New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Cain Blackstone
TémanyitásCain Blackstone
Cain Blackstone EmptySzer. Márc. 22 2023, 18:05
Cain Blackstone
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Cain Blackstone
Becenév
Még nem próbálták meg soha...
Születési hely
New Orleans
Születési idõ
1975.júli.15
Kor
47
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Police academy, New Orleans, CPE továbbképzés,  Tiszt képző, Nyomozó továbbképzés, a NOPD Training Academy
Foglalkozás
Nyomozó, gyilkossági csoport
Munkahely
NYPD,
Hobbi
Túrázás, horgászat, gitározás, éneklek is, de csak a zuhany alatt!

Csoportom:
Bűnüldözés

Jellem
Nos, szeretem a munkámat. Sokan munkamániásnak tartanak, pedig ezer meg egy hobbim van. Már amikor éppen van rá időm. Szeretek olvasni, néha gitárt ragadok, és próbálgatom a régi kedvenceimet elprüttyögni, bár ez annyira nem jellemzés nem igaz? Az ex feleségem szerint egy barom vagyok, de ő volt az aki férrekurt, és nem én, szóval arról vitatkozhatnánk, hogy melyikünk a barom. Ha nagyon akarok tudok kedves is lenni, bár ezt inkább csak a fiam tapasztalja meg.
Elég nehezen lehet kivívni a bizalmam. Akaratos, konok, és végletekig kitartó vagyok. Ha elkapok egy "csontot" addig rágom, míg meg nem találom az "értékes" kincset. Ez mind a munkámban, mind a magánéletemben jelen van. Szeretem a természetet, szeretek túrázni, és horgászni a szabad időmben. Maine államban van egy nyaralóm az erdőben, olykor oda vonulok félre a fiammal, ha pihenésre van szükségünk. Olykor nehéz rajtam kiigazodni, de ha nagyon akarod, egy idő után képes leszel megismerni rendesen.

Avataron:
Jeffrey Dean Morgan

Múlt
-A múlt… Hogy mi is történt a múltban? Érdekes kérdés. Talán az volt a legemlékezetesebb, mikor megkaptam a jelvényemet, az akadémia elvégzése után. Tele voltam tettvággyal, és akarattal. Úgy gondoltam, bármit képes lennék megtenni azért, hogy biztonságos legyen a város. A munkát nem odahaza kezdtem meg. New Orleans-ban csupán a gyakorlatom töltöttem le, mint zöldfülű rendőr, s úgy gondoltam, a munkához valami nagyobb kell. Valami grandiózus. Így kötöttem ki a nagy almában. Felvételt hirdettek, amit megpályáztam, s a kiváló tanulmányaim miatt, felvételt nyertem köreikbe. - pillanatnyi szünetet tartottam, végigtekintettem társaimon, aztán lassan folytattam.-Emlékszem, nálam büszkébb pasas aligha volt a világon. Alig vártam, hogy feljebb tornázzam magam, ám végül még is megelégedtem azzal, hogy nyomozó vált belőlem. Az első alkalmat a boncteremben forgó gyomorral álltam végig, ám még sem hánytam el magam, ahogy azt a legtöbben megtették. Fura pillanat volt, ám mikor a társam elégedetten veregette meg a vállam, büszke voltam magamra. - megengedtem magamnak egy mosolyt, majd felemeltem poharam. - Sokáig az egyetlen barátom volt ez a morgós medve, de tudjátok mit?! Egy percét sem bánom! Mindig védtük egymás hátát, és rengeteg trükköt tanultam el tőled! - odaléptem hozzá, átkaroltam vállát, ahogy ő is tett, majd homlokon csókoltam. - Boldog Nyugdíjas éveket barátom! Aztán ne feledd, hogy merre van az örs! - kacsintottam egyet, a többiek tapsoltak, én pedig elengedtem őt, hogy a többiekkel is kezet foghasson, aztán magam is tapsoltam, majd visszaültem a helyemre.
Igaz csak egy egyszerű kocsma volt, de mindig oda jártunk. Az a tipikus zsarubár, hová mindannyiunkat beevett a fene, vagy egyszer, vagy több alkalommal.
Nem maradtam sokáig, hisz a fiam odahaza várt. Igaz már 16 éves volt és hangoztatja olykor, hogy nagy már ahhoz, hogy mindig otthon legyek, és ne hagyjam magára. De tudva milyen világban élünk, jobb szerettem óvatosnak lenni…
Kellemesen kiszórakoztam magam, ital fogyott rendesen, s mielőtt még átcsapott volna egymás vérének szívásába, inkább amellett döntöttem, hogy sokkal jobban jár mindenki ha hazamegyek.
Kedveltem a munkatársaimat, jó volt a legtöbb alkalomkor a légkör, de valami még is ott lengedezett a levegőben.

Két hónap reppent tova úgy, hogy nem kaptam magam mellé másik társat. Sem zöldfülű kezdőt, sem valami tapasztalt hekust, aki már ezer meg egy dolgot látott. Helyette minden ment a maga menetében tovább.
Unalmasabbnál unalmasabb papírmunka, rég elfeledett akták előkotrása, amik egyre jobban kezdtek az idegeimre menni, hisz a szemtanúk vagy meghaltak már régen, vagy az egészet elfelejtették, hisz nem úgy van mint a filmekben. Nem emlékszik arra mit tett 15 évvel ezelőtt napra pontosan az xyodik napon. Érdekesen hangzik, meg gondolom egy kicsit olyan, mintha nem fedné a valóságot, pedig nagyon is igaz.
Szóval épp egy unalmas akta fölött üldögéltem, amit már vagy egy tucadszor olvastam végig, de nem illett bele abba a profilba ami után kutattam. Túl régi volt, és nem passzolt. Valami nem volt kerek.
Megnyomkodtam az orrnyergem, kicsit hátradűltem, megroppantva a hátam, aztán meghallottam a nevem.
-Picsába… - megdörgöltem a képem, megköszörültem a torkom, felkeltem, felkaptam az aktákat, ha egyszer már úgy is a hadnagyhoz kell mennem, akkor legyen is valami amit átbeszélek vele, majd megálltam a nyitott ajtóban, ahol koppantottam párat.
-Hívtál?
-Nem… csak poénból üvöltöttem a neved. - vágott egy grimaszt, majd a szék felé bökött. - Csukd be az ajtót, és tedd le a segged! Beszédem van veled!
Nem hangzott jól. Sosem szerettem a beszélnünk kell kezdetű dolgokat. De ha egyszer úgy alakult, akkor levágtam elé az aktákat, és találomra kinyitottam az egyiket.
- Értem én, hogy büntetni akarsz a múltkori eset miatt… na de ezek?! Mi közük ezeknek ahhoz amik a napokban történtek? Folyamatban lévő nyomozásról nem szokás le…
-Csak egy pillanatra fogd be a szádat, és gondold picit végig ki a hadnagy, és ki nem… rendben?! Nem büntetésből tettelek oda.
-Te most szivatsz?! - csattantam fel, miközben felpattantam a helyemről, s közelebb léptem hozzá.
Ő pedig csak megemelte a mutatóujját, én pedig befogtam. Vékony vonallá préseltem össze ajkaim.
-Le kell őket zárni. Döglött ügyek, és a napokban ismét felbukkantak az eltűnt kölyök szülei… - rámutatott az aktára amit mintha csak megéreztem volna, de magammal hoztam. - A nő azt állítja, hogy egy médium szerint a fia él.
-Egy médium...pff...ühüm… - megingattam a fejem, karba fontam karjaim.
- Ne vágj pofákat! Nem jogosít fel, hogy  ezt tedd, csak az, hogy gyerek korod óta ismerlek, és te is engem! Utánna jársz, körbeszimatolsz… kiásod a…
-Oké. Ne folytasd! Meglesz! - odanyúltam az aktákhoz, majd mikor el akartam venni őket, kopogtak az ajtón, ő pedig beinvitálta az érkezőt.
Egy nő… ráemeltem tekintetem, kezemben az aktákkal. Aztán felém érkezett a keze, mit el kellett fogadnom, szóval határozottan kezet fogtam vele.
- Silva nyomozó. Örvendek. – határozott kézfogása volt, s erős. Talán nem épp ilyet vártam volna egy nőtől, de lássuk be, vannak még meglepetések a világban.
-Blackstone… - vetettem oda egyszerűen, majd a hadnagyom, és talán barátom felé emeltem tekintetem.
- Blackstone nyomozó, íme az új társad… és… - az asztaláról elvett egy kulcsot, majd felém dobta, mit el is kaptam. - Visszakapod az irodád… Találjátok meg a fiút!
Nem szóltam semmit, csak a kulccsal a kezemben indultam meg kifelé, hogy elfoglaljam a régi irodám, amitől társ híján megfosztottak pár hónapja. A nő meg, nos annyira nem érdekelt jön e utánam, de azt tudtam, bármennyire is nem tetszik, be kell avatnom abba a régi ügybe, aminek megoldására semmi esélyt nem látok. Ám azok a kék szemek, mik a fényképről néztek vissza rám… akár az én fiam is lehetett volna. Akár az enyémet is elrabolhatták volna… de nem lehet… Meg kell találnom a fiút!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Cain Blackstone
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cain Blackstone E29bd777f51df846ad9669b5f226c35f
★ kor ★ :
48
★ elõtörténet ★ :
Előtörténet
★ családi állapot ★ :
Van egy fiam.
Egyedülálló jelenség vagyok!
★ lakhely ★ :
New York?
★ :
Cain Blackstone 0996c78954d1818dd0d2a23879baced0
★ foglalkozás ★ :
Rendőr nyomozó, gyilkossági csoport
★ play by ★ :
Jeffrey Dean Morgan
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Cain Blackstone B9bbc4de8e98ec5a6110b838f7e492af
TémanyitásRe: Cain Blackstone
Cain Blackstone EmptyPént. Ápr. 14 2023, 09:40
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Cain!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Én még csak elképzelni sem tudom, milyen nehéz lehet évtizedeken át ezen a pályán dolgozni, főleg gyilkossági nyomozóként, és rendszeresen látogatni a bonctermet, átnyálazni a rémesebbnél rémesebb részleteket összegyűjtő aktákat. Ráadásul van egy tinédzser fiad is, amitől egy-egy ügy talán még személyesebb a számodra. De talán pont ő a kulcs, talán pont abból merítesz erőt a folytatáshoz, hogy szülő vagy.

Nagyon kíváncsi leszek a leendő társaddal való együttműködésre, annak dinamikájára. Very Happy El tudom képzelni, hogy egy olyan vén róka (minden tisztelettel), mint te, aki egyetlen partnerrel dolgozta le az elmúlt sok-sok évet, egészen a nyugdíjig, mennyire ódzkodik attól, hogy egy új emberrel kelljen összefognia, ráadásul valakivel, aki . Cain Blackstone 618794435 Szóval úgy képzelem, lesznek nagyon érdekes és szórakoztató közös pillanataitok...  Smile Mindenesetre nagyon drukkolok, hogy a médiumnak igaza legyen, és megtaláljátok élve az a szegény, eltűnt gyereket!  Shocked

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Cain Blackstone Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Cain Blackstone 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Cain Blackstone 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Cain Blackstone 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Cain Blackstone 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Cain Blackstone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blackstone'S
» Killian Blackstone
» Miranda N. Blackstone
» Axel M. Blackstone
» Everett Blackstone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Bûnüldözés-
Ugrás: