New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lora Spencer
tollából
Ma 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Enrico Carosio
TémanyitásEnrico Carosio
Enrico Carosio EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 21:38
Enrico Carosio
Szabad

Play by
Matteo Bocelli
Születési hely
Amerikai vagy, de születhettél Olaszországban
Kor
27
Lakhely
Többnyire New York, de a fellépések miatt sokat van távol
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Csoport
Művészek
Történetünk
Hamisítatlan amerikai olasz. Bár az Államokban él, habitusát, temperamentumát nem is tudná letagadni, hogy mely nép szülötte.Előszeretettel hivatkozik is rá a social médiában, vagy nyilvános szereplések alkalmával, de megjelenésével is igyekszik ezt a képet erősíteni. Enrico operaénekes. Tehetsége nem mutatkozott meg korán, ami annak köszönhető, hogy a mai napig erőteljes lámpalázzal küzd. Gyermekkorában sokkal inkább beleolvadt az iskolai kórusba, nem szívesen énekelt külön. A kamaszkor beköszöntével, mikor a hangja mutálni kezdett még inkább elzárkózott attól, hogy akár beszédben akár énekben hallassa a hangját.Hogy mégis milyen csoda rejtőzik a torkában azt egy különös véletlen mutatta meg.Unokabátyja kántorként rendszeresen énekelt templomban vagy éppen temetésen. Úgy adódott, hogy egy alkalommal sikeresen két helyre szervezte be magát egyszerre, így az egyik helyre megkérte Enrico-t, hogy menjen el helyette és énekelje el ő az általa is jól ismert dalokat. Amikor meghallották, szinte mindenki egyszerre jajjdult fel. A fiúnak kincs volt a torkában.Klasszikus, szépen csengő tenor.Ekkor mindössze tizenkilenc éves volt. Az országos ismertségre azonban még három évet kellett várnia, utána pedig gyakorlatilag kinyílt előtte a nagyvilág is.
Én mindössze két éve vagyok kitartó rajongója, és amikor csak lehetőségem van elmegyek a fellépéseire, legyen az bárhol.Követem őt minden social media felületen, és lájkolom is a bejegyzéseit, képeit vagy úgy alapvetően bármit. Eddig a legközelebbi távolság, amelyen láthattam őt, nagyjából négy méter, amely az első sort választotta el a színpadtól.Nem ismerem őt valójában, csupán azt a képet, amelyet a világnak mutat, amelyet a management kialakított róla. Ez egy szerep a számára, amelyben tökéletesen és otthonosan mozog. De a valódi Enrico más. Kicsit olyan lökött mint én magam vagyok. Csak amíg nekem ez nem jelent gondot átlagemberként, ő az ismertsége miatt nem engedheti ezt magának.Mellőzi az allűröket, nincsenek égbekiáltó igényei egy-egy fellépése alkalmával és rendszeresen utazik olyan repülőjáratokon, amelyen az átlagemberek is. Csak ő első osztályon természetesen.Aztán egy napon arra a járatra száll fel, amelyen én is szolgálatot teljesítek. A szívem a torkomban dobog….gyakorlatilag beszűkül számomra a világ, és én, az égben mindig profi és precíz stweie ráborítom a minestrone levest álmaim férfijára….egyenesen az ölébe a teljes tányért….hát így kezdődik a mi történetünk.
/ Igen ez egy szerelem felé tartó kapcsolat lenne, nem szeretnék mellébeszélni vagy szépíteni. Ugyanakkor örülnék, ha ezt szépen építgetnénk fel és bontogatnánk ki.A hivatásából adódóan ismert ember, lehetnek más kapcsolatai, szerintem abszolút plotolható több irányba is, ha erre van igény, de ha nem úgy velem is elég szépen kényelmesen el lehetünk egy komfortosan kétszemélyes helyzetben.A történetének vázlatát írtam le, azon belül mozogj bátran kényelmesen, érezd őt magadénak.Az arcot nagyon szeretném, igény szerint ötletelhetünk másról, de akkor konkrét elképzelésed legyen, mert én őt néztem ki elsősorban.Várlak! Enrico Carosio 1471401822 /

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Enrico Carosio
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: