New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 18:27-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:08-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:54-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:45-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 17:35-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

my babes <3
Témanyitásmy babes <3
my babes <3 EmptyPént. Nov. 10 2023, 18:43
Andrew _______

Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Charles Melton
(csak egy ötlet)
Születési hely
-
Kor
29-32 között
Lakhely
manhattan
Szexuális beállítottság
bi vagy hetero
Családi állapot
ahogy jónak látja mindig
Csoport
a diák és az egészségügyön kívül szerintem bármi lehet Wink
Történetünk
Sok sok évvel ezelőtt te voltál az a paraszt, aki elvette a szüzességem és utána még szépen le is szartad a fejem. Amikor anyám meghalt, valamiért eljöttél a temetésére, én magam sem értem, mert a gimi utolsó évei óta nem beszéltünk már egymással. Sőt talán még akkor sem nagyon. Azt hittem már elütött egy vonat, vagy belefulladtál a tengerbe, mert mindig is hajhásztad az adrenalint, ezért is voltál képes minden hülyeségbe belemenni és régebben engem is belevinni. Na nem mintha annyira kellett volna csábítani, magamtól is voltam elég hülye.
Pár évvel ezelőtt besétáltál a Luciferbe, egészen a pultig, ahol mosolygó fejjel pörögtem és szolgáltam aki a szomjas vendégeket. Leültél és rám néztél, én meg mint egy rendes felszolgáló mentem oda hozzád, és mintha nem ismernélek vettem fel a rendelésed. Egész este ezt játszottuk én átnéztem rajtad, te meg ott ültél és tűrted. Aztán lefeküdtem veled, már annyira nem tudod megsebezni a lelkem, mert lehet már nincs is nagyon, de mondjuk úgy, hogy van egy kis extra köztünk, ami mindig is volt és úgy látszik sosem akart elmúlni, pedig egyikünk sem egy nagy kapcsolati ember, sőt. Nem mondanálak a barátomnak, mégis az életem része lettél, amikor összeszűrted a levet az egyik legjobb barátnőmmel. Kaylanak fogalma sem volt róla, hogy mi ismerjük egymást, te ellenben végig tudtad, hogy én mennyire jóba vagyok a lánnyal, mégis megdugtad és elhívtad randira. De ez mind teljesen normális lett volna, hiszen köztünk sosem volt semmi érzelmi szinten, de azóta amióta leültél a pulthoz minden héten találkoztunk, nem csevegni, ez egyértelmű és a randitok után megint megtetted volna, ha nem mondok nemet, mert te ilyen vagy, valamiért mindig a Luciferben végzed ha szar napod van és mindig ott ücsörögsz, amikor ünnepelsz.
Nem tudom mi a franc folyik köztetek Kay-el, de nem is biztos, hogy ezt nekem kell végig asszisztálni, azt tudom, hogy a barátnőmnek még fogalma sincs róla mibe keveredett veled és én igazából nem akarlak annyira lekoptatni, de a barátság fontosabb, így amikor elhoz magával egy programra, akkor mosolygok, mert szeretem azt a lányt és tudom milyen csalódott lenne ha kiderülne ki is vagy valójában, pedig én is elmondhatnám neki, de valamiért mégsem teszem meg.

livin' in new york



—-------------

Kayla ________
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Lili Reinhart
(csak egy ötlet)
Születési hely
-
Kor
27-30 között
Lakhely
brooklyn, manhattan, amit szeretnél Smile
Szexuális beállítottság
bi vagy hetero
Családi állapot
elméletileg kapcsolatban, de ki érti a mai szerelmet
Csoport
diákok és a törvényszegőkön kívül bármi szóba jöhet
Történetünk
5 éve ismertelek meg, amikor hazafele mentem, abban a házban laktál, ahol én, de addig még egyszer sem beszéltünk. Akkor viszont kivoltál én meg fáradt voltam egy hosszú munka után és csak el akartam menni melletted a lépcsőházban, pedig láttam, hogy zokogsz. A lépcső tetején fordultam vissza, és megöleltelek, és te könnyes szemmel bújtál hozzám. Az egész napot végig beszéltük, én esti műszakból jöttem haza, téged meg dobott valami idióta, akiért elvileg annyira oda voltál. Nem lehetett nagy veszteség, de a te lelked sokkal tisztább, mint az enyém, és sokkal jobban vágysz a szerelemre, mint bárki akit eddig ismertem. Dögös csaj vagy, okos és nagyon kedves, és pont ezért nem értette, mit láttál meg Andy-ben, aki jelenleg a pasid? Nincs kimondva, mert Andy sosem mondja ki, nem tudod, de én nagyon régóta ismerem őt, nem tudom milyen kapcsolatom van vele, extrázunk, de nem vagyunk barátok, vagy mégis barátok vagyunk, de nem egészen a normális kerékvágásban, erről nehéz nyilatkoznom.
Most ő az akiért odavagy, de ő meg még mindig az én pultomnál ül, minimum egy héten egyszer és szeretne befűzni, mert megszokta a jót, megszokta, hogy ha kedvem van megtáncoltatom az ágyban. Akkor változott, amikor megtudtam mi van köztetek, randizni vitt, az az Andy, aki eddig sosem tett ilyet. Nem akarom elmondani neked mekkora szemét megint akit megfogtál, mert kicsit jól érzem magam, amiért te boldog vagy és nem kell attól félnem, hogy egyszer a srác többet fog akarni, de közben meg egy kicsit féltékeny is vagyok. Mindkét oldalról.

livin' in new york



//A srácok PB-je, neve, személyisége, nagyjából opcionális, nem fogunk összeveszni ha valamit meg akarsz változtatni. A sráccal nem akarok szerelmi szálat, egyenlőre, de bonyodalmakat hármójuk között annál inkább. Aztán meglátjuk mi lesz alapon játszunk majd és a játéktér remélhetőleg meghozza számunkra a kellő válaszokat.//


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
my babes <3
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» girls' night out, like gossipy babes - Ev&Lu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: