New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Canary of Sin
TémanyitásCanary of Sin
Canary of Sin EmptyCsüt. Jún. 08 2023, 10:23
Kathrin Pesch
SzabadStoppolt Foglalt

Play by
Leanna Decker
Születési hely
Berlin, Németország
Kor
22 körül
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
hetero/biszexuális
Családi állapot
egyedülálló/bonyolult
Csoport
Média
Történetünk
Mit is mondhatnék rólad? A zenekarom basszusgitárosának, Davidnek a húga vagy. David egyúttal az egyik legjobb barátom is iskolás korunk óta, így mi sem öt perce ismerjük egymást, még ha sokáig jobbára csak az volt, hogy én átugrottam hozzá és te is otthon voltál, vagy egy idő után próbáltál velünk lógni, mi meg ahogy ez ilyenkor szokás, téged lerázni...
Ami a családotok történetét illeti, annyi bizonyos, hogy Németországban születtél a bátyáddal, David-el együtt, de nem sokáig éltetek ott, legalábbis ami a te életedet érinti, mert a bátyád majdnem tíz évvel idősebb nálad, s te elég kicsi voltál, amikor New York-ba költöztetek, én annyira nem is tudom milyen okból, mert David mindig is zárkózott volt ebben a kérdésben. Az fix, hogy a faterotokhoz van köze a dolognak. Az fix, hogy sokszor inkább a bátyád vigyázott rád.
Te könnyebben megtaláltad a helyed itt, mert könnyebben tudtál alkalmazkodni, inkább érzed magad New York-ba tartozónak, semmint berlininek, teljesen érthető okokból. A bátyád viszont hozott több mindent otthonról, például a zenei ízlését, ami nekem is az első közös pontot jelentette vele. S rajta keresztül te is  a keményebb zenéket kedvelted meg, ha nem is lettél annyira "kívülálló" a mainstream-ből, mint mi, azért komoly hatással volt rád. Testvéred hangszeren bizonyult tehetségesnek, te az énekhangoddal tűnsz ki az átlagból.
Sokkal szervesebben nőttél bele a mai világba mint mi a tesóddal, így eshetett meg az, hogy a tanulás mellett te nem annyira a zenekarozással próbálod tehetséged kiaknázni, inkább az internet világát ostromlod, generációdhoz híven vágyódva a csillogás után s ebben látva a könnyebb utat. Akkor is, ha tisztában vagy vele, hogy nem az x-edik popdal vagy betétzene rockos feldolgozása és youtube-os feléneklése az egyedüli, aminek nézőszámot köszönhetsz, hiszen ebből akad másoknál is bőven, hanem a megjelenésed is belejátszik a viszonylagos sikeredbe, ami így is plafonba ütközik. Nem vagy ártatlan, szende lány, tőlünk pedig szintén nem a jó példát láttad: a mára való fókuszálás, annak élvezete neked is sajátod. Talán valami űrt próbálsz betölteni vele? Talán ezért keveredsz olykor olyan helyzetekbe, amit szinte senkinek nem mersz elárulni? Meglehet...
Viszont nemrégen felénekelted az egyik dalát is a bátyáddal közös zenekarunknak a Crimson Dawn-nak, ami nem várt kanyart hozott pályafutásodba: a zenekarunk kiadója elkezdte rágni a fülünket, hogy vegyünk be téged. A helyzet egyértelmű: nagyobb sikert, több eladás lehetőségét látják benned, én pedig ezért a gondolatért nem ugrálok. A baj csak annyi, hogy a legutóbbi téli turnén marhára elintéztem a hangom és ki tudja mikor-hogy jövök rendbe... "the show must go on" - nincs más választásom, mint rábólintani! S hogy mi történik innentől? Az rajtunk múlik!

//Igyekeztem a lehetőségekhez képest sok mozgásteret hagyni a hirdetésben a hölgyikét illetően, mert azt szeretem és azt tartom ideálisnak, ha a megalkotója a sajátjának érzi, saját képzeletével tölti ki az űrt a legtöbb helyen. Én egyébként is rugalmas vagyok. Nincs kőbe vésve, hogy merre kell menni a dolgoknak, bármi lehet a sztoriból és a leányzó nem is feltétlenül csak egy karakterhez kötődne. Egyébként az is látszik, hogy nem egy teljesen felhőtlen viszonyrendszerről van szó, belejátszhat sok tényező, van egyfajta közös múlt is, szóval kijöhetnek ebből érdekes dolgok véleményem szerint! Wink Ha felkeltettem valakinek az érdeklődését az ne fogja vissza magát, alkosson és dobjon meg egy üzivel persze, hogy egyeztessünk még dolgokat a karakterrel kapcsolatban!//

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Eric Lindström
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Canary of Sin Tumblr_nkuop61fYj1s0zo7ko1_500
★ kor ★ :
32
★ családi állapot ★ :
Lone Wolf
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Canary of Sin Tumblr_mrbfnhvkxd1qhpgwwo1_500
★ foglalkozás ★ :
A Crimson Dawn énekes-gitárosa
★ play by ★ :
Ben Dahlhaus
★ hozzászólások száma ★ :
56
 
Canary of Sin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: