New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

I missed you, girl - LILIAN & LANDON
TémanyitásI missed you, girl - LILIAN & LANDON
I missed you, girl - LILIAN & LANDON EmptyPént. Nov. 17 2023, 19:53

Lilian and Landon

Már vagy ezer éve, hogy utoljára láttam a telefonom kijelzőjén Lilian nevét. A szüleink által elég komolyan összefűzödött a kapcsolatunk már születésünk óta. Aztán a gimiben eltávolodtunk, majd megint össze amikor egyetemre jártunk és az ünnepek alatt a családdal töltöttük az időt, ami egyenlőre volt azzal, hogy mi is együtt lógunk, ha már a szüleink is ezt teszik. A felnőtt lét persze mindent felülírt elég hamar, amikor a munka és a külön élet eltávolított minket egymás közeléből. Ő utazgat én meg dolgozok, ahogy csak tudok, mert a cégem nem fogja magát felépíteni és szánt szándékom olyan magasba törni, hogy Amerikán is túl nőjön a kis vállalkozásom, ami “még” csak a mi kontinensünket hódította meg.
- Lili anyja mondta, hogy tegnap hazajött, nem tudom meddig marad, de arra gondoltam, hogy az este áthívnám őket és te is maradhatnál velünk. - a hétvégémet ritkán töltöm anyuékkal, mert vagy dolgozom vagy pihenek, vagy piheve dolgozok laptopommal a hasamon az ágyban. Mondanám, hogy nem vagyok munkamániás, mert nem vagyok, de van amikor nem tudok másra gondolni és olyankor jobb ha elfoglalom magam vele.
- Még el kell intéznem valamit, de beugrok ha végeztem. - mosolygok anyámra, aki azonnal abbahagyja a sürgés forgást és megáll mellettem a konyha pultnak támaszkodik és szembe állva velem teszi keresztbe a kezét. Felnevetek, mert tudom, hogy mi jön, a fejmosás, hogy sosem vagyok velük, vagy a kétségbeesés, hogy olyan hamar felnövök és már nem leszek az ő kicsi fia.
- Utána nem ér rá? Állandóan dolgozol Drágám, mi lenne ha egyszer ránk szánnád az idődet? Csak egy este, nagyjából 3 óra múlvára hívtam őket és olyan régen láttad azt a lányt, amikor kicsik voltatok olyan nagyon szerettétek egymást. - látom rajta, hogy a múlt emlékeitől párás lesz a szeme, hangosan sóhajtva hajtom le a fejem.
- Maradok, mond miben segítsek akkor, lemondom a megbeszélésem és átrakom a jövő hétre. - veszem elő a telefonom, hogy írjak egy gyors kör e-mailt, hogy mindenki pihenjen ma nem lesz semmi munka, hála anyámnak, aki még örömében tapsol is egyet.
- Arra gondoltam, hogy csinálok estére mexikóit, azt mindenki szereti, és egy kis nachos is marad ropogtatni ha beülünk a nappaliba. - megforgatom a szemem, imádok velük lenni, de ezek a számukra bulik már nekem kicsit unalmasak, de az elején itt leszek, utána meg meglátom, hogy mennyire fognak kínos csacsogásba kezdeni a gyerekkori sztorizásokkal.

Este egy mozi? Hallom a városban vagy, és anyám áthívta az egész családot hozzánk, de lehet jobban járunk ha a kínos sztorizás részéről kimaradunk.

Reppen egy SMS Lili-nek, mert ezen a téren szerintem egyet fogunk érteni.
- Tedd azt el, nincs ma munka és gyere segíts! - kiabál rám anyám én meg nevetve csúsztatom vissza telefont a zsebembe és mellé állok keljen bármit csinálni készen állok.

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I missed you, girl - LILIAN & LANDON 8950979

I missed you, girl - LILIAN & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
I missed you, girl - LILIAN & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I missed you, girl - LILIAN & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
I missed you, girl - LILIAN & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
61
 
I missed you, girl - LILIAN & LANDON
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stella & Bee - I missed You
» Missed you in my life
» I missed you, Baby • Alex && Lou •
» Lilian Asboth
» Landon Hawk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: