New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:39-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 17:22-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:04-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:59-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:50-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:49-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 16:43-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 16:35-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 16:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyPént. 7 Ápr. - 9:22
Lumie & Max

Nehezen tudom elképzelni, de persze tudom, hogy vannak olyan emberek, akik igazából nagyon is vágynak erre a kapcsolatosdira, valamilyen téren szép is ez. Különben a világ tele lenne tapló emberekkel, hiszen a szülők ezt adnák tovább a gyerekeknek, ezt a magatartás formát, így valójában nagyon is jó, hogy vannak olyan felelősségteljes emberek is, akik belevágnak a kapcsolatba, annak ellenére, hogy tudják benne van a pakliban az a szar szívfájdalom. Nekem nem igazán volt ebben részem, nem is akarom de szerintem az én mentalitásom nem is fog ez sosem megtörténni. Egyszerűen a DNS-embe van kódolva, hogy nem akarok elköteleződni, valószínüleg ez is egy tanult forma, hiába nem ezt láttam otthon, a lázadás nálam ilyen formában is megmutatkozik.
Nem vagyok egy jó kapcsolati tanácsadó ennélfogva,mégis kerítőnek néha igen kiváló tudok lenni. Nem annyira van ínyemre ez az egész keressünk haveromnak csajt téma, de mivel a barátaimmal igen kedves és figyelmes tudok lenni, így még ezt is megteszem értük, de ahhoz nagyon közelinek kell lennie a barátságunknak, másképpen nem tudnék beleadni apait anyait.
Ez a jótékonysági est még mindig kettős érzelmeket vált ki belőlem, az eleje nagyon úgy indult, hogy legszívesebben a mellkasomba döftem volna az egyik ezüst kést, de a végén már nagyon sajnáltam volna, ha nem élhetem meg.
- Ebben igazad van.- igaz, hogy teljesen kicsináltuk egymást aznap, de a sok feszültség, amit ki kellett mozogni folyamatosan csak gyűlt bennünk, így nem volt mit tenni, mint rendesen megmozgatni, azokat az izmokat.
- Majd azért még párszor csábítsd már át ezt a kanos kis vadmacskát, mielőtt lekoptatod. - persze nincs ellenemre, ha kettesben játszanak, de azért csak jót tenne nekem ebben a stresszes helyzetben még ilyen lemozgatás, mint a mai. Ha mázlink van nem kérdezi meg, erről a rnadi dologról, annyi mindent képes ez az egy kis kérdéseérontani, szerintem meg sem éri, de Camit nem ismerem, lehet sokkal érzelmesebb lány, mint amit itt most mutatott, mondjuk most minden volt csak érzelmes nem.
- Én tologatnálak majd téged, de ha tudsz egy olyan nyelvet programozni, ami segít megérteni az egész logikáját, anélkül, hogy éveket kellene rajta agyalnom, akkor lehet tudsz segíteni.- heccelem egy kicsit. - De köszi a felajánlást, biztosan tudok neked egy munkát majd az ágyamban. - megcsörren a telefonom, mivel nem tudom ki és mit kara ilyenkor, nem is nagyon akarom felvenni, mert valahol a földön hever a cuccaimmal együtt. De nem adja fel, a harmadik csörgésnél már feltápászkodok az ágyról és lustán beleszólok.
- Bocsi szőkeség, azt hiszem egyedül kell hagyjalak, valami nagyon kemény “vészhelyzet” van otthon. - a mondatom közben már kapom magamra a gatyámat és a pólómat. - Szerintem Kiara egy kicsit túl sokat ivott és hisztisre itta magát. - forgatom meg a szemem, mehetek haza vigasztalni, vagy inkább beszívni vele is, mert attól mindig jobb kedve lesz.
Elég sebesen hagyom el a lakást, gyorsan elköszönve a szőkeségtől, mert tudom minél később érek haza annál rosszabb lesz a helyzet.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyCsüt. 6 Ápr. - 13:52


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
-Engem ne kérdezz.. ezért nem csinálom azt a sok szarságot..-vonom meg a vállam nevetve. Wendy tagadja, de szerintem mélyen legbelül el akart ő köteleződni, hogy tényleg legyen valaki stabil az életében, de hát igen.. amikor az embernek fogalma sincs róla, hogy mit művel akkor a legkönnyebb hibákat elkövetni.
-Jó.. majd észben tartom ha szükség lenne rá.-na legalább az ő fejében már van másik opció akivel össze lehetne ereszteni, ha végül Peterrel nem békülnek ki... bár amikor a fehérneműket válogattuk, akkor eléggé úgy tűnt, hogy ebből még lesz folytatás, ha tényleg bedobja magát, de nem ismerem túlságosan a srácot, így inkább felkészülök arra, ha segítő kezet kellene nyújtani.. meg miegymást...
Igen.. annak ellenére, hogy tudja, hogy mi ezt lazán kezeljük egymásnak nem kavarnánk így be... meg szerintem hiába beszéltük ki a témát Wendy elég sokat érdeklődött arról, hogy mi lesz, ha valamelyikünk belezúg a másikba, szóval a három emberből ő az egyetlen akit ez a téma tényleg foglalkoztatott.
-Szerintem a jótékonysági est után már bizonyítottam... ha jól emlékszem eléggé leeresztettél a végére..-nevetek fel. Pedig még szinte össze is sikerült vesznünk, ami elég fura élmény volt, de szerencsére nem jutottunk messzebb egy gyors szóváltásnál mielőtt a szobában leeresztettük a gőzt.
-Hogy lépnék le? Amíg nincs kész az az önvezető kocsi nem jutok messzire...-nekem nem gond, ha egy kicsit elkényelmesedhetek mellette. Akkor tényleg a munkára tudok koncentrálni én is és lassan elkezdhetek tervezni olyan szempontból is, hogy bérelek egy kis üzletet. Lehet okos lenne kipróbálnom magam üzletvezetőként mielőtt tényleg veszek valamit. Arról nem is beszélve, hogy meg kell találnom azokat akikkel szívesen dolgoznék együtt. Szeretem a mostani csapatot, de nem akarok örökké mások keze alá dolgozni.
-Nem para.. úgyis van munkám bőven.. Cami is elég lelkes mostanában, bár kicsit kezdek izgulni miatta nehogy randira hívjon. Utálnám őt visszautasítani.. mert hát.. láttad hogy néz ki.. szóval én megleszek..-mostanában úgyis túl sokszor támaszkodtam arra, hogy Max szinte bármikor elérhető és emiatt sok más dologgal elúsztam.
Szóval 4 hét. Szuper. Addig lesz időm pakolászni egy kicsit az időpontokat. Aztán ha mégsem megyünk esetleg legalább pihenek egy kicsit, addig meg megnyomom nagyon a napjaimat.
-Ha tudok valamit segíteni szólj... bár szart sem értek a technikai dolgokhoz... de biztos nagyon ügyesen tudok aktákat tologatni vagy csavarhúzót adogatni..-nevetek fel. Elképzelni sem tudom, hogy mekkora fába vágták ezek ketten a fejszéjüket, de hátráltatni biztosan nem szeretném.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptySzer. 5 Ápr. - 15:28
Lumie & Max

Szegényben lehet egy egész életre elültettem annak az estének a szarabb részeit is, nem csak az izgalmasakat. De szerintem mindenképpen megérte, mert remekül zártuk, igaz nem volt annyira könnyed, mint a mai napon az ő szüleivel, és még az estét is tudta überelni az első hármas partinkkal.
- Miért is hagyta, hogy összetörjék a szívét, majd legközelebb sokkal okosabb lesz, ha kell neki vigasztaló társ tudok ajánlani, bár egy kicsit töketlen egy pasihoz képest, de lehet pont ez fog neki kelleni, hogy rendesen rendbe tegyen valakit az ágyban. - sok a nagyon kocka, nagyon szerencsétlen haverom is sajnos, viszont nem azt mondom, hogy felejtősek, mert nem olyan rossz bőr egyik sem, sokan vannak oda értük egészen addig, ameddig be nem dobják magukat, mert ott elveszítenek, minden esélyt. De ha nem beszélnek csak cselekszenek lehet többször vinnének ágyba egy csajt.
Felém fordítja a csajszi profilját, gyorsan tekergetem végig, elég dögös, már rendesen fáj a szívem, amikor megszólal Lumie, hogy nem lesz benne se a hármasba se egy kettesbe velem, mert tudja mi folyik köztünk. Szóval csak van erre is szabályuk, a csajok és a sok hülye barátnő kódexbeli dolog, néha igen meg nehezíti a doomat, de most annyi a mázli, hogy még a szerelem is közrejátszik nála, így csak elismerően bólintok a képeken és vissza eresztem a fejem az ágyra.
- Elég jól kell majd vasalnod, mert meglehetősen kemény menet elé nézünk most az elkövetkező nagyon sok évben. - bár azt mondhatnám, hogy egy éves terv része a megvalósítás, de akkor elég nagy hülye lennék. Pontosan tudom, hogy egy ilyen nagyon sok idő, pénz és energia lesz, amihez nagyon jól fog jönni, hogy nem fecsérelem majd el a maradék erőmet a vadászatra, csak fel kell emelnem a telefont. - Szóval csak arra kérlek, ne lépj le amíg kész nem leszünk, mert elég kényelmes körülmények kellenek nekem. - nevetek fel önző módon, de ez az egész az önzésen alapul egymás önzőségén.
- Ez nem magyarázkodás, nem tudom, hogy olyat tudnék e, inkább csak elmondom, hogy mire számíts tőlem, a kelleténél egy kicsit több nemre, viszont egyszerre lehet sokkal komolyabb menetekre. - nekem fog a legjobban fájni ha már nem lesz erő bennem egy menetre, amikor a testem akarni fogja, de az agyam már nem fog készen állni rá. Nem lesz szép világ, de ez kell a fejlődéshez és azt hiszem be tudok ennyit áldozni most rá.
- A pontos tervet még nem tudom az utazásokra, de Anglia pontosan 4 hét múlva ilyenkor lesz esedékes, és addig még annyi a dolog, hogy lehet meg sem leszünk vele. - megfogom a homlokom, már kiszállt belőlem a fű, és elkezdtem épp ésszel gondolkozni, felvázolni magamban mennyi minden áll még előttem és mennyi mindenről kell ezért lemondanom. Megéri, jó társaságban leszek, repülni fog az idő, az évek és a végén majd ősz szakállal ülünk be a kocsiba, amit sok év alatt mi hoztunk létre, csodás képek ezek.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyKedd 4 Ápr. - 16:57
[size=16]

Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
-Az az este szerintem egy életen át velem lesz ne izgulj..-nevetek fel. Abszolút nem a gofri volt a meghatározó része... én ilyenekkel nem dobálózok csak úgy, hiszen elismerem ha valami zseniálisan rohadt jó, de azt sem félek megmondani, ha valaki éppen nagyon nem talált célba. Vele azonban ezen egy másodpercig sem kell aggódnom, hiszen mindegy hogy hol és mikor csináljuk a siker garantált.
-Neeeeem.. én az összetört szívű barátnőmet akarom megvígasztaltatni a haveroddal, ha nem békülnek ki..-nevetek fel. A kicsit mellésiklott nem a legpontosabb kifejezés, de ennyire nem akarom részletezni neki, hiszen az már lehet nagyon csajos pletykálás lenne neki és egyébként sem szeretném feltétlen kiteregetni más szennyesét... egészen addig, amíg ki nem derül, hogy Caesar volt az akihez elsőre is menekült Wendy vígasztalódni amikor azt hitte, hogy szakítottak, míg a srác egy sima veszekedésnek élte meg. Még jó hogy nekünk ilyen szarságokkal nem kell megbírkóznunk.
-Nem fúrt bele... vagy hát egy kicsit, de inkább egy félreértés volt és azt hitte a barátnőm, hogy szabad a pálya..-mondjuk a szakítás után nem sokkal már a haverja alatt volt szóval nem a legalaposabban megfontolt estéje volt.
Nevetve bólintok néhányszor. Nem lett volna rossz opció ezek szerint.
Gyorsan megnyitom Wendy profilját és felé fordítom a készüléket, hogy meg tudja nézni a képeket.
-Veled nem fog lefeküdni sajnos.. tudja mit művelünk és egy hármasba őt nem tudom becsábítani...-pedig eszembe jutott, de van elég baja és szerintem ezt is túlizgulná. Szóval majd gondolkozom tovább egy kicsit.
Jó, szóval azért majd lesz ideje rám.
-Majd szólsz és én kisimítom a ráncokat a homlokodról.-nevetek fel. Ezek szerint egy pár este majd el kell szórakoztatnom magam, de Cami úgyis olyan lelkesen mondta, hogy hívjam, szóval lesz majd társaságom. Aztán majd meglátjuk, hogy hányszor lesz szüksége rám és az mennyire elég. Bár stresszesen biztos csinál olyat, hogy 1-2 napig rendben legyek.
Akkor most kezdődik az igazán melós időszak neki. Attól még ugyanúgy keresni fogom, ha ki kell eresztenem a gőzt, de legalább tudom, hogy nem unt meg ha többször szaladok bele a visszautasításba, mert dolgozik.
Először kicsit furcsálva hallgatom, de utána elmosolyodok.
-Ugye emlékszel, hogy én az a csaj vagyok akinek nem kell magyarázkodnod, szépfiú? Óóó.. szóval utazgatunk?-vonogatom meg egy kicsit a szemöldökömet. Úgyis rég voltam... bárhol a munkán kívül. Kicsit beletemetkeztem a vendégeimbe, hogy haladjak az életben.
-Csak szólj időben... akkor átpakolom a vendégeimet.. még úgysem jártam Amerikán kívül.-Angliára egyébként is kíváncsi voltam mindig is. Majd amíg ő dolgozik én turistáskodom. Millió dolgot szeretnék ott megnézni és nekem nem jelent problémát, hogy elfoglaljam magam amíg neki dolga van.
-Az a baj, hogy tippem sincs. Konkrétan nem érzem, hogy bármi lenne... de majd odafigyelek...-bólintok rá. Nagyon rég voltam beteg utoljára. Az is benne van a pakliban, hogy gyűlnek a viharfelhők a fejem felett és jön majd egy balszerencseszériám, mert a csillagok úgy állnak. Nem tudom...

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyKedd 4 Ápr. - 15:17
Lumie & Max

- Hát azért remélem más is megmarad abból az estéből a gofrin kívül. - nevetek fel, mondjuk igazából én is próbálom elfelejteni a többi részét, ami rémes volt. Utána ha elmegyek anyámékhoz a hétvégén fixen ez lett volna a téma, de nem mentem, nem akartam, meg hát más programom is volt, amit nem kötöttem az orrukra. Azóta apámmal beszéltem csak, nem vagyunk, valami nagy csevegős család, annyi a munkájuk, hogy olykor megfeledkeznek arról, hogy van egy fiúk, szerencsémre.
Ezért is könnyű bármit szerveznek, Mauritius Caesarral, nyáron Ibiza, és ez mind fel sem fog tűnni nekik, mert bele lesznek merülve a munkába, igaz nekem is azt kellene tennem, de még adom magamnak egy feledhetetlen nyarat és utána leszek aktakukac, vagy mi.
- Szóval te egy szerelmes csajszit akarsz elcsábíttatani a haverommal. - röhögök fel. - Ő sem annyira úriember, mint én, de szerintem egy kapcsolatba talán nem akar belefúrni, még ha kicsit mellésiklott is. - nekem nem probléma ha a csaj foglalt, és mégis az ágyamba bújik, de lehet Caesarnak ez annyira nem pálya, kicsit szerintem lelkiismeretesebb, mint én, de azt nem nehéz mondjuk.
A káromkodásra odakapom a fejem, majd meglátom Caesar instagram profilját a szőkeség gépén, gyorsan tért rá a lényegre, nem baj, legalább meg tudja állapítani, hogy helyes e vagy sem.
- Akkor tévedtem, mégis bele tud fúrni egy kapcsolatba. - meglepődtem, de valószínűleg nem csak ő volt a ludas, nem erőszakoskodik senkivel, ha nem akarják a lányok őt nem fogja erőltetni. - De legalább akkor tudjuk, hogy a zsánere. - nevetek fel, mert végülis akkor nem lett volna olyan rossz ha összehozzuk őket egy gyors körre, de ezek szerint már megvolt nekik.
- Muti csak a barátnődet! - kíváncsi vagyok mennyire jó bőr, bár kétlem, hogy lenne esélyem nála, vagy egyátalán bármit is tehetnék vele, nem tudom milyen szabályaik vannak erre a csajoknak.
- Dolgozok, jövő héten kellene kitalálnom melyik félig sikerült projektet vesszük meg amit tovább tudunk fejleszteni, szóval nagyon de nagyon fáradt lesz az agyam, kell majd neki a kikapcs nyugi. - nézek fel a plafonra fél mosollyal az arcomon, mert értem a célzást.
Ez lesz az egész projekt legelső lépése, nagyon meg kell fontolni mivel szeretnénk a továbbiakban dolgozni, nagyon nagy a felelősség, nagy pénzek fognak mozogni ekörül és azt hiszem ideje lenne a szüleimnek is felvázolni a terveinket. Anyám nem fogja díjazni, de apám már annál inkább és az ő támogatása egy kicsit többet is jelent nekem, így mindenképpen fel fogom neki ezt vetni ha találkozok velük. Nem akartam elmondani neki, amíg nincsen biztos tervünk, de lehet szükségem lesz majd egy két dologra a cégtől, meg emberekre, a kezdeti fellángolás, hogy majd menni fog nélkülük elég nagy hülyeség volt. Nyilván ha valami egyszerűt akarnánk egyártani az mehetne a garázsban is ennek kialakított helyen, de a garázs most csak egy ideig lesz elegendő, amíg azon dolgozok mi az amiért nem jó a megvett szerkezet, ha sikerül rájönni a hibára, a fejlesztéshez majd kelleni fognak más agyak is, mert több szem többet lát, és több mindent tudunk majd úgy kiküszöbölni.
- Szőkeség nem akarom elvenni a kedved, de lehet mostanában sokat leszek úton, a nagyját megpróbálom majd rásózni Caesarra, de rengeteg üzleti megbeszélés áll előttünk, de lehet majd magammal viszlek, ha nagyon nem bírok magammal. - nem célom ezzel eldobni ezt a csodás kalandot, de sajnos vagy igazából nem, ez az egész őrvezető autó dolog felpezsdített, hogy a teljes kapacitásom rá akarom fordítani, de nem hanyagolom majd el a testi vágyaimat sem, sőt, az fog kelleni csak igazán, hogy még jobb legyek. - Nem tudom mennyire vagy mozgatható, de Anglia egészen biztosan szóba fog jönni egy hosszabb útra, kinéztem ott egy szuper alapot az agynak, viszont pk nem akarják eladni, lesz egy kisebb huzavona, mire rá fognak bólintani. - akár amíg mi győzködjük az okosokat, ő még szét is nézhet, nem tudom mennyire látta a nagyvilágot, de ez remek lehetőség lehet neki, hogy kimozduljon ha a munkája engedi.
- Azért derítsd már ki anyád mire gondolt. - térek vissza a korábbi megjegyzésére, miszerint valami nincs rendben vele. Sok minden megfordult a fejemben, de elvileg nem szexel mással gumi nélkül, így nem olyan fajta gond lehet, meg akkor lehet nekem is mondta volna, a betegség most nem jöhet szóval nálam, így ha valami lappang benne, azt hiszem el kell tőle köszönnöm, míg meggyógyul. De nem úgy néz ki, mint aki beteg lenne, és minden reményem ebben él, mert lehet nem bírom ki a gyógyulás folyamatát.  
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyVas. 2 Ápr. - 19:20
[size=16]

Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
A fejemet csóválva nevetek egyet. Valahogy éreztem, hogy nem viccel azzal, hogy nem úszom meg a vacsorázást, bár be kell vallanom, hogy az illatok valószínűleg meghozták volna az étvágyamat még akkor is ha most nem érzek késztetést rá.
-Jó, a gofrival úgyis jó emlékeim vannak.-nevetek fel utalva a jótékonysági estét éjjeli nassolásra.
Elkényelmesedek, hogy befejezzem az egyik vázlatot. A helyszínen úgyis muszáj leszek majd pontosítani rajta, főleg ha még a vendégem is változtatni akar, de legalább nagy vonalakban készen kell lennie.
A férfiak nem úgy vannak kódolva, mint a nők. Mi simán látjuk, hogy egy nő jól néz ki de a férfiak valahogy erre nem képesek, így leginkább az érdekelne, hogy népszerű-e a csajok körében. Talán jobb lett volna, ha így kérdezem.
Nem sok információt kapok, de az instagram már segítség.
-Nem kapcsolat kell neki csak egy gyors szex, ha nem békülnek ki... Wendy hasonlóan élt mint én mielőtt belezúgott abba a srácba..-vonom meg a vállamat, bár egy félreértés miatt sikerült eljutniuk addig, hogy szét is mentek. A barátnőm ugyan még nem adta fel a dolgot, de jobb félni, mint megijedni. Maxot hiába ereszteném rá, szerintem Wendy nem menne bele, mert tudja, hogy mit csinálunk. Őt ez visszatartaná.. nem úgy mint Camit.
Közben már nyitom is az alkalmazást, hogy csekkoljam.
-Baszki..-nevetek fel miközben pörgetem a képeket és az egyiken még Wendy is szerepel megjelölve, mint az új pultos.
-Kicsi a világ. Ő a barátnőm főnöke. Azért áll a bál, mert lefeküdt vele egy veszekedés után.-nevetek tovább. Hát akkor ez mindegy is. Hát ezt nem biztos, hogy megosztom Wendyvel. Nem akarom, hogy tudja, hogy szervezkedek a háttérben. Bár elég nagy rá az esély, hogy csak egy hatalmas nevetés lenne az egészből. Mindenesetre most már tudom, hogy kivel kavart.
Bezárom az instagramot és befejezem a vázlatot. Lementem és félre is rakom az iPadem majd eldőlök az ágyon. Még mindig nem öltöztem fel, a múltkor úgyis szóvá tette, hogy előtte felesleges, de azért egy bugyit magamra húzok ha mást nem is.
-Mik a terveid a jövő hétre?-kérdezem miközben az egyik szőke tincsemmel játszok.
-Mármint van bármi, ami közbejöhet, ha szükségem lenne rád?-érdeklődök, mielőtt azt gondolná, hogy tervezek megint valami nagyobb programot.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyVas. 2 Ápr. - 18:24
Lumie & Max

A kis meglepetés vendég úgy öntötte el a lelkem békével, mint még semmi, ha két nő dolgoztat meg úgy, hogy erről csak akkor szembesülsz, amikor történik, az a férfi agynak elég gyorsan mond búcsút. Nem vesztettem el az eszem rögtön, Lumie egy kicsit gondolkozott helyettünk is, pedig én soha senkivel nem fekszek le védekezés nélkül. A legfőbb oka, hogy nem hiányzik egy gyerek, na az nagyon nem, a másik, hogy nem tudom a partnerem kivel volt előtte és nem szeretném ha egy ilyen kis hiba miatt menne félre a következő pár hónapban a szórakozásom.
Nem tudom mennyi ideig voltunk egymásba gyógyulva hol ezzel, hol azzal a lánnyal, mert elvesztettem az időérzékem. Amikor végzünk és Cami elhagyja a lakást viszont érzem, hogy nagyon éhes vagyok, amit gyorsan kell orvosolni. Még egy kicsit fekszek az ágyon, de amikor más sem jár a fejemben csak az éhség, akkor feltápászkodok és nagy nehezen megnyitok egy rendelős appot, ahonnan kiválasztjuk mit fogunk enni.
- Jó választás, ha nem tetted volna lehet mindenből rendelek valamit. - nevetek fel, ilyenkor nagy a szám, amikor éhes vagyok, mindent is megrendelek és utána majd nézek, hogy mégis miért tettem ezt. Megtehetem, de nem szeretem kidobni az ételt, van egy elvem, hogy a sok szegény éhező, de az a baj, hogy állandóan én hágom át ezt, mert sokszor a kukában végzi a kaja, ha nem eszem meg. Most viszont lesz segítségem, ezért megrendelek két adag kaját és rengeteg gofrit.
- Nutellás, lekváros, meg valami fura nevű gofri is berakva. - jó lesz reggelire is, megvonom a vállam, hogy most már igazából mindegy, hogy hazamegyek e vagy sem, így felhúzom az alsómat és kimegyek a mosdóba.
Visszaérve a szobájába csak ledőlök az ágyra, vissza mellé, a kérdésére felkapom a fejem és kérdőn nézek rá, mire leesik, hogy Caesarról van szó.
- Hogy helyes e? - nevetek fel zavartan, ezt meg tudnám mondani, ha mondjuk valamennyire is vonzódnék pasikhoz, de csak azt tudom megmondani, amit én látok belőle és lehet ez nem az amire egy csaj gondol kérdésnél. - Jó fej, mindig nagyjából tíz csaj rajongja körbe, szórakozóhelye van, elég pénzes srác, de ha azt kérdezed, hogy helyes e csak abból tudok kiindulni, hogy mennyien odavannak érte. Fent van Instagramon @caesar néven, azt hiszem, mondd meg te szőkeség. - komolyan nem tudom mit várt tőlem, hogy majd azt mondom, hogy mennyire cuki, de azért nevetve válaszolok neki.
- Nem hinném, hogy nagyon bele akarna bonyolódni bármibe is, ő nem olyan srác, neki pont annyira elég a sok gyors kufirc, mint nekem. - kivéve vele, de ez más. Ezért vagyunk mi ilyen jó haverok, mert két ilyen hülye, mint mi tökéletesen megértik egymást.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyVas. 2 Ápr. - 2:02
+18

Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Mint egy rendes szervező gondoskodom a védelmükről és egy picit háttérbe vonulok miközben Max háta mögött térdelve élvezem egy kicsit a műsort. Közben megszabadulok néhány ruhadarabomtól, hogy később ne jelentsenek akadályt. Cami a csuklónál fogva köz közelebb magához és ketten dolgoznak rajtam kézzel miközben ő Maxon van. Nem vagyok se irigy se féltékeny csak azt bánom, hogy nem vagyok egy kicsit jobban észnél.
Tényleg sosem csalódtam még Max teljesítményében, de nem tudok válaszolni, hiszen Cami ujjai is ügyesen dolgoznak rajtam miközben a szája most az enyémen van. Először én megyek el, majd nem sokkal később Cami, akkor pedig változik a felállás. Én kerülök Max elé és olyan erővel hatol belém, hogy még én is meglepődök, de abszolút pozitív értelemben. Nem hagyom őket túl sokáig egymásba gabalyodni hanem magam elé döntöm Camit, hogy a nyelvemmel még egyszer megjárassam az ő testét is.
Amikor elélvez gyorsan követem én is, amibe Max is becsatlakozik. A bennem pulzáló érzésből tudom, hogy megszabadult az óvszertől amikor én kerültem sorra bár a mozdulatot nem láttam.
Együtt nyúlunk ki az ágyon és szótlanul merülök el a kellemes zsibbadásban amíg Caminak nem kell elindulnia.
Ketten maradunk és persze egyből jön a hülyeség.
-Biztos beleírnám a fogadalmamba, hogy egy édeshármassal vettelek le a lábadról. Anyád hogy örülne.-nevetek fel és elterülök az ágyon elégedetten nyújtózkodva egyet akár egy macska. Tökéletesen jól érzem magam a bőrömben és ezt tényleg neki köszönhetem, úgyhogy még egy jó darabig megpróbálom majd kéznél tartani. Amíg ilyen szépen le tud rendezni, addig nekem sincs okom más szórakozás után nézni.
Amikor a telefonért nyúl el is könyvelem magamban, hogy valószínűleg mennie kell, de ehelyett a vacsorát készül elintézni. Én is aludtam már nála többször, így én sem rúgom ki az ágyamból, de majd ő szépen eldönti, hogy ez neki belefér-e vagy a saját ágyára van szüksége. Mondjuk mire ideér a kaja és megesszük addigra már felesleges bármerre elindulnia, de kigáncsolni nem fogom az ajtóban.
Kicsit elgondolkozom. Igazából ma már nem terveztem enni, de ezt a lehetőséget gyakorlatilag azonnal kizárja.
-Ázsiai. Chilis csirkés tésztát kérek.-mondom végül. Ha már eszek valamit, akkor az jó fűszeres legyen. Az majd meghozza az étvágyam... valamennyire.
Amíg ő intézkedik én kimegyek egy üveg ásványvízért és megetetem a macskát, aki hangos dorombolással jelzi, hogy elkéstem a vacsorával. Bezzeg ilyenkor tud kedves lenni.
Magamhoz veszem az iPadem és visszatérek a szobába majd ledobom ledobom a vizet az ágyra lehet neki már szüksége van rá. Ülve helyezkedek el és megnyitom a rajzprogramot, amiben dolgozni szoktam. Az egyik mintát még be kell fejeznem, mert hétfőn valakire már fel kell varrnom és néhány részlettel még nem vagyok megelégedve.
-Helyes a haverod, akivel csináljátok majd az autót? Van egy barátnőm félig meddig párkapcsolati krízisben és kellene egy B terv, ha nem tudnak kibékülni. Nem akarom, hogy túl sokáig lógassa az orrát...-kérdezem egy pillanatra ráemelve a tekintetem miközben a ceruzával rajzolok a kijelzőre. Wendy elhivatottnak tűnik a kapcsolat megmentésével, de nyugodtabb vagyok, ha minden lehetőségre fel tudok készülni.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptySzomb. 1 Ápr. - 21:57
+18

Lumie & Max

Sok meglepetésre számítottam a mai napon, és azt hiszem egész sokat kaptam is, egy olyan családi házba hazamenni, ahol szokásos az anya lánya füvezés. Ahol nem tabu téma a lányuk szexuális élete, és igazából teljesen tisztában is vannak vele. Igen ez meglepett, a bíztató, elismerő szavak az anyjától meg olyan jól estek, hogy ezekbe fogok majd kapaszkodni ha valami nem jön össze. Én a saját szüleimtől maximum akkor kapnék ilyet ha valami olyan projektet vonzanék be a cégbe, ami sok évig biztosít pénzt a vállalatnak. De akkor sem igazán én kapnám a dicséretet, hanem a cég, gy azt nem tudom be igazi ösztönzőnek.
A sok jó élmény miatt és mert be vagyok állva olyan szépen csinálom amit kér, eddig sosem csalódtam, így mint egy kiskutya várom az én vadmacskámat a hálóban, hogy végre levegyen a lábamról úgy rendesen. Igencsak tele van az agyam, nagyon kellemesen zsibbadok és igazából nincs olyan, amit most ne tennék meg neki.
Amikor két csaj lép be a szobába, már erősen elindul a gondolatmenetem, hogy mit is tudnék kezdeni velük, de engedelmeskedek a kérésnek és visszateszem magam az ágyra.  Amint ez a két csaj egymásnak esik, én csak figyelem bambán, amit  határozottan a túl erős pipának tudok be, nem mintha meg akarnám zavarni őket. A fejemből minden létező vér leszáll, és olyan mereven ágaskodik a farkam, hogy már fáj az alsóban. Gyorsan segtségemre sietnek és leveszik rólama felesleges ruhákat, amiket a nagy mozizás közepette magamon felejtettem.
Cami határozottan lép oda és veti rám magát, a csókjai igen vadak, és nem érzem, hogy felé tudnék kerekedni, de erőm sincsen ledominálni, tetszik ha egy csaj ilyen szinten irányít. Na nem mindig, de ő pont olyan mértékben csinálja, hogy ne essen sérülés az egomban, de bőven tudjam hol a helyem. Lumie közben óvatosan még tud gondolkodni és egy óvszert passzol nekünk, amit olyan gyorsan rakok magamra, mintha az életem ettől a dologtól függene.
Lumie szavaira csak elmosolyodok.
- Sosem hagytam, hogy csalódj bennem szőkeség. - célzom hátra a szavakat, miközben Cami gyorsan ereszkedik rám, mire kéjes hangon nyögök fel. Határozottan ez a kedvenc elfoglaltságom, két csaj és én, enyhén betépve, egy ilyen nap után.
Miközben a barátnője mozog rajtam a kezem Lumie nedves részét keresi, hogy ne hagyjam őt sem akció nélkül, elvégre, nem csak nézőnek akarom. Az agyam mindig magasabb fordulaton pörög mint egy átlag embernek, még ilyenkor is, amikor egy mili vér sincs benne és a fű átvette a hatalmat. Tudom, hogy ez nem arról szól, hogy a háromból egy mindig csak gyertyatartó, pasi vagyok, de nem bunkó és szeretem ha egyszerre két csajt tudok a csúcsra juttatni.
Cami hangosan nyögve zuhan rám, én még bírom, így feltérdelek és mutatom Lumie-nak, hogy ideje pucsítania, igaz, hogy nem nekem kellene irányítani, de úgy érzem én vagyok a dominánsabb, még akkor is ha néha nem ezt mutatják. Az alfa nőstény kicsit megpihent, de csak pár másodpercre, addig volt időm letépni magamról a gumit és erősen belelökni magam Lumie-ba. Tetszik, amikor ilyenkor felnyög, tetszik, hogy közben kapaszkodik a takaróba és megfeszül a teste.
Cami csúszik közel hozzám és miközben a szőkeséget pakolom hátulról ő vad csók csatába kezd velem. Ha ezért nem kapok valamilyen díjat akkor semmiért. Többször hallom a kéjes élvezetek nyögését mire elmegyek, de olyan orgazmust élek meg, hogy utána mozdulni sem bírok.
A két tökéletes női test között fekszek, a combjukon pihentetve a kezem.
– Cami, részemről az öröm. - bólintok felé, miközben az egyik kezem a fejem fölé emelem. Pont ez a tökéletes távozás, amikor egy gyors éjszaka után ott hagy a csaj, hiszti nélkül, feszkó nélkül, totál kielégülten.
- Ha több ilyen meglepetést okozol kénytelen leszek elvenni téged. - nevetek fel, de viccelek, de azért sajnálnám ha ennek vége lenne. Úgy érzem sosem tudunk elég új dolgot mutatni egymásnak, túlságosan széles skálán mozog a fantáziánk és szinte mindent bevállalunk.
Most, hogy lemozgattam magam és kezd kimenni a fű hatása érzem, hogy éhezem, a fűtől mindig éhezem, így lassan felülök az ágyon, és előkeresem a telefonom.
- Mit kérsz enni szőkeség? - tudom, hogy ő is éhes már hiába nem mondja, a fű ezt váltja ki az emberből. - Gofri kelleni fog, ázsiai, mexikói vagy olasz legyen a főétel? - azt hiszem jó sokat kell most ennem, hogy visszanyerjem az energiámat. Nem tudom jó ötlet lenne e itt maradni estére, de azt sem tudom mennyi az idő, így lehet már tök mindegy. - Nem mondhatod, hogy nem vagy éhes, mert enni fogsz, ha nem választasz, akkor majd én. - nézek rá, tudom, hogy nem nagy evő, de eleget mozgattam most és kell neki is az energia.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptySzomb. 1 Ápr. - 15:51
+18

Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Onnan tudom, hogy jobban szereti ha nála vagyunk, hogy mindig ott vagyunk. Mármint amikor épp nem futólag kapjuk el egymást valahol a városban. Ezzel egyébként nekem nincs is semmi bajom. Különösebben nem érdekel a dolog, amíg hazajutok megetetni a macskámat és megkapom Maxtól amire szükségem van. Amikor felérünk a lakásba a macska konkrétan le se szarja, hogy megjöttünk a nappaliban alszik a párkányon. Ezért csodálatos állatok ezek. Nem hatja meg, hogy egész nap nem voltam itthon és még most sem foglalkozik velem, hogy hazaértem. Nem baj legalább nincs útban.
Elrendezem Maxot, hogy jó helyen legyen amikor ideér a kis meglepetés. Még jó, hogy tényleg elindultunk haza, különben Cami már nem ért volna rá, de így gond nélkül be tudott ugrani.
Büszke mosoly pihen az arcomon miközben barátnőmmel kézenfogva lépek be a hálóba. Max arca mindent megér. Készségesen lépünk hozzá közelebb mindketten amikor a derekunknál fogva közelebb húz. Cami tudja mire számítson. Mutattam képet, meséltem eleget.. meg egyébként is vakon bízik az ízlésemben. Ő is bi, de csak ritkán van férfiakkal, inkább lányokkal nyomul, de pont jó hangulatában kaptam el a hármas ötletével
Megjegyzésére halkan kuncogok egyet és viszonzom a csókját majd elszakad tőle a tekintetem amikor magunkra hagy. Cami keze az arcomra simul és úgy néz le rám, hiszen majdnem fél fejjel magasabb nálam. Ajkai az enyémekre tapadnak miközben én végigsimítok a testén. Lassan szakadok el tőle és a csípőjénél fogva Max irányába fordítom.
-Barátkozzatok..-lépek egy kicsit hátrébb és a szekrénynek támaszkodva figyelem ahogyan kicsit birtokba veszik egymást. Cami volt már az ágyamban. Nem is egyszer. Kifejezetten domináns alkat én is nehezen tudtam kivenni a kezéből a gyeplőt.
Ellököm magam a szekrénytől és a felső fiókból kiveszek egy óvszert. Nem ismerik egymást, így nem árt a védelem. Feltérdelek Max háta mögé az ágyba és leveszem róla a pólót majd szépen leteszem a fenekem a sarkaimra. Hátulról ölelem magamhoz miközben Cami megszabadítja az alsó ruháktól majd átadom neki a kis csomagot és a védelem is a helyére kerülhet.
-Szedd össze magad szépfiú... dícsértelek Caminak.. ne okozz csalódást...-búgom a fülébe szemtelenül mielőtt hátrébb mozdulok egy kicsit az ágy és ledöntöm őt az ágyra. Tudom, hogy minden rendben lesz a teljesítményével ha nem veszik el a bőség zavarában bár elmondása alapján nem ez az első hármasa.
Igyekszem mindenkire elég figyelmet fordítani, de nem segít túl sokat, hogy még azért be vagyok állva, viszont az időt nem húzhatom, hiszen Caminak korlátozott ideje van. Cserébe viszont néhányszor a barátnőmön is meglepődök, hogy milyen rutinosan mozog köztünk.
Mire a végéhez érünk már azt sem tudom pontosan merre vagyok arccal csak azt érzem, hogy elfáradtam és vagy háromszor elmentem mire Maxot is engedtük a csúcsra jutni.
Max két oldalán fekszünk én igyekszem összeszedni magam, Cami is elégedetten szuszog még néhány percig mielőtt felkel és felveszi a ruháit.
-Felhívsz majd?-kérdezi és felkönyökölve megemelem a fejem, hogy Max ne ijedjen meg, hogy neki szólt.
-Holnap mindenképp.. kösz, hogy jöttél..-kuncogok egyet
-Max. Egy élmény volt.-küld felé egy mosolyt mielőtt távozik. Percekkel később hallom csukódni a lakás ajtaját.
Maxra pillantok.
-Boldogság?-kérdezem vigyorogva.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptySzomb. 1 Ápr. - 14:33
Lumie & Max

Vagy nagyon durván nyomtam neki, vagy nagyon durván nyomtam neki, mert más magyarázat nincs arra, hogy az átlagos menetidő fel alatt vissza értünk hozzá.
Az anyja utaláseaegy kicsit ugyan zavart, nem akarom, hogy most legyen beteg, rohadt önző vagyok és nem bírom ki enélkül az élmény nélkül, ahhoz még túl keveset kaptam belőle. Ez egy igazi pöcs megszólalása volt, aki pontosan olyan, amilyen én nem akartam lenni. Nem tárgyként kezelem őt, de rendesen kihasználom azt amit nyújt, de ez csak addig jó, ameddig ő is így érzem velem kapcsolatban, utána hiába lennék önző már nem lenne ugyanolyan.
Nem mondtam neki, hogy én nem vagyok az a másokhoz feljárós típus, jobban szeretem ha az én szobámat foglaljuk el a szórakozásra, de most belementem, hogy ne így tegyünk. Még így beszívva is kicsit kényelmetlen, de ki kell mozdulni a komfortzónánkból, ezt betudom annak, hogy a szobám az én szentélyem, ott történik a csoda, az ágyban, az íróasztalnál vagy az ablaknál, ha éppen olyan kedvem van. Ott jönnek a legjobb ötleteim és eddig ott dugtam a legtöbbet, szóval nekem az az igazi, de ki tudja ez a meglepetés mit tartogat nekem. Még az is lehet nem kedvelek idejönni, ha olyan szolgáltatást kapok, hogy kimozduljak a barlangomból.
Amint felérünk, ledobom a cipőm és dobnám le magam a kanapéra, de már jön is a szabályaival, amire én csak felkacagok, majd felteszem a kezeimet megadva ezzel magam, és teszem amit kér. Nem akar várni, nekem nincs szükségem a pihenőre, az agyam teljesen máshol jár, mármint valami nyugodt szigeten, ahol nincsenek problémáim azzal,hogy egy nő parancsol nekem, így most mindent is megteszek, amit kér, nem mintha józanon nem úgy ugrálnék neki az ágyban ahogy kéri. Tetszik, hogy határozott, én meg kíváncsi, hogy mégis mit tartogat nekem.
- Értem főnök! - intek felé a kezemmel és elindulok amerre mutatta, és gyorsan szabadulok meg a ruháimtól. Leülök az ágy szélére, és várom mit tartogat nekem ez a szőkeség.
Kopogást hallok, de nem foglalkozok vele, kétlem, hogy hozzá jönnének, amikor éppen nagyon fontos dolga van. Amikor azonban belép a szobába egy másik csajjal együtt pimasz vigyor jelenik meg az arcomon és felállok, lassan sétálok oda hozzájuk, majd megfogom a szőkeség derekát és a másik kezemmel Camiét és magamhoz húzom őket.
- Rafinált kis csaj vagy te Lumie. - kap egy csókot, de tudom, hogy innen meg kell adnom magam, mert ezt kérte. Már a látványuk elég ahhoz, hogy bajok legyenek odalent, így csak mosolyogva engedem el őket és ülök vissza az ágyra, várva a műsort, amivel készültek.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyPént. 31 Márc. - 22:26


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
-Hééééé!-nevetek fel felé csapkodva a kezemmel, hogy rácsapjak a vállára, de nem érem el, így feladom és inkább visszahelyezkedek kényelmesen. Anya persze jókedvűen kacag egyet.
-Majd szólj, hogy mit főzzek.-megy bele anya a viccelődésbe. Ő már csak ilyen.
Igazából szinte lehetne nyitott párkapcsolatnak csúfolni azt, amit mi csinálunk mégis valahogy kell az a tudat mindkettőnknek, hogy nem nevezzük így még csak véletlenül sem.
-Az én kis független gyönyörűségem.-pillant rám anya. Tudom, hogy becsüli, hogy saját erőből akarok haladni, de azzal is tisztában vagyok, hogy nyugodtabb lenne, ha azt látná, hogy stabilabban állok a lábamon. Még 1-2 év és meglesz. Biztos vagyok benne. Amennyit dolgozok és spórolok meg kell lennie.
Na azért csak kapok egy fél dicséretet Maxtól még akkor is ha apunak címzi. Azért egy fél önelégült mosolyt megengedek magamnak.
-Pedig biztosan gyorsabban gyógyulok, ha kiizzadom a betegséget.-vonogatom meg a szemöldökeimet. Tudom, hogy törődik velem, de valahogy nehezen tudnám elképzelni, hogy beállít hozzám egy adag levessel, hogy összeszedjem magam. Ez mondjuk nem feltétlen jelenti azt is, hogy ez lehetetlen.
Anya adja a végszót, annak ellenére, hogy jól esne még egy kicsit ott lazítani a verandán. Ezt a menetet nem akarom végighallgatni.
-Szorozd meg kettővel.-nevetek fel és én is felállok.
-Azt el is hiszem.-mosolygok rá.
Nem viccelt. Tényleg siet a lakásom felé. Előveszem a telefonom és küldök egy üzenetet majd vissza is csúsztatom a zsebembe.
-Láttad őket. Anya jött értem így az általános iskolába. Egyébként meg rossz pénz nem vész el, szóval tudják, hogy nem lesz bajom.-vonom meg a vállam. Én még így sem stresszelek mellette és még annyira sem hat meg a környezet reakciója, mint amikor odafelé mentünk.
Kicsit elvesztem az időérzékem, hiszen mire feleszmélek már pakol is le. Inkább meg sem kérdezem, hogy mennyivel jöttünk.
A lakásban leveszem a cipőmet és iszok egy pohár vizet még mielőtt nekiesnénk a további szórakozásnak. Odalépek hozzá és a mutatóujjammal kicsit felemelem az állát, hogy tudjak adni egy csókot a nyakára.
-Mondom a játékszabályokat. Addig amíg el nem élvezel, én vagyok a főnök, különben csak néző leszel... megértetted?-kérdezem a legbájosabb hangon amim csak van, de a tekintetem határozott.
-Most menj be a szobába és vetkőzz le. Mindjárt jövök.-kap tőlem egy gyengéd mosolyt és egy csókot mielőtt elengedem.
Ha megteszi amit kérek eltűnök a fürdőszobában, hogy fehérneműt cseréljek. Felveszem a köntösöm és hallom hogy kopognak az ajtón. Ajtót nyitok a barátnőmnek. Cinkos mosolyt váltunk. Még az előszobában levetkőzünk fehérneműig mielőtt megfogom a kezét és belépünk a szobába.
-Max.. ő a barátnőm Cami. Cami.. ő Max.-elégedett mosoly pihen az arcomon.
-Nincs sok ideje, mert mennie kell dolgozni, de egy órácskát ránk tudott szánni. Meglepetés...-vigyorgok rá.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyPént. 31 Márc. - 21:15
Lumie & Max

Megcsapja a fülem az az igen hidegrázós szó, amit tudja mennyire nem hallok szívesen, szóval visszakapom az előbbit. Megérdemlem, de azért rendesen feláll a szőr ettől a hátamon, de lerázom magamról az érzést és ezt a szót és mint aki mit sem hallott sétálok oda a nyugalom szigetéhez.
Az anyja lazán leveszi, hogy nem csak a vezetés volt most előtérben, de emiatt én is lazábban tudom kezelni ezt az egészet és olyan gyorsan bököm rá azt az egy szót, mintha bármelyik haverommal beszélnénk ki a szexuális életemet. Utána sem lesz kellemetlen a helyzet, amikor ez lefut az agyamon, csak helyet foglalok a bombázók körében és amint hozzám jut a pipa beleszívok, majd hátravetem a fejem és csak próbálok ellazulni még jobban. A hasam tele, ki vagyok elégítve és most még a fellegekbe is repít remélem ez a cucc. Nem is kell ennél több nekem, boldog a testem, az agyamnak lehet még kellene egy kis torna, de majd a fű ellazítja rendesen azt is.
- Majd lehet nélküle fogok legközelebb jönni. - nézek fel a mámoros füstfelmű mögül egyenesen az anyjára. Igazából nem jönnék nélküle elég fura lenne, de kinézem belőle, hogy nem zavarná, és Lumiet se, de azért vannak olyan határok, amiket nem szívesen lépek át, most sem és ezek után sem. Jobb ezeket észben tartani,mert nagyon vékony a  vonal a kapcsolat és a kozött amit most csinálunk. Márpedig egyikünk sem akar belemenni komolyan.
- Én is mondtam, hogy leszek a szponzora ha annyira ügyes, hogy megérjen befektetni, de nem hagyja. - vonom meg a vállam beszállva a beszélgetésbe. Makacs lány, de nagyon tudatos, így nem erőltettem akkor sem most sem fogom,ha egyedül akarja elérni hát legyen, de az üzletben sokkal komolyabb tudok lenni, mint az életben, volt kitől tanulnom és abban nem vagyok ennyire laza.
- Nem reménytelen. - kiáltok az apja után, de már behúzott a szobába, szerintem csak le akarta csekkolni mennyire tette tönkre a lánya a kocsit, de semmi baja, max belül tettük egy kicsi mocskosabbá, de ezt lehet neki nem kell megtudnia.
- Ne legyél nekem beteg szőkeség, nehezen viselném az estét ha levest kellene szereznem neked az ágyba. - és igen már érzem is, hogy nem nagyon tudom kontrollálni az agyam, az a kelleme zsibbadás és a boldogság kezd eluralkodni rajtam.
Az anyja enyhe utalásokat tesz, majd elköszön én csak intek neki, mert nem nagyon van erőm felkelni, annyira jól érzem magam ebben a helyzetben, de Lumie mégis indulásra bír.
- Ha csak annyira, mint te akkor nem lesz gond. - kacsintok rá, de közben már állok is fel és előkapom a kocsikulcsot. - Annyira kíváncsi vagyok arra a meglepetésre, hogy hazafele jobban beletaposok. - betépve sokkal aktívabb vagyok az ágyban, nem tompít le annyira rögtön, mondjuk hamarabb kidőlök, mint általában, de amíg tart addig rohadt jól tolom.
A kocsiban az első dolgom, hogy keresek valami számot, valami pörgőset, hogy menjen a tempóhoz, amivel Lumie lakásáig megyünk. Nem kímélem a kocsit, miért is tenném, vár rám egy vagy tobb nagy menet, és ez azért eléggé húzza a lábam a gázpedálra.
- Az a fura, hogy anyádék teljesen nyugodtak, hogy ilyen állapotban viszem haza a kicsi lányukat. - nem nézek rá, mert ebben a tempóban hiba lenne levenni a szemem az útról. A szokásos dudaszó kíséri az utunkat, lehet anyu ma igencsak sokat csuklik, de nem érdekel.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyPént. 31 Márc. - 19:59


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Még egyszer sem csináltuk úgy, hogy ne mentem volna el legalább egyszer. Most hirtelen nem is emlékszem, hogy mi is volt a legtöbb, amit ki bírt belőlem préselni egyetlen nekifutásra.
-Hozzám.-bólogatok. Semmiképp sem lesz számára negatív az a meglepetés, de szerencsére nem is akar többet tudni. Ezt azért megjegyzem magamnak, hogy szereti a meglepetéseket.. ezt pedig különösen szeretni fogja.
Minimális bénázással, de cserébe annál komótosabb tempóban megyünk vissza, így van időm legalább átgondolni, hogy mikor mit csinálok az autóban.
Már válaszolnék a kekeckedésére, de kimenekül a kocsiból.
-Akarod mondani anyósoméval?-szúrok oda és csak akkor esik le, hogy azt mondta 'legközelebb' amikor már befelé sétálunk. Ezek szerint tényleg jól éreztem magát itt nálunk. Nekem ezzel nincs semmi gondom.
Letelepszünk anyuhoz, aki már teljes készenlétben és felkészült kérdésekkel vár minket vissza. Max válaszán jót szórakozom és még anyu is kuncog egyet miközben egy füstfelhőt ereget a tető felé.
Amióta nincs kéznél az otthoni készlet inkább iszok, mint betépek és mivel ismerem anya kezét. Elbénázom, de ez is anyának köszönhető, de nem baj igyekszem javítani a helyzeten és második nekifutásra már rendben vagyok. Sosem mostam volna le magamról, ha belefulladok a pipába.
Egy könnyed mosollyal pillantok Maxra, aki most úgy néz ki mint aki éppen rátalál a lelki békére.
-A mi ajtónk mindig nyitva áll. Jöhettek amikor akartok, néhány jó szó, jó falat és jó slukk itt mindig akad. Még akkor is ha esetleg már nem csináljátok... egymást.-nevetgél anya. Azóta szív, hogy mi elmentünk?
-Hogy megy a munka, kincs?-pillant rám mielőtt tüdőzne egy nagyot.
-Jól. Sok a vendég, egyre több a visszatérő.-bólogatok majd átveszem tőle a lehetőséget.
-Még mindig nem engeded, hogy segítsünk?-kérdezi és én már rázom is a fejem.
-Megoldom. De köszönöm.-mosolygok rá. Most már nagyobbat szívok a pipából és hátradöntöm a fejemet miközben kifújom a füstöt. Azért ez tényleg hiányzott egy kicsit.
-Éltek? Huhh. Már izgultam.-kukucskál ki apám a házból.
-Nem öltem meg. A kocsi is egyben van.-Mutatom fel a hüvelykujjam felfelé a levegőbe. Már csukódik is az ajtó, gondolom szalad vissza a tv-hez csak látni akarta, hogy rendben vagyunk.
-Ne szólj neki..-nézek anyára miközben továbbadom a lehetőséget.
-Tudod, hogy nem szoktam.-rázza a fejét anyu.
-Ne szívj túl sokat. Valami furát érzek rajtad. De még nem tudom, hogy mi az..-pillant rám kicsit méregetve. Összeráncolom a homlokom.
-Mi bajom lenne?
-Nem tudom. De valami biztos van.-vonja meg a vállát. Ráhagyom.
Azért békésen benne vagyok még néhány körben.
A továbbiakban már nem beszélgetünk, én egy darabig próbálok agyalni, hogy mi lehet amit érez velem kapcsolatban, de ötletem sincs. A pipa lassan leég. Én kellemesen jól vagyok a végére, de nem toltam túl. Már rég megtanultam anyunak hinni.
-Maradjatok amíg akartok.. de ne gyertek be elköszönni.. apáddal van egy kis dolgom. Majd átadom neki, hogy üdvözlitek. Max! Nagyon örültem, drágám. Remélem látlak még.-integet neki anyu, az én fejemre meg nyom egy puszit mielőtt bemegy a házba.
Megvárom amíg becsukódik az ajtó, akkor pedig Maxra pillantok.
-Megyünk? Anyu rohadt hangos és nem akarom hallani..-nevetek fel.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyPént. 31 Márc. - 19:01
+18

Lumie & Max

Ilyen amikor a gyors menet is olyan, hogy nem csak az egyik fél őrül bele a vad orgazmusba, ahnem mind a két fél. Nem használom ki a nőket, annyira, de azért nem sokszor tartom ennyire vissza a korai élvezetet magamnak, most mégis megteszem, mert valamiért annyira szexi amikor hallom, és érzem, hogy éppen pár perc alatt tudtam a csúcsra vinni. Már ezért megéri nekem kibírni, mert utána még intenzívebb élményben lesz részem.
- Szóval akkor hozzád megyünk. - hát legyen, nem szokásom nekem máshoz felmenni, de hát a családi látogatás sem volt eddig a programjaim között soha, így miért ne, legyünk egyediek ebben is. - Nekem jó vagy rossz lesz az a meglepetés? - hunyorítok az egyik szemememmel, kicsit kíváncsian. - Tudod mit lepj meg, ne mondj semmit. - legyintek és annyiban hagyom a dolgot. Visszakapom magamra a nadrágot és gyorsan bekapcsolom az övet mielőtt véletlenül 30-as sebességnél kiefejelnék az ablakon.
- Akkor irány vissza betépni. - bólintok egyet, majd a tekintetem a szélvédőre szegezem, hogy lássam merre indul el. Ez már határozottan nem volt annyira vészes, így a visszautat egészen csendben tesszük meg. A fejlődés érezhető már most, mondjuk onnan ahonnan indult csak fejlődni lehet. Amikor a ház elé érünk, azért érzem rajta, hogy óvatos messze parkol le a Mustangtól, amiért hálás vagyok neki.
- Legközelebb elkérem anyám Bentley-ét, azzal fogunk eljönni. - nevetek fel, majd gyorsan kiszállok, nehogy kapjak a fejemre. Az anyja már vár minket, a pipával, majd megpróbálom nem úgy szívni, mint aki minden héten ezt teszi, bár ahogy elnézem itt nem lenne baj ezzel sem. Annyira mások a szülei, mint egy átlagos szülői pár, totál jó értelemben, ami nekem is sokkal könnyebb, egyszerűen el tudom engedni magam, na nemmintha az enyémek mellett ne találnék módot rá, csak ott trükkösebb egy kicsit.
- Gyors. - röhögök fel a második kérdésére, majd mint aki javítani akar próbálok komoly maradni és úgy megszólalni. - De igen a vezetés is szuper volt, csak egyszer mentünk majdnem le az útról. - leülök Lumie mellé, aki olyan bénán szív bele a pipába, hogy kételkedni kezdek, hogy tényleg az anyja lánya, látva a nőt aki mellette ül.
Egy beszólás már megy is felé, amin megpróbálok nem nevetni, de az az igazság, hogy most éppen olyan bébának tűnik benne, mint a vezetésben, de a második slukkal már nincs gondja, megnyugtató.
Felém nyújtja a pipát és könnyedén szívom le a füstöt a tüdőmbe, nem tesztelve mi van benne. Szerintem voltam már olyan elbaszott bulin ahol ennél sokkal erősebbet és ütősebbet állítottak össze és még itt vagyok, ha az nem csinált ki, akkor szerintem ez is sima lesz. Beleszívok még kétszer, majd hátradőlök és átadom a stafétát a mamának, hogy ne csak én érezzem magam hamarosan nagyon jól.
- Azt hiszem egy ilyen napot meg tudnék szokni. - döntöm hátra a fejem és tekintetem felfelé emelem. Kell egy kis idő, hogy beüssön, fpleg az én életvitelem mellett, ahol nem ritka, hogy hasonló vagy durvább szerekkel kísérletezünk. Ezt nem szokja meg a szervezet, de szerintem nehezebben állok be, mint az aki viszonylag egyszerűbb életet él.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyPént. 31 Márc. - 17:36
+18

Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Az a legjobb az egészben, hogy nem kell rizikóznom, hogy vajon jó lesz-e az éjszakám, hanem biztosan tudom, hogy megkapom tőle amire csak szükségem van. Minden férfi energiát biztosít a számomra, amit igényleg és ténylegesen képes arra, hogy kielégítsem amit elég kevesen mondhattak el eddig magukról.
Tudom hogyan nyúljak hozzá ahhoz, hogy megkapjam amit akarok nem kell óvatoskodnom vele, mert tudja kezelni a helyzetet, sőt mosollyal az arcán feszít tovább, mert nem fél attól, ami utána következik. Még csak előjátékra sincs szükségem csak magamban akarom érezni. Minden felesleges szóért a csípőmmel büntetem egészen addig amíg el nem élvezek és magammal rántom őt is, így az én élvezetem csak jobban fokozódik miközben érzem hogy pulzál bennem. Ma még biztosan nem végeztem vele, de hagynom kell pihenni egy kicsit és egyébként is lassan visszafelé kell vennünk az irányt mielőtt a szüleim aggódni kezdenek, hogy meghaltunk.
Elégedetten elmosolyodok szavaira és a mellkasára dőlve próbálom összeszedni magamat. Amikor felemeli a fejemet a szemeit figyelem.
-Nem.-mondom ki teljesen semleges arccal. De nem tartom sokáig egy pimasz mosollyal folytatom.
-Nálam. Lesz egy meglepetésem.-billentem oldalra a fejemet majd megcsókolom miközben lassan felemelkedek az öléből és visszaülve az ülésbe gyorsan felöltözök.
-Csak előtte még be kell tépnünk.-vonom meg a vállamat vigyorogva.
Ha ő is elrendezte magát indítom a kocsit. Ezzel a résszel nincs probléma, az indulás viszont kicsit döcögős, de még nem érzem annyira a lábaimat az előző póz miatt. Igyekszem a lehető legkevesebb bénázással visszajutni a házhoz. Szerintem már azon meg fognak lepődni, hogy ennyi ideig elvoltunk a "vezetéssel" de valahol van egy olyan érzésem, hogy anya egyből le fogja vágni, hogy mi is történt. Ha van egy kis szerencsénk, akkor apu előtt viszont nem teszi majd szóvá.
Leparkolok a ház előtt kicsit távolabb Max kocsijától nehogy véletlen pont azt végezzem ki az utolsó métereken és csak akkor könnyebbülök meg igazán amikor leállítom a motort és behúzom a kéziféket.
-Nem haltunk meg.-jelentem ki elégedetten.
Anyu már a verandán beizzította a pipát és egy széles mosollyal az arcán figyeli ahogyan befelé sétálunk.
-Milyen volt?-kérdezi egyből.
-Max nem kiabált, úgyhogy egész jó.-válaszolok büszkén.
-Nem arra gondoltam..-somolyog rám.
-Ja... az mindig jó.-nevetek fel és leülök az egyik székre mellé és már adja is át a vízipipa csövét. Tök rég szívtam, biztos meg fog ütni. Elsőre csak egy óvatosat szívok, hogy kipróbáljam mit kevert anyu.
-Ne úgy mintha szűz lennél...-csóválja meg a fejét, mire szinte megfulladok amikor kifelé fújom a füstöt.
-Ne már..-nevetek amikor már nem készülök meghalni. Szívok még egyet, de mivel az előző köhögés még kaparja a torkom nem sokkal bírok nagyobbat. Még lent tartom a füstöt, de közben már Max felé nyújtom.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyPént. 31 Márc. - 15:35
+18

Lumie & Max

Sokkal egyszerűbb a dolgom, hogy nem kell minden egyes menet előtt elcsábítani az illetőt, akit ágyba akarok vinni. Na meg az sem hátrány, hogy ő is ennyire rá van kattanva a testiségekre és egyszerűen semmi nem elég sok neki. Azaz, bőven kihasználhatom minden egyes szabad percét, amíg bírja a testünk és ezért ez elég jó dolog. Attól ugyan kicsit tartok, hogy berozsdásodok, de majd igyekszem nem csak a szőkeséget megrakni és a hétvégéken beszerezni valaki mást is csak a szórakozás kedvéért. Mert egy olyan pasi, mint én nem akar ellustulni, kelleni fog azokra az időkre is a jó kis személyiségem, amikor már ő nem akarja folytatni, de én még nem akarok elköteleződni, így meg legalább szinten tudom tartani magam. Mondjuk elég jó nekem ez az egész, komolyan olyan dolgokat tesz meg, amit álmomban nem gondoltam volna, szóval egyelőre nem szeretném ha rájönne, hogy kapcsolatot akarom, szomorú búcsú lesz az nekem.
Amint megszabadul a nadrágtól, olyan erőszakosan tépi le az enyémet is, mintha az élete múlna rajta, de hagyom neki, mert beindít, hogy ennyire be van indulva, és hálás is vagyok, hogy gyorsan a lényegre tér. Amikor bele csusszanok, már érzem, hogy valóban nagyon rám volt már kattanva odalent is, így simán tud bennem mozogni, amire felszakad belőlem egy nyögés.
Megszólalok, de csak alig jönnek ki a szavak a számon, mert minden egyes mozdulata őrjítő és igyekeznem kell, hogy ne menjek el mielőtt a csúcsra érne. A feneke kap egy kis popsi pacsit, de utána már csak markolom, mert arra sincsen erőm, hohgy mást csináljak. A teste mindent elárul, fura, hogy már nagyjából minden mozdulata ismert számomra ha szexről van szó, amikor megfeszül a teste, a fejét hátraveti és a nevemet kimondja, nem tudom tovább tartani magam, mert ez a látvány kicsinál és a kelleténél hangosabb nyögés kíséretében élvezek el bele.
- Baszki kinyírsz! - fújok ki egy mély levegőt, mert úgy érzem megfulladok, pedig én nem is nagyon csináltam semmit, csak hagytam, hogy teljesen elrepítsen engem valami csodás helyre és meg is tette.
Kicsit fáradtan borul rám, mire felemelem a fejét. - Szóval nálam folytatjuk akkor? - mintha most menne még egy kör, nagy a szám, mert tudom, hogy mire odaérünk addigra újra minden rendben lesz odalent, bár most úgy érzem ezzel az egy menettel rendesen helyben hagyott. Már itt is látszik, hogy igencsak kezdek megkopni, és ezt nem hagyhatom, tényleg be kell szereznünk azt a harmadik lányt, mert nem akarom, hogy Lumie jelenléte alap legyen nekem. Azt akarom, hogy megdolgoztasson egy kicsit, de szerintem ezt este meg is teheti, mert most valami renhagytót akarok, nem mintha a kocsi szex nem lett volna új kettőnknek, de lehet nem az ágyban kellene folytatnunk a szórakozást, de ezt még ki kell találnom, pontosan mire is vágyik a kis agyam.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyCsüt. 30 Márc. - 18:30
+18

Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
-Én bárminek örülök, amit kapok.-bólogatok egyetértve és egy szemtelen mosollyal az arcomon. De most őt akarom, így nem is húzom az időt, olyan gyorsan pakolom magam az ölébe ahogy csak lehet. Azt szeretem a legjobban ebben az egészben, hogy nem kell azzal számolnom soha, hogy nincs éppen kedve. Ha jó napunk van akkor azért csináljuk.. ha rossz akkor meg azért. Egy dolog biztos, hogy mindegy mi van úgy esünk egymásnak mintha az életünk múlna rajta. Gyorsan szabadulok meg a ruháimtól és rángatom róla is lejjebb a nadrágját, hogy végre hozzáférjek.
Lassan ereszkedek rá és amikor felnyög szinte az eszemet vesztem miatta teljesen. Annyira, de annyira odáig vagyok ezért a hangért, ami ilyenkor kijön belőle. Amikor a keze csattan a fenekemen felszisszenek, de mosoly bujkál az ajkamon.
Felegyenesedek és az egyik kezem megtámaszkodik a tetőn a másik pedig a mellkasán miközben tovább mozgok rajta. Amikor elkezd beszélni néhány keményebb mozdulatot teszek a csípőmmel erősebben engedve magamban. Ajkamba harapva mosolygok rá miközben nehezen jönnek ki a szavak belőle.
-Ez még semmi. Várd ki mit kapsz ha végre ágyban leszünk..-nézek a szemeibe kihívóan.
Nem kell sok. A testem szétszakad a megkönnyebbülésért és a nyilvános hely is rátesz egy óriási lapáttal. Neki bárhol boldogan teszem szét a lábam, ha le is bukhatunk, akkor csak izgalmasabb. A part azonban kihalt, szóval nem is kell foglalkoznom azzal, hogy csendes legyek.
A fejemet hátra este miközben egyre sűrűbb nyögésekkel adom a tudtára, hogy én már közel járok.
-Max!-nyögöm ki a nevét miközben megfeszülök és a pólójába markolva élvezek el. Annyira erősen megyek el rajta, hogy szinte alig bírok rajta tovább mozogni.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyCsüt. 30 Márc. - 17:26
+18

Lumie & Max

Tudtam, hogy a mai napon sem marad a testem kihasználatlanul, így percig sem izgultam ezen, főleg, hogy még megadta magát és eljött velem vezetni is. Határozottan idióta vagyok, ha az apja szavaival élünk, mert ebben semmi ijesztő nincs, szerintem nem akarok bemutatkozni nekik úgy, hogy én már totál beállva, részegen és úgy is vezettem, hogy közben egy csaj mozgott rajtam a szájával. Ha Lumie igencsak gyengécske vezetése lenne veszélyes nekik, akkor azokra mit mondanának, persze nem 50-es mentem egyik közben sem, gyakran lassítottam 120-ra maradjunk annyiban, de csak mert nem mindig láttam tisztán. Jó ezeket nem fogom az orrukra kötni, inkább maradok idióta a szemükben, de még szívesen részt vennék ilyen vezetési órán, főleg, hogy a kishölgy igen jól megfizet érte.
- Mondanám, hogy szívesen elkísérlek, de nem az én világom az autóversenyzés, így meghagyom neked, hogy ott nézelődj, bár lehet neked könnyebb lesz, a pasik sokkal inkább vezetnék le a feszkót ilyen helyzetekben, mint a csajok, bár te nem vagy válogatós. - viszonylag könnyebb dolga lesz ha kimegy egy versenyre, sok a tökös csaj, aki lehet pont egy ugyanolyanra vágyik, így neki több esélye lehet odakint a pályán, mint egy hozzám hasonlónak.
Szeretem ha nem szarozi, könnyen mászik az ölembe és fogja kezei közé a farkam, ami önelégült mosolyt szül az arcomon, miközben a nyelveink igen kemény csatát vívnak. Már kezdem nagyon elveszíteni a kontrollt és szedném le az alsót róla, de egy kis akadályba ütközők, így csak nem túl szépen megkérem, hogy nagyon gyorsan szabaduljon meg tőle, vagy egész egyszerűen letépem róla. Olyan engedelmesen hajtja végre a kérésem, hogy már attól még jobban beindulok, de szerencsére gyors, nagyon gyors és vissza mászik rám, és szépen lassan ereszkedik a farkamra, amire felnyögök és hátrahajtom a fejem, mire mozogni kezd rajtam. A kezem vissza vándorol a fenekére, ami olyan szépen illik bele a tenyerembe, hogy nem tudom csak úgy hagyni, az egyik kezemmel egy jó nagy pacsit kap majd ezzel együtt a szemébe nézek és szépen lassan kalandozik a tekintetem végig rajta.
- Gyakrabban kell látogatni a szüleinket, határozottan a legjobbat hozzák ki belőlünk. - nevetek fel, de a szavak elég nehezen jönnek rá a nyelvemre, mert olyan kemény vagyok, hogy szinte alig bírom tartani magam, hogy ne azonnal menjek el bele. De még várok, mert nem vagyok önző és megvárom, amíg felsikít és az ölembe élvez el.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyCsüt. 30 Márc. - 0:24
+18

Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
-Hát ahhoz szerintem még jó néhány órát kellene vennem..-erősen kétlem, hogy a közeljövőben olyan tudásra tennék szert, ami életben tudna tartani a manhattani forgalomban. Queens peremén az utolsó utáni úton vezetni egy dolog. Így is szinte kerülök egyet a hullámok között, amikor éppen valaki megelőz, el sem szeretném képzelni, hogy milyen lenne valaki olyannal találkozni, aki úgy vezet mint Max idefelé.
-Uhh.. ne is mond.. lehet ki kellene néznem valami versenyre..-nekem dupla akkora a vadászterep, hiszen relatív mindegy, hogy férfi vagy nő akad a horogra. Bármelyikben meglátom a fantáziát és a lehetőséget.. valamint bármelyikkel boldog vagyok az ágyban.
A kis beszélgetésünknek, meg úgy alapvetően a közelségének megvan a hatása. 2 napja nem volt a lábam között, amit mások abszolút nem tartanának sok időnek, sőt még kifejezetten kihagyásnak sem neveznék, de mégsem tudok nagyon másra gondolni csak arra, hogy valahogy magamban érezzem.. a lehető leggyorsabban.
Hamar pakolom át magam az ülésről az ölébe.
-Eddig még egyszer sem szóval remélem nem most tervezted elkezdeni.-segítek neki megszabadulni az övtől.
Következő beszólására ugyan lenne mit mondanom, de inkább máshogy fogom be a száját, hiszen ez már nem a szavak ideje, ő is csak bosszantani akar. Majd máskor, máshogy megkapja ezért ami jár, de nem most amikor az én testem is készül lángra lobbanni. A kezem már a nadrágjában dolgozik a férfiasságán én könnyen hozzáférek ő azonban kis nehézségekbe ütközik a testhelyzetünk miatt. Csak jobb lett volna ha bevállalok egy ruhát, de mindegy ennyi még nem fog visszatartani.
Szavai már önmagukban elveszik az eszemet. Szeretem amikor ilyen határozott velem, de pillanatnyilag igen kellemetlen lenne, ha el kellene köszönnöm a nadrágomtól, így inkább félig visszadobom magam a másik ülésre lehámozva magamról a cipőm és a nadrágom, sőt ha már itt vagyok a bugyimtól is megszabadulok. Azért észben kell majd tartanom, hogy lassan érik egy olyan kör, amikor kicsit letöröm a szarvait. Az első kötözés is jót tett a kis lelkivilágának. Vissza mászok az előző helyemre és lejjebb rángatom róla is a nadrágot az alsónadrágjával együtt, hogy kiszabadítsam.
Nem húzom nagyon az időt, igazából ha akarja este nálam maradhat vagy átmegyek én ha akar egy rendes nagy menetet, de most egy nagyon gyors tűzoltásra van szükség, így kezemmel irányba igazítom majd lassan ráeresztem a csípőmet miközben egy halk sóhaj kipréselődik belőlem.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptySzer. 29 Márc. - 18:57
Lumie & Max

- Jól érzem ugye, hogy nem leszel a sofőröm egy görbe este után? - tör ki belőlem egy kis nevetés, de nem gúnyos csak egy kicsit szórakozott. Nyilván nem New York legforgalmasabb helyén akar vezetni az éjszaka közepén, mert ez a város sosem alszik, így nem csökken a forgalom este sem, mindegy, hogy Manhattan vagy Brooklyn a helyszín.
Már erősen pedzegeti a végét a kiszállással, de azért én még mennék egy kicsit, hadd szokja meg, a végén majd ismételni akar majd, én azért ennyitől nem fogok megijedni, egy kisebb fékezés, letérés a az útról pont semmi az én félelemérzetemnek. Még ha fejreállnánk is nevetnék egy darabig miután kiszállunk a kocsiból épségben.
- Főleg akkor dögös ha egy csajon van a bukósisak és úgy nyomja, hogy a pasikat is megszégyeníti. - nem tudom pontosan mennyire menő a mai világban a női pilóták megléte, de azt igen, hogy náluk még én sem nagyon tudok labdába rúgni, azok tökös csajok, akik nem arról híresek, hogy belemennek egyéjszakásban, kemény sport képviselői, amibe nem fér bele sokszor egy ferde éjszaka. Csak tapasztalatból tudom, próbálkoztam, elbuktam, de még szerencse, hogy nem sok ilyen csaj van a világon, én inkább hajtok az olyanokra, akik ilyen kis bénácskák, mert ezzel is igencsak erős szorítást tudnak okozni a nadrágomban.
A menet nem tart sokáig, gyorsan egy másikra térünk, ami kicsit jobban kedvemre való, de azért kinyitom a nagy szám, mert tudom, hogy ezzel sem veszem el a kedvét tőle.
- Mikor panaszkodtam én ilyenért? - kérdőn pillantok vissza rá, majd magamhoz húzom és a fenekébe markolok, miközben próbálok megszabadulni énis az övemtől.
- Szóval te arra gerjedsz ha pasik felszednek az utcán. - ugratom, majd be is kussolok, mert nyelve az enyémmel csatázik, miközben a férfiasságom a kezében pihen és már el is kezdte megdolgozni. Ha így folytatja nem fogom sokáig tartani magam, bár amúgy sem egy hosszú menetre megfelelő a hely.
A kezemmel a amennyire tudom letolom a nadrágját, de nem egyszerű a dolgom, így csak próbálok közel férkőzni az érzékeny pontjához.
- Gyorsan szedd le magadról az a nadrágot, mert ha nem teszed letépem. - teljesen elborult az agyam, amiről csakis ő tehet, próbálok udvarias lenni és tényleg nem letépni a nadrágot, de két napja nem találkoztunk ezelőtt és nem is volt más akin levezhettem volna a feszültségemet.
Szám a nyakára vándorol, egy kicsit gondolkodok, hogy megfosszam el a pólótól, de úgy érzem erre most nem lesz szükség, könnyen matatok alatta így is.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptySzer. 29 Márc. - 0:39


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
Szinte folyamatosan érzem ahogyan a nevetéssel kűzd. Értékelem, hogy nem röhög végig a képembe, így is rohadtul kellemetlen ez az egész. Nem szeretem mutogatni az embereknek a gyengeségeimet, de szerintem mi már vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt az oldalamat is láthatja, még akkor is ha már most tudom, hogy mennyi ideig fogja a véremet szívni ezzel a bénázással. 16 évesek megtanulnak vezetni, én meg itt szenvedek, mert kicsinál, hogy ennyi mindenre kell egyszerre figyelnem miközben már az is soknak tűnik, hogy a környezetemet ellenőrzés alatt tartsam. Jelentősen könnyebb így haladni, hogy közben nem üvöltözik velem valaki.. egy szó, mint száz.. apa hibája az egész..
-Akkor fogok megnyugodni, ha kiszállunk..-nevetek egy rövidet mielőtt újra minden koncentrációmat a vezetésnek szentelem. Lehet egy automata kocsival könnyebb lenne, hiszen a legtöbb problémám a kuplunggal és a megfelelő sebesség kiválasztásával van.. ha ezek nem lennének akkor elég lenne arra figyelnem, hogy finoman fékezzek.
Anélkül, hogy észre venném ösztönösen menekülök félig le az útról miközben megelőznek minket, de igyekszem gyorsan korrigálni a hibát.
-Oké.-válaszolok nem éppen meggyőző magabiztossággal. Igen az életben is pontosan ez a problémám.. elhinni, hogy mások tudják, hogy mit is csinálnak.
Nem elég, hogy minden bajom van a kocsival még Max is folyamatosan küldi felém a szexuális energiáit, hogy elterelje a figyelmem... ami egyébként elég jól megy neki és jót tesz nekem is, mert feltűnés nélkül lazulok egy kicsit.
-Ne csigázz... az autóversenyzőkben van valami megfoghatatlanul rohadt dögös..-bólogatok egyetértően. Talán a sisak.. vagy a tempó.. nem tudom.. ha tudnám hogy lehetne közelebb jutni a forma 1-es pilótákhoz biztos ott is bedobnám magam egy kicsit.
-Igyekszik az ember..-pillantok rá egy másodpercre és mivel az én tűrőképességem itt ér véget.. nem a vezetéssel kapcsolatba.. így lehúzódok az egyik régi helyre, amit kiskorom óta ismerek.
Nem szól semmit csak amikor már az ölében vagyok.
-Panaszkodsz?-kérdezek vissza meglepettséget színlelve. Tudom, hogy nem.
Amikor rámmarkol elégedetten sóhajtok fel így egy másodpercre elszakadva az ajkaitól.
-Azóta vagyok rádgerjedve, hogy felvettél úgyhogy ja.. jó lenne..-válaszolok mielőtt újra birtokba veszi az ajkaimat. A kezeim lejjebb csúsznak rajta egészen a nadrágjáig, amit kigombolok és az egyik kezem máris becsúszik minden ruhadarab alá, hogy a kezemmel teljesen át tudjam állítani erre az üzemmódra. Nem csalódok, hiszen már most sincs nyugalmi állapotban. Ezek szerint nem csak én voltam már teljesen ráállva a dologra.. bár meglepett volna az ellenkezője.
Lassan kezdek el dolgozni rajta miközben a nyelvem még mindig az övével játszik.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyKedd 28 Márc. - 22:12
Lumie & Max

Az apja megjegyzésén felnevetek, de gyorsan ott is hagy minket, engem kicsit bizonytalanságban, mert minden egyes megnyilvánulása arra következtet, hogy halálos délutánnak nézünk elébe. De azért bizakodó vagyok.
Amikor már a biztonsági öv mögül szólalok meg egy kicsit bátrabb vagyok, mert nem tűnik erősnek a autó, így lehet kisebb az esélye egy nagyobb karambolhoz, esetleg egy halálos kimenetelű elinduláshoz, inkább érzem, hogy halálra fogom nevetni magam, de egy ideig türtőztetem a testem, és támogatom a szőkeséget, amennyire tőlem telik.
Második nekifutásra indul el a kocsi, nem reménytelen, kicsit több próbálkozásra számítottam a hallottak alapján, így meg kell lepődjek, hogy ennyire mondjuk, hogy zökkenőmentesen ment az indulás.
- Fogjuk rá, hogy megyünk. - nevetek fel, miközben már nem egyesben morog a kocsi alattunk. Próbálom a saját nyelvünkre fordítani milyen is vezetni, mennyire kell jól bánni a kocsival ahhoz, hogy ne hagyjon cserben. Meg azért a női test neki is igencsak gyengéje, lehet nem annyira, mint nekem, de ha azzal tud bánni, akkor nem egy kocsival lesz nehéz dolga.
Kanyarhoz érünk, ami egy kicsit zötyögősen megy, de egy erősebb fékezés után és egy viszafolyott röhögést követően már egyensben vagyunk, próbálom nem mutatni felé mennyire jól szórakozok, mert nem aakrom frusztrálni az így is kicsit ideges lelkét. Mindig elérem amit akarok, és ezzel mondjuk pont enki is lehet jót teszek, kell neki egy kis önbizalom, én nem fogok vele kiabálni, nekem túl sok türelmem van ehhez az egészhez, meg úgy mindenhez, de itt még csak meg sem kell ezt a tulajdonságomat csillogtatni, mert inkább mókás ahogy izgul, mint ijesztő.
Amikor az út kisimul előttünk, és nincsenek vad kanyarok, amihez a satuféket kellene használnia, megszólalok, de csak halkan nehogy megijesszem és meghaljunk.
- Azt hiszem nincs ezzel gond, csak ne izgulj már ennyire, egész jól megy. - próbálok őszinte lenni, de azért egy kicsit nevet a hangom, miközben kiejtem a szavakat. Egy nagyon csendes, nagyon lassú előzés történik mellettünk, még éppen, hogy a mellettünk elhaladó kicsit jobban beletapos a gázba, amikor mi letérünk az útról, de elég gyorsan visszatalál, egész jó reflexek.
- Nyugi, a legtöbb ember aki a kocsiban ül egészen jól érzi a kocsit, ha meg akarnak előzni csak szard le, majd ő megoldja, maradj az úton szőkeség. - koncentráljon nem kell másokra figyelni, aki siet az majd kikerül, nem mondom, hogy nem őröl fel ez a nagyon lassú tempó, de nem fogok ebbe belekötni, már az is csoda, hogy ennyire gyorsan hajtunk.
- Azért ültem én már nascar bajnok csaj mellett. - kacsintok rá, kicsit szítva a hangulatot magunk között, de csak jobban fokozom vele a feszültséget, ami azért kell egy kicsit, hogy leküzdje az izgalmakat. Én agresszív sofőr vagyok, nem ismerek félelmet ilyen téren, egy kicsit adok belőle neki, hátha jót fog tenni. - De valóban elég szexin nyomod.
Letérünk az útról és meglepődve nézem végig, hogy majdnem zökkenőmentesen fordulunk be a földútra, semmi hirtelen fék, semmi pánik szerű mozdulat, az index is kint van. Szóval ha szex lesz a következő lépés, akkor nagyon jól tud koncentrálni, azt hiszem tényleg bejön ez a motiváció neki.
Megáll az autó és kapcsolódik az öve, én csak várom most mi fog történni, megy hányni, vagy tényleg jön a  kedvenc részem. Amikor az ölembe csúszik széles mosoly csúszik az a rcomra.
- Szóval ennyi volt a vezetés? - már nem jön ki a számon, mert amint hozzám simult a testével érzem, hogy megy ki a fejemből a vér és egészen más felé vándorol.
A fenekét megmarkolom és próbálom még közelebb húzni magamhoz, bár a hely kicsit, így eléggé közel van már hozzám. Nem tudom mennyire mehettünk el a családi háztól, de valószínűleg nem sétatávra vannak, hogy ilyen bátran nekem mert esni ezen az úton.
- Mi lesz szőkeség, szeretnéd levezetni a feszültséget? - búgom a fülébe a szavakat, majd egyre hevesebben kezdem csókolni, miközben próbálom megnyugtatni a testem, de már mindegy, mert a nadrágomban erősen kicsit kezd lenni a hely.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyKedd 28 Márc. - 9:16


Max & Lumie
'I’m tough, I’m ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.'
-Ha megtanítod vezetni, akkor kapsz egy szobrot a kertben..-nevet még egy utolsót apu mielőtt elnyeli őt a nappali és a focimeccs. Valahol totál megdöbbentő volt, hogy tényleg feladta a játék követését és belement a beszélgetésbe helyette. Alapvetően az sem rossz jel tőle, ha kicsi érdeklődést sem mutat és csak a meccsre figyel, de én ennyiből már biztosan tudom, hogy kedveli.
A kocsiban ülve már konkrétan bajban vagyok. Alapvetően nem szeretem senki előtt sem megcsillogtatni a gyengeségeimet, de mivel annyira szerette volna így belementem. Talán az eleje nem is lesz olyan vészes. A kanyarokkal, a finom fékezéssel komoly problémáim vannak, mert nehezen mérem fel, hogy mi mennyire érzékeny és mekkora erőkifejtésre van szükség tőlem. Arról nem is beszélve, hogy a táblák felét nem ismerem.
-Már megyünk is.-tudja mivel kell motiválni engem, szóval valamivel fokozódik a lelkesedésem, de ettől még ügyesebb sajnos nem leszek és egyből sikerült lefulladnom amikor indulni próbálok. Nevet.. persze. De ezt még nem veszem a lelkemre apa itt már kiabált velem a múltkor szóval már voltak bajok, de ő egyelőre elég lazán kezeli a bénázásomat.
Nehéz koncentrálni amikor a mi sajátos nyelvünkön magyarázza el a lényeget. Így legalább elkezdem megérteni, de a fantáziám már egészen máshol jár és nem sok hely marad a vezetésnek, de tényleg muszáj leszek elindulni, hogy ezeket az energiákat ki tudjuk dolgozni magunkból.
-Az nem biztos, hogy a puha és finom verzió...-nevetek fel. Igyekszem koncentrálni miközben nekifutok még egyszer a dolognak.
Ki kell fordulnom egy másik útra és már előre befeszülök, Pedig legalább már végre elindultam. Én tényleg próbálok óvatos lenni ahogyan kérte, de a fékezést is a kelleténél erősebben kezdem, így megrándul a kocsi egy pillanatra mielőtt finomabban fejezem be. Kifordulok az útra és gyorsítani kellene. A kettesig megvagyok, a hármast nyekeregve etetem meg a kocsival, de csak sikerül. Én úgy érzem már mintha egy űrhajóval mennénk, szerintem ő nyugodt lélekkel kiszállna és tempósabban tudna futni, de legalább haladok.
A kritikára felnevetek és megpróbálok kicsit lelazulni. A pulzusom az egekben, de még nem sírok ez eredmény. Vezetek. Tényleg vezetek. Gyűlölöm, de vezetek.
A visszapillantóban meglátok egy kocsit, ami hamar ér utol minket még csak nem is pofátlanul előz meg, de mivel próbálok helyet hagyni kicsit le is megyek az útról. Még szerencse, hogy se fa, se tábla, se árok csak felverem egy kicsit a kavicsokat mielőtt visszahúzom az útra. Huhh.. hát ez meleg helyzet volt.
-Azért valld be nyugodtan... nőt még ennyire nem kívántál..-nevetek fel és próbálok a sávban maradni. Ilyenkor ezen a parti úton nincsenek sokan mindenki otthon ejtőzik valószínűleg ebéd után.
Az egyenes úttal nincs nagy baj, így lassan kicsit tényleg le tudok lazulni.
Már megyünk egy ideje, amikor meglátom azt a kis földutat, ami ahhoz a részhez vezet ahol régen sokat úsztunk, így kirakom az indexet, lassítok és lehajtok az aszfaltról. Még a süppedős homok előtt megállok a kocsival láttam már néhány haveromat ahogyan itt ásta el a kocsiját. Leparkolok ahol takarásban vagyunk. Ebben az időben itt nem fog mászkálni senki. Leállítom a motort és kicsatolom az övemet. Szemből mászok az ölébe lovagló ülésben. Nem gondolom, hogy ő izgulna azon, hogy ilyen nyilvános helyen vagyunk. A hajába túrva csókolom meg és húzom magamhoz kicsit közelebb.

Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie EmptyKedd 28 Márc. - 8:41
Lumie & Max

Meglepő fordulat számomra, hogy nem a hülye kérdésekkel traktálnak a szülők, mint az enyémek, így titkolni sem tudom a meglepettségem, de szerencsére nem sértem meg az anyját, amikor visszakérdezek. Igen ez másoknak tök alap lenne, nekem nem az, és ez kicsit szomorú, nagykanállal habzsolom az életet, nincs olyan,amit ne kaphatnék meg, szó szerint, de a szüleim elismerése még igencsak hiányos, és ezaz egy lehet az amit nekem sosem lesz meg, vagy nem egyhamar.
- Ha nem nyír ki azonnal, akkor leszek idióta és megpróbáljuk még egyszer. - nevetek fel az apja megjegyzésén. Nem olyan fából faragtak, aki egy hamar felad dolgokat, van pár olyan projektem folymatban, amiken nagyon elakadtam, azokat csak pihentetem, de sosem adom fel. Az új fejlesztésünk is a kocsival szintén egy pihentetett téma, másoknak, nekünk egy új dolog, de az talán még annál is merészebb, mint beülni Lumie mellé a kocsiba, de azt sem hagyom abba egy kisebb bukkanó miatt. Ennél azért tökösebbnek születtem, és nem azért mondom neki, amit, hogy megmutassam mennyire fasza csávó vagyok, attól függetlenül, hogy az vagyok, csak tényleg képes vagyok eltökélten végig csinálni valamit aminek neki kezdek.
A kocsiban már látom mivel állunk szembe, olyan határozatlan viselkedik idebent, ahogyan még sosem láttam, a határozott, kemény nő mögött ilyen kislány is meg tud bújni. Kicsit perverznek érzem magam, hogy erre beindulok, de erről is csak ő tehet.
- Ha elviszel egy nyugosabb környékre, esküszöm magamra kaplak, de ahhoz messzebb kellene autókáznunk a szüleid házától. - meg is van a cél, ami lebeghet a szeme előtt, bár nem tudom neki ebben a helyzetben ez mennyire motiváló.
Lassan, de tényleg nagyon lassan állítja be magának a dolgokat az utasításaimra, közben még rám is szól,hogy ne kapaszkodjak, de gondoltam biztosra megyek. Ha a kezem és támaszkodik valaminek lehet kevesebb az esélye anak, hogy meghaljak egy álló autóban.
Hallom, ahogy a fejében forognak a kerekek, bizonytalanul méregeti a pedálokat, én meg az orrom alatt csak mosolygok, de nem akarok egy ideig megszólalni. Túl sokáig viszont nem akarom ebben a tudatban tartani, ráemelem a tekintetem és elmagyarázom neki, hogyan kellene elindítani a kocsit. Nem tudom mikor vezettem utoljára manuális váltósautót, de mivel azzal tanultam meg vezetni, még halványan él bennem az emléke, hogyan is kellene azzal vezetni.
Amikor felbőg a motor megkönnyebbülök, hogy akkor az indítás ment, a legkönnyebb része, amit még egy 10 éves is könnyen megcsinál, de nem baj haladunk. A következő modulatára, azonban kitör belőlem a nevetés, belőle meg egy halk sikoly.
- Na figyelj szőkeség, ez nem más, mint egy női test. - hátha így egyértelműbb lesz neki. - Ha úgy bánsz vele, hogy tövig nyomod bele a lábad, akkor nem fogja élvezni. Finoman bánj azokkal a pedálokkal, akár csak a női testtel. Csak puhán engedd el azt a rohadt kuplungot és azzal együtt nyomd meg a gázt, de szintén puhán. Majd demonstrál neked a végén mit műveltél szegénykével, ha végre ruha nélkül leszel, csak úgy bánjál vele, ahogyan te akarod, hogy én bánjak veled. - kacsintok rá és most nem veszem le róla a tekintetem, kíváncsi vagyok felfogta e. Szerintem neki ennél jobb magyarázat nem fog kelleni, lehet az apja nem ezekkel a szavakkal akarta őt megtanítani, de nekem meg van engedve.
Amikor a kocsi végre elindul és már vagy 20-al repesztünk egy kicsit megnyugszom, hogy nem égeti le a motort a 3000-es fordulatszámmal egyesbe.
- Igazából megy ez neked, már vezetsz is. - vigyorgok rá, nem is értem miért kellene ettől félnem, nem olyan veszélyes ez a sebesség, mondjuk az ijesztő, ahogy markolássza a kormányt, még nekem is fáj.
- Nyugodj meg, engedd el a jobb kezeddel a kormányt és tedd a váltóra, jöjjön az a hármas és told neki 40-ig. - kikanyarodunk egy egészen egyenes szakaszra, előre úgy látom,hogy nem sok autó járkál erre, talán nem ölünk meg senkit. - A másik kezeddel se markolászd már annyira szegény kocsit, a farkam belefájdul ahogyan szorítod. - nevetek fel, majd leveszem róla a szemem és a lábát meg az utat figyelem, hogy mikor veszti el a kontrollt és tapos bele vélemények pedálba pánikból, vagy minek megyünk neki, mert egy kézzel fogja a kormányt.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hope you ready for the next episode. Max & Lumie
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» i hope you're lonely, hope you're lost 'cause I've been | nemo & fran
» Elkészültem az elõtörténetemmel...
» Dae Won && Yvie - Are you ready..?
» Are you ready to be a father?
» ready, set, go - Gia & Colton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: