New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
TémanyitásI'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit EmptyVas. Feb. 11 2024, 20:10

   
I'm afraid of Antoinette
The brain, where hallucinations occur, cannot create anything that was not already there, that it did not gather through experience from the outside world. Imagination does not create anything new, it collects as much as possible from the world and creates new visions.
Ritkán jártam moziba, hiszen a színpad az én világom, de voltak filmek, amiket szívesen megnéztem. Szerettem például a történelmi témájú filmeket, így került a látóterembe ez a film Marie Antoinette életéről. Végtére is az opera világában sem idegen a történelem, ahogy a musicalek világában is és sokszor kellett történelmi témájú jelmezt is terveznem.
Nem mondom, hogy a leghitelesebb film volt, amit valaha láttam, de kellően érdekes volt és szórakoztató, még ha felejthető is volt. Eldöntöttem, többé nem dőlök be a trailereknek és a plakátokban, mert sokszor félre vezetik a gyanútlan nézőket és olyan filmekre dobnak ki pénzt, amikre nem kéne. De egyszer mindenkit be lehet ugratni.
Már éppen kifelé mentem a moziból, amikor rájöttem, hogy benn felejtettem a kabátomat, odakinn pedig szitáló a jó kis februári hó, így elindultam visszafelé, amikor megpillantottam egy fiatal nőt. Szép fehér úri ruha, jellegzetes szőke haj, frizura és pirospozsgás arc. Az asztalokon torták, a háttérben egy szolgáló nő, a jegyszedő pult mögött pedig egy guillotine tornyosult, mellette egy hóhérral.
Egyből felismertem a nőt, aki engem kémlelt. De hisz ez Marie Antoinette!!! És milyen dögös is! Láttam, amint felém mutatott, majd a lefejező felé, jelezvén, hogy most rajtam a sor, hogy a véráztatta penge alá feküdjek.
Sápadtan, rettegve néztem a nő felé, aki a valóságban csak a mozi egyik vendége volt, sőt, még láttam is őt, csak hát az a fránya fantázia, az az alávaló pszichózis teljesen mást láttat velem, mint, ami a valóság lenne, éppen ezért is léptem egyet hátra, miközben elkiáltottam magam.
- NEM! NEM! - intettem felé, majd bebújtam az üdítő automata takarásába. - Nem fogok a lefejező alá feküdni! Nem én leszek a következő! Egyél te kalácsot!!!! - kiabáltam Katnissnek az automata mögül, miközben hallottam, amint a hangosbemondó megszólal: "Üssék le a fejét!!!"
- A fejem a helyén marad! Engem nem fogsz megöletni!!! Én nem lázadtam ellened, én nem vagyok áruló francia! Nem tettem semmit!!!
Előléptem az automata mögül, majd gyorsan átszaladtam a folyosón és a jegyszedő automata mögé ugrottam. A hóhérnak hitt jegyszedőt egy jól irányzott ütéssel leszedáltam, majd fegyver után kezdtem keresgélni.
- Én csak a kabátomért jöttem vissza! Odakinn szakad a hó!
Ha esetleg Katy menekülni akart volna, akkor elkezdtem felrázott pepsis dobozokat dobálni felé, hogy visszatartsam, amíg nem találok valamit, amivel felvehetem vele a harcot.
Találtam is egy nagy csavarkulcsot, amit talán a mosdókban lévő vízrendszer elzárásához szoktak használni, vagy az üdítő automatákhoz.
- HÁ HÁ! - kiáltottam fel, majd kiugrottam az asztal mögül és a csavarkulcsot felé mutattam. - Na most osztogass kivégző parancsokat! A hóhérod már ártalmatlan! Én foglak penge alá fektetni, nem a lázadó parasztok! Szállj velem szembe, ne bújj meg a katonák mögött! És nem illik egyedül megenni azt a sok szép tortát!!!
note: Voulez-vous danser| clothes | words: XXX | tag: @Katniss Jimenes


   

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sonny Hirata
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_mdyzoiVmV51qbskx5o2_250
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto3_400
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
When all else fails,
The evil reaps unbroken success,
There can only be one lifeline for the world:

The Hiding Hand of Truth
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto4_400
♫ :
There is no such dark force in the world
Which could cover the truth.
They can penetrate the darkest fog

Rays of truth.
★ családi állapot ★ :
My love is the search for truth.
Try to be more important than him.
Can you turn me from my lonely way?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto5_400
★ idézet ★ :
The truth sometimes hurts - it destroys one's illusions.
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista és nyomozástámogató detektív
★ play by ★ :
Macujama Kenicsi
★ szükségem van rád ★ :
Kazuja

The Spanish God of Death

I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 74f4055cff93e3a6be78fd069296fbaa75637a5d
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto7_400
TémanyitásRe: I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit EmptyHétf. Feb. 12 2024, 07:19


Atticus & Katniss

What the fuck?

Megkönnyebbülve sóhajtok abban a pillanatban, ahogy a betűk elkezdenek felfele menni, jelezve, hogy vége a filmnek, és azt hiszem, hogy az elsők között is hagyom el a hatalmas termet, mert basszus... ez egy rohadt unalmas film volt, annyira, hogy még mindig fogalmam sincs, hogy tulajdonképpen ki is az a Marie valaki. Egy vásárlás alkalmával nyertem meg a mozi jegyet, mert nem tudom hányadik vásárló voltam, és úgy voltam vele, hogy ha már ingyen van egy jegyem, miért ne használnám fel? Hát bárcsak inkább el adtam volna azt valakinek. Mikor ide jöttem azt gondoltam, hogy valami izgalmas filmet vetítenek majd, ehhez képes pedig alig bírtam ki, hogy ne aludjak el. Hogy lehet egyáltalán ilyesmit embereknek vetíteni? Tiszta kínzás. Odakint a levegőn azonban tudatosul bennem, hogy el hagytam a telefonomat, minden bizonnyal ki eshetett a zsebemből miközben próbáltam ébren tartani magamat. Fújtatva indulok hát meg vissza, és csak reménykedek abban, hogy nem találta meg valaki más hamarabb nálam. Még csak az hiányozna, hogy újatt kelljen vennem. Próbálom kiszámolni fejben, hogy hol is ültem pontosan, amint megfejtem, hát végig haladva a székek között, időnként kezemmel is tapogatózva, könnyebbülök meg, hogy az én drágám megvan. Még egy puszit is nyomok rá örömömben, majd a zsebembe helyezve indulok ismét ki, hogy a lehető leghamarabb magam mögött hagyjam ezt a helyet. Egy férfi kiabálása miatt azonban kénytelen vagyok megtorpanni és még vissza is pillantok a hátam mögé, hogy meggyőzzem magam arról, hogy nem nekem szólnak a szavai. Pedig minden jel arra utal, hogy velem beszél, bár kutya legyek ha értem, hogy miről is pontosan. A nyakamat nyújtogatva nézem ahogyan el bújt, meg vakarom idegesen a fejem tetejét, és azt gondoltam, hogy már találkoztam elég sok őrülttel, de ez még számomra is újdonság. Végül pedig muszáj elnevetnem magam amikor elő bújva relytek helyéről egy másikat keres magának. Tutira bolond! Még a drogoktól sem szoktam ilyen hülyén viselkedni, egyből arra gondolok, hogy ez valami írtó jó cucc lehet. Na meg amig ő menekül előlem, addig nincs gáz. Akkor lesz az, amikor nekem kell. A helyzet akkor lesz húzós, amikor megüti a jegyszedőt, majd valamit keresgélni kezd a zsebéből. Remegni kezdek és kezeimet a fülemre tapasztva fordítok hátat neki, hogy a lehető leggyorsabban lelépjek innen, közben pedig azon gondolkodok, hogy mi a búbánatért engem találnak meg az ilyen emberek? Tuti biztos, hogy valami átok ülhet rajtam. Egy pepsis doboz azonban eltalálja a karomat, ami miatt fájdalmasan szisszenek fel, szabad kezemmel megsúrolom azt és félve lapulok végül a falnak, mert nem szeretném, ha a következő a fejemet találná el. Be csukott szemmel kezdek imádkozni magamban és reménykedni abban, hogy mire azokat kinyítom minden eltűnik körülöttem és kiderül, hogy csak képzelgek vagy álmodok. A kacagására azonban kénytelen vagyok felé pillantani, és ügyetlenül rázom meg a fejem, ahogyan meglátok a kezében valami szerszámot.
- Én nem tudom mivel bosszantottalak ennyire fel, de... sajnálom jó? - pislogok nagyokat, bár még mindig gőzöm nincs, hogy miről beszél. Még mindig a falhoz simulva nézem őt, mintha a földbe gyökereztek volna a láabim, félek attól, hogy ha megmozdulok, félre érti és rám ront a kezében lévő szerszámmal. - Csak beszéljük meg, jó? Én...nem akartalak bántani. Valmi félreértés történhetett itt. Kérlek csak...csak dobd el azt iaz izét jó? Ez egyáltalán nem vicces. - próbálkozok abban reménykedve, hogy a szép szóból talán ért és nem fog akarni bántani. Hol vannak a biztonságiak vagy valami? Ki ez az ember egyáltalán? Valami eszelős őrült, aki most szabadulhatott a diliházból. Hihetetlen, hogy az ember még egy moziba sem tud el jönni. Komolyan rá van írvaa homlokamra, hogy hülyék gyülekezete?
 

BEE




A warrior fights for what they believe in. A warrior fights for her family.

Sonny Hirata imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit EmptyHétf. Feb. 12 2024, 21:11

   
I'm afraid of Antoinette
The brain, where hallucinations occur, cannot create anything that was not already there, that it did not gather through experience from the outside world. Imagination does not create anything new, it collects as much as possible from the world and creates new visions.
- És ez a sajnálat majd elmulassza azoknak a fájdalmát, akiket éheztettél, vagy azokét, akiket lefejeztettél? - kérdeztem a csavarkulcsot rá szegezve. Mert hát mégse a jó szívéről volt híres. Ráadásul, mikor a szegények felszólaltak, hogy nincs pénzük kenyérre sem, akkor ő bunkó módon azt felelte nekik, hogy egyenek kalácsot!!!
Nem véletlen, hogy őt is lefejezték.
- Gyanúsan eleven vagy ahhoz képest, hogy levágták a fejedet - morfondíroztam. - Elég frankó lehet a pillanatragasztó, amivel visszatetted a helyére. Biztos nem Tesco saját márkás akciós polcos darab lehetett.
Hány wattos lehetett az a villám, ami életre keltett??
- kérdezősködtem, mivel jó lett volna tudni, hogy miként lehet életben, ha egyszer kivégezték.
- Megbeszélni? Azt, hogy le akarod vágatni a fejemet? És mit beszéljünk róla? Oké, mondjuk azt jó lenne tudni, hogy miért kell meghalnom. Ezt megbeszélhetjük. Hisz én nem ártottam neked. Nem én lázadtam fel, én becsületesen dolgozom és megélek a pénzemből. Jobban, mint mások. Nekem nem volt okom panaszra, vagy lázadozni. Szóval? Miért akarod a halálom?
Igen, én is azt gondolom, hogy félre értettük egymást. De akkor kérj tőlem bocsánatot, elvégre te mutogattál nekem a lefejező felé. Talán csak összetévesztettél valakivel...

A csavarkulcsra néztem, majd el is dobtam oldalra.
- Oké, Marie. Bár én sem éreztem viccesnek, amikor megláttam a hóhért a guillotine mellett... - pillantottam a jegyszedő pulthoz, de már szerencsére elvitték onnan a kivégző eszközt. Fel is lélegeztem, majd elmosolyodtam és nyújtózkodtam is egy jót.
- Ááá... köszönöm - vállon veregettem. - Hát kegyelmet kapok? Vagy csak felismerted, hogy nem én vagyok az, akit ki kell végezned?
Hidd el, semmi rosszat nem tettem. Szentebb vagyok, mint Jézus, vagy a bárány, vagy a Dalai láma. Én olyan bűntelen vagyok, hogy gyónás után én oldozom fel a papokat a vétkeik alól. Szinte én diktáltam még a bibliát is, amikor írták és én világosítottam fel még Buddhát is. Csak épp a copywritingot és a jogdíjakat felejtette el, de ezen már nem akadok fenn
- legyintettem, hiszen végülis semmi sem volt igaz abból, amivel most mosni próbálom magam, de mind nagyon jól hangzó szöveg volt.
Arra lettem figyelmes, vagy valaki nagyon jajgat. Ismét jegyszedő pult felé pillantottam, ahol a hóhér kezdett magához térni.
- Hinnye! Gyerünk innen, mielőtt bepöccen - löktem ki a királynőt, azaz Katyt az utcára, mert nem akartam bajba keveredni. - Nem láttál semmit.
note: Voulez-vous danser| clothes | words: XXX | tag: @Katniss Jimenes


   

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sonny Hirata
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_mdyzoiVmV51qbskx5o2_250
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto3_400
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
When all else fails,
The evil reaps unbroken success,
There can only be one lifeline for the world:

The Hiding Hand of Truth
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto4_400
♫ :
There is no such dark force in the world
Which could cover the truth.
They can penetrate the darkest fog

Rays of truth.
★ családi állapot ★ :
My love is the search for truth.
Try to be more important than him.
Can you turn me from my lonely way?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto5_400
★ idézet ★ :
The truth sometimes hurts - it destroys one's illusions.
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista és nyomozástámogató detektív
★ play by ★ :
Macujama Kenicsi
★ szükségem van rád ★ :
Kazuja

The Spanish God of Death

I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 74f4055cff93e3a6be78fd069296fbaa75637a5d
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto7_400
TémanyitásRe: I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit EmptySzer. Feb. 14 2024, 17:59


Atticus & Katniss

What the fuck?

A falhoz lapulva nagyokat nyelve próbálom felfogni azt, amit ez az őrült mond, de fogalmam sincs, hogy miről beszél még mindig. Szeretnék ki szaladni innen és el felejteni ezt az egészet, de nem merek még mindig megmozdulni, mert már nem csak a pepsis dobozokkal találhat el, de azzal a szerszámmal, is, amivel hadonászik. Nem néz ki az olyannak, amivel jól esne, ha fejbe kólintana. Értetlenül rázom meg a fejem a kérdésére, de annyira jó lenne ha érteném is azt. Én nem éheztettem senkit, és bántani sem szokásom az embereket. Az áldozat legtöbbször én szoktam lenni, és pontosan azért, mert be találnak az ilyen elmebetegek.
- Sajnálom, de én...össze tévesztesz valakivel. - hebegem ismét, és újra meg újra képes vagyok bocsánatot kérni azért, amit el sem követtem, csak épp szálljon le  rólam. Nem az vagyok, akinek hisz. Miért nem érti meg végre? Most vajon én vagyok be szívva és képzelődök, vagy inkább ő, de kurvára? Mert a következő megszólalásával aztán végképp elveszítem a fonalat. Ez biztos hülye. Ilyen nincs egyszerűen. Hogy ragaszhatná vissza valaki a fejét egy pillanatragasztóval? Na és milyen villámról beszél? - Basszus... te beteg vagy... - hebegem halkan az orrom alatt remélve, hogy nem hallja meg, pedig az igazat mondom. Mert tényleg nem nomrális. Miért nincs itt senki, aki le tudná őt fogni vagy bármi? Szerintem az ilyen emberekből bármi kitelik. Nagyon nem szeretnék egy moziban meghalni, mert elborul az agya még ennél is jobban. Próbálkozok még mindig a lehető legbarátságosabb hangomon alkudozni vele, holott egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy lehetne vele beszélni értelmesen. Látszik rajta, hogy elgurultak a kerekei. Vajon csak megjátsza magát, vagy tényleg bolond? Komolyan fogalmam sincs, hogy mit ártottam neki, hisz nem is ismerem. Soha életemben nem láttam még ezelőtt, és remélem, hogy ha innen ki szabadulok, akkor nem is fogom már többé.
- Le vágni a fejed? Én? Tényleg nem értelek. Miért akarnék olyant tenni? Én nem...sosem tudnék olyant tenni. Én nem akarom, hogy meghalj.. - idegesen vakarom meg a fejemet miközben ő tovább beszél, és bár úgy voltam vele, hogy bocsánatot kérek, ha az az ára annak, hogy békén hagyjon, de aztán rá jövök, hogy felesleges lenne, mert úgy tűnik, hogy nincs teljesen észnél. Vagy halucinál, vagy pedig tényleg most szabadult a bolondok közül. Én még egy légynek sem ártanék... szándékosan legalábbis biztosan nem. Kivéve, ha Miráról van szó, de Ő most ugye nincs itt. - Nem kérek bocsánatot azért, amit el sem követtem. - szólalok meg végül, de csak akkor mikor el dobja a kezéből a szerszámot, és még egy kicsit meg is könnyebbülök az miatt. Marie? Milyen Marie? Vajon mondjam el neki a nevem, hogy megnyugodjon, hogy nem az vagyok akiről beszél? Inkább csak csendben figyelem és még szorosabban lapulok fel a falra, amint a vállaimhoz ér. Most meg mit kéne tennem? Vajon vegyek részt a játékában és tegyek úgy, mintha a valóság lenne az, amiket mond? Na és ha még dühösebb lesz és tényleg kinyír?
- Én hiszek neked. Tudom, hogy nem vagy bűnös semmiben. - bólogatok egyetértően, bár egyáltalán nem hiszem el, hogy igazak lennének a szavai. Na nem mintha érdekelne. Nekem aztán mindegy, hogy milyen bűnei vannak és milyen jó cselekedetei. Csak épp tőlem férjen el. Mert én félek az ilyen furcsa emberektől. De tényleg. Óvatosan pillantok én is a jegyszedő felé, aki félve a fejét fogva próbálja felfogni, hogy mi is történt vele, és szeretnék is oda menni, hogy megnézzem jól van-e, de nincs rá lehetőségem, mert a következő pillanatban a férfi el kezd ki fele taszigálni az épületből. Nem igazán merek tiltakozni, hiszen fogalmam sincs, hogy egy ilyen szenilis embertől mi telik ki. Odakint megálva azonban hátrálok tőle kétlépést, majd a telefonomért nyúlok.
- Ne mozdulj. Mindjárt hívok segítséget. Majd valaki...meggyógyit. - szólalok meg, és a telefont nézve gondolkodok, hogy a rendőrséget vagy inkább a mentőt kéne-e hívnom. Fogalmam sincs, hogy a bűnözök vagy a betegek közé szoktak-e sorolni egy ilyen embert.  
 

BEE




A warrior fights for what they believe in. A warrior fights for her family.

Sonny Hirata imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit EmptySzer. Feb. 14 2024, 21:15

   
I'm afraid of Antoinette
The brain, where hallucinations occur, cannot create anything that was not already there, that it did not gather through experience from the outside world. Imagination does not create anything new, it collects as much as possible from the world and creates new visions.
- Hát ez az!!! Hogy én sem értem miért akarod levágni a fejem! Hát nem erről beszélek már mióta? Én sem értem - sóhajtottam, mert akkor már ketten nem értettük. Lehet csak azért mutatott rám, majd a guillotine felé, hogy nézzem meg milyen vagány és menő és nem is akarta, hogy alá feküdjek? Csak kikérte a véleményem, én meg túlreagáltam és beleképzeltem ezt-azt?
- Hát azért a nem tudnál olyat tenni erős kifejezés, mert negyed Franciaországot már lefejeztetted, de oké, elhiszem, hogy pont engem nem akarsz. Mondjuk nem vagyok francia. Los Angelesi gyerek vagyok, szóval engem maximum Biden bátyánk ültethetne villanyos fotelba - gondolkodtam el hangosan.
- Áh, de hiszen én nem kértem, hogy kérj bocsánatot. Bár tény, hogy nem esne rosszul, ha megtennéd, de ez már tényleg csak részlet kérdés - legyintettem, mert ezen már kár lett volna fenn akadni.
- Na ugye? Akkor már ketten hiszünk az ártatlanságomban, szóval nagy baj már nem lehet - vigyorogtam. - Mert én bizony olyan tiszta vagyok, mint a klórozott csapvíz. Mint a hó, ami még a levegőben szállt.
Az már más kérdés volt, hogy odakinn milyen elképesztő jelenet várt engem. Telefonnal a kezében ugrott hátra, hogy majd ő hív segítséget, aki meggyógyít.
- Ne viccelj már, nem is vagyok beteg, miről beszélsz? - kérdeztem meglepetten. - Se sérült. A betegeket szokták meggyógyítani, én pedig egészséges vagyok. Szóval légy jó, Tony néni és tedd el szépen azt a telefont. Nem akarsz balhét, ugye? - emeltem fel a kezem és felé nyúltam vele, hogy lecsitítsam kicsit.
- Nem kell mindent túlreagálni. Attól, hogy királynő vagyok, még lehet benned is jó érzés, oké? Tudom én, hogy mit akarsz. Rám akarod hívni a pszichiátereket! De sose kapnak el élve! - ugrottam egyet és King-Kong módjára elkaptam őt. Elvettem a mobilját és zsebre tettem, őt pedig a karjaimba véve kezdtem el rohanni fel egy tűzlépcsőn.
- Minden szörnyes moziban ez van, nem? A bestia elrabolja a film legjobb csaját, hogy aztán ne kezdjen vele semmit, sőt, utána egy rakétával leszedje őt a hadsereg! De remélem erre nem kerül sor. Nem akarok robbanásban elszublimálni.
Amúgy fogalmam sincs hová viszlek és mit akarok veled. Valószínűleg keresünk egy üres lakást, bemegyünk, vissza kapod a telód, bezárlak egy szekrénybe, és amíg te hívod a diliházat én lelécelek még a kerületből is. Remélem tudok olyan gyorsan futni. Majd ne adj rólam személyleírást. Mondd azt, hogy csukva volt a szemed, vagy háttal voltál nekem, vagy a szemedbe sütött a nap
- mondtam, közben be-be nézegettem az ablakokon, ahol volt rá lehetőség.
note: Voulez-vous danser| clothes | words: XXX | tag: @Katniss Jimenes


   

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sonny Hirata
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_mdyzoiVmV51qbskx5o2_250
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto3_400
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
When all else fails,
The evil reaps unbroken success,
There can only be one lifeline for the world:

The Hiding Hand of Truth
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto4_400
♫ :
There is no such dark force in the world
Which could cover the truth.
They can penetrate the darkest fog

Rays of truth.
★ családi állapot ★ :
My love is the search for truth.
Try to be more important than him.
Can you turn me from my lonely way?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto5_400
★ idézet ★ :
The truth sometimes hurts - it destroys one's illusions.
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista és nyomozástámogató detektív
★ play by ★ :
Macujama Kenicsi
★ szükségem van rád ★ :
Kazuja

The Spanish God of Death

I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 74f4055cff93e3a6be78fd069296fbaa75637a5d
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto7_400
TémanyitásRe: I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit EmptyPént. Feb. 16 2024, 19:07


Atticus & Katniss

What the fuck?

Ha azt gondoltam, hogy már mindenféle furcsa embert volt alkalmam megismerni itt New Yorkban, akkor tévedtem. Ez az ember mindegyik eddigi ismerettségemet felülmúlja. Úgy nézek én ki, mint aki unalmában emberek fejét vágná le? Lehet, hogy tudja, hogy egy ideig egy gyilkos alkalmazottja voltam? Nyugodjon békében. De én nem bántok embereket. Miről beszél ez az eszelős? Végül úgy döntök, hogy megpróbálom figyelmen kívül hagyni, mert ezer százalék, hogy valakivel nagyon össze téveszt. Valami nagyon kiüthette az biztos. Vagyis inkább ebben bízok, mint abban, hogy esetleg szaladgálhat itt köztünk olyan ember is, akinek az a hobbija, hogy emberi fejeket gyűjtsön. Franciaországban meg életemben nem voltam, bár az igaz, hogy egyszer szeretnék majd el jutni oda. Majd valamikor, amikor sok pénzem lesz, bár azt hiszem, hogy az nem mostanában fog megtörténni.
- Miért gondolod, hogy úgy kéne meghalnod, hogy valaki megöljön? Lehet, hogy csak simán megöregedsz. Nem hinném, hogy bárki is le akarná vágni a fejed valaha is...és a villanyos fotel is túlzás. Lehet, hogy üldözési mániád van. - állapítom meg, mintha valami ehhez értő szakember lennék, pedig gőzöm nincs, hogy mi baja. Ha egy orvos kéne megvizsgálja valószínűleg nagyon hamar kiderülne, hogy nincs ki mind a négy kereke. De én nem vagyok az, így csak próbálom megúszni valahogy. Ezt is. Bocsánatot pedig egyébként még akkor sem szeretek kérni, ha valóban hibás lennék bármiért is, nem hogy ártatlanul tegyem azt. Azt azonban kár lenne tagadnom, hogy nem kicsit félek tőle. Ki tudja mi minden telik ki egy ilyen embertől. A következő megjegyzését tudnám még ragozni, mert mindennek néz ki csak ártatlannak nem, de úgy döntök, hogy ebben is meghagyom, hogy igaza legyen, mert anya egyszer azt mondta, hogy egyetlen hülyével sem éri meg vitatkozni. Így hát csak megpróbálok úgy tenni, mint akinek sokkal több esze van nála.
- Ha te mondod... - vonom meg a vállam, mert igazából nekem mindegy is, hogy mennyire tiszta vagy épp nem az. A levegőre kiérve bár kicsit megkönnyebbülök, de mégis elő kapom a telefonomat, mert úgy érzem, hogy muszáj segítséget hívnom neki. Saját magam miatt is. Csak tudnak erre a problémára adni neki valami nyugtatót, vagy mit tudom én, hogy mivel kezelik. Azt azonban tudom még én is, hogy egyetlen nem normális ember sem ismeri azt be, hogy valami nem stimmel vele odafent az emeleten. Szóval ettől csak még biztosabb leszek abban, hogy nagyon is segítségre szorul. Olyanra, amit nem tőlem kaphat meg. Amint azonban megérint, elhúzódok egy kicsit tőle remegve és megrázom a fejem, mert tényleg nem a balhé a célom, csak...segíteni szeretnék. Nem rakom el a telefonomat, csak kicsit lejjebb engedem a kezem.
- Nem. Én nem pszichiátereket akartam hívni csak... azt hittem, hogy rosszul érzed magad és szükséged lenne egy kis segítségre. De nem akartalak megbántani, sem bajt okozni. Komolyan. - szinte remegve mondom a szavakat miközben felém ugorva kap el, és félve nézek rá miközben el veszi még a  telefonomat is. Az ölébe kerülve azonban még jobban urrá lesz rajtam a pánik, és szemeimet el takarva, idétlenül kezdem lóbálni a lábamat is annak reményében, hogy le is rak. Az ujjaim közül lesek ki közbe, amint érzem, hogy el is indul velem. El veszem végül kezeimet a szemeim elől és még tiltakozóbban igyekszem vergődni az ölébe, mert nem akarok vele menni sehová. Mi lesz ha bántani akar? A szavai pedig egyáltalán nem könnyítenek a helyzetemen.
- Nem akarom, hogy be zárj egy szekrénybe! Tegyél le kérlek! Nem árullak el senki sem. Bocsánatot is kérek bármiért. De ne zárj be sehová, jó? Én félek ha be vagyok zárva és... a sötétségtől is. - már nem is kapálózok, csak mélyeket lélegezve próbálok körbe nézni, hogy lássam merre is megyünk tulajdonképpen, bár az nem igazán hiszem, hogy jót jelentene, hogy még Ő maga sem tudja. Ha el tévedünk? Én amúgy sem ismerem annyira a várost, meg rosszul is tájékozódok. Vajon Ő? Ugye nincs neki is valami cirkusza, ahová az áldozatait gyűjti? - Ha nem teszel le sikítani fogok, és akkor meglátod, hogy mi lesz majd utána! - próbálok fenyegetően hatni rá, bár sajnos azt már tudom, hogy a legtöbb ember túlságosan is büszke ahhoz, hogy maguktól segítsenek egy bajba jutott emberen. De hátha Ő meg ettől mégis megijed.   
 

BEE




A warrior fights for what they believe in. A warrior fights for her family.

Sonny Hirata imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I'm afraid of Antoinette // Katy & Kit
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The New Job // Katy & Cale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: