New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 7:49 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:33 am-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07 am-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:57 pm-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 11:43 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

bűntárs és barátnő
Témanyitásbűntárs és barátnő
bűntárs és barátnő EmptyHétf. Szept. 04, 2023 9:07 pm
ValamiValami
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Anna Kendrick van a képen, de amúgy mindegy Smile
Születési hely
te döntesz
Kor
30 körül
Lakhely
te döntesz
Szexuális beállítottság
te döntesz
Családi állapot
te döntesz
Csoport
te döntesz
Történetünk
Te vagy a legrégebbi barátnőm, szinte a testvérem. Bármit megtennék érted. Ölnék is. Öltem is. A volt élettársad hosszú ideig bántalmazott téged, majd egy nap engem is. Egyszercsak összeszedted a cuccaid, átbútoroztál hozzám, majd megjelent ott is. Mielőtt bánthatott, megerőszakolhatott volna, én leütöttem egy gyertyatartóval. Mivel előtte jócskán fogyasztott alkoholt és kábítószert is, nem volt nehéz balesetként beállítani a rendőrök előtt. A lépcsőnleesés tűnt a legegyszerűbb és leghihetőbb verziónak. Azóta erről nem beszéltünk senkinek. Ezelőtt is barátnők voltunk, de ez a közös titok örökké összeköt.

Majd ha megjössz, megbeszéljük, hogy mihez kezdjük ezzel a szituval a játéktéren.  bűntárs és barátnő 4146035580 Több verzió is van a fejemben. Az is előfordulhat, hogy egy időre emiatt elhidegülünk egymástól, esetleg veszekedünk, az is lehet, hogy összezárunk, nem mondjuk el senki másnak, vagy mégis... gyere, ha tetszik az ötletem és találjuk ki a többit.  bűntárs és barátnő 4146035580  

Karakterlapom ehhez tartozó része:
"3 hónapja én és a legjobb barátnőm megöltük az élettársát egy gyertyatartóval. Durva. Még sosem vetettem papírra és, amint itt végzek gyorsan meg is kell semmisítenem. Senki nem tudhat róla rajtunk kívül.
Az igazság az, hogy önvédelem volt és egyben nem szándékos. Mármint valóban le akartam ütni őt az ólómnehézségű asztali dísszel, de nem akartam akkorát ütni, hogy meg is haljon. Ez persze nem felmentés, gyilkossá tettem magam, a barátnőmet pedig cinkossá. Nem mondom, hogy erőszakra erőszak a válasz, nem jó megoldás, de abban a helyzetben semmi más nem jutott eszembe, amivel gyorsan segíteni tudok. Azaz ember évek óta bántalmazta a barátnőmet minden olyan módon, ahogyan csak lehetséges, a tudtomon kívül. Akkor jöttem rá az erőszakosságára és a brutalitására, amikor egy vidám, fullasztóan meleg, napsütéses nyári vasárnapon átmentem a barátnőmhöz, de ő nem volt otthon, csak az élettársa. Csapdába estem, én sétáltam bele, ami megdöbbentett és elhamvasztotta az addig birtokolt talpraesettségem. Megkapott, megszerzett, magáévá tett, és ha el akartam menekülni, megütött. Aztán csak otthagyott.
Hetekkel később, mikor a barátnőm már nálam lakott, meglátogatott és ha nem teszem meg, amit megtettem, talán ő teszi meg velünk.
Nem vagyok büszke rá, hogy hazudtam róla a rendőröknek. Törvényszerető, szigorúan szabálykövető állampolgár vagyok. A szóbanforgó erőszaktevő férfi amúgyis teljesen be volt állva mindenféle szertől és alkoholtól, így eltüntettük a színről a gyertyatartót, összekentük a vérével a galériámba vezető fémlépcsőt és azt mondtuk, hogy elesett. Senki nem gyanakodott. Mi azonban egy életre megnyomorultunk."

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Kate Bowman
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
bűntárs és barátnő Tumblr_inline_noge18PERN1sccn28_500
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
bűntárs és barátnő 16
★ idézet ★ :
Valaki megvert egy gonosz napon,
Valaki elment, hogy örökre várjam
S hiába vár a ciprus és halom
S az éktelen sötét az éjszakában,
E bánatot magammal hurcolom...

★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ szükségem van rád ★ :
the object of all my dreams and desires
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
bűntárs és barátnő 12
 
bűntárs és barátnő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Legjobb barátnő
» Heather...Legjobb Barátnő
» Legjobb barátnő kerestetik!
» Ex-feleség, barátnő, anya, szerető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: