New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:14-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:09-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:50-kor
Ezra Wallace
tollából
Ma 21:48-kor
Admin
tollából
Ma 21:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Marco & Maxim - welcome
TémanyitásMarco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyKedd Feb. 21 2023, 07:59
Marco & Maxim


Emlékszem, amikor oviba jártam, na nem az egész ovis létemre, de egy fontos pillanata volt amikor megismertem Marcot. Ugyanabba a lányba voltunk szerelmesek, igen szerelmesek, akkor még nem tudtam,hogy a szerelem szar és csak a kötelezettségek vannak, meg a hiszti ha azoknak nem teszünk eleget. Szóval, akkor még elhittem, hogy a lányok aranyosak, kedvesek és el kell őket bűvölni. Erős verseny folyt egy bizonyos Luna nevű lányért. Még Marco cipőjét is képes voltam eldugni, hogy ne tudjon kijönni velünk az udvarra játszani és addig enyém volt Luna figyelme. Belegondolni is rossz, hogy ilyen elvetemülten futottam egy lány után.
Nem indult rózsásan a kapcsolatunk, talán akkoriban még nem éreztünk utálatot egymás iránt, inkább a versenyszellem tombolt bennünk, mint a hormonok. De Luna egy igazi kis kurva volt már akkor is, mert ő a végén nem akarta egyikünket sem a homokózóban, amiben játszott, kizavarta mindkettőnket és szólt az óvónéninek, hogy nem hagyjuk békén. Na akkor lettünk mi igazán jóba. Gyermeki cselcsövésekkel próbáltunk meg bosszút állni a csajon, elloptuk a hajcsatját amiért ő óriási hisztit csapott. Lehet az volt az a pont, amikor eldöntöttem, hogy nekem ebből hosszú távon nem kell egy sem, bár utána még bővelkedtem hasonló sztorikban csajokkal kapcsolatban.
Ezer éve nem találkoztunk, a sűrű beosztása és az én életvitelem sem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik, de néha azért nem árt ápolni egy ilyen régi barátságot. A minap kaptam egy SMS-t egy idegen számról, azt hittem valami csaj, visszaírtam neki, hogy persze nála vagy nálam. Utána kaptam az ívet rendesen, amikor kiderült, hogy ő volt az. Szóval lesz mit hallgatnom az elkövetkező napokban.
Tényleg nagyon ritkán van esélyünk arra, hogy összeüljünk egy lehúzzunk egy két sört és megvitassuk az élet dolgait, ő nagymenő filmcsillag, nem ér rá az egyszerű emberekre. Majd kicsit körbe is rajongom ha találkoztunk, csak, hogy megmaradjon a feeling.
Nem akartunk zsúfolt helyre menni, mindenképpen valami csendesebb helyet kerestünk. Mivel a napközbeni életrekelés nekem egy péntek esti buli után kínszenvedés, így szombat estére esett a választás. Hívtam egy taxit és már úton is voltam a vizipipa bárba, ahova tényleg csak New York krémje jár, ott a helyünk ott nem lesznek zavaró tényezők, cserébe annyi jó csaj se, de ma nem fogunk összeveszni egyen se.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyKedd Feb. 21 2023, 22:31


Maxim&Marco

Teljesen megváltozott az életem, mióta filmekben szerepelek. Nekem sosem az volt a célomm, hogy híres legyek, szimplán érdekelt a színjátszás és mások szerint jó voltam benne. Egészen kicsi koromtól kezdve játszottam darabokban, így jutottam el oda, hogy ilyen fiatalon, már egy nagy stúdió filmjeiben szerepelek. Nem mondom, hogy nincs olyan része a hírnévnek, amit ne élveznék, de nem volt könnyű megszokni. Nagyon sok kedves üzenetet kapok és vannak aranyos rajongóim, akikkel öröm összefutni. A közösségi médiában is igyekszem aktív lenne, mert egyrészt igénylik a követőim, másrészt élvezem is. Ha nem lennék ismert, akkor is az a típus lennék, aki minden hülyeséget megoszt a különböző felületeken. Az, hogy sok ember nézi is ezeket, csak még inkább adja alám a lovat.
A sok pozitív dolognak ára van, az pedig az, hogy máshogy dolgozom, mint mások. Nem akarok panaszkodni, hiszen jó életem van, szeretek mindent úgy ahogy van, de sosincs nyugtom. Egy színésznek nem csak a forgatásokon kell megjelenni. A filmek felvételén túl még rengeteg helyre vagyok hivatalos, ahová el kell mennem, mert ha nem látnak mindenhol az emberek, akkor elfelejtenek. Rengeteg tv műsor meghívását el kell hogy fogadjam és ezen kívül különböző interjúk, közönségtalálkozók, fotózások és egyéb feladatok várnak rám egy-egy felvétel után. A munkám során rengeteg új embert ismertem meg, barátkozós típusnak tartom magam. Azt viszont nem akarom, hogy elhanyagolva érezzék magukat azok a barátaim, akiket régebb óta ismerek, hiszen ők akkor is velem voltak, amikor még nem voltam híres. Nehéz időt szakítani rájuk, a legtöbb barátommal az online világban tartom a kapcsolatot, de amikor hazajövök New York-ba akkor, igyekszem találkozni velük.
Ma este is egy régi barátommal találkozok. Óvodás korunk óta ismerjük egymást. Nem mondom, hogy naponta beszélünk, de egy ilyen régi barátságot nem szabad elengedni, hiába más irányba sodort minket az élet. Örülök, hogy sikerült találnunk egy időpontot, ami mindkettőnknek jó és sikerült meggyőznöm, hogy egy olyan bárba menjünk, ahol nem fognak letámadni a rajongók. Ennek ellenére felveszek egy napszemüveget, bízva abban, hogy így az utcán nem jönnek rá ki vagyok.
Szinte egyszerre érünk be a taxival, így még a bár előtt összefutunk.
- Cső Max, jó újra látni! - barátságosan nyújtom felé a kezem, hogy lepacsizzunk.
- Remélem nem bánod, hogy nem a szobádra mentünk rögtön - hiszen amikor küldtem neki sms-t akkor azt hitte egy csaj vagyok, aki le akar feküdni vele. Max szereti falni a nőket, így meg sem lepődtem, hogy először az egyik kalandjának hitt.
- Nézd a jó oldalát, a pipa meglesz csak nem úgy ahogy akartad - nevetek.

~ Megjegyzés ~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco & Maxim - welcome 5uCk
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyKedd Feb. 21 2023, 23:10
Marco & Maxim


Még a taxiban kapok egy meghívást egy esti buliba, de másnapos vagyok, ha nem lenne progamom sem mennék el sehova, de szerencsére nem kell otthon ülni ma sem. Megnyitom az üzeneteket és válaszolnék, mire eszembe jut a Marcoval folyt rövid de elég kellemetlen beszélgetésünk. Ezt biztos vagyok benne, hogy le fogja csapni,nagyon magas labda, hiába nem találkoztunk már egy ideje, mindig olyan, mintha tegnap láttuk volna egymást. Lehet ez a pasiknál amúgy is így megy, nem csinálunk nagy ügyet abból ha valakivel nem találkozunk egy ideig. Minden megy tovább a régi kerékvágásba, csak több mesélni valónk lesz.
Kiszállok a taxiból, miután kifizettem az utat és meg is látom Marcot, szintén hasonló tevékenységet folytatva. Félúton találkozunk, és kezet fogva köszönünk egymásnak.
- Marco! - üdvözlöm. - Baj ha nem sikongatok?- kérdezem nevetve,majd a következő mondatával gyorsan lehervasztja a mosolyom, de nem engedek a vérszívásnak.
- Igazából kicsit szomorú vagyok,hogy a nagy Marco Right nem akar szobára menni velem. - alsó ajkam kitolom és kiskutya szemeket mutatok felé, mint aki tényleg szomorú. Elnevetem magam és színt vallok neki. Nem mintha kellene tudja milyen vagyok,mennyire nem adok arra,hogy kétszer egy nőt hazavinni, főleg nem vágyom kapcsolatra. - Sosem mentek el számot, sosem. - emelem ki az utolsó szót,leszögezve, hogy nincsenek női számok a telefonomban, mert foglalnák a helyet a fontosak elől, úgysem használom fel azokat valószínűleg soha. Elindulok a bejárat felé, bár imádom ha csajok sikítanak, de nem ezen a helyen és nem úgy, hogy nem azért szól a sikoly miért éppen remegve elélveznek alattam,sokkalinkább Marco látványért. Szeretném egyszer megérteni ezt a fajta rajongást,nem csak érte, bárkiért, aki híresebb, vajon az, hogy egy elérhetetlen pali után futnak élvezetet okoz nekik? Bizonyára, különben nem tennének ilyen kellemetlen, nagyon megalázó dolgot.
A helyi viszonylat üres, a nevünk fel van írva a listára, így hamar beengednek. Leadom a kabátomat a ruhatárba és el is indulunk a foglalt hely felé. Körbenézek, beleszagolok a levegőbe, füst terjeng a teremben, és az a kellemes pipafüst,ami miatt idejöttünk. Amint leülünk a helyünkre a kinti beszélgetésünket folytatva kezdem a beszélgetést.
- Tegnap olyan pipám volt, hogy azt hiszem ma megleszek nélküle.- kacsintok rá. Közben odajön hozzánk egy csaj, kimért és kedvesnek tűnik, jó őt ma megkímélem a Maxim bájtól, és csak egyszerűen leadjuk milyen ízesítést kérünk. Később majd kérünk másmilyet is, de kezdetnek jó lesz valami egyszerű.
- Mesélj öregem, milyen a sztár élet? - kérdezem, de pontosan tudom mennyi felhajtással jár,mert elég sokszor látom őt a címlapokon és egyéb online újságokban. - Mi van a lófarkas csajszival, akivel összehoztak nemrég? - térek a lényegre, ami valójában érdekel, egyszerűbb hírem emberként csajozni?

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptySzer. Feb. 22 2023, 00:40


Maxim&Marco

Azért is szeretek Maximmal lógni, mert egy kicsit előhozza belőlem pasisabb oldalam. Kevés olyan barátom van, aki az a tipikus csajozós, nagymenő, közvetlen, laza srác, de Max ilyen. Én inkább vagyok, egy illedelmes, kedves, tisztelettudó, néha kicsit ügyetlen, de szerethető figura. Nem jelenti azt, hogy ne lenne nekem is olyan lazább oldalam, de ritkábban kerül felszínre.
- Pedig elvártam tőled. Legalább a bugyid idedobhattad volna - nevetek. Sajnos tényleg vannak olyan vad rajongók, akik akár ilyet is megtesznek. A nőknek nehezebb sorsuk van, hiszen a férfi követőik sokkal nyomulósabbak, de azért én is szoktam kapni elég meredek ajánlatokat, illetve képeket.
- Azt nem mondtam, hogy nem. Csak nem rögtön, de a randi után felvihetsz magadhoz - megyek bele a játékába. Maxim Wood nem egy randizós fajta, de én biztosan azzal kezdenék és csak utána az ágy. Nem mondom, hogy nem volt olyan, amikor kihagytam volna ezt a lépést, de nem ez a jellemző. Miért is gondolkodok ilyen komolyan erről a témáról? Csak poénkodunk egymással, ami gyakori a mi barátságunkban.
- Szóval az én számom is felkerült a kaland listára? - nevetek, bár az is lehet, hogy az én hibám volt, hiszen állandóan keverem a civil és a "munkahelyi" számom.
Nem először vagyok ezen a helyen és szeretem, hogy itt tényleg nem zaklatnak az emberek. Előre bejelentkeztünk és kedvesen fogadnak minket. Mielőtt helyet foglalnánk megszabadulunk a felesleges kabátoktól.
- Nem tudom, hogy akarok e tudni róla - nevetek és egy kicsit el is gondolkodtat, hogy mikor volt részem ilyenben utoljára. Irigylem, hogy ilyen lazán tudja ezt kezelni és ennyi élményben van része, de valahogy nekem nem menne.
- Szólj ha már nem bírod visszafogni magad és akkor lelépek, hogy legyen esélyed - kicsit oltogatom, hiszen látszik rajta, hogy szívesen eljátszana vele. Nem mintha ismerném azt a nézését, de szerintem ő a legtöbb csajra úgy néz.
- Nem fogom sajnáltatni magam, hogy milyen fárasztó, pedig az. De amúgy nagyon élem, tényleg nekem találták ki - nem szeretek ilyesmikkel felvágni a barátaim előtt, ezért nem megyek bele részletesne. - De le merem fogadni, hogy a te estéid meredekebbek - ahogy őt ismerem, ezt biztosra veszem. Én nem engedhetem meg magamnak, mert ha valami olyat teszek, arról másnap biztos írnak az újság. - Téged is szívesen faggatnálak a kocka sulról, de szerintem attól van izgalmasabb hobbid - ezúttal én kacsintok rá.
A következő kérdésével hamar elérünk egy kínosabb témát, amire kicsit ki is kerekedik a szemem. - Azok teljesen ártalmatlan képek voltak, ami köré többet gondoltak - próbálom lezárni, de az eddig tapasztalatim azt súgják, hogy a csaj témát nála nem lehet ilyen könnyen.


~ Megjegyzés ~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco & Maxim - welcome 5uCk
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptySzer. Feb. 22 2023, 07:52
Marco & Maxim


A zene halk, a felszolgálók nagyon korrektek, egyik sem akar felülni a visítozós vonatra, ami bejön, mert tényleg nem akarok harmadik kerék lenni egy plátói kapcsolat elején. Marco egész lazán kezeli az egészet, nem tudom mondjuk mit vártam, hogy majd biztonsági őrökkel fog mindenhova vonulni minimum, de mivel nem mindig van New Yorkban lehet annyira itt nem számítanak rá a rajongók, vagy hát ki tudja.
- Nem szeretem randival húzni az időt, sok értékes percet veszíthetünk el ezzel. - folytatom a heccelésem, saját magam ellensége vagyok, de ez ebben a szituációban annyira nem érezhető, hogy az egész téma az én bénázásomból ered.
- Nyugi, a te számodat elmentettem 'Marco, aki nemakarfeljönnihozzám' néven. - mutatok a leoldott telefonomra. Persze, hogy elmentettem, nagyrészt csak haverjaim vannak abban a listában, mást amúgy sem hívogatok. Tisztában vagyok vele, hogy valószínüleg feleslegesen mentettem el mert vagy nemsokára ez is kicserélődik ahogy az előző is, vagy nem gyakran lesz rá szükség,mert a modern világ más kapcsolattartási lehetőséget is kínál.
Olyan régen volt időnk már beszélgetni, hogy néha el is felejtem, hogy ő majdnemhogy a szöges ellentétem. Tőle sosem hallottam olyan meredek sztorikat, mint nekem voltak, őt sos kapták rajta a szülei hármas parti közben, vagy ha mégis sosem dicsekedett vele. Visszafogottabb elvileg, mert az én állat énem előhozza belőle a kevésbé kisfiús énjét, ami nem olyan vad, nem olyan kapzsi,de talán egy kicsit egyszerűbb vele az élet egy ilyen estén.
- Ne akarj tudni róla, nem volt nagy szám. - intek az egyik kezemmel,hogy hamar elhesegessem a múlt este emlékeit. - Nyugi, bár igen jó seggel lett megáldva a kis hölgy ma nem pakolok bele neki semmit. - megnyugtatom vagy sem ez most tényleg így van. Kivételes alkalmak egyike, amikor a héten túl sokat volt munkában a farkam és kell neki egy kis pihenő.
Tényleg érdekel milyen élete van, így hogy minden lépését követik, semmit nem tehet meg szabályok és határok nélkül, én biztosan beleőrülnék, de ő egészen kisimultnak tűnik ezek ellenére.
- Nyilván ez egy munka neked, érthető, hogy fárasztó, mindig jól kell kinézned, mert alig lenne ciki, ha csipás szemmel, alsónadrágban kapnának le amikor viszed le a szemetet. - nevetek fel, a sztár élet hátránya, hogy sosem lehetsz elég szexi, főleg nem felkelés után. - Az én életem más, nekem nem kell figyelnem arra mit teszek, kivel teszem. Nem mintha én tudnám néha kivel teszem, de ez most nem lényeges. - észreveszem, hogy a korábban nálunk járt csajszi tért vissza, magával hozta a két pipát és már be is üzemelte nekünk.
- Köszönjük! - kacsintok rá egy mosoly mögül, a megszokások rabja vagyok, nem tudok nem flörtölni egy csajjal, még akkor sem ha nem akarok semmit tőle. Mosolya kedves, huncut, de kedves,nem tudom eldönteni igazából nekem vagy Marconak szól. - Én kérnék még egy dupla whiskyt jéggel. Marco iszol valamit? - másnaposság ide vagy oda emellé le fog csúszni az a hideg ital.
Amikor elmegy tovább faggatom a Marcot. - Ártalmatlan fotó, akkor majd mutass már be egyszer annak a csajnak, igazi bombázó a lány. Én megrontanám szívesen. - persze semmi esetre sem akarnék belerondítani a történetükbe, de tudom, hogy ha valami alakul, akkor erre elég valószínűleg majd tiltakozni fog.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptySzer. Feb. 22 2023, 11:27


Maxim&Marco


Kevés olyan hely van a városban, ahol tényleg ki tudok egy kicsit kapcsolni és nem kell a rajongóktól tartanom. Igaz, hogy sokan nem ismernek fel hirtelen, mert nem számítanak arra, hogy Marco Right pont arra jár, mint ők, hiszen gyakran változtatom a helyem. Elég egy, aki felismer és odajön, utána a többi ember már hamarabb fog kapcsolni, mert rögtön el kezd agyalni, hogy ki lehet az, akihez visítva rohant oda valaki autogramnot kérni.
Nevetve megrázom a fejem, amikor azt mondja, hogy a randi felesleges. Tényleg mások vagyunk, de ez egyáltalán nem gond. Kellenek a különböző barátok, akik néha kirángatnak a megszokott dolgokból.
- Lehet nekem is át kéne írni ' Max, aki csakmegakarrakni' névre - bátran belemegyek a poénokba, nem félek, hogy vele megüthetném a bokámat. Nem mintha foglalkoznék ezzel bármikor is, de ő régi barát, szóval nem tartom valószínűnek, hogy holnap olyan cikkek jelennének meg rólam, amiben a szexualitásom fejtegetik.
- Nekem már az is elég nagy szám, ha valaki szájba veszi - vonom meg a vállam, hiszen tényleg rég volt már ilyenben részem. Biztos vagyok benne, hogy lenne jelentkező rá, de valahogy nem olyanokat vittem ágyba az utóbbi időben. Az sem segít a helyzeten, hogy mióta Daisyvel beszélgetünk, nem volt egy lány sem az életemben.
- Ez igazán megtisztelő - nézek a lány után, hogy én is leellenőrizhessem a fenekét. - Azért sokszor irigylem ezt az önbizalmat - vallom be, hiszen lehet, hogy a vásznon magabiztosnak tűnök, de a munka teljesen más. A kamerák előtt bátor vagyok, de ha nő ügyekről van szó, akkor olyan vagyok, mint egy szűz kisfiú.
- Azért alsógatyában is elég jól nézek ki. Pár újság ölne olyan képért - úgy teszek mint aki megsértődött, de tudom mire gondol. Hiába próbálom a hétköznapi srác érzetét kelteni a közösségi oldalaimon, azért odafigyelek, hogy még az "ébredés utáni" képen is vállalható legyek.
- Arra nem, de a külsődre neked is adnod kell. Eléggé lecsökkenne az elérhető lányok száma, ha nem adnál magadra. Vagy fontosabb a duma, mint a külső? - önbizalommal sok mindent el lehet érni, de ha az ember nagyon nem figyel magára, akkor az hiába való nem? De ennek az ellentéte is igaz, hiába néz ki valaki tökéletesen, ha félénk.
Amikor visszatér az itt dolgozó lány Max már bele is kezd a flörtölésbe. Csak egy ártatlannak tűnő szót ejt ki, de valahogy ezt is úgy teszi, hogy flörtölésnek lehessen érezni. Csak nevetve megrázom a fejem.
- Én is egy dupla Whiskyt kérnék, köszönöm! - egyszerre válaszolom Maximnak és a lánynak, aki kíváncsian várta a rendelésem.
- Sajnos nem ér rád az elkövetkezendő 100 évben, de szívesen bemutatok más énekesnőt. Miley Cyrus azt hiszem most pont szabad és nem hinném, hogy nemet mondana - gondolkodom, hogy milyen más lehetőség jön még szóba. Tudja, hogy hogyan tud sarokba szorítani és ez nem ér, bár ha szeretné tényleg bemutatom őket egymásnak, hiszen Daisy most biztosan nem engedné magát, mert őt is ellepi a rózsaszín köd.
- A múltkor egy medencés bulin kicsit túl közel került - vallom be. - De neked biztos izgalmasabb történeteid vannak


~ Megjegyzés ~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco & Maxim - welcome 5uCk
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptySzer. Feb. 22 2023, 14:20
Marco & Maxim

Esküszöm jó, amikor nem a jópofa, laza és elbűvölő énemet kell elhoznom valahova, bár az hozza a jó dolgokat az ágyamba, mégis a laza de poénos Max az akivel igazán ki tudok kapcsolódni. Most csak az utóbbit akarom csillogtatni, úgyis olyan régen jött a fényre.
Nem leplezem a meglepettségemet, amkor Marco arról beszél, milyen régen volt része egy jó szopásban.
- Hogy mi? - kerekedik ki a szemem és nevetni kezdek, nem rajta, csak a szituáció vicces. - Pedig a csajok eléggé odavannak érte általában, kell szerezünk neked egyszer egy jó csajt, aki szépen lerendez.  - ismerek párat, akik persze nem pénzért csinálják, olyannak sosem állnék össze és főleg nem ajánlanám egyik haveromnak sem.
Mindketten végigmérjük a csajszit, aki a kelletténél többször les erre, és olyan kis aranyosan mosolyog, túlságosan cuki és a cuki rohadt unalmas tud lenni, így le is veszem a tekintetem róla.
- Basszus, ne haragudj, totál elfelejtettem milyen szexi vagy alsógatyában. - ironizálok, majd beleszívok a pipába. Könnyedén tüdőzöm le a füstöt, mintha mindennap ezt csinálnám, pedig a vízipipa nem az én világom, főleg ha tiszta és nincs tele nyomva fűvel. - Persze fontos, hogy jól nézzek ki, csak tudod a nagy szám az sokkal többet ét néha. Meg a csajok szeretik az önbizalmat és ha bókolsz nekik, sokat. Azért nem árt, ha a bók őszinte mert ezek okos lények hamar kiszúrják ha csak lódítasz. - meg egy olyan lánynak nem is nagyon tudnék bókolni, aki nem jön be, egyszerűen az olyat elkerülöm, mert nem szeretek senkit sem megbántani vagy visszautasítani. - De csak nézz rám, látod azokat a gödröcskéket. - mutatok az arcomra mosolygás közben, amikor megjelennek a gödreim, ezért minden csaj odavan, szerintük cuki és  csajok szeretik a cuki dolgokat. - Na ez ami vonzza őket. - egy csábos mosoly, pár szép szó és a bugyi hamar a földön lesz. Nem tudom honnan tanultam meg ezeket, de lehet a véremben volt mindig is, elég könnyen jöttek a módszerek, pedig nem volt előttem példa hogyan kell csinálni.
Miután kikérte az italt ő is, párszor még beleszívok a pipába, mire kiér az italunk, csak egy mosolyt kap a hölgyemény, semmi többet és elég hamar távozik is.
- 100 év? Akkor ezek szerit nagyon foglalt lehet most. - nézek rá kíváncsian, de nem akarok semmit kiszedni belőle, nem vagyok kíváncsi a pletykákára és nem faggatok soha senkit, ha akarja elmondja, ha nem akkor nem. - Áhh, nem akarok én is a címlapon kikötni, vagy egy újabb számának a főszereplője lenni. - igazság szerint nem bukok a híres csajokra, túl nagy a felhajtás körülöttük és nekem erre nincs szükségem. Sok felesleges energiát vonna el a figyelem, amit másra is tudnék fordítani, így passzolom.
- Tudtam én. - csapok óvatosan az asztalra, hogy azért ne hívjam fel magunkra túlzottan a figyelmet. - Igen az én történeteim izgalmasak, de sok van és nagyjából mindegyiknek ugyanaz a vége. Azért csak van felég is elég izgalom a munkádon kívül. - nem a magánélete érdekel, mert tudom, hogy nem mindent szeretne elmesélni, látom rajta. De az, hogy egy medencés bulin nem hízta meg a csajt, az eléggé elszomorít, márpedig a kicsit túl közel került az nem az elég közel került szinonimája, így biztos van ott még ami nem bontakozott ki.
- Szóval már félig pucér volt a csaj meg te is és nem történt semmi gondolom. - teszem az állam alá a kezem, mint a csajok, hogy akkor na mesélj csajszi, de a móka ellenére tényleg érdekel, hogy végre sikerült összeszednie egy elég fullos csajt.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyCsüt. Feb. 23 2023, 00:21


Maxim&Marco

Tudom, hogy az én szexuális életem semmi az övéhez képest és valószínűleg nem is fogok olyan dolgokat átélni, mint ő, de ezt nem feltétlen bánom. Természetesen néha irigylem, hiszen férfiból vagyok, de utólag úgy is megbánnám azokat az estéket.
- Inkább te vagy érte oda nem? Szerintem nekünk jobb érzés mint nekik, bár ki tudja. Szerencsére a jó végére születtem - próbálok poénkodni. [color=#97DED4- Maguktól jön elő ez a Calippo reflex vagy te mondod nekik, hogy csinálják? Nekem ha volt, akkor mindig maguktól, én nem tudom elképzelni, hogy közben azt mondom neki, hogy na hajrá - [/color]lehet túl sokat osztok meg a szokásaimról, de Max egy sokkal tapasztaltabb srác, aki sokkal jobban ért a női testhez mint én.
- Mikor is láttál te engem alsógatyában? Kiesett az az este - látványosan elgondolkodok. Bólogatok miközben a csajozási leckét tartja. - Hoznom kellett volna jegyzetfüzetet - jegyzem meg, mert nagyon komoly kutatási eredmények előzhették meg ezeket a tanácsokat.
- Jó, ez a gödröcske tényleg aranyos. Nekem nincs ilyen, de cserébe olyan az arcom, mint egy kamaszé - leszámítva a bőrhibákat, mert azokra nagyon oda kell figyelnem a menedzserem szerint. Nem bánom, hogy ilyen kölyökképű vagyok, hiszen egy 17 éves szuperhőst játszok a mozivásznon. Én is beleszívok a pipába, bár ez sem épp egy olyan dolog, amit gyakran csinálok. Sosem voltam nagy rajongója az ilyeneknek, de egy haveri beszélgetéshez jó kellék. Az érkező whiskyre már jobban felcsillan a szemem. Rögtön kézbe is veszem és belekortyolok.
- Igen, el lesz foglalva velem...remélem - nem vagyok túl magabiztos, bár most úgy látszik, hogy nagyon jól haladunk.
- Néha el kéne jönnöd egy zártkörű bulira és megváltozna a véleményed. Köztük is vannak olyanok, akik szerintem meglepnének az ágyban - a zártkörű bulik tényleg tudnak meredekek lenni. Olyankor mindenki bátrabb és tudja, hogy nem fog kikerülni onnan semmi, ezért el tudják engedni magukat.
Belelkesül a medencés történések miatt és nekem egy kicsit nehéz még erről beszélni, legalábbis úgy, hogy ne jöjjek zavarba.
- Ha ennyire egyforma akkor nem unod? Van még aki tud újat mutatni? - kérdezem kíváncsian. Egy idő után már tényleg csak azért csinálja, hogy könnyítsen magán vagy van még benne szórakozás? Olyan lehet ez is mint a drog, hogy egyre több kell ahhoz, hogy elérje azt a hatást, amit szeretne?
- Egy közös ismerős szülinapján voltunk és volt ott egy medence, amiről nem szóltak előre, szóval fehérneműben másztunk be - kezdek bele a sztoriba, bár ez az unalmas része nem hiszem, hogy érdkeli őt. - Annyira tökéletes alakja van baszki - még most is beindul a nyáltermelésem, ha arra a pillanatra gondolok, amikor először megláttam őt úgy. - A vízben meg már nem bírtam ki, hogy ne húzzam magamhoz és smároljak vele. Annyira finom volt. Már ennyi is elég volt, ahhoz hogy.... - nem tudom, hogyan fejezzem ki magam. - Tudod - lefelé pillantok egy másodpercre, hátha veszi a célzást.



~ Megjegyzés ~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco & Maxim - welcome 5uCk
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyCsüt. Feb. 23 2023, 11:53
Marco & Maxim


Nem lehet és nem is akarok kinevelni senkit a jókisfiús imidzséből ha egyszerűen ő az az alkat és Marco pontosan az, legalábbis a szavaiból azt érzem. Pontosan az ilyen embereknek való egy jó kis romantikus sztori az életben, ők nehezebben értik meg nekünk mi a jó abban, hogy ennyi mindenkit és ilyen gyakran viszünk haza, nekem nem való az elköteleződés egyenlőre. Egyszer biztosan én is olyan akarok majd lenni, mint ő, és majd akarok valamit kezdeni a szívügyeimmel, de ahhoz kellene a megfelelő lány.
- Én abszolút oda vagyok érte, de azt hiszed a nők nem szeretik csinálni? Dehogynem csak néha egy kis noszogatás kell nekik és már le sem akarnak cuppanni rólad. - bököm meg a vállát, lehet még én is tudok neki tanítani valamit a csajokról. Nem minden csaj ennyire puhány, de vannak olyanok, akiknek eszükbe sem jutni a szopás mert vagy nem csinálta vagy nem tudja hogy kell jól és szégyenlős, segíteni kell nekik, és úgy alakíthatod a dolgokat ahogy te akarod és neked jó.
- Lebuktam, titokban az ablakon leskelődök, hogy lássam azokat a hasizmokat.- kapom a szám elé a kezem,majd elnevetem magam. - Azért az az ovi elég erősen megmaradt bennem. - lehet mert ott kezdtem igazán bele ebbe a rossz fiús életbe, csak akkor még kicsiben.  
- Figyelj, legalább ezzel az arccal nincsen alsó korhatár, simán megdughatsz egy 17 évest anélkül, hogy lecsuknának rögtön. - legalábbis ha rajtakapják nem egyből a bátyjának nézik.
A zártkörű bulikkal csak egy baj, hogy nagyjából mindenki ismer mindenkit, ha mégsem akkor is olyan kicsi a mozgás, hogy nem tudsz senkit összeszedni anélkül, hogy esetleg egy következő alkalommal is találkozz vele, de akkor már nagyon ciki a viszontlátás.
- Egyszer elmegyek veled, ha meghívsz, de csak akkor ha lesz medence és bikinis csajok. Mert csak akkor tudom garantálni, hogy nem fogom a csajodon legeltetni a szemem végig. - csak cukkolom, komolyan sosem vetnék szemet egyik haverom csajára se vagy kiszemeltjére, az exek már más tészták, de itt erről most nincs is szó.
- Marco, az ilyet nem lehet megunni, minden női test más, mindegyikben fel lehet fedezni valami újat és ez izgalmas, na meg persze a teljesítményük sem hasonló. Én még sosem voltam két olyan nővel aki ugyanazt nyújtotta volna az ágyban. Vannak unalmasabb csajok, akik a misszionárius pózon kívül nem szeretnek mást, de ezért használja a száját, hogy ne csak nekem kelljen dolgozni. - magyarázom neki életem minden kis piszkos titkát. - Most van egy csaj akivel nemrég találkoztam egy szórakozóhelyen. Szőke, nagyon vad és olyan kibaszott jó volt, hogy már vetekszik a második helyért életem legjobb meneteiben. Na emiatt éri meg csinálni, és még arra is hajlandó, hogy másodmagával folytassuk az egyik éjszakát. - még mindig felizgat az a csaj ha csak rá gondolok. - Ő az egyetlen csak, akit tényleg fel fogok hívni és ez új, meglepő tőlem, de innen is látszik, hogy ennyi év után is van új a nap alatt. - beleiszok az italomba,hogy egy kicsit lehűtsem magam, mert ez a téma eléggé felkorbácsolt.
- Hadd összegezzem a dolgokat, van egy jó nő, akinek a te szavaiddal élve, tökéletes a teste, kibaszott jó vele smárolni, felállítja, amit fel kell és te csak annyit mondasz, hogy ártalmatlan képek készültek rólatok, miközben egyáltalán nem vagytok ártatlanok. - foglaltam össze a dolgokat. Ez a fiú szerelmes lesz, ha már most nem az. Szép is a szerelem ha valaki erre született, és tudja kezelni a monogámiát.
- Azért mielőtt teljesen beleesel, azért húzd meg mert lehet az ágyban meg nem tud semmit és akkor minek udvarolni. - veszem elő a nem kedves és igazán őszinte énem, de általában aki ismer ezt megszokta tőlem, így remélem nem sértődik meg ezen.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyCsüt. Feb. 23 2023, 12:42


Maxim&Marco


Különbözőek vagyunk, de ez egyáltalán nem gond. Kellenek olyan barátok, akik valamiben különböznek tőlünk. Nyitott és barátságos srácnak tartom magam és nem ítélem el, amiért nem úgy gondolkodik, mint én. Teljesen meg tudom érteni őt is és szívesen lennék az ő helyében.
- Én is szeretem... - csak nincs aki csinálja, de egyszer hátha eljutok Daisy-vel arra a szintre, hogy meg merjem kérni érre.
- Tudtam! - kiáltok fel hirtelen. - De elég lett volna szólnod. Neked bármikor küldök nude-ot - nevetek, hiszen manapság tényleg egyre nagyobb hagyománya van a meztelen képek küldözgetésének. Én még nem csináltam ilyeneket magamról, nem is tervezem, de ki tudja mit vált ki belőlem ez a lány.
- Bennem is megmaradt, hogy lenyúltad a csajomat - forgatom a szemeim, bár végül őt is felültette. - Volt azóta még egy olyan lány aki kioffolt? - kíváncsiskodom, hiszen ezekről a sztorikról sosem hallok.
- És mivel jobbak a 17 éves lányok? Már lassan majdnem a gyerekem lehetne egy olyan korú - enyhe túlzás, de pár éve és igaz lenne az állítás. Nem igazán tudom elképzelni magam egy sokkal fiatalabb lánnyal. - Amúgy a rajongóim többsége tényleg ezt vagy az ettől kisebb korosztályt kéviseli, szóval ha apáskodni szeretnél majd megadok pár instanevet - nem mondom, hogy nem esik jól, hogy a mai tizenévesek falán már nem Justin Bieber poszter van, hanem sokkal inkább egy Marco Right, de ezeket az ő "szerelmi" vallomásaikat sosem veszem komolyan.
- Szerintem a legtöbb kevesebb ruhában jelenik meg egy sima zártkörű buliban, mintha medencés buli lenne - egyre merészebb darabokat vesznek fel. A különböző divattervezők rám is próbálnak mindenféle extrémebb darabot rám aggatni, de én nem vagyok ennyire bevállalós.
Csillogó szemekkel hallgatom, ahogy a csajokról mesél. Látszik, hogy tényleg nagyon szereti a szexet és biztos vagyok benne, hogy sokkal magasabb szinten is csinálja, mint én.
- Mi? - megrázom a fejem, hogy megbizonyosodjak róla, hogy ezt nem csak képzeltem. - Szóval egyszerre kettővel csináltad? - meglepődök, bár tudom, hogy ez nem ritka, csak nekem nem volt még benne részem. - Neked valami pornósztárnak kellett volna menned. Nem biztos, hogy jobban fizet, mint ez az infós dolog, amit csinálsz, de nagyobb élmény - nem tudom pontosan, hogy mit dolgozik, mert nem értek az informatikához, de azt tudom, hogy ezzel kapcsolatos.
- Azokk a képek régiek, ott még nem mozdultam rá, csak a második alkalommal, a medencés bulin  - túlzás, hogy én mozdultam rá, inkább egymásra mozdultunk rá. Nem voltam túlságosan kezdeményező szerintem.
- Ami azt illeti ... - kicsit zavarba jövök ettől a témától, de ezt mos igyekszem elnyomni és felszabadultabban beszélni róla. - A buli után nálam aludt és este kipróbáltuk, hogy mekkora az összhang köztünk az ágyban is - vallom be. - Azt viszont nem tudom, hogy ez belezúgás előtti vagy utáni dolognak számít e, mert szerintem már belezúgtam.


~ Megjegyzés ~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco & Maxim - welcome 5uCk
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyCsüt. Feb. 23 2023, 17:16
Marco & Maxim


Igaz egyszer majdnem belementem egy olyan partiba, ahol nem én lettem volna az egyetlen pasi, de időben kihártáltam, így biztos lehetek abban, hogy a nude fotót nem fogom kérni. El tudnám adni jó pénzért, ha nem Marco-ról lenne szó, de se a pénzre nincs szükségem, se arra, hogy a hasizmát nézegessem, így a megjegyzésén csak elnevetem magam és kezemmel jelzem neki, hogy ezzel most nem élnék.
- Hát azért túlzás, hogy lenyúltam, inkább csak próbálkoztam, de nagyon rafkós kis csaj volt az. - emlékszem vissza megint arra a kiscsajra, gonosz teremtés volt, igazából annyi maradt meg róla. - Volt, de mondjuk róla kiderült, hogy nem a farokra bukik, hanem a mellekre, de igen volt. - nem egyszer botlottam bele ilyen esetbe még egészen fiatal koromban, amikor még csak bontogatni kezdtem a szárnyaimat.
- Igazad van, jobb ha egy tapasztalt csajjal kezdesz, mint egy kis tini lánnyal. - a korára tett megjegyzésén megint felnevetek . -Azért majd ha öregebb leszel már sokkal jobban fognak csalogatni azok a fiatalok lányok, amkor már tényleg azt mondhatod, hogy az apjuk lehetnél. - jelenleg magamat úgy képzelem el a jövőben, hogy 50 évesen is a most kedvelt korosztályt fogom előnyben részesíteni, ők még rugalmasak, mindenhol szépek és szűkek, ami lényegében elég fontos tényező lehet.
- Volt már rá példa, hogy egyszerre két lány bújt be mellém én meg beléjük, de ez a csaj konkrétan felajánlotta, hogy előttem szórakoztatja a másikat és utána lerendez. Mi ez ha nem álom? - szívok egy mélyet a pipából, majd jó erősen kifújom, hogy kimenjen belőlem a felgyülemlett feszültség a téma miatt.[color=#FF0000FF6347- Valóra vált álom, de azért jó ismételni.[/color] - de még mennyire, hogy jó. - Programozó kedves Marco, az infósok maximum a gimiben vannak, azért igyekszem egy kicsit többet letenni az asztalra, mint egy gimis infotanár. - helyesbítek, mi a szakmám, ami még nem teljesen a szakmám a hobbim, az életem, így azzal kapcsolatban nem tűrök hibát, ha említésre kerül. - Igazság szerint azzal még nem sokat keresek, inkább csak hobbi, és majd egyszer be kell szállnom a családi business-be, szóval ja valószínűleg egyszerűbb lett volna pornósztárnak menni. - mondjuk ott nem mindig csinálhatja azt az ember, amit akar, biztosan van valami forgatókönyv, ami alapján meg kell dugni a csajt, és nem szeretem ha ennyire megmondják mit tegyek vagy mit ne tegyek.
Felpattanok az asztaltól, mire minden szem rám szegeződik, így gyorsan vissza is ülök. - Na erről van szó! - ütögetem meg a vállát, mint egy büszke barát, mert az is vagyok. - Akkor már menthetetlenül elvette az eszed. - le sem tudná tagadni, kicsit még így is belepirult, amikor mondta, nem tudom, hogy a témába vagy abba, hogy mesélt a kis kalandjáról.
- Nyugtass meg ha lesz esküvő, azért ott lehetek. - ne szaladjunk ennyire előre, de simán el tudom képzelni róla, hogy évekig együtt lesznek és boldogan élnek, amíg meg nem halnak. Rá pont illene is ez a sztori.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyPént. Feb. 24 2023, 21:54


Maxim&Marco


Nem indult túl jól a barátságunk, hiszen az oviban ugyan abba a lányba voltunk szerelmesek. Én végig azt éreztem, hogy Max felé jobban nyit a lány, de végül mindkettőnket felültetett. Ez hozott minket össze és azóta is jóban vagyunk.
- De az nem számít -forgatom a szemeim. Valamit tényleg nagyon jól csinál, ha minden lányt megkap. Én sem panaszkodok, hiszen csak egyet akartam és őt megkaptam, szóval most nálam is minden szuper.
- Mire öreg leszek már szeretnék tényleg apuka lenni - egyre többször jön elő bennem az az érzés, hogy családot szeretnék. Egyre közelebb vagyok a harminchoz, az én szüleimnek már ebben a korban megvoltam én.
- Kicsit irigy vagyok. Sajnálom, hogy az én életemből ez kimaradt - bár nem tudom, hogy két lánnyal egyszerre hogyan tudnék, de izgató a gondolat. Lehet el sem bírnék velük. Sokszor attól is tartok, hogy egyáltalán én elég vagyok e egy kielégítésére, nemhogy kettő.
- Bocsi, nem vagyok otthon a digitális dolgokban, maximum a közösségi médiában - tényleg nem akartam megbántani vagy lenézni a szakmáját, hiszen ebben van a jövő, de ettől függetlenül én sosem értettem hozzá. Van egy számítógépem otthon, de nem is tudom, hogy mikor használtam utoljára.
- Sosem késő új dologba kezdeni - győzködöm tovább, hiszen még fiatal, szóval bármikor tud váltani karriert. Nem tudom, hogy pontosan mi a menete ennek, de biztos nehezebb bekerülni, mint egy hagyományos filmbe.
- Ne ilyen feltűnően - próbálom csendesíteni, de közben nevetek, mert vicces a reakciója.
- Azért nem most vesztettem el a szüzességem, nem kell ennyire örülni - rázom meg a fejem továbbra is vigyorogva. Az az esemény már elég régen volt, úgyhogy ez önmagában nem nagy szám.
- Persze alap hogy meghívlak, de ne ott a helyszínen a mosdóban dugj meg valakit, mert nem lenne jó, ha a médiában az jelenne meg az esküvőmről - nem mintha annyira közel lenne az az esemény, de tényleg örülnék neki, ha eljönne.
- Te gondolkoztál már ilyenen? Esküvő, gyerekek és hasonlók? -


~ Megjegyzés ~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco & Maxim - welcome 5uCk
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyPént. Feb. 24 2023, 23:14
Marco & Maxim


Család, gyerekek házasság, milyen szép jövőkép egy tökéletes életben. Marco pontosan beleillene ebbe az idilli világba, most, hogy megvan a kiszemeltje is. Én maximum annyira illenék bele, hogy én lennék az iszákos barát, akivel ijesztgetik a gyerekeket, de hősiesen elvállalnám ezt a melót is hisz valakinek ezt is kell.
- Szerintem neked meg is lesz ez a szerep, is ha ügyesen játszod a lapjaidat az új csajjal. - emelem meg a poharam, de nem koccintani csak elismerésként és már húzom is a hideg italt.
- Ne sajnálj semmit, te másban vagy jó, lehet nem is jönne be neked a két csajjal való hancur, nem tudnálak elképzelni. Te túlságosan is érzelmes vagy ehhez és ezt nem sétrének szánom. Ez egy jó tulajdonság, mert belőlem sok van, de a normál pasikból nagyon kevés a csajok szerint. - nevetek fel, mert mindig ezt vágják a fejemhez ha kirakom őket az ágyból reggel.
- Nem gáz, mert sokan nem értik mit csinálok, szóval nem lepődök meg már egyik elnevezésén sem a progarmozónak. Voltam már robotmunkás, gépszerelő, és számítógép zseni, mert másoknak csak ennyi jön le abból amit csinálok.- bár egyikhez sincs köze az egésznek, de nem szoktam ecsetelni mit is csinálok. Ha komolyabban belemennék egy két bonyolultabb programnyelv elmagyarázásába lehet sírva menekülnek minden beszélgető partnerem és általában ez nem célom, így most is hanyagolom a témát inkább.
- A filmezést meghagyom a profiknak én nem akarok belőle profitálni, anyagilag, bőven elég a természetbeni kielégítés.- reakcióm egyszerű, feltűnő, de őszinte.- Bocs. - amikor a seggem újra a széken van kíváncsian vizslatom.- A azért szomorú lenne ha most veszett volna el. - kinevetem, de inkább csak a megjegyzését nem őt, mert azon semmi nevetnivaló nincs, hogy összeszedett egy ilyen csajt.
- Nyugi, az esküvő az rólatok fog szólni, legyen bárki is a jobbodon. Megdugni meg tudok utána is egy koszorúslányt. - mosolygok rá.
- Őszintén volt egy rövidke gondolatmenet egyszer a fejembe, hogy jó lenne megállapodni, de csak a józanság beszélt belőlem. Ittam két felest és máris eltűnt ez a kép. -  az a lány, akire vártam mégsem jött el, így szertefoszlott gyorsan a rémálom. - Tudod nekem még nem való, később lehet majd minden összejön. Van egy lány, aki talán évek óta az első akinek aszámát elmentettem, nem randizni fogom felhívni ezt tisztáztuk. De ha már itt tartok akkor talán eljön egyszer az is, hogy valakinek azért mentem el a számát, hogy vacsorázni vigyem. - valóban ideje lenne felnőni, és felelősséget vállalni pár dologért.
- De ez rólam nem tudódhat ki, egyrészt nem akarom, hogy fejvesztve meneküljön a kúrópajtim, mert azt hiszi komolyabban is tudnék gondolni valamit, mint ami, másrészt még azért élnék pár évet mielőtt tényleg a te sorsodra jutok. - beleszívok a pipába és meg próbálom elterelni a figyelmem a komolyabb dolgokról. - Amúgy te most,hogy hogy itt vagy a városban? Bocsi, annyira nem követem a fan oldalaidat, így lehet kicsit le vagyok maradva. - vallom be neki.

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyHétf. Márc. 27 2023, 23:55


Maxim&Marco


Az idő csak rohan és hiába haladok a karrieremben előre, ha a magánéletemben azt érzem, hogy csak egy helyben toporgok. Rosszul érint, amikor a közösségi médiában felugrik egy-egy volt osztálytársam esküvői képe vagy egy családi kép a gyerekeivel. Még magamat is gyereknek érzem sok esetben, de bennem van, hogy már szeretnék egy sajátot. A jelenlegi munkámmal nem tudom, hogy mennyire lehet egy normális családot kialakítani, de azt érzem, hogy szükségem van rá.
- Bízom benne, nem kéne ezt is elszúrnom - bizakodó vagyok, de a kapcsolataim mindig félre siklanak. Nem is mondanám azokat rendes kapcsolatnak, mert sosem tartottak sokáig.
- Lehet, hogy igazad van, de azért kipróbálnám. Sokak szerint kevés a normál pali, de ha mégis ott van egy, akkor már nem kell vagy nem elég nekik - sajnos vannak ilyen tapasztalataim. Értek már csalódások. Lehet nekem is kevesebb érzelmet kellett volna belevinnem a dolgokba.
- Pedig egyre nagyobb az érdeklődés az amatőr tartalmak iránt. Lehet neked is Only Fans oldalt kéne indítanod - a szexuális tartalmakból sosem elég az embereknek és igyekeznek mindenben megtalálni ezt. Kezdetben ez az oldal sem ennek indult, szívesen tettem volna ki tartalmat a forgatásokról, mert sok rajongót érdekel, hogy mi van a színfalak mögött, de ha most csinálnék egy ilyen oldalt, akkor biztosan mindenki azt hinné, hogy én is erotikus dolgokat töltök fel oda.
Meglep a reakciója, de egyáltalán nem haragszok, csak nevetek én is a helyzeten.
- Lehet, de így is sokszor kezdőnek érzem magam. Főleg amikor veled beszélek - sok dolgot tudnék tőle tanulni ez biztos. - Daisy-vel pont annyira felejthetetlen volt, mint az első. Bár ez kevésbé volt kínos, mint legelső - már nagyon régóta vágytam a lányra és nagyon nagy élmény volt, amikor végre lefeküdhettem vele. Az első esténket sosem fogom elfelejteni.
- Ha esetleg Daisy rokona lenne, akkor ne bántsd meg nagyon. Vagy legalább ne áruld el neki a neved - nevetek, bár tényleg nem lenne jó, ha a barátnőm megutálná őt ilyenért. Szerintem fontos tényező egy kapcsolatban, hogy jóban legyenek a másik fél barátaival is vagy legalább ne utálják egymást.
- Idővel valami biztosan lesz. Még ha nem is a legelterjedtebb formájában, de idővel valakihez úgy is ragaszkodni fogsz - manapság nem ítélik el az embert, ha nem "hagyományos" kapcsolatban él. Sok fajta lehetőség van már és valamelyikben mindenki megtalálja a helyét.
- Na erről van szó! - most én kiáltok fel és őt utánozva pattanok fel, majd megütögetem a vállát.
- Remélemt tudod, hogy erről most részleteket kell mesélned - vissza ülök a helyemre és a kezembe veszem a pipát, hogy bele tudjak szívni, amíg mesél.
- Ez most kicsit elszomorít, mert eddig azt hittem te is minden képem alatt szerelmet szoktál vallani nekem - szomorú fejet vágok, hogy hitelesebb legyen.
- Kivételesen nincsen semmi dolgom, szóval hazaugrottam pihenni. Meg lesz itt egy Comic Con, amit még bevállaltam. Be kéne nézned, a képregény rajongó lányoknak hasonló ízlése van az ágyban, mint neked - nem mintha sok tapasztalatom lenne náluk, de sok hasonló rendezvényen voltam már, ahol sok érdekes dolgot láttam.  


~ Megjegyzés ~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco & Maxim - welcome 5uCk
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyKedd Márc. 28 2023, 08:19
Marco & Maxim

Van egy olyan érzésem,hogy a magamfajta pasik miatt alakulhatott ki egy olyan teória rólunk, hogy mi csak a szexre megyünk. Sok pasi ezzel tud inkább azonosulni,mintsem a komoly kapcsolatos partnerséggel, mert azért ez a világ csak sokkal könnyebb. De ennek az a hátulütője, hogy vannak olyanok, akik tényleg akarják a komolyat,de a csajok már előre félnek mit kapnak ha bevetik magukat az ágyukba, vagy rosszabb estebe hónapokig nem vetik magukat sehova, mert ez a teória él a fejükben és próbálnak úgy élni, hogy őket ne bántsa meg senki. Az ember életében egyszer mindenképpen kap egy pofont, ami nagyon fáj, de ez kell ahhoz, hogy felnőtté váljak, nekem még nem volt ilyen pofonom, de ezzel az érzelmi szinttel ami nekem van a csajok felé, kétlem, hogy egyhamar bárki összetörné a szívem. Előbb veri be bármelyik az orrom, de a szívemet nem tudják egészen addig ameddig meg nem érek arra, hogy kinyíljak valakinek. Márpedig én nagyon éretlen vagyok még ehhez, az biztos, lehet sosem akarok majd felnőni ilyen téren, és szerintem ez is teljesen rendben lenne.
- Áhh, akkor már a csapból is az én testem folyna, inkább mással keresnék pénzt, mint a testem kipakolásával a netre, azt  meghagyom az olyan híreségeknek, mint te. - húzogatom a szemöldököm nevetve felé. Sosem akartam megélni ebből a hobbimból, mert találtam egy másikat, amiből megtehetem, meg persze ott van a családi vállalkozás, ami igencsak jövedelmező már évek óta, és nekem is majd egyszer helyet kell foglalni a legfelső helyen. Jó mondjuk az elég ijesztő lesz számomra, de valahogy megküzdök majd vele.
- Tudod ha nem lennél ilyen jólelkű még bele is vinnélek a rosszba, de nem tudom mennyire álltok jól a csajoddal, így lehet nem most kellene bemutatnom a legjobb technikákat arra, hogy ne érezd magad annak. - nem egy olyan haverom van, akiért biztosan oda lennének a csajok, csak meg kellene egy kicsit mozgatnia a kisujját, de vagy nem túl magabiztos ilyen téren, vagy csak szimplán lusta hozzá. Nekik azért kell a noszogatás, vagy csak elég egy közös buli, ahol észreveszik mennyire jó, amikor egyszerre két csaj csüng az oldalukon. Onnantól meg nincs megállás, ha egyszer valaki ráérez a szabadság ízére, akkor az már minden csak nem kezdőként fogja tolni tovább.
Nem hinném, hogy én olyan nagyon ragaszkodó típus lennék, viszonylag jó családban nőttem fel, de nem azt tanultam meg gyerekkoromban, hogy milyen amikor valaki ragaszkodik a másikhoz. Persze anyámék tök jól el vannak, de nekem akkor sem a nagy szerelmi történet jutott kis koromban. Üzlet mindenhol, munka, és nagyjából ennyi, ennélfogva lehet nekem is nehezebb lesz majd bármilyen normális dolgot kialakítani bárkivel is.
- Nem nagy dolog azért annyira, mondjuk valóban meglepő, hogy megvan a száma, de igazából ennyi. - nevetek fel a felpattanására. - Ő nem akar kapcsolatot én nem akarok kapcsolatot, viszont mintketten igencsak szexőrültek vagyunk. - fogalmazok finoman, mert ez lehet enyhe kifejezés a kettőnk kapcsolatára. - Mondjuk ő már megfordult anyámék közelében, de esküszöm rendesen megfizettem az árát. - teszem a kezemet a mellkasomra miközben esküdözök neki. Tényleg rendesen lerendeztem az este után, így nem érzek bűntudatot,amiért bevittem őt az oroszlán barlangjába.
- A szerelmi vallomáshoz nekem nem kell a média, a nagy fali poszteredhez szoktam beszélni, ha magányos vagyok, néha még meg is ölelném, ha nem egy hideg fal lenne mögötte. - sosem voltam teljesen normális, így alapvetően mindenből a tökéletes poént tudom kihozni, de az tény, hogy nincsen Marco Right poszterem otthon, meg úgy semmilyen sem.
- Lehet ha nagyon magányos leszek elnézek arra, ha van pia, jó csajok felőlem mehet. Ha addig esetleg mégsem alakulnak jól a dolog ezzel a Daisy-vel akkor még be is vethetjük csodás oktatói tudásomat és összeszedünk neked egy rajongót. Vagy kettőt. - vonom meg a vállam, miközben egy újabbat szívok a pipába.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptyKedd Márc. 28 2023, 16:21


Maxim&Marco


Sosem tudtam igazán megérteni a lányokat. Túl bonyolultak nekem ahhoz, hogy tudjam mit akarnak. Talán ezért sincs szerencsém náluk.
- Persze, a Disney biztosan díjazná, ha kiraknám a meztelen képeim - sóhajtok. A Disney elég szigorúan bánik a színészeivel és jelenleg náluk van szerződésem. Mivel sok gyerekeknek való tartalmat készítenek és a szuperhős filmeket is sok kiskorú követi, így nem csinálhatok akármit. Nem egy olyan színész és színésznő volt, aki ilyen jellegű dolgok miatt lett eltávolítva a képernyőkről. - Majd ha egyszer már nem akarnak alkalmazni, akkor átgondolom - úgy sem merném megtenni. Néha még most is kűzdök egy kis önbizalomhiánnyal.
- Most jónak tűnik minden, de ha valami rosszul sülne el, akkor adhatsz pár tanácsot - távol áll tőlem ez a fajta "rosszaság" és most minden jól alakul Daisy-vel, szóval nem gondolnám, hogy ez bekövetkezik. Ha benne is csalódnék, mint a többi lányban, akkor lehet kipróbálnám milyen a rossznak lenni.
- Látod pont ezt mondtam. Csak kell egy lány, aki legalább annyira szexmániás, mint te és már magába is bolondít - Mindenkinek van valahol egy társa, aki olyan mint ő. Örülök, hogy Max talált valakit, akivel hasonlítanak és jól érzik magukat egymással. Kicsit félek belegondolni, hogy mik történhetnek közöttük, valószínűleg nekem már sok lenne pár dolog.
- A szüleidnek mit mondtál? Nem hitték azt, hogy a barátnőd? Biztos azt akarják, hogy legyen valami tartósabb dolog. Meg biztosan unokáznának már - nem ismerem Max szüleit, de a saját szüleimből kiindulva ez lehet a helyzet. Szerencsére engem már nem piszkál anyám a gyerek témával, mert tudja, hogy engem is bánt ez a dolog.
- A poszterek már nagyon régimódiak Max... Majd küldök neked egy rólam mintázott plüss figurát - elég nehéz volt megszokni, hogy ilyenek is készülnek rólam, de már inkább poénnak fogom fel. Otthon is van pár ilyen holmim.
- Ha nem alakulna jól, akkor benne vagyok, de erre igen kicsi az esély


~ Megjegyzés ~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco & Maxim - welcome 5uCk
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome EmptySzer. Márc. 29 2023, 08:51
Marco & Maxim

Neki a szerződése, nekem anyémák figyelő tekintete tiltja, hogy olyan dolgokat tegyek, amit túl sokan látnának. Van bajuk azzal is, amit néha a saját házamban művelek, de ameddig nem a médiában élem ki a vágyaimat, addig nem próbálnak úgy tenni, mint akik nem tudnak erről, vagy legalábbis félrenézni, bár igazából nem előttük élem az életem, de nyilván tudnak minden hülyeségemről innen onnan.
- Tanács mindig jól jön, ameddig nem vetted el feleségül addig mindig nyílt lesz a terep. - persze csak szerintem ennyire egyszerű egy kapcsolat, mert még sosem volt nekem. Hallomásból már tudom, hogy ott fontos a hűség, a szeretet, a bizalom, szóval nagyon nem az én világom, de aki erre vágyik annak belefelérhet ez az érzés. Na meg valószínűleg nem is kacsintgat mindenfele boldogan ha várja otthon az igazi szerelem.
- Azért magába nem bolondított, közben több vasat tartok a tűzben. A csaj vadító, de nem kötelezném el magam vele, ami nem az ő hibája, mert tökéletes abban amire nekem kell, de nem abban az életszakaszban vagyok, amikor arról kellene beszélnem, hogy ki bolondított magába. - őszintén beszélek, mert így is gondolom. Nem hiszek abban, hogy nekem is lesz egyszer lelki társam, mert nem vágyom rá, én nem olyan srác vagyok, mint Marco, nekem kevesebb érzelem jutott, ami azért jó, mert elég nehéz így megsebezni.
- A szüleimnek beadtuk, hogy a barátnőm, ők nem örültek, mert nincs diplomája, nem olyan nagyon zseniális építészmérnök, mint a szerintük nekem való lány. A nagyapám konkrétan beszólt neki, de ő egész jól kezelte. - nem mondom, hogy nem voltam büszke ott rá, de csak mint barátom, nem máshogy.- Állandóan nyaggatnak, hogy már kellene nekem egy normális lány, hát szereztem egyet nekik, csak a szerep kedvéért, és tessék ez sem volt jó. - anyámék még velem szemben is kritikusak hát még a barátnőmmel szemben, legyen az kamu is.
- Látod mennyire le vagyok maradva, nem tudom már azt sem igazán, hogyan kell rajonganom egy igazi sztár iránt. - nevetek fel, hát tényleg nem sok minden iránt rajongok, van egy két zenekar, amiknek szívesen eljárok a koncertjére de csak berúgni, a színészekhez meg úgy viszonyulok, hogy talán nem esek ki a gatyából mert elmegy mellettem egy. Ez a csajok dolga, az őrült rajongás, nem tudom van e olyan pasi, aki él hal annyira valakiért, mint egy csaj. - De azért elé ijesztő lenne este felkelni arra, hogy a szoba egyik feléből figyel engem egy plüss a te arcoddal. - mint egy rossz horror film, nagyjából.
- Tudod, hogy tőlem mindig csodás tanácsot kaphatsz ilyen téren, ha a szerelemről kell neked rizsázni az nem megy, nem tudlak feldobni lelkesíteni, hogy milyen jó lesz ha szerelmes leszek. Viszont az, hogy mennyire jó ha nem vagy az arról órákat tudok beszélni. - vigyorgok rá, miközben intek a pincérnek, hogy hozzon nekem egy pohár vizet, na megy egy alkoholosat is, hogy nehogy kiszáradjak a sok füsttől.
- Szóval mesélj nekem erről a Comic valamiről amire mész. Ez ilyen farsangi cucc, amiben mindenki beöltözik ugye? - szeretem a feszülősben mutatkozó csajokat, szóval lehet kétszer is megfontolom, hogy elmenjek e.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco & Maxim - welcome D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Marco & Maxim - welcome 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Marco & Maxim - welcome 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Marco & Maxim - welcome 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
TémanyitásRe: Marco & Maxim - welcome
Marco & Maxim - welcome Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Marco & Maxim - welcome
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
» meet me again - Sarah && Maxim
» let's have some fun - Caesar&&Maxim
» a "deathly" encounter - Kristin & Maxim
» hello,hello my friend - Zephir && Maxim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: