New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

there is no more hope
Témanyitásthere is no more hope
there is no more hope EmptyPént. Jan. 12 2024, 22:22

To Brad
I'm on the wrong side of Heaven and the righteous side of Hell

Míg nem történik baj, azt hiszed, csak mással történhet meg. Hallgatod a híreket és sajnálkozol, szegény... még jó, hogy nem velem történt meg. Aztán mikor ott vagy és fejbe kólint az a kibaszott rideg valóság, azt kívánod, valaki csípjen meg, hogy ez nem lehet, csak egy rohadt rémálom. Majd eltelik pár nap és rájössz, hogy valóban... soha többet nem lép be azon az ajtón. Hiába várod és csillan fel a remény minden egyes zörejre, hogy ő lesz az, rá kell jönnöd, hogy teljesen felesleges tovább reménykedned. Valahol itt tartok most. Eltelt pár nap, én igyekeztem tartani magam, úgy tenni, mintha nem törtem volna össze teljesen belül. Volt pár este, mikor már senki nem látott, hogy telesírtam a párnát. Reggel felkeltem és újra a tükör elé álltam, feltettem a sminket és elindultam dolgozni. Aztán hazaértem és úgy gondoltam, könnyebb lesz, ha megiszok egy pohár bort. Kettőt. Hármat. Egy üveggel.
Meg egy kis tequilát.
A fejem már zúg és a hangszóróból a közös számaink szólnak, amiket szerettünk hallgatni Henryvel. Ahogy lefekszem a kanapéra, a plafont bámulva csak forog az egész lakás, így inkább behunyom a szemem néhány másodperc erejéig, hátha attól jobb lesz kicsivel, de nem érek vele sokat. Inkább felülök és a konyhapulthoz sétálok, ahol kis ideig szemezek az üres pohárral, majd felveszem, hogy töltsek bele még egy felest, de végül úgy döntök, kár ezzel vesződni. Inkább meghúzom az üveget.
Elfintorodom, ahogy a szesz végig égeti a torkom és a gyomromba érve szinte azonnal dolgozni kezd, a lejátszóval együtt kezdem énekelni a dalt.
- But now there's nowhere to hide, since you pushed my love aside I'm out of my head hopelessly devoted to you... baszd meg Henry – a végére kissé hangosabb leszek a kelleténél, de még szerencse, hogy Brad nincs ma itthon, valamelyik haverjánál van, de gondolom inkább csaj van a dologban. Jobban is teszi, mintsem azt teszi, mint én. Elsüllyednék szégyenemben, ha látná, mit művelek.
Nem értem. Miért hagyott itt? Nem így kellett volna végződnie mindennek. Egyik napról a másikra, volt-nincs. Soha többet nem látom.
A gondolataimból egy zörej riaszt fel, amire felkapom a fejem a pultról, ahová éppen támasztom a homlokom. Hunyorogva nézek ki a lépcső felé, már nem annyira látok jól, de kicsit remélem, hogy valami betörő az, és nem pedig Bradley. Jobban járnék most az előbbivel.

Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

there is no more hope Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
there is no more hope 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
there is no more hope 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptyVas. Jan. 14 2024, 16:43

- Mom & Brad -

Nem találtam magam a saját otthonomban. Apa halálával megszűntek dolgok, melyek kicsit ijesztővé tették a mindennapjaimat. Ő segített, hogy megtanuljam a motort használni és hogy ösztönözzön a jogosítvány letételéhez. Szinte ő füzetett mindent és ennél hálásabb már nem is lehetnék. A levegő most nem segít, minduntalan a beszélgetésünk jár a fejemben, a legutolsó, ahogyan elhagyta az otthonunkat, hogy majd elmegy anyáért és elviszi ebédelni. Elmondta, hogy mennyire szereti az anyámat és mennyire megérdemel az a nő mindent is. Hát szerintem is. Ám jelenleg haza sem tudok menni, hogy szembe nézzek vele. Mert én voltam az utolsó, aki élve láttam őt. És bosszant, teljesen kikészít. Ám nem kerülgethetem a forró kását örökké, anyám szemébe kell néznem, hogy elmondjam mit mondott utoljára Henry. Számomra a nagybetűs Apa volt. Így lassan haza keveredtem, letettem a cuccomat, a kulcsot, a cipőt, a kabátot és beljebb eresztettem magam. Csend volt, ami talán nem is volt olyan nagy baj, csak annyira, hogy ilyenkor apa szokott üdvözölni akármilyen napszakban érek is haza. A mapomról kérdez és ökörködünk...de ezt elfelejthetem, ilyen nem lesz többé. Korábban haza értem, mint azt terveztem, az egyik barátom kérdezte is, hogy nem-e maradnék...de nem. Haza kellett jönnöm, hogy anyával legyek, ahogy ezt kell. Zene érkezett és vele együtt anyám hangja is hallatszott, így beljebb invitáltam magam. Körül néztem a nappaliban, majd a pultnál fedeztem fel anyám alakját és egy félig üres üveget. Ugye...ugye nem? Félve merészkedtem közelebb, de meglöktem valamit, ami zajt csapott, nem foglalkozva vele mentem tovább. Nem zavartattam magam, nem érdekelt, hogy vendége lehet, vagy hogy nem érhet rá. Fontosabb volt inkább, hogy megtudjam, hogy mi is a helyzet jelenleg. Fejben is, meg úgy amúgy is.  
- Anya. - szólítottam meg elég hangosan, nem ordítva, hogy túlharsogjam a zenét szépen, ami az egész helyen zajt csap. Nem elég a bajunk, akkor még ezt is a problémák elé állítja. Remek. - Minden rendben? - kérdezek rá, majd az üvegre pillantok elcsendesülve, szuggerálva azt kis ideig. Egyik probléma a másik után. Ráadásul ez nagyobb probléma most, mint hogy szemet hunyjak felette. - Mit csinálsz? - nem, nem vagyok vak, tisztán látom az üveget, annak tartalmát és hogy mennyi hiányzik belőle. Meg anya állapota is tisztán láthatóvá válik előttem. Mégis reménykedek abban, hogy csal a szemem és csak a lefolyóba öntötte annak tartalmát. Azt hittem csak más családokban vannak ilyen problémák, erre kiderül, hogy nálunk is jelen lehet. Miért most? Most kezd el kijönni rajta minden szar? Vagy ezt most miért? Mit kellene mondanom? A gyomrom kezd észveszejtően összezsugorodni, kezd fájni a fejem a rengeteg baljós gondolattól. Bár leginkább azt akarom tudni, hogy mire terjed ki a mai napja, vagy mióta iszik...ma kezdte, vagy esetleg a tudtomon kívül már régebb óta? Nem akarok benne is csalódni, mert összedől a felépített világom. Emelem a felé közelebb eső kezem és a hátára simitom kezem, vállához érek, hogy tudja, érezze, itt vagyok...csak beszéljünk róla. Vagy bármi... kezdek aggódni...  





Bradley

Soraya Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
there is no more hope Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptySzer. Jan. 17 2024, 00:22

To Brad
I'm on the wrong side of Heaven and the righteous side of Hell

Mikor megpillantom a lépcső felől érkezni Bradet, hirtelen lefagyok egy pillanatra, hisz fogalmam sincs, mit kellene neki mondanom. A látvány magáért beszél, teljesen gáz, amit művelek. Hirtelen mintha szerepet cseréltünk volna, és én lennék a gyerek, aki lebukik a szülője előtt, miközben iszogat.
- Persze, minden – erőltetek egy halvány mosolyt az arcomra, mikor válaszolok a kérdésére. Hogy minden rendben van-e? Hát kurvára nincs rendben semmi! Hogy lenne minden rendben? Lehalkítom a zenét, hogy csak éppen hogy szóljon a háttérben és halljam is rendesen, amit mond. Közben elkezdem elpakolni a konyhapulton ácsorgó félig üres üveget,, jobban mondva csak arrébb teszem, egy kevésbé látványos helyre.
- Hogy mit csinálok? – kérdezek vissza, mint aki nem hallotta jól a kérdést, de igazából csak időt akarok nyerni a válasszal. A nyelvem már nem mozog rendesen, így kicsit artikulálatlanul távoznak a szavak a számból. – Semmit, csak... pakolgatok. Rendszerezek. – Nyilvánvaló, hogy nem tudok hazudni neki, elég egyértelműek a jelek, hogy tudja, mit csinálok, és ő is tudja, csak gondolom meg akar bizonyosodni róla száz százalékig, de elég, ha a hangom hallja. Nem sűrűn láthatott az elmúlt majdnem húsz évben részegen, de jelen helyzetben azért közel sem vagyok józan.
- Jó ez a kabátod, honnan szerezted? – ráncolom össze a homlokom, miközben közelebb tántorgok hozzá és megállok előtte, úgy igazítom meg a nyakánál a gallért. – Istenem Brad... Mikor nőttél így meg? Olyan jóvágású férfi lett belőled... Annyira büszke vagyok rád – érzékenyülök el rögtön, ahogy totál összevissza kezdek el beszélni. Mindketten tudjuk, hogy ennek a gázos anyáskodó szövegnek nem most és itt van az ideje, de azt hiszem annak sem, hogy őszintén beszélgessünk Henry haláláról, mert totál részeg vagyok. Két napja a melóba sem jutottam be, teljesen magam alatt vagyok és élni is alig van kedvem. Ez normális? Biztosan. Hiszen elveszítettem a férjemet. De meddig fog ez tartani? És mi van, ha Brad is csalódik bennem? Hogy ilyen könnyen összeomlok, nincs bennem tartás.
A gondolatokra elpárásodik a tekintetem és inkább hátat fordítok neki és távolabb megyek tőle, miközben szipogva törlöm meg az orrom, hogy mire újból szemben találom magam vele, már egy fokkal jobban nézzek ki.
- Nem úgy volt, hogy később jössz? – nézek hunyorogva az órára, mert fogalmam sincs, hány óra, de emlékeim szerint azért mertem jobban a pohár aljára nézni, mert úgy volt, hogy lehet csak holnap jön haza, de ha nem, akkor is csak későn, erre tessék... Oltári gáz vagyok.
- Bocs Brad, ne haragudj, hogy így kell látnod, de egyszerűen elegem van a színlelésből – fakadok ki, ahogy lehuppanok a kanapéra. Ez van, most ő kap sajnos mindent a nyakába, amiért az elmúlt napokban mindenkinek azt mutattam, hogy minden rendben van...

Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

there is no more hope Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
there is no more hope 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
there is no more hope 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptyKedd Jan. 23 2024, 22:38

- Mom & Brad -

Jól tudom, hogy apa mióta meghalt ezer meg egy dolog változott meg. És nem csak itthon. Bennünk is. Kiürültünk, hisz egy olyan ember távozott tőlünk, kit szerettünk és elfogadtunk. Őt pótolni pedig semmivel sem lehet. Bár az nonszensz hogy anya az italozást választja, talán lehetne ennél jobb módszer is...jelenleg ilyet nem tudnék felmutatni, így aztán papolni sincsen jogom. Szóval nincs minden rendben semmi sem.  
- Anya...- a helytelen nem tetsző válaszát hallva szemet forgatok, hiszen vak nem vagyok. A kérdés is csak jobbára neki kellett, hogy felmérje azt, biztos-e abban, azt akarja tenni, amit elkezdett. Még időt is kapott hozzá. Mert nem engedném neki folytatni. Nem-e? Hát nem. A gyereke vagyok, jogaim vannak és ehhez is van némi szép szavam. Még ha most nem is mondok semmi extrém égbe kiálltót. A pakolgatást abbahagyja, helyette én leszek a téma felhozatala és elkezdi dicsérni a...engem? Figyelem ahogy közelebb lép, ahogy a gallérommal kezd babrálni. Röpke ideig hagyom, elérzékenyülök, összefacsarodik a szívem, megszívom az orrom, készen állok egy újabb bőgésre, de aztán erőt kell, hogy vegyek magamon. Két kezemmel megfogom anya ruhámat babráló kezét.  
- Anya ne csináld ezt... - suttogom kettőnk közé, miközben lassan odébb tolom a kezét magamtól, ám nem engedem el később sem. Jó igyon, de azért nem erről kell szólnia a gyászának...nem is dolgozott, ki sem mozdult itthonról már 3 napja... vagy 2, már nem tudom, de voltam a Hotelnál és ott is mondták, hogy nem járt bent. Távol maradt. Mégis mit tudnék kezdeni vele? Főleg ebben az állapotában? A kettőnk gyásza más és más, de mégis... Tudom, bíznom kellett volna az anyámban, de nem ment. A zsigereimben éreztem, hogy valami nagyon nincs rendben, és bárcsak ne lett volna igazam... Elfordul, s eresztem is el, félre billentem a fejem, végig nézek rajta, fejet ingatok.
Felciccenek...hát ez nem igaz... A kérdésére csípőből lenne kedvem szólni, de a mardosó könnyek miatt ezt kihagyom. Helyette nagyot nyelek, és visszaveszem magamra a tőlem oly távol álló keménységet.
- Megérzés a haza jövetelem oka...amúgy nem...csak a program változott. Máskor tartjuk a szülinapi banzájt. - jelentem ki, mintha tényleg ez lenne a háttér, de mivel ivott és máshol jár, szerintem azt is beveszi hogy az ég zöld, a fű meg kék. Figyelem az arcát, hogy mit tudok róla leolvasni.
Valamit kezdeni kellene ezzel az egésszel. Sokkal jobban bánt így látni őt, mint mikor legutoljára lecseszett és kiabált velem max hangerőn. A kanapéra teszi magát, követem őt odáig és hallgatom szavait. Elé guggolok és úgy figyelem a fáradságot szemeiben. Karjai felé nyúlok, és ha engedi, végig simítok az egyiken. Tudnia kell, hogy számíthat rám. Egy szavába kerül, és bármit megteszek érte. Ez rohadt szar érzés ám! Hogy soha többé nem számíthat másra csak rám és én is csak rá? Utáltam ezt a gondolatot. Hogy nincs semmi, amivel megakadályozni lehetett volna apa halálát. Egyszerűen… Nem tudom elhinni és kész. Apa hiánya fáj és ez a hatalmas tehetetlenség, mert fogalmam sincs mihez fogok ezután kezdeni úgy összességében mindennel. Az egyedüli férfi lettem a házban...
- Talán ha nem színlelsz, hanem az elején kiadsz magadból mindent, most nem tartanánk itt. - szólalok meg kisvártatva, miközben felkelek előle, hogy visszalépjek a pulthoz egy tiszta pohárért és a bögrémért. Mindkettőbe víz kerül, majd ezekkel sétálok vissza, huppanok le anya mellé, s a poharat adom is át neki.
- Igyál csak, jót fog tenni. - jobb lesz, mint piát vedelni, ebben biztos vagyok.  




Bradley

Soraya Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
there is no more hope Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptyVas. Jan. 28 2024, 17:13

To Brad
I'm on the wrong side of Heaven and the righteous side of Hell

Kicsit szédelgek és a látásom sem az igazi, Brad érkezése pedig közel sem józanít ki, igaz, ki kellene, de annál többet ittam már sajnos, minthogy ennyi elég legyen. Szégyellem magam persze, nem kéne így látnia, nem ezt a példát kellene mutatnom neki, de azt hiszem, elgyengültem. Nem tudok mindig, minden helyzetben erős lenni, úgy tenni, mint akinek meg sem kottyan semmi, mert nem így van. Képtelen vagyok most színlelni, habár tudom, hogy Bradley előtt nem kellene, de eddig igyekeztem. Ha nem jött volna haza most, talán tovább is sikerült volna, de feltehetőleg nem bírtam volna sokkal hosszabb távon.
Tudom, hogy nem hisz nekem, ismer, mint a rosszpénzt, nálunk ez oda-vissza így van, tudjuk egymás rigolyáit és azt is, ha a másik nem most igazat. Látom a lz arckifejezésén, ahogy megforgatja a szemeit, hogy ennél jobb hazugságot is hallott már, amire felsóhajtok.
- Minek kérdezed, ha nyilvánvaló?! – morranok fel, hisz tudom, hogy a kérdés költői volt. Ha azt akarja, hogy még rosszabbul érezzem magam, nagyon jól halad a célkitűzéssel. Nem akarom magamra haragítani, nem ez a célom, egyszerűen csak bosszant az egész helyzet és így jön ki rajtam.
Tényleg jobban jártunk volna mindketten, ha nem jön ma haza, de itt van, így már nem tudok mit tenni, rejtegetni is alig bírom előle az érzéseimet. Igazából ő sem beszél sokat, jó lenne, ha tudnám én is, mi játszódik le benne, hisz Henry nem az igazi apja volt, mégis úgy szerette őt. Jóban voltak, elfogadták egymást, szóval úgy sejtem, Bradleyt is ugyanúgy megviselte az eset, mint engem.
- Szuper – sóhajtom, mikor azt mondja, máskor tartják a szülinapi banzájt. Bár gondolom, neki sincs sok kedve most partizni, hisz ez nem az ünneplés ideje. Még akkor sem, ha azt mondtam neki, hogy próbálja jól érezni magát. Hát nem tudja, gondolom, ahogy én sem. Pedig fel kell állnunk, hiszen az élet megy tovább. Henrynek már könnyű, nekünk kurva nehéz, akiket itt hagyott.
Belefáradtam.
A kanapéra ülök, szinte kicsúszik alólam a talaj és máris őszinte szavak jönnek ki a számon. Mikor közelebb jön és végig simít a karomon, már képtelen vagyok megállítani a könnycseppet, ami legördül az arcomon. Rá emelem a tekintetem és összepréselem az ajkam, úgy szívom be mélyen a levegőt, ami jelenleg égeti belülről az összes szervemet. A mellkasom nehéz, érzem, ahogy szinte rátelepszik a fájdalom és a gyász.
- Egyszerűen fogalmam sincs, mit kéne csinálnom – fújom ki a levegőt szaggatottan, ahogy figyelem, hogy eltávolodik. - Iszonyatosan mardos ez az egész belülről. - Mikor visszatér, kissé vonakodva, de elveszem tőle a poharat. Ha én most megiszom egy korty vizet is, félő, hogy hánynom kell majd, de... azt mondja, jót fog tenni, így iszom belőle egy kicsit, majd leteszem az asztalra és felhúzva a lábaimat magam alá kuporodok fel a kanapéra és a támlára támaszkodva kémlelem a fiamat.
- Te hogy vagy? – bukik ki belőlem a kérdés, hiszen mint mindig, ez a legfontosabb. Még annál is fontosabb, hogy én hogy vagyok és mi van velem épp...

Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

there is no more hope Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
there is no more hope 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
there is no more hope 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptyPént. Feb. 02 2024, 12:32

- Mom & Brad -
Az ősöm állapotát látva elgondolkodom azon, hogy miért is mondják azt legtöbb helyen, hogy undorító, ha egy nő iszik. Erre gondolva valami igazságérzetet érzek. Láttam már csajokat inni, igen, elég tréül kitudják magukat csapni annyi biztos. Rosszabbak legtöbb esetben, mint mi. Anyát azonban 1 kis pohárkánál többet még nem igazán láttam inni. Erre tessék, lassan egy üveg alkoholt döntött már a szervezetébe. Vajon lesz más meglepetés is, melyet tartogat számomra Henry halála miatt? Nem, nem vagyok bunkó, csak keserűséget érzek ezt látva. Nem kell erősnek lennie, de ennyire összeesnie sem kellene... vagy eddig bírta. Amit el is hiszek, hiszen elég sokáig csak ő intézkedett apa halála óta. Talpon volt, amit tudott elintézett és most kijött rajta az egész egyszerre. Amit tudtam én is segítettem, de érteni nem igazán értettem a dolgokat, nem sok ilyen dologba nyúlhattam bele az elmúlt 19 évben és az első eset, mikor egy közeli hozzátartozóm meghal. Anyát összezuhanva látni összeszorul a mellkasom, főleg ahogy a könnyes szemeit fürkészem és a szavait, mely kibuknak belőle. Egy pillanatra hagyom csak magára, míg folyadékot töltök egy pohárba és azzal térek vissza hozzá. Nem tudja, hogy mi tévő legyen ezek után. Letelepszem mellé, figyelem ahogy iszik egy keveset, majd a pohár útját is figyelem az asztalig. Elmélázok a pohár látványán, beszívom a levegőt, majd reszketegen fújom azt ki. Főleg anyát hallva, hogy menten összeszakad ennél jobban mellettem. Még nem dolgoztuk fel teljesen az eseményeket. Lehet ez egy darabig így is fog maradni. Anya össze fog roppanni ebben az egészben. Henry rettenetesen sokat jelentett neki és nekem is. Emlékszem Henry egyik állandó szövegére, mikor késve érkeztem haza valamilyen okból...ez most csak úgy eszembe jutott. Az aggódás mindig a másikról szól Brad, nem rólad. Az illető nem érted aggódik, hanem amiatt, hogy mi lesz vele, ha veled történik valami. Érted? Anyám kérdése ránt ki ebből és a pohárról elemelem a pillantásom, hátra dőlök a kanapén és rápillantok. Hogy vagyok...vajon mit mondjak neki? Ami mardos, vagy amit jelenleg érzek? Persze, mindenképp az igazat, ami nem nehéz, de olyan szinten erősen érint, hogy a szemembe gyűlő könnycseppeket egy mozdulattal próbálom a mozduló karommal letörölni.  
- Nagyon hiányzik. - vallom be folytott hangon, majd leengedem a kezem és nagyjából abba is marad a könnyek gyűlése. Hogy meddig marad így, azt nem tudom. De érzem, hogy nem marad így, főleg, ha Henry van terítéken. Nem akarok az érzéseimről beszélni, de mégis kivel osszam ezt meg, ha nem az édesanyámmal? Neki is fáj, hiszen a férje volt és nagyon sokáig velünk volt ezen az úton, hogy nyomot és hiányt hagyjon bennünk az eltávozása. Közel álltam hozzá, hiszen igazán nagy beszélgetések zajlottak köztünk mindig. Ráadásul rengeteg helyet ismertetett meg velem. Ezen felül pedig nagyon hamar kiérdemelte azt, hogy az apám legyen. Szükségem lenne rá, pont úgy ahogy anyának is. Túl korán ment el. Vagyis hát...el sem kellett volna mennie.  
- A történtek előtt még beszéltünk anya. - szólalok meg újra elmélázva ezen kicsit, felidézve mindezt, bár belém égett mindez, annyira boldog voltam ezzel a hívásától és a hírektől. - Rohadtul megakart lepni Téged egy ebéddel. -mosolyodom el keserűen az emlékre és arra, hogy ezt megosztom vele. Ráadásul előző nap még átnéztük a motoromat is. Szóval marha nagy rázás volt ez számomra is. Oltári nagy fejbe kólintás, hogy elveszítettem az apámat és a legjobb barátomat is egyben. Nem néztem már régóta azt, hogy nem egy vérből való vagyunk. Sokkal többet tett értem, mint bárki ezen a világon.  És még az is rátesz egy lapáttal, hogy rengetek közös képeink vannak szerte szét a lakásban, a mobiljainkon és az online életünkben is. Egyszerűen tényleg az életünk része volt.  
- Ez a legnyomorultabb érzés. És a Te szívedben tátongó űrt sem lehet egy dugóval elzárni. - magyaráztam a gondolataimat, az érzelmeimet erről az egészről, hiszen nem igazán beszéltünk pont erről a napokban. Pedig jó lenne, de anya most amúgy sem józan, a maga gondolatait tapossa és mivel vannak olyan ismerőseim, hogyha isznak...hát beszélhetsz te nekik. Ugyanezt érzem most anyuval kapcsolatban is. És fordul ettől kicsit a gyomrom, hogy ehhez nyúlt ahelyett, hogy beszélnénk...noha én is ugyanolyan bűnös vagyok ebben....  




Bradley

Soraya Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
there is no more hope Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptyKedd Feb. 06 2024, 22:39

To Brad
I'm on the wrong side of Heaven and the righteous side of Hell

Istentelenül fáj a tény, hogy nincs többé és az is okoz még némi lelkiismeretfurdalást, hogy a fiamnak ezt kell látnia. Egy ideig mardos a tudat, de aztán rájövök, hogy nem lehetek mindig én az erős és az állandó pont. Fogalmam sincs, hogy ez az érzés most az alkoholnak köszönhető vagy teljesen józanon is ezt fogom majd holnap gondolni és nem pedig ostorozni magam, de jelenleg mindegy is.
Nem akarok máshogy viselkedni Braddel, mint a mindennapokban szoktam, de bosszant kicsit ez a kérdés, amit az imént feltett, de hála égnek nem akad fent azon, hogy miként passzolom neki vissza a labdát válasz helyett.
Imádom a gyerekem, amiért a legnyomorultabb pillanataimban is képes rólam gondoskodni. Tiszta apja. Mármint nem Henry, hanem az igazi, Tim. Sokszor vélek felfedezni párhuzamot a két ember között, nem csak külsőre, belsőre is annak ellenére, hogy Henry is igazán magára formálta az évek során sok mindenben. Látom Bradleyn, ahogy könnyek gyűlnek a szemébe és már nyúlnék az arca felé én is, hogy letöröljem onnan azokat, de megelőz, így visszahúzom a kezem.
- Tudom. Nekem is... – préselem össze az ajkaim, miután alig hallhatóan reagáltam a kijelentésére, miszerint nagyon hiányzik neki Henry. Persze, hogy hiányzik, hisz kapott egy apát, akit elfogadott és aki őt is elfogadta. Kitöltötte számára az űrt, amit érezhetett volna, de mivel elég korán az életünkbe csöppent a férjem, így nem hála az égnek igazán sosem érezhette.
Én is megtörlöm az arcom és mikor azt mondja, beszéltek a történtek előtt, felkapom a fejem és hunyorítva nézek rá, próbálva összpontosítani arra, amit mond.
- Mi? – bukik ki belőlem a kérdés halkan, mint aki nem értette jól, amit Brad mondott. – Meg akart lepni egy ebéddel? Azért indult el itthonról mert meg akart lepni egy ebéddel? – hangosodik fel a mondat végére a hangom, ahogy közben az agyamig is eljut az infó. Hát ezt nem hiszem el. Miattam indult el? – Oh, bassza meg – dörzsölöm meg az orrnyergem. Ha nem teszi, talán még most is élne! A rohadt életbe a romantikus lelkébe. Ezt nem biztos, hogy tudni akartam. Jobb lett volna, ha Brad nem mondja ezt el nekem, de persze abszolút nem hibáztatom érte, hisz csak könnyíteni akar a lelkén.
Felállok és járkálni kezdek idegességemben, csak kódorgok a konyha és a nappali között, nem igazán találom a helyem és igazából önmagam sem, mert kezdek rosszul lenni. Talán ez az információ volt az utolsó csepp a pohárban, így a mutatóujjam feltéve intek a gyereknek, hogy mindjárt visszatérek, de sietős léptekkel indulok el a mosdó felé, ahol szinte alig csukódik be mögöttem az ajtó, máris kiadom magamból, ami kikívánkozik.
Megmosom az arcom és kicsit felfrissülök, a mosdóra támaszkodva pillangók a tükörbe. Jó ég, mennyire rosszul nézek ki! Mint aki most futott le egy félmaratont. Mélyen magamba szívom a levegőt és próbálom megemberelni magam, mielőtt visszamennék Bradhez.
Egy fokkal jobban érzem magam, mármint ami a részegséget illeti. Mikor visszamegyek, újra lehuppanok a kanapéra.
- Hát nem. Csak azt nem tudom, mikor lesz ez jobb – simogatom meg a vállát ahogy ránézek, mert hát igaza van. – De koncentrálnunk kell a jelenre – teszem hozzá, mert nekem kellene valami bíztatót mondanom neki éspedig nem fordítva, nemigaz? Hisz én vagyok az anyja... Mikor húsz éve úgy döntöttem, hogy bármi áron, de jöhet az életembe, nem gondoltam, hogy majd ilyen feladataim is lesznek. Megtanítani, hogy kell gyászolni? Hiszen én sem tudok! Legalábbis ezt a fajta gyászt nem ismertem eddig hála az égnek.
- Maradhattál volna azon a bulin. Meg kell próbálnod kikapcsolni – mondom neki, de egyelőre nem tudom én sem, hogy miként fog menni. Egy biztos, hogy nem szabad elhagynom magam...

Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

there is no more hope Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
there is no more hope 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
there is no more hope 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptyVas. Feb. 11 2024, 16:37

- Mom & Brad -

Anyámat galyrészegre idva látni nem mindennapos dolog, sőt, évente talán csak három alkalommal látom inni, talán akkor se, vagy legalábbis 1-2 korty elég. A szülinapjainkon mindig koccintunk, de most más miatt nézett a pohár, mármint az üveg fenekére. Ez kissé fájó pont számomra, mert pont ezt nem akartam látni, nem így... Az hogy mindkettőnknek fáj Henry halála természetes dolog, hiszen velünk élte a mindennapjait. Szóval őt is megértem, de akkor sem kellene így... ezzel nem hozza vissza, ezzel csak magának árt. Ezzel csak a bűntudatig issza magát. Biztosan sok minden lejátszódott a fejében, míg haza nem értem...szóval borzasztó mód összeszorul a torkom, ahogy kimondom az érzelmeim egy részét, de ezt folytatom is, hiszen apa velem beszélt meg pár dolgot mielőtt meghalt volna. Ezt el is mondom anyunak, aki vissza is kérdez, de úgy vagyok vele, hogy erről tudnia kell. Nem úgy mint pár apróságról az életemben. Elmondom az ebéddel való meglepetést, melyet Henry talált ki, elakarta vinni egy romantikus ebédre, meg sétát is tervezett és újra elakarta neki mondani, hogy mennyire szereti. Mintha anya nem tudta volna. Mindig kimutatta anya felé az érzelmeit, néha voltak viták, de a többsége ezerszer jobb volt mindennél. Még engem is elvitt sokszor mozizni, vagy kosarazni, vezethettem az autóját...vagy épp haza hozott miután ittunk a haverokkal... eljött az olyan sulis dolgaimra, ahol egy apának ott volt a helye...a fia életében. De ezek után többet már nem fogja megtenni. Nem lesz már senki sem annyira büszke rám, mint ő volt. Ami pedig anyával való kapcsolatát illeti, nagyon romantikus alkat volt... összeillettek és erre visszagondolva mindez csak még jobban elkezd fájni, nem lett könnyebb egyáltalán. De anyának sem, talán jobb lett volna befognom. Hiszen a szülőm felpattan mellőlem és járkálni kezd, nem merek felnézni rá, inkább csak magam elé bambulok egészen addig, míg elnem viharzik a fürdőfelé véve az irányt.
- Sajnálom. - szólok utána csendes kétségbe esve, a torkomra égnek a szavak, ahogy kitör belőlem a folytogató sírás. Megrázza a testem és a lelkem... túl fájdalmas mindez, nagyon friss és új egy közeli családtagot gyászolni, hiányolni. Megismétlődik ugyanaz, mint mikor pofán csaptak a hírrel. Próbálom összeszedni magam, megdörzsölöm a szemem, nagyokat fújtatok, beletörlöm a könny áztatta szemeim és arcomat a felsőmbe. Elszámolok tízig, más felé terelem a figyelmemet, leginkább távolra Henry halálától. Még a házi feladat is érdekesebb és az is eszembe jut,. Hogy meg kellene említenem anyának egy terhességet...nem most volt, de ezt sem most kellene. Ennyivel sikerül elterelni a figyelmemet a gyászról, hogy mire anya visszaér a közelembe, addig nagyjából össze szedettebb legyek. Visszaül mellém, hallgatom a válaszát a szavaimra, meg hogy a jelenre kell most figyelnünk. Mikor a bulit felemlegeti, csak nevetek egy rövidet.
- Kitudna ilyenkor bulizni? Neked megy csak a piálás ilyen könnyedén... - szólalok meg, bár cseppet sem sértésnek szántam ezeket és ő sem szórakozás miatt iszik, nyilván nekem sem az miatt kellene ivászattal foglalkoznom...de mégis hogyan gondolta? Hogy szórakozhatnák anélkül, hogy ne jutna eszembe Henry? Hiszen a legutóbb is ő hozott haza...elég szarul érintene és lehet haza sem jutnék. Még akkor is ha hat utcával odébb van a bulink helyszíne. Egy rohadt házibuli...  




Bradley

Soraya Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
there is no more hope Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptySzomb. Feb. 17 2024, 17:37

To Brad
I'm on the wrong side of Heaven and the righteous side of Hell


Nem tudom, mennyire „legális” összetörni egy ilyen tragédia után, főleg, ha van egy gyereked, de én jelenleg teljesen a padlón vagyok. Oké, Brad már nem kisgyerek, ami még talán a jobbik verzió, már ha van ilyen, de akkor sem kellene ezt látnia. Maradnom kéne a négy fal között, bár vélhetően akkor is felfedezné, mi a helyzet, mert átlát rajtam, ha akar.
Felettébb felidegesít a tény, hogy ha nem akar elvinni ebédelni Henry, még ma is élhetne. A rohadt életbe... Émelygek, de már nem tudom, hogy az alkohol vagy az igazság az, ami ennyire fejbekólintott. Szerintem alkohol nélkül is épp eléggé padlóra küldött volna ez az információ, és nem, nem hibáztatom Bradleyt, hogy elmondta, csak...
- Néha jobb, ha nem tudunk mindent – morgom az orrom alatt, mikor visszatérek a nappaliba. Foghatom az őszinteséget arra, hogy részeg vagyok, de valószínű, hogy józanon is kimondanám, mert nem vagyok álszent ember. Igazából néha túl őszinte vagyok.  Sajnos vagy nem sajnos, de ez van, de hála az égnek a környezetem ezt egészen megszokta már.
Tudom, hogy nem a legjobb megoldás az alkohol a problémákra, de mikor kilátástalan a helyzet, ezek szerint ez a menekülőutam a kétségbeesésbe. Eddig nem igazán adódott az életemben olyan helyzet, mikor ennyire üresnek éreztem magam. Kivéve egy alkalommal, mikor Timmel megszakítottam a kapcsolatot, de akkor nem volt opció a piálás a terhességem miatt. Mondjuk lehet, hogy csak most jön ez ki ennyire durván, nem gondolnám, hogy alkoholistává válnék, de akkor is ijesztő egy kicsit a helyzet és szerintem Bradleynek is. Nyilvánvaló, hogy nem akarja így látni az anyját, ki akarná?
Ettől függetlenül talán ő is jobban tenné, ha megpróbálna egy icipicit kikapcsolni és ezt meg is említem neki, amire a megjegyzésére kicsit morcosabban pillantok rá.
- Semmi sem megy könnyedén, hé – vágom oldalba egy kicsit. – Muszáj egy kicsit érzésteleníteni, mert félek, hogy belepusztulok ebbe – vallom be őszintén, elfojtott hanggal.
- Ígérd meg, hogy nagyon vigyázol magadra, Brad – hajtom a fejem a vállára. – Ha valami történne veled is, én nem tudom, mit csinálok, érted? – szívom be mélyen a levegőt, de most már nem megy, nem bírom visszatartani a sírást előtte sem. Próbálom, szinte az egész testem belerázkódik, de aztán egyszer csak kitör belőlem.
- Picsába. Miért ilyen istentelen nehéz ez? – sóhajtok egy nagyot és aztán elhúzódom tőle. – Nem kérsz egy pohárral? – biccentek az üveg felé, amiben még van valamennyi folyadék. Nem, nem szokásom itatni a fiam, hisz iszik magától, ha úgy van, de most talán egy kicsit a tudta nélkül is szüksége van rá neki is. Én már nem iszom, mert elég volt, tényleg így is több van bennem, mint kellene, de hátha ő.



Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

there is no more hope Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
there is no more hope 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
there is no more hope 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptySzomb. Feb. 24 2024, 23:29

- Mom & Brad -

Talán jobb lett volna elhallgatni előle azt az egy apró dolgot apával kapcsolatban. Nekem jól esett ugyan elmondanom, de neki pedig elég szarul esett. Amit sajnálok, de már nem tudom visszaszívni, bár megtehetném, de már elhangzott, ő meg tisztán hallotta. Könnyedén issza meg a magáét, még ha ő úgy is vallja, hogy nem az -ez sem. Felnevetek enyhén, ahogy oldalba vág, hiányzik ez a szívózunk a másikkal dolog, de azóta nem tesszük ezt, mióta Henry elhalálozott. Eltávolodtunk 2 méterre a másiktól, mert ez így jól bevált módszer. Nem az. Egymást kellene támogatnunk, anya mégis beleroppan a magányába. Átölelem fél kézzel a felé közelebb eső kezemmel és közelebb húzom magamhoz. Hallgatom a szavait, ahogy értem is elkezd aggódni, hisz nélkülem már nem lenne teljes, nem tudna mit tenne nélkülem. Aggódás az egész lénye...ezekután máshogy már nem is lesz, igaz?  
- Anya...jól leszek. - puszilok a fejére, hogy megnyugtassam afelől is, hogy velem nem lesz gond, meg hogy amúgy is megnyugtassam a kitörni készülő zaklatottság miatt. Hiányzik neki, amit megtudok érteni, hiszen hosszú évekig volt a támasza...most meg én maradtam neki. Nem hagyhatom magányosan, szóval nem engedhetek semmilyen rosszalló késztetésnek. Szeretem az anyámat...ez tart vissza és az, hogy nem vagyok olyan hajlamú...van mitől még én is félek. Előtör belőle végül a sírás, hallgatom őt és figyelem az arcát, a patakzó könnyeit. Az enyéim is előbukkannak, visszaszívom az orromat, az arcomat anyától ellenkezőleg lévő vállamba törlöm, tüntetem el mindet. Annyira fáj. Anyát így látva, a gyomrom, a mellkasom, a testem minden pontja. Ahogy elhúzódik, hát úgy eresztem el figyelemmel kísérve a mozdulatait. Kérdésére a piával kapcsolatban először csak megugrik a szemöldököm, nem értem, hogy komolyan gondolja-e mindezt, vagy szórakozik csak az állapota miatt.
- Mi? - hökkenek meg végül, ahogy az üveg felé fókuszál. Odanézek, majd vissza anyára...de úgy vagyok vele, hogy kettőnk közül legalább én legyek józan, ha ő már nem is az...bármi okból, szinte mindenért, de nem akarok piálni pont most, ebben az áldott szar pillanatban. Lehet könnyebb lesz, de semmit sem fog megváltoztatni.  
- Nem...majd megitatom a lefolyóval hamarosan... - inkább kiöntöm, mint bármelyikünk torkán is lefoljon az a szenny, akármennyire is márkás piáról van szó...én is szoktam inni, de most pont abban az állapotban vagyok, hogy nincs rá szükségem. Sem most, sem máskor. Józanul akarok Henryre gondolni. Ezt anyának is be kell látnia, hogy egyszerűbbek a gondolatok is akkor és idővel majd könnyebb lesz. Nem lesz mindig szüksége az italra, hogy elmossa a bánatot és az ezzel járó kellemetlenségeket. Ettől nem lesz könnyebb, hiszen mindig előhoz valamit, ami akkor még jó volt, most majd sírni fogsz miatta. Az idő lesz a mi barátunk, csak ki kell várnunk, hogy helyre jöjjünk. Mintha ez ilyen egyszerű lenne komolyan. Egy lendülettel fel is állok, hogy a pulton lévő löttyel szemezve lépjek közelebb felé. Méregetem kicsit, majd egy üres pohárral kezdek szemezni, de rájövök végül, hogy az én akaratom nagyobb az üveg fenekével szemben. Így a nyakát megragadva már fordítom is a lefolyóba és hagyom lefolyni az egészet, még akkor is ha anyám közbe is avatkozna miatta. Biztos van még pia itthon, de nem fogom hagyni, hogy újabbat bontson....menjen pihenjen le. Jobban járunk mindketten. Bár igaz, hogy nem én akarok lenni a rossz, de olykor megkell tennünk a hozzánk illő cselekedetet.  





Bradley

Soraya Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
there is no more hope Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptyHétf. Márc. 04 2024, 12:19

To Brad
I'm on the wrong side of Heaven and the righteous side of Hell


Nagyon kell már az ölelése, így mikor magához húz, nem is szándékozom elhúzódni kis ideig tőle. Nem lökhetem el magamtól sem őt, sem pedig mást, aki a közelemben van, mert azzal csak magamnak ártok. Mint látszik, képes vagyok teljesen belesüppedni az önsajnálatba és azt nem engedhetem meg magamnak.
Kicsit megnyugszom attól, hogy azt mondja, hogy jól lesz, még akkor is, ha tisztában vagyok vele, hogy nem azért mondja, mert száz százalékig biztos benne, hanem azért, hogy hagyjam abba a bőgést. Nem akartam, hogy lássa, de nem bírom tovább magamban tartani, nem bírok csak a négy fal között összeomlani. Viszont most már elég lesz. Össze kell szednem magam. A hotelbe is be kell mennem, mert nem tehetem meg, hogy rájuk hagyok mindent, ami az én feladatom lenne. Sajnos most látszik igazán, hogy kellek oda, ugyanis tegnapelőtt majdnem összeomlott a rendszer, az áraink a béka segge alatt voltak, miközben a konkurenciák nagyot szakítottak a közelben lévő rendezvény miatt. Hát, ez van, ha nincs aktualizálva a piac, de muszáj most már visszatérnem és rendbe tennem a káoszt ott is.
- Komolyan kérdeztem – emelkedik meg az én szemöldököm is, amint az üveg felé bökök a fejemmel. – Csak nyugodtan. Nekem elég volt – szívom be mélyen a levegőt erőt véve magamon és elveszek egy zsebkendőt, hogy kifújjam az orrom és egyszer, s mindenkorra -na jó, ez azért egész biztos nem fog menni- véget vessek ennek a szánalmas Sorának.
Az ötlete határozottan jó, nekem is ezt kellett volna tennem, de úgy néz ki, jelenleg a fiam okosabb, mint én vagyok.
- Részemről az összes többit is kiöntheted – préselem össze az ajkaim, ahogy hátrapillantok a konyha bortartójában sorakozó jó néhány üvegre. – Vagy vidd el a legközelebbi buliba, ne menjen kárba. – Nem olcsó italok azok, de bánom is én, az sem érdekel, ha a lefolyóban végzik. Egy ideig nem kéne látnom alkoholt, az biztos és ha rajtam múlik egyedül, ez lehetséges, hogy nem fog menni.
Figyelem Bradleyt, ahogy láthatóan kicsit elgondolkodik az ivás lehetőségén, de direkt nem szólok egy szót sem, ezt most ráhagyom. Mikor azonban a lefolyó fölé fordítja az üveget, halvány mosolyra húzódik a szám. A vállára csúsztatom a kezem és egy puszit nyomok az arcára.
- Összeszedjük magunkat – suttogom, majd megiszom a maradék pohár vizet, most már így, hogy egy kicsit távozott az alkohol a szervezetemből, így már egy fokkal jobban érzem magam és határozottan jól is esik. – Azt hiszem jobb, ha lefekszem. – Elég volt mára. – Holnap bemegyek az Artemisbe – mondom, ahogy elfordulok tőle és a mobilom után nyúlok a pulton. Akarom, hogy tudja, hogy próbálkozom. – Jó éjt – indulok el, kicsit ugyan még szédelegve, de már egy fokkal tisztábban látva. Menet közben viszont egy határozott mozdulattal fordítom le a komódon lévő közös képünket Henryvel. Jobb, ha nem látom minden egyes nap.



Bradley R. Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

there is no more hope Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
there is no more hope 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
there is no more hope 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope EmptySzomb. Márc. 09 2024, 22:50

- Mom & Brad -

Hogy kinek esik jobban a másik ölelése, erről vitatkozhatnánk napestig, az biztos, hogy nekem egy nagy erőt adott, hogy anya velem van. A szülői kötelék nagy erő, így hogy megtartsa magának ezt a hatalmat és csodafegyvert, hát távol tartom a piától. Én nem iszok ez biztos, így az éppen aktuális üveget öntöm a lefolyóba. Nem számít, hogy mérges lesz-e rám, vagy majd előkerül egy újabb pia...megfogom oldani, hogy ne legyen a látómezőjében egy sem. Hiába ad ötletet, nem tudom még mit kezdjek velük...itt nem maradhatnak, hogy csábítóerejüket anyán használják és ennél is rossz passzban legyen. Bőven elég volt ez mára. Elmosolyodok halványan, hiszen tudom melyiket mikor kapták, vagy épp mikor vették, van még olyan is, amit kis totyogós koromban kaptak a szülinapom mellé, hogy ők is kapjanak valamit. Még mindig meg van...valami aktuális pillanatban akarták meginni, talán házassági évforduló, vagy ha sikerül jelesre vizsgáznom az egyetemen, akkor ittuk volna meg hármasban. Már nem tudom. A puszi jól esik, ahogy a szavai is. Igen, ez fog történni. Összeszedjük magunkat. Valahogy. Bárhogy. De ennél mélyebbre nem vonulhatunk. Egyikünk sem engedheti meg magának ezt a luxust, így helyeselni tudok csak. Az egy jó pont, hogy elteszi magát holnapra és holnap bemegy dolgozni... legalább kicsit kizökkenti magát ebből a mókuskerékből, amit idehaza művelt gyász címszó alatt. Máshogy is lehet gyászolni, most lépjen abba a fokozatba.  
- Jó éjt. - köszönök el tőle csendesen, még kicsit, rövid ideig állok ott és figyelem a távozási útján a hűlt helyét, végül pakolászni kezdek. Elmosogatom a poharat, kidobom az üres üvegt, végül az alkohollal telített üvegeket veszem kezelésbe. Nem dobok ki egyet sem, nem ürítem ki semelyiket sem, hanem jobb ötlet híján a szobámba viszem őket, hogy a zárható szekrényembe pakoljam be őket. Az összeset. A rövideket is, a hütőben is találok ezt azt, kicsit alkoholmentesítem a házat. A szekrényt bezárom, a kulcsot pedig elrejtem a legbiztosabb helyre. Az alsónadrágjaim közé. Levetközök, hogy egy gyors tusra beálljak lezuhanyozni, majd azzal a lendülettel megyek én is eltenni magam holnapra...bár elég sokáig anya szavain kattogok, meg Henry is bevillan, de sikerül elnyomnia az álomnak. Sok dolog lesz mostanában, miben nekem is ki kell vennem a részem, hiszen Henry itthoni dolgait nekem kell elvégeznem...  




Bradley
mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
there is no more hope Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
there is no more hope Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
there is no more hope Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: there is no more hope
there is no more hope Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
there is no more hope
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» i hope you're lonely, hope you're lost 'cause I've been | nemo & fran
» I hope you know what you're doing
» Welcome home - Hope - Ryu
» My son, my last hope
» Hope? What is that?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: