New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Carla Kincaid
TémanyitásCarla Kincaid
Carla Kincaid EmptyHétf. Jún. 12 2023, 17:07
Carla Kincaid
Néha még a minden sem elég.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Carla Kincaid
Becenév
Carly
Születési hely
Houston, Texas
Születési idõ
1994.11.27.
Kor
28
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
Houston Community College
medical assistant & paramedic program (már végzett)
Foglalkozás
mentőtiszt
Munkahely
FDNY
Hobbi
jóga, keresztrejtvényfejtés, filmnézés, sörözgetés

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Édesapám szigorú neveltetésben részesített, de soha sem bántam meg, és a mai napig értékelem, amiért így nevelt. Nagyon jó emberismerő lettem őáltala. Becsületes, igazságért harcoló nőszemély vagyok, aki addig nem nyugszik le, míg nem tudja meg, mi is történt valójában. Persze, ezt csendben intézem, és nem pedig úgy, hogy a kérdezett személy magába forduljon, és bezárkózzon. Kitartó, céljait soha fel nem adó nő vagyok.
Őszinte vagyok mindenkivel szemben, ez nagy segítség, bár meg is nehezíti valaki életét, hiszen ha valakinek el kell mondanom, hogy mennyire súlyos az állapota, akkor kissé összeszorul a szívem, és hazudnék, hogy nincs semmi baj. Makacs, akaratos is vagyok, talán ezek azok, amik mindig előjönnek belőlem.
Mindig is érdekeltek az emberrel kapcsolatos dolgok, így a pszichológia, a kutatás, az orvostudomány elsődleges volt nálam. Segítő alkat vagyok, aki nem áll félre, hanem odamegy, és segít, még akkor is, ha ellenkezik a másik fél.
Vannak hevesebb pillanataim, de úgy konkrétan nem vagyok idegeskedő, inkább csak valami hirtelen felzaklat engem, és olyankor sokszor szeszélyes vagyok. Általánosságban véve a komolyság, a határozott pillantások jellemzőek rám, ám aki ismer engem, tudja, hogy jó kedélyű, vidám vagyok, és rengeteget mosolygok, ami szerintem néha túl sok is már.

Avataron:
Daisy Edgar-Jones

Múlt
Nem aludtam túl mélyen, egyáltalán nem, minden apró neszre felkeltem, arra pedig tényleg, hogy valami zajt hallottam a konyha felől. Rögtön magamra kaptam a kék kardigánt, de nem vettem fel papucsot, mezítláb közlekedtem, mint ahogyan máskor is. Halkan kinyitom a háló ajtaját, igazából csak remélni merem, hogy nem egy betörő van a lakásban.
A hatalmas nappali felől mentem a fényben áradó konyha felé, és csak annyit láttam meg, hogy valami csillog a padlón. Üvegszilánkok voltak, közelebbről rögtön rájöttem, mik azok. Az esernyőt, amit imént kaptam fel esetleges önvédelemhez, magam mellett tartom, de a boltíves ajtón áthaladva meglátom a bátyámat, ahogyan seprűvel terelgeti össze a mindenfelé található szilánkokakat.
- Várj. Segítek - leguggoltam Owen mellé, és elkezdtem összeszedni a nagyobb darabokat, míg ő a kisebbeket söprögette. - Tudhattam volna, hogy te leszel az... Kérsz valami harapnivalót? - eszembe jutott, hogy ledumáltuk, itt húzza meg magát kicsit.
- Narancslevet akartam készíteni, de... de leejtettem - én csak mutattam, nem probléma, van több pohár is még, a legtöbbje úgyis az exemre, Alexre emlékeztet.
- Vegyél le másikat, legalább eggyel kevesebbet kell elmosogatni - nevettem, hogy lássa, egyáltalán nem baj.
- Apa is ugyanezt mondta volna, azt hiszem - igen, az tuti, vagy humorral fűszerezte volna meg.
Láttam, ahogyan az arcára egyre jobban rátelepszik a szomorúság és a hiány. Nem volt egyszerű az életünk, miután apa is meghalt, anya meg még gyerekkorunkban. Vannak percek, amiket a pokolba kívánnék, de nem tehetem, mert nem vagyok gyenge.  
- Gyere, menjünk ki sétálni- nem valami szuper ötlet hajnalok hajnalán sétálgatni, de mindkettőnknek jól fog esni.
- Öhm... Hugi, felhőszakadásban szeretnél sétára invitálni? - mutat az ablak felé, s látom, igaza van.
- Hát, akkor igyuk meg a maradék narancslevet, meg van még popcorn ott - pazar ötlet az utóbbi ilyentájt, de csak nevetgéltünk.



***



Az öltözőszekrényem ajtajára van egy fénykép ragasztva, az utolsó közös képem apával. Mindketten szélesen vigyorgunk rajta, ez a kép pedig a tengerparton készült még Miamiban. Mindig, amikor rossz a kedvem, vagy egyszerűen, úgy érzem, szükségem van időre, olyankor kettőnkre gondolok. Mennyit nevettünk, mennyire szoros kapcsolatunk volt annak ellenére, hogy nagyon szigorú volt hozzám. Mindig erőt ad a folytatáshoz, és ezért hálás leszek mindörökre. Nemrég volt két éve, hogy elhunyt. Borzalmasan tud hiányozni.
Mentőtisztként dolgozom négy éve, amire apa és sokan mások is büszkék voltak. A tűzoltóság berkein belül leltem rá a jelenlegi állásomra, amely a második otthonom. Szeretek itt lenni, mindenkivel jól kijövök. A mentős partnereim mindig változnak, a tűzoltókkal viszont kifejezetten jó a viszonyom. Még nagyon jó barát is akadt, akivel eljárunk folyton sörözgetni.
Kimegyek a mentőautóhoz, hogy kicsit körülnézzek ott, így műszak előtt és után is mindig átnézem, miből mennyi van, mire lenne szükség a kocsiban, kisebb leltárt végzek folyton, néha már nagyon agyára megyek egyeseknek ezzel, de ez van. Jobb előrelátni és felkészülni mindenre...
Nagyon belemerültem a jegyzetelésbe, észre sem vettem, hogy valaki ott áll az autótól pár lépésnyire, és bámul engem. Aztán felpillantottam, és kissé megriadtam, de másodperceken belül higgadtan ültem újra.
- A frászt hoztad rám. Basszus! - általában nem szoktam megijedni, de most váratlanul ért az, hogy az egyik tűzoltó kolléga ennyire csendesen, hangtalanul lépkedjen.
- Ó, bocsáss meg, tündérkém - nevetésbe kezdett, amit alig bírt befejezni, én pedig szintén elkezdtem, így már ketten voltunk azok, akik alig tudták abbahagyni mindezt. - A tegnapi eset... amiben az a lány sérült meg, tudsz róla valamit? Hallottál felőle valamit? - váltottunk át komolyságba, hiszen látható volt mindenkin, hogy aggódott a tizenhét éves lányért, aki a felborult autóba ragadt egy tömegkarambol helyszínén.
- Az intenzív osztályon van, mesterséges altatásban. Kevés az esélye annak, hogy... - nem folytattam tovább, hiszen annak a lánynak teste tele volt égési sérüléssel, amit ő is látott, tisztában van az ilyenekkel ő is. - Műszak után van tervetek a srácokkal? - inkább csak eltereltem a szót, mert beleremegek, hogy mi történhet a lánnyal.
- A szokásos helyre ugrunk be. Pizza, sör, darts. Ne hagyd ki - kacsintott, ezután pedig elment, de azért a szeme elárulta, hogy megviselte őt a tegnapi eset, ahogy engem is.



livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Carla Kincaid
Carla Kincaid EmptyKedd Jún. 13 2023, 23:03
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Carla!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Minden elismerésem azoknak, akik az egészségügy bármely területén tevékenykednek. Nem egyszerű napi szinte, akár több alkalommal is azzal szembesülni, hogy az emberi élet mennyi múlandó és hogy azután, hogy nem vigyázunk magunkra eléggé, nem megyünk el orvoshoz időben, vagy épp rajtunk kívül álló okok miatt egyik nap balesetbe keveredünk, gyakorlatilag az életünk is múlhat rajta. Nem csak a veszteséggel tovább élő családtagok számára nehéz ezt feldolgozni, hanem azoknak is, akik mentőként, orvosként, vagy akár tűzoltóként találkoznak ezekkel az esetekkel. Biztos lehetsz benne, hogy nem csak azok büszkék rád, akik igazán közel állnak hozzád, beleértve édesapádat - aki látott a pályára lépni, mielőtt elhunyt volna - vagy épp a bátyád - aki valljuk be tudja hogyan kell megválogatnia a belépőit -, hanem teljesen ismeretlen emberek is, akiken történetesen igenis tudsz segíteni. Akihez időben ér oda a mentő, akin időben lehet segíteni. Az élet végül is tudjuk, hogy igazságtalan, néha hiába a szándék, a körülmények egyszerűen nem alkalmasak ahhoz, hogy segítsünk másokon. Törődő, kedves és társaságkedvelő nőnek tűnsz, akinek megvannak a maga tüskéi, de valljuk be, a legszebb rózsák is rendelkeznek ilyenekkel. Azt gondolom a legfontosabb, hogy mindig ilyen maradj, az a becsületes és kitartó nő, akiről elsőre talán nem mondaná meg mindenki, hogy mennyire vidám természet, de akinek a mosolya mégis mindent elárul. Carla Kincaid 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carla Kincaid Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Carla Kincaid Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Carla Kincaid 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Carla Kincaid 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Carla Kincaid 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Carla Kincaid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carla J. Nowak
» Carla Barnes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: