New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Naomi Petersen
TémanyitásNaomi Petersen
Naomi Petersen EmptyKedd Jún. 27 2023, 18:15
Naomi Petersen
"A tétlenség a homályos elme ismérve."

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Naomi Petersen
Becenév
Nai
Születési hely
Syracuse, New York állam
Születési idõ
1986.11.16.
Kor
36
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
SUNY, Upstate Medical University
Foglalkozás
orvos - sürgősségi szakorvos
Munkahely
Presbitariánus Kórház
Hobbi
kislányommal, Liliannal lenni; olvasás; salsa; lakás díszítés; falmászás (manapság már ritkán)

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Régen jellemző volt rám a vadóc és heves életmód, ami egyre jobban elkezdett enyhülni az évek során. A makacsságom megmaradt, néhány esetben a mai napig elég temperamentumos vagyok, viszont amióta anya vagyok, nagyon tipikus anyucis jellemem lett. A kislányom a mindenem, aggódom érte minden egyes percben, óvó és figyelmes pillantásokkal nézek rá folyton. Nincs külön bébiszitter, aki mindig vigyáz rá, többnyire az egy barátnőm vagy szomszédom tizennyolc éves lánya vigyáz rá, de vagy milliószor felhívom őket, amikor dolgozom.
A hivatásom is rendkívüli fontos szerepet kap az életemben, hiszen gyermekkorom óta orvos akartam lenni. A sürgősségi osztály nem tartozott kedvenceim közé, de egy ponton megváltozott ez, majd végül ezt választottam senior rezidensként. Nem bántam meg, hiszen imádom az ottani pörgést, életvitelt. Szeretek oktatni, a rezidensek és gyakornokok tanítása, szúrós megjegyzéseim és tanácsaim mindig célbe érnek náluk.
Nehéz ugyan a gyermeknevelés és egy ilyen hivatás mellett bármi mást csinálni, de igyekszem időt szakítani mindenre, mindenkire. Lilian apja még a várandósság alatt elhagyott, de visszaemlékezve rá: biztosan jó, mert nem volt túl rendes, voltak aggályaim a két év alatt, míg vele voltam.
Örültem, hogy volt szerencsém abban, hogy nem maradtam teljesen egyedül, mindig volt kire számítsak akkor, amikor elhagyott a gyermekem apja meg apám halála után is volt segítségem. Azt sajnálom, hogy nem láthatta már az unokáját, akit már nagyon várt.
Mi a legnagyobb félelmem jelenleg? Az, hogy mikor fog a kislányom elém állni, és megkérdezni, hol van az apja vagy miért nincs velünk az apja... Olyan rettegés fog el ilyenkor, mégis mit is mondhatnék ennek a nagyon pici gyerkőcnek, ha valóban elkezd érdeklődni arról a mocsokról, aki nem akarta felvállalni a gyerekét?! Talán most még van időm erre, mert még csak harmadik születésnapját töltötte be, de tudom, hogy a gyerekek mennyire kíváncsiak, és milyen okosak ilyen életkorban.


Avataron:
Odette Annable

Múlt
Este kilenc óra van, végre hazaestem, még elmentünk egy nővér kolleginával pizzázni műszak után, szerencsésnek mondom magam, mert van egy nagyszerű szomszéd hölgy, Agnes, aki szívesen vigyáz a lányomra bármikor.
Én sosem bántam semelyik nővérrel vagy ápolóval úgy, mintha nem érne semmit a munkájuk. Nagyon is ér, tisztelettel bánok velük, hiszen rengeteg időt töltenek a betegekkel ők is. Együtt kell dolgoznunk másokért, és ez csak úgy megy igazán, ha együttműködünk.
A gyakornokokkal, rezidensekkel, a gyakorlatot töltő medikusokkal vagy azokkal, akik mentősnek készülnek, de a sürgősségin kell nekik is jó pár órányi gyakorlatot szerezniük, velük sem bánok lenézően, sőt mindinkább próbálom őket is a helyes útra terelni, mindenre megtanítani. Én is szeretem őket ugráltatni, ugratni valami hülyeséggel, szekálni, de csak, hogy jót mosolyogjunk egy nehéz nap során is.
Bementem a lakásba halkan, hogy ne ébresszem fel Liliant. Rögtön a nappaliba igyekeztem, ahol ott ült és könyvet olvasott a szomszédom, Agnes. Neki már nagykorúak a gyermekei, így mindig szívesen átjön, ha szükségem van bébiszitterre.
- Szia, Agnes. Köszönöm, hogy itt tudtál maradni még. Elaludt már? - kérdeztem tőle, miközben vettem le kabátomat meg cipőimet.
- Ó, ugyan. Örömömre szolgál, hogy újra egy kicsi gyerekről gondoskodhatok néha. Az enyémek már morognak, ha puszit adok nekik - mondta mosolygósan, nem akart nevetni, nehogy felébredjen a kicsi lány a másik szobában. - Ezt neked rajzolta - adta a kezembe a rajzot, amin én vagyok meg Lili.
- Még a végén művésznő lesz belőle - nevettem el magam halkan, s tettem vissza az asztalra, majd miután felállt a kanapéról Agnes, kikísértem őt, majd elköszöntem tőle egy puszival. - Péntek este várunk ismét - ő egy igenlő bólintással fejezte ki magát.
Benézek a lányom szobájába, ami minden apró részletében egy kislány szobája. Szeretek lakást díszíteni, a lakberendezés hobbijaim egyike.
Odalépek az ágyhoz, óvatosan lehajolok puszit adni neki, majd a levendula színű pokróccal betakarom őt, biztosan forgolódott nemrég. Nézem ezt a pici testet, és ez még jobban megerősíti bennem azt, hogy ennél szebb ajándékot sohasem kaphattam még az élettől. Ő csak a jót látja mindenkiben és mindenben, én is próbálok így tenni, de orvosként másképp látom a világot. Tudom, milyen sok szörnyűség és borzalom történhet egyetlen másodperc alatt. Egyetlen másodperc elég ahhoz, hogy összeomoljon valaki élete, de ugyanakkor történhet valami szép is, mint egy gyermek megszületése. Tudom, milyen elmondani valakinek, hogy egy szeretett ember elhunyt, hiába küzdöttünk az életéért. Nem egy, nem két alkalommal sírtam már én is rezidensként valahol elbújva, még így szakorvosként is volt nehéz pillanatom, amikor a sírás könnyített a lelkemen
A gyermekemnek adok még egy puszit, majd pedig kimegyek a konyhába, hogy másnapra összeírjam, mit szeretnék venni az üzletben, mert szabadnapos leszek. A fiókban való kutakodás közben ráleltem arra a képre, ahol apámmal vagyok a képen. Ez az utolsó közös képünk, itt már várandós vagyok. Huszonöt terhes voltam, amikor apám infarktussal került a kórházba, de pár órával később itt hagyott engem. Végigsimítom a fényképen a kezem, majd visszateszem a helyére. Boldog vagyok, hogy itt a lányom. Ő az, akiért bármit megtennék...


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Naomi Petersen
Naomi Petersen EmptyKedd Jún. 27 2023, 22:29
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Naomi!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Alapból nehéz megtalálni az egyensúlyt az életben, ami egyedülálló anyaként meg a te hivatásoddal még komplikáltabb lehet. Viszont ahogyan olvastalak úgy vettem észre, hogy mindent megteszel annak érdekében, hogy ezek a nehézségek egy kicsit enyhüljenek körülötted. Ezek segítenek ahhoz, hogy a szoros időbeosztásod mellett a kislányoddal is tudj minőségi perceket eltölteni. Kimerítő lehet mindez, de te neked ennek ellenére mindenkihez akad egy kedves szavad és próbálsz a körülötted lévőknek kedvezni a munkád során is. Ez jó dolog, mert sokszor hajlamosak vagyunk elveszni a negatív gondolataink között és ilyenkor szükség van olyan személyre mint te, aki kizökkent egy kicsit a valóságból. Smile Remélem megmaradsz mindig ilyennek, mert ezek sokat segítenek, ha utunk során akadályba ütközünk. Naomi Petersen 4146035580
Rendkívül szimpatikus hölgyet mutattál be nekünk akinek a folytatáshoz küldök sok energiát és mellé kívánok sok játékot is. Köszönöm az élményt!  Naomi Petersen 2624752903


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Naomi Petersen A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Naomi Petersen D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Naomi Petersen 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Naomi Petersen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Naomi Dempsey
» Naomi Bakers
» yindee naomi amarin.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: