New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 1:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Maggie Amanda Fray
TémanyitásMaggie Amanda Fray
Maggie Amanda Fray EmptyVas. 12 Júl. - 13:35
Maggie Amandra Fray

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Maggie Amanda Fray
Becenevek:
Maggie, Amy
Születési hely, idő:
San Antonio, Texas, USA, 1993. 01. 11.
Kor:
27
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Eljegyzett
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU - vegyészmérnöki szak - már végzet
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Vegyészmérnök
Ha dolgozik//Munkahely:
Vegyészmérnök
Hobbi:
Hobbinak mondhatnám a munkámat, mert azt csinálhatom, amit szeretek. De ezen felül szeretek még énekelni is, bár azt inkább meghagyom a zuhany alá.
Play by:
Sarah Hyland

Jellem

M: mindenlében kanál. Szeretem mindenbe beleütni az orromat, ahogyan azt is szeretem, ha a dolgok az én kezem irányítása alatt zajlanak. Talán ezért is van az, hogy amikor a dolgok kiesnek a kezeim közül, akkor ingerült leszek.
A: akaratos. Talán ez az egyik legrosszabb tulajdonságom, amit itt feltudnék sorolni. A sors hatalmas akaraterővel áldott meg, és ahogyan fentebb írtam, ha a dolgok nem a megszokott mederben folynak tovább, ingerült leszek, illetve akaratosan érem el a célomat, ha másképpen már nem lehet.
G: Gondos. Talán ez a legjellemzőbb rám: gondoskodó vagyok. Szeretem odafigyelni és gondoskodni a szeretteimről és barátaimról, ezt a kapcsolatomban is szeretem kimutatni lassan már közel 10 éve.
G: Gördülékeny. Imádom a munkámat és nagyon szeretem, hogy gördülékenyen mennek odabent a dolgok, néha irigykedem is azokra a pillanatokra amik bent vannak. Bár itthon is minden ilyen simán menne...
I: Igazságos. Bármi gondba is ütköznénk Hugoval, vagy legyen szó bárkiről, bármiről, igyekszem igazságosan és a legjobban dönteni.
E: Eszes. Már a gimiben is kitűntem az agyammal, sőt, én büszke is vagyok arra, hogy okos vagyok, hiszen sosem akartam valami alja munkahelyen dolgozni holmi pénzért.

Múlt
Kedves naplóm!

Annyi mindent tudnék neked leírni ezekre a lapokra, annyi minden történik velem, még is csak most, 27 évesen folyamodtam oda, hogy vegyek magamnak egy saját naplót, hogy leírhassam a gondolatamat. Nem tudom miért vártam ennyit, de úgy érzem, hogy ha nem beszélhetem ki vagy írhatom ki magamból a gondjaimat akkor megőrülök.

Szerintem kezdjük is a legelején, mivel úgy a későbbiekben legalább átláthatóbb lesz a számomra:
Tipikusan az a kamasz voltam aki imádta a gimnazista éveit. Nem voltam stréber, de jó jegyeim voltak. Igyekeztem jóban lenni mindenkivel és nem szülni konfliktusokat. Szerelmet sem terveztem, nem hittem abban, hogy a gimis szerelmek tovább tartanának, mint 4 év, és megakartam magamat kímélni attól, hogy fájdalmat okozzak magamnak. Fájdalmas dolog tud lenni az első szakítás…

Volt egy srác, egy városban laktunk, egy suliba jártunk és ha ez még nem lenne elég akkor még évfolyamtársak is voltunk, de sosem kezdeményeztem vele beszélgetést. Egészen addig nem beszéltünk egymással amíg egy bárban össze nem futottunk. Meghallotta, hogy az egyik professzoromról panaszkodtam ő pedig beleszólt a beszélgetésünkbe. Először nem is értettem, hogy egyáltalán miért szól olyanba bele, ami nem az ő dolga. A beszélgetésünk során kiderült, hogy ugyanarra a szakra járunk, én akkor még első évesként. Bevallom, felkeltetted az érdeklődésemet így elfogadtam a meghívásodat egy italra, utána pedig végig beszélgettük az estét és kimondottan jól éreztem magam a társaságodban.
Sosem voltam a gyors kapcsolatok híve, mindig is szerettem várni, de te más voltál az életemben, 1 hónap után összejöttünk, és azóta is, immáron 9 éve töretlen a kapcsolatunk. Összeköltöztünk, ami tőlem elég meglepő. Mindig tudom, hogy mit akarok és téged nem terveztelek be a terveim közé. Veled csak sodródok az árral. Az aranyos közös lakásunkba vettél egy még édesebb kutyát, akit Baconnek neveztünk el. Világéletemben kutyás voltam, és habár nem tudtam erről a tervedről, de hamar megtaláltam a közös hangot a kutyussal és kimondottan szeretünk egymás társaságában lenni. Imádom őt babusgatni egy fárasztó nap után. Leülni mellé a földre, ölbe venni és csak simogatni, kizárni a külvilágot.


Egy pillanatra leteszem a tollat a két lap közé és kortyolok egyet a limonádémból amit estére csináltam magamnak. Átolvasom a sorokat és egy halovány mosoly kerül az arcomra ahogyan visszaemlékszek a Hugoval való kapcsolatom kezdetére. Anno annyival egyszerűbb volt minden, de most, hogy közeledünk a kapcsolatunkban a 10. évhez, egyre többet veszekszünk, főleg amiatt, hogy a testvére ideköltözött. Nem szeretem, ha szűkösen lakunk egy helyen azt pedig még inkább nem, hogy nekem erről egyáltalán nem számolt be, hogy hozzánk jön egy időre. Vajon mennyi időre? Nem ápolok vele túl jó kapcsolatot, nem tudom miért, egyszerűen nem tudok vele olyan lenni, mint amilyennek kéne lennem. Kedvesnek.
Ha a testvére nem lenne elég, nagyon zavaró tényező az is, hogy Hugo titkol az apja előtt, pedig jövőre lesz az esküvőnk, és az apja semmit sem tud az egészről, ez az érzés pedig borzasztó...vajon ennyire szégyelne az apja előtt? Bár bele látnék a fejébe, hogy mit-miért csinál...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Maggie Amanda Fray
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amanda Clarke
» Amanda & Nolan
» Greg & Maggie
» Maggie & Draden
» that special first meeting // Amanda && Evan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: