New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 133 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 123 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Vivienne Hylan
TémanyitásVivienne Hylan
Vivienne Hylan  EmptySzomb. Május 13 2023, 21:49
Vivienne Hylan
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Jennifer Lawrence (ha tudsz jobbat, egyeztethetünk, de ne tűnjön fiatalabbnak Spencernél)
Születési hely
New York
Kor
27-28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli/eljegyzett?
Csoport
bármelyik, kivéve törvényszegők és bűnüldözés
Történetünk
Nagyon röviden, Te vagy az én egyetlen drága nővérem, akivel tipikus fiú-lánytesós kapcsolatunk volt kiskorunk óta. Néha egymás idegeire mentünk, de egyébként imádtuk egymást. Te mindig számíthattál rám, és én is mindig számíthattam rád. Aztán történt, ami történt, a családunk híresből hírhedté vált, egy pillanat alatt vett minket szájára az egész város apa (New York ex polgármestere) botránya végett, aki nem tudott szembenézni a bűneivel és végzett magával. Ezek az események mindannyiunk életét felkavarták, Te és Anya mégis jobban vészeltétek, mint én. Sajnos lecsúsztam, Te hiába próbáltál visszarángatni, elveszítettem a fejem, az ítélőképességem és mindez odáig fajult, hogy majdnem bántottalak. Csakis az akkori pasidnak hála, hogy nem lett tettlegesség a szóváltásunkból. A történtek után még kiraboltalak Téged és Anyát, ez volt az a pont, amiután már hallani sem akartál rólam.
Azóta közel négy év telt el, megváltoztam és gyakran gondolok rátok, már rájöttem arra, hogy elcsesztem az életem és vissza akarok térni közétek. Ez viszont nem olyan egyszerű, mégis próbálkozni fogok. Egy napon majd fel is kereslek. Hogyan fogsz reagálni? Elhajtasz? Meghallgatsz? Kíváncsi vagy-e még rám? Egyáltalán, mi történt veled azóta, hogy legutóbb találkoztunk?

Amit érdemes tudni Vivienne-ről, hogy egy tök normális csaj, nem ribi, nem egy idióta agyhalott, hanem értelmes, intelligens, ambíciózus. Azt tudom elképzelni, hogy orvosnak tanult, talán már rezidens lehet (de ha ez nem tetszik, lehet valami más szakmája is, csak legyen valami komolyabb dolog). Az, hogy hozzá ment-e az akkori pasijához, vagy van-e neki új, ez rád van bízva, ahogy az is, hogy anyával élsz-e még, vagy már külön költöztél. Apa halála után durva anyagi veszteség ért minket, és csak a luxus manhattani lakás maradt, meg néhány ingóság. Azóta lehet, hogy ezeket is lefoglalta a bíróság? Ezt is rád bízom, mert Spencer lelécelt, miután ellopta, amit lehetett.
A karim célja, hogy idővel helyre álljon az élete, ebben lehetnél nagy segítség, persze csak, ha képes vagy őt visszafogadni. Sok-sok játékot tudok elképzelni, hisz nyilván nem első pillanatra nyerné vissza nővére bizalmát a srác.
Várlak, gyere!!! Vivienne Hylan  3874598021

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Vivienne Hylan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spencer Hylan
» Vivienne Fairchild
» Vivienne Westfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: