New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Viola Bethany Raph
TémanyitásViola Bethany Raph
Viola Bethany Raph EmptyPént. Feb. 08 2019, 23:09
Viola Bethany Raph


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Viola Bethany Raph
Becenevek:
régieknek Vio, újaknak Beth
Születési hely, idő:
1992.04.09, Queens
Kor:
26
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
*köhint*
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU - Marketing, reklámmenedzser (nem befejezett)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Csaló-öncsaló
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Kiborítani másokat, bulizni, kapcsolatokat építeni
Play by:
Bryana Holly

Jellem
Számos darabkából állunk mi össze mind. Rögtön sütünk bélyeget bárkire akit meglátunk. Elsőre ítélünk, benne ragadva abban a három másodpercben míg meghozzuk felette a döntést: kell vagy nem kell. Mert így működünk. Mindannyian. Az csak rizsa, hogy lelki értékek. Senki nem nézi. A külsőt isszuk meg, ízleljük gyorsan és elhatározzuk merre tovább.
Mindig is az a típus voltam, aki világos célokkal menetelt egy adott irányba mindezt úgy, hogy maradéktalanul kiélvezze az összes kínálkozó lehetőséget. Nagyon is azonosulok az egyszer élünk jelmondattal. Persze meg kell tanulni akaratot érvényesíteni, meglelni mások gyenge vagy épp vágyott pontját, hogy elérjük amit akarunk. Ezért mentem marketingre-reklámra, mert egy jókor jó helyen elejtett megfelelő mondat, kinyitja az emberek szívét-lelkét-tárcáját. A probléma nem itt volt.
Szeretek kapcsolatokat építeni, imádok társaságban lenni, különösen ha rám figyelnek. A hazugságot nem szeretem, nem is engedem. Ahogy azt sem, hogy elnyomjanak. Talán az apám az oka. Még az elemiben én voltam a fura lány, akinek soha nincsenek otthon a szülei, aki se nem elég jó, se nem elég szép, hogy a fiúk különösebben felfigyeljenek rá. De volt valamim, amit nem vehettek el: a személyiségem. Mindig sokat voltam egyedül, testvér híján pedig meg kellett tanulnom boldogulni, lefoglalni magam. És ez igazán a gimiben teljesedett ki.
Akarok tőled valamit? Szeretlek? Kedvellek? Oda akarom adni magam? Sosem tudhatod igazán. Az egyedül felnőtt megtanul szerepeket játszani. Hazudni. Titokban forgatni a lapokat az asztalnál. Játszol velem? Mindent az utolsó lapra. Felrepít vagy levisz a Pokolba...

Múlt
- Fejezd már be! - állok a holttest felett egyik cigit a másik után szívva és egyre csak az agyam járatom. Én tervező ember vagyok, nem a megoldó. Általában a problémák megoldásának 80%-a maximálisan hidegen hagy. - Kitalálok valamit! - de mit találjak ki? Fable panaszai jogosak. A pasas halott. Nagyon halott. Az én fejem meg? Narkotikumos hullámvasút. Jó ötletnek tűnt kokaint keverni a puncsba. Tényleg. Jó ötletnek tűnt így száguldozni a városban. Minden jó ötletnek tűnt. Egészen a végpontig. Most elengedek, elhessentek minden gondolatot, hogy akár meghalhattunk volna balesetben mindhárman. Nem, ilyesmi nincs. A jelen van. Mindig az átkos jelen. - El kell égetni. - tessék, filmeken szakosodtam én is. Ott mindig működik. Fel kell hí.....

- vnod őt! - mosolyodom el már-már egészen angyalian. Pedig az ital kellemes bizsergésbe vonja az elmém. Imádom az érzést. Itt vagyok és mégsem vagyok itt. Gondolkodom és mégsem uralom magam maradéktalanul. A fickó aki súlyos pénzekkel tartozik a maffiának és vele együtt Machialsnak is persze. Nekem annyi apró piciny dolgom lenne, hogy leitatom és elviszem magammal. A lakásra. Semmi más. Fable neve mégis villámként cikázik bele ebbe az egészbe. Drága, drága barátnőm milyen régen nem láttalak! Agyamban hirtelen kezdenek el mozogni a kerekek. Tinédzserkor, a gimis évek, megannyi esemény. És a halott faszi aki végül oda juttatott minket a szervezett bűnözés dollárokból és belekből szőtt ágyába. Különlegesnek láttam, lenyűgözőnek és izgalmasnak. Szinte boldogan ugrottam bele és húztam magammal Fable-t is. Együtt csináltuk, együtt csináltunk ezernyi mást, miért lenne különbség az, hogy tartozást törlesztettünk oly módon, ahogy azt kérték? Engem viszont magával ragadott a dolog hidegen szexi mivoltja. Az, hogy életemben először éreztem a valódi félelem izgalmát. A tudatot, hogy valami amit tettem visszaüt és nem tudom már pár szép szóval megmagyarázni. Féltem, de féltem attól is, hogy Fabe előtt kimutatom. Mindig én voltam az irányító kettőnk közül, mindig én terveztem, én vágtam bele spontánul az összes baromságba. Most is nekem kellett igent mondanom, hogy beinduljon a gépezet. Nekem tetszett.
Régen volt már, túlságosan régen. A fickó szavai viszont mintha az aranyváros kapuját nyitnák meg előttem. Mac pénze ami a pasinál van, elég lenne. Elég lenne ahhoz, hogy leléphessek. Visszamehessek a régi életembe, a régi világomba. És újra az legyek, aki voltam. Nem mintha nem élnék elfogadott elégedettségben, de a kiszolgáltatottság béklyói mélyre húznak és nehéz rájuk nemet mondani. - Ha segít nekem, segítek magának. - hangom átvált tárgyilagosba, közlöm vele a tv újság napi programját  - Nekem adja a pénzt amit úgyis elvennék és úgyis magánál van, lévén az aukcióra kísérném. Ami nem létezik. Cserébe most foghatja magát és elhúzhat. - szemem sem rezdül, érzékeim mégis kiéleződnek. Hazamegyek. Ezt kell tennem. Ezzel ugrok egyet a számomra nem is létező ranglétrán. Mac megkapja amit akar, a kérdés, hogy egyet fog-e érteni a módszereimmel. A fickó hebeg-habog. Nem érti. Nem akarja érteni. Komolyan, hogy ilyenkor mindig ugyanazok az érzelmek hullámzanak át rajtuk..ijedtség, félelem, majd jön a gondolkodás, aztán a döntés. Megkapom a borítékom. Csókot nyomok az arcára. - Én sietnék. - súgom halkan és ott hagyom. Magabiztosságom sugárzik a lépteimből. Tervekkel a fejemben sétálok ki a kocsimhoz, ami valójában nem is az én kocsim, csak használhatom, de mint mindig ez is részletkérdés. Nem számolok vele. Hirtelen lesz sötét.

Kábán pislogok előre a gyér fényben. Mozdulnék, minden izmomba belehúz az elgémberedett fájdalom. Nem értem. Mi a baj? Mi történik? Nézek, nem látok. Elönt a pánik. A súlyos pánik. Nem tudok mozogni. Miért nem tudok? Alak sétál elém a sötétből. Ő az. Mac. Szavai hidegen, mélyen csengenek. Megloptam. Át akartam verni. A két pofon olyan hirtelen csattan, hogy székestől borulok fel. Elgémberedett vállam reccsenve nyögi súlyomat. Arcom ég, könnyek szöknek a szemembe. - Kérlek, én meg.. - de nem kapok rá időt. Félreért. Nem úgy gondoltam. Nem azért tettem. Hanem valamiért, amit nem érthet meg. Visszaránt ülőhelyzetbe, hajam fájón feszül meg a kezében. Megloptam. Elárultam. Kár belém a minden, kár a szó, csak egy ribanc vagyok. Nem a szavak fájnak, hanem a némaság. Nem forog elég gyorsan a nyelvem, hogy felelhessek. Nevet nyögök, nyögnöm kell. - Fable. - köhögöm, mivel két újabb ütés üríti az elmém. Megáll. Tudok róla, igen, tudok. El szeretném mondani. Hangja kedvesbe vált, majdnem törődőbe. Időt ad, csak egy kicsit. Szaggatottan beszélek, haza kell mennem. Vissza New Yorkba. Törleszteni. Magamra maradok, sírni akarok. Zokogni, de ismét dolgozik bennem a vegytiszta félelem. Ha sírok, mindennek elérem a végét. És nekem ez nem a vége.

Fáj. Minden lépés, minden mozdulat. A vonat elringatott New Yorkig. Már az állomás levegője is visszaránt a régi életem emlékeibe. Felszakadt szám még mindig nehezen alkalmazkodik, arcomon vastag alapozóréteg. Elengedtek, de nem szó nélkül. Pénz nélkül, vonatjeggyel, iszonyatos állapotban. Megtalálom, mert meg kell találnom. Van címem. És majd megoldom. Szenvedni fog, mert szenvedtem én is, mikor az egyetlent aki érzelmileg közel volt hozzám magába engedte. Persze jött a szip-szip, hogy erőszak volt. Mintha tudná mi a faszom az az erőszak. Felteszem a napszemüvegem, ne lássák az elszíneződött szemkörnyékem. Leintem a taxist és bemondom a címet. - Látogatóba? Nem, hazajöttem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Viola Bethany Raph
Viola Bethany Raph EmptyPént. Feb. 08 2019, 23:40
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Vio...vagy Beth?!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindig is érdekelt, hogy milyen lehet az igazi Viola. Választ kaptam? Talán, de azt hiszem még jóval távolabb vagyunk az igazságtól, nem igaz? Te vagy az a lány, aki elgondolkodtatja az embert , majd ahogy Te is írtad, meghozza az ítéletet. Ám, ahogy olvastalak rájöttem, hogy talán épp ez tesz oly különlegessé, mert szinte akárki tudsz lenni, aki csak szeretnél. Nem félsz semmitől, és senkitől, és ez akár lehetne pozitív tulajdonság, de a történtek alapján nem olyan irányba haladt az életed, mint ahogy Te az szeretted volna. Sok-sok kérdés vetül fel bennem veled kapcsolatban, és még több kétely, hogy tudsz még valaha változni. Vagy csak örökre az érdekeid fognak hajtani? Nem leszel magányos? Beéred ennyivel? Hol siklott ez ki, Vio? Miért, meneteltünk akkor is előre, amikor tudtok, hogy ez az egész rossz? Kérdések. Amikre csak Te tudod a választ, és azt hiszem eljött az idő, hogy leszámoljunk ezekkel. Vagy éppen egymással..
(Imádtam minden egyes sorát. Viola Bethany Raph 3874598021 Viola Bethany Raph 3719483937 )


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!






My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Viola Bethany Raph 22y38wkj
Viola Bethany Raph 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Viola Bethany Raph B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Viola Bethany Raph D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
 
Viola Bethany Raph
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» what do you wanna hear about? - raph & cara
» Bethany O'Brien
» Bethany Edenbrooke
» Bethany Wesley
» Bethany & Dyson - One more night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: