New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Léonie - my boss
TémanyitásLéonie - my boss
Léonie - my boss EmptyHétf. 4 Szept. - 11:09
Léonie Lefebvre
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Kelly Reilly
Születési hely
Marseille
Kor
36
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Csoport
Üzlet
Történetünk
Te vagy talán az egyetlen, aki tudja a múltam. Rajta kaptál, ahogy megpróbáltam pasikat lehúzni, hogy vegyenek alkoholt nekem. Tudod jól, hogy kiskorú vagyok, így se penderítettél ki. A sanyarú sorsunk valahogy kapocsként működik közöttünk. Nehezen tudom elképzelni, hogy más miatt kockáztatnál, hogy munkát adsz egy olyan helyen, ahova a lábamat még be se tehetném, hivatalosan. A testvéreddel vagytok a világ ellen. Sok mindent meg tudtok beszélni, ha már a szülők kikerültek a képből. A kezed nem tiszta, sok rusnyaságba kerültél bele, hogy támogasd az öcsédet, hogy elérje az álmait. Miközben még a saját malmodat is hajtottad. Mások szerint ez butaság lenne, de még is. Ti úgy lettetek nevelve, hogy megoldjátok a problémákat vállt vállnak vetve. Most viszont, ahogy a képbe kerültem eltitkolod előtte. Sokáig láthatatlan voltam, nem akartam felhívni a figyelmet magamra. Szereztél hamis igazolványt, hogy ha esetleg nem vagy itt, akkor megtudjam védeni magam. Megígértetted, hogy máshol nem használom. Bírjam ki azt a fél évet, ami rám vár, hogy tisztán kezdjem az életem. Így is a nyomomban a rendőrség, érzem a tarkómon a leheletüket. Ezzel te is sokat kockáztatsz, mint említettem vannak kétes bizniszeid. Még is, úgy tekintesz rám, mint a nem létező húgodra. Az öcséd és köztem kezdődő dolgokat pedig nem nézed olyan jó szemmel. Miatta, vagy miattam? Az már csak rajtad múlik.

Sok ezer gondolat van bennem róla, amit nem akarok jobban részletezni. Az avi csak példa, ha van jobb ötleted csak tessék. Mindent megbeszélünk, ha megérkeztél. Csókpuszi.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Léonie - my boss
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The boss
» Hey Boss ~ Dale & Stormie
» Amara & Ronnie ~ Hi Boss!
» Brooke&Darren - Who is the boss?
» Boss to be | Cosi & Lamb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: