New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13 am-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 9:57 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Flowers ❁ ~ Steph&Jen
TémanyitásFlowers ❁ ~ Steph&Jen
Flowers ❁ ~ Steph&Jen EmptySzomb. Jún. 03, 2023 9:25 am

Steph&Jennifer
We were right 'til we weren't

Soha eddig, egyetlen alkalommal sem sikerült még csak valamilyen homályos magyarázatot sem kiszednem Stephből arra vonatkozóan, hogy mi történik a háttérben. Reménytelen próbálkozásaim megbuktak annak kapcsán, hogy szívhúrjaik hogyan és miképpen szövődtek egymáséba, de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy ezen kevés próbálkozásaim nem voltak túl célratörőek, vagy pontosak, csak kísérletjellegűek. Lehetetlenség megmondani, hogy átestek-e a flörtölésen a Főnökkel és olyan szintre emelték-e már a kapcsolatukat, amiért járna az a bizonyos piros cetli a fejesektől, de én egyébként sem vagyok tudomásában bármi ilyesminek, s ha lennék, hallgatni jogom. Különben nem csak azért jöttem el estére, hogy rákérdezzek arra, amit még elmondana abból a halmazból, ahová a barátságunk még kényelmesen megtelepedett - s nem erőszakosan préselném ki belőle a személyes, magánjellegű dolgait. Noha szeretném hinni, hogy barátját látja bennem, nem csak a kollégát.
A magam részéről le kell engedjek. Szükségem van rá. Olyan sok minden történik, annyi megoldatlan ügy, áldozat és sérülés telepszik a vállaimra, hogy sokszor összetörtnek érzem magam. S bár a hivatásom nem fér össze vele, az alkohol bizony néha remek társaságom tud lenni. Ilyen estéken gyakran eszembe jut a férjem, (akiről nem szoktam beszélni) és hogy vajon látjuk-e még egymást, s ha nem, ugyan meddig akarom még ebben a hideg távolságban pihentetni a házasságunkat? Nem-e volna jobb szemtől szembe kerülni és elválni úgy teljesen és igazán? Bárhogyan is, van min törnöm a fejem. És van, mit kiinnom magamból.
- Nyomozó vagyok. - bököm oda felé, amikor egy ideje már csendben ücsörögve nézzük a poharainkat. Somolyogva, természetesen barátságosan és azzal a mindentudó ábrázatommal. Próbálom ezzel a két szóval a tudtára adni, hogy bár nem avatott be, s közöm sincs igazán hozzá, mégis tudomásom van róla (szemem és fülem hozzá, hogy észre vegyem) a Főnök teljesen máshogyan viselkedik vele. - Mennyire komoly? És kérlek, ne törd le a szarvam azzal, hogy azt mondod, már régóta tart... Ha így van, pocsék nyomozó vagyok. És az fájna. - elnevetem magam, persze csak szolídan. Nem tudom, hogy van-e jogom rákérdezni, kérdezni egyáltalán ilyesmit, Steph úgyis tudja, hogyan hárítson, ha nem akar beszélni róla. Ennek ellenére azt érzem, hogy a kapcsolatunk már eljutott arra a pontra, hogy a férfiak és szívügyek is szóba kerülhessek, s talán még én is mesélek. Először arról, ami velem történik, így két év közös munka után. Ha belegondolok, hányszor mentettük meg egymás életét terepen, nevetséges, hogy akadhat bármi, amit nem osztok meg vele.
- Néha úgy érzem a legjobb lenne egyedül maradni. - a háttérben pörgős zene szól, sokan kiabálnak, mindenki jókedvű - ahogy az elvárható egy szórakozóhelyen, mégis kissé szürkének érzem magam itt. Egyébként sem jellemző rám, hogy kimászom az otthon melegéből, nem szoktam feszegetni a komfortzónámat, ami a hivatásomat nézve érthetetlen. Ennek ellenére jól esik a bor, a háttérmoraj és persze Stephanie társasága is. Kevés embert engedek közel magamhoz és erre bizony érthető okaim vannak. Ő mégis azon kevesek egyike, akivel örömmel töltöm az időmet.
- Nem kell beszélgetünk erről. Nem akarok hangulatgyilkos lenni, vagy ilyesmi. - mosolygok rá őszintén. - De azt hiszem nem akarom tovább eltitkolni, hogy miért nem beszélek a férjemről. Igazság szerint két éve nem láttam. Azt sem tudom, hol van. Bár gondolom ott, ahol hagytam. - erre innom kell. Még mindig traumatizál az utolsó együtt töltött estének az emléke. A ki nem mondott szavak, a meg nem hallott magyarázata. Biztosan hibáztam én is, de ő sem teper azóta sem. Kvittek vagyunk.
- Steph, te boldog vagy? - szalad ki a számon ez a kérdés. Nem tudom magam sem, miért vagyok rá kíváncsi, hogy jut eszembe, de érdekel. Magamról tudom az elkeserítő választ.

Steph  Flowers ❁ ~ Steph&Jen 1404455205  we can, baby ♪



always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...
mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Flowers ❁ ~ Steph&Jen F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Flowers ❁ ~ Steph&Jen F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Flowers ❁ ~ Steph&Jen 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Flowers ❁ ~ Steph&Jen JaFVftH Flowers ❁ ~ Steph&Jen HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Flowers ❁ ~ Steph&Jen 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
 
Flowers ❁ ~ Steph&Jen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wyatt & Steph

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: