéd kertje mindig zöldebb - elhessegetve a kezét kapaszkodok bele a papírba, hogy lapozhassak oda, ahol a gyerekek képei sorjáznak, némi ismeretterjesztő tartalommal. – Hat és hét év közötti szőke kislányok. Az otthonaik jóformán lefednek egy kétszáz méter sugarú kört. Az eltűnés helyszíne szinte mindig a család udvara, egy kivétellel... az utolsó gyerek – kocogtatom meg a kislány fotóját – Katie a nagyszülők kertjéből tűnt el ma reggel, de ő is csupán egy utcányira volt otthonról. Ők vigyáztak rá, amíg az anyja vásárolt és elhozta a testvérét az iskolából. Az apja dolgozott. Kamerák nincsenek. Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy az elkövető valószínűleg ismerős lehet a környéken... tudta, hogy és hol maradhat észrevétlen – érzem ahogy forrnak bennem az indulatok, az apai érzelmek, s bár sok hasonló esettel találkoztam már, kivétel nélkül az összes messze jobban megkínzott, mint bármely másik, gyerekektől független bevetésem vagy esetem. Már a puszta ténye is felbosszant, hogy meglehet azt gondoljuk, hogy mi mindent megteszünk a fiaink és lányaink védelme, biztonsága érdekében, ez néha mégsem elég. Mindig van egy, aki tud meglepetést okozni.
- Még most nyomták nekem is a kezembe, „sok szerencsét!” felkiáltással... sokra megyünk vele -forgatom meg a szemeimet. - Úgyhogy friss és ropogós. Tehát, sok szerencsét nekünk. Leneghan, szedd magad, pechedre mára engem nyertél meg! Kerüljük a lifteket és nem lesz baj – tápászkodok fel az asztaláról miközben megpaskolom a vállát, és az addig ölemben pihenő szövetkabátomat magamra penderítve indulok a szolgálati kocsik parkolója felé.
– Azt hozd magaddal, jó lesz útravalónak – billentem a fejemet a kapott mappa felé.
A szóban forgó parkolóban egymás mellett hat, legapróbb részletében is egyforma Suburban várakozik. Azt is csak onnan sikerül belőnöm, hogy melyikbe tegyem be magam – remélhetőleg Leneghannel a nyomomban – hogy gombnyomásra felvillannak a lámpái... a rendszámot lemeózni már luxus.

note: hello boi | clothes | words: 955 | tag: @Wyatt Leneghan




Christian Whitlock
I know when my day will come Go back to the place that I came from. Looking back, will I think that I did the right? I still don't sleep at night. Ghosts follow me around these days, Haunting my head and house; My mind is crazy loud But I won't give in to it, Take it all in stride.

Wyatt Leneghan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Christian Whitlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Wyatt and Christian 890fe25dbde5d152b35eb37184ceac97a3fd3378
We cross our bridges when we come to them and burn them behind us, with nothing to show for our progress except a memory of the smell of smoke, and a presumption that once our eyes watered.
___________

Wyatt and Christian OK5L7We
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
NY Manhattan, Virginia Quantico
★ :
If an injury has to be done to a man it should be so severe that his vengeance need not be feared.
___________

Wyatt and Christian XMDIYYZ
★ foglalkozás ★ :
Viselkedéselemző
★ play by ★ :
Ben Barnes
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
Within the core of each of us is the child we once were. This child constitutes the foundation of what we have become, who we are, and what we will be.
___________

Wyatt and Christian CCsBsDS
TémanyitásRe: Wyatt and Christian
Wyatt and Christian EmptyHétf. Feb. 12 2024, 22:58

to: Christian
without the light the darkness comes, hold through the night the shadows will run. fend off the enemy, sing out the jubilee, with all the fire we can breathe

– (…) Azt hiszem, van min gondolkodnia. Természetesen nem várok azonnali választ, kap rá némi időt.
– Mennyit?
– Túlzásba azért ne vigye – lusta mosollyal sandít ki a szemüvege kerete mögül, annak szárába kapaszkodva emeli le orráról, és ejti maga elé. – Legkésőbb egy-két napon belül, ha döntene...
– Gondolom a részlegvezetőm már tud róla.
– Nem volt ellenvetése.
– Azt én elhiszem – beleegyezőn tartom felé a tenyerem, elfordítva azt a szüntelenül dörgölt államtól –, de jó volna, ha én is beszélnék vele. Nem gondolja?
– De, minden bizonnyal…
– Csakhogy nem tartózkodik az Államokban.
– A huszonegyedik század csodákra képes, Leneghan…
– Én azzal pontosan tisztában vagyok, de…
– Akkor?
– Talán, ha ilyen nagyszabású akcióra készül egy más egységben dolgozó kolléga bevonásával, előfordulhat, hogy komplikáltabbak a körülmények, mintsem, hogy el lehetne intézni egy „benne vagy?” telefonnal, nem?
Csend. Őutána már csak én sóhajtok nagyobbat – nem érti a problémát, én pedig nem értem, mit nem ért. A fémvázas szék hideg keretére simítva a kezemet tompán puffannak rajta az ujjaim, ahogy zaklatottan dobolni kezdek rajta. Nem adtam fel akkora rejtvényt, hogy ennyit kellene gondolkodnia rajta, mégse érkezik válasz.
– És Dr. Crine?
– Vele mi van?
- Én is épp ezt kérdezem.
– Remélem azért a szülei beleegyezését nem kell megigényelnünk… – bár savanyú a mosoly, amivel a pikírt megjegyzést fogadom, nem állok el a kérdéstől; kíváncsian kúszik feljebb a szemöldököm.
– Nem kekeckedni akarok, Uram, mindössze alaposságot várok. Nem magától kérik, hogy vigye vásárra a bőrét.
– Mi se kérjük Öntől.
– Nem kérik, de a pakliban benne van. Csak idő kérdése, mikor osztják azt a lapot… – nyilván ők ezt nem hagyják, és egyértelmű, hogy a legjobb emberei vennének részt a műveletben – már-már a szemközt ülő férfi hangján hallom, de az, amit érzek ezzel kapcsolatban, közelről se súrolja a megnyugvást. Kellemetlen bizsergésként fut a bőröm alatt a feszültség; kedvem volna addig dörzsölni, míg felsebesítve azt felszínre nem bukik…
– A legjobb em…
– Tudom – türelmetlenül bólintok. Benne akad a szó, csak a szemem sarkából láthatom, zokon is veszi, hogy nem hagytam végigmondani. – És abban is biztos, hogy arra a szerepkörre, ahová engem szán, én vagyok a legjobb embere?
– Úgy gondolom, nagy hasznát vennénk a képességeinek a büntetőeljárás során.
– Bizonyára vannak nálam alkalmasabbak az én osztályomon is, nem csak a magukén. Nevet is mondok, ha gondolja...
– Előfordulhat – közönyös és unott, ahogy lerendez egy vállrántással. Nem fárasztja tovább magát a pillanat egy tört részénél holmi logikus gondolkodással; naivan remélve Don Quijote-ként vívok ellene szélmalomharcot. – Maga viszont dolgozott már velünk. Sőt, dolgozik is! Ismeri a működésünket, a csapatot…
– Whitlock meg mindent, ami a tereppel jár! Nem annak kellene a fő szempontnak lennie?
– Értelemszerűen nem fogjuk felkészületlenül bűnszervezetbe épülésre utasítani, ezt akár itt és most írásba tudom adni.
– És azt is, hogy tudja, a felkészültség nem csak fizikai, de pszichés és lelki felkészültséget egyaránt jelent? – megugrik a szemöldököm, azzal együtt az övé is. Az enyém kérdő, az övé csodálkozó… vajon, ha már bekérte, belelapozott akárcsak egy jelentésbe is, ami hétről hétre a Dokitól érkezik?... – Csak kérje ki Dr. Crine véleményét, az istenért… Ha nem maga, a Legfőbb Ügyész úgyis megteszi. Majd ha megvan, újból beszélhetünk róla. Addig nem kívánok érdemben nyilatkozni, gondolnám, mostanra megértette, miért...

Már az irodaajtó nyílásával figyelmes leszek a felém közelítő léptekre, mégis csak akkor ereszkedek hátra elemelve karjaimat az asztalról, mikor Whitlock elém sózva egy vaskos paksamétát kényelmesedik el a tenyérnyinek is aligha mondható helyen. A karfára könyöklök, egymásba fűzve ujjaimat ejtem kezeimet az ölembe; elnyújtott mozdulattal nézek fel rá, tarkóm megtámasztom a szék magasra nyúló támláján. Mély pislogással jelzem, figyelek.
– Hát… tervben éppen nem volt. Itt is az van – állammal az általa kézbesített, frissen a holmijaim közepébe hányt dosszié alatt széltében-hosszában az íróasztal fedlapjának teljes területét lefoglaló lapokra bökök. Egynéhány szinttel lejjebb a Főnök épp elég olvasnivalóval látott el, hogy legyen mivel kidekorálni a munkafelületet. Nem mozdulok rögtön a rövid ismertetőjére; egymásba szaladnak szemöldökeim, az értetlenség a legegyértelműbb megnyilvánulásának jeleként von mély barázdákat a homlokomra. – Négy hét… – ismétlem utána, a könyöklő mentén tárom szét karjaimat. – Négy hét után mit akarnak még tőlünk? – persze, pontosan tudom, hogy mit akarnak tőlünk, de… azért a lehetetlent még mi se vagyunk képesek valóra váltani. Inkább csavart formája a kiszaladó kérdés annak, hogy „miért csak most?”. Elnézem még pár pillanatig Christiant, mielőtt elégedetlen sóhajtással előre dőlnék, hogy felnyissam a vállalhatatlanul hosszú idő alatt irdatlan vaskosra nőtt dokumentumot. Tenyerembe döntöm a fejemet.
– A PD egyébként mire várt eddig? Csodára?... Mit csináltak? – dohogom visszafogott, számomra is meglepő indulattal. Azon túl mit csináltak, természetesen, hogy papírhalmokat gyártottak nekünk. Abban legalább, mint látszik, nagyon jók... – Azt ezek szerint nem tudják, hogy a gyerekrablási akciótervet egyébként nem azért írtuk, hogy legyen mivel kitölteni a munkaidőnket – leejtve a dosszié egymásra hajtogatott lapjait fordítom felé a csuklómat; a mozdulat mentén pillantok irányába, de nem nézek konkrétan rá, az arcát se érik el a szemeim. A szóban forgó tervezet egy, a publikum számára is online bármikor elérhető, nyolcvanöt oldalas dokumentum… meg kellene, hogy lepjen, az NYPD szakemberei még ennek a csekély terjedelemnek a pontos tartalmával sincsenek tisztában? Vagy talán az „azonnali értesítés” az, aminek az értelmezésével jelentős problémák adódtak? Ha ki is akarták volna járni az államügyészi hivatal procedúráját se tart idáig, hogy bevonjanak, és eljárást indítsunk… főleg, mikor a helyi hatóságok kezében is ott van a lehetőség, hogy megkeressenek minket. Mi több, ilyen esetben meg kell, hogy keressenek minket, ha egy mód van rá, minél hamarabb. Lehet túl nehéz arrafelé a telefon…
– Bayside… – mormogom magam elé, egymás után szedve a lapokat. – Bayside egy jó, külvárosi negyede Queensnek, nem? – a New Yorkban és annak szomszédságaiban való jártasságom még hagy némi kívánnivalót maga után – gondolom Whitlock némileg tájékozottabb a kérdésben. – Beszéltél már a nyomozást vezető tiszttel, vagy ez minden, amink van?



Leneghan
given name:(behavioral
gregory wyattanalyst)
Someone I am is waiting for my courage; the one I want, the one I will become will catch me. So let me fall if I must fall.
Federal Bureau of Investigation

Christian Whitlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wyatt Leneghan
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Wyatt and Christian Ezgif-com-effects-7
Wyatt and Christian Fekete
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
"fine, i feel fine"
that's what I used to say about the future. "good, even great", there were days when I believed it would get better. but now, flipped a switch don't know which horrific thing pushed this shit over the edge, but here we are
★ családi állapot ★ :
Wyatt and Christian Cs5

there's a part of you that lives in every note, and every step i take along these broken roads that i've been walking. and the time between us talking is so much longer now but

i still call you home

i hope you know

★ lakhely ★ :
Bay Ridge, Brooklyn
★ :
Wyatt and Christian Fekete1
★ idézet ★ :
my mind's a haze with all this pain and I can't change a thing. lost in this maze i can't find a way i can't break my spirit free
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (Viselkedéselemző)
★ play by ★ :
Simon Baker
★ hozzászólások száma ★ :
82
★ :
Wyatt and Christian Fekete2
TémanyitásWyatt and Christian
Wyatt and Christian EmptyVas. Feb. 11 2024, 21:26

Leneghan and Whitlock
“The test of the morality of a society is what it does for its children.”
- Nem tudom, anya… - szinte biztos lehetek benne, hogy az örökkévalóságig hűen hívő és egyetlen Istenért rajongó anyám két pillanat alatt tér ki végérvényesen a hitéből, míg azon fáradozok az autótól az irodáig, hogy ismertessem vele az öcsém körül zajló aggasztó fejleményeket. Igazság szerint még nem tudok és nem is akarok teljes egészében valid információkkal szolgálni neki azon kívül, hogy ismét a városban van és valószínűleg nem azért, hogy összeüljön egy születésnapi vacsora keretein belül a családi pereputtyal. A hülye is tudja, hogy pénzre van szüksége, ráadásul sokra, épp csak van neki egy naiv anyja, aki még hisz a csodákban és abban, hogy a kisebbik gyereke javítható, és majd a jó Isten segít neki megtalálni a helyes utat. Én is szeretném ezt hinni, csakhogy én nem hiszek semmiféle Istenben, főleg nem abban, amiben ő igen. – Nem tudok neked mit mondani – az üvegajtó tompa puffanással zárul mögöttem, ahogy a karos ajtóbehúzó egyengeti annak útját, majd egy-egy biccentéssel a kis boxok irányába az ott „állomásozó” kollégák felé, végig robogok a folyosón, egyenesen Erin irodájáig. Már hajnalban érkezett az üzenet, hogy ugyan ma nem teszi tiszteletét a nagyasszony a helyszínen, de letett nekem két paksamétát az irodájában, amit illene átolvasni és még az előtt megoldást találni az aggasztó problémákra, hogy őt visszaenné a fene az Államokba. És nyilvánvalóan a perfekt jelentésnek ott kell pihennie újfent az asztal szélén, mikor már itt fogja szedni a formás kis csülkeit minden egyes nap.
- Abban az egyben biztos lehetsz, hogy nem a karácsonyi ajándékát jött behajtani rajtunk… vagy hát… - jegyzem meg halkan, míg felnyalábolom a fekete dossziékat és a vállam, valamint a fülem közé szorított telefonnal futtában átlapozom őket. Végülis, néhány köteg bankó még az is lehet. Karácsonyi ajándék. Elégedetlen szemforgatás, néma hápogás, majd Istenkáromlás az ablak és vele együtt a kerület égig érő tornyainak reggeli köszöntése. Régi ügyek. Olyan szinten régiek, hogy hallani nem hallottam egyikről másikról, nemhogy fogalmam lenne bármelyikről is.
- És akkor most?
- Mi "és akkor?"
- Mit csináljunk? Ha már itt van, miért nem jött haza? Nem láttam őt már lassan…
- … három éve, tudom! De azért reméltem, hogy szerény harmincnégy éves kora ellenére még a gatyájában hordja a tökeit és legalább elmegy hozzád, nem pedig nekem kell őt elterelnem, mint egy kiscsibét. De ezek szerint nem várhatok tőle még most se többet annál, mint eddig. Amúgy meg nem szokásom „árulkodni”, rendezzétek ti ketten a magatok ügyét.
- El se érem, hogy rendezzem?
- Talán ennek is megvan az oka…
- Hogy tessék?! Azt mondod, hogy én vagyok az oka? Hogy előlem menekül? Ha valamit, akkor ezt nem gondoltam volna rólad, Gavin William Whitlock.
- Anya, kérlek ne hívj a teljes nevemen. Már nem vagyok nyolcéves… - dünnyögöm és morgom az orrom alatt, kerülve a kollégák kíváncsi tekintetét, míg Erin irodája helyett a sajátomét választom főhadiszállásomnak. Az én asztalom legalább olyan futurisztikus látványt nyújt, mint a főnökasszonyé, annyi különbséggel, hogy ezen nem három, hanem közel öt, fél-és egy méter közötti papírkupac magasodik, közöttük egy olyan, ami mindenekelőtt elsőbbséget élvez. Annak tetején landol az a kettő, amit most magammal hoztam. - … nem azért mondtam, hogy te lennél az oka – lágyítom el a hangomat. Hogy a francba próbáljam meg úgy az anyám értésére adni, hogy Timmy valószínűleg nem azért nem hívja fel őt, mert vérig van sértve amiért nem kapta meg a karácsonyi ajándékát tőle, hanem mert akkora szarba keveredett, amit nem akar hazacipelni hozzá, hogy még őt is beleártsa valamibe. Az pedig külön nehezítő tényező, hogy míg ő ki tudja, hogy milyen alvilági mocskokba ártja magát, addig a fivére pont azokat hajkurássza nap, mint nap. Hogy találja meg a tökéletes egyensúlyt egy ilyen életben? Patthelyzet.
- Majd, ha úgy érzi, akkor úgyis meg fog keresni. Légy türelmes vele… - könnyű ezt úgy mondani, hogy én vagyok a létező legtürelmetlenebb, ha róla van szó. – Mi a… - összevont szemöldökkel lépek közelebb az ablakpárkányon hagyott, tányérra kitett péksüteményre és az elviteles pohárba készített kávéra.
- Mi az?!
- Semmi, csak… most leteszlek. A hétvégén beugrok, te csak… ne is foglalkozz Timmyvel jó? Majd lesz valami – értetlenül emelem meg a cukorral megszórt ragacsos péksüteményt, vállam felett lesve ki az egész falat betöltő üvegen, hátha jelét látom valamelyik félnótáson, hogy az készítette ide őket egyféle bocsánatkérés gyanánt. Kezdek hozzászokni, hogy az utóbbi időkben, ha valamit elcsesznek, rosszul jelentenek vagy rögzítenek, akkor valamiféle kiengesztelésül szolgáló nyalánkság kerül az irodámba, hátha nem tépem le a fejüket amiért elbaltáztak valamit.
- Kisfiam!
- Hm?
- Kérlek, próbálj meg hatni rá valahogy, legalább te! Te vagy az egyetlen, akire hallgat.
- Hajaj! Úgy hallgat rám, hogy én vagyok a legjobban meghatva tőle. Most leteszlek – még mielőtt ismét szónoklatba kezdene, bontom a vonalat, és felmarkolva a tányért a pohárral és a franciák egy őshonos kelttésztájával, az ajtóhoz ballagok.
- Aki ezt elkövette, már jöhet is színt vallani! – Utasítom őket szigorú tekintettel, mire vontatottan és hezitálva, de négyen megemelkednek a székükről. – Ó, édes jó Istenem gyere le…

Egy kerek egész órámba tellett, míg a négy ügyefogyott tisztázta a hibákat és azok következményének tudatában távozott az irodából, majd további négybe, míg Erin utasításai szerint összekészítettem neki a kért papírokat, korábbi jelentéseket és aktákat. Egyet pedig arra áldoztam, hogy a menet közben befutó ügyet átnyálazzam, majd annak teljes anyagával, makkos cipőm sarkának éles kopogásával ballagjak Wyatt asztalához és telepedjek le annak szélére fél farpofával, nem sokkal azt követően, hogy a nem túl vastag stósz csattan az orra előtt.
- Leneghan, remélem nagyon szeretnél innen kiszabadulni és szívni egy kis friss levegőt. Dolog van… - kocogtatom meg a szürkés fedlapot gondterhelt, paprikás tekintettel. – Négy kislányt raboltak el négy hét leforgása alatt… - foglalom össze röviden, és ha valamivel, akkor ezzel nyilvánvalóvá tudom tenni számára, hogy szívügyem a téma: nekem is van egy lányom...

note: hello boi | clothes | words: 953 | tag: @Wyatt Leneghan




Christian Whitlock
I know when my day will come Go back to the place that I came from. Looking back, will I think that I did the right? I still don't sleep at night. Ghosts follow me around these days, Haunting my head and house; My mind is crazy loud But I won't give in to it, Take it all in stride.

Wyatt Leneghan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Christian Whitlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Wyatt and Christian 890fe25dbde5d152b35eb37184ceac97a3fd3378
We cross our bridges when we come to them and burn them behind us, with nothing to show for our progress except a memory of the smell of smoke, and a presumption that once our eyes watered.
___________

Wyatt and Christian OK5L7We
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
NY Manhattan, Virginia Quantico
★ :
If an injury has to be done to a man it should be so severe that his vengeance need not be feared.
___________

Wyatt and Christian XMDIYYZ
★ foglalkozás ★ :
Viselkedéselemző
★ play by ★ :
Ben Barnes
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
Within the core of each of us is the child we once were. This child constitutes the foundation of what we have become, who we are, and what we will be.
___________

Wyatt and Christian CCsBsDS
TémanyitásRe: Wyatt and Christian
Wyatt and Christian Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Wyatt and Christian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christian B. Baruch
» Christian Shane Whitlock
» Wyatt&Jo
» Wyatt Leneghan
» Lena & Wyatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: