New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:17 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 1:15 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35 pm-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27 pm-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Barbara j. Collins
TémanyitásBarbara j. Collins
Barbara j. Collins EmptyKedd Május 16, 2023 3:02 pm
Barbara J. Collins
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Barbara Jayla Collins
Becenév
Barb, BJ
Születési hely
New York
Születési idõ
2006.05.09.
Kor
17
Lakhely
Ide
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Trinity
Foglalkozás
Diák
Hobbi
Pompomlány, true crime dokumentum filmek, párbajtőr
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem
Azt mondják rám, hogy mindig mosolygok, mondjuk ez igaz is. Ha azt mondanák viszont, hogy túlságosan sokat beszélek, hát nem! Mihez képest? Lita például alig szól bele valamibe, mindig én vagyok a szóvivő. Habár tény, hogy elég rendesen szurkol ő is amikor mennek a kosármeccsek! Szóval nehogy beszólj már neki?! A legjobb barátnőm, szóval védelmezem, mert olyan kis ártatlan és naiv. Még a hülye koncertjeire is elmegyek, pedig tudnátok, hogy hogy utálom a komolyzenét? Liszt-érzékeny vagyok, hihi! Na, de mindegy, a lényeg, hogy senki se kezdjen Litával, aki nincs lecsekkoltatva velem, mert képes vagyok hisztizni, ha ilyeneket későn tudok meg dolgokat róla. Jaja, igaz szeretek társaságban lenni, meg dumálni, de minden fiatal szeret, szóval az, hogy az átlagnál talán – mondom talán! – kicsit több a rizsa, szerintem nem gáz. A tanárok kifejezetten örülnek neki, ha szépen kifejtem a mondanivalóm. Azért titkokat ne nagyon bízz rám, mert hajlamos vagyok elfelejteni, hogy titok, de ez nem szándékos. Csak úgy kicsúszik és akkor már késő. Szerencsére ez csak ritkán okoz bonyodalmat, mert igyekszem másra terelni a hangsúlyt inkább olyankor, mondjuk úgy, hogy átállítom a fókuszt egy jó mozdulattal, mondattal. Na és, ha tetszenek a pasik, már miért ne tetszenének? Habár jobban vonzódom a fősulisokhoz, de azt mondják, hogy kell lenni pár év különbségnek felfelé a pasik irányába. Vagy csak mert nem néznek ki olyan málészájnak, mint a korombéliek? Ki tudja, nem baj, mivel jók az eredményeim, amúgy is hamarosan csatlakozom hozzájuk. Nem mintha lenne esélyem máshogy tenni, a szüleim ki is dobnának az ablakon, pedig a harmadikról nem jó kiesni, azt olvasták ki az álmoskönyvből. Egyébként meg tök sokat köszönhetek a párbajtőrnek is, például tök egyenes a hátam, jó a reflexem és szerintem egy csomó magabiztosságot is onnan tanultam el. Legalábbis Henry edző mindig ezt mondja. Na, mi van, most miért mentek el? Alig mondtam pár szót, és azt hiszitek ez elég? Mi lenne, ha DÖK elnöknek indulnék? Biztos ti is csak azért jöttetek, mert jó csaj vagyok és így közelebb juthattok a tiltott gyümölcshöz. Nos, igen, nem mindenki ér fel ám erre a szintre, de… azért lehet próbálkozni vele.

Greta Onieogou
arcát viselem

Múlt
Kopogás. Nem, nem jöhetsz be, még nem vagyok kész. Tony, ne merj még egyszer bekopogni, hogy várnak rám! Tudom, basszus! Remélem a mentális erőm elég lesz ahhoz, hogy az édes testvérem most az egyszer ne tegye be ide a lábát.
- Kisasszony, ne haragudjon, de az édesapja már nem tud tovább várni. Hiszen az ön születésnapi partija… - folytatná Oscar, a főkomornyikunk. Tök furcsa volt először azzal szembesülni, hogy nem mindenkinek van egy ilyen hasznos embere. De aztán rám szakadt a valóság, amikor először bekerültem a suliba és kiderült, hogy alig van valakinek. Még úgy is, hogy magánsuliba jártam Litával. Na, igen, nem volt nehéz, anyáink még most is összejárnak recepteket cserélni, meg eszmét. Igazítok még egy kicsit a szemceruzával, de a rúzzsal is kell még pár perc. Nem szeretek bénán lemenni, ezt Oscar is tudhatná.
- A kerületi ügyész úr talán még tud várni pár percet a hercegnőjére - villantok egy nagyon kedves mosolyt rá, tudom, ő nem tehet semmiről. Egy kicsit talán izzadni kezd a homloka, mert tudja, ha ezzel tér vissza, aput megüti a guta, az ő honoráriumából meg lehet, hogy levonnak. - Mondja meg neki, hogy öt perc és kész vagyok… ha hagynak - dobok egy puszit neki és leteszem a szemceruzámat, miközben ezt a narancsvöröses rúzst veszem elő, amit Litától kaptam még a nyáron. Nem semmi, ahogy ismeri az ízlésemet, de hát nem véletlen az, hogy barátok vagyunk. Gondolom készül ma valami meglepivel és már itt van nyugtatni aput.
- Most már gyere le, te átok - ront rám a kedvenc bátyám, de a hamiskás mosolya nem téveszt meg. Tök jóban vagyunk és örülök, hogy ő a bátyám… aki be tud vinni fősulis bulikba is olykor. Hú, már várom, hogy én is menjek, csak ne oda kéne, ahová Mr. Collins akarja. Még valahogy kitalálom, hogy hogyan bújhatok ki a „hagyományok” alól. Nem lesz könnyű.
- Jól van már Tony, tudod, hogy utálom, ha siettetnek - mordulok rá, talán egy kicsit élesebben, mint kéne. Ő csak felhúzza a szemöldökeit, de mosolya nem halványodik el teljesen. Imádom amúgy, leszámítva azt a két hetet, amikor ki akartam nyírni Litával együtt.
- Ha nem jössz most, leviszlek - fonja karba a kezeit és az ajtófélfához támaszkodik. Van egy stílusa, meg kell hagyni, igazi Collins. - Jól van, megyek - sóhajtok, de azért még egyszer megnézem magam a tükörben. Tökéletes!
- Van ott egy kis hiba az orrod alatt - mondja, ahogy elindulok „ma van a 17. szülinapom” mosollyal felé, de azonnal lesápadok. - Hol? - ugrok vissza a tükör elé, de máris megbánom, mert röhögni kezd. - A szád, ami feszt be nem áll - úgy ugrik el a kis sminktükröm elől, mint aki számított rá. A kis szemét, megölöm, ha leérek… csak előbb be kell mutatnom, hogy a kerületi ügyész lánya tökéletes. De aztán tényleg kinyírom!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Barbara j. Collins
Barbara j. Collins EmptySzer. Május 24, 2023 12:05 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Barbara!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Annyira imádnivaló karaktert hoztál közénk Barbara j. Collins 4146035580 nagyon kis enregikus, különleges, vibráló jellem. Nem túlzás, hogy tökéletesen beillesz a Trinity gimi nem túl visszafogott diákjai közé. Rolling Eyes
Imádom a humorérzéket, ami az egész lapodat végigkíséri, jókat mosolyogtam egyes részeknél. Az biztos, hogy van öniróniád rendesen Very Happy
Olyan barát vagy, aki mellett egészen biztosan nem unatkozik az ember, cserfes, életvidám, akit remélhetőleg a családi szigor sem lesz képes megtörni. Nagyon korai ebben a korban olyan életreszóló döntéseket meghozni, hogy mivel szeretnél majd foglalkozni, de semmiképp ne hagyd, hogy a szülői nyomás befolyásolja majd a döntésed. Ők nem tehetnek mást, mint elfogadni a döntésed, mert a te életed csak te élheted Barbara j. Collins 4146035580 A gyerekkori barátságok nagyon ritkán tartanak ki az évek hosszú folyamán, igazán nagy kincs, hogy ti még ott vagytok egymásnak Litával, kjvánom, hogy ez ne is változzon meg a jövőben. Barbara j. Collins 4146035580
Tovább is engedlek az utadon, repülj csak az ismeretlenbe, fedezd fel az életet, élj, nevess, szeress Barbara j. Collins 4146035580. Hozz rossz és jó dönéseket, ne félj hibázni, élj a szenvedélyednek. Barbara j. Collins 2624752903
Színt és rangot az egyik adminunk ad majd neked, de addig is foglald le a szép arcod és vesd be magad a játékba, Lita barátnőd már nagyon vár Barbara j. Collins 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Barbara j. Collins 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Barbara j. Collins 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Barbara j. Collins 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Barbara j. Collins 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Barbara j. Collins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Silas A. Collins
» Lauren C. Collins
» Sophie L. Collins
» Jeffrey Collins
» INSTAGRAM.COM/JEFFREY-COLLINS

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: