New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

You hurt me so much
TémanyitásYou hurt me so much
You hurt me so much  EmptySzomb. Május 20 2023, 20:37
Wyatt Aaron Carver
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Ian Bohen vagy Sullivan Stapleton
Születési hely
New York
Kor
35-40
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas - a férjem vagy
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
A rendőrségnél ismertük meg egymást, még zöldfülű voltam, mikor téged már előléptettek és szép lassan haladtál álmaid felé, hogy egy napon majd az egyik különleges, gyors bevetésű egység vezetője lehess. Ez volt minden álmod, meg az, hogy összekössük az életünket és utóbbi meg is történt. Nagy szerelem ez, mindketten tudtuk, mintha egymásnak teremtettek volna minket. A házassághoz én még egészen fiatal voltam hozzád képest, de azonnal igent mondtam és rövidesen össze is kötöttük az életünket. Azóta Brooklynban bérlünk egy kis lakást, ott töltjük a mindennapjainkat, de a munkában is gyakran összefutunk. Emiatt talán az évek során enyhült köztünk az a szikra, ennek ellenére még most is nagyon szeretjük egymást, veled tervezem a jövőm és egy napon gyermeket szeretnék tőled. A gond csak ott kezdődik, hogy a minap egy közös ügy során egy ember meghalt, valaki pedig nagyot hibázott. Ez a valaki Te voltál, tévesen ítélted meg az adott helyzetet, s ezzel nem csak magad, de másokt is veszélybe sodortál. Ez már csak azért is volt gond, mert épp az előléptetésed küszöbén álltál, s már csak egy hajszál választott el attól, hogy te legyél a gyors reagálású csoport vezetője. Emiatt arra kértél, hogy vállaljam magamra a hibát, tanúskodjak hamisan a parancsnok előtt. Én pedig megtettem ezt Érted, hisz azt mondtad, ebből nem lehet nagy gond. A parancsnok ezt mégis máshogy gondolta, mert engem felfüggesztett, és talán soha nem kerülhetek vissza a rendőrséghez. Ha őszinte akarok lenni, azóta haragszom rád, megrendült benned a bizalmam, és bánt az, hogy a saját karriered miatt engem is veszélybe sodortál...

Innen indul a mi közös kis történetünk, nagyon szívesen kijátszanám azt, hogy mi történik ezután, hogyan próbálják helyrehozni a házasságukat, vagy éppen az hogyan is megy tönkre, s hogy lesz az egykori nagy szerelemből kihűlt házasság. Lehetnek ezután még barátok? Vagy végleg meggyűlölik egymást?

Téged is nagyon várlak, rengeteg civódást, izgalmat hoznánk egymás életébe, gyere csak gyere! Ötletem is van arra, hogy miért hibázhatott ekkorát Aaron, lehet a háttérben bármi, de nem szeretném ennyire megkötni a karaktert. A gyerekkort, múltat teljesen szabadon hagytam, hogy kedvedre alakítsd. Bármi kérdésed lenne, állok a rendelkezésedre! You hurt me so much  4146035580  Siess!  You hurt me so much  1735856013   You hurt me so much  1471401822    

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
You hurt me so much
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» not evil, just hurt
» there was joy, there was hurt // romilda & shane
» Let's hurt tonight | Hayden & Liza
» For all the hurt that you feel | Pierre&Remington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: