New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

John & Ally | Am I dreaming?
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyKedd Júl. 11 2023, 21:56

You could have been so great, I won't let you slip away. Is there any hope for us left, even a ghost needs a friend. You could have been someone, but you let them into your head. I want you to know this instead, that I see the light in your chest.

Sosem gondolt bele, de nagyon kényelmes élete volt mindig is. Pontosan ezért mardosta a bűntudat, amikor elkezdtek Igor után nyomozni, hogy azok a lányok, azok az ártatlan lelkek, akiket nem véd meg senki, szenvednek a rendszerben, egy elmebeteg milliárdos jóvoltából.
Valóban rengeteg mindent fel kellett áldoznia annak érdekében, hogy az ő életüket megmentse. Az édesapja gyermekkorában erre tanította meg szinte először; mindennek ára van, és semmi sem kaphat meg Jonathan ingyen. A börtönben gyakorta eszébe jutottak az örege szavai, és akkor megértette, hogy a szigornak oka volt, még ha sajnos túlságosan is formálta mindkét fiú személyiségét, és nem tudták őszintén megélni a fontos pillanatokat maguk körül.
Coltonnak Georgia volt a megmentője, úgy gondolja, az övé pedig Allison. A megmentőjét árulta el az ártatlanul szenvedők érdekében, és hiába próbálta mérlegre vetni a két oldalt, hátha egyik irányba igazságosan elmozdul majd a mérleg nyelve, ez sohasem történt meg. Nem volt igazság aközött, hogy ezek a lányok tovább szenvedjenek, vagy a feleségét hozza lehetetlen helyzetbe, és okozzon egy életre fájdalmat.
A végén már nem tudott aludni, ezért..
- Önként vállaltam, nem kényszerítettek semmire. - Vallja be, és legyen bármilyen bátor férfi az elképzelései szerint, most a padlót vizsgálja a tekintetével, mert nem tudja megkeresni Allison csodás barna szemeit. Semmit nem érdemel már tőle, és valóban úgy gondolja, hogy mindenben igaza van, mert talán egy dolog, hogy összetörte a szívét rengeteg hazugsággal, de most az élete is miatta van veszélyben. Tudja, hogy soha nem lesz ez elég a másik számára, de ő soha nem is fogja ezt magának megbocsájtani.
Mondania kellene valamit, ami segít a feleségének legalább elindulni azon az úton, hogy fel tudja dolgozni a hallottakat, de ahogy egyre inkább kiakad, úgy John egyre inkább hallgat. Nem akarja ezzel kínozni, de képtelen bármit mondani, hiszen csak annyit tudna, amit már kijelentett így is; igaza van, és ő nem is azzal a szándékkal érkezett ide vissza, hogy Allison megbocsájtson. Nem fog neki, ezt nem lehet csak úgy elengedni, ezt nem oldja meg egy szoros ölelés, nincsen rá ragtapasz.. Jonathan tökéletesen tisztában van a tettei súlyosságával, éppen ezért nem próbálja meg felmenteni magát egy pillanatig sem.
Akkor viszont már kénytelen reagálni, amikor Allisonon egy kezdődő pánikroham kezd úrrá lenni. Először a levegővételén veszi észre, mennyivel sűrűbbé válik, és mennyivel gyorsabban emelkedik, majd süllyed a mellkasa, aztán már a tétlenség hiánya is feltűnik neki, a szavai pedig már az utolsó pillanatban ütik pofon, hogy álljon fel.
Odasiet hozzá, merev végtagjai ellenére a két tenyerébe fogja a felesége puha arcát, és egy pillanatra minden ott van az arcán. Mindig a haza hű szolgájának gondolta magát, de ő most egy senki, megkötött kezekkel, és olyan ígéretekkel, amiket sohasem volt képes betartani.
- Nézz rám, Allison. - Úgy szólítja nevén, ahogy csak ő képes rá, mert lehet, hogy sokat változott, de az emlékei, amikből táplálkozni tud, szinte semmit. Ezekbe kapaszkodott, hogy ne bolonduljon meg, csak ezek léteznek számára öt hosszú éve, és csak ezek miatt van még egyáltalán életben.
- Semmit sem akartam jobban az első perctől kezdve, hogy elkezdődött az akció, minthogy újra lássalak. Minden porcikám hazafelé húzott, és azóta, hogy nem láttalak, úgy kísértesz, mint egy szellem. - Ha most nem jött volna vissza, a helyzet teljes mértékben ugyanaz lenne továbbra is. Sosem tette volna túl magát rajta, sohasem házasodott volna meg ismét, és neki az új élete nem a sajátja lett volna, csak egy árnyék, ami mögé elbújik. Csak és kizárólag attól lehet ő valaki, ha a felesége ott van mellette, és ezt jól tudja.
- Amit tettem fontosabb volt az életünknél. Nem a házasságunknál, nem az egységünknél, nálunk, embereknél. Sosem akartalak eldobni, de már hónapok óta képtelen voltam aludni. - Mindez ismét egyszerre mondhat mindent, és semmit, hiszen a részleteket a másik nem tudja, de most belőle is csak dőlnek a szavak, ezekre pazarolja az energiáját és az idejét, hiszen ember ő is, érzésekkel és lélekkel, még ha utóbbi kissé megtört az évek alatt.
- Rendbe fogom ezt hozni. - Engedi el végül a másikat, amikor a falai kicsit rendeződnek, és tesz egy lépést hátra. - Nem kérem, hogy bízz bennem még egyszer, mert tudom, hogy most nem megy. De addig itt kell maradnunk. - Sóhajtja, mintha eddig bent tartotta volna a levegőt, vagy beszéd közben kifújta volna az összeset, és ez most ütközik ki rajta.
Allison & Jonathan


Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jonathan Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 E5fb7d8f3661b31bf1210c0637c471e0d098e150
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C472bcc59df8309bb1c4c2a423c6047dc2b5758c
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
There is no love without forgiveness, and there is no forgiveness without love.
★ lakhely ★ :
on the run
★ foglalkozás ★ :
FBI special agent, trainer
★ play by ★ :
John Krasinski
★ szükségem van rád ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 55b5101499e5af2fb23202aa307cbb97ac810152
When it's dark as it's ever been
And you feel like you're on your end
I will be there through thick and thin
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 0b29b11bfef985b18e9867e7cda7a482c8f419fc
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptySzer. Júl. 12 2023, 13:43
Jonathan && Allison

Am I dreaming? Pinch me to see if it's real 'cause my mind can't decide.

John annyira megtörten, beletörődően válaszol mindenre, elismer mindent, amit a fejéhez vágok, magyarázkodás nélkül, vita nélkül, és egyelőre nem tudom megmagyarázni miért, de ettől csak még fájdalmasabb ez az egész. Nem akarom, hogy egyszerűen csak bólogasson, egyetértsen mindennel. Szeretném érteni őt, hogy mit miért tett, akarom a magyarázatait, sőt, akarom, hogy vitatkozzon, veszekedjen velem... Tudom, őrültség, semmi értelme, legfeljebb könnyebben kiadnám magamból ezt a sok, váratlanul jött haragot. De John nem ilyen, sosem volt az a típus, aki könnyen felkapja a vizet, vele elég nehéz veszekedni. Bennem viszont annyi érzés dúl hirtelen, hogy fogalmam sincs, hogy birkózhatnék meg mindezzel. Úgy érzem, ki kell jutnom innen, ki a szabad ég alá a levegőre, nem maradhatok itt vele bezárva, napokra. Ez őrület. Persze a kijelző panel sorozatős elutasítással reagál a próbálkozásaimra, ahogy bökdösöm idegesen, találomra. John sem segít, hiába kérem, bár utánam lép, és egyszer csak két tenyerébe fogja az arcomat. Kényszerítenem kell magamat, hogy rápillantsak, hogy a szemeibe nézzek, mert nem akarom látni a tekintetében azokat az érzéseket, amik a hangjából is kicsengenek. Ez most nem megy, a saját érzéseim is túl kuszák, az ő fájdalmát most nem bírnám. Ám végül mégis felpillantok rá, hisz egy részem – egy nagy részem – még mindig ösztönösen húz felé, és a pillantásától a szemeimet azonnal elfutják a könnyek. A szavaira ingatni kezdem a fejemet. Pontosan ezt akartam hallani tőle, tudni, hogy én is hiányoztam neki, hogy gondolt rám, hogy nem úgy múlt az elmúlt öt éve, hogy elfelejtett, de most mégis nehéz hinnem neki. Szívből elhinnem, hogy őszintén beszél.
Elhúzódom, amikor azt mondja, amit tett, fontosabb volt az életünknél. Ez egyszerűen nem fair... nem fair, hogy ilyeneket mond. Nem fair, hogy bűntudatot ébreszt bennem, amiért a saját életemet többre tartanám másokénál, hogy emlékeztet rá, a munkája fontosabb a kapcsolatunknál, mert életek múlhatnak rajta. Mert persze, tudtam, amikor hozzámentem is, hogy a munkája néha áldozatokat követelhet... áldozatokat, amiket olykor együtt kell meghoznunk, és ezt vállaltam is, készen álltam rá. De épp ez a bökkenő: ezt az áldozatot nem együtt hoztuk meg, nem együtt döntöttünk. Hanem beáldozott engem is, a közös életünket, kérdés nélkül. És ehhez nem volt joga.
- Te talán úgy élted le az elmúlt öt évet, hogy hoztál egy döntést, egy áldozatot, amivel megtanultál együtt élni, mert tudtad, hogy jót teszel valakivel, valakikkel, és úgy gondolhattad, megéri. És ha én is meghozhattam volna ezt a döntést, valószínűleg én is így döntök, és én is így éreztem volna, hogy igen, megéri, mert „ez fontosabb az életünknél” - ismétlem el a korábbi szavait. - De az én elmúlt éveim nem erről szóltak, nem egy önként meghozott áldozatról, hanem kudarcokról, veszteségről, reménykedésről és reményvesztettségről. Arról, hogy újra és újra próbálkoztam eljutni hozzád, de folyton falakba ütköztem, próbáltam megérteni, mi történt, reménykedtem, hogy ez a rémálom másnapra végre véget érhet, de minden nappal csak messzebb sodródtam tőled. És TE döntöttél így... TE döntöttél erről, hogy így kell élnem – lököm meg a mellkasát haragosan, egymás után kétszer is. - És most azt mondod, hogy veszélyben az életem, és bezársz ide, a föld alá, napokra, aztán ki tudja, hogy mi lesz ezután!? - taszítok rajta egy újabbat, bár nem olyan erősen, mint igazából szeretném. A bennem dúló feszültségnek egy töredékét borítom rá csupán, és azt hiszem, egyedül az tart vissza, hogy már egyébként is megsérült. - Mégis hogy akarod ezt helyrehozni? Hogy lehetne? És miért nem vonhatjuk bele a rendőrséget? Vagy az FBI-t? Miért nincs itt más, aki segítene? Miért csak ketten vagyunk? - tárom szét a karjaimat ingerülten, értetlenkedve.

(c)


John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Jonathan Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyPént. Júl. 14 2023, 09:39

You could have been so great, I won't let you slip away. Is there any hope for us left, even a ghost needs a friend. You could have been someone, but you let them into your head. I want you to know this instead, that I see the light in your chest.

Sokáig nem nyitott a felesége felé, amikor fiatalabbak voltak, mert Johnt az esze, míg ezt a csodálatos nőt mindig a szíve irányította. Tetszett neki, tagadni sem tudta volna, ha valaki direkten rákérdez, ezért inkább elszigetelte magát tőle, és azt is elhitte saját magának, hogy Allison idegesítő, túlságosan harsány, és a művészekre jellemző össze-visszaságban úgy sem tudnának soha szót érteni. John a rend, a hazaszeretet, a tisztelet és a becsület nevelésében részesült, és soha sem volt esélye arra, hogy harsány, vagy művészlélek legyen, és ki tudja igazából, mi lett volna belőle, ha máshová, más családba születik?
Mikor pedig nyitott felé, tartott tőle, hogy a munkája majd közéjük áll. Hogy a becsülete egyszer majd az egyéb kötelességei ellen fordítja, ha nem is szándékosan, de természetéből adódóan, és ilyen helyzetbe kerülnek. Vagyis inkább csak hasonlóba, mert arra sohasem számított ő sem, hogy önként börtönbe vonulva majd elárulja az egész családját. Az ő fejében ez nem ezt jelentette, de nem ostoba, és tudja, hogy ez mindenkiben ezt az érzést fogja kiváltani. Az öccsével szembenéznie még ennél is nehezebb lesz majd, ha túljutnak a helyzeten valaha.
Állja mindkét alkalommal, hogy mellkason üti a másik, és már nyúlna a kezéért, hogy finoman visszatartsa ebben, de ekkor rengeteg kérdés társaságában Allison széttárja azokat, és ez megakadályozza abban, hogy ismét hozzáérjen.
Minden kérdés jogos, és egyelőre nincsen mindenre válasza, mert nem volt ideje tökéletes tervvel nekiiramodni New York-nak, miközben a felesége életéért aggódott úgy, mint még soha semmiért. Most kezd csak megnyugodni valamennyire, már nem égeti úgy a torkát a félelem és terror, és igen, muszáj lenne a megoldáson gondolkoznia, de közben Allison is megérdemli, hogy kitöltse rajta a haragját. Ez nem veheti el tőle.
- Belső segítség kell. Daniels ezt megtagadta. - Allison ha valamit, akkor ezt a nevet biztosan ismeri, ő Jonathan felettese, az akcióinak szervezője, a munkájának csoportosítója, az az ember, akiről azt hitte, fontos számára John és a családja, és egyelőre nem tudja mire vélni, hogy parancsba adta, maradjon a másik városban, és mit sem törődött Allison biztonságával.
- Van már ötletem, hogy kivel kellene beszélnem. - Gavin többek között az egyetlen reménye arra, hogy bentről híreket, információkat kapjon, és esetleg meg tudják figyelni azt, aki gyanús, aki többet tudhat, vagy aki elhallgat valamit. Vannak elképzelései, sejtései, de ahhoz, hogy tisztára mossa a nevét, és biztonságban tudjon mindenkit, ez még nagyon kevés.
- Holnap megfigyelem Gavint, rákövetkezőn megpróbálok beszélni vele. Addig itt kell maradnod. - Folytatja, szinte elterelve a témát Allison érzéseiről; nem szándékos, de muszáj elkezdenie kitervelni, hogyan tovább, mert egy pár napig ez a hely tökéletesen biztonságos lesz, de utána már rosszabb, mintha az utcán járkálnának mindenféle álcázás nélkül.
- A harmadik napon tovább kell indulnunk. Ha minden igaz akkor már Gavin segíthet, hogy hova menjünk, és ott meddig maradhatunk. - A mobilitás fontos részlet lesz ebben az egészben, és ő most nyújtja a kezét a másik felé, olyat kérve, amit nem akar, de muszáj lesz.
- Kérlek, add ide a telefonodat. - Ügynökként pontosan tudja, milyen óvintézkedésekre van szükség, és a felesége simjének megsemmisítése a legelsők között van. Az óvóhely előnye, hogy itt bemérni nem tudják, de ha rákapcsolódnak, a korábbi jeleket be tudják mérni aktív sim esetén.
Allison & Jonathan


Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jonathan Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 E5fb7d8f3661b31bf1210c0637c471e0d098e150
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C472bcc59df8309bb1c4c2a423c6047dc2b5758c
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
There is no love without forgiveness, and there is no forgiveness without love.
★ lakhely ★ :
on the run
★ foglalkozás ★ :
FBI special agent, trainer
★ play by ★ :
John Krasinski
★ szükségem van rád ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 55b5101499e5af2fb23202aa307cbb97ac810152
When it's dark as it's ever been
And you feel like you're on your end
I will be there through thick and thin
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 0b29b11bfef985b18e9867e7cda7a482c8f419fc
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyPént. Júl. 14 2023, 10:34
Jonathan && Allison

Am I dreaming? Pinch me to see if it's real 'cause my mind can't decide.

Kiborulok, újra és újra, mert ami történik, mindaz, ami történt, hogy így elárult, az új információk, a tény, hogy veszélyben vagyunk, feldúlták az otthonunk, és be vagyunk ide zárva, egyszerűen túl sok. Dühöngök és kiabálok, és megütöm őt, többször is, pedig ilyet korábban sosem tettem, én nem ilyen vagyok. Mármint olykor lobbanékony vagyok, igen, máskor szeszélyes, általában az érzéseim vezérelnek, és emiatt néha még én sem értem magamat, de alapvetően nem vagyok agresszív. Ám most egy kicsit megőrültem, és azt sem tudom, hogyan kezeljem ezt az egészet, meg az saját érzéseimet, John pedig... Ő csak áll, rezzenéstelen arccal, és minden kérdésemre olyan nyugodt hangon magyaráz, amitől úgy érzem magam, mintha egy dacos gyerek lennék, aki épp hisztizek – bár most sokkal inkább érzem magam egy megsebzett állatnak. És fogalmam sincs, miért idegesít ennyire a higgadtsága. Talán mert alig látni rajta igazi érzelmeket, némi megbánáson kívül, és egyszerűen nem értem, hogy lehet képes erre. Hogyan képes ennyire érzéketlennek maradni, miután az egész életünk a feje tetejére állt. Mintha mindez nem is számítana. Mintha semmi sem számítana.
- Daniels megtagadta? - kérdezek vissza meglepetten, mert ez az infó néhány pillanatra sikeresen kizökkent a felháborodásomból. - Úgy érted... hagyott volna meghalni? - pillantok rá zavarodottan. Ha jól értem, ez történt. Jonathan segítséget kért a felettesétől, és mindazok után, amit tett, amit feláldozott, nem voltak hajlandóak értem jönni. Ettől pedig csak még kiszolgáltatottabbnak érzem a helyzetemet. Lehet, hogy itt és most épp biztonságban vagyunk, de meddig? Ha az FBI nem segít, nyilvánvaló, hogy nem maradhatunk itt sokáig, és utána mi lesz? Hogy fog ez megoldódni? Ha egyáltalán meg fog...
Jonathan tovább beszél, és meg kellene nyugtatnia, hogy van már terve, nem akar egy pillanatig sem tétlenkedni, hogy remélhetőleg Gavint még meggyőzheti, de egyrészt egyelőre nem vagyok túl bizakodó, másrészt továbbra sem értem, hogy csinálja ezt. Hogy tud ennyire elhatárolódni?
Dühösen villantom rá a tekintetem, amikor elkéri a telefonomat, mert sejtem, mire készül vele, és utálom a gondolatot, hogy az utolsó szálat is elvágná, amivel a szeretteimhez kapcsolódhatnék. Ennek ellenére belenyúlok a zsebembe, és átadom neki, bár a szükségesnél kicsit erősebben csapom azt a felém nyújtott kezébe.
- Nem értelek, tudod? A legkevésbé sem értem, hogy vagy képes folyamatosan ilyen nyugodt maradni? Hiszen ez az életünk! Ez nem csak egy átlagos ügy. Ezek mi vagyunk! A mi életünk van veszélyben. Elveszítettünk mindent, és te csak így... - mutogatok az arcára, amin most sincs semmi érzelem, és annyira higgadt és összeszedett, hogy az már magában kiborító. Nem is tudok tovább szembenézni vele, sarkon fordulok, hogy beljebb menjek ebben a pincelakásban, felfedezzem magamnak, mit tartalmaznak a szekrények, próbálok keresni valamit magamnak, amivel leköthetem magam, mert a tétlenkedés fog megölni a következő napokban, amíg ide be leszek zárva. Holnap ráadásul órákig egyedül leszek. - Van itt elsősegélydoboz? - Mert a kocsiból nem hoztuk magunkkal, de gondolom kell itt is lennie valahol.

(c)


John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Jonathan Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyPént. Júl. 14 2023, 13:33

You could have been so great, I won't let you slip away. Is there any hope for us left, even a ghost needs a friend. You could have been someone, but you let them into your head. I want you to know this instead, that I see the light in your chest.

Tényleg nem volt még ideje a részleteket átgondolni, és ezért is zavarja annyira, hogy nem tud ebben úgymond haladni, holott a szíve, vagy, ami maradt belőle tudja, hogy a felesége kiakadása teljesen jogos és meg kell neki adnia. De muszáj volna leülnie, kifújni egy nagyobb levegőt, és kigondolni, hogyan tovább, hiszen az életük múlik rajta, és ha a börtönévek óta az övé nem is érdekli különösebben, Allisont senkinek nem adja, ebben egészen biztos, és pontosan ezért rohant haza ilyen tempóval.
Amikor Allison kimondja az egyébként nyilvánvalót, egy pillanatra elkomorodik a tekintete, ezt követően pedig a szemöldökei szaladnak össze, mintha a felvetés is abszurd lenne, viszont a bőrén a bizsergés inkább arra engedi következtetni, hogy a felesége beletrafált valamibe, amire ő eddig nem is gondolt. Abszurd kissé a felvetés, de az egész helyzet az, ha kívülről vizsgálja, és valóban furcsa volt neki is, amiért két ügynököt sem volt hajlandó kiküldeni a feleségéhez, csak, hogy megbizonyosodjanak róla, nem lesz baja.
Ez lett volna a logikus, hiszen így John is a helyén marad, és Allison is biztonságban van. Mégis nemet mondott.
- Állítása szerint nem te voltál a célpont, hanem én, és ezzel akartak volna visszacsalogatni a városba. De már tudjuk, hogy ez nem így volt. - A fejében a fogaskerekek elkezdenek szépen dolgozni, ahogy minden üggyel kapcsolatban tették, amikor Johnt elkapta a gépszíj, és a fókusza végre oda volt képes kerülni, ahol szükség volt rá. Lehet nem is annyira egyszerű ez az egész, mint gondolta volna, és lehet, hogy túlmutat Igoron, és a bosszúján is, de ebben csak Gavin tud majd segíteni, és Jennifer, de őt majd fel akarja hívni, ha Gavin megszerezte a számát. Hárman talán képesek lesznek utánajárni.
Nem válaszol először egyetlen feltett kérdésére sem Allisonnak, mert meglehet, hogy nem tud rájuk válaszolni. Ő ilyen, gondolja; így programozták, ilyen közegbe született, ezt tanulta minden őt körülvevő férfi példától, az öccse is ilyen.. csak ő talán többet volt képes már születésétől kezdve élni, mint Jonathan, de az ő vállát soha nem is nyomta az elsőszülött fiúk átka egy rendőrcsaládban. Colton csinálhatott volna bármit az életével, ő döntött a DEA mellett, rajta a nyomás már nem volt akkora. Most már, hogy John úgymond nincsen, talán már nagyobb lett rajta is.
Legközelebb az elsősegély doboznál hajlandó nem robotként, de emberként viselkedni, amikor is előkeresi azt a fürdőszoba szekrény tetejéről, ahol megtalálja, és visszasétálva a másikhoz kezdi érezni a fájdalmat a vállában, ahol a pólóját áztatja a vér még mindig, de nem olyan mértékben, hogy veszélyes legyen ránézve. El is feledkezett teljesen arról, hogy majdnem meglőtték, és hálás, amiért ez tényleg egy közeli majdnem lett végül, mert ha meglőtték volna, akkor mindennek vége.
Leteszi az ágyra a dobozt, és leveszi magáról a pólót, hogy levegő érje a sebet, a pólót pedig úgy hajtogatja össze, hogy a véres része belülre kerüljön, így pedig egyszerűen le tudja tenni arra az éjjeliszekrényre, ami a két ágy közé lett betéve.
- Segítesz nekem? - Kérdezi halkan, maga sem tudja, hogy miért, hiszen meg tudná oldani egyedül is. Talán ő sem akarja mindenáron fenntartani ezt a hatalmas szakadékot kettejük között, illetve tartozik még néhány válasszal az imént feltett kérdésekre, és most már talán kész arra, hogy szolgáljon velük olyan módon, ahogy a másik megérdemli tőle.
Allison & Jonathan


Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jonathan Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 E5fb7d8f3661b31bf1210c0637c471e0d098e150
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C472bcc59df8309bb1c4c2a423c6047dc2b5758c
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
There is no love without forgiveness, and there is no forgiveness without love.
★ lakhely ★ :
on the run
★ foglalkozás ★ :
FBI special agent, trainer
★ play by ★ :
John Krasinski
★ szükségem van rád ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 55b5101499e5af2fb23202aa307cbb97ac810152
When it's dark as it's ever been
And you feel like you're on your end
I will be there through thick and thin
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 0b29b11bfef985b18e9867e7cda7a482c8f419fc
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyPént. Júl. 14 2023, 15:57
Jonathan && Allison

Am I dreaming? Pinch me to see if it's real 'cause my mind can't decide.

- Áhá – bólintok, de szerintem így is érezhető a hangomból, hogy ezt a választ nem igazán találom kielégítőnek. Hisz még ha igazuk is lett volna, ha valóban csak csapdát akartak állítani Johnnak, nem lett volna akkor is kötelességük gondoskodni róla, hogy biztonságban legyek? Meggyőződni arról, hogy a fenyegetés nem valós-e? Nem tartoztak neki ennyivel? - És most... miattam ellenszegültél egy parancsnak? - Ha Daniels szerint velem akarták a férjemet csapdába csalni, feltételezem, elvárták volna tőle, hogy ne sétáljon bele, maradjon nyugton. Gondolom emiatt kell most olyan embert keresnie az FBI-on belül, akiben megbízik, és aki segít neki tisztázni a helyzetet. Remélem, hogy így lesz, remélem, hogy sikerül megoldani mindent, de közben... ez az egész egyelőre túl sok, és a gondolat, hogy amiatt, mert engem védett, akár tényleg bajba vagy vagy ezúttal valóban börtönbe is kerülhet, egyszerűen őrület. Hisz ez az egész szituáció már így is épp elég bonyolult. Danielsnek kötelessége lett volna segíteni, ahelyett hogy újabb problémákat okoz nekünk.
De nem tudok most foglalkozni mindezzel, sem Jonathan robotszerű viselkedésével, és folytonos hallgatásával. Azzal, hogy úgy tesz, mint akinek fájdalmat okoz a beszéd, és csak akkor szólal meg, ha tényleg muszáj. Keresnem kell valamit, amivel lefoglalhatom magamat, a gondolataimat, hogy egy kis levegőhöz juthassak. Egyik szekrényt nyitom a másik után, de az elsősegély dobozt nem találom – ami érthető, hisz mint kiderül, azt a fürdőszobában helyezték el.
Nem megyek azonnal közelebb, mikor John előhozza, és leteszi az ágyra, de még akkor sem, mikor leveti a pólóját, majd katonásan összehajtogatja azt. Csak figyelem őt, alig észrevehetően végigpillantva rajta, a pólótlan alakján, majd egy kicsit le kell hunynom a szemeimet, mert visszatérnek az emlékek az utolsó pillanatokról, amikor a karjaiban tartott, mikor utoljára megérinthettem, illetve ő engem. Úgy tűnik, mintha egy egész örökkévalóság telt volna el azóta, és annak ellenére, hogy még mindig, most is, ugyanannyira vonzódom hozzá, és már túl régóta szorítja a szívemet a hiánya érzése, jelenleg mégis helytelennek tűnik ilyesmire gondolnom. Ami nem fair, hisz még mindig a felesége vagyok. De minden annyira zavaros, és elsősorban azzal kellene éppen foglalkoznom, hogy a sérülését ellássuk. Amiben természetesen segíteni akarok, nem csak azért, mert erre kér, és nem is azért, mert kell valami, amivel lefoglalom magamat, hanem mert amúgy sem lennék képes tétlenül nézni, ahogy egyedül kínlódik ezzel.
Közelebb megyek, leülök mellé, az ölembe veszem a dobozt, majd átvizsgálom a tartalmát, és elkezdem kiválogatni belőle azt, amire szükségem lesz. - Mielőtt... bevonultál a börtönbe, talán nem beszélhettél arról, hogy min dolgozol, de... most már én is érintett vagyok. - szólalok meg még mindig a dobozban válogatva. Aztán kiveszek egy darab gézt, kibontom, és fertőtlenítőt locsolok rá. - Elmondod végre, hogy mi ez az ügy? Hogy ki akar nekünk ártani? - pillantok John szemeibe, mielőtt elkezdeném finoman letisztítani először csak a sérülése körüli részeket, óvatosan haladva egyre közelebb a sebéhez.

(c)


John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Jonathan Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptySzomb. Júl. 15 2023, 07:03

You could have been so great, I won't let you slip away. Is there any hope for us left, even a ghost needs a friend. You could have been someone, but you let them into your head. I want you to know this instead, that I see the light in your chest.

Nem csak, hogy parancsot szegett Allison kedvéért, önbíráskodott is, hiszen rendőri jelenlét nélkül ártalmatlanított egy rátámadó bűnözőt, amit be lehetne tudni önvédelemnek, de mivel megtagadta a tanúvédelem feltételeit, és a közvetlen felette parancsát, ezt nem fogják ilyen egyszerűen önvédelemnek betudni. Még mindig megtehetné, hogy feladja magát, hátha most már komolyan veszik a történteket, és vigyázni fognak a feleségére, de az, ami az előbb kettejük között Daniels-el kapcsolatban szóba került csak megerősíti a férfit abban, hogy próbálja meg magánakció keretein belül kideríti, mi folyik itt.
- Igen. - Válaszolja anélkül, hogy a fejében lepergett gondolatokat tovább magyarázná, mert Allison semmiről nem tehet, így nem kell a számlájára saját magának felírni a bűntetteket, amiket a férje alig öt és fél óra alatt megtett érte. Ismeri már a másikat, legyen bármilyen dühös, azt, hogy ismét, és ezúttal valós okokból börtönbe kerüljön, nem tudná elviselni, főleg, ha látszólag miatta történt az, pedig ennek az ellenkezője a valós ok; mindent, ami ma történt velük, Jonathan generált, akarva, vagy akaratlanul, az mindegy is.
Végül a kérdését követően leül az ágy szélére, és bár választ nem kap, Allison is csatlakozik, amitől a látható feszültség a testében oldódik egy kicsit. Képtelen szavakba, vagy tettekbe önteni, mennyire nem akarja ezt a hatalmas szakadékot kettejük között, de semmi eszköze nincsen jelenleg arra, hogy megjavítsa a viszonyukat. Ezt a két keze nem fogja helyrehozni, ahogyan a szavai sem, és csak az idő erejében reménykedhet, hogy talán Allison idővel majd úgy nézzen rá, ahogyan régen. Nem ez bántja most a legjobban, de ha lenne erről egy listája, akkor az első néhány pontban már szerepelne, hogy bukott meg mint férfi és mint férj, és ez milyen hatással van az amúgy is darabokban lévő lelkére.
Felemeli a fejét a másik tekintetére, amikor kérdezi őt, pedig még egy csomó másik kérdésére is válaszolni akart, de ennyire ő sem tud koncentrálni, úgyhogy azokra fog most, amik frissen érték őt. Hallgat egy ideig, mintha oda akarna figyelni az információk jellegére, mert államtitkot kiadni is súlyos bűntettnek minősül az országukban, de legalább ezúttal jogosan tudnák hazaárulással megvádolni. Vállalja a lehetőséget, bár szinte képtelenség, hogy a kettejük közötti bizalmas beszélgetés ezt lenne képes később kiváltani.
- Igor Kraskov egy időben állandóan a hírekben volt, főleg, miután lecsukták. - Nem tudja, Allison emlékszik-e arra az időszakra, vagy magára az emberre, hiszen jó néhány évvel ezelőtt volt már ez, de akkor nagyon nagy visszhangot vert a sajtóban, és tényleg mindenki róla beszélt.
- Mi juttattuk börtönbe. - Teszi hozzá a fontos információt, mert ettől az orosz milliárdostól indult el minden. És a mi alatt a régi csapatot érti, aminek Gavin is a tagja volt, akinek a családjával ugye gyakorta összejártak grillezni, és egyéb dolgok miatt is.
- Amit rá tudtunk bizonyítani az szexmunkások hidegvérű meggyilkolása volt, és, hogy néhány fiatal, ártatlan lányt ugyanerre kényszerített, miután behálózta őket. Ezek a lányok, miután börtönbe csukták, elvesztek a rendszerben, és.. - Hiába merev a teste, hiába próbálja tartani magát, a felsőteste röviden, de láthatóan beleremeg a képekbe, amiket Daniels az asztalra vetett előtte, a vérbe fagyott női testekről, akikkel az az állat végzett. John PTSD-vel küzd a börtönévek óta, csak megvan a tulajdonsága, hogy remekül álcázza az érzelmei kilencvenkilenc százalékat.
- Azt kellett kiderítenem, hová kerültek ezek a lányok. Hányan vannak, hogy hívják őket, van-e esély kimenekíteni őket abból a terrorból, amibe kerültek. - Azt is kiderítette egyébként, hogy néhány lány, akiket megölt Igor, hova lettek eltüntetve, és bár tudja, hogy az egész élete ráment, valahol büszkeséggel tölti el, hogy képes volt ennyi életet megmenteni.
- Igor rájött végül, ki vagyok, és bosszút akar állni rajtam. Rajtad keresztül. - Fejezi be a történetet úgy, hogy már nem tud Allison szemeibe nézni tovább, arra pedig, hogy a sebét tisztogatja, szinte fel sem figyel. A felsőtestén egyébként szerzett a börtönben néhány heget, mert az elején egyszer megszúrták, amikor még nem betonozta be a pozícióját odabent, nyomtak el cigarettát a tarkóján, és még néhány apróbb sérülés az, ami emlékezteti majd egész életében, hogy mit is tett valójában.
Allison & Jonathan


Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jonathan Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 E5fb7d8f3661b31bf1210c0637c471e0d098e150
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C472bcc59df8309bb1c4c2a423c6047dc2b5758c
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
There is no love without forgiveness, and there is no forgiveness without love.
★ lakhely ★ :
on the run
★ foglalkozás ★ :
FBI special agent, trainer
★ play by ★ :
John Krasinski
★ szükségem van rád ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 55b5101499e5af2fb23202aa307cbb97ac810152
When it's dark as it's ever been
And you feel like you're on your end
I will be there through thick and thin
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 0b29b11bfef985b18e9867e7cda7a482c8f419fc
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptySzomb. Júl. 15 2023, 10:22
Jonathan && Allison

Am I dreaming? Pinch me to see if it's real 'cause my mind can't decide.

Egyelőre nem tudhatom, John mekkora bajba kerülhet amiatt, hogy a megmentésemre jött, de így is összeszorul a gyomrom a gondolattól, ezért inkább elhessegetem most ezeket a képeket a fejemből. Így is épp elég dolog van, amin rágódhatok, amit meg kell emésztenem, ami miatt aggódhatunk, muszáj bíznom annyira a jövőnkben, a régi barátainkban, hogy ezzel kapcsolatban most lehessek elég bizakodó, és átmenetileg el tudjam engedni.
Nem tudom, hogy John mennyit mondhat arról, ami történik, az ügyről, vagy arról, hogy ki üldöz bennünket, de úgy érzem, most már valóban tudnom kell, amennyit csak tud és hajlandó megosztani velem, mert attól tartok, ha nem tudok legalább egy nevet, bármiféle elképzelést, fogalmat párosítani ahhoz a veszélyhez, ami leselkedik ránk, egész biztosan paranoiássá válok majd, és tartani fogok mindentől, ami egy kicsit is gyanúsnak tűnik. Tehát úgy képzelem, ha tudom, ki akar ártani nekünk, hogy mire képes az illető, majd egy kicsivel könnyebb lesz. De aztán John beszélni kezd, és hamar meginog az ezzel kapcsolatos magabiztosságom.
Felpillantok rá a ténykedésemből, amikor Igor Kraskovot említi, mert ismerősen cseng a név, de nem tudom mihez párosítani az emlékeimben, amíg nem folytatja a mondandóját. Ám akkor először csak megremeg a John vállát tisztogató kezem, majd pár pillanatra vissza is ejtem az ölembe. Olykor, ha ilyen dolgokba belegondolok, nehéz elfogadni azt is, hogy ilyen rémes, kegyetlen emberek egyáltalán létezhetnek ebben a világban, ám a tény, hogy ez a fickó most a nyomunkban van... Vennem kell egy mély levegőt, mielőtt folytatnám a rászáradt vér letisztítását John karjáról. És csak miután újra rá koncentrálok, veszem észre azokat az apró jeleket, amiket kifelé sugároz: ahogy megfeszül, majd alig észrevehetően megremeg a teste, ahogy megváltozik a légzése... Régen már elég jól tudtam olvasni ezekből is, ám most, azt hiszem, újra meg kell tanulnom, mert a látszólagos érzéketlenség mögött egyértelműen sokkal több van, mint bárki gondolná. Régen jól tudtam ezt, csak... Az elválásunk előtti időkben már ő maga is sokkal nyitottabb és közlékenyebb volt, nem kellett rajta túl gyakran gyakorolni a képességeimet. Most azonban mintha zárkózottabb lenne, mint valaha. Valószínűleg a látszat ellenére jobban meggyötörte az elmúlt pár év, mint gondoltam. Valójában pont az érzelemmentes látszat az, aminek aggasztania kellene, csak ezt nem mindig egyszerű tudomásul venni, amikor épp érzéseket akarok kicsikarni belőle.
Mire John befejezi a mondandóját, kicsit elfog a bűntudat amiatt, ahogy az imént beszéltem és bántam vele. Ettől még fáj, ami történt, és továbbra is úgy érzem, elárulta a bizalmamat, de... mostanra jobban megértem, miért tette. Már könnyebben el tudom képzelni, milyen terhet cipelt hónapokon keresztül, és miért szánta rá magát a cselekvésre, vállalva a bonyodalmakat. - És ugye sikerült? - kérdezem visszafojtott hangon.
Közben végzek a seb kitisztításával, és éppen új gézt veszek elő, amivel majd leragaszthatom, amikor feltűnik egy korábban sosem látott heg a mellkasán. Eddig túlságosan belemerültem a sérülése ellátásába, meg a mesélésébe, és csak most veszem észre a változást. Habozom egy pillanatra, de aztán felemelem a kezem, és mutatóujjammal finoman végigsimítok a hegen. És akkor  tűnik csak fel, hogy több ilyen is van rajta. - Ezeket is ő művelte veled? - kérdezem halkan, miközben már egy másikat érint az ujjam.

(c)


John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Jonathan Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptySzomb. Júl. 15 2023, 21:47

You could have been so great, I won't let you slip away. Is there any hope for us left, even a ghost needs a friend. You could have been someone, but you let them into your head. I want you to know this instead, that I see the light in your chest.

Nem egy kiképzést kapott azt illetően, hogy az ilyen és ehhez hasonló képeket képes legyen a helyükön kezelni, a gondolat azonban, hogy milyen kegyetlenségeket élhetnek át ártatlan nők, nos, semmilyen gyakorlattal, vagy acél idegrendszerrel nem volt megmásítható. Közömbös próbált lenni először, és úgy tűnt, ez működik, de amikor felajánlották neki a tégla akció lehetőségét, erre már nem volt tovább képes. Ha csak eszébe jutott, hogy rajta múlik a sorsuk, hogy csak igent kell mondania, és akkor az esély már adott a menekvésre, hogyan tudott volna megülni az ő kényelmes életében?
Talán egyszer meg fogja tudni fogalmazni, hogy ez nem azt jelenti, hogy nem szereti a feleségét, és idegeneket választott helyette, csak tudta, hogy ha nem lesz, Allison akkor is biztonságban, kényelmes ágyban, őt szeretettel körülvevő közegben kell megbirkózzon azzal, amit okozott, míg ezek a nők talán ki sem kerülnek élve a rendszerből, és majd kínok kínjának közepette éri őket a vég, mert senki nem gondolt rájuk.
A kérdésre egy fáradt mosoly akarna az arcára szökni, de nem történik meg, mert ezt nem engedi meg magának most. A mosoly nem a büszkeségének szólt volna, hanem a megkönnyebbülésnek, hogy..
- Igen, sikerült. Három év alatt az összes lányt megtalálták és kihozták. - Néhányszor, amikor egyedül volt már az új helyen, és ebbe belegondolt, megengedte magának, hogy zokogás járja át a testét, hogy a feszültség egy részét egészséges módon képes legyen kiadni magából. Most csak megfeszül megint a felsőteste, ahogy ennek is próbálja az útját állni, ami viszont ezután következik, attól egy kicsit meg is fagy minden tagja.
Csak álmaiban merte remélni, hogy Allison majd megérinti őt bármilyen formában ismét, ezért amikor hirtelen megtörténik, nem igazán tudja a helyén kezelni a dolgot. Egy pillanatra annyira villog az elméjében a veszélyt jelző piros lámpa, hogy elfordítja a fejét, nem szégyenből, hogy olyan hegek borítják a testét, amiket a másik még nem látott, csak az egész helyzettől, mert nem akar, nem lehet érzelmes, amíg nem tesz pontot az ügy végére, mégis olyan erővel akarnak feltörni belőle, mint talán még soha életében.
Nehezen, de kiengedi magából az eddig bent tartott levegőt, visszafordul Allison felé, és bár a szemét még nem tudja keresni, óvatosan a kezéért nyúl a mellkasán, és amikor megfogja, az ajkához emeli, és csókot nyom rá, ha engedi neki.
- Igen. - Válaszolja röviden, mert ha ennél jobban magyarázza, akkor lehet összetör az évek alatt elfojtott nyomás alatt. A hátrányos helyzete többszörösen volt az, hiszen egyedül helyezték a program alá, és senki nem akadt, akivel beszélni tudott volna, és nem is gondoskodott Daniels semmilyen mentálhigiénés segítségről. Erről csak most jut eszébe, hogy egy újabb furcsa tényező a felettesét illetően, hisz legyen akármilyen jó ügynök, és bátor férfi, senkinek nem tiszte öt évet úgy cipelni a hátán, mintha nem az egész élete szakadt volna össze a tetteitől.
- Tudom, hogy ez most nem jelent sokat neked, de... - Nem tudja, mit akar mondani pontosan, mert ő nem az a fajta, aki ezerszer végiggondol egy mondatot, hogy az tökéletesen legyen megfogalmazva. Lehet, életében most először tesz hasonlót, legalábbis a furcsán hosszú szünet, amit tart, erre enged következtetni. - .. te tartottál életben odabent. - Végül nem lesz tökéletes, amit mondani akar, mert rájön, hogy nem ez a célja vele. Csak azt akarja, hogy tudja, mennyit jelent neki még most is, és fog egész életében, akkor is, ha válás mellett dönt Allison, mikor ennek az egésznek vége. És John úgy gondolja, erre lehet kettejük között jelenleg a legtöbb esély.
Allison & Jonathan


Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jonathan Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 E5fb7d8f3661b31bf1210c0637c471e0d098e150
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C472bcc59df8309bb1c4c2a423c6047dc2b5758c
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
There is no love without forgiveness, and there is no forgiveness without love.
★ lakhely ★ :
on the run
★ foglalkozás ★ :
FBI special agent, trainer
★ play by ★ :
John Krasinski
★ szükségem van rád ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 55b5101499e5af2fb23202aa307cbb97ac810152
When it's dark as it's ever been
And you feel like you're on your end
I will be there through thick and thin
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 0b29b11bfef985b18e9867e7cda7a482c8f419fc
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyVas. Júl. 16 2023, 00:47
Jonathan && Allison

Am I dreaming? Pinch me to see if it's real 'cause my mind can't decide.

Feszülten, szinte lélegzetvisszafojtva várom Jonathan válaszát az áldozatokkal kapcsolatban, és csak akkor fújom ki a levegőt lassan és halkan, amikor megadja azt. - Jó. Az jó. - Bólintok is, de nehéz most ezzel kapcsolatban bármi mást vagy többet reagálnom. Annyi az új, feldolgozás alatt álló információ már a fejemben, hogy nem is erőlködöm, de őszintén megkönnyebbülök, hogy nem volt hiábavaló az áldozata. Hogy mindabból, ami történt, végül tényleg valami jó is kialakult, és az a sok lány megmenekülhetett. Bár lehet, hogy ez ránk nézve valami igencsak rosszat jelent, a sikeres küldetés Igor Kaskov számára egyenlő a véres bosszúval, és ugyan a legkevésbé sem vágyom rá, hogy az elmúlt öt év után konkrétan az egész életünket is elvegyék, mégis egy pillanatra végigfut az agyamon, hogy ha végül úgy végezzük, legalább akkor is megérte. Sötét gondolatok ezek, olyanok, amikhez nem vagyok hozzászokva, de ez a nap már ilyen: sötét, kiszámíthatatlan, lehetetlen.
Igyekszem ismét John sérülésére fókuszálni, de az újonnan felfedezett hegek magukra vonják a figyelmemet, és nem tudom megállni, hogy ne érintsem meg őket. Eltelt öt év anélkül, hogy láttuk volna egymást, beszélhettünk volna, megérinthettük volna egymást, és most egyszeriben itt van... a testén viselve ennek az időszaknak a nyomait... Én pedig úgy érzem, újra meg kell ismernem őt, kívül és belül egyaránt.
A reakciója, ahogy elfordítja a fejét tőlem, először váratlanul ér, zavartan ráncolom a homlokom, de aztán hirtelen megértem. Vagyis azt hiszem, hogy értem. Valami azt súgja, nem csak hogy nem számított a közeledésemre, de... a mögöttünk levő években lehetséges, hogy nem is tapasztalt másmilyen érintést, közeledést senki felől, azon kívül, aminek a nyomait most magán viseli. Sem a börtönben, sem utána nem volt senki, aki törődött volna vele. Jonathan sosem volt tipikusan barátkozós fajta, óvatosságból – vagy nevezhetjük szakmai ártalomnak – falakat épít maga köré, és ritkán enged bepillantást azok mögé bárkinek is, nehezen enged magához közel másokat. És belegondolva, hogy évekig egy küldetésben élt, folyamatos veszélyben... folyamatos készenlétben... Istenem! Most értem csak meg igazán a viselkedését, a zárkózottságát. És miközben ő felemeli a kezemet, hogy a szájához érintse, a szívem fájdalmasan szorul össze miatta, a szemeimbe pedig könnyek gyűlnek. Az érzéseimet pedig csak fokozza a vallomásával, amiből nem csak azt értem meg, hogy még mindig fontos vagyok neki, hogy mindig az voltam, hanem megerősít abban is, hogy túl kellett élnie odabent. Hogy azok az évek a munkáról és szó szerint a túlélésről szóltak. És szeretnék mondani valamit, bármit... legalább csak egyetlen jó szót, de az érzések már egyszerre szorítják a mellkasomat, a torkomat, marják a szemeimet... és végül kitör belőlem a zokogás. Egyedül csak arra vagyok képes, hogy a fejemet lehajtva megszorítsam a kezét, amivel az enyémet érintette, szinte kapaszkodom bele, miközben az egész testem rázkódik. Minden... minden sokkal rosszabb, mint az évek alatt elképzeltem. Ez az egész helyzet, az elmúlt időszak, amiken keresztül kellett mennie, a tény, hogy vadásznak ránk, hogy az FBI, amit sok éven át hűségesen szolgált, nem áll mellette, amikor szüksége lenne rájuk, mindannak ellenére sem, amiket tett... És még nem is tudja, mit veszített még, amikor hátra hagyott bennünket... Jelenleg erősen kétlem, hogy valaha képes leszek elmondani neki... már nem csak magam miatt. Miatta sem tudnám megtenni, és ráhelyezni ennek a súlyát.

(c)


John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Jonathan Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyHétf. Júl. 17 2023, 09:28

You could have been so great, I won't let you slip away. Is there any hope for us left, even a ghost needs a friend. You could have been someone, but you let them into your head. I want you to know this instead, that I see the light in your chest.

Tudja jól, mennyire nem igazságos tőle, amiért ennyi információval sújtja le a feleségét, de John mindig is egy őszinte ember volt, és bár akart eleinte találni kiskapukat, amiknek hála talán a felét is elég, ha elmondja Allisonnak, ez most már valahogy képtelenségnek tűnik. Minden szóhoz, ami elhagyta az ajkait joga van, akkor is, ha ezek a szavak azt váltják ki belőle, ami végül történik.
Jonathan régebben kifejezetten viszolygott tőle, ha valaki a környezetében sírni kezdett; az apja sosem engedte neki és Coltonnak, hogy ilyen formában könnyítsenek a lelkükön, ezért ő felnőtt korára nem tudott már semmitől sem sírni. Pontosan emiatt azt hitte, ez gyengeség, ez nem járható út, ez nem megoldás, és nem is tudott segíteni senkin, akit annyira elfogtak az érzelmei, hogy könnyekben adja azokat ki magából. Mint egy csökött farönk, olyan volt Allison előtt, de az ő érzelmei annyira érdekesnek bizonyultak, hogy meg akarta őket érteni, és amikor sikerült jött rá, mennyire nem volt egészséges a mentalitás, amiben nevelték.
Hiába telt el öt év, hiába érte mindkettejüket annyi fájdalom, hiába zárkózott vissza oda, ahonnan a felesége kicsalogatta, a könnyei egy percig sem zavarják. Tudja már, érti, mi okozta azokat, tudja, hogy az ő feladata eltüntetni őket, és ez már nem ijesztő, nem úgy, mint régen. És ezt csak ennek a csodálatos nőnek köszönheti.
- Allison.. - Szólítja halkan és meglepően gyengéden a nevén a másikat, miközben mozdul egy kicsit, hogy magához tudja őt ölelni, de úgy, hogy ne a sebéhez érjen hozzá közben. Nem csitítgatja közben, nem is simogatja, arra még talán nem képes a lelke, de határozottan fogja, hogy ha csak egy percre is, de biztonságban érezze magát, miközben mindkettejük élete veszélyben van jelenleg. Tudja, hogy megoldja majd, meg kell tudnia oldani, ami történik, és akkor Allison visszatérhet egy normálisnak titulált életbe, vele, vagy nélküle.. az előbbit szeretné, de az utóbbit sejti.
- Sajnálom, hogy ennyi fájdalmat okoztam. - Már képes rá, hogy őszintén, szívből jövően mondja ki a szavakat, hiszen nem lehet ez másként. Nem robot, Allison óta már nem, csak még nem dolgozta fel az elmúlt öt évet, hiszen lehetősége sem volt rá. Ahogy a feleségének sem.
- Megígérem, hogy megoldom a helyzetünket. - Nem szokott sohasem a levegőbe beszélni, ahogy egy ilyen mondatot sem mondana ki őszintén, ha nem gondolná, hogy tényleg meg tudja csinálni. A feleségénél jobb mozgatóerőre nincs is szüksége, mert nála fontosabb ember nincs John számára ezen a világon, és ha érte nem lenne erre képes, akkor mégis kiért?
Allison & Jonathan


Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jonathan Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 E5fb7d8f3661b31bf1210c0637c471e0d098e150
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C472bcc59df8309bb1c4c2a423c6047dc2b5758c
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
There is no love without forgiveness, and there is no forgiveness without love.
★ lakhely ★ :
on the run
★ foglalkozás ★ :
FBI special agent, trainer
★ play by ★ :
John Krasinski
★ szükségem van rád ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 55b5101499e5af2fb23202aa307cbb97ac810152
When it's dark as it's ever been
And you feel like you're on your end
I will be there through thick and thin
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 0b29b11bfef985b18e9867e7cda7a482c8f419fc
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyPént. Júl. 21 2023, 16:43
Jonathan && Allison

Am I dreaming? Pinch me to see if it's real 'cause my mind can't decide.

Úgy érzem, most kicsit összeroppanok a ma történtek súlya alatt, illetve mindaz az információ alatt, amiket megosztott velem, és ezt csak tetézi, amikor kezdem megérteni Jonathant, a viselkedését. Azt, amilyen távolságtartó és zárkózott az első pillanattól kezdve, hogy belépett utánam a konyha ajtaján. Fáj a szívem érte, ha belegondolok, miken kellett keresztülmennie az elmúlt években, és bár egy részem még így is neheztel rá, és megingott a bizalmam felé, mégis bűntudatot érzek amiatt, ahogy a korábban beszéltem vele. Mindent összevetve elmondhatom, hogy teljesen össze vagyok zavarodva a saját érzéseimtől, amelyek szinte megfojtanak, talán szükségem volna egy szusszanásnyi időre, hogy mindent meg tudja emészteni, elrendezni magamban, ám egyelőre még nem tartok ott, nem tudom összeszedni magamat, és a zokogás kontrollálatlanul szakad ki belőlem. A könnyeim fátylán át pillantok fel Johnra, amikor a nevemen szólít, aztán átkarol, én pedig az ölelésében még egy kicsit elengedem magam. Azt hiszem, tényleg szükségem volt erre – a sírásra, és arra is, hogy néhány pillanatig szorosan tartson, hogy belélegezzem a megnyugtatóan ismerős illatát. Ám én csak lassan oldódom, fűzöm a dereka köré a karjaimat, és hajtom a vállára a fejemet. Viszont amikor végre elfogynak a könnyeim, valóban kicsit könnyebbnek érzem magam.
A szavait hallva picit távolabb húzódom tőle, de mielőtt még teljesen kibontakoznék az öleléséből, a jobbomat finoman az arcára simítom. Az arcát fürkészem, további változásokat keresek, az elmúlt öt év nyomait, amiket eddig esetleg még nem vettem észre rajta, aztán a tekintetem megállapodik a szemein. - Tudom, hogy komolyan gondolod... - felelem halkan. Elhúzódva leeresztem a kezeimet, hogy újra közelebb vegyem az elsősegély dobozt, és befejezzem végre a sérülése ellátását. - De félek – ismerem be az előbbinél is halkabban, ujjaim között már egy újabb gézdarabbal. - Nem csak amiatt, mert veszélyben van az életünk. Sok mindent helyre kell hozni a Kaskov ügyet leszámítva is – sóhajtok egy kisebbet. Ha ezt túléljük, és a bűnösök mind rács mögé kerülnek – és nyilvánvalóan ez egy elég nagy HA – Jonathannak akkor is tisztára kéne mosnia a nevét, kikerülnie a börtönt, és... és ha még lesz is ekkora szerencsénk, hogy mindez sikerüljön, akkor is nagyon sokat kell majd dolgozni a kapcsolatunkon is, hogy újra működjön. Működött egyáltalán valaha...? Visszatekintve már ebben sem vagyok biztos, a történtek fényében, de most minden olyan zavaros egyébként is, és... Én még mindig szeretem, de nem látom ennek az egésznek a végét, a fényt az alagút végén. Minden borús, sötét és ijesztő.
Nagyot nyelek, mielőtt elővenném a kötszert, illetve jódot locsolok a gézlapra, aztán ismét csak John sebére koncentrálok egészen addig, amíg be nem fejezem a bekötözését. - Kész.

(c)


John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Jonathan Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyHétf. Júl. 24 2023, 20:24

You could have been so great, I won't let you slip away. Is there any hope for us left, even a ghost needs a friend. You could have been someone, but you let them into your head. I want you to know this instead, that I see the light in your chest.

Abban a tudatban élt eddig - hiszen az apja, és a munkája is ezt követelték meg tőle -, hogy mint ügynök ő bármire képes. Félelem nélkül ugrott volna a múltban golyó elé, hogy életeket mentsen, félelem nélkül tört rá bűnözőkre olyan lakásokban, amikről nem tudták, hogyan néz ki belülről, kinek hány fegyvere van, ebből mi van elérhető távolságban, sorolhatná. A félelemérzete egészséges volt, de tette a dolgát, meg amit a hazája megkövetelt tőle, és bár törődött a következményekkel, úgy érezte, azok nem lehetnek, hiszen ő bármire képes.
Ami most történik az egyszerre támasztja alá, és rombolja le ezt az elképzelést, hiszen csak akkor élhetnek ismét normális életet, ha tényleg mindenre képes, mégis, úgy érzi, valami egészen érdekes és nagyon veszélyes húzódik a háttérben. Ez el van előle egyelőre rejtve, és az ő dolga, hogy megtalálja a válaszokat, de ha a megérzése jó, akkor lehet, hogy éveken át rászedték, akkor viszont a mindenből, amire képes, hirtelen semmi lesz.
A cél ott lebeg a szemei előtt, és csak annyi időre teszi félre, amíg megengedheti magának, hogy a feleségét vigasztalja. Nem erős érzelmek terén, gyakran tart is tőle, hogy reagáljon rájuk, hiszen annyi arcuk van, ő keveset ismer belőlük, így pedig mindig ott a lehetőség, hogy megüti, megégeti, megalázza magát valahogyan. De nem Allisonnal, hiszen ő olyan, mintha neki formázták volna, és teljesen ostoba volt, amiért annyi éven át ezt nem vette észre. Vele meg akarja élni azt, ami a mai napon a nyakukba szakadt, nem akar már menekülni, és csak azért lesz lehet perceken belül megint merevebb, mert csak így tud "dolgozni" és a feladatra koncentrálni.
Annyi éven át érezte a másik hiányát, hogy amikor most eltávolodik tőle, az szabályosan rosszul esik a lelkének, de természetesen a vonásaiból erre nem lehetne következtetni egyáltalán. Allisonnak teljesen igaza van abban, amit mond, és igazából John úgy gondolja, Kraskov lesz az egyszerűbb falat. Ügynöknek tényleg kiváló, férjnek azonban csapnivaló a jelenlegi álláspont szerint.
- Tudom. Szeretném helyrehozni mindkettőt. - Mondja csendesen, de még nem bújik vissza azonnal a páncélja mögé, hiszen nincsen rajta póló, így egyelőre teljesen védtelen a másik előtt. A pszichológia azt tanítja, hogy aki védekezni akar - akár fizikailag, akár mentálisan, lelkileg -, az mindig a mellkasát fogja védeni, hiszen ott vannak a legfontosabb létfenntartó szervek, mint a szív, a tüdő. Egy reflex, amikor valaki bántó szavakat hallva karba teszi a kezeit, mert ezeket a szerveket védi, miközben igazából mentálisan kellene védekeznie, mégis van ennek is fizikai kivetülése. John nem tesz ilyesmit, csak egyenes háttal ülve, szabadon hagyva ezt a részt hagyja a feleségének, hogy befejezze a kötözést. A fájdalomból nem érez semmit, mert voltak már dolgok, amik sokkal jobban fájtak neki.
- Köszönöm. - Néz még a másikra, és legszívesebben úgy az arcára simítana ő is, ahogyan Allison az előbb vele tette, de már épül vissza a páncél is, ahogy a pólóját visszaveszi magára.
- Mit gondolsz, tudnál most pihenni? Elég késő van, és ha bármikor holnap hirtelen menni kell, szeretném, ha kipihent lennél. - Három napot hajlandó a városban maradni, tervvel, vagy anélkül, megoldással, vagy anélkül, de tovább fognak menni ezt követően. De ha hirtelen rájuk találnak, vagy elront valamit, és rohanni kell, Allisonnak minden energiájára szüksége lesz, ahogy mostantól már mindig.
Allison & Jonathan


Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jonathan Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 E5fb7d8f3661b31bf1210c0637c471e0d098e150
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C472bcc59df8309bb1c4c2a423c6047dc2b5758c
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
There is no love without forgiveness, and there is no forgiveness without love.
★ lakhely ★ :
on the run
★ foglalkozás ★ :
FBI special agent, trainer
★ play by ★ :
John Krasinski
★ szükségem van rád ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 55b5101499e5af2fb23202aa307cbb97ac810152
When it's dark as it's ever been
And you feel like you're on your end
I will be there through thick and thin
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 0b29b11bfef985b18e9867e7cda7a482c8f419fc
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyHétf. Júl. 24 2023, 22:51
Jonathan && Allison

Am I dreaming? Pinch me to see if it's real 'cause my mind can't decide.

Túlcsordulnak bennem az érzések a döbbenettől a félelmen, fájdalmon, reményen és reménytelenségen át némi haragig és örömig, ami végül könnyek formájában próbál kitörni belőlem, és bár John ölelése átmenetileg segít ezen, megnyugtat, közben felhoz újabb, felkavaró érzéseket is. Hisz már csak a tény miatt is nehéz ez a pillanat, hogy milyen régen tarthatott így utoljára a karjaiban. Talán emiatt jönnek belőlem ilyen őszintén a szavak, és ismerem be, hogy félek. Annyi mindentől félek jelenleg kettőnkkel kapcsolatban, közel sem csupán a ránk leső veszély miatt. De azt hiszem, közben akarva-akaratlanul elárulom azt is, hogy szándékomban áll helyre hozni a dolgokat. Hogy ha mindezen az őrületen túl leszünk, valószínűleg még adnék egy esélyt magunknak. Persze tudom, hogy nem lesz egyszerű, tartok is tőle, hogy nehezebb lesz, mint amivel meg tudunk birkózni, de ahogy az elmúlt öt évben nem adtam fel kettőnket, úgy továbbra sem áll szándékomban.
- Tényleg? - kérdezek vissza leplezetlen meglepettséggel. Reméltem, de hinni egyelőre nem mertem, úgy igazán még végig sem gondoltam annak lehetőségét, hogy ő is ugyanígy érezhet ezzel kapcsolatban. Hiszen egy-egy röpke váratlan gesztust, mozzanatot leszámítva annyira távolságtartó és tárgyilagos. Azt hiszem, csak... azt feltételeztem, hogy ez nem is fog változni, és egyelőre jelét sem mutatja majd annak, hogy kettőnk közös jövőjén is dolgozna még, amíg a veszély el nem hárul.
Bólintok a köszönömjére, és elfojtok egy sóhajt, de megkönnyebbülök, hogy legalább a sebét el tudtam látni, és azzal remélhetőleg már nem lesz gond. Elkezdek visszapakolni utána a dobozba, illetve összegyűjteni azt, ami a szemetesbe való, de megállok félúton a mozdulatban, amikor kérdést szegez nekem.
- Megpróbálhatok pihenni, bár nem tudom, hogy menne-e. - Ismerem be, és ezúttal valóban sóhajtok, nem csak amiatt, mert bizonytalan vagyok a kérdést illetően – félő, hogy egész éjjel a történteken fog majd kattogni az agyam, fogalmam sincs, hogy képes leszek-e egy kicsit is kikapcsolni -, hanem azért is, mert ismét változást érzek Jonathan viselkedésében. Mintha a pólójával együtt visszavette volna a láthatatlan, és egyben áthatolhatatlan páncélját is.
- Ezeket a ruhákat le kellene cserélnem még, ugye? Már csak a poloskák miatt is – mutatok magamra, mert arra még nem került sor, hogy ezeket is ellenőrizze. A dobozt félretéve a bőröndömhöz megyek, és előszedek belőle néhány ruhadarabot, amibe átöltözhetek. Egy zuhany sem ártana, mármint lehet az segíthetne is kicsit valóban lenyugodni. Legalábbis átmenetileg. - De ugye te is fogsz pihenni? - Elvileg ezért vagyunk itt, mert jelenleg csak egy atombiztos bunkerben meri álomra hajtani a fejét, szóval... Nem kétlem, hogy rá is ráférne az alvás, hogy holnapra kellően kipihent legyen.

(c)


John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Jonathan Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyKedd Júl. 25 2023, 21:16

You could have been so great, I won't let you slip away. Is there any hope for us left, even a ghost needs a friend. You could have been someone, but you let them into your head. I want you to know this instead, that I see the light in your chest.

Amikor ma elindult ide, azt azzal a tudattal tette, hogy Allison szabályosan utálja őt, és soha, de soha nem lesz lehetősége ezt helyrehozni. A puszta tény, hogy a felesége szeretné, ha nem csak Kraskovot tenné helyre, hanem azt követően az életüket is, nos.. Jonathan számára jelenleg mindent jelent.
A börtönben minden éjjel úgy hajtotta álomra a fejét, hogy nem volt biztos, reggel még életben lesz; ezért minden alkalommal Allison arcát felidézve volt hajlandó csak elaludni, mert így tudott biztos lenni benne, hogy látja még őt, mielőtt eléri a vég. Szerencsére ez nem történt meg, a kinti világban pedig már kaphatott pár fényképet, amennyiben azt jól elrejtette az új életében, és senki nem látta az új "barátai" közül, nehogy rákérdezzenek esetleg.
Ezért az ágy alatt, egy kisebb dobozban rejtette el, és azt felragasztotta a keretnek alulról.
Jobban kellett volna bíznia a másikban, közben pedig ez nem erről szólt, hiszen bárkit összetörne egy ilyen árulás és hirtelen elválás, közben pedig a bűne sokkal súlyosabb volt egyébként, mint a hazaárulás, hiszen annál sokkal közelebbi, és fontosabb dolgot árult el végül.
Ezért mondja, amit, még ha meg is ígérte magának, hogy páncél mögé rejt majd mindent, és akkor sem húz ki belőle a felesége semmit, ha a helyzet már nagyon necces és érzelmes. De emberből van ő is, és mint férfi, nagyon szereti ezt a csodálatos nőt, ezért megengedi magának, hogy tegyen egy ígéretet neki, nem csak a mostani helyzetre vonatkozólag, hanem az egész hátrelévő életükre.
Utána viszont a valóság arcon vágja, még ha nem is erősen, csak jelzésképpen, hogy muszáj arra koncentrálnia, ami jelenleg előtte van, az pedig Gavin, mint célpont a következő néhány napra. Lehet, ha már nem New York-ban lesznek, hanem vidékre tudnak menni, messze a központtól mind az FBI, mint a bűnözőszervezet részéről, akkor már nem lesz ennyire karót nyelt. Addig viszont szinte muszáj.
A felesége kérdésére ezért csak bólint, aztán a fürdőszoba felé szalad a tekintete, és felállva a másik mellől a saját, hirtelen összedobott ruháihoz igyekszik.
- Átnézem őket, bár ha lenne még rajtad, már megtaláltak volna. -Erősíti meg Allisont abban, hogy mára valószínűleg már nincs min aggódniuk, ettől függetlenül éberen fog aludni, ahogy teszi minden éjjel azóta, hogy ügynök lett. Ez a hivatás megköveteli tőle, hogy mindig figyeljen, hiszen sosem lehet tudni, mi leselkedik rá a sötétben. Ez esetben rájuk.
- Zuhanyozz le, jót fog tenni. Utána aludjunk, mert szükség lesz minden energiára. - Ez most neki nagyon fontos, mert az életük a tét, de főleg a feleségéé, mert a sajátjával régóta nem foglalkozik. Allison biztonsága számára az első számú prioritás, és a helyzetüket tekintve sajnos legalább annyi dolga lesz a következő hetekben, hónapokban a másiknak, mint Johnnak. De a férfi bízik benne, hogy egyszer majd vége lesz az egésznek.
Allison & Jonathan


Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jonathan Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 E5fb7d8f3661b31bf1210c0637c471e0d098e150
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C472bcc59df8309bb1c4c2a423c6047dc2b5758c
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
There is no love without forgiveness, and there is no forgiveness without love.
★ lakhely ★ :
on the run
★ foglalkozás ★ :
FBI special agent, trainer
★ play by ★ :
John Krasinski
★ szükségem van rád ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 55b5101499e5af2fb23202aa307cbb97ac810152
When it's dark as it's ever been
And you feel like you're on your end
I will be there through thick and thin
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 0b29b11bfef985b18e9867e7cda7a482c8f419fc
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 EmptyVas. Júl. 30 2023, 20:24
Jonathan && Allison

Am I dreaming? Pinch me to see if it's real 'cause my mind can't decide.

Bólintok Jonathan szavaira, mielőtt magára hagynám őt. Valóban úgy érzem, jót fog most esni ez a zuhany, a felfrissülés, de ugyanúgy szükségem is van erre a negyed órányi egyedüllétre, hogy egy kicsit magamra maradjak a gondolataimmal. Úgyhogy a ruháimmal együtt felmarkolom az elsősegély dobozt is, annak összerendezett tartalmával, majd elvonulok a fürdőszobába. Ott azonban csak ácsorgok percekig az ajtó belsejének dőlve, és igyekszem felfogni mindazt, ami az elmúlt órákban történt.
Hisz nem is olyan rég még áldott tudatlanságban érkeztem haza az otthonomba egy gyors bevásárlásról kész vacsoratervekkel, és még az a gondolat is teljesen elképzelhetetlennek tűnt, hogy valaki betörhet a lakásomba. Eszembe sem jutott volna, hogy bárki ilyet tenne, hogy lenne bármi értékes, amit elvehetnének tőlem, most pedig... Még a talajt is elvesztettem a talpam alól.
A gondolataim a zuhany alatt sem hagynak nyugodni, de erre számíthattam is. Nincs is jobb hely a világon a gondolkodásra egy zuhanykádnál. Ám ahogy végigzongorázom magamban az eseményeket, legalább valóban egyre fáradtabbnak érzem magam. A sok kettős érzés is rengeteg erőt kivesz belőlem. A tény, hogy örülnöm kéne John visszatérésének... és örülök is, részben... De mindaz, ami vele érkezett... A végén még akár aludni is képes leszek, ha tovább fárasztom magam ilyenekkel... illetve ha képes leszek pár órára kikapcsolni az agyamat, és nem igazán venni tudomást arról, hogy hol vagyok... Bár erre elég kicsi esélyt látok.
Az igazság az, hogy még mindig akadnak kérdéseim, dolgok, amiket szeretnék megbeszélni Johnnal, de tudomásul vettem, hogy a továbbiak miatt pihennünk kell. Lassan én is érzem ennek szükségességét, úgyhogy miután visszatérek hozzá, csak lerakom elé az összehajtogatott ruháimat, hogy átnézhesse őket, ha úgy gondolja – valószínűleg mindkettőnket megnyugtathat a tudat egyébként is, hogy mindent aprólékosan ellenőrzött –, aztán egy halk „Jó éjt” után minden további nélkül elfoglalom az egyik ágyat. Bár elismerem, a ránk telepedő némaságban sötétségben a történtek ellenére először csak az jár a fejemben, milyen furcsa, hogy ennyi idő után itt vagyunk együtt, egy karnyújtásnyira egymástól, mégis külön ágyakban, mintha egy mély szakadék húzódna közöttünk. És ettől ismét elönt a szomorúság.

(c)


John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Jonathan Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: John & Ally | Am I dreaming?
John & Ally | Am I dreaming? - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
John & Ally | Am I dreaming?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» John & Ally | the second day
» Hey, it's John!
» Jas & John -
» John&Grace - Next To Me
» Chloé & John

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: