One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Kapcsolatkeresõ

Welcome home - Hope - Ryu EmptyThaddeus Darnell Wright
Today at 1:22 pm

Lorie x Jude - You are in trouble

Welcome home - Hope - Ryu EmptyMallorie Dupeyrón
Today at 7:42 am

| Mirabell & Thaddeus |

Welcome home - Hope - Ryu EmptyThaddeus Darnell Wright
Today at 1:39 am

Behind the business

Welcome home - Hope - Ryu EmptyRomero D. Bohen
Today at 12:32 am

The snake biting its own tail - Mary & Ewan

Welcome home - Hope - Ryu EmptyMarianne Brooks
Yesterday at 10:52 pm

Activity Check (09.17-10.01.)

Welcome home - Hope - Ryu EmptyValentina Delon
Yesterday at 10:22 pm

Valentina & Milo

Welcome home - Hope - Ryu EmptyValentina Delon
Yesterday at 10:02 pm

Aicha & Aiden - Viszontlátás

Welcome home - Hope - Ryu EmptyAicha N. Dubois
Yesterday at 9:31 pm

Munkahelyi ismerkedés

Welcome home - Hope - Ryu EmptyMyna Rosegold
Yesterday at 9:01 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 36 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 9 14
Hivatal 5 7
Üzlet 14 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 12 15
Összesen 141 150
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots

Alexandra Ruud, Aveline Everhart, Fable Hill, Marissa Grey, Myna Rosegold, Veronica J. Rhodes

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Welcome home - Hope - Ryu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Welcome home - Hope - Ryu   Welcome home - Hope - Ryu EmptyPént. Márc. 22, 2019 8:21 pm

Hope  & Ryu
Can you see that? The beauty of the dark.

A konyhában üldögélve várom hogy megfőljön a leves, amit Hudsonnak készítek, mert hiába is tagadja, én tudom hogy imádja a sok tésztás levesemet. Valahol mérhetetlenül hálás is vagyok neki ezért, és hogy megeszi amit főzök. Sokat jelent nekem ez a fajta bizalom, és a ragaszkodás amit felé tanúsítok. Ahogy ő is ragaszkodik hozzám.
Ezért nem értem az új hóbortját hogy miért vett fel egy alig húsz éves lányt házvezetőnek, a régi helyére. Mrs. Wattson olyan kedves és szeretnivaló idős hölgy volt. A halála azt hiszem mindhármunkat megviselt, és a temetése nagyon szolid és visszafogott volt, de mégis megkapta a végső tisztességet amit megérdemelt. Igaz, az utóbbi időben már nem volt képes a háztartással foglalkozni, és én csináltam meg mindent helyette, de Hudson is türelemmel volt felé, és én magam is szerettem őt, mint valamiféle nagymamát. Vagy nem tudom.
Kicsit üres a ház, de már beköltözött az új lány. Hope. Még nem állt teljesen munkába és van pár napja hogy megismerje a házat és a környező városrészt. Hol tud vásárolni, vagy elintézni ezt azt. Melyik tisztító a legjobb. Mrs. Wattson egész sok jegyzetet hagyott hátra, amiket odaadtam neki. Nem is számítok senkire, azért is álltam neki főzni. Kényelmes fekete selyemhatású nadrágban és és egy nyitott fekete ingben. Csak olyan lusta, otthoni megjelenés ahogy a könnyű vékonytalpú papucs is. Majdnem mintha mezítláb lennék.
A leves lassan jó lesz, így hát odalépek a tűzhelyhez és lekapcsolom, és közben pakolászok. Elmosom az eszközöket amiket használtam, mert nem olyan sok és nincs értelme beindítani érte a mosogatógépet. Mire végzek, lépteket hallok meg és az ajtó felé nézek. Éppen Hope jelenik meg.
- Szia - mosolyodom el, ahogy elteszem az utolsó kanalat is a fiókba, ahol tartjuk ezeket. A konyha mindig az én birodalmam volt, hiszen én szoktam főzni. Erre Hope-nak legalább nem lesz gondja.
- Megszoktad már a házat? Megismerkedtél vele? - értem itt azt, hogy mi hol van és mit merre talál meg, hová nem mehet be és melyikek a hálószóbáink. Nem egymás mellett lakunk Hudsonnal, hogy legyen azért elég magántere és ha úgy van, akkor ne zavarjuk meg egymás köreit.

♪ Dope- My funeral
• •

Hyung Kim Ryu
Törvényszegõk
Play by :
Godfrey Gao
Hozzászólások száma :
21

Welcome home - Hope - Ryu Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Welcome home - Hope - Ryu