New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Thorian Kolbeck
TémanyitásThorian Kolbeck
Thorian Kolbeck EmptyPént. Márc. 31 2023, 14:16
Thorian Kolbeck
Más voltam én már mint gyerek, mást láttam mint a többiek,

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Thorian Kolbeck
Becenév
Thor, aki meg félrehallja a nevem
az pedig Dorian-nek hív
Születési hely
Dánia, Herning
Születési idõ
1985. augusztus 20.
Kor
37
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Royal Danish Navy - Őrmester
Penn Vet Training - Állatorvosi asszisztens (gyorstalpaló)
Foglalkozás
Manhattan Veterinary Group - Állatorvosi asszisztens
Hobbi
Olvasás, zenehallgatás és kis kedvencem gondozása
Moodboard

Egészségügy
csoporthoz tartozom

Jellem
Én vagyok az a srác a szomszédodból, akihez mindig átugorhatsz egy bögre cukorért, vagy a liftnél várakozva beszédbe elegyedhetsz vele anélkül, hogy negatív megjegyzések érjenek téged. Az a srác, aki átsegíti az öreg hölgyet az úton, és bár meg van a véleménye mindenkiről, olykor még a hajléktalanokkal is nagylelkű, ha a munkahelyére készített szendvicsét kell beáldoznia is. Az a személy, akit nem találsz meg tinderen, se tiktokon és a facebook-ot sem használja, mint egy fajta virtuális létfenntartót. Nem osztogat állandóan, jó, ha évente cseréli a profil képét.
Az a magát jó kondiban tartó férfi, akire szívesen bízod a kiskedvenced az állatkórházban, noha pontosan tudod, hogy ő csupán egy asszisztens. Az az egyén, akinek a szemei mindig mosolyognak rád, és azt kívánod, bár csak ne volna valakid, bár csak bűntudat nélkül megérinthetnéd, akár egy ölelés erejéig, de minden hátsó szándék nélkül. Az a figura, akit könnyen zavarba hozhatnak a nők, de igyekszik állni a sarat, és mindig készül a találkozókra. Akinek a kiskutya szemeiben ott csillog a hála minden egyes pillanatban, mikor együtt töltitek az időt. Törődik veled és figyel rád, és elnéző, ha néha hibázol egy kicsit.
Az az illető, aki, ha gyanút fog, vagy kételkedik benned, nyomozni fog utánad és kiderít mindent rólad, a barátaidról és arról, akihez titokban eljársz, miközben arra hivatkozol, hogy túlórázol vagy az általam kevésbé kedvelt barátnőiddel lógsz. Az a valaki, aki lelke mélyén bízni akar benned, még is ott áll egy kapu árnyékában, csuklyában, ahol te lebeszélted a találkozót azzal a fickóval. Az, aki mindent úgy intéz, hogy saját magát ne keverje gyanúba, de számon kérhessen téged, és te még csak nem is tagadod, hogy megcsalsz. Közhelyekkel jössz, mentegetőzöl, hogy bizonytalan voltál, de már nem. És ha holnap kérdezek rá? Holnapig lennél bizonytalan? Vagy egy hónap múlva? Egy év múlva? Az a személy vagyok, aki hatalmasat csalódik benned, és bár tudja, hogy el kéne engednie, mert te nyilvánvalóan nem szereted, még is megakarja menteni a kapcsolatotokat, és emiatt nem fél bepiszkolni a kezét, vagy bezárni téged. Az a fickó, akit elvakít a szerelem, és mézes-mázos szavaidnak is hisz, csakhogy megölelhessen, te pedig kihasználod ezt és megpróbálsz megszökni.
Az a csalódott pasas, aki végül könnyeitől küszködve ássa el a holttested valami lepukkant ezer éves csatorna mellett, ahol tudja, hogy úgy sem fognak téged keresni.

Brant Daugherty
arcát viselem

Múlt
Nem bántam meg, hogy eljöttem Dániából és munkát váltottam. Tudom, nehéz elhinni, de sosem tartottam magam erőszakos embernek. Apám alkoholista volt, anyám pedig az áldozata, és már gyermekként megígértem magamnak, hogyha egy nap szerelmes leszek, a tenyeremen fogom hordozni azt a nőt.
Szeretek biztosra menni, így csak azután költöztem New Yorkba, mikor meg volt a képzésem és felvettek a Manhattan Veterinary Group állatkórházba. Hogy a múltat lezárhassam, szükségem volt a változásra, s máig úgy érzem jól döntöttem. Ez a hely más, mint a szülővárosom, könnyebb alkalmazkodni, barátkozni, s mi tagadás ellenségeket szerezni is. Nem mondom, hogy könnyű volt rá találni, de onnantól, hogy kiszúrtam, megakartam ismerni. Tudni akartam ki vagy ő.
Csak általános, mindenki által gyakran látogatott helyeken koslattam utána, ezek pedig megadták az alapot, ahhoz, hogy utána tudjak nézni az interneten, anélkül, hogy egyszer is leszólítottam volna. Nem vagyok kukkoló, se szatír, de úgy gondolom nem ártalmas dolog, valakit figyelve megismerni, mielőtt a "sors" által keresztezzük egymás útját. Nem vagyok az a teljesen földhöz ragadt, de, ha van lehetőségem nem csak a megérzéseimre hallgatni, hanem ki is deríteni azokat, nos... megteszem.
A facebook profilja nem tér el az átlagtól, de tudom, hogy ő a való életben igen. Végig pörgetem az idővonalát, mert sok mindent meg lehet tudni belőle, még ha a jó részük csupán a látszat miatt is van fent. Sok ismerőse van, és elég sokat lóg a barátnőivel. Meg van a maga falkája, de a falkavezér nem ő. Nagyra törő álmok? Egy könyvesboltban robotol. Szereti a könyveket, de nem ott szándékozik megöregedni. Hoppá! Egy általa írt vers. Hiszen ő egy alkotó. Legalább is szeretne az lenni. Talán író? Vagy költő? Még keresi a hangját. Szeretne kitűnni, de útját állják. Napokig elemezgetem a profilját, és ha épp elcsípem merre visz az útja, amit valamiért sosem fél kiposztolni, akkor a nyomába eredek.
Aztán úgy döntök, meglátogatom a munkahelyén. Nem ringatom magam hamis reményekbe, hogy egyből egymásra találunk, de most úgy is csak az a célom, hogy hallhassam a hangját. Próbára teszem, mint könyvárust. A közelében kezdek könyv után kotorászni. Kell néhány perc mire észrevesz, mert nagyon lefoglalja, hogy a másik felén abc sorrendbe tegye vissza a könyveket. Pedáns. Ez tetszik. Vaaagy csak a főnöke nyomása alatt ennyire rendezett? Nem baj, ha már együtt leszünk, én rendben tartom a lakást. Még főzök is rá, mert a posztjaival ellentétben, láttam, hogy elég sűrűn majszol gyors kaját. Nagyon jó anyagcseréje van, vagy tényleg ennyire jó volna jóga? Felém fordul és nem vagyok benne biztos, de mintha abban a percben, hogy rám pillantva széles mosolyra húzódnak ajkai, kisüt mögötte a nap is.
Szerelem első látásra.
Gondoltam én...
Végül minden megismétlődött, úgy, ahogy akkor. Barátom fejét fogva hol szidalmazott, hol vigaszt nyújtott. Azt hittem ez a sorsom, hogy egyedül kell maradnom. Napok, hetek és végül hónapok teltek el úgy, hogy nem csak őt, de magam is elvesztettem. A hiánya úgy tűnt végtelen kört alkot, míg be nem kopogtál az ajtómon.
Egy nyomozó és egy teljesen új fejezet. Fenéket. Ezt a könyvet én még nem olvastam...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thorian Kolbeck
Thorian Kolbeck EmptySzomb. Ápr. 01 2023, 14:19
Gratulálunk, nem elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Thorian!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Elkezdtem olvasni a jellemed és egyre inkább körvonalazódni kezdett milyen is lehetsz valójában. Aztán jött az utolsó mondat és mintha az agyamat visszatekerték volna egy bekezdéssel korábbra. Képes vagy arra, hogy behízelegd magadat mások életébe és úgy manipuláld őket ahogyan az neked tetszik. Persze ők észre sem veszik, mert roppant kedves álca mögé bújsz és az emberek még ha nem is vallják be, vágynak arra hogy valaki feldobja a napukat egy segítő szándékkal vagy egy szóval, amihez azután a nap hátralevő részében mosolyogva gondolnak vissza. Így nem nehéz beleférkőzni más életébe, ha tudod mik a gyengéi a másiknak. Te pedig ahogyan elnézem, nagyon nem bízod ezt a véletlenre. Kutatsz, szervezkedsz amíg eléred a célod. Mit ne mondjak, sunyi egy alak vagy te és közel sem veszélytelen, de persze ha valaki a te elképzeléseid szerint játszik, akkor egy kicsivel tovább húzhatja. Ahogy látom megvan a következő kiszemelted és máskor azt mondanám, hogy remélem nem könnyíti meg majd a dolgodat, de itt inkább az ellenkezőjére szavaznék. Haver, határozottan nem voltál segítőkész abban, hogy ki akarjak ezek után mozdulni az utcára, de a történeted azért tetszett.  Thorian Kolbeck 3673325056 Kíváncsian várom mit hoz számodra a folytatás és örülök hogy olvashattalak. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Thorian Kolbeck A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Thorian Kolbeck D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Thorian Kolbeck 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1706
 
Thorian Kolbeck
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine & Thorian || Home of books
» Khaled & Thorian || Dangerous steps

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: