New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 105 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
TémanyitásNyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen EmptyPént. Jan. 27 2023, 22:17
Lassan telt a nap az irodában, és ha őszinte akarok lenni, nem is tudtam koncentrálni az előttem tornyosuló papírhalmokra. A kávé jótékony hatása már régen elmúlt, testem fáradt és elgémberedett részeit nyújtózással próbáltam felfrissíteni, de tehettem bármit, képtelen voltam elhessegetni a telefonon történt beszélgetés részleteit.
Mást talán meglepett volna, hogy Wendy képes ilyen pálfordulásra, de én már vártam, hogy mikor foszlik szerte a magára aggatott szerep, mikor mutatja ki foga fehérjét. Persze így is bizsergető volt az érzés, amikor először olvastam a sorokat, és most, hogy ki tudja hanyadszor suhannak át szemeim a karaktereken, még mindig van bennem egy apró kíváncsiság, hogy mennyire mély a nyúl ürege vele kapcsolatban.
Az első telefont az Intercontinental recepciójára indítottam, ahol készségesen bemutatkoztam Herbert Schwarz néven, mely egyben jelszó is volt a szálloda munkatársának, hogy mit is akarok. Nem azt mondom, hogy a város összes szállodájában vannak kapcsolataim, de ha diszkréciót akar az ember, akkor azért jó pénzt kell fizetni, és ha egy dolgot megtanultak a recepciósok New Yorkban szerte-széjjel, akkor annyit biztosan, hogy Herbert Schwarz jól fizet. És bőségesen jattol.
A második telefont egy kínai étterem kapta, délután ötre rendeltem magamnak egy adag ételt a szálloda nyolc-hatvannégyes szobájába. Egy adag leves, valami csirkés főétel, rizs, csípős szósz és evőpálcák. Már régen ettem távol-keleti kaját, és ünnepelni van kedvem, szóval tökéletes kombináció erre a délutánra.
A harmadik telefont pedig egy taxis társaság kapta, és ahogy bontottam a vonalat, el is indultam a főporta felé, hogy pár perces várakozás után beüljek a kocsiba, és elinduljak a szállodába.

***

- Remélem mindent megfelelőnek talál Mr Schwarz, a számlát már kiállítottuk, és beterhetlük a szokásos egyenlegre. Szolgálhatok még valami mással?
- Nem köszönöm, elmehet... Áh, de mégis. Öt körülre ételfutárt várok, kérem engedjék fel. Nyolckor pedig egy vendéget, kicsit nehezítse meg a dolgát a feljutással, ha érti mire gondolok.
- Természetesen Mr Schwarz, de azért engedjük fel a vendégét, igaz?
- Persze... Mondjuk úgy, legyen légy a levesében, de ne vigye túlzásba, most nem lesz szükség a biztonságiakra.
- Értettem Mr Schwarz, ha bármi egyébbel szolgálhatok, ismeri a közvetlen számomat. Hívjon bátran! - csak bólintottam a felvetésére, majd egy ropogós száz dollárost nyomtam a kezébe, megköszönve a diszkrécióját.

***

Háromnegyed nyolc volt, amikor felébredtem. Még azelőtt lezuhanyoztam, hogy feleküdtem volna és a fogamat is megmostam, hogy a fokhagymás csirke íze ne telepedjen meg a számba. Jóllakottnak és kipihentnek érzem magam, irataimat és telefonomat a szoba széfébe zárom, mely szokásos biztonsági eljárás az ilyen helyzetekben. Hoztam váltás ruhát az irodámból, semmi izgalmas, csak egy póló, egy farmer, egy pár zokni és egy edzőcipő, melyek szintén a Herbert Schwarz project részei, és amíg felveszem, valamilyen hírműsor megy a háttérben, melyre néha-néha odapillantok.
Még egy utolsó ellenőrzés az egész alakos tükörben, majd leülök az íróasztalhoz, és három, a szálloda fejlécével ellátott papírra dolgokat írok le, majd gondosan összehajtom mindegyiket, hogy utána az asztal egy-egy fiókjába rejtsem el azokat. Ételeim maradéka már régen a szemetesben várja a holnapi takarítást, de a fel nem használt evőpálcikák és a fel nem bontott csípős szósz még mindig az asztal közepén várakoztak, hogy idővel részesei legyenek a mai színdarabnak. Persze csak akkor, ha szükséges, ha nélkülözhetetlen a játékuk az előadás során.
Megcsörrent a telefon, a recepciós értesít, hogy megérkezett a vendégem, és mintha a lány hangját hallanám beszűrődni a beszélgetésbe. Showtime!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen EmptyPént. Jan. 27 2023, 23:21

Jensen & Wendy


Magam sem értem miért okéztam le ezt a találkát. Vonz az ismeretlen? Nem hinném, utálom ha valamit vagy valakit nem tudok kiismerni elég hamar. Meg is van magyarázat, Wendy idióta vagy és a kíváncsiság egyszer a vesztedet okozza.
Mázlija van Jensennek, ma nem dolgozok, hétköznap van és nincs Emperorban meló, Danny is kimenőt adott két napra, nagyon beletrafált most.
Minden pihenőm ellenére, koffeint kell juttatnom a szervezetembe. Kezembe az energiaitalommal lehuppanok a kanapéra, benyomok valami idióta műsort, de az agyam még mindig azon kattog, hogy nem árultam e el túl sokat ennek az, igazából ismeretlennek, magamról. Valószínűleg de, de
elég csalódott vagyok, mert kevés olyan embert ismerek, aki ilyen szinten fel tudta volna húzni az agyam egyszerűen azzal, hogy lenyomott a ranglétra aljára a játszmánkban. Csúnya dolog kikezdeni velem, de szerintem emberemre akadtam.
-Danny! - veszem fel a telefont, vajon megérezte mit akarok tenni? - Itthon vagyok és programom van, de olyan amiről neked nem akarod, hogy meséljek. - zárom rövidre a témát. Hazudok neki, igazán szégyellhetném magam, semmiféle szexről nem volt szó mára, de tudom, hogy csak ez a téma elég sok neki ahhoz, ha rólam van szó, hogy ne faggasson tovább. - Holnap már megyek, igen nyitok is ne aggódj, menj csak el a fogorvoshoz. - letettük, a telefonom órájára nézek, még van időm. Elszaladok letusolni, és felveszek egy kényelmes ruhát, nem törekszem a jó külsőre, nem érdekel mit gondol rólam, legalábbis nem a külsőmről. Nem esek bele a szavaiba és nem adom meg magam olyan könnyen, de tudom, hogy ezért akarta a mai találkozót. Még gyorsan kiszaladok a konyhába, lehúzok egy pohár tequilát csakhogy még jobban el tudjam engedni magam. Nehogy véletlen visszaöltsem az álarcom, még a végén cuki kislány leszek neki, és azt nem akarja, de én sem. Jól játszok, ha ez volt a benyomása, tucat lány, igen mert néha olyan akarok lenni, mint mindenki más. Családdal, normális kapcsolatokkal, sikerekkel, és olyan élettel, mint a filmekben. A vége lehet nagy kérés, de számomra még a többi is.
Fél nyolcra megérkezek a megbeszélt helyre.
-Jó napot! Herbert Schwarzhoz jöttem. - mosolygok a portásra. Felveszi a telefont, majd rám néz és azzal a mozdulattal le is teszi. Kilógok a többi vendég közül,  nem  erőltettem meg magam, hogy normálisan öltözzek fel. - Hahó! - mintha nem venne rólam tudomást.
-Pillanat! - szól rám kedvesen, de annyira mű az egész. Nem értem mi történik, komolyan ez valami vicc.
- Na idefigyeljen én most leülök oda - mutatok a kanapéra ami pontosan szembe helyezkedik el. Van egy érzésem, hogy nem ő találta ki ez a műsort. De én türelmes vagyok, megvárom a nyolc órát, hiszen azt beszéltük meg. - Nyolc előtt pár perccel legyen olyan kedves tárcsázni is a telefonon, nem csak felvenni, és szóljon bele, hogy megjöttem. - leteszem a fenekem a kanapéra. De fel is pattanok rögtön.
- Tudja mit... - de nem mondom végig csak hátat fordítok és elindulok kifelé, de ő gyorsabb. A francba!
-Hölgyem, jöjjön kérem! - megtorpanok és műmosolyra húzom a szám, elindulok utána. Sosem fogom bevallani, hogy megtántorodtam. A szobáig vezető úton végig csacsog nekem, de egy szavát sem értem. A szoba előtt megállunk.
-Köszönöm! - majd elmegy, én meg csak állok az ajtó előtt és még mindig nem értem miért vagyok itt. Határozottan bekopogok és ha nyílik az ajtó még egyszer átgondolom, hogy mennyit is akarok engedni látni az életemből neki.


thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen EmptySzomb. Jan. 28 2023, 00:13
Mintha újra gyerek lennék a karácsonyfa előtt térdelve, s arra várnék, hogy a szüleim végre megadják az engedélyt az ajándékok kibontására. Pontosan így érzem magam, pontosan ez a felfokozott izgalom dolgozik most bennem, s ahogyan közeledik a határidő, úgy válok egyre kíváncsibbá. Vajon tényleg eljön? Vagy az utolsó pillanatban berezel? Esetleg eljön, de valamiért mégis csalódnom kell benne? Kérdések, kérdések, és újabb kérdések, s ahogyan hallom, hogy valaki kopogtat az ajtón, úgy reménykedem válaszokban is.
Felállok az ágyról, kikapcsolom a televíziót, úgysem lesz rá szükség a következőkben, majd az ajtóhoz lépek és kinyitom azt. Hátrálok pár lépést, és mindenféle üdvözlés vagy egyéb hang nélkül elállok az útjából, és hagyon hogy beljebb jöjjön. Ha megteszi, ha léptei elvezetik előttem, akkor újra becsukom az ajtót, majd be is zárom, sőt a biztonsági láncot is beakasztom, mely a kettőnk között lévő csend miatt olyan hangosan zörög az ajtó kemény borításán mintha legalábbis harangjáték lenne.
- Egy kicsit késtél, de az hiszem, ez még belefér. - haladok el mellette, majd előtte állok meg. - Nem nagy szoba, de minden megvan benne, amire csak szükségünk lehet, mosdó jobbra, az ágy előtted, balra pedig egy ablak, ha ki akarnál ugrani. De előtte nyisd ki, gyűlölném, ha kitörnéd az üveget és huzatos lenne a szoba.
Apró monológom során gyorsan végigmérem, és őszinte leszek magammal, de jobbat vártam. Ez így olyan ... hétköznapi. Gyűlölöm, ha valami hétköznapi.
- Ennél azért többet vártam azok után, amit írtál, de semmi gond, lesz még időd belejönni, gyorsan megtanulod, hogy mit kedvelek és mit gyűlölök.
Vállat vontam és közelebb lépek hozzá.
- Egy dologban azonban mindenek előtt meg kell egyeznünk, és az a biztonság szavad. Eldurvulhat a helyzet, tehetek olyat, ami már nem fér bele neked, vagy egyszerűen túl fájdalmas, amit csinálok... Kimondod a szót, és azonnal leállok. Ha ajánlhatom, válassz valami rövidet, valami egyszerűt, de valami olyat, ami nem fordul elő túl gyakran egy beszélgetésben. Hidd el, a mérőszalag bármilyen jó választásnak is tűnik, okozott már kellemetlenséget... Szóval, mi legyen?
Egyenesen a szemeibe nézek, s amíg hozzá beszélek, egyetlen pillanatra sem engedem el a tekintetét. Kedvem lenne végigsimítani az arcán, körmeimmel vágni barázdát bőrének selymébe, letépni róla a ruháit, felizgatni, mámorba hajtani, feltüzelni vágyát, s mielőtt elérhetné a beteljesülést, kilökni a szobán kívülre, hogy a folyosón meztelenül szégyenüljön meg a szálloda vendégei előtt. Le akarom törni azt a magabiztosságot, amit úgy hisz hordoz magában, el akarom taposni az öntelt gondolatokat agyának legelzártabb pontján is, meg akarom neki mutatni, mi az uralkodni valakin, valamin... A szó azonban még nem hangzott el, és amíg nem ejti ki száján, nem vagyunk mások, mint két idegen, akik egymás fürkészve tüzelik a másik fantáziáját egyre epikusabb magasságokba. Legalábbis én így érzek, s hogy benne mi játszódik le, az nem igazán érdekel.
- Egyre türelmetlenebb vagyok...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen EmptySzomb. Jan. 28 2023, 07:08

Jensen & Wendy


Elég izgalmas lehetek, mert igen hamar kinyílt az ajtó, ezek szerint már nagyon várt. Persze, cseppet sem udvarias fogadtatásban volt részem. Felhúztam a szemöldököm, majd kérdőn néztem rá. Még, hogy késtem, de nem fogok felháborodni, vagy magyarázkodni. Inkább csak elengedem a megjegyzését a fülem mellett.
- Kettőnk közül ha valaki ugrik az nem én leszek. - mosolygok rá, és bár az álarcomat nem veszem vissza, de azért használni fogom néha. Mert tudom, hogy az mennyire nincs ínyére. - Most komolyan ágy, fürdő? Nem ilyen bevezetésre vártam.  - mondom neki csalódottan. Persze azt sem gondoltam, hogy tényleg ennyit akar tőlem. Persze nyilvánvaló, nős férfi aki betér egy kávézóba, kedvesen próbálja elcsalni a számom, a naiv kislány megadja neki és ő felhívja egy szobába, a lány megy mert rohadtul nincs vesztenivalója. Vagy mégis? A sztori vége így egyértelmű lenne, de itt rólam van szó, se nem vagyok naiv, se könnyen kapható. Részemről nem Jensen ruha nélküli akciója érdekel, sokkal inkább az, hogy miért lehetek számára érdekes. Tetszik és nem is, hogy még egy egyszerű szó váltásnál is ő akar a domináns lenni, nem találkoztam még hozzá hasonló emberrel.
- Azta! - nézek rá és egy kicsit csalódott vagyok, ennyire nem lehet kiéhezve, hogy rögtön a lényegre tér - ezek szerint mégsem akarod annyira kideríteni ki vagyok. Csak, hogy mit tudok? - körbenézek a szobában, valóban nem nagy, de igazából mire is kell nekünk? Egy ágy beszélgetni, valószínűtlennek tartom, egyikünk sem hülye. De valóban erre lenne rászorulva, hogy egy egyetemista lánnyal enyelegjen egy hotelszobában, álnév alatt? Vagy valóban elbaszott egy ember, akárcsak én és valami egészen más tervei vannak. Fel sem teszem ezzel kapcsolatban a kérdéseimet, máris jön a válasz. Olyan pimaszul és egyszerűen vágja hozzám a szavakat, hogy már egész természetesnek hat, amit mond. Pedig nem az, messziről sem. Nem lepődök meg a szavain tartom magam és figyelek, közben azon agyalok, hogy lehet mégis félreismert, lehet én ennyire mégsem vagyok elbaszott és inkább cuki kislányként el kéne hagynom a szobát. De akkor ott maradna a kérdőjel bennem, és mi várna otthon, megint az egyedüllét? Itt legalább valami izgalmas is történik, még akkor is ha nem történik semmi.
- Hiszed vagy sem, az álarc mögött nem egy könnyű nőcske áll. Biztosan vannak olyanok, akik azonnal elolvadnak a kemény férfi láttán, de szerintem rossz embert hívtál meg ma, ha rólam is ezt gondolod. - biztonsági szó, volt már részem ilyenben, nem kívánom megismételni, utálom, ha a pasik olyan szinten gyakorolják dominanciájukat, hogy a másik félnek egy szóra legyek szüksége, amivel leállíthatja őket. Én ilyet nem játszok, és velem sem fognak.
Közelebb sétálok hozzá, dühös vagyok, és szerintem érzi is rajtam, mert cseppet sem akarom leplezni. Közel állok hozzá, mert nyomatékosítani akarom, hogy velem ilyet nem tesz meg soha. - Tudod én voltam a hülye. - nevetem el magam. - Túl sokat gondoltam rólad, azt hittem olyan vagy mint én, erre kiderül, hogy rosszabb vagy, sokkal rosszabb. - nem mozdulok, még mindig vele szembe állok. Már szinte fáj, hogy állnom kell a tekintetét, de megteszem. - Meg akartál ismerni? Neeem, te meg akarsz dugni, alárendelni, megalázni. Egy olyan lányt, mint én nem lehet jobban megalázni, az élet már megtette, szóval találj ki egyedibb sztorit magunknak. - izzad a tenyerem és melegem van. Nem mondom, hogy nem izgatott fel, az ágy ez a határozottság, de minden ellene szól, mert ezek mellett minden olyan kibaszottul nem okés.


thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen EmptySzomb. Jan. 28 2023, 12:16
Azt nem tudom, hogy mire számított a szobával kapcsolatban, de annyi biztos, hogy nem fogom magam költségekbe verni, hogy kiszolgáljam az igényeit. Arra, amire használjuk ezt a szobát, egy motel lepukkadt milliője is megfelelne, de magam sem szeretnék poloskák között aludni vagy csótányokkal megosztani az éjszakát. Szerintem éppen megfelel, s ha ezzel valami baja van, panaszt tehet a szálloda vezetőségénél, bizotsan értékelni fogják minden konstruktív kritikáját és szemfüles észrevételét.
- Nem tudom miről beszélsz, többet tudtam meg rólad az elmúlt egy percben, mint a hetek alatt a kávézóban. - biccentem félre a fejemet, majd ellépek előle és kicsit srégen, pár méterre kerülök tőle. - Sokat elárul az emberről hogyan viselkedik, öltözködik, milyen a kiállása... Nekem ez a ruha azt jelenti, hogy inkább valami kényelmeset választottál, valami olyat, ami nem tűnik fel, ami tovább erősíti azt a képet, amit a világnak mutatni akarsz. Pedig tudod, hogy egy szűk nadrággal vagy harsányabb színekkel még jobban fel tudnád kelteni a figyelmet, de a világ érje be azzal, hogy kivillantod a hasad.
Elindulok balra, körbejárom őt, figyelem apró mozdulatait, de nem sokat látok, szinte teljesen mozdulatlanul áll előttem.
- Nagy önuralomra utal az, ahogyan itt állsz. Az ujjaid nem játszanak a combodon, vállaid nem mozgolódnak, egy picit talán biccentettél a fejeddel, de tényleg? Vagy csak bemesélem magamnak, mert annyira szokatlan ez a mozdulatlanság? De van itt valami más is, nem? Hogy miért nem mozdulsz meg... Azon gondolkodsz, hogy mégis mi a francot csinálj, menni vagy maradni? Visszatérni az élethez, mely nem több, mint eljátszani egy szerepet vagy maradni, és talán megtudni valamit magadról. Menni vagy maradni? Menni vagy maradni?
Szavai azonban lepattannak rólam, és valahogy nem is értem azokat. Mármint nem a kognitív képességeimmel vannak problémák, hiszen mindegyik szó és annak jelentése eljut az agyamig, de ebben az összetételben, ahogyan használja azokat, valahogy értelmetlen maszlagnak tűnik az egész.
- Ha úgy gondolod, hogy nincs itt helyed, akkor menj, nem tartalak vissza. De nem fogsz elmenni, igaz? Ahhoz már túl régen játszod a szerepedet, már túl régen vagy a középszerű, átlagos, cuki lányka ahhoz, hogy kitörj belőle. Már túl régóta fogod vissza magad, már túl régóta kényszeríted magad Wendy szerepébe... Egy apró mosoly, egy sejtelmes kacsintás, egy puha érintés, ezekkel is lehet csatát nyerni, de háborút? Látom rajtad haragszol, de még mindig korlátok közé szorítod magad, lépj valamit, ne csak áll ott, mint szende szűz az első szopása előtt...
Elneveti magát, miközben közelebb lép, hát ez is valami.
- Nem lehet jobban megalázni? Ne becsülj alá... De gondolkodjunk együtt, vajon mi történhetett veled... Apuka és anyuka túl szegény volt, rongyokba jártál, mindig éhes voltál, mindig cikiztek az iskolatársaid, mindig bántottak, mindig sírtál, de ez meg is erősített, megfogadad, sosem fognak sírni látni, sosem fognak újra megtörni, te egy erős nő vagy egy igazi küzdő!
Elkezdek körözni körülötte, karjaim mellkasom előtt fonom össze, s ahogy lépkedek, úgy figyelem őt.
- Vagy apuka agya egyszer csak elgőzölt, elment cigarettáért és sosem jött vissza? És láttad, hogy anyuka megszenvedi, eldöntötted, hogy téged soha senki nem fog kihasználni, nem fog játszani az érzéseiddel, inkább te használod ki a férfiakat, játszol velük, szórakozol, elcsábítod, majd jól megmutatod nekik, hogy milyen az, amikor otthagyják őket, és észre sem vetted, hogy pontosan olyan lettél, mint apuka, de már nincs visszaút, már nem tudsz változtatni rajta és nem is akarsz...
Megállok, próbálom megtudni, hogy mi lehet az igazság, de egyelőre nem tudom leolvasni róla, csak a haragot, a dühöt, amit irántam érez. Rendben, itt vagyok, gyűlölj!
- Vagy a nagybácsi volt? Ugye nem a nagybácsi volt... Vagy még rosszabb, megint apuka? Nem bírták a nadrágjukban tartani a faszukat, te pedig éppen ott voltál és kihasználták a lehetőséget? Elbaszták ezzel az egész életedet? Nem tudsz bízni emiatt a férfiakban, így inkább csak használod őket addig, amíg kellenek, aztán ki a maga útján? Erről van szó?
Újra szembe állok vele, kezeim a hátam mögött és úgy hajolok előre, egészen közel az arcához.
- Melyik legyen Wendy? Melyik szomorú történet tett tönkre hercegnő?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen EmptySzomb. Jan. 28 2023, 22:11

Jensen & Wendy


~Rohadj meg Jensen! - gondolom magamban, de nem mondom ki, nem akarom, hogy megtudja mennyire feldühített. Mégis ki ő, hogy így beszéljen velem, vagy bárkivel, miért érzi magát feljogosítva erre? Valaki biztosan hagyja neki, de én nem vagyok rászorulva, vagy mégis? Folyton arra gondolok, hogy nem kellene itt lennem, nem kellett volna eljönnöm, de nem is akarok elmenni, és nem értem miért. Mi fog meg benne, az, hogy legszívesebben behúznék neki, vagy hogy olyan ember, akivel eddig nem találkoztam?
-Szerinted minden lány aki kidobja a hasát feltűnést akar? Nem gondolod, hogy egy nő magának akar tetszeni? Senkinek nem kell megfelelnem, mert rohadtul a magam ura vagyok, és ezt senkinek nem engedem át. Nem tudsz te rólam semmit, csak találgatsz és reméled egyszer beletrafálsz, és reagálok majd rá. - mégis áttörik az a gát és rázúdul a haragom, magam sem értem miért vagyok ennyire mérges rá, hogy tudott pár mondattal ennyire felhúzni. Vájkál a múltamban, ki akarja ismerni azt.
-Baszd meg Jensen!  - ordítom a képébe. Az életem darabjaira hullott már mielőtt megszülettem volna, és ezzel akar kihozni még jobban a sodromból? Nem fog, a családom a múlt, ők már nem részesei az életemnek. Nem engedem, hogy a múltam rabságban tartson, olyan emberek miatt nem leszek szomorú, akik csak testileg voltak velem lelkileg és érzelmileg sosem viselkedtek a szüleimként.
- Ha elmennék neked lenne igazad, de nem adom meg ezt az örömet neked, szeretnéd, hogy sírjak előtted, de az megint olyan kislányos lenne nem? Meséljek a szomorú múltamról, téged tényleg ez izgat fel, de nem fogok. Tapogatózz csak a sötétben. - megpróbálom átvenni a vezetést, de nem hiszem, hogy tudok annyira aljas lenni, mint ő. Leülők az ágyra, túlságosan is sebezhetőnek érzem magam, miközben köröz körülöttem.  -Eszembe sem jutott alábecsülni téged. Nem ismerlek és mondtam nem ítélkezek. - próbáltam nyugtatni a hangom, de belül ordítottam.
- Mindig csak rólam van szó, hogy miért vagyok én olyan érdekes. Engem az érdekel, ami miatt te itt vagy. Ha már ismerkedünk legyen kölcsönös, úgy fair. A feleséged mit tud erről az egészről? Tud egyáltalán arról milyen ember vagy? Mert amikor beszéltél vele teljesen másik arcodat mutattad, neked is van álarcod Jensen. Örülök, hogy nem nekem öltöd fel. - ez amit most mutat a rohadt valóság, ez ő, ezt nem lehet megjátszani. - De valamiben igazat kell adnom, nem fogok elmenni, és tudod miért? - nem, még erre én sem tudok jó választ. Ahogy beszélek száll el a dühöm, a hangulatingadozásom ismeretlen számomra. Olyan embert csinál belőlem ez az egész, amilyen nem akarok lenni, de belementem a hülye játékába, ha nem kerülök ki nyertesként legalább legyünk egálban. Tervnek nem rossz, de mindenképpen megpróbálom valahogy legyőzni, még csak a szavak csatája ez, kétlem, hogy bármi jó fog ebből kisülni.- Kalapács. - vágom rá. -Az lesz a biztonsági szó, kalapács. - állok fel az ágyról határozottan. Mutasd mit akarsz, állok elébe, elfogadtam a játékszabályokat, de nem fogom követni őket.

thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen EmptySzomb. Jan. 28 2023, 23:55
Megérkeztünk. Végre sikerült lefejtenem róla az összes védelmi mechanizmust, az álarcok intrikált hálóját, a szerepek összeláncolt rétegeit, és arra tudtam bírni, hogy kifejezze a legtisztább és legőszintébb érzelmet, ami az emberi lélek legmélyebb bugyraiban gyökerezik. A mindent megsemmisítő harag gyönyörűvé teszi, látom a megfeszült izmokat testében, a feldagadó eret nyakának kecses vonásán, és ahogy ordít, füleimnek zene minden egyes szótag, minden egyes fonéma. Tombolj Wendy, add ki magadból, dobd le a láncokat, amiket a társadalom rád kényszerít és fürödj meg a szabadság mindent legyűrő teljességében.
- Tudsz te ennél jobbat is! - nevetem el magam. Ahogy leül az ágyra, nem követem, csak figyelem őt, és ahogyan Stellát a szájára veszi, kedvem lenne képen törölni, de mégsem teszem. Még nem tudja, még nem tudhatja, hogy vannak tiltott témák, személyek, események, amihez semmi köze nincs, és valószínűleg neki is vannak olyan pontok az életében, ami tabunak számít. Úgy tűnik, a múltja is ilyen, de még mindig rejtély, hogy mi lehet az.
- Sosem állítottam, hogy nincsenek álarcaim. És büszkén viselem mindegyiket, azt is, amit neki mutatok. Az egy különleges maszk, csak az övé és soha ne gondold, hogy lesz olyan pillanat, hogy miattad öltöm fel. És ahogyan azt a maszkot nem láthatod, úgy a személye is tiltott téma... Ez volt az utolsó alkalom, hogy említetted őt. Megértettél?
Nem volt kedvem tovább magyarázni, ennyinek is elégnek kell lennie, hogy megértse.
- Kalapács. - ismétlem utána, majd az éjszaka folyamán most érintem meg először. Ujjamat végighúzom mellkasán, pontosan a szegycsont felett, rövidre szabott felsőjének anyagát simítva elégítem ki a vágyat, hogy végre hozzáérjek. - Azt hiszem, értem a szimbolikát, és bevallom tetszik. Nagyon, nagyon tetszik...
Mosolygom rá, majd amikor elérek a felső aljára, elveszem az ujjamat és ellépek tőle.
- Egyedül élsz? Van valaki, akinek feltűnnének a kék-zöld foltok, akinek magyarázkodni kellene, hogy miért hurkás vagy véraláfutásos az egész hátad? Esetleg egy pasi, egy szerelem vagy valaki más, aki féltékenységében meggondolatlanságot csinálna? Egyik sem zavar, amíg kordában tudod őket tartani, de szeretnék minden felet megkímélni az ilyen kellemetlenségektől. Főleg magamat...
Szokásos kérdések ezek, amiket mindenkinek felteszek még a legelején, és aszerint alakítom a játékot, ahogyan válaszolnak. - És nem vagyok cukrosbácsi, de ha valami olyat akarok tőled, amihez pénz kell, szólsz és megkapod.
Kifordítom a széket az íróasztaltól, leülök rá, majd hátradőlök rajta.
- Kezdj el vetkőzni... De ha bármikor úgy érzed, már kényelmetlenül érzed magad, vagy túl sok lenne, nyugodtan hagyd abba. Tudni akarom, mi az a határ, amit már nem vállalsz be... Persze meg is kérdezhetném, és biztosan őszintén válaszolnál rá, de miért kockáztassuk meg, hogy hazudj. És érdekesebb is így, hiszen minden ruhadarab, ami összehajtva az ágyra kerül, jutalmat érdemel. Legyél kreatív, de tudd a határokat.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen EmptyVas. Jan. 29 2023, 16:16

Jensen & Wendy


Túl közvetlen, túl pofátlan és egyáltalán nem nekem való ez a műsor és az ö személye sem még csak egy éjszakára is sok nekem. Mégis itt vagyok, nem tudok elmenni, pedig itt fogom hagyni, feladom a játékát, muszáj feladnom, nem nyerhetek vele szemben, pedig mindent bevetettem ő okosabb nálam, sokkal jobban keveri az én lapjaimat. Én meg gyenge vagyok, persze ezt nem így fogom neki elmondani.
- Megértettem. - mondom neki kifejezéstelen arccal. A felesége tabu téma? Tehát nem tud róla, rossz fiú vagy Jensen, biztosan jobb fej a másik álarc, de soha nem is lennék kíváncsi rá, soha nem akarnám ezek után látni, így még ő tesz szívességet, hogy közli nem is fogom. Érezzem magam megalázva ezzel, vagy mit akar, szegény lányok, akik ezeket a szavakat mind isszák, mert biztosan nem én vagyok az első légy a hálójában.
- Szeretnéd megvédeni magad ugye? Nehogy leleplezzem a piszkos titkodat vagy kifecsegjem. Nyugodj meg nem fog látni senki semmilyen foltot rajtam, mert nem lesz ilyen. Baszki, most, hogy látom mi vagy valójában már nem is vagy annyira érdekes. - pedig de, mert még mindig nem mozdultam meg.
Amikor hozzám ér megfagyok, félnem kellene tőle, fel kellene, hogy izgasson, de nem vált ki semmit belőlem. Semmit és ez ijeszt meg, azt hinném be vagyok drogozva, bár így lenne.
- Ha mégis nyomot hagynál a testem bármelyik részén, nem tudom garantálni, hogy annak aki netán észreveszi, majd tetszeni fog. - kire is gondolok most? Szerencsés vagyok, mert mindkét főnökömre számíthatok, Danny szerintem ölne is értem, de vagyok annyira jó ember ismerő ha bármi történne velem a barátaim tűzbe mennének csak, hogy bosszút állhassanak.
Amikor leül a székbe jó esélyt látok a szabadulásra, lehet feladja, mert rájött, hogy közel sem vagyok érdekes. De nem, olyat kér, ami még jobban felhergel. Nem mérges vagyok, még csak dühös sem, inkább tanácstalan, mert belementem ebbe a hülye játékba és szerintem egész jól is játszottam, mégis a folytatásban már kételkedek.
Ledobtam a kabátomat az ágyra, gyűrötten, az ágy közepére, hogy még véletlenül se tegyek eleget a kérésének. Lázadok, mint majdnem minden korombeli, mások a szüleik ellen, én a világ ellen és most ő az aki a nagyurat játssza.
- Kockáztass. - a testem előtt összefontam a kezeimet, a kabát lekerült rólam és az ujjatlan felsőmben kicsit meztelennek érzem magam előtte. De ennél több ruha rólam nem fog lekerülni, nem tud eleget beszélni, sértegetni ahhoz, hogy megtörténjen, ahhoz nagyon sokat kell még finomítania magán, és erre ő nem hiszem, hogy képes.

thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Nyolc-hatvannégyes szoba --- Wendy && Jensen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Starbucks --- Wendy && Jensen
» what's happened? / Jensen & Wendy
» Arnold & Fable - 324-es szoba
» Jensen
» Wicked Game -Jensen&Cindy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: