New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

doomsday | CJ & Ro
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyHétf. Aug. 28 2023, 23:44



Ro & CJ

not ready to lose you.
Ha nem miattam mondott le erről a ... mi is ez? Faszom. Miért most kell először hallanom Afrikáról? Miért nem mondta el nekem? Miért nem beszéltünk róla? Miért zárt ki ebből? Ha nem miattam mondott volna le erről, akkor csak hallottam volna róla. Elmesélte volna. Igazából azt se tudom, hogy mi a szarról van szó. Meddig ment volna el? 1 hétre? 1 hónapra? 1 évre? 3 évre? Nem tudom, mert valamiért nem avatott ebbe be és ez mérhetetlenül bosszant, hiszen nem tudom nem magamat hibáztatni. Nem mondta el, mert tudta, hogy rábeszéltem volna. Tudja, hogy bármit megtettem volna azért, ami előre segítette volna őt, még akkor is ha ez azt jelentette volna, hogy huzamosabb ideig csak facetime-on láthattam volna őt... még akkor is ha ez azt jelentette volna, hogy nekem le kell mondanom róla. Éveket vártam arra, hogy a karjaimban tarthassam és akármilyen friss is a kapcsolatunk jelenlegi jellege szerintem kibírtuk volna, de nem így. Így nem.... így ezt nem tehetem vele.
Össze kell törnöm a szívét, mindkettőnkét azért, hogy a jövőjével ne tegyem ezt. Így megteszem. Olyan szavak jönnek ki a számon, amiket nem akarok kimondani. Olyanok, amilyenekkel ellököm őt magamtól.
-De komolyan gondolom.-igyekszem röviden és határozottan beszélni, hiszen tudom, hogy ha túltolom akkor előbb utóbb szégyenszemre valószínűleg elsírom magam. Az pedig gyengeség lenne, ő pedig most nem láthat rést a pajzsomon, mert akkor addig kaparja amíg fel nem nyit egy akkora rést amin újra beférkőzhet. Annyira szeretném azt mondani neki, hogy pakoljon össze. Jöjjön velem. Menjünk innen el. Nincs semmim, nem lenne semmink, de nem lenne olyan, amit ne tennék meg azért, hogy megkapja az életet, amiben ő boldog. Boldog lesz. Így is. Könnyebben. Egyszerűbb lesz az útja sokkal, ha én nem tartom vissza.
Csendben pakolok. Őszintén remélve, hogy megy és elkezd veszekedni az apjával, mert akkor elsunnyoghatnék csendben. De nem. Kimondja a nevem és hallom a fájdalmat a hangjában. Ne nehezítsd meg jobban kérlek...
Összeszorítom az orrnyegem az ujjaimmal. Lélegezz bassza meg. Be és ki. Amint azt érzem, hogy nyertem néhány percnyi időt, amiben tudom uralni a fájdalmam felé fordulok.
-Azt akarom, hogy neked legyen a legszebb életed ezen a kibaszott világon, érted? Igaza van. Nem adhatok neked semmit a szabadságon kívül.-közelebb húzom magamhoz és a homlokára szorítom az ajkaimat.
-Azt akarom, hogy élj, tanulj és tapasztalj.. anélkül, hogy mérlegelned kellene...-nagyot nyelek. Ebbe bele fogok dögleni.
-Ne keress, kérlek.-engedem el végül ellépve tőle és elindulva kifelé.
-Joe! Felmondok!-eresztem el a hangom még egyszer mielőtt rámarkolok a kilincsre. Ideje mennem.

BEE

Roxanne Carlton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyHétf. Aug. 28 2023, 17:34

Charlie and Roxy

Tényleg nem értem, miért akadnak fenn mindketten ennyire ezen, hogy nemet mondtam arra a tanulmányi útra. Basszus, hát nem dönthetem el magamtól, hogy mit akarok csinálni? És miért feltételezik mindketten automatikusan azt, hogy Charlie miatt nem vállaltam? Mármint tényleg sokat nyomott a latba a még igencsak friss kapcsolatunk, és inkább azt választottam, hogy maradok, mint hogy távol legyek tőle, de... Lehetne még vagy ezer más okom is arra, hogy ne utazzam el több hónapra Afrikába, és akárhogy is nézzük, ez az én döntésem volna. Totál felfújják ezt.

- Nem miattad... vagyis nem úgy... - Apám miatt ez az egész most tényleg úgy néz ki, mintha visszatartana, pedig ez baromság. Semmiben nem tart vissza, éppen ellenkezőleg. Annyi dologban támogatott az évek során. Dolgokban, amik számomra nagyon fontosak voltak, és nem mindenki értette meg, de ő mindig kérdés nélkül ott volt mellettem. Miért kell ezt most így túlkomplikálni? És basszus, még igazán esélyt sem kapok, hogy megmagyarázzam, hogy bármi értelmeset mondjak – ami amúgy baromi nehéz, mert ez a váratlan helyzet teljesen lesokkolt, és alig találom a szavakat, Charlie már fél lábbal kint is van a lakásból és az életemből is.

- Mi? Várj, C! Ne csináld már! Ezt nem gondolhatod komolyan! - Befejeztük? Ennyi? Emiatt? Ne már! Csak pislogok utána, és állok, mint akit leforráztak... Vagy még inkább, mint akit nyakon öntöttek egy vödör jeges vízzel... Teljesen le vagyok fagyva. Ő meg már megy is összeszedni a holmiját.

- Ezt nem hiszem el! - dünnyögöm, miután némi fázis késéssel utána indulok. - Bassza meg! - ingatom a fejemet, már messziről látva, hogy tényleg pakol is össze sebtében. - Most örülsz, apa? Boldog vagy? Ezt akartad, nem igaz? - förmedek rá az öregemre, aki valóban elégedetten bólogat, de a tekintetemben láthat valamit, amit nem akar fokozni, mert végül csak szótlanul elvonul a saját dolgozószobája felé.

- Charlie... - próbálkozom még egyszer mögé lépve, de a hangom elcsuklik, a torkom összeszorul, és könnyek gyűlnek a szemeimbe. - Kérlek... - Nyelek egyet, és nem tudom hirtelen, mi mást mondhatnék, amivel meggyőzhetném, hogy ez őrültség. Még alig hogy csak elkezdődött a kapcsolatunk... nem érhet így véget. Ráadásul a több mint nyolc éves barátságunkat is csak így eldobná? Ezt tuti nem gondolta végig rendesen. Az nem lehet... - Én... elmegyek Afrikába, oké? Még nem késő jelentkezni, ha ezt szeretnéd... - megint elcsuklik a hangom. - De... nem lehet így vége mindennek. – Szinte már suttogok, mert alig találom a hangomat, és nagyon frusztrál, hogy csak a hátának beszélek, hogy kerüli a pillantásomat, de már nincs bennem annyi erő, hogy határozottabban az útját álljam, és ismét megpróbáljam megállítani.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyHétf. Aug. 28 2023, 16:10



Ro & CJ

not ready to lose you.
Hát ezt nem így kellett volna. Nagyon nagyon nem így. Jobb lett volna egy semlegesebb helyzet és nem az, hogy úgy lát minket először, hogy a lánya szájában van a nyelvem és a seggét markolva cipelem éppen keresztül a nappalijukon egy átzüllött éjszaka után. Na így mégis hogyan tudnám bárhogy kimagyarázni, hogy egyébként képes lennék éretten és értelmesen helyt állni a lánya mellett? Sehogy. Ennyire egyszerű. A szavai hiába fájdalmasak egyszerűen nem találok se kifogásokat, se semmilyen jellegű védelmet amit felhozhatnék a mentségemre.
Még az apám is szóba kerül, mire csak szótlanul, alig láthatóan megrázom a fejemet. Pontosan azokat mondja, amikkel magamtól is már hadilábon álltam. Igen. Az apám kibaszott fia vagyok, még a nevem is az övé és ezek szerint a Holmes név kötelez. Lett volna lehetőségem kitörni, lett volna lehetőségem bizonyítani, de eddig ez még csak meg sem fordult különösebben a fejemben. Hogy miért? Mert mindenbe egyszerűen szartam bele és csináltam ami éppen jól esett.
Zűrős vagyok... voltam és valószínűleg mindig az is leszek. Azokban a körökben amikben ők mozognak ez nem vállalható. Elég csak visszagondolni a jótékonysági estére. Senki nem kérdőjelezte meg, hogy Roxynak ott van a helye a vendégek között, ahogyan azt sem, hogy én a pincérek sorában állok.
Isten a tanúm szeretnék megharcolni a kapcsolatunkért, bármit megtennék érte, de amikor rá kell jönnöm, hogy alig néhány hét alatt Ro máris eldobott egy lehetőséget miattam úgy érzem, hogy hátrálnom kell néhány lépést. Nem mondta el... szerintem azért mert tudta, hogy hajthatatlan lennék azzal, hogy éljen mindennel ami csak előre vinné őt az életben.
Elhúzom a kezemet tőle még akkor is ha ez konkrét fizikai fájdalmat okoz. A szél akarok lenni a szárnyai alatt. Nem pedig a horgony, ami a parton tartja.
-Ro! Mi az, hogy nem lényeges? Hogy a picsába ne lenne lényeges. Pont ezt nem akartam... hogy lemondj bármiről miattam.-még vártam is volna rá ha arra kér. Még a francos kibaszott Afrikába is vele mentem volna, ha menni akar. Faszom. Hajók ott is vannak amiket pakolhatok. De kihagyott... és lemondott valamiről, amire eredetileg vágyott.. miattam.
-Én nem... ő nem..-mutatok tehetetlenül az apjára. Csak kimondta azt, ami egyébként is a fejemben volt... amiket eddig is tudtam. Talán csak egy emlékeztető volt az univerzumtól, hogy gecire nem azon az úton vagyok, ami a hozzám hasonlóknak jár.
Követem Ro-t de még Joe-ra pillantok, akinek a kemény vonásai ellenére szinte kérlelnek a szemei.
Amint utolérem a folyosón megtartok tőle néhány lépés távolságot.
-Befejeztük Ro.-mondom mielőtt bármibe belekezdhetne.
-Ennek köztünk nincs jövője. Soha nem is volt. Kibaszott délibábot kergettünk.-igyekszem megtámasztani a hangomat, mert érzem, hogy különben ez most nem menne.
-Én most lelépek... és nem keressük többet egymást.-mert nem tudnék úgy ránézni, hogy közben tudom, hogy milyen érzés őt szeretni. Elindulok a szobája felé, ahol felveszem a pólóm és a cipőm és a táskámat is magamhoz veszem. Csak el akarok innen tűnni. Ebből a lakásból... az életéből és úgy bebaszni, hogy az életemre se emlékezzek mire lemegy a nap.

BEE

Roxanne Carlton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyVas. Aug. 27 2023, 21:37

Charlie and Roxy

Apám váratlan felbukkanása a frászt hozza rám, elismerem. Féltem ettől a találkozástól, ettől a vallomástól, nagyon, és nyilvánvaló, hogy messze nem így akartam rendezni. Legjobb lett volna valami nagyon nyugis, nagyon civilizált helyzetben színt vallani előtte, még jobb lett volna, ha valamivel előtte bizonyítani is tudtuk volna, hogy jók vagyunk együtt, és bízhat Charlieban. Illetve bennem, abban, hogy Charlie mellett boldog és kiegyensúlyozott vagyok, és nem kell tartania attól, hogy rossz hatással lesz rám. Ezzel szemben... itt a tegnap esti buli nyomait jól bemutató lakás, és épp egymást faljuk a nappali közepén, mintha jobb dolgunk sem volna, neki pedig erre kellett hazatérnie.

A gyomrom összeszűkül, a szívem a torkomban dobog, amikor előlépek, hogy szembenézzek vele, és nagyon szeretném helyre hozni, vagy legalább javítani azon, ami éppen történik... Apám azonban nem egyszerűen hajthatatlan, hanem egyenesen kegyetlen. Mindaz, amiket Charlie fejéhez vág... Oké, hogy dühös, és lehet, hogy elárulva érzi magát, tökre meg is értem, de akkor sem beszélhet így vele. Persze, elismerem, sok igazság van a szavaiban, de nem fair, hogy az apját is felemlegeti, és igazából az egész szitu úgy ahogy van, nem fair, és nem is takarja a valóságot rendesen, amiket mond. Mert Charlie nem csak ennyi. Nem egy agresszív, zűrös bűnöző, és egyáltalán nem olyan, mint az apja, csak rossz körülmények közé született, és senki nem adott neki még csak esélyt sem arra, hogy igazán kitörhessen, és bizonyíthasson. Szerintem apámnak ezt tudnia kellene, jobban, mint bárkinek. Azt meg hagy dönthessem már el én, hogy kivel akarok lenni! De komolyan!

Szóval úgy döntök, eddig és ne tovább! Nem hallgatjuk ezt tovább. Majd ha lehiggadt, beszélünk vele. Még mintha hallanám, amint apám morgolódik valamit, talán hogy nem hagyhatom így faképnél, de nem érdekel. Csak fogom Charlie kezét, és készen állok arra, hogy kivezessem innen, majd lelépjek vele. Csakhogy két lépést sem teszünk, amikor ő megtorpan.

- Mi...? Afrika? Most mit akarsz ezzel? Nem beszéltem róla, mert nem is lényeges... – vonok vállat, és értetlenül pislogok rá. Miért olyan nagy ügy most ez? Mindazok után, amiket az imént hallottunk, tényleg ez a legfontosabb? De az igazi gyomros csak ezután jön.

- Hogy mi? Várj! Mi van? Komolyan beszélsz? - kerekednek nagyra a szemeim. - Ne már! Ne hagyd, hogy telebeszélje a fejedet! - mutatok az apámra. - Oké, figyelj, gyere! Beszéljük meg odakint, rendben? - És előre megyek a folyosóra, hogy ne apám füle hallattára csináljuk ezt, mert már így is épp elég kárt okozott. Nem akarom, hogy beleszóljon a dolgainkba.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyVas. Aug. 27 2023, 20:32



Ro & CJ

not ready to lose you.
-Jó... egye fasz... ezt elismerem.. nem én leszek az okos a csapatban.-igazából tudtommal a lányok szokták elengedni a gondolkodást a párjuk mellett, amikor igazán biztonságban érzik magukat. Na hát nálunk ez a szerep nekem jutott, hiszen korábban is igencsak hajlamos voltam, hogy az utolsó két agysejtemet is pihenőre ítéltem, amikor Ro a közelemben volt, mert pontosan tudtam, hogy mindkettőnknek az a legjobb ha az ő feje után megyünk.
Minden olyan kicseszettül jól kezdett el már alakulni köztünk, amikor az én mázlifaktorom megvillantja a foga fehérjét és bekövetkezik a lehető legrosszabb forgatókönyv. Na pontosan ezért nem szoktunk rám hallgatni. Roxy szabályosan menekül a hátam mögém apja hangjának hallatán, amit maximálisan megértek, hiszen valljuk be a békés elfogadásra aligha van néhány százalék esélyünk... és akkor most még lehet, hogy ezzel kifejezetten optimista voltam, hogy nem egyből az esélytelenek csoportjába raktam a helyzetet.
Ro hiába lép elő mögülem, hiába próbál a védelmébe venni, mintha csak olaj lenne a tűzre és az én szavaim sem érik el a kívánt hatást. Nem hagyhatom rá az egész megoldását, így kilépek barátnőm oltalmából. Nem fogom hagyni, hogy ő legyen a páncélom ebben, még akkor sem, ha tudom, hogy ő boldogan megküzdene magával az Ördöggel is értem. Joe-nak tudnia kell, hogy igenis komolyak a szándékaim és bármire képes lennék azért, hogy méltó párja legyek a lányának.
Ez azonban kevésnek bizonyul. Borzasztóan kevésnek. Nehéz dolgom van úgy, hogy Joe tényleg minden szarságomról tud attól a perctől kezdve, hogy megléptem otthonról. Már azzal is borzasztóan nagy kockázatot vállalt, hogy 16 évesen a szárnyai alá vett. Elküldhetett volna a francba, de ő mégsem tette. Gondolom most úgy érzi, hogy ezzel igazán hátba szúrtam.
-9 éve.-a hangom egészen csendes és bólintok is egyet. Igaza van. Tényleg lett volna időm csak éppen okom nem volt rá, hiszen mindig meggyőztem magam arról, hogy bizonyos keretek között kell tartanom a kapcsolatomat Roxyval még akkor is ha belül megpusztultam azért, mert el kellett nyomnom az érzelmeim egy részét az irányába.
Már bele sem kezdek abba, hogy tudnék-e gondoskodni Roxyról. Tudnék. Sosem tudnék neki ilyen életet adni, de bizonyos értelemben sokkal többet nyújthatnék neki. Boldogságot, biztonságot, egy életre szóló szeretetet.
Szótlanul állok, hiszen ezekkel a vádakkal szemben nem tudnám megvédeni magam, hiszen minden része igaz. Összeszorítom az állkapcsomat és szinte csak egyetlen vékony csíkká préselem össze az ajkaimat miközben már leginkább csak a padlót bírom bámulni.
Akkor kapom csak fel a tekintetem amikor a tanulmányokat említi. Mi?! A tekintetem oda-vissza cikázik kettejük között egészen addig, amíg Roxy meg nem fogja a kezemet, akkor rajta állnak meg a szemeim. Lett volna lehetősége Afrikában tanulni és ő visszahátrált? Ezt nem. Pontosan ezt nem akartam.
Lassan húzom el tőle a kezemet és hátrálok egy lépést.
-Afrika? Hogy...? Nem is beszéltél nekem erről.. Ro ez..-faszom. A hajamba túrok, miközben már érzem, hogy a szívem egyre erősebben veri a bordáimat és a gyomrom egyre kisebb csomóba tekeredik össze. Szorít a torkom. Sosem lett volna szabad közelednem felé. Mindent kurvára tönkretettem.. megint.
-Én megyek. Te maradsz.-nézek újra Roxy szemeibe. Egyszerre kell összetörnöm mindkettőnk szívét még akkor is ha ezt rohadtul nem akarom.

BEE

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyKedd Aug. 15 2023, 00:14

Charlie and Roxy

- Héé!! - Igazam van, persze hogy igazam van, csak hát, ha jól sejtem, ezt igencsak nehéz volna hangosan is beismerni. Inkább nevez beszarinak, ami amúgy tökre nem fair, és mocsok húzás. Emiatt büntetésképpen el is lököm magamtól, de hát úgysem tudunk sokáig távolabb lenni egymástól. Két lépésnyi távolságra sem. - Nem az első, és nem is az utolsó, mert időnként valakinek csak észnél kell maradnia kettőnk közül, és hát mindketten tudjuk, hogy az nem te leszel... - fintorgok rá, aztán hamar elvigyorodom, és nem sokkal később meg már ott tartunk, hogy újra egymás karjaiban vagyunk, és szerelmet vallunk egymásnak. Ennyit a reggeliről, meg minden másról, de legalább itt az egyértelmű bizonyíték, hogy NEM VAGYOK beszari, kikérem magamnak! Bár ezzel bizonyítom azt is, hogy én sem okvetlenül tudok észnél maradni, amikor kellene. Aztán erre sajnos rá is fázunk.

Őszintén, apám egyenesen a frászt hozza rám, és attól az egész csak még szánalmasabb, hogy képes  ezt egyetlen köhintéssel elérni. Iszkolok rögtön Charlie mögé, mintha egy félős gyerek lennék, és nagyon szégyellem magam. Pedig végül is mázli, hogy még ruhában vagyunk, és amúgy is, szerintem nem tettünk semmi rosszat, de ez sajnos csak a mi szemszögünkből igaz. Mert persze ott van apám szemszöge is, amiből, lefogadom, ez a dolog most nagyon rosszul néz fest. Mégis reménykedem, hogy meg tudom értetni vele a helyzetet, úgyhogy elő is merészkedem, és CJ kezét fogva megpróbálnám megmagyarázni. Kár, hogy apa erre igazán esélyt sem ad nekünk. Igazságtalanul támad, elsősorban Charlire, ezzel pedig azt éri el, hogy én is támadó állást vegyek fel, és kettőjük közé lépjek. Nem mintha ez bármit számítana két ilyen magas férfi között. A fejem felett simán meg tudják beszélni a dolgokat, ha úgy tartja kedvük.

Végül Charlie újra mellém lép, és amikor megszólal, belül megint kicsit elolvadok. Ezt még így nekem sem jelentette ki soha, hogy értem összeszedné magát, nem mintha elvárnám tőle. Sőt, én enélkül is tudom, hogy bármire képes volna, értem, és úgy általában is. Én hiszek benne, csak ezt lehet, hogy gyakrabban kéne tudatosítanom bennem, mert tisztában vagyok vele, hogy ezt rajtam kívül soha senki nem teszi és nem is tette soha.

- Mióta is ismerjük egymást Charlie? Nyolc vagy kilenc éve? A lényeg, hogy épp elég időd lett volna már bizonyítani, szóval ez nekem édeskevés.
- Apa, kérlek! - próbálnék újra hatni rá halkan közbeszólva, de ő haraggal a tekintetében fordul felém.
- Nem, Roxanne, én kérlek, hogy térj észhez! A srác felelőtlen, kiszámíthatatlan, megbízhatatlan...
- Ez nem igaz...
- Képtelen volna gondoskodni rólad...
- Rólam nem is kell gondoskodnia! - vágok a szavában immár felháborodottan, de mintha a falnak beszélnék.
- Még saját magáról sem tud. A munkáját sem tudná megtartani, ha csak rajta állna, ahányszor késik egy hónapban. Egy bűnöző, aki több időt töltött sitten való éjszakázással, mint az iskolapadban. Nem sokkal különb az apjánál, agresszív, folyton verekszik, iszik és füvezik. Vagy azt gondoltad, hogy ezeket nem tudom? Hogy nem vagyok tisztában vele, miket műveltek, amikor együtt lógsz vele és a haverjaival Queensben? Eddig eltűrtem, de ezt már nem fogom. Ez a kapcsolat rossz fényt vetne rád, tönkretenné az életedet, pillanatok alatt lehúzna magával.
- Apa, elég! - most már egyenesen dühös vagyok.
- Az afrikai tanulmányutat is miatta nem vállaltad, nem igaz? Neki nincs jövője, de neked van, és nem hagyom, hogy eldobd magadtól miatta.
- Én ezt nem hallgatom tovább, gyerünk innen! - fordulok Charliehoz inkább, de akkor apám is ugyanezt teszi.
- Ha tényleg szereted a lányomat, ha valóban fontos neked, akkor az ő érdekében békén hagyod.
- Menjünk már! - fogom meg CJ kezét, és próbálom figyelmen kívül hagyni apámat, de közben már a sírás fojtogat.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyHétf. Aug. 14 2023, 21:48



Ro & CJ

not ready to lose you.
Jó ebben mondjuk tényleg azt kell mondjam, hogy igaza van. Tegnap sem a legideálisabb körülmények között próbáltam valahogy kiimádkozni a ruhájából, de na... mondjuk szerintem az a társaság pont telibe leszarta volna, hogy mit művelünk... na mindegy. Egyébként megértettem az álláspontját.
-Szerintem pont megfelelőek voltak csak beszari voltál..-vonom meg a vállamat hanyagul, mintha tényleg így is gondolnám, hiszen ilyen egyszerűen nem ismerhettem be, hogy igaza van. Még a végén hozzászokna, hogy ennyire egyszerűen képes megnyerni minden csatát ellenem.
-És ez nem is az első alkalom....-emelem a kezemet a homlokomhoz drámaian, mintha a hattyú kibaszott halálára készülnék sértettségemben.
-Talán?-pillantok rá bizonytalanul. Ahogy közelebb jön és átölel kétoldalt az arcára simítom a kezeimet miközben csak a szemeit figyelem.
-Én is szeretlek téged.-adok egy csókot a homlokára majd az ajkaira.
Ha már nem a legjobb időzítés volt szóban, akkor akár a mostani pillanatot is ki lehetne emelni, hiszen sok dologgal kellene foglalkoznunk csak pont azzal nem amire éppen készülök rávenni. Mentségemre szóljon, hogy ha felkeltett volna, akkor már ezen a szakaszon rég túl lehetnénk és most akár takaríthatnánk is, de a sorrend felcserélődött, hiszen szeretnék tényleg kihasználni maximálisan minden adandó lehetőséget. Most pedig a jelek szerint kifejezetten adja magát, hiszen Ro nem ellenkezik tovább hanem beadja nekem a derekát.
A karjaimban tartom és már meg is célzom vele a szobáját egyetlen másodpercet sem vesztegetve egészen addig, amíg a nem várt fordulat be nem következik. A köhintés. Nincs menekülés, nincs lehetőség kidumálni magunkat. Ro menekül a hátam mögé, ami miatt azonnal vált az agyam, hogy a szarakodás egyszerűen nem opció. Férfiként húzom ki magam és azt hiszem az életemben először itt az ideje vállalnom a tetteim következményeit. Ro-t nem tagadnám le.. nem mintha lenne értelme. Látta amit látott.
Szerintem mindkettőnknek szüksége van arra, hogy egymás kezébe kapaszkodjunk.
Éppen csak addig veszem le a tekintetem az apjáról, amíg Roxy is kijelenti, hogy szeret. Csak egy pillanatig van egy fél mosoly az arcomon hiszen ahogy elhallgat minden optimizmusom azonnal elillan. Újra Joe-ra emelem a tekintetem.
Ahogy beszélni kezd úgy érzem, hogy egyetlen szavával sem tudnék vitatkozni. Pontosan ezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem minden egyes alkalommal, amikor megfordult a fejemben, hogy teszek valamit... bármit, hogy barátságnál több lehessen közöttünk.
Vékony csíkká préselem össze az ajkaimat miközben hallgatom ahogy Roxy próbál a védelmébe venni újból... már a sokadik alkalommal. Ez nem fair vele szemben sem, hogy mindig mindenből engem próbál mentegetni. Mondanám, hogy a sok hülyeségem mellett bizonyítottam már azt is, hogy számítani is lehet rám, de úgy érzem, hogy ezt még én sem tudnám teljesen elhinni, ha kijönne a számon.
Lassan lépek ki Ro mögül. Mellette állok mégis hagyok egy kis teret magunk között. Nem akarom, hogy tényleg az egész rajta csattanjon.
-De, uram. Így volt.-nincs mentségem. Még akkor se ha veszettül pörög rajta az agyam, hogy ebből valahogy kivágjam magam. Újra egy kibaszott gyereknek érzem magam az apám haragjával szemben. De Joe-val még annyira sem merek szembemenni, mint a saját apámmal. Ő nem tett ellenem semmi rosszat.
-Be tudom bizonyítani, hogy össze tudom szedni magam.. érte..-pillantok egy másodpercre Roxyra. Valami azonban azt súgja, hogy ez ide még édes kevés lesz. Mégsem találom a szavakat.


BEE

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptySzomb. Aug. 12 2023, 19:52

Charlie and Roxy

- Ó, ugyan már! - rázom fejem, de aztán sóhajtok egy kisebbet. Végül is tény, hogy tegnap este sem adtam be neki a derekam a konyhában, miközben a nappaliban a vendégeink ránk vártak. És volt ilyenre példa már a parton is. - Na jó, lehet, hogy tényleg történt már ilyen, de hadd szögezzem le, hogy nem azért, mert ne akartam volna veled lenni, csak a körülmények nem voltak megfelelőek – biggyesztem le az alsó ajkam. Ha csak rajtam múlna, és nem kellene senki és semmi miatt aggódni, valószínűleg képtelen volnék neki nemet mondani, bármilyen helyzetben próbálkozna is be.

- Jaj, a lelkedbe gázoltam? - kérdezem meglepetett a „kiénekelt” magas C hangot hallva, és nagyon igyekszem, hogy ne röhögjem el magam a kamu sértettségét látva. - Ah, nagyon sajnálom. Attól jobban érzed magad, ha egyenesen kimondom? - Lépek közelebb, és átölelem a derekát, hogy akkor már ne csak úgy a levegőbe mondjam, hanem a szemeibe, hogy legyen súlya is. - Szeretlek. - A vallomásom egészen halk, de így is tisztán hallható, és a tekintetem azt tükrözi, hogy szívből jön.
Sietni kellene, rendet rakni, reggelit csinálni, enni, de megint megmutatkozik, hogy milyen nehezen tudok Charlienak nemet mondani, még a legkevésbé megfelelő körülmények között is. Jelenleg igazából sehogy sem tudok, szinte az első pillanatokban elolvadok a karjai között. Több önuralmat kellene növesztenem, vagy gyakorolnom, vagy mi. De mi van, ha az a reggeli egy kicsit később készül el, vagy ha tényleg egyáltalán nem eszünk? Egy kevés csúszásból aligha lehet baj.

Legalábbis ezzel nyugtatom magam, ahogy elhagyjuk a konyhát. Ám csak a nappaliig jutunk, egymás ajkain csüngve, észre sem véve a közeledő veszélyt, amikor apám váratlanul betoppan. Bevallom, majdnem a szívem is kiugrik a helyéről a helyzettől. Tudtam, hogy előbb-utóbb színt kell majd vallanunk előtte, de nagyon nem így képzeltem. Emiatt aztán elég hülyén kezdek viselkedni, de igyekszem hamar összekapni magam, és szembe nézni apával. Bár ez így azért jó nagy szívás, hisz már rég teljes jogú felnőtt vagyok, de az ő szigorú tekintete előtt sokszor még mindig gyereknek, sőt, kicsinek érzem magam. Egyedül abból merítek erőt, hogy Charlieval egymás kezét szorongatjuk. De ahogy ő mellettem kihúzza magát, és habozás nélkül, egyenesen kijelenti, hogy szeret engem, valami egyszerűen elolvad bennem.

- És én őt. Szeretjük egymást. Ez nem csak valami komolytalan... - kezdenék bele én is a magyarázatba már bátrabban, magabiztosabban, de apám egyetlen dühös mozdulattal leint.

- Nem, Roxanne, nem. Ezt ne! Már az is épp elég volt, hogy állandóan ezzel a bűnözővel meg a haverjaival lógsz, de megfogadtam magamnak, hogy nem szólok bele, csak mert láttam, hogy fontosak ezek a srácok neked. Persze közben reméltem, hogy magadtól is észhez térsz majd. De mondd csak, tényleg nem veszed észre, hogy milyen rossz hatással van rád? - tárja szét a karját ingerülten. - Nem elég jó hozzád. Én is tudom, szerintem te is tudod, te pedig... Egészen biztosan tisztában vagy vele te is! - bök a mutatóujjával kissé fenyegetően Charlie felé.

- Ne már, apa! Ez nem fair! És egyáltalán nem igaz – lépek be ezúttal kettejük közé, védelmezően kitakarva a szőkeségemet. - Ha legalább esélyt adnál Charlienak, hogy...
- Adtam esélyt neki. Már nagyon sok esélyt adtam neki... - vág apám ismét a szavamba dühösen, a fejem felett elnézve a pasim felé. - Vagy talán nem így volt? - kérdezi számon kérő hangon a sráctól.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptySzomb. Aug. 12 2023, 00:36



Ro & CJ

not ready to lose you.
Valószínűleg nem is kevesen irigylik Ro azon adottságát, hogy bizonyos mértékig képes engem kordában tartani. Craig sokszor csak erőből bírta az utamat állni, hiszen közel azonos súlyban vagyunk, de adott esetben még rajta is képes vagyok átgyalogolni, amikor ténylegesen elszáll az agyam. Roxy az egyetlen ember, akinek még hozzám sem kell érnie, elég ha beáll elém és máris szinte áthatolhatatlan falat képes elém húzni.. mert rajta bizony nem megyek keresztül még akkor sem ha már konkrétan vörös köd száll rám.
-Hát... ööhhhm... volt már rá példa..-azt mondjuk ebből most kihagyom, hogy akkor igen lehetetlen időben és helyen próbáltam mindenáron ledumálni róla a ruhát és akkor a könyörgés sem segített, szóval lehet is engem bőszen sajnálni, amiért ilyen hánytatott sorsom van....
Az arcomra érkező puszi persze az összes faszságot elűzi a fejemből egyetlen pillanat alatt és csak hülyén mosolyogva pislogok Roxyra majd adok én is egy csókot a feje tetejére. El sem tudja képzelni, hogy mennyire szeretem és milyen borzasztóan sokat jelent nekem minden apróság, amit csak tesz. Mintha minden lélegzetvételével meggyógyítana bennem valamit, amit nem is ő cseszett igazából el.
Az orromat összeráncolva fintorgok rá egyet miközben előadja, hogy tényleg elgondolkozik.. és még én vagyok a mocsok... hát bassza meg az ég... ezt miért nem látja senki, amikor ő kínoz így engem?
-Hiszed?-skálázik egyet felfelé indokolatlanul a hangom, mintha elfelejtettem volna mutálni kamaszkoromban. A mellkasomra szorítva a kezemet köhintek néhányat, hogy megtaláljam az eredeti hangszínemet.
-Nézd meg baszd meg.. még a hangom is kiterrorizálod belőlem..-nevetek fel kicsit megrázva a fejemet a nagy hitetlenkedésemben.
Ha már egymás szeretgetéséről... khm.. szeretéséről van szó.. persze nem hagyhatom, hogy a reggeli minden figyelmét megkövetelje akármennyire is jól esne egy kiadós kajálás mielőtt lelépek. Őszintén? Bánja a tököm inkább éhen halok.
Az ajkaim közé kuncog és ez az én arcomra is mosolyt csal mielőtt felemelném és megcéloznám vele a hálószobát.
-Hmm.. így még jobban hangzik.-vigyorok mint a tejbetök miközben igyekszem megtalálni vele az útvonalat anélkül, hogy bárminek nekimennénk. Az egyik kezem alulról tartja a fenekénél a másik a hátára simul a lehető legnagyobb felületem ha esetleg mégis valami az utunkban állna, akkor még véletlenül se ő koppanjon, ami kapóra is jön amikor átérünk a nappaliba és az én vállam találkozik a fallal.
A torokköszörülés szinte késként vágja át a levegőt és azonnal megállok, szinte földbe gyökereznek a lábaim és szinte megatehetetlenül hagyom, hogy Ro kimeneküljön a kezeim közül, amint meghallom Joe hangját. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyenesen a szemébe merek nézni, de legalább nem mozdulok csak a hátam mögött Ro derekára simítom a kezemet mintha ezzel megvédhetném attól, ami itt most történni fog.
Ahogy közelebb jön hozzánk az apja csak kihúzom magam és egyenesen a szemébe nézek. Nem engem von elsőként kérdőre, így nem érzem úgy hogy jogom lenne nekem megszólalni.
Amint Roxy mellém lép és a kezembe kapaszkodik kicsit határozottabban fogom meg, hogy érezze, hogy itt vagyok.
-Joe, tudom, hogy sok szarságot láttál már tőlem az évek alatt, de szeretem Roxyt. Ki akartuk találni, hogy hogyan mondjuk el...-de még egyszerűen esélyünk sem volt rá és már konkrétan mindegy is, hiszen konkrétan a karjaimban látta a lányát. Még csak lehetőségünk sincs javítani a helyzeten és valahogy sejtem, hogy ez most rohadt szarul jött ki.


BEE

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyPént. Aug. 11 2023, 13:48

Charlie and Roxy

El kell ismernem, picit szórakoztat, ahogy most fülét-farkát behúzva meghunyászkodik a szigorú nézéseim alatt, mintha tartana tőlem, de mindketten tudjuk, hogy ha olyan szituációba kerülnénk, egy pillanatig sem tudná senki visszatartani attól, hogy ösztönösen támadjon.

- Úgy mondod, mintha tényleg könyörögnöd kellene nekem, hogy a tiéd legyek – vágok vissza azon a hangsúlyon, ahogy ő beszélt, ezúttal én utánozva őt, de aztán ahogy kicsivel közelebb lépek, először finoman megbököm az orrom hegyével, aztán egy puszit nyomok az arcára. Csináljon bármennyi és akármekkora hülyeségeket is, én sosem tudok igazán, és főleg nem hosszútávon haragudni Charliera. Ez mindig is így volt, most pedig, hogy együtt vagyunk, még inkább. Gondolom csak... túl boldog vagyok vele ahhoz, hogy a kevésbé fontos dolgokon akarjak rágódni. És azt is tudom, hogy szinte kérnem sem kell tőle, anélkül is megtenne értem bármit, de ez igazából kölcsönös, és remélem, hogy ezt meg ő tudja.

- Hmm... tényleg ezt állítottam, nem igaz? - Hogy szeretem. Tűnődő arcot vágok, aztán elvigyorodom. - Igen, azt hiszem, ez valóban így van. - De attól még egy mocsok dög, nekem meg a főzésre kellene végre már koncentrálni, mert múlik az idő, a reggeli pedig még mindig sehol. És nagyon hamar eldől, hogy nem is lesz, hisz úgy tűnik, mindketten inkább éhesek maradunk, minthogy elszakadjunk egymástól, vagy hogy ne használjuk ki jól a fennmaradt időt a mai napból, ameddig még együtt lehetünk. Kuncogok, amikor jó barátnőnek nevez, miközben engem magához vonva halad háttal a pult felé. - Jó? Inkább rossz... nagyon rossz... - Utalok azokra a huncutságokra, amiket tenni készülök, hogy hozzá simulok, a csípőmet előre tolva egy kicsit. Aztán már fel is kap, és a nyakát átölelve kapaszkodom belé, míg ő a nappali felé indul. Nos, itt a bizonyíték, hogy tud ő nagyon előrelátó és megfontolt is lenni, ha akar. Én bizony megfeledkeztem abban a pillanatban mindenről, ahogy megkörnyékezett és beizzított, úgyhogy én aztán most még azt sem bántam volna, ha a konyhában esünk egymásnak. Egyik kezem ujjai a tincsei közé fúródnak, finoman irányítva őt, hogy újra megcsókolhassam, és megint kuncogok kicsit, amikor majdnem nekimegyünk valaminek. Aztán valahonnan a hátam mögül váratlanul erőteljes torokköszörülést hallok.

- Roxanne? - ijedten ugrom ki CJ karjai közül, és amint megpillantom apám döbbent tekintetét a nappali bejáratánál, úgy iszkolok be ösztönösen a háta mögé, mint egy rémült, félős gyerek. Jelenleg annak is érzem magam. - Charlie?? - A hang valahogy még meglepettebben cseng, mint korábban.

- Basszus, basszus, basszus... - suttogom C. hátának, miközben a homlokomat a lapockái közé támasztom. Nevetségesen viselkedem, tudom.
- Roxanne Daya Carlton! Mégis mi a fene folyik itt? - Érkezik a kérdés már valamivel közelebbről. Erőt veszek magamon, hogy előlépjek.

- Szia apa! Azt hittem, csak később jössz – pillanatok fel bocsánatkérően, de az arcára van írva, hogy nem ezt akarja hallani. - Bocsi, nem így akartuk elmondani, de Charlie és én... - megfogom a szőke hercegem kezét. - Már nem csak barátok vagyunk... - mondom sután, miközben pánikolva kapaszkodom a mellettem állóba. Ez annyira gáz, és utálom, hogy ezt ilyen kelletlenül kell felvállalnunk, hiszen szeretjük egymást, de sajnos jól tudom, hogy apámnak mi lesz a véleménye.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyPént. Aug. 11 2023, 11:26



Ro & CJ

not ready to lose you.
Ahogy szigorúan meglóbálja az orrom előtt a mutatóujját enyhén rábandzsítva a szemeimmel követem a mozgást. A határozott hangsúlya miatt nem is merem tovább feszegetni a témát, mert félő, hogy tényleg belenézek lassan egy pofonba, hogy egy kis értelmet verjen a fejembe, ezt pedig momentán nem szeretném kockáztatni..
Lövésem sincs, hogy vajon meddig maxolhatjuk ki az együtt töltött időt, hiszen jó lenne tényleg időben lelépnem, ha nem akarok magyarázkodni még egy ártatlannak tűnő helyzetért sem, hiszen valahogy biztos vagyok benne, hogy ha csak a tv előtt ülnénk a kanapén, akkor is megjöhetne a kérdés az apjától... megjegyzem tök jogosan... hogy egyébként én mi a frászt csinálok itt. Egyelőre jó lenne még a gyanút is elkerülni, hogy történik valami köztünk a háta mögött, amíg nem sikerül kitalálnunk, hogy hogyan is adagoljuk be neki a megváltozott kapcsolatunkat.
Amint felém fordul a beszólásom után nehéz eldöntenem, hogy most vajon felszólításnak vette, vagy fizikailag fog bántalmazni, mert ilyen nagy a pofám még vele szemben is, így egy pillanatra lefagyok és csak várok, hogy valamit le tudjak olvasni az arcáról. Jó lenne tudni, hogy most vetkőzzek vagy inkább a nyúlcipőt vegyem fel.
Már attól egészen más üzemmódot kapcsol a vérkeringésem ahogy az ajkába harapva lesüti a szemeit, de persze ez még mindig nem garancia semmilyen folytatásra. Pontosan tudja hogyan basszon ki velem és szemrebbenés nélkül meg is teszi.
-Úgy mondod, mintha problémát jelentene, hogy neked akár könyörögjek is..-neki bármit megtennék és ezt tudja is. Néha még én magam is megdöbbenek azon, hogy mennyire furcsán vagyok bekötve a közelében. Másoktól elég egy nyelvbotlás és már veszem is fel a nagyfiú gatyómat, hogy rendet tegyek magam körül... de ő két szóval le tudna térdeltetni és a lehető legboldogabb emberként tennék eleget bármilyen kérésének.
Ahogy rámmered gyakorlatilag automatikusan emelkednek fel a kezeim a levegőbe védekezően, mert már tudom, hogy tényleg pofátlanul feszegetem a türelmét az irányomba. Magasságban nincs sok előnyöm hozzá képest, de kilókban annál inkább, így hiába üt a vállamba nagyon nem tudja meghatni a testemet. Meg egyébként is.. apám már megedzett tisztességgel.
-Mégis szeretsz.-vonom meg a vállam, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne és valahol egyébként az is.
Hiába fordul vissza a tűzhelyhez már ott is vagyok a háta mögött és valósággal érzem ahogyan elolvad a kezeim között és ugyan néhány másodpercig még küzd azért a reggeliért, de amint lekapcsolja már tudom, hogy nyertem.
Ajkai az enyémekre tapadnak és máris jóval határozottabban ölelem magamhoz miközben néhány lépést hátrálok vele amíg el nem éri a derekam a pultot.
-Rossz házigazda, de jó barátnő..-nevetek egyet halkan és szinte fújtatok egyet amikor a keze végigvándorol a mellkasomon. A lábai alá nyúlva emelem fel a földről és indulok vele a nappali felé, hogy megcélozhassuk a hálószobáját. Kár lenne a konyhában nekikezdeni, nincs nálunk gumi szóval a későbbi megszakítást megelőzve jobb ha a megfelelő helyen kezdünk neki.
Ajkaimmal a nyakán és a száján gyakorlatilag emlékezetből viszem végig a konyhán és lépek át vele a nappaliba.


BEE

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 21:56

Charlie and Roxy

- Ez hülyeség, oké? Kicseszett baromság – mutogatok felé szigorúan a mutatóujjammal. Mert az a baj, hogy ezt komolyan el is hiszi, és ez kurva bosszantó. Értem én, hogy heves, ilyen természetet örökölt az apjától, plusz ezt a példát látta, és ösztönösen jön, hogy először üssön, aztán gondolkodjon. Pedig ha nem akarná folyton az öklével megoldani a problémákat, ő is rájöhetne, hogy lehet másképpen is. Meg arra is, hogy okosabb, mint amit hisz magáról. Jóval okosabb. Csak fogalmam sincs, hogyan vezethetném rá erre. Nyolc év alatt még nem sikerült rájönnöm a megoldásra, de feladni azért nem fogom.

Kicsit stresszelek apám lehetséges korai hazaérkezésén, meg úgy ezen az egész helyzeten, mert szívás, hogy titkolóznunk kell előtte, aztán, mint mindig, amikor nem vagyok teljesen toppon, hülyéskedéssel meg szemtelenséggel akarom oldani a feszkót. Mázli, hogy ebben Charlie, mint általában, most is partner. Elnevetem magam a visszavágásán, ami láthatóan zsigerből jön neki, aztán teljes alakomban felé fordulok, hogy biztos csakis egymáson legyen minden figyelmünk, amikor megszólalok.

- Azt szeretnéd, mi? - sütöm le félig a pillantásomat, finoman az alsó ajkamba harapok, és enyhén felvonom a szemöldököm egy árnyalatnyi incselkedéssel. - Mmm... Majd ha szépen kéred – teszem hozzá kissé gonoszul, és az arcom szemtelen grimasszá alakul, majd kiöltöm rá a nyelvemet. Na nem mintha külön kérvényt kellene benyújtania egy kis pajzánkodáshoz, de egyszerűen nem hagyhattam pimasz reakció nélkül a beszólását.

- Basszus, tényleg ki akarod húzni a gyufát, nem igaz? - meresztem rá a szemeimet fenyegetően, amikor elkezd gúnyolódni velem, és úgy csinál, mintha ő maga lenne Superman, akiről lepattannak az ütések és a golyók. - Borzasztó alak vagy – csettintek a nyelvemmel elégedetlenül, és csak az orrom alatt somolygok, miközben hátat fordítok neki, hogy a reggeli készítéssel is haladjak. Ám aztán épp csak kettőt tudok kavarni a serpenyőbe öntött tojásokon, aztán nagyon hamar elvonja a teendőimről a figyelmemet. Ahogy hátulról hozzám simul, és a fülembe duruzsol, tökre elfelejtem azt is, hogyan kell a fakanalat használni. Néhány pillanat múlva fel is adom, félreteszek mindent, kikapcsolom a tűzhelyet, aztán szembe fordulok Charlieval, átkarolom a nyakát, és szenvedélyesen megcsókolom. - Hmm... - Kávé íze van, ami most valahogy kegyetlenül izgatónak tűnik. - Azt hiszem, ma rossz házigazda leszek, és éhesen küldelek haza... - susogom az ajkaira, miközben a tenyerem végigsiklik a pólótlan mellkasán.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 20:59



Ro & CJ

not ready to lose you.
Nem elég, hogy ott hagy a francba az ágyban még a reggeli csikizéssel is valahogy meg kell birkóznom... ez a nő.. te.... néha rohadtul nehéz eldöntenem, hogy egy átok vagy éppen a legnagyobb áldás az életemben. Így vagy úgy, de azt kívánom, hogy tartson örökké.
-A francnak használjam.-vonom meg a vállaimat.-Amit nem tudok erőből megoldani, azon az eszem se segítene sokat.-tudom, hogy ezért istenesen megkapom majd a fejmosást, hiszen az esetek többségében pontosan ebből indul a zűr, hogy az öklömet használom az agyam helyett, holott sokszor néhány racionális gondolattal el lehetne kerülni a veszekedést. Végülis a francnak járassam a számat és érveljek, ha egy jobb egyenessel jó belátásra vagy legalább hallgatásra lehet bírni az embereket.
A mostani helyzetben viszont aligha van helye az én probléma megoldó képességeimnek, hiszen Ro apjával szemben még a hangomat sem emeltem fel soha, így ha esetleg tényleg korán befutott volna, amikor még romokban van a ház, aligha tudtam volna az asszony segítségére lenni. Arról nem is beszélve, hogy az egy dolog, hogy az apjának nincs kifogása a barátságunk ellen, de erősen kétlem, hogy a lánya ágyában akart volna találni.
Reggeli után úgyis lelépek szóval nagy baj nincs és nem is lesz.
Azt meg még bőven ráérünk valahogy megszülni, hogy miként is adagoljuk be neki, hogy pont én vagyok az, akivel a kislánya jobban összegabalyodott. Bár mondhatnám, hogy előnyünkre szolgál, hogy az apja már ismer... persze.. tudja, hogy soha nem jelentene nekem problémát, hogy akármilyen eszközzel megvédjem Ro-t, de azt is tudja, hogy hányszor ültem a fogdában 24-48 órákat pontosan azért, ahogyan a helyzeteket kezelem.
-Kapd be, Ro...-nevetek és már csomagolom is össze az enyémhez képest apró testét amennyire csak tudom anélkül, hogy ténylegesen fájdalmat okoznék neki. Egyébként nem is lenne rossz ötlet, de gondolom ezek után már ilyen kérésem nem lehet főleg, hogy akkorát kap a kerek kis segge amekkorát nem szégyellek...
Persze azonnal jön is a válaszcsapás egyenesen a vállamba és akármennyire is látom az igyekezetét, hogy több erőt tegyen bele ki se bír billenteni az egyensúlyomból csak állok és néhány másodperc késéssel lépek csak oldalra két nagyot, mintha akkorát kaptam volna tőle.
-Aucs..-gúnyolódok az ő hanglejtését utánozva, majd horkantva fel is nevetek egészen addig, amíg meg nem érkezik a kérdés, meg a rajtam végigfutó tekintete. Most dugni akar vagy megölni? A kettő nem zárja ki feltétlen egymást mondjuk..
Ahogy visszalép a tűzhelyhez szinte árnyékként követem mögé simulva és a medencecsontjánál fogva húzom a fenekét néhány centit hátra az ölemhez.
A fültövéhez illesztem az ajkaimat és a hüvelykujjamat a nadrágja gumija alá csúsztatva húzom végig a hasa alján.
-Kurvára éhes vagyok, de szívesen hazamegyek így, ha mást csinálnál inkább..-duruzsolok a fülébe és néhány apró csókot hintek a puha bőrére


BEE

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyPént. Júl. 21 2023, 23:00

Charlie and Roxy

Sajgó szívvel hagyom magára Charliet az ágyamban, de visz előre a kávé iránti vágy, meg a kötelességtudat, hogy megetessem őt, illetve rendet is vágjak, mielőtt apám haza állítana. A tojások már a tálban csak a sütésre várnak, a kávé kész, a bacon szeletek meg a serpenyőben sercegnek, amikor a szöszim is befut. Köszönés helyett egy kis piszkálódással és bökdöséssel fogadom, de annyira imádom, hogy ilyen csikis. Nevetve figyelem, ahogy hajladozik, mint fűzfák viharos szélben. Gonosz lennék? Talán egy kicsit.

- Haha! - ráncolom az orrom, miután rábökött. - Neked is van eszed, csak nem szereted használni, ha nem muszáj – vigyorgok rá. Szívesebben bízza rám a gondolkodást, mintha valami rajzfilmes nyomozópáros volnánk, én, az ész, ő pedig az izom, és valóban gyakran kénytelen vagyok helyette is gondolkodni, pedig ő sem hülye. Bár tény, hogy így elég gyakran kerülünk szórakoztató szituációkba, amit meg általában annyira nem is szoktam bánni. De itt és most egyébként nem arról van szó, hogy nagyon megfontolt és okos lennék, inkább csak jól ismerem apámat, és a frász kerülget attól a lehetőségtől, hogy megtalálja a tegnap esti züllött esténk nyomait. Nem mintha huszonkét évesen nem állna jogomban bulizni kicsit, inni, áthívni a barátaimat... Nos, a fű, az kicsit más kérdés. Meg az is, hogy mekkora zűrt és káoszt hagyunk magunk után. Aztán persze ott van az a tény is, hogy egyelőre fogalma sincs róla, hogy Charlieval már nem csak barátok vagyunk, hanem egy párt alkotunk. És bár szerintem ezt a döntést is jogomban áll magamnak meghozni, nem mondhatja meg, kivel legyek boldog, attól tartok, ez nem fogja apámat visszatartani abban, hogy erről határozott véleménye legyen. Részben jogosan. Mert bizonyos értelemben ő gondoskodott Charlieről azóta, hogy ő lelépett a saját apjától, nyolc éve biztosít neki állandó munkát, és valljuk be, elnézett neki pár szarságot, sőt, párszor a sittről is segített nekem kihozni őt, úgyhogy... Hát igen, nem kétlem, hogy ez nem lesz egyszerű menet, és rendesen elő kell készíteni a körülményeket, ha eljön az idő, hogy színt valljunk apám előtt.

- A szupererőd... Hmm... így már mindent értek – bólogatok vigyorogva. - Hát végül is valamiben neked is jónak kell lenned a fizika valamilyen törvénye szerint, nem? - kuncogok félig már visszafordulva a serpenyő fölé, hogy beleöntsem a rántottának felvert tojásokat, csak épp előtte még kellene egy korty kávé, hogy továbbra is működőképes maradhassak. Charlie viszont az iménti szemtelenkedés-sorozatomért hirtelen a legkegyetlenebb módon akar bosszút állni, és a karjaimat lefoglalva akadályozza meg, hogy magamhoz vegyem a bögrémet. És ha ez még nem volna elég, hát akkorát sóz a hátsómra, hogy egy fél napig tuti nem fogok tudni leülni anélkül, hogy magamban a nevét átkoznám. - Aucs! - jajdulok fel, szívből, igazán. - És még én vagyok a mocsok? - bokszolok egyet a vállába, az erőt sem spórolva ki az ütésből. - Ez színtiszta gonoszság volt. Figyelmeztetlek, Charles, még egy ilyen húzás, és éhesen foglak hazaküldeni – vonom fel a szemölködöm kihívóan, de aztán a tekintetem hamar megváltozik, ahogy finom célzással végigpillantok rajta, és ettől a kijelentésem gyorsan kétértelművé válik. Persze végül nem tudom megállni, hogy ne vigyorodjak el. Aztán, hogy alaposan megfenyegettem a kedvenc gonosztevőmet, visszafordulok a tűzhelyhez, a tojásokat a serpenyőbe öntöm, és kézbe veszek egy fakanalat.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyPént. Júl. 07 2023, 19:27


Roxy&Charlie
Ro mindigis nagyon fontos része volt az életemnek. Ő volt a támaszom, a józan eszem, a hidegvér, ami sajnos nem született velem. De ő volt a két lábon járó horgony, ami nem engedte, hogy totálisan elfajuljon a helyzet. Nélküle valószínűleg már rég börtönben ülnék. Vagy az óceán mélyén lennék, mert valami akkora szarságba keveredtem, hogy egyszerűen megszabadultak volna tőlem. Ha ő nem lenne... akkor valószínűleg soha senki nem is keresne. Miatta vagyok még ember és ugyan sosem gondoltam, hogy eljön az a nap, amikor így ébredhetek mellette, mégis most érzem azt igazán, hogy megtaláltam a helyemet ezen a világon... bár az igazat megvallva most sem mellette nyílnak ki a szemeim, hiszen ő már rég talpon van, mire én képessé válok arra, hogy megmozdítsam a kis hab testemet és az elmém éberebb állapotba kerüljön. Ha még mellettem lenne fel sem kelnék... csak magamhoz ölelném és tovább aludnék még akkor is ha ez lenne a lehető legrizikósabb döntés.
Ezen az opción persze kár is lenne agyalnom hiszen ő már javában a konyhában tevékenykedik, amikor én még a csipát törölgetem ki a szemeim szegletéből. Még a nyál is összefut a számban ahogyan nézem miközben a szalonnákat forgatja, de ez nem csak a reggelinek szól, hanem annak is, hogy ez a tökéletes nő éppen reggelit készít nekem.
Magamhoz ölelem, de igyekszem nem nagyon útban lenni a számára miután kitöltöttem magunknak a kávékat.
-Hééééé!-nevetek fel. Horkolok. Mármint csak néha. Amikor rohadtul részeg vagy fáradt vagyok szóval szinte mindig. Ez mondjuk még nem jogosítja fel arra, hogy az orrom alá is dörgölje a dolgot. Ahogy elmosolyodik viszont már tudom, hogy megint csak szórakozik velem, így csak vigyorogva megingatom a fejemet.
Belebök az oldalamban, így egy rendes kiflibe összerántják a testemet az izmaim, hiszen rohadtul csikis vagyok ám, főleg az oldalamon.
-Még jó, hogy kettőnk közül legalább te okos vagy..-bököm meg az orrát a mutatóujjammal. Ő mindig körültekintő volt, így nekem még annyi okom sem volt gondolkodni, mint egyébként. Az apjával nem cseszhetem el a dolgokat. Semmilyen formában. Nem is tudom, hogy van-e olyan lehetőség amiben nem tekerné ki a nyakamat azért, mert a lányával járok, de az biztos, hogy jobb, ha nem nehezítem meg a saját dolgomat még ennél is jobban.
-Ja.. kb..-bólogatok azt hiszem 10 óra körül járt az idő amikor az órára pillantottam a szobájában, de most hirtelen nem mernék megesküdni rá, de annyira viszont nem érdekel a dolog, hogy levegyem a szemeimet róla.
-Hmmm?.... mit?-pillantok rá kíváncsian, miközben ő a homlokát ráncolva méreget és közben akaratlanul az én vonásaim is ráncba szaladnak lemásolva az övéit várva, hogy mit is kellene mondanom vagy mire kellene választ adnom.
Kérdésére hangosan felnevetek és elhessegetem az arcomról a kezét.
-Hát mondanám, hogy genetika, de ennyit se adnék apámnak... szóval inkább ez az én szupererőm.-vigyorgok de elkapom a kezét miközben ő nyúl a kávéért és teljesen összecsomagolom a karjait magamhoz ölelve.
-A-a... meg a nagy lófaszt.... nem érdemled meg a kávét. Mocsok vagy és szemtelen amióta csak felkeltem. Szenvedj!-vigyorgok és a nyakára nyomja az ajkaimat jó nagyot fújok a bőrére, ami persze hangos fingó hangot ad ki.
Nem célom azonban az életemmel szórakozni így inkább elengedem, hogy kávézhasson, de amint ellép tőlem akkorát csapok a seggére ami csak kifér.
-Ezt is megérdemelted.-vigyorgok rá, de már most tudom, hogy ezért bizony rohadtul kikapok még.

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyHétf. Jún. 05 2023, 18:15

Charlie and Roxy

Bár nagyon szívesen henyélnék még Charlie mellett az ágyban, ami azt illeti, akár az egész napot is képes lennék itt tölteni vele, de a gondolat, hogy apám hamarosan hazaér, és addig még elég sok tennivalóm lenne, ha nem akarom, hogy teljes felfordulás és katasztrófa várja, amint belém az ajtón, kissé nyugtalanná tesz. Azzal meg együtt jár az éhség, meg a kávé utáni vágy is, úgyhogy egyenes arányosan halad a dolog afelé, hogy kisurranjak a szobámból onnantól, hogy először kipattannak a szemeim. Persze ez nem jelenti azt, hogy a mellettem csendesen hortyogó szőkeséget is fel kellene ébresztenem. Így is utálom, ha alig egy-két órán belül le kell majd lépnie, és előfordulhat, hogy majd csak hétfőn a dokkoknál láthatom legközelebb munka közben. Akkor legalább hadd tegyem már ki a szűrét úgy, hogy tele a hasa. Szóval amint beizzítom a kávégépet, már neki is fogok reggelit készíteni. Persze önthetnék egy kis müzlit is egy tálba, de a bacon és tojás szerintem olyasmi, amit Charlie meg az ő sok kalóriát igénylő szervezete jobban tudna értékelni.  

A serpenyőben már serceg a szalonna, amikor ő is felbukkan, de először kipecázok minden szeletet egy tányérra, és csak akkor fordulok felé, miután biztosítottam, hogy semmi nem fog megégni vagy felgyulladni, ha két percig nem a tűzhelyre figyelek.

- Hogy miért? Ó, hát... sajnos nem tudtam aludni attól a rögtönzött trombita műsortól, amit előadtál... - jelentem ki látszólag egész csüggedten. De aztán persze kuncogva ölelem át Charlie nyakát. - Csak viccelek... Igazából olyan édesen aludtál, mint egy baba – biggyed le a szám ezúttal, ahogy magam elé képzelem, milyen aranyos volt. - Őszintén szólva azt hiszem, csak kicsit parázom, hogy apa befuthat, mielőtt rendbe szedném a lakást. Szeretném megelőzni, hogy balhézni kezdjen bármi miatt is, szóval inkább neki álltam időben a rendrakásnak. Plusz nagyon kellett egy kávé, és időközben meg is éheztem. Na meg természetesen téged sem engedhetlek el korgó gyomorral – bököm meg a hasa oldalát egy kissé csikizős mozdulattal.

- Öhm... dél körül érkezik, azt hiszem... Úgyhogy igazából van még úgy... mennyi is? Két óránk? - Nem tudom, pontosan mennyi is az idő. Még nem jutott eszembe ellenőrizni. - De mondd csak... - ráncolom a homlokomat, mintha hirtelen erősen elgondolkodnék valamin, és úgy méregetem, fürkészem Charlie arcát. - Te hogy lehetsz ennyire jóképű még ilyen álmos szemekkel is? - vigyorodom el, és egyik oldalról kicsit megcsipkedem a pofiját. Na jó, mostanra elképzelhető, hogy kezdem idegesíteni, és morcossá tenni a piszkálódásokkal. Egyébként lehetséges, hogy nincs rám túlzottan jó hatással, hogy így izgulok apám miatt, és még ki sem aludtam rendesen az esti banzájozást. Sóhajtok egyet, majd nyúlok is a kávémért, amit Charlie az imént készített be nekem karnyújtásnyi közelségre.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptyCsüt. Május 18 2023, 10:52


Roxy&Charlie
Úgy tudok sokszor aludni, mint egy tatu, amit elgázolt nem egy hanem legalább három darab kamion egymás után. Ezért sem ébredek fel arra ahogyan Roxy kibújik a karjaim közül és felöltözik, sőt még arra sem, hogy elhagyja a szobát. Nem tudom, hogy mennyi időbe telik mire a megérzem a magam mellett lassan kihülő helyét és gyűglődve nyújtózik a karom, hogy elérjem és visszahúzzam magamhoz, de csak a sima matracot bírom végigtapogatni. Alig látok ki a fejemből amikor először felnyílnak a szemhéjaim, így nagyokat grimaszolva paskolom még mindig az ágyat, de sehol senki. Halkan nyöszörögve ülök fel és dörzsölöm meg az arcomat. Hova tűnt el máris?
Ledobom magamról a takarót és előszedem a zsákomból a melegítőnadrágom, amibe bele is bújok, de fölülre nem veszek veszek fel semmit csak elindulok, hogy megkeressem a kis szökevényemet. Felkelthetett volna, hogy segítsek rendbe rakni a lakást, de a jelek szerint pakolt is valamennyit illetve az illatok alapján már a reggelinek is nekiállt. Sosem fogom megérteni azokat az embereket, akik hajnali 8 órakkor már így tudnak működni.
Orromat is összeráncolva hunyorgok miközben megcélzom a konyhában serénykedő alakját.
-Ühümm...-hümmentek jellezve, hogy máris intézem, de nem a bögrék felé veszem az irányt, hanem mögé lépve ölelem át a derekánál szorosan magamhoz húzva anélkül, hogy akadályoznám a reggeli elkészítésében. Az állammal félrehúzom a haját, hogy egy puszit hagyjak az arcán mielőtt elengedem és leveszek két bögrét. Elkészítem mindkettőnknek a kávét ahogyan szeretjük. Már kérdeznem sem kell. Úgyis tudom hogy szereti. Az egyik bögrét lerakom mellé olyan távolságra, hogy ne legyen az útjában, de elérje ha szeretné, a sajátomat az egyik kezembe fogva lépek ismét mögé és szabad tenyeremet a hasára simítva fogom lazán magamhoz. Iszok néhány kortyot a kávéból majd az államat a vállára támasztva figyelem a mozdulatait.
-Miért nem aludtál még egy kicsit?-kérdezem kissé panaszos hangom. Tudom, hogy lassan úgyis fel kellett volna kelnünk, hiszen rendbe kell szedni a lakást, mielőtt az apja hazajön illetve még nekem is el kell innen tűnnöm addigra, de még egy kicsit igazán héderelhetett volna mellettem az ágyban kicsit kiélvezve a zavartalanul együtt töltött időt azelőtt, hogy vissza kellene zökkennünk a normál üzemmódba. Nem tudom, hogy hogyan adhatnánk be az apjának ezt az egészet. Joe Carlton kedvel engem, mint embert, de nem hiszen, hogy megfelelő partnernek tartana a lánya számára. Tud minden szarságról, ami velem együtt jár, tudja azt is, hogy ugyan semmibe nem rángatom bele Roxyt, de meg sem állítom az olyan dolgokban, amivel ő nem ért feltétlen egyet. Arról nem is beszélve, hogy apámat is ismeri... az egész Holmes pereputty szarságaival tisztában van, ami ugyan nem feltétlen az én saram, de mégis kéz a kézben jár az én személyemmel.
-Apád mikor jön?-lehet lassan illene felvennem a nyúlcipőt, ha nem akarunk ma balhét.

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
doomsday | CJ & Ro Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
doomsday | CJ & Ro A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Témanyitásdoomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro EmptySzer. Május 17 2023, 22:19

Charlie and Roxy

A derekamra nehezedő súly ellenére lassan megfordulok a másik oldalamra, így szembe kerülök a még mélyen durmoló Charlieval. Olyan édes így, álmában szinte kisfiúsan ártatlan az arca... Nem mintha éberen nem tudna kisfiús lenni. Lassan elvigyorodom, majd finoman kisimítok néhány szőke tincset az arcából, hogy jobban láthassam. Azt hiszem, simán el tudnám nézegetni még így órákig, de a tegnap estétől még mindig kissé be vagyok tompulva, és érzem, hogy nagyon szükségem volna egy jó erős kávéra. Plusz biztos vagyok benne, hogy ha CJ felébred, ő is pontosan így fog érezni. Az előző este elég érdekesen alakult, és előre sejtem, hogy ennek itt-ott meg is fogom találni a nyomait a lakásban. Jó lenne azokat is eltakarítani, mielőtt apa hazaérne az üzleti útjáról. Bár szerintem nincsenek téveszméi azt illetően, hogy huszonkét évesen miket művelhetek itthon, amikor csak az enyém az egész lakás, de... attól még nem muszáj, hogy kézzel fogható bizonyítékai is legyenek.  

Lassan és óvatosan kezdem lefejteni magamról Charlie karját, miközben fokozatosan hátrálok kígyózva az ágyam széle felé. Nem áll szándékomban felébreszteni, végül is legalább ő aludja ki magát rendesen, ha már nekem nem igazán jött össze. Amint kicsusszanok mellőle, a szekrényemhez lépek, és magamra kapom, ami épp a kezem ügyébe kerül, csak utána lopózom ki a szobából. A konyha felé indulok, de útközben a nappaliból is begyűjtök néhány elpakolni valót, és elsősorban a hamutálat igyekszem mielőbb kiüríteni, aztán kinyitok egy ablakot is.  

A konyhában az első, amit beizzítok, az a kávéfőző. Aztán ha már itt vagyok, és a lefőlő kávéra várok, úgy döntök, csinálok reggelit is. Egész hétvégén rendelt kaján és maradékon éltünk, végül is épp itt az ideje, hogy készítsek is valami táplálót. A rántotta és a bacon biztonságos választásnak tűnik, túl sokféleképp nem lehet elrontani végül is. Elő is veszem a hozzávalókat, aztán a bacont a forró serpenyőbe helyezem. Épp kezdem felverni a tojásokat, amikor a hátam mögül közeledő lépteket hallok. - Éppen időben, most lett kész a kávé – jelentem ki anélkül, hogy hátra fordulnék. - Ott vannak a bögrék... Megtennéd, hogy kitöltöd? - kérdezem meg, miközben már a sülő bacon szeleteket forgatom át egyenként egy villával.


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
doomsday | CJ & Ro 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
doomsday | CJ & Ro 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
doomsday | CJ & Ro 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
doomsday | CJ & Ro 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
doomsday | CJ & Ro Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
doomsday | CJ & Ro E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: doomsday | CJ & Ro
doomsday | CJ & Ro Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
doomsday | CJ & Ro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Doomsday or Happy End?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: