New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:39-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 17:22-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:04-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:59-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:50-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:49-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 16:43-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 16:35-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 16:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptyKedd Márc. 28 2023, 00:35


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Ha ezt így folytatják lehet, hogy anyám legközelebb már csak őt fogja elhívni, mondván, hogy én úgysem érek rá... a kis lelki támogatás szerintem abszolút ráfér, hiszen hiába a szex az alapja a kapcsolatunknak attól még barátok is vagyunk, így már volt alkalmam néhányszor úgy is látni őt, hogy levetkőzi magáról az idegenek számára mutatott képek.
-Egyelőre bátorság, mert még nem tudod, hogy mivel állsz szemben. Ha másodjára is beülsz mellé onnantól vagy idióta.-itt már anyám is elveszti lelki békéjét és nevet egyet de közben finoman meglöki apám vállát. Lehet, hogy ők is benne vannak abban, hogy már nem vágyok párkapcsolatra. Valahogy soha senkivel nem találtam meg ezt a fajta összhangot, ami nekik van és egyszerűen feladtam... de mint anyám is mondta nekem kellenek a szexuális energiák, hogy egészségesen működjek.
Köszönetére csak rákacsintok. Itt az ideje, hogy bemutassam neki nem létező vezetési tudásomat, így asztalt bontunk. Örülök azért, hogy jól érzi magát, de még gyorsan elronthatom a kedvét, ha ki sem jutunk az utcából az autóval.
A kocsiban próbálom feleleveníteni az emlékeket, hogy mit hogyan kellene csinálni vagy legalább beállítani, de őszintén megmondom, hogy rohadtul nem emlékszem, mert már itt vége volt a tűrőképességemnek.
-Ooo hogy.. tennéd inkább alám magad ahelyett, hogy ez csináljuk.-nevetek fel én is miközben próbálom kicsit hátrébb engedni az ülést, ami a harmadik próbálkozásra sikerül is. Már nem mozognak benne olyan könnyen a dolgok, mint egy új kocsiban.
Veszek egy mély levegőt és lassan fújom ki, hogy visszanyugtassam valamennyire a torkomba feszülő gombócot.
Lepillantok, hogy megkeressem a lábaimmal a pedálokat, de látom a szemem sarkából, hogy megkapaszkodik.
-Ne kapaszkodj ennyire még el sem jutottam addig, hogy beindítsam..-csóválom meg a fejemet vigyorogva. Kuplung és fék kell a beindításhoz? Vagy csak a kuplung? Vagy csak a fék? 3 pedál van és csak két lábam ez a tény pedig most rettenetesen zavar annak ellenére, hogy tudom a gázt és a féket sosem kell majd egyszerre lenyomnom.
-Nem viccelt. Nem foglak megölni, de lehet mire végzünk már kívánni fogod a halált.-szívem szerint már most feladnám, de tudom mit kapnék odabent, ha már most visszasétálnék, így inkább elkezdem csinálni amit mond. A motor megszólal. Remek. A beindítás legalább sikerült. Kiengedem a kéziféket majd egyesbe rakom és most jön a kritikus rész. A finom kuplung engedés. A lábam gyorsabb a kelleténél és a kocsi ugrik egyet mire felsikkantok majd döcögve is is fullad a gép. Felnevetek és megállítom egy helybe az autót.
-Gondolom finomabban ugye?-kérdezem nevetve, de már indítom is újra. Ezúttal finomabban próbálkozom és nem is fullad le a kocsi cserébe viszont bőg a motor ahogy túl sok gázt adok, de egyszerűen nem találom a mértéket. Viszont mostmár mozgásba vagyunk. Felváltok kettesbe, így legalább már nem erőlködik annyira a gép.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 27 2023, 21:59
Lumie & Max

Nekem furcsa ez az egész családi összetartás, az,hogy ennyire jól tudják magukat érezni egymás közelében. Nekem sincs bajom apámmal, anyám is néha egész normális tud lenni ha nincsen körülötte annyi fontos ember, de az igen ritka. Mindig kritikusak voltak velem szemben, ami nem könnyítette meg az életem eddig. Lehet ebből fakad a küzdeni akarásom valami más felé, de ez inkább hobbinak indult, az indít el mindent bennem ha valaki ilyen szinten nem támogató velem.
Az anyját hallgatva még kicsit több önbizalmam is lesz, már ha ennél lehet már több a terveimet tekintve, elég erősen indulok majd ha sikerült megcsinálni Caesarral az önvezető kocsit, így kell is az a magabiztosság ebben a szakmában.
A szavaira csak hálásan bólintok felé, mert közben kitört a háború az asztalnál apja és lánya között, ami igencsak mulattat, egészen addig, amíg a temetésem nem jön szóba. Ott egy kicsit azért megmerevedek, de tudom, hogy csak viccelnek, sok mindent túléltem már, csapódtam én 200-as a szalagkorlátnak és szálltam ki kisebb karcolásokkal, és kétlem, hogy akár a hármasig felváltanánk ma Lumie-al, így egészen nyugodt vagyok. Nem nagyon ismerek félelmet, mert mindig is nagy volt a kalandvágyam, így megpróbálom nem tele tenni a nadrágom indulás előtt.
- Bátor vagy idióta ezt majd ha kiszálltunk megmondom. - intek a fejemmel az apja felé nevetve. Minden bizonnyal épségben fogunk kiszállni mert van egy olyan érzésem, hogy nem fogom tudni rávenni arra sem, hogy elindítsa a kocsit, már előre várom miket fog a fejemhez vágni közben. De állok elébe, lehet majd jó hatással lesz rá a fürkésző tekintetem, vagy éppen a leszarom hangulat, amit majd tanusítok felé, amikor éppen neki akar menni egy csigának, aki jobbról majd egyszerűen megelőz minket.
- Köszönöm a figyelmeztetést, és azt is, hogy kiöltöznél a temetésemre. - nevetek fel, de tényleg elég bátor ember vagyok, egy ilyen kis apróság nem rettent el, veszélyesen kell élni.
Hamar elmegy a beszélgetéssel az ebéd, én nagyon jól lakok, meglehetősen sokat eszek, de tényleg elég jól főz az anyja. Már lehet csak ezérti s megérné visszajárni, ameddig tart a mi kis megállapodásunk.
- Vicky ez csodás volt. - köszönöm még én is a kaját, majd felcsillan a szemem, amikor közli, hogy készíti a pipát. Meglep,hogy ezek után majd engedni fogják, hogy hazavigyem a lányukat, nem tudom mennyire vannak tisztában az autóm határaival, de mondjuk úgy, hogy nagyon nincsenek neki. Én meg elég ritkán vezetek beszívva, de megesett már, nem lesz újdonság csak lehet kicsit veszélyesebb lesz mint idefele, de sebaj, vigyázok én a kicsikémre, meg az övékre is majd.
Amint a kocsiba beülök máris ijesztően nézek rá, ahogyan beül a volán mögé.
- Először is ne ülj ennyire rá arra a kormányra, tudok én neked mást adni, amire ráülhetsz szőkeség, told hátrébb azt az ülést eggyel, nyugi el fogsz érni mindent. - nevetek, miközben olyan előre húzta magát, hogy már nekem fájdalmas a pedál használata még mielőtt  hozzájuk érne. Minden kezdő ezt rontja el, minél közelebb, messzebbről is lehet vezetni, kényelmesebb, nehezebben fárad a láb és sokkal kevésbé van az ablakon rajta.
Bekötöm magam, megkapaszkodok az ajtóban. - Mondjuk indítsuk be a kocsit és mutasd mit tudsz, majd menet közben beszélgetünk. - kíváncsi vagyok mit tud magától, nem biztos, hogy rögtön azzal kellene kezdenem, hogy hogyan indítsa be a kocsit, bízom benne, hogy az alapokat tudja.
- Ugye apád csak viccelt azzal, hogy bátor vagyok?  Remélem nem így akarsz végezni velem. - nevetek rá, miközben az ajtót elengedem és hátradőlve, előrenézve figyelem az utat, de egyelőre nem változik a kilátás, tehát még mindig állunk.
- Kulcsot elfordít, mivel üresbe van nem kell nyomni a kuplungot, a fékre azért lépj rá és engedd ki a kéziféket. Fújd ki magad, kezdj el pánikolni és tedd egyesbe a váltót azt természetesen a kuplung kíséretével. Lassabb engedd el a kuplungot és közben nyomd óvatosan a gázt. - mégis elölről kezdem, bíztatva mondom neki, nem gúnyosan, remélem nem veszi majd annak, próbálok segíteni, mert én hiszek benne, hogy menni fog neki, már csak magában kellene hinnie.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 27 2023, 19:59


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Sokszor egyébként még én sem értem, hogy anyu miket beszél. Tele van olyan kifejezésekkel a szótára, amiket szerintem én lebetűzni sem tudnék, nem hogy még megmondjam, hogy melyik energiaáramláshoz tartoznak.
Látom anyán, hogy egy kicsit meglepődik amikor Max hitetlenkedve fogadja a dicséretét és valószínűleg már készen is van egy fél jellemrajz a fejében és szinte 100%-os pontossággal meg tudná mondani, hogy milyen traumákat cipel magával, de engedély nálkül ezt sosem teszi.
-Hát persze, hogy komolyan mondom. Igazán figyelemreméltóak a terveid és valahogy érzem is, hogy megvan benned az ami ehhez kell. Fontos, hogy az ember a saját útját járja, mert amikor a végére érsz egyetlen személy mond majd ítéletet és az te magad leszel. Mindenki más, akinek a véleménye addig fontosnak tűnt már rég a múlté lesz...  nem kell megköszönnöd.. ennek így kellene természetesnek lennie csak ezt valahogy elfelejtettük.-küld felé még egy bíztató mosolyt.
A következő téma már fele ennyire sem kegyelmez nekem, hiszen apu úgy száll be a beszélgetésből, mintha hamvaiból támadt volna fel és szívvel lélekkel kezdi el szívni a véremet.
-Bátor ember vagy..-bólogat elismerően apám Maxnak néhányszor. Nem sok pihenőt kapok hiszen azonnal szóváltásba kerülök apámmal, de persze ennyivel még nem lehet beletaposni a lelkembe, de szó nélkül sem hagyhatom a piszkálódását.
-Igen. Addig még eljutottam.-fintorgok egyet Maxra, de utána felnevetek.
-Ja olyan 3000-es fordulatszámnál megkegyelmezett a vén tragacsnak..-nevet fel apám újra. Azért örülök, hogy már nem csak a meccsel van elfoglalva még akkor is ha ennek ez az ára, hogy ezt most el kell viselnem.
-Az én lelkiismeretem tiszta.. figyelmeztettelek.-vonja meg a vállát apám.
-Majd csinos leszek a temetéseden.. és őszinték lesznek a könnyeim.-nevetek fel végül én is.
A jelek szerint még mindig nem adta fel, hogy mindenképp összetöresse velem a kocsiját, de szerintem ennek akkor jön majd el az ideje amikor a beül mellém apám kocsijába.
Én közben lassan jól is lakok miközben minden lassan elfogy a tányéromról. Hiába érzem magamon anya tekintetét nem bírnék többet enni.
Hiába húzza be a nyakát Max, mert oldalba könyökölöm nem a fejére célzok.
Amikor mindenki végzett elégedetten dőlök hátra.
-Anya. még mindig jó vagy. köszi az ebédet.-mosolygok rá.
-Na menjetek vezetni, addig én elpakolok és izzítom a pipát mire visszaértek.-tapsikol is néhányat örömében, hogy végre partnerekre talált ebben a hobbijában. Felkelek a székről és előszedem a kocsi kulcsát mielőtt visszabújok a cipőmbe. Bevárom Maxot és miközben kifelé sétálunk egyre kevesebb bátorságom marad a dologhoz, de ettől függetlenül a ház előtt parkoló kocsihoz sétálok és beülök a kormány mögé. Megpróbálom nagyjából beállítani a dolgokat, hogy mindenhol lássak és mindent elérjek.
-Na taníts mester!-vigyorgok rá.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 27 2023, 18:06
Lumie & Max

Képes még akkor is izgalomba hozni, amikor a családi házuk előszobájában állva várjuk, hogy az anyja kész legyen az ebéddel. Határozottan rossz kislány, de csak egy fél mosolyra húzom a szám és megigazítom a nadrágom, hogy az laza kis mondatára kialakult feszülést enyhítsem egy kicsit.
Mivel elég gyorsan kerülünk az anyja szeme elé, kicsit le kell nyugtatnom magam, mielőtt lelepleződök, hogy mennyire ki tud csinálni a lánya látványa is, meg néhány huncut mondata. Azt hiszem az anyjával nem lesz gond, elég hamar engedek fel a közelében és már úgy érzem magam, mint aki már nem először van itt, kellemesen. Még a közös kis ugratás is bejön Lumie felé, főleg, hogy ennyire nyíltan beszél a szexuális életéről. Meglep, de tetszik a lazasága, én is kérnék egy ilyen anyát.
- Szőkeség egész biztosan így van ahogy mondjátok. - kacagok fel, mert fogalmam sincs miről beszélnek. Nekem sosem volt különösebb érdeklődésem még csak a horoszkópom iránt sem, bár lehet ennek köze sincsen hozzá, de inkább csendben maradok és hallgatom a beszélgetésüket, mert ebbe tényleg nem tudok beleszólni csak ha éppen rólam és a tökéletes teljesítményemről van szó.
Az asztalnál kapok rivaldafényt, így őszintén mesélek a terveimről az életemről és talán először az életemben nem azt kapom válaszul, hogy ezzel majd úgysem tudok boldogulni az életben.
- Komolyan mondod? - csúszik ki a számon boldogan, lehet, hogy amúgy egy tök laza elvű, mindent megkapó srácnak tűnik, aki aranyban úszik minden nap, de az elismerést vagy a támogatást messziről nem ismerem. A barátaim támogatnak, de csak azért mert abból a közegből valóak, ahol én is egyszer helyt akarok állni. - Ez elég fura most nekem, minden büszkeségemet félretéve, köszönöm, hogy így gondolod. - folytatom az evést, hogy ne tűnjek túl érzelgősnek, mert magamtól lennék akkor rosszul hamarosan, de valóban meghat a hozzáállása.
A következő látogatás említésére kicsit megáll a kaja a számban, de csak mosolygok felé egyet nem reagálva rá. Mondjuk eddig nem ért semmi csalódás vagy rossz élmény, de lehet már túl komplikálttá tenné az egész kapcsolatunkat, ha hétvégente együtt jönnénk a szüleihez.
Talán ezért lenne jó ha megtanulnia vezetni, az anyja is többet látná és én is jót szórakoznék a tanulása alatt. Aztán ki tudja lehet a nap végén majd én akarok visszajönni, mert itt nem csak jó kaját kapni, de még elismerő szavakat is. Lehet ennek egy normál családban alapnak kellene lennie, kár, hogy egy nagymenő cég vezetői nem képesek elismerni ha a gyerekük valami másban remekel, mint amiben ők.
Az apja szavaira felröhögök, lehet egy kicsit túl hangosan.
- Szeretek veszélyesen élni, szóval kíváncsi vagyok már. Talán mellettem nem merne sírni. Én biztattam, hogy vegye a kezébe a kormányt idefele. - vonom meg a vállam, még mindig nevetve a korábbi mondatokon. Szerintem most bánta meg, hogy idehozott, mert bár nem leszünk nagy cimborák a szüleivel szerintem, de őt közös erővel könnyedén heccelni.
Figyelem ahogy Dylan és Lumie egymással beszélgetnek, és csak nevetek.
- Azért nyugtass meg, hogy kettesig felváltottál. - nézek rá kérdőn, lehet kemény fába vágom a  fejszém, amikor elindulunk megnézni mit tud.
- Ezeket hallva lehet kicsit elbizonytalanodtam. - célzom a  szavakat az apjának, amikor a temetésemről beszél. Annyira azért nem lehet rossz ugye? De nem teszem tele a gatyám, elég sok mindent kipróbáltam már ami ennél meredekebb volt, nem pont egy ilyen kis amatőr vezetés fog beszaratni.
- Mire visszaérünk majd ő akarja a Mustangot haza vezetni. - kacsintok rá a tl nagy számmal. Mondjuk én nem fogok kiabálni vele, ha pánikol se, majd hátradöntöm az ülést és úgy vároma végzetemet, elvégre senki nem halt meg még 30 km/h sebességgel vagy még annyival sem.
- Bízzunk benne, hogy mindketten túléljük a száguldást. - nevetek fel, majd inkább behúzom a  nyakam mielőtt még kapok.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptyVas. Márc. 26 2023, 23:09


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Semmi hátsó szándékom nincs azzal, hogy elhívtam ma magammal. Igazából gimis éveim alatt a szűk baráti köröm rengeteget lógott nálunk, hiszen itt nem követett minket örökké egy szülői szempár. Anya csak megszámolta hányan jönnek be és biztosra ment, hogy ugyanaz a létszám távozzon, amikor eljött annak az ideje. Ezen kívül sosem próbálta megszabni, hogy mit lehet és mit nem az Earshaw házban, hiszen pontosan tudja, hogy minél jobban megtilt valamit az ember, annál jobban kedvet kapnak hozzá a kamaszok.
-Pedig szoktál.. csak nem szavakkal.-mondom egy kicsit csendesebb hangon. Igen. Azzal az ügyes nyelvével szokott vagy éppen a kezével.. mikor épp mivel veszi birtokba először a testemet.
Anya szerencsére a jelek szerint gyorsan megtalálja a közös hangot Maxxal szinte cinkostársakként kommunikálnak egymással minimális beszéddel. Tudtam, hogy nem fog tudni Max lelkébe gyalogolni a nyílt beszéddel, de nem tudom mennyire fogja még meglepni a könnyedség, ami a családban uralkodik.
Anya elégedetten kuncog egyet Max válaszán miközben tovább sürög forog, hogy minden az asztalra kerüljön. Ezek ketten most tényleg így egymásra találtak ellenem.
-A szakrális csakrámra vagy jó hatással..-forgatom meg a szememet nevetve és még segítek néhány dolgot áthordani és le is ülünk végre az ebédhez.
Mindenből csak egy keveset szedek, mert nem akarok semmit sem kihagyni a választékból. Elégedett mosoly jelenik meg az arcomon amikor látom, hogy bejön neki anyu főztje. Nem szokott mellényúlni szerencsére. Ha igen akkor bazi nagy a baj.
Rendesen büszkén ücsörgök az asztalnál, hogy nem üresfejű szépfiúval kavarok szavaira még apám is felfigyel, aki eddig próbált félig a meccsre koncentrálni.
-Hát ez csodálatosan hangzik. Bízz az ösztönödben az tudja csak igazán melyik a te utad.. bár szerintem, te tudod is..-mosolyog rá anyu. Közben nekem lehetőségem van békésen falatozni, hogy nem én vagyok a porondon.
-Drága vagy, köszönöm. Ha bármikor szeretnél mást is megkóstolni szólj Lumienak. Majd vele küldök én neked mindent, vagy gyertek és akkor legalább én is gyakrabban látom a kis Picassomat.-emeli rám a tekintetét. Nincs időm és erőm többet jönni sokszor hiszen nem olyan egyszerű ám ide kijutni tömegközlekedéssel. Taxival pedig konkrétan egy pénzkidobás.
Amikor engem hoz szóba olyan szinkronban nevetnek fel a szüleim, hogy még én is meglepetten pislogok rájuk.
-Láttad már vezetni?-csatlakozik a beszélgetésbe apám.
-Én nem vagyok egy sírós típus, de komolyan mondom neked, Max, ha ő nem fakadt volna sírva 5 perc után, akkor én tettem volna meg.-még mindig nevet. Az orromat felhúzva nézek rá.
-Apa!
-De így volt, kincsem... annyira féltél.. és ANNYIRA lassan mentünk.-persze, még rá is tesz egy lapáttal. Erre már én is elnevetem magam pár másodpercre mielőtt vissza bírom fojtani.
-Talán segített volna, ha nem kiabálsz..-emelem fel a villámat az irányába fenyegetően.
-Ha nem kiabálok nem hallasz meg a saját pánik locsogásodtól.-emeli fel ő is a villáját tükörképként.
-Ha már itt tartunk, add kölcsön majd a kocsit.. a saját szemével akarja látni..-biccentek a fejemmel Max felé.
-Hát, Max. Rendes srácnak tűnsz.. szép temetésed lesz erről mindenképp gondoskodom, ha a lányom öl meg..-megnyugtató mi? Utána rám néz.- tudod hol a kulcs.-persze, hogy nem ellenkezik. Szerintem sejti, hogy elenyésző az esélye annak, hogy túl messzire jussunk.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptyVas. Márc. 26 2023, 14:08
Lumie & Max

Egyszerűen ha valaki hallaná, milyen kapcsolatunk van vagy nevetne, hogy ez nem fog működni hosszú távon, ami az én fejemben is igen gyakran megfordul, vagy irigykedne. Miért ne lehetne egy ilyen csaj, ilyen tökéletes hozzáállással megáldva? Mázlim van, hogy rá találtam, de lehet túlságosan is mélyen belementünk ebbe az egészbe, amikor elráncigáltam a szüleimmel való találkozásra, arra a nyamvadt estére. Nem mondom, hogy nem éreztük nagyon jól magunkat, de az már akkor volt, amikor nem voltak körülöttünk a fürkésző tekintetek. Pont ezért lesz fura ez az egész is nekem, hogy találkozzak a szüleivel, úgy kezelem, mint a haverom szüleit majd, mert itt nem a bemutatkozás a cél, meg lehet ez lesz az egyetlen találkozás az ősökkel, ami azért egy kicsit megnyugtató.
Az út a tempómmal egész rövid lett, vagy mert nagyon nem akartam még ide érni, de mosolyogva szálltam ki a kocsiból, és köszöntem a fürkésző tekinteteknek. Úgy érzem az apja nem kedvel, az anyja nagyon közvetlen, vele nem lesz nehéz dolgom ilyen téren, az már mellékes, hogy ultra dögös, de szemet hunyok efelett, mert a lánya még nála is dögösebb, ő meg annyiszor fekszik alám, ahányszor csak szeretném. Mindenki nyer, azt hiszem.
- Nem arról vagyok híres, hogy engedélyt kérjek. - kacsintok rá, de tudom, hogy ettől nem lennék szimpatikusabb az apjának, de egye fene ezzel valahogy megbarátkozok, nem azért jöttem ide, hogy új ismeretségeket szerezzek, csak mert rohadt jó fej vagyok.
Elindulok a konyha fele vele, majd leülök a bárszékre Lmuie mellé. Az összes haverom nagyjából az én köreimben mozog, a gazdagabb réteg, nem lepek meg senkit, ha azt mondom, hogy felénk nem szokás az anyákat a konyhában látni, sokkal inkább járnak szépségszalonba, vagy körmöshöz, az én esetemben meg az üzlet köti le jobban anyámat,mint a háztartás. Figyelem ahogyan sürög a konyhában, majd odamegy Lumie-hoz és elemezni kezdi, valami furcsa szavakat használva. Kapok egy dicséretet, amire csak merészen kacsintok rá, majd bólintok felé egyet mosolyogva. Ezzel tisztában vagyok, nem csak az ő lánya tesz jó hatást a testemre, hanem ezek szerint fordítva is és ez feltűnik neki, hát igen, nem most kezdtem a csajok ilyen fajta boldoggá tételét, így tudok egysmást ebben a témában.
Lumie enyhe kis felháborodásán csak nevetek, nem értem miért sajnálja tőlem az elismerést, igen sokat teszek az ő boldogsága érdekében is.
- Azért mert rohadt jó hatással vagyok rád.- nevetek tovább, majd folytatja az anyja is, amikor egy kicsit lefagy a mosolyom, milyen nyíltsággal beszél a lánya szexuális életéről. Basszus elég vagány a nő nem mondom, már kezdem érteni honnan tanulta a lánya ezt a fajta lazaságot az életben.
Egy palackot és a dugóhúzót csúsztat elém, kicsit hezitálok, hogy a nagy rutinnal nyissam e ki, de igazából teljesen mindegy mennyire néznek iszákosnak, így csak mintha mindennap ezt csinálnám húzom ki a dugót a helyéről és teszem vissza a pulta, hogy eltudja venni. Bár nem vagyok nagy borozós, jobban csúsznak a rövidek, de azért elég profi szinten tépem ki a helyéről a dugót, és ezúttal is vállveregstéssel jutalmazom magam fejben, hogy nem törtem bele.
Gyorsan a kajálós részre térünk, az asztal köré ülve rám terelődik a téma, mivel én vagyok saját magam kedvenc témája, így nem lesz nehéz erről beszélnem. Nem mintha amúgy bármiről olyan nehezen tudok rizsázni akár órákig, van bennem mindenfelé érdeklődés, így nagyjából mindenhez hozzá tudok szólni. Na de ha én vagyok a téma, akkor lehet sokáig leszünk itt, de majd igyekszem nem fényezni magam nagyon, csak amennyire szükséges.
- Tanulok, dolgozok, fejlesztem a jövőt. - zárom rövidre miközben megkóstolom az ételt, igaz,hogy mielőtt elindultunk ettem, de egy férfi szerintem mindig tud enni, így hangot adva annak, hogy ízlik a főztje folytatom a fényezésem. - Programozónak tanulok nem hivatalosan, hivatalosan még vár rám egy év az egyetemből, építészmérnök szakon. - az utolsó szavakat enyhe undorral a hangomban mondom ki.- Szoftverekkel akarok foglalkozni a jövőben, bár a családi vállakkozás eléggé bele fog szólni a kis terveimbe. Ezek mellett fejlesztés alatt van az első saját találmányunk az egyik haverommal, végre rendesen ki akarjuk alakítani az önvezető autókat, mindenféle hiba nélkül. - eddig annyi akadályba ütköztek a korábbi szakértők ebben a témában, hogy elég hihetetlennek tűnik, hogy két ennyire fiatal srác fogja majd megcsinálni tökéletesre. - Basszus ez a kaja nagyon jó, mondanám, hogy elkérem a receptet, de valószínűleg már a bevásárlás is nehézséget okozna. - valahogy mindeig megmutatom mindenkinek milyen egy sznob pöcs tudok lenni, de olyan zsigerbőljön, hogy végig sem gondolom. Gyorsan próbálom terelni a témát, mert nem hiányzik, hogy olyannak könyveljen el bárki aki csak azért vagyok ahogy neveltek, ennél azért sokkal jobb vagyok a véleményem szerint.
- Lumie érdekében remélem hamar ki tudjuk fejleszteni, már megbeszéltük, hogy ő lehet az egyik tesztelőnk, már ha egyátalán be mer majd ülni egy ilyen autóba. - nevetek fel, mert ez azért totál nem veszélytelen küldeté lesz egy ismeretlen terepen tesztelni valamit, amit még ezelőtt senki.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptyVas. Márc. 26 2023, 03:37


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Most még nagyon bátran mondja ezt. Még nem látta anyut.. de bízok benne, hogy a nap végén is én leszek az egyetlen Earshaw akivel tisztességtelen szándékai vannak. Nem mintha valamelyik haverom valaha a közelébe jutott volna annak, hogy anyámat befűzze. Elég könnyen hárította mindig az ilyen dolgokat nem mellesleg pedig apa testépítő volt, ami a mai napig látszódik, szóval van ott bőven elrettentő tényező, de ezzel egyelőre nem fogom ijesztegetni.
Válaszára felnevetek. Igen, rögtön gondoltam, hogy ezzel fogást találok rajta. Nagy az arca, de szerencsére azért megvannak a maga erkölcsi határai, így egy másodpercig sem aggódtam azon, hogy valóban ecseteli majd, hogy mit is szoktunk mi csinálni. Bár anyu még lehet, hogy belekérdez.
Teljes nyugalomban ücsörgök mellette a kocsiban miközben ő átszeli a várost.. nem mintha bele tudnék szólni, hiszen nem vagyok tisztában a forgalmi szabályokkal, de azt biztosan meg tudom állapítani, hogy messze dinamikusabban közlekedünk, mint bárki más a környezetünkben.
-Na látod.. legalább ettől a stressztől megmentettelek.-mosolygok büszkén, mintha éppen az életének kegyelmeztem volna meg. Majd apa fordját elvisszük. Abban nehéz kárt tenni. Inkább az tesz kárt a környezetében.
Amikor megérkezünk én megkönnyebbülök, hogy itthon lehetek, ő meg gondolom totálisan befeszül, hogy itt kell lennie. Majd megnyugszik. Annyira nem aggódok érte.
Anya szívélyesen köszönti, apa hozza a formáját. A nagymamámat hívták Julietnek, miatta kaptam a középső nevemet és apa ezt előszeretettel használja. Én már megszoktam, Max nevetéséből már tudom, hogy sikerült összeraknia a képet.
Bent a házban minden olyan, mint volt. Anya nem szokta átrendezni a házat. Egyszer eligazgatott mindent a feng shui szabályainak megfelelően és azóta nem változott különösebben semmi.
-Ha apának baja lenne veled akkor nem léphetted volna át a küszöböt. Csak egyszerűen tudja, hogy nem azért vagy itt, hogy az engedélyét kérd, így úgy kezel, mint minden más haveromat, akit eddig látott.-ha egyedül jöttem volna akkor is pontosan ugyanígy lelépett volna meccset nézni annak ellenére, hogy szerintem egy hónapja nem is látott. Ő nem egy érzelgős típus. Néha felhív, hogy élek-e még mert anya rosszat álmodott, de egyébként tudja, hogy szólok ha segítségre van szükségem egyébként meg hagyja, hogy éljek ahogyan akarok.
-Jó bőr, mi? Erősek a gének a családban.-vigyorgok rá.
-Na gyere..-indulok el az étkező felé. Az étkező és a konyha között igazából csak egy pult van ami elválasztja a kettőt egymástól de ezen az oldalon vannak bárszékek, ahova le tudunk ülni és nem vagyunk útban. Anya még az utolsó simításokat végzi, így felülök az egyik bárszékre.
-Na hadd nézzelek..-szembe lép velem anyu és átnyúl a pult fölött és az államnál fogva felemeli a fejem.
-Jól van.. a múltkor amikor láttalak sokkal jobban el voltak billenve a csakráid.. most kiegyensúlyozottabb vagy...-Maxra pillant.-Ügyes vagy.-dicséri meg majd újra a szemeimbe néz.-de még mindig nem eszel eleget.-elenged és folytatja az előkészületeket.
-Tökre eleget eszek.-forgatom meg a szemem. Nem, ez nem igaz. Még jó hogy én mondtam Maxnak, hogy nem kell hazudni.
-Miért őt dicséred meg, ha én vagyok jobban?-szinte bánom, hogy megkérdeztem, de így legalább nem foglalkozunk az étkezési szokásaimmal.
-A természetedből adódóan neked fontos, hogy rendben legyen a szakrális csakrád..-a mim? Ez most akkor válasz lett volna? Értetlen tekintettel pislogok rá.
-Az felelős a szexuális energiákért többek közt.. és azok most miatta vannak rendben, szóval őt illeti a dicséret.-mondja ezt a világ legtermészetesebb hangsúlyával és a legbájosabb mosollyal. Mondjuk.. jogos. Nem tudom, hogy emiatt valaha bárkitől kaphatott-e már dicséretet. Elővesz egy üveg Rosét és egy dugóhúzót és átcsúsztatja a pulton Maxnak.
-Kinyitnád, kérlek?-a választ meg sem várja csak veszi fel a sütőkesztyűket és kiveszi a csirkét. Azzal el is indul az asztalhoz és leteszi középre egy alátétre. Minden más ott van már készenlétben. Különböző köretek, szószok, mintha legalább heten érkeztünk volna. Felállok és átülök az asztalhoz és megütögetem kicsit a mellettem lévő széket jelezve Maxnak, hogy telepedjen át ő is. Kicsit nyugisabb lesz majd a tempó, ha ettünk. Anya és apa is csatlakoznak. Nálunk nincs asztali áldás.
-Lenne pár kérdésem, ha nem baj, de kérlek tudd, hogy itt nálunk az is elfogadott válasz, ha nem akarsz válaszolni.. és egyél közben nyugodtan..-kezd neki anya egy bájos mosollyal Max megedzésének.
-Te még tanulsz, ugye? Olyan intellektuális jellemnek tűnsz, vagy szellemi munkát végzel?-érdeklődik. Hölgyeim és uraim ez a szellemekkel suttogó következő epizódja. Halkan nevetek egyet és közben elkezdek szedni magamnak mindenből egy kicsit.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 22:25
Lumie & Max

Amúgy sem vagyok a türelem embere, ami azért elég rossz tulajdonság főleg, hogy elég sok türelem fog kelleni Caesar haverommal elkezdett projektünkhöz is. Mázli, hogy a vezetés és ez a szőkeség el tud lazítani rendesen, hogy kicsit néha mégis előjöjjön a türelmes oldalam.
- Szóval ne másszak rá anyádra, értem, lehet ez még menni fog. - már amikor kimondom elgondolkodok rajta, hiszen ez a lány is eléggé ott van a külalakot nézve, valakitől örökölnie kellett. Nyelek egy nagyot, mert most rendesen elültette a bogarat a fülembe.
Csak egy kicsit is lobogtatja előttem a hang vagy jelzőt, akkor én rögtön átkapcsolok vagányabb üzemmódba, bármilyen másik esetben. Most lehet mégsem fogok a szüleinek arról vallalni, hogyan intézem el a lányukat a raktárban egy jótékonysági este közepén, aztán a kádban, az agyban és a többi egyéb helyen.
- Na jó, lebuktam, lehet ehhez valóban elég hang lennék. - nevetek fel, de bevallom, kemény férfi létemre bevallom, hogy van amit én sem lépnék meg, akármennyire is elvetemült tudok lenni olykor.
Betudom a vezetési stílusomat, a mostanit annak, hogy tényleg sok a gyökér az utakon, de lehet van egy kis frusztráltság az egész mögött, amit sosem mutatnék ki, de így legalább leplezni is tudom előtte. Ugye? Miért is kellene tartanom bármitől, elég lazának tűnt az anyja, amikor telefonon beszéltek, mondjuk hallani nem hallottam, de ha beszívva felhívta a lányát, akkor nem lehet olyan görcsösen ráállva arra, hogy a lánya közelébe csak becsületes férfiak menjenek. Én ugyan becsületesnek becsületes vagyok, de rohadtul nem szépek a szándékaim a lányával, de ezzel nincsen gond, mert Lumie ezt nagyon is szereti, legalábbis eddig sosem panaszkodott egy piszkos kis játékomért sem, sőt.
- Nagy a szám, de azért örülök,hogy mégsem akarod vezetni, ezért a kocsiért még az én szívem is megdobbana, pedig látod, hogy nem kímélem én sem. - látja, hiszen elmondása szerint nemsokára ott vagyunk, ránézek a GPS-re és tényleg percek választanak el életem első szülői bemutatkozásától. Basszus ez mennyire gáz már részemről, de egy barátért mindent.
Leparkolok a ház előtt, aranyos, igazi kis családias az egész, ami nekem totál fura. Nincsen sehol durva fényűzés vagy extra hely a sok kocsinak, szóval ilyen lehet normális körülmények között felnőni, nulla pompával és kevésbé erőszakos szülőkkel.  
Kiszáll a kocsiból, a kezemet lassan emelem le a kormányról és széles vigyort erőltetek magamra, de nem hazudok, nem játszom meg magam, mert nem hinném, hogy túl sok erőm lenne most ahhoz.
Nem kell sokat várnom máris megjelenik az anyja, hát azonnal megértettem miért nem akarja,hogy rámásszak, mármint persze nyilvánvalóan nem tennék ilyet ebben a helyzetben. De be kell vallanom magamnak, ha máshol találkoztam volna vele, lehet simán próbálkoznék, ott van a szemében az a huncutság, ami Lumie-ban. Nagyon jó napnak ígérkezik.
Az anyja sebesen kezd el felém jönni, amire én lemerevedek és csak várom az ítéletet, de csak egy ölelést kapok. Nem kisfiúként viselkedve viszonozom az ölelést és mosolygok a híres mamára, akiről már annyit hallottam.
Az apja is színre lép, én meg csak kapkodom a fejem, hogy ki az a Julie, amikor leesik, hogy van második neve. Csak kikerekedett szemekkel nézek rá és elnevetem magam. Milyen kis titkokra derül itt fény.
- Hello Vicky és Dylan! - intek feléjük, mert ilyenkor nem igazán akarnék olyan közeledő lenni, mint az anyja. Az apja végigmér, miért ne tenné, de nem szól semmit, szuper valószínűleg tudja már mi is van köztünk. Ez sokkal jobban megkönnyíti a dolgom, mert nem kell senkinek sem erőlködnöm, hogy megkedveljen.
A házba beérve megcsap az ebéd illata, nagyon furcsa, mert anyám sosem volt konyhatündér, mindig étteremben ettünk vagy a bejárónő főzött ránk, de a nagy házban sosem terjedtek el az illatok a szobámig.
- Apád fixen nem kedvel. - nézek a nappali felé. - Anyád, meg… - nyelek egy nagyot. - Azt hiszem tudom,hogy honnan lettél ilyen dögös szőkeség. - minek is eltitkolni a véleményem, őszinteséget akart,ez is benne van,na meg ez igazából egy bóknak is be lehet számítani.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 09:00


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Pontos. Ez egy plusz pont. Nem szeretek várni, elég türelmetlen vagyok ilyen szempontból, főleg ha az utcán kell ácsorognom, amíg megérkezik a másik fél. Nem is tudom pontosan, hogy milyen autóra számítottam, legalább bármi olyanra, amit egy autósmagazinban lehet látni.. nem mintha túl sok olyat forgatnék a kezemben. Csalódás nem ér, hiszen nem egy kis Hondával gurul be, bár személy szerint nekem az sem jelentene problémát, csak nehezen képzeltem volna róla el.
Elég tempósan vezet, ami ebben a kocsiban nem is annyira feltűnő, csak amikor időről időre kicsit jobban belenyomódok az ülésbe. Szerintem sokan feszélyezve éreznék magukat a minket kísérő dudaszótól vagy éppen a fellendülő középső ujjaktól, de engem kicsit sem zavar.
Elégedetten kuncogok egyet amikor látványosan fel tudom borzolni a kedélyeket a mi kis tiltott szavunkkal.
-Nem fogják tönkretenni.. mármint ha anyura nem mozdulsz rá, akkor nem lesz gond..-pillázok rá mosolyogva. Kora ellenére anya elég jó formában van és hát volt kitől örökölnöm az előnyös géneket. Súlyosan a MILF kategóriában van, ezt lehet jobb is ha előre tudja, mint ha ott döbbenne meg.
-Végülis az én szempontomból tökéletesen boldoggá teszel, hogy egy telefonba kerül a kielégülés.-vonom meg a vállamat. Kinek mi.. nem igaz?
-Hang vagy részletezni nekik..-vigyorgok rá kihívóan. Nagy a szája, de nem tudom, hogy tényleg merné-e a szüleimnek részletezni, amikor majd megkérdezik, hogy mégis miket szoktunk mi együtt csinálni. Egymást csináljuk.. főleg, mármint amikor éppen nem az ő szüleinek kamuzunk.
-Ebben az esetben kicsit sem probléma.-megrázom a fejemet. A legtöbb esetben ők szokták kérni, hogy előre jelezzem a barátaimnak, hogy semmi ok a túlzott udvariaskodásra. Azt nem tudom eldönteni, hogy ez azért van mert ilyen lazák vagy csak elfogadhatatlan számukra a tény, hogy már abban a korban vannak, amikor az első köszönés a Jó napot és nem a szia.
-Most hogy láttam még annyira sem szeretném bántani szegénykét..-nevetek fel miközben végigsimítom az ajtót, mintha tényleg nem akarnám megbántani.
-Mostmár bírd ki.. hála a kedves vezetési stílusodnak még 5 perc és ott vagyunk...-ez nem kritika, hiszen nem érzem magamat veszélyben mellette annak ellenére, hogy ezzel valószínűleg egyedül vagyok. A többiek a forgalomban már nem ilyen nyugodtak a közelében, mint én.
Kicsit elgondolkozom, hogy még most rámozdulok, de ezt meghagyom a hazafelé vezető útra inkább hagyom, hogy az útra figyeljen.
Hamar meg is érkezünk a parton fekvő kis házhoz, amiben felnőttem.
Miután leparkol kiszállok és nyújtózkodok egyet, közben pedig már nyílik is az ajtó.
-Lumienne, szépségem!-repül ki anya az ajtón, hogy egy szoros ölelésbe fogjon.
-Jó anyám..-vigyorgok, de figyelme csak rövid ideig korlátozódik ]rám, amikor Max is kiszáll, már el is lép tőlem.
-Anya, ő Max. Max, ő Vicky az anyukám.-mutatom be őket egymásnak, kb mire végigmondom anya már oda is ér és akár akarja akár nem megkapja az ölelést tőle. Közben apa is megérkezik, de tőle csak én kapok ölelést.
-Julie!-ölel magához. Francba. Max nem is tudja a középső nevemet.
-Dylan! Tudod, hogy nem szereti..-ingatja meg a fejét anya miközben már visszafelé sétál apámhoz, aki átkarolja a vállát.
-Tőlem kapta, én csináltam úgy hívom ahogyan akarom..-hát végülis ez egy kivédhetetlen ér.
-Max, ő az apám Dylan... apa ő Max.-inkább nem is részletezem neki a kapcsolatunk jellegét, bár anyától valószínűleg már mindent tud.
-Na gyertek beljebb. Mindjárt kész az ebéd.-integet anya és el is indul apa ölelésében.
Amint beérünk apa a nappali felé veszi az irányt.
-Dylan!-szól rá anya teljesen hatástalanul.
-Meccs van!-már csak a hangja hallatszódik. Tudja, hogy Max nem nagy bemutatkozáson van itt, úgyhogy úgy kezeli, mint bármelyik haveromat. Leveszem a cipőmet és megállok egy kicsit az előszobában.
-Na mit gondolsz? Túléled?-kérdezem vigyorogva Maxtól miközben közelebb lépek hozzá és a mellkasától végigsimítom a csípőjéig.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 07:38
Lumie & Max

Megvannak a módszereim, hogyan vegyek le bárkit a lábáról, már ha nőnemű egyedről van szó. Igaz a szülői házába egyiknek sem kellett mennem, de szerintem az elbűvölő személyiségem miatt nem fog gondot okozni majd elcseverészni velük. Nem mondom, hogy olyan nagyon kedvelhető leszek az első alkalommal, mert azt eléggé kétlem, de lehet, hogy csak a saját szüleimből indulok ki, mert nekik elég nehéz megfelelni. Velük nőttem fel, talán így Lumie szüleivel egyszerűbb lesz, rendesen meg vagyok edződve a sok elvárás miatt.
Nem izgulok, inkább csak nem tudom mit kell majd tennem, mondanon, ami nem lesz túl sok, nem lesz túl Max-os, ami nem veri ki a biztosítékot. Aztán nehogy emitt veszítsem elaz én kis szexjátékomat, mert annak nagyon nem örülnék. Rettentő jó, hogy csak egy telefon és máris az élvezetek élvezete jön, nem kell elcsábítani újra és újra valakit csak egyszerűen felemelni a telefont és egy kurva jó szexben lesz részem.
Nem kések, ami tőlem meglepő, bár nem indultam el időben, mert miért is tettem volna a kis kocsi elég erős tempót diktál alattam, szépen engedelmeskedik a lábam nyomásának a gázon. Nem nagyon szokott érdekelni milyen szabályok vannak az utakon, ha nem piros a lámpa és nincsenek emberek az úton akkor nyomom, olyan ritkán ülök volán mögé, hogy ilyenkor mindent kiadok magamból és csak taposok.
Amint megérkezek a ház elé, gyorsan invitálom is be a kocsiba, nem vesztegetjük az időt, kicsit szeretnék túlesni a találkozáson, de nem izgulok, csak nem tudom mi jön most.
- Örülök,hogy tetszik, elég feltűnő. - nevetek fel, miközben szépen előzöm ki a előttem poroszkáló autót. Nekem nem való az utcai közlekedés négy keréken, kicsit agresszívan vezetek, és sokan nem szeretik, ha a hangos kocsi, erős gázzal megelőzi őket. Kapok pár dudálást, de nem foglalkozok vele.
- Ettől a szótól lesz tele. - rázom meg a testem, hogy a felálló szőrszálakat lenyugtassam. Nem szeretem ezt a szót, és ezt pontosan tudja, olyan hivatalos, olyan nagyon komoly, de tudom, hogy csakis ezért mondja.
- Még egy olyan hétvégét még   nem akarok átélni, szóval nagyon remélem, hogy úgy lesz ahogy mondod. Már annyira megkedveltem ezeket a gyors kis összeröffenéseket hétközben, szomorú lennék ha a szüleid tennék tönkre. - ugratom egy kicsit, kétlem, hogy a szülei tudják befolyásolni ezeket a dolgokat. Ez én kedvemet elég nehezen lehet elvenni ilyen jó szextől. - Ami a  hazugságokat illeti,elég jól füllentek, de akkor nem kell nekik azt mondanom, hogy minden vágyam boldoggá tenni a lányukat, elég ha elmesélem neki, hogy mit művelek veled az ágyban?  - tör fel belőlem a nevetés. Miért is hazudnék nekik, ők nem várnak tőlem semmit, nem ismernek, így ha magamat adom az mindenkinek könnyebb lesz, főleg nekem. Lehet az apja nem fogja annyira díjazni a lazaságom, de a szavai azt súgják nem is sokat lesz velünk elfoglalva.
- Az gáz, hogy eszembe sem jutott magázódni? - na igen az a hülye etikett, anyám mániája, amit néha megcsillogtatok, de erősen kell agyalnom egy egy olyan esemény előtt, amin nagyon kell a tisztelet, hogy miként is szólítsak meg valakit. Most egyszerű dolgom lesz, hagyom magamat a normál üzemmódban működni, nem leszek a gála vacsorás, nagyon úrias Maxim, ami sokkal egyszerűbbnek ígérkezik.
- Na most, hogy láttad a kocsit, gondolom még mindig nincs kedved kipróbálni. - a szemem az úton van, mert már igencsak elborult az agyam, így nem megyünk lassan, de cserébe nagyon figyelem az utat, hogy ne törjem össze mielőtt odaérünk, akkor lehet tényleg nem lennék az anyjáék kedvence.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptySzomb. Márc. 25 2023, 01:06


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Igazából nem is bosszúból hívtam el most magammal, még csak különösebben próbára sem akarom tenni az idegrendszerét.. egyszerűen szerintem ráfér egy laza hétvégi program és gondoltam összeköthetjük a kellemeset a hasznossal. Na jó.. azért egy kicsit meg akartam tornáztatni a komfort zónáját, hiszen el tudtam képzelni, hogy mennyire ki lehet, hogy ezen most részt kell vennie. Bár nem is lenne kötelező, de szerintem egyszerűen nem akart paraszt lenni azzal, hogy nemet mond és már meglebegtettem neki a kocsis szexet is, meg a vezetést úgyhogy egyre több dolog volt a 'csak be kellene vállalni' oszlopban.
Minden lelkesedésem ellenére, még nekem is volt egy pillanatom amikor elgondolkoztam, hogy lemondom az ebédet és egyszerűen áthívom, hogy alatta vagy éppen fölötte tölthessem a mai napot, de ha már egyszer odaígértem magam már nem volt szívem ezt tenni anyuval.
Rövid készülődést követően az utcán várakozok, hogy a mai nap díszvendége is megékezzen. Igazából egy rövid ideig nézelődök, hogy mikor látok meg egy feltűnően jó kocsit, de hamar beleunok és inkább a telefonom nyomkodom amíg meg nem hallok egy izmosabb motort lelassulni. Akkor emelem fel a tekintetem és már azzal a klasszikus bugyiolvasztó mosollyal találom szemben magam.
Széles mosoly jelenik meg az arcomon.
-Az igen, szépfiú.. szép kocsi!-bólogatok elismerően miközben megindulok és beülök mellé a kocsiba. Előre hajolok és egy pillanatig elgondolkozom, hogy hogyan ne fogjon ki rajtam a technika, de szerencsére első próbálkozásra megértetem magam a műszerrel és amikor a jó cím jelenik meg el is indítom a navigációt.
Hátradőlök az ülésben és bekötöm magam. Már pont válaszolnék amikor egy kövér gázzal elindul és egy pillanatra belém szorul a szó miközben a mellkasomra szorítom a kezemet. Nem félek az autókban, ha nem nekem kell vezetnem csak sikerült egyből meglepnie, ezen azonban hamar túl is lendülök.
-Mi van, Zuckerberg, tele a gatyó az anyósodtól?-kérdezem máris szemtelenkedve miközben a kezem a combjára simul és közelebb hajolva adok egy csókot a nyakára.
-Ugye tudod, hogy ez most nem olyan lesz, mint az előző hétvége? Anya tudja, hogy mi van köztünk, apa meg szerintem inkább nem is akar tudni semmit. Annyira legyél felkészülve, hogy jó anyám mindenről veszettül nyíltan beszél és nem fél semmit megkérdezni.. cserébe viszont nem létezik olyan, hogy jó vagy rossz válasz.. csak igazság és hazugság.. szóval ne próbáld kijátszani csak mondd meg neki a frankót.. a sok év füvezéstől atom tompának kellene lennie, de mindig tudja, ha valami szarságot akarnak beadni neki.-ő egyébként is azt vallja, hogy minden okkal történik az életben és a megfelelő időben szóval azzal sincs baja, hogy mi mit művelünk egymással.
-Ja és meg ne próbálj magázódni velük.. a lelkükre veszik..-ennyi a használati utasítás a mai nap sikerességéhez. Szerintem még jól is fogja érezni magát. A legtöbb ember szeretett nálunk lógni, persze van akinek anya már a túl sok kategóriában van, de általában az olyanokat anyu sem kedvelte. Apu meg.. hát ő meg még ebéd közben is félig az aktuális focimeccsel lesz elfoglalva. Neki a hétvége mindig szent, hiszen rengeteget dolgozik úgyhogy azon kívül, hogy 5 percig örülni fog nekem különösebb érdeklődéssel nem kell számolni.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptyPént. Márc. 24 2023, 17:50
Lumie & Max

Oké, oké, nem mondom, hogy nagyon készen állok arra, amit ő már végigcsinált velem a szüleimmel. De lehet nekem könnyebb dolgom lesz. Vagyis ez egészen biztos, az én szüleimnél szerintem nincsenek nehezebb esetek. A laza füves mamát és a kocsiját összetörni odaadó aput talán el fogom tudni viselni, na meg ők is engem. Az anyja már tudja, hogy milyen a mi kis kapcsolatunk, de nem tudom mit fog szólni az apja, nem mintha nagyon ezen túráztatnám az agyam. Nem akarom elvenni a lányát, így nem tőlem kell féltenie úgy igazán. Ne persze elég sokszor megrontom, mint a héten is tettem, amikor jött a hívás vagy az üzenet, de ez nem olyan dolog, amit  acsaládi asztalnál ülve kell megtárgyalnunk.
- Gill, ma nyúltam a kocsit, ne számíts rá, hogy a garázsba lesz. - kiáltok be a haverom szobájába, aki imádja kihasználni, hogy lusta vagyok vezetni és lenyúlja a legjobb kocsit az alsó szintről, hogy azzal csajozzon. vagyis csak próbálkozzon csajozni. Nem véletlen esett a választásom erre az autóra a hétvégére. Ez az első autó, amit nem apáméktól kaptam, hanem saját magam által megkeresett pénzen, mondjuk. ez a kedvencem, na meg egész szépen duruzsol menet közben, és rohadt jól nézek ki benne.
Azt mondta Lumie nem kell kiöltözni, lazán, ezért kedvenc színeimben tüdökölve, a gyász színét felöltve megyek ki a konyhába, hogy azért egyek valamit mielőtt elindulok. Tudom, hogy kajálni megyünk, de nem tudom mennyire ügyes szakács az anyja, egy percig sem kételkedek, de azért jobb félni, mint éhen halni. Ilyen téren nagyon paraszt tudok lenni, de pasiból vagyok a hasam és a farkam szent, ha az ea kettő boldog, akkor tudok igazán elbűvölő lenni és nem rögtön beégetni majd a lányukat, hogy milyen szuper pöcs barátot szerzett magának.
Elég hamar érek Lumie háza elé, ahol már messziről kiszúrom szőke haját és azt a pici termetét, amit olyan könnyen gyűrök magam alá az ágyban, hogy már csak a gondolattól is feláll a farkam.
Lehúzom az ablakot és megállok mellette.
- Hölgyem! A hintó előállt. - huncut fél mosollyal az arcomon várom, hogy pattanjon mellém. - Pötyögd be kérlek az úticélt. - mutatok a műszerfalban lévő monitorra. Nem tudom említette e, hogy hol laknak a szülei, megeshet de ilyen információk sosem ragadnak meg elég jól a fejemben.
- Remélem szülő tűrő ábrázatom van ma. - kacsintok rá, majd nyomok egy kövér gázt és az egyetlen útvonalat követem, amiről majd tovább tudunk fordulni a megfelelő irányba.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásHope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 EmptySzer. Márc. 22 2023, 17:56


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
A héten sokat kellett dolgoznom, így szinte semmire sem maradt időm. Volt olyan napom, amikor este 10-kor még tetováltam mert a vendégem bőre a vártnál sokkal vérzékenyebb volt, így közel sem tudtunk olyan tempóban haladni, mint szerettem volna. Ettől függetlenül 1-2 alkalommal rácsörögtem Maxra, hogy látogasson meg, mert már az egekben volt az agyam és egy gyors menetért beáldoztam az ebédszünetemet. Miatta nem aggódtam annyira, hiszen elfoglalja magát ha akarja vagy éppen nem volt alkalmas, bár igyekeztem mindig időt szakítani rá, amikor ő hívott engem segítségért. Csütörtök magasságában jeleztem neki, hogy anyu szombaton délre vár minket és csakis kényelmes ruhákban gondolkozzon, hiszen nálunk senkit sem kell lenyűgöznie.
Szinte lehetetlennek tűnt, de végre eljött a hétvége és jól kialudhattam magam. Szombaton fél 10-kor tértem magamhoz és az első kávéig rosszabbul éreztem magamat mintha csak 5 órát aludtam volna. Az emberi testet semmivel sem lehet boldoggá tenni. A hideg zuhany és a koffein azonban végre helyrebillentett. Nem viszem túlzásba a készülődést, sőt kifejezetten meg sem erőltetem magam. Nem a pasim és őt ismerve rohadtul mindegy neki, hogy mit vesz le rólam, mert az érdekli amit a ruhák takarnak... nem mellesleg pedig a melegítőnadrágból a legkönnyebb kibújni még egy autóban is.. a szoknyához most túl hűvös van odakint.
A reggelit most úgy döntök, hogy nemes egyszerűséggel kihagyom, hiszen kávét már ittam az már félig olyan, mintha ettem is volna valamit. Anya úgyis főz, úgyhogy kár is lenne feleslegesen megtelíteni a gyomromat.
Azt beszéltük, hogy fél 12-re értem jön és mivel semmivel nem pepecselek túl sokáig, így tartani is tudom magam a megbeszéltekhez. Mivel nem üzen, hogy késésben lenne így fél előtt néhány perccel már a vállamra csapom a táskámat, amibe elpakoltam néhány fontos dolgot és elhagyom a lakásomat. Kicsit szórakoznom kell a zárral mire el bírom fordítani a kulcsomat ezt az átkozottat muszáj leszek megcsináltatni mostmár tényleg.
Lekocogok a lépcsőkön és a ház előtt megállok a járdán. Mivel nem tudom milyen kocsi mellett döntött végül, így azt sem tudom, hogy mit keressek, de ha meglát csak rámdudál vagy kiszáll vagy valami... gondolom én. Addig meg elácsorgok kicsit tehetetlenül.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» i hope you're lonely, hope you're lost 'cause I've been | nemo & fran
» Elkészültem az elõtörténetemmel...
» Dae Won && Yvie - Are you ready..?
» Are you ready to be a father?
» ready, set, go - Gia & Colton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: