New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 EmptyHétf. Okt. 09 2023, 22:48


Arya & Qadir
Arya's Home --

Ami azt illeti, már napközben is vártam az estét. A bort. És Qadirt. Ez a kombó szuper lesz arra, hogy elterelje a gondolataimat. Nem is feltétlenül a válásról, hiszen ez a procedúra már hetek óta húzódik, mondhatni beletörődtem már ebbe, hogy a házasságom vakvágányra futott. Ez tény. De hogy pont a barátnőmre hajtott rá a volt férjem, ezt elég nehezen emésztem meg. Ezért is kell a gondolatelterelés.
- Arisztokratikus összejövetelek... – emelem ki artikulálva és elmosolyodva. – Ez nagyon fontosnak hangzik. Mi történik az ilyen összejöveteleken? – emelkedik meg a szemöldököm, hiszen kíváncsi voltam, néha fogalmam sem volt, hogy mikre célozhat és a helyzet az, hogy volt pár alkalom, amikor erős gyanúm volt arra, hogy valami nem stimmel, úgy értve, szerintem Qadir füle mögött is van bőven vaj. De ne legyen igazam és néha az én megérzéseim is csalhatnak.
- Igen, igyekszem így felfogni, ami azt illeti, egyedül mindig jobb, mint valakivel boldogtalanságban élni. – Örömmel veszem, hogy Qadir igyekszik feldobni és pozitív irányba terelni a gondolataimat, és ki, ha nem ő tudhatja, hogy tényleg nem a világvége, ha egyedül vagy.
Azért mindig bolygatta a fantáziám egy kicsit, hogy miért nem köti le magát? Az egy dolog, hogy jut neki nő nem is egy, de egy idő után biztos, hogy magányos leszel, ez ilyen törvényszerű dolog. – Próbálom én is így felfogni, csak egy kicsit tartok a magánytól. Egyszer biztos, hogy utolér majd – hümmentek. Csak találok majd valami elfoglaltságot akkor is. Vagyis valószínű akkor majd még jobban a munkába fogok temetkezni.
Felé tolom a bort, a másikat pedig a hűtőbe teszem, mielőtt a sütőhöz sietnék a már érezhetően jól megsült meggyes pitéért.
- Sok a munka a kórházban, mellesleg ha jól kaptam a fülest, a traumatológia osztályvezetői posztjára hamarosan új ember kerülhet, és ha ez így van, meg szeretném pályázni. – Jó lenne kicsit feljebb lépni a ranglétrán, mert számomra nagyon fontos a szakmai elismerés, eszemben sincs megrekedni azon a szinten, ahol jelenleg állok. Igaz, hogy járna plusz feladattal, de szerintem tudnám venni a kanyart. – Persze ezzel szemben jó lenne kicsit helyre rakni magamat is, kicsit több énidőt betervezni, na meg olyan emberekkel körül venni magam, akik feltöltenek energiával – sandítok fel rá mosolyogva, ezzel célozva őrá, miközben a konyhasziget közepére csúsztatom a pitét.
Látom, hogy Qadir is megrökönyödik a történetemen, én csak egy biccentéssel helyeslek a megjegyzésére.
- Valami olyasmit mondott, hogy... Arya, őőőőő, szia! – idézem fel és újra felmegy bennem a pumpa. – Nem! És nem is szándékozom egyáltalán bármilyen formában valaha is kapcsolatot teremteni vele! – vágom rá talán egy kicsit túl határozottan és ingerülten. Nagyon felbosszant az eset és most ez sajnos Qadiron csattant, de veszek egy mély levegőt és megkerülöm a pultot, hogy aztán elvehessem tőle az egyik poharat.
- Ne haragudj – mondom és igyekszem erőt venni magamon és lenyugtatni magam, ahogy az üveg peremét Qadir poharához koccintom.
- Köszönöm... – mosolyodom el, mielőtt a borba kortyolnék. Hm, hát ez egészen jó választás volt! Azért meg kell hagyni, furcsán hangzik így kimondva a régi nevem. Évek alatt hozzám nőtt már a férjezett nevem, de megszokom majd, nem lesz ezzel gond. – És azt is, hogy segítettél lakást szerezni. Nem lehetek elég hálás... – Nélküle sokkal nehezebb és lassabb lett volna az egész, úgyhogy tényleg mérhetetlenül nagy szerencsém volt, hogy a közvetlen közelemben volt. Még akkor is, ha néha sok bonyodalmat okozott a jelenléte. Qadir is sejti, mint látszik is, de az érdeklődésére nemlegesen rázom meg a fejem.
- Őszintén megvallva, voltak vitáink Xavierrel miattad, vagyis amiatt, hogy egyáltalán az életemben vagy, de ami megrendíthető, annak összeomlásához nem kell nagy szélvihar. – Hát nálunk elég volt a kicsi is, pedig Qadir volt, hogy kis híján hatalmas hurrikánt hagyott maga mögött. Napokig töprengtem rajta, hogy az a csók, ami elcsattant köztünk csak az alkohol miatt volt-e, de rá kellett jönnöm, hogy egész biztosan érezte ő is azokat az energiákat, amik akkor és ott felszabadultak. – Egy pillanatig se érezd magad hibásnak, ahhoz, ami történt egyébként is ketten kellettünk – pillantok el róla egy halvény mosollyal az arcomon, hisz a gondolatra és az emlékekre kicsit zavarba jövök. – Pitét? – nézek rá igazi háziasszony mosollyal, amivel leplezni próbálom a zavart.

Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 EmptySzomb. Szept. 16 2023, 21:03



Strong enough

All of the bad days have good moments
Qadir jól tudja milyenek a kiszámíthatatlan mindennapok és Aryat is ismeri már annyira, hogy tudja, hozzá hasonlóan ő is munkamániás, vagy ha épp nem is akarna munkával foglalkozni, akkor a hivatása megköveteli tőle, hogy akkor is bemenjen, amikor eredetileg nem kellett volna. Egyszerűen az élet felülírja az elképzeléseiket és ebben nem is hasonlíthatnának jobban. Ebből kifolyólag Qadir sosem haragudna rá, ha lemondana találkozásokat, vagy egyszerűen áthelyezné más időpontra.
Rugalmas annyira, hogy egy pillanatra se problémázzon azon, hogy a délutáni borozgatás villámgyorsan egy éjszakai program lett és mint kiderült, nem is tudta volna lekezelni a délután a hirtelen közbejött dolga miatt. Egy viszonylag kellemetlen nap után viszont csenget Arya ajtajánál.
Felszaladnak szemöldökei homlokára és elismerően tekint a nőre, aki olyan lendületesen nyit neki ajtót és szavaiból az érezhető, hogy nem épp a könnyeibe akar belefulladni. Ellenben némi dühöt fedez fel benne, amit egyelőre nem tesz szóvá, mindent a maga idejében. Beljebb megy, megcsapja a meggy és a szódabikarbóna levegőben kavargó aromája, míg leveszi a cipőjét és a nappaliba megy.
- Ezt én már annyira nem tudom magambiztosan kijelenteni - felelei a minőségi borok tapasztalatára, miközben körbenéz az újonnan berendezett nappalin. - A borok kémiája sosem vonzott néhány másik szesszel ellentétben, de a sok rendezvény és, fogalmazzunk úgy, arisztokratikus összejövetel rákényszerített arra, hogy hitelesen tudjam eladni magam. De ha erre a fajtára gondolsz - mutat rá arra a borra, amit ő hozott - ezt egy olasz barátom ajánlotta. - Ha vannak jó kapcsolataid, nem szükséges annyira okosnak lenned. De Qadir is azt vallja, hogy nem lehet mindenhez érteni, ellenben jó azt elhitetni másokkal, mert akkor egyszerűen tartani kezdenek tőle. Nem ül le a kanapéra, ezzel a lehetőséggel most nem él, szemeivel inkább Aryat keresi azt feltételezve, hogy előbb úgyis kibontják a bort.
- Fogd fel úgy az egyedüllétet, hogy végtelen szabadságod van és csak magadnak felelsz, magadhoz kell igazodnod. - Mosoly az arcán elárulja, hogy ő ezt pozitívumként éli meg. Egész életében egyedül volt, nem szó szerint, mert mindig vették ők körül emberek, aligha van magára ideje, mint ahogy, ha nőkkel akart lenni, szintén megtehette. Még azt sem mondhatja, hogy nem volt szerelmes a lánya születése óta, mióta elhagyta a családját. Viszont kifejezetten élvezi, hogy nem házas. Megérti azokat, akik arra vágynak, de Qadir ahhoz túl vad. Együtt élni lehet vele, pórázt tenni a nyakára nem.
- A tiéddel - feleli határozott döntésként, bár nincs különösebb oka a választásának, hisz bármelyik bórt megbonthatták volna elsőre.
- Viszont ahogy hallom, nem sok időd van magadra, vagy a lakásra - utal vissza arra, hogy álltalában dolgozik, úgyhogy az egyedüllét nála is limitált. Ez persze szerény vígasz, de azért meg lehet fogni itt is a dolgot, elvégre annak nincs értelme, hogy a negatív hullámokkal terhelje Aryat. Közben elveszi a bort és a dugóhúzót, majd szép lassan elkezdi kicsavarni a kupakot. A bontás közben viszont megtorpan, mivel meglepődve hallja, amit a nő mesél a barátnőjéről.
- Van pofájuk egyeseknek - akad ki ő is, de azért nem akarja Arya helyett csúsza szavakkal illetni a volt(?) barátnőjét. - És mit mondott? Köszönt, mosolygott és bement a volt közös házatokba, vagy azért mutatott némi bűnbánó jelent? - Csak a miheztartás végett, ha az ő barátja ilyen árulást tenne Qadirral, akkor annak csúnya vége lenne. Ha teljes szívéből dühös egy emberre, sajnos borzalmas emberré tud válni, de nem szeretné, ha ezt az énjét Arya megtapasztalná.
- Beszéltetek azóta valamilyen formában, vagy ez még a jövő zenéje? - Kíváncsi rá, hogy mi lesz az egész kimenetele. Sajnos szereti az ilyen drámákat és élvezi is, jelen esetben persze Arya oldalán állva. Közben megszabadítja a bort a dugójától és tölt mindkettejüknek a konyhapult kikészített boros poharakba, majd az egyiket elsőként átnyújtja a hölgynek.
- Őszintén sajnálom, hogy ezt végig kellett élned - fogalmaz őszintén, hiszen ezt legalább tényleg sajnálja. A válását annyira nem, mert Xavier elég kellemetlen fickó volt az ő szemében. Felemeli a poharat, hogy hozzá tudja koccintani Arya a sajátját. - Akkor hát az új Arya Shirman-re! - Megadja a módján, ebben a korban már meg kell adni egy ilyen eseménynek. Miután koccintanak, belekortyol a borba. Édesebb, mint elsőre hitte, de le fog csúszni. Persze, hogy le fog.
- Remélem nem zavartam bele nagyon a házasságotokba. - Tudja, hogy voltak félreértések, avagy inkább lebukások, noha közöttük lényegi szituáció sosem történt. Történhetett volna, de végül nem lett semmi. Talán ez lehet az oka, hogy Qadir teste egyszerűen szétszakad, ahogy nézi a nőt a borral a kezében.  

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 EmptyKedd Szept. 12 2023, 14:14


Arya & Qadir
Arya's Home --

A napom nagy részében igyekeztem mindenfélével foglalatoskodni csak azért, hogy ne járjon az agyam azon, hogy mégis mi ütött a volt férjembe és a (volt) barátnőmbe. Egyszerűen nem értem, hogy lehettem körülvéve ilyen emberekkel, akik ennyibe sem vesznek, hogy azt nem várják meg, hogy kilépjek az ajtón?
Ráadásul a betegem állapota sem éppen javuló tendenciát mutat, sőt, határozottan afelé tart, hogy könnyűszerrel kiírja magát az életből, de ezt egy szóval sem ejtettem ki a számon. Inkább csak magamban őrlődök ezen, talán kicsit inkább felkészítem magam erre az esetre lélekben. Ezzel együtt viszont tényleg mindent megtettünk, amit lehetett, hiába is maradnék még a kórházban órákat. Holnap úgyis be kell mennem, és azt hiszem, igazán szükségem van arra a pohár -vagy inkább üveg- borra, amit Qadirnak lengettem be az üzenetemben. Valahol, az agyam egyik eldugott szegletében rögtön bekúszik a gondolat, hogy most már nincs ami közbeszóljon, hogy már nem kell lelkiismeretfurdalást éreznem, ha bármi történik közöttünk, de ezzel együtt azt is érzem, hogy egy kicsit szeretnék szabad lenni. Csak én.
Így most ugyan áthívtam Qadirt, de még én magam sem tudom, mit akarok ezzel. Vagyis egyrészt tudom, szeretném meghálálni neki, hogy segített a lakás témával kapcsolatban, másrészt pedig régen találkoztunk Xavier és a féltékenysége miatt, hát most itt a lehetőség rá, senki nem lesz féltékeny.
Míg Qadir megérkezik, a meggyes pite illata betölti a lakást, hisz úgy döntöttem, hogy gondolkodás helyett jobb elütni valamivel az időt. Az óra lassan fél tizenegyet üt, nem siettük el az estét, de ilyen ez, mikor az ember a munkájának él. Qadir sem biztos, hogy bármi mást az első helyre pakolna a munkáján kívül, habár sosem lehet tudni, de szerintem ebben hasonlítunk.
A kopogásra gyorsan nyitok ajtót, a megjegyzésére és a látványra széles mosolyba futnak az ajkaim.
- De, ami azt illeti, vigasztal. Egyébként pedig lassan kezdek rájönni, hogy nincs miért vigasztalódnom. – Főleg, ami a ma délelőtti incidenst illeti. Elveszem tőle a bort és egy pillanatig szemügyre is veszem a rajta lévő címkét.
- Az első bevásárlásom alatt az új otthonomba, gondoskodtam róla, hogy ne fogyjon ki egykönnyen a készlet, bár... valószínűleg te jobban értesz a borokhoz, mint én. A minőségi borokhoz – emelem az ujjam magasba, mert ha a megérzésem nem csal, ez nem egy olcsó darab. Én is szeretem a bort, de túlságosan nem értek hozzá. Számomra létezik finom és kevésbé finom -vagyis inkább nem nekem való- palack.
- Ülj csak le – intek a kanapé és egyben az egyetlen ülőalkalmatosság felé a nappali résznél. – Egyelőre ezzel tudok szolgálni, de elég kényelmes darab. Majd még kell ide egy-két fotel is, csak még nem volt időm elmenni, megvenni – magyarázom, hiszen már kinéztem, csak az idő... Tényleg nagyon hadilábon állok vele.
A kérdésére őszintén felelek, nem rejtegetem az érzéseimet.
- Ahogy az előbb mondtam is, alakulok. Egy kicsit megkönnyebbültem, de azért nem mondom, egyelőre abban a szakaszban vagyok, hogy meg kell szoknom, hogy egyedül vagyok. Elég régen volt már ilyen – gondolkodom el egy pillanatig. Nem két-három évről van szó, hanem több, mint tíz évről beszélünk. Előveszek két boros poharat, a Qadir által hozott bor mellé teszem a másikat, amit én vettem mára.
- Melyikkel kezdjünk? – adom meg a lehetőséget a választásra, majd ha döntött, átadom neki a palack kinyitásának lehetőségét, a konyhapultra csúsztatott dugóhúzóval.
- Végül is, Xavier úgy fest, teljesen lezárta a házasságunkat, ugyanis ma mikor eljöttem, a barátnőmmel találtam szemben magam az ajtóban, a ház kulcsával a kezében. – Még mindig nem hiszem el. – Szóval... Nem tudom. Elég érdekes ez az egész, talán most inkább Serena miatt vagyok kiakadva. Xavierrel lezártuk, oké, úgyhogy... tovább kell lépnem innen. Már tényleg nem volt lelke a házasságunknak. – Hálás vagyok magamnak, hogy ezt be tudtam vallani, ugyanis ez az első lépés talán az elengedés felé.  
Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásBad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 EmptyHétf. Szept. 11 2023, 21:43



Strong enough

All of the bad days have good moments
Qadir és a bátyja, Milak között sosem volt felhőtlen a viszony, legalábbis felnőttkoruk óta biztosan nem. Megvolt bennük a testvériség egymás iránt, elvileg a család az ő esetükben is szent és sérthetetlen, azonban annyira különböző személyiségek, hogy ritkán gondolkodnak ugyanarról egyféleképpen. Milak volt az idősebb, ő sokkal merevebb életmódot folytat, elővigyázatosabb és mentalitásában sokkal jobban megmutatkozik a szüleiktől örökölt afgán nacionalizmus, míg Qadir, a fiatalabb sokkal kalandvágyóbb, merészebb és szabadszellemű. Mindkettő elítéli a másikat ilyen téren, de mégis, legalább Milak születésnapján összeülnek a bátyja lakásán, hogy egyenek egy jót. Csakhogy a téma - miután kitárgyalták, mi van a perzsa fogásban, mit még anyjuktól tanultak meg elkészíteni - ismét átvált a konfliktus fő forrására: Milak fiára.
- Megfontoltad, amit mondtam Tigerrel kapcsolatban? - Qadir persze egyből tudja, mire gondol a bátyja, le is teszi a kést kezéből és hátradől a székben.
- Nem az én döntésem, így nem is nekem kell ezt megfontolnom.
- Ha támogatnád ebben őt, könnyebb lenne meghoznia a döntést. - Ez a beszélgetést viszont továbbra is céltalan. Tiger bandában maradásának kérdése szempontjából ellentétes oldalon állnak, Milak természetesen kirángatná végre a fiát az alvilágból és erre a házassága és egy érkező gyerek tökéletes alkalom lenne. De vele szemben az asztal túloldalán ott ül az alvilág egyik feje, a fia főnöke, akinek még mindig határozottabb a kisugárzása, mint Milaknak.
- Nyitva a kapu számára, kilökni azonban nem fogom rajta. De Milak… - hajol közelebb hozzá, miután megtörli száját. - Nem lesz nagyobb biztonságban, ha kilép sem, annyi utálója van már. Látom ezt sehogy sem tudod felfogni. - Tényleg nem tudja, nem érti, de minimum kettejük között lehet az igazság.
- Miért, akkor már nem védenéd meg az unokaöcsédet?
- Nem tudom ígérni, hogy mindig résen tudok lenni, bármennyire is szeretnék. Nincs nekem sem természetfeletti erőm és végtelen figyelmem. -  Ezt sokan elfelejtik. Ekkor villan fel céges telefonján Arya neve egy üzenettel, amit feloldva a zárat el is olvas, tekintve, hogy nem hosszú sorokról van szó. Látja szeme sarkából, hogy a behűtött bort emlegető irományt Milak is olvassa, aminek még örül is, legalább testvére is tudja, hogy amint lehet, Qadir le fog lépni. Visszapillant a bátyjára és ezúttal Milak az, aki hátradőlve fúj egyet, míg karját az asztalon pihenteti. Ezt a banda kiszállásos kört már lefutották és Qadir reméli, hogy még egyszer nem fog kelleni.
- Nézd, Tiger nem kölyök már. Ha úgy dönt, kilép, akkor ki is fog, nincs ennek akadálya. De ne hidd, hogy nem látja át ő maga is a helyzetet ennyi tapasztalattal a háta mögött. - Szerinte ezen a ponton már mindketten tudják, ha mást nem, sejtik, hogy Tiger nem fog kilépni, mégpedig azért, mert nem akar még család mellett sem. Ha pedig így van, Milak fejre is állhat, nem fog tudni mit kezdeni a fiával, mint ahogy soha életében nem tudott. És most Qadirral sem ment semmire, falnak ütközött és ez a keserű érzés elveszi az étvágyát. Egy újabb falat helyet a nyálát nyeli le. Qadir látja az arcán, hogy végre léphetnek másik témára.
- Inkább várd az esküvőt. Mindjárt itt van - mondja, miközben Qadir tovább folytatja az evést bátyjával ellentétben. Közben újra felvillan telefonjának kijelzője, Arya üzenetét rágás közben végig is futja szemével. Oké, ezek szerint mégsem fog olyan sietősen elmenni, noha lehet kihasználja majd a nőt indokként, hogy evés után lelépjen.
- Igen, reméljük jó nap lesz és semmi sem rontja el - újabb odaszúrás Qadir részére, de ezúttal hangjában már gúny is van és ezt utálja Qadir. Megveti őt Milak azért, mert a drogkereskedelmet virágoztatja és ebből marhára gazdag lett, noha időnként Qadir úgy érzi, Milak pont annyira féltékeny az összegyűjtött vagyonára, mint amennyire félti a fiát, végsősoron persze mindenért Qadirt hibáztatja. Persze ezt már megszokta, s bár fáj neki, lepergeti a gúnyt.
- Ebben biztos lehetsz - feleli haloványan húzósó mosollyal az arcán.
- És egyedül mész? - Az üzenet után teljesen jogos és aktuális kérdés, Qadir mégis nehezen tudja feldolgozni a hallott szavakat. A válasz komplikált lehetne, habár jelenleg határozottan „igen” választ kellene adnia, ahogy egészen eddig meg sem fordult ennek ellentétje a fejében, pedig Arya válása nem tegnap derült ki számára sem. Most mégis annyira realisztikussá válik ez a kérdés fejében, hogy végül hosszú csend után kinyitja a száját.
- Nem tudom. - Majd bekapja a szája előtt másodperceken keresztül levegőben parkoltatott falatot.

Ő sem tudja miért válaszolt így, mivel az utcára érve már lerendezte ezt a kérdést magában. Nincsenek olyan viszonyban, hogy Arya a társaként jelenjen meg az unokaöccse esküvőjén és bár ma este átmegy hozzá, bolondság lenne többet belelátni az alkalomba, mint egy segítő barát, aki a nehéz időszakon magát átküzdő nőhöz siet. És ami azt illet, kivételesen annak is örül, hogy a nő ugyanannyira munkamániás, mint ő, merthogy az utcafontra érve már csörög is a „nem céges” telefonja.

Este fél tizenegy körül szabadul csak, ami azt jelenti, hogy már biztosan nagyon jó hűvös az a bor. Utál késni, de átírták a napirendjét, ahogy lényegében egy olyan napja sincs, hogy minden úgy alakult volna, ahogy eltervezte. Mielőtt kopog annak a lakásnak az ajtaján, amit ő maga ajánlott fel Aryanak a válása hírére, megpillantja a nő teljes nevét a postaládára ragasztva, az eredeti vezetéknevével, erről pedig eszébe jut, hogy az apjával is beszélnie kellene lassan már. De most nem a férfi a lényeg. Hármat kopog.
- Miss Shirman jobban hangzik - üdvözli Aryat, ahogy nyílik az ajtó.
- Bár kétlem, hogy ez vigasztalna most téged - néz rá úgy, mint aki osztozik a fájdalomban, bár így is van, hiszen végig élte Aryaval az elmúlt nehéz időszakot, emiatt pedig ott motoszkál benne is a bűntudat, hogy mi van, ha ő is katalizátora volt a válásának. A férjét ismerte, aki tudta is róluk, hogy barátok, technikailag sosem voltak többek, egy necces szituációtól eltekintve. Ettől függetlenül a féltékenység még közrejátszhatott a kapcsolat romlásában és most, így, hogy vége a válásnak egy kicsit magába is száll. De csak egy kicsit, míg együtt érez Arya fájdalmával.
- Azért készültem arra az esetre, ha nem lenne elég az általad behűtött bor - adja át az általa hozott igazán jó minőségű száraz vörösbort, amit az egyik üzletember társa hozott neki Európából. Egyértelmű, hogy nem jön üreskézzel, ezek olyan úriemberes dolgok, amiket akkor sem mellőz, ha épp nem célja gentlemant játszani. Márpedig most nem fog úgy tenni, mintha gazdag üzlettársaival együtt kortyolgatna el sokszáz dollárt egy bársonyhuzatos kastélyszállóban. Bármennyire is élete részévé váltak azok az alkalmak, ő nem olyan. Szíve mélyén nem, ezért sem sajnálta sosem arra az idejét, hogy olyasvalakivel töltsön időt, aki pár éve megmentette az életét egy balul elsült helikopterleszállást követően.
- Hogy érzed magad? Így túl a nehezén… - A kérdést olyan hangsúllyal teszi fel, amiből Arya is érezheti, hogy nem azon tűnődik, hogy jól vagy rosszul, mert feltételezi, hogy nem boldog, hanem épp csak azzal kapcsolatban érdeklődik, hogy milyen gondolatok és emlékek cikáznak fejében.  

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.
mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» You are my good days. Mathieu & Daisy
» Arya Rose Shirman
» Arya & Tana | family troubles
» One of those summer days
» only some days. or weeks. or...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: