New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 13:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Brittany Reinhart
TémanyitásBrittany Reinhart
Brittany Reinhart EmptyCsüt. Júl. 27 2023, 15:35
Brittany Reinhart
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Sadie Soverall
Születési hely
New York
Kor
22
Lakhely
Bronx
Szexuális beállítottság
Amit szeretnél
Családi állapot
rád bízva
Csoport
Diák
Történetünk
Sorsunk már születésed előtt összefonódott. Még pocaklakó voltál, mikor anyáink eldöntötték, hogy lehető legjobb neveltetést fogjuk kapni és akár a testvérek úgy leszünk nevelve. Bár csak tudhattam volna akkor, hogy ez nem úgy fog elsülni, mint ahogy ők megálmodták. Viszont hihetetlenül megértő voltál velem, pedig épp csak négy éves totyogó voltál. De már akkor tudtad, hogy megfordult a kocka. Te lettél a védelmező testvér. Lássuk be, elég idegesítő voltam az elején. Féltékeny voltam. Hiszen ha kiejtetted a szádon, hogy anyu vagy apu, akkor kaptál választ. Bár a tinikor hamar bekopogott hozzánk és ezzel elég rendesen megcibáltuk a család idegrendszerét. Hiszen hiába szerettük egymást, vágytunk a magánéletre. Azt pedig már ne is említsük, hogy állandóan te voltál számon kérve, ha valami baleset ért. Mert NEKED kell vigyázni rám! Nem győzők elég hálás lenni, hogy ezt mind kiálltad és olyan erős nővé teremtettél, amire nem is álmodhattam volna. Viszont ezzel visszatartottalak. Akaratom ellenére, egyáltalán nem tudtál kibontakozni. De most rajtad a sor! Vár New York. Hiszen a sosem alvó nagy almában élünk. Rusty  pótolni fog. Ígérem nem fog bajom esni, ha mondjuk kiszöknél egy buliba. Jó párszor elszöktünk, az biztos. Viszont az nem az igazi, ha végig azt nézed, én mit csinálok. De tényleg. Elengedlek! Legyél egy kicsit egyedül. Pasizz, rúgj be. Mondjuk a hajadat nem biztos, hogy szakszerűen fogom össze, ha esetleg hányni szeretnél itthon. De igyekezni fogok!

ennyit a múltról, én szeretném a támogatását viszonozni és ezzel persze arra gondolok, hogy minden mást szabadon hagyok. Ha esetleg egy új karin gondolkozol, legalább egy kis kapocs már lenne. Az avatart lehet módosítani, viszont a név, mindenhol így van emlegetve. Ha megérkeztél, dobj egy pm-t vagy DC-n is elérhető vagyok. Nagyon várlak  Brittany Reinhart 3874598021

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Brittany Reinhart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brittany Reinhart
» Bessie Reinhart
» Brittany Coleman
» Damien & Brittany
» Rina & Brittany

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: