New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 137 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 119 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maggie Miller
tollából
Ma 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Ma 21:58-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 21:52-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Amanda Vanderbilt
TémanyitásAmanda Vanderbilt
Amanda Vanderbilt EmptySzer. 27 Dec. - 11:41
Amanda Vanderbilt
I don't design clothes. I design dreams.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Amanda Eloise Vanderbilt
Becenév
Mandy
Születési hely
New York
Születési idõ
1997.07.24.
Kor
26
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Kapcsolatban
Tanulmányok
Parsons School of Design
Divattervező szak
Végzett.
Foglalkozás
Ruhatervező
Munkahely
Lavigne
Édesanyja divattervező cége. New York-ban öt üzletük üzemel, illetve Párizsban három. Egyedi estélyi, valamint limitált számú exkluzív dizájner ruhák előállításával foglalkoznak.
Hobbi
Éneklés, múzeumok látogatása, modellkedés, jóga, közösségi média uralása, sorozatos rossz döntések meghozatala.

Csoportom:
Üzlet

Jellem
Hideg akár a jég, szeszélyes akár a természet, törékenynek tűnik mégis egy jeges szemű bestia, aki eleganciával palástolja az ellenszenvét. Sosem nyíltan gonosz, ha valaki elveszíti a bizalmát inkább megtartja a maga távolságát felülemelkedve a problémán, teljes mértékig kizárva a zavaró tényezőt. Ridegnek tűnő külseje ellenére szenvedélyes azzal amit igazán szeret és a végletekig menően maximalista. Nem állapodik meg kevesebbel, mint, ami kijár neki és emiatt nehéz is elnyerni a bocsánatát, ha valaki eljátszotta a bizalmát. Nem kérkedő vagy arrogáns, de tudja mennyire tartja saját magát és nem hagyja, hogy az emberek alábecsüljék. Egészséges tartással vértezte fel magát, nem hunyászkodik meg, de elismeri, ha valaki előrébb tart és szívesen tanul az olyanoktól, akikre felnéz.
Mégis van egy mások oldala, egy jóval része, ami sérülékeny, így csak kevesekkel osztja meg, főleg a családjával és a legközelebbi barátaival vagy éppen a párjával. Olykor szereti kifújni a levegőt, levetni a páncélzatát és megengedni saját magának, hogy ne kelljen mindig minden helyzetben neki lennie az erősnek. Ez az énje azonban 2 éve megsérült, amikor a megcsalás mély vágást ejtett rajta. Féltve, dédelgetve gyógyította és senkit sem engedett a közelébe hosszú időn át félve, hogy valaki majd újra felnyitja a lassan hegesedő sebet. Mégsem akart megrekedni, örökké sajnálni magát, így vállalva a kockázatot nem mondott le a romantikáról. Még mindig érzékeny, sőt olykor túlgondolva aggódó, bármennyire nem kedveli ezt a fajta gyengeséget.

Avataron:
Dove Cameron.

Múlt
"... veled és érted nőttem fel, az otthonom voltál, a melegség, a könnyedség, a levegő a tüdőmben és a szél a szárnyaim alatt. Az egyetlen akire szükségem volt. Majdnem belehaltam, ahányszor arra gondoltam, hogy mást ölelsz és már nem tudom merre jársz vagy mivel töltöd a napjaid. Melletted álltam, még akkor is amikor láttam, hogy a fájdalom felemészt. Türelmes voltam, hiszen időre volt szükséged, térre és felejtésre, hogy a kínjaid tompuljanak. Vártam rád, nap nap után, hogy újra láthassam a szemeidben megcsillanni a fényt, mint régen amikor rám néztél. Némán tűrtem, hogy tönkreteszed magad és már nem tudtam hogyan nyújthatnék a számodra segítő kezet. Volt egy napunk.. emlékszel? Mintha egy kicsivel jobb lett volna és én reménykedtem, hogy ez lesz majd az első lépésed a gyógyulás irányába, de ez nem volt más csupán egy délibáb.. mint amikor a haldokló néhány órára megkönnyebbül és mindenki fellélegzik körülötte meglátva a pozitív végkifejlet lehetőségét.. mégis a test örök álomra szenderül nem hagyva maga mögött mást, mint fájdalmat. Én a szívemet adtam, te pedig tőrt döftél bele. Semmivel nem bánthattál volna meg jobban, mint azzal, hogy hűtlen voltál. Fuldokoltam, szenvedtem, sírtam és üvöltöttem. Szerettem volna neked elmesélni, hogy mindez más csak a múlt, kedvesem. Már jól vagyok és vannak napok amikor már az eszembe sem jutsz, sőt képzeld... újra szeretek és hagyom, hogy szeressenek...
... szóval most már minden jó...
Ölellek,
Mandy."


-Kicsim! Indulhatunk?-Christopher hangja valahonnan a lakás másik feléből érkezik, én pedig még egyet kortyolok a vörösboromból mielőtt felállok és a papírt a kandalló lángja közé vetem. Ezeket a leveleket sosem azért írtam, hogy valaha elküldjem őket, csupán segítettek feldolgozni a történteket és ugyan sosem ismerném be senkinek, de erre még két év után is szükségem van.
-Mehetünk.-a hangom megelőz hiába sétálok már végig a márványlapokkal burkolt folyosón az ajtó irányába, miközben a tűsarkúm ütemesen kopog. Chris éppen a fogasról akasztja le a kabátomat és maga elé tartva várja hogy felsegíthesse rám, de mielőtt a közelebb léphetnék tesz egy gyors lépést hátra, nekem pedig meglepetten emelkednek fel a szemöldökeim miközben megtorpanok.
-Gyönyörű vagy. Fordulj egyet!-vigyorog rám én pedig a kérésének eleget téve halkan nevetve megmutatom magam neki elől, hátul.
-Te tervezted?-kérdezi végül miközben belebújok a kabátomba, ami alól édesen még a hajamat is kihalássza.
-Nem, ez anyu munkája.-mosolygok rá, miközben a táskám pántját a vállamra akasztom majd a kilincsért nyúlok, amin végül elidőznek az ujjaim, anélkül, hogy lenyomnám.
-Semmi baj nem lesz.-a keze a vállamra simul egy pillanatra biztatóan megszorítva. Édesapám halálának az első évfordulója. Én örültem volna egy csendes megemlékezésnek, de a család miatt nem aprózhattuk el a dolgot, így anya egy egész jótékonysági gálaestet szervezett, hogy a nevünkhöz méltó köntösbe csomagoljuk a veszteséget.
-Tudom.-mondom végül kifújva a levegőt és kilépve a lakásomból, ahol Chris egyre több éjszakát tölt, mégsem állt még rá a szám a kérdésre, hogy szeretne-e beköltözni. Nem éreztem magamat késznek egy ilyen lépésre, mert minden kedvessége és gondoskodása ellenére azon kapom magam, hogy szinte várom a hátbatámadást tőle. Nem siettet. Ezért pedig hálás vagyok. A húgom szerint ilyen egy egészséges párkapcsolat én mégis olyan bizonytalanul mozgok benne. Majd jobb lesz... csak idő kell... de mégis mennyi?

livin' in new york

Evan Martin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Genevieve Vanderbilt
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Amanda Vanderbilt 0e2884a3cfed6f1479f4cb70649836fc337e5832
Amanda Vanderbilt 79256bb22b92c3b6e7278ee7dae040e8d46320f4
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
All the pretty girls walk like this.
★ családi állapot ★ :
You are my home.
Amanda Vanderbilt 25094bc1fdf6765294bad6a08cfebbfb0c26da5c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Amanda Vanderbilt E9a820afa454cf038c03b5692f94adaa
★ foglalkozás ★ :
Divattervező.
★ play by ★ :
Dove Cameron
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Amanda Vanderbilt 8301217accbba422694d6b92918b002d
TémanyitásRe: Amanda Vanderbilt
Amanda Vanderbilt EmptyPént. 29 Dec. - 8:12
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Amanda!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nos hát itt ez a gyönyörű, jeges tekintetű, sikeres, magabiztos, erős nő, olyan élettel, amire nagyon sokan csak vágyhatnak, és látszólag minden tökéletes. Látszólag egészséges kapcsolatban él egy gondoskodó, támogató, türelmes férfival, aki nem fél attól, hogy Mandy szépsége és tehetsége túlragyogja. Senki sem gondolná, hogy a felszín alatt Mandy milyen törékeny tud lenni, mennyi bizonytalanság gyötri, hogy két éve igyekszik összeforrasztani a szívét, amit egy másik férfi összetört. Talán már azt hiszi... elhiszi magának, hogy továbblépett, de sajnos egyértelmű, hogy nem. Szinte féltem, hogy az elegánsan felhelyezett magabiztosságának álcája milyen könnyen megrepedezhet, ha a régi szerelem kegyetlenül visszafurakszik az életébe. Ami, úgy sejtem, hamar meg is fog történni.  Amanda Vanderbilt 618794435
Csak vigyázz a koronádra, királynő, hogy mindig egyenesen álljon!  Amanda Vanderbilt 3673325056  Amanda Vanderbilt 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



Genevieve Vanderbilt imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Amanda Vanderbilt Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Amanda Vanderbilt 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Amanda Vanderbilt 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Amanda Vanderbilt 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Amanda Vanderbilt 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Amanda Vanderbilt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Genevieve Vanderbilt
» Amanda Clarke
» Amanda & Nolan
» Clementine Amanda Brixton
» Maggie Amanda Fray

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: