New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:43-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

like my sis
Témanyitáslike my sis
like my sis EmptyHétf. Nov. 20 2023, 18:18
xyz
Foglalt

Play by
Camilla Cabello
Születési hely
-
Kor
25-26 között
Lakhely
-
Szexuális beállítottság
-
Családi állapot
-
Csoport
rád bízom hova szeretnéd sorolni
Történetünk
A mi kis történetünk még a gimiben kezdődött, spanyol származásod ellenére egy szót sem tudtál azon a nyelven. A szüleid elvárták, hogy levizsgázz belőle és valahogy megtanuld. Tipikusan az a lány voltál, akiért olvadtak a srácok, dudorodtak a nadrágok én meg az, aki ha valakire ránézett a kukában végezte volna ha nem olyan a suli amilyen. Nem voltunk egyenrangúak, a gimi borzalmas rangsorolása szerint. Az utolsó évemben figyeltél fel rám, vagyis arra, hogy  én vagyok az egyetlen olyan osztálytársad, aki nem áll bukásra spanyolból. Jöttek az éjszakáig a könyvtárban töltött esték, és egy sikeres vizsga. Mindenki azt latolgatta vajon miért lógsz velem ennyit, amikor még csak a kisujjadig sem érek fel.
A vizsgák után nem tudom, hogy hálából vagy mert tényleg bírtál engem elkezdtünk együtt lógni. A barátságunk sok sok év alatt átalakult olyan barátsággá, ami minden embernek kellene az életében. Minden egyes szívfájdalomnál felhívsz telefonon, akkor is zaklatjuk egymást, amikor az ország két másik felén vagyunk és akkor is üzenetet írunk ha éppen egy szar randi közepén kimentést akarunk kérni egymástól.
Sosem volt ebben a kapcsolatban több, mint őszinteség, bizalom és féltés, mert a furcsa indítás ellenére, olyanok vagyunk egymásnak, mint két testvér, akik nem is tudták hogy léteztek eddig egymás nélkül.

///Nem szerelmi szálat szeretnék ebből, csak egy nagyon jó baráti viszonyt, mert Lan számára nincsen fontosabb, mint a baráti kapcsolatok és valaki akivel kibeszélheti az örökbefogadással kapcsolatos érzéseket. A név teljes mértékben opcionális, a PB elég menő lenne, de az sincs kőbe gravírozva, egyetlen egy kikötésem van az pedig a spanyol származás valamilyen mértékben, hiszen ez az ami összehozta őket valamilyen téren. ///

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
like my sis 8950979

like my sis 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
like my sis 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
like my sis Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
like my sis F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
61
 
like my sis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: