New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

The boss
TémanyitásThe boss
The boss EmptyPént. Május 15 2020, 22:59
Csodás neved

Play by:
Gerard Butler
Születési hely:
Amit szeretnél
Kor:
40-45
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Bi/Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényen kívüli
Történetünk:

Téged az autóversenyek alkalmával ismertelek meg, de bár ne tettem volna. Mivel túl sok versenyt nyertem meg, úgy érezted, tenned kell valamit. Az egyik verseny alkalmával Pete, a haverom éppen mögöttem vezetett a második helyen, mögötte pedig a te embered volt. Éppen egy hídhoz érkeztünk, ahol az embered belement hátulról Pete kocsijába, aki szörnyet halt a karambol miatt. Konkrétan lezuhant a hídról. A rendőrség mindenkit kihallgatott, és mivel mindenki fél tőled, azt vallották, hogy én mentem bele Pete-be, így jó időre kivontál a forgalomból. Öt év szabadságvesztéssel büntettek, de jó magaviselettel két év után szabadulhattam. Próbáltam normális életet élni, így elhelyezkedtem egy autószerelő műhelynél, de nem szabadultam a kapzsiságod elől. Egyébként az illegális autóversenyek szervezése csak egy kis fogaskerék a jól működő rendszeredben. Ez neked csak amolyan mellékes. Te ennél jóval nagyobb kutya vagy. Fegyverkereskedelem, drogterjesztés, és lopott autókkal való kereskedelem... és még ki tudja, miket csinálsz...
Minden esetre egy napon rám küldted az embereidet. Egy ében fekete kocsival vittek hozzád. Egy hatalmas raktárban vártál, ahol széles körben megtalálható volt minden féle kocsi. Ha nem éppen veled álltam volna szemben, biztosan megcsodáltam volna őket.
Elmondtad, hogy a húgomat, Octavia-t megzsaroltad, és most csak azért kerültem ki a börtönből, mert te úgy akartad. Őt pedig az egyik masszázs szalonodban tartod, ahol szexmunkásokat alkalmazol. Csak akkor engedik el a hugomat, ha elegendő kocsit lopok el neked, illetve ha neked dolgozom versenyzőként a versenyeiden (ehhez egy Koenigsegg sportkocsit adtál kölcsön), hogy így elegendő pénzt szerezzek vissza neked.
Egyébként van egy jobb kezed, akivel egészen összemelegedtetek, de sokszor felteszed neki a kérdést, hogy vajon csak veled szexel, hiszen te csakis magadnak akarod őt, bár nem érzel iránta semmit, csak a birtoklási vágyat.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
The boss
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Léonie - my boss
» Hey Boss ~ Dale & Stormie
» Amara & Ronnie ~ Hi Boss!
» Brooke&Darren - Who is the boss?
» Boss to be | Cosi & Lamb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: