New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 08:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 06:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 06:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:06-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Magdalena&Ray - 112-es kórterem és környéke
TémanyitásMagdalena&Ray - 112-es kórterem és környéke
Magdalena&Ray - 112-es kórterem és környéke EmptyVas. Jan. 28 2018, 13:43
Nem tudom, hogy csak hallucinálom a gépek csipogását, vagy valóban megint rám vannak kötve, de hogy megtudjam, megmozgatom az ujjaim. Nem érzem, hogy rajta lenne az a szar érzékelő. Még szerencse. Lebegek a gyógyszerektől, amiket az orvos szerint még néhány napig szednem kell amíg ki nem engednek. Néhány nap. Még mindig néhány nap, holott már két hete megfigyelés alatt tartanak.
Tettetem, hogy alszom. Előbb hallani akarom, van-e körülöttem valaki. Nagyon remélem, hogy a vőlegénynek nevezett colos nincs a környezetemben, különben visítófrászt fogok kapni. Ha valaki itt lehet, az csak és kizárólag a nagynéném. Ennyi. Ha mégis beengednek hozzám mást, megtudják milyen, amikor Ray bosszút áll. Szépen beosonok a dokiszobába és zsebre vágom a gyógyszereket, mint az elmúlt két hétben egy párszor.
Nagyot sóhajtok miközben kinyitom a szemem. Amúgy tök jó itt lazsálni, nem kell dolgozni, de ez a sok ember meg információ... Inkább visszafekszem, köszi. Csak hát az a helyzet, hogy éhes vagyok. Szükségem van csokira.
Fáj még a fejem, ami miatt lassan kelek csak fel és lassú mozdulatokkal veszem fel a köntösömet. Nem értem, miért kell pizsamában lenni, de legyen, ha ezt akarják. Mondjuk amúgy sincs kedvem elcsavarni bárki fejét is, egyszerűen a büféhez akarok eljutni, ahol elverem a nagynéném által adott pénzt édességre meg olyan finom melegszendvicsre, amit minden nap kérek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Magdalena&Ray - 112-es kórterem és környéke
Magdalena&Ray - 112-es kórterem és környéke EmptyHétf. Feb. 12 2018, 00:50


Ray & Magdalena
Ray balesete teljesen váratlanul ért, a következménye pedig szabályos hideg zuhanyként ért. Amnézia. Olyan sok filmet csináltak már ilyen témában és annyira köztudott, hogy mit is jelent ez, de sosem gondoltam volna, hogy az én ismerőseim között is lesz olyan, akivel ez megtörténhet. És itt vagyunk, megtörtént az egyik legjobb barátnőmmel és fogalmam sincs, hogyan is kéne ezt kezelnem. Nem engedtek be hozzá, azt mondták, csak a család látogathatja, de én szerettem volna legalább azt látni, hogy jól van testileg, ha már emlékügyileg nem annyira. Ez az ötödik nap, hogy itt kuksolok egy doboz sütivel, minden egyes nap ugyanazzal a felhozatallal. A fánkosnál és a cupcakesnél már tudták, hogy mit kérek, de egyik helyen sem kérdezték meg, hogy hova lesz. Nem kíváncsiskodnak, biztos azt hiszik, hogy ez a napi kajám. Négy fánk és négy cupcake, mindegyik más ízesítéssel és dekorációval. Ray meg én gyakran mentünk erre a két helyre, hogy a csajos filmestjeinkre beszerezzük megfelelő mennyiségű édességadagot. Ő mindig ezeket kérte, már én is nagyon jól tudtam, hogy mit lesz a rendelése, így hát ezeket hoztam el az elmúlt négy napban, de a váróteremnél tovább nem vitt a lábam. Mi van akkor, ha megijed tőlem, mert nem ismer fel? Ez a kérdés cikázik át a fejemben most is, de végre csak csak odalépek az egyik nővérhez.
- Elnézést, nem tudja, hogy merre találom Raya Sunshine Jonest?
- Ha nem családtag, akkor nem mondhatom meg - mér végig alaposan a hölgy, aztán észreveszi nálam a sütis dobozokat. - Maga volt itt a napokban a sütikkel? Tegnapelőtt, mikor elment odaadta őket egy idős bácsinak, emlékszik? Azóta is azt hallgatom az apósomtól, hogy kérdezzem meg, hol vette. Ha megmondja, én is megmondom, hol találja a barátnőjét - kacsint rám biztatóan, én pedig boldogan veszem ki a két névjegykártyát a kabátom zsebéből, amit a blokkokhoz adtak. - Úgy láttam a büfé felé indult, de ezt nem tőlem hallotta - mondja, miközben átveszi tőlem a két kis papírdarabot, aztán már siet is tovább, mint akinek halaszthatatlan dolga van.
Nagy levegőt veszek és elindulok az említett büfé felé. Hallottam a betegeket a folyosókon arról beszélni, hogy épp oda mennek, meg, hogy milyen csokis kekszet vettek ott délelőtt, így hát igyekszem leinformálódni merre is van pontosan, oda érve pedig meglátom Ray-t. Izgulok, mint egy kisgyerek a vidámparkban, mégis mi lesz ebből?
- Szia - lépek oda hozzá mosolyogva. - Magda vagyok - mutatkozok be, mert van egy olyan sejtésem, hogy én is azon bizonyos elfeledettek közé tartozom.

▲music:XX▲Words:XX▲Note: Razz

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Magdalena&Ray - 112-es kórterem és környéke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magdalena Lehnhardt
» Isabelle & Magdalena
» magdalena & hugo
» Magdalena 'Maggie' Everhart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: