New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Nigel & Nora
TémanyitásNigel & Nora
Nigel & Nora EmptyHétf. Május 29 2023, 19:20

Nigel & Nora




A New York-i Wall Street negyedben új irodaházat húznak fel. A különböző okokból lassan majdnem egy éve húzódó építkezés a vége felé közeledik. A tömb már áll, jóformán már csak a lámpák, kapcsolók felszerelése, festés, parkettázás és egyéb munkálatok vannak hátra, viszont sem az építést vezető vállalat, sem pedig a kész irodákat bérelni szándékozók nem akarnak olyan végeredményt, ami később senkinek sem lesz kedvére. Itt jövök a képbe többek között én is.
Az Asher Johnson ltd keresett meg, a cég, mely az építésért felelős, hogy legyek én is az ő és az épületet, irodákat maguknak tudó leendő beköltözők segítéségére. Lakberendezői munka, de legalább ők az alapoktól engednek dolgozni, így a festék felől, a lámpák felől és tulajdonképpen minden más felől is én tudok dönteni, ami sokat számít, mivel így minden-mindenhez fog tudni igazodni.
A reggeli kávé és gofrik után nekiveselkedtem az előkészületeknek. Eltettem a katalógusokat, amikre szükségem a munkám során, majd a helyszínre vezettem és egy nehézkes parkolás után a katalógusos táskámmal indultam neki az épületnek. Kívülről már kész volt, a belső munkálatok voltak csak hátra, az utolsó simítások.
Miközben az építés vezetőt, Richmondot kerestem szemeimmel, Johnson jobb kezét, kirendeltjét, nem csak Mr. Richmondot találtam meg, hanem egy szakmabeli kollégámat is. Nem igen ismertem, nem is dolgoztunk még együtt, de mint szakmabelit ismertem. Olyan ez, mint mikor valaki hall valakiről ezt-azt, így tudja ki ő, talán már látta is, de egyébként személyesen még nem töltött vele időt. Na, én is így jártam Noraval.
-Á, Mr. Ackerman! Örvendek, jó reggelt!
-Üdv, Mr. Richmond!-Fogtunk kezet.
-A hölgy, mademoiselle Ducharme.-Mutatta be nekem a hölgyet nem éppen tökéletes francia kiejtéssel.- Eleonore.
-Oui. Je sais. À propos du nom.-Feleltem a főnöknek, de az én franciám már rendben volt. Hosszú éveket töltöttem el a francia nyelv tanulásával, melynek oka, hogy rengeteg képzőművésznek, művészetnek Franciaország volt az otthona, bölcsője. A görögök és az olaszok mellett persze, hiszen nekik is meg volt a maguk szerepe a művészetekben, igaz, én a görögökért sosem voltam oda. A franciákat viszont mindig nagyon szerettem.-Egy a szakma, terjednek a nevek.-Bólintottam, majd a hölgy felé pillantottam.-Bonne journée. Nigel Ackerman.-Mutatkoztam be, hiszen ha esetleg nem ismert volna, akkor most már tudja a nevem. Ezek szerint nem egyedül kell dolgoznom, ami nem rossz, tekintve, hogy mekkora böhöm nagy épületről beszélünk és ki tudja mennyire kukacosak az itteniek.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nigel & Nora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Savi & Nigel - Singin' in the rain
» Nora & Ben - How far would you go?
» Chris & Nora | bad day
» Flor & Nigel
» Nigel & Red - not a walk in the park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: