New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Connie & Wendy
TémanyitásConnie & Wendy
Connie & Wendy EmptySzer. Feb. 12 2020, 19:02

Connie
Szia! Tök jók voltunk most rankeden  Razz  Amúgy mizu? Túlélted a családi ebédet? Nagyon szűkszavú voltál discordon...




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptySzer. Feb. 12 2020, 20:08

Wendy
Hello. Igen, nagyon jó voltál. Szépen carryzted a seggemet boton. Very Happy



Hát, mostanában nem tartozik a kedvenc eseményeim közé… Ráadásul Oliver folyton a telefonomat leste. Szerintem látta, amikor neked írtam. Biztos nyaggatni fog miatta…




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptySzer. Feb. 12 2020, 20:33

Connie
Azért volt egy para rész, amikor azt hittem top lane oda lesz, elég vakmerőek voltak a srácok  Shocked De néha ez visz előrébb.




Tényleg nézte? Connie & Wendy 1556694851 De kis szemét, foglalkozhatna a saját dolgával Connie & Wendy 199984066 Már miért nyaggatna? Nem írtál semmi olyat nekem és szerintem amúgy is pasinak néz, akit csaj néven mentettél el Razz




Holnap zh, de nem fog az agyam és nincs kedvem tanulni  :fhuuu:





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptySzer. Feb. 12 2020, 21:34
Conrad Easton írta:

Wendy

Beleadtak mindent a végén, szóval jó volt. Very Happy



Csak buzgómócsing, mint mindig. Tudod, hogy milyen. Szereti beleütni az orrát mindenbe, de ettől még nem szemét, csupán kíváncsi.



Az a baj, hogy nem annyira buta, mint amilyennek látszik, és most rá fog kattanni erre. Így is mindig csajozási tippeket akar adni, mintha annyira rá lennék szorulva…



Uh, ne is mondd. Nekem is lenne tanulnivalóm bőven, de valahogy a gyakorlás jobban leköt. Végül is, ebben akarok dolgozni, nem hülye motorokkal.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptySzer. Feb. 12 2020, 22:00

Connie
Az volt a szerencséjük, hogy melletted jól fel tudtam tápolni magam  Cool



Miért nem a többi tesódra fókuszál inkább?  Razz Amúgy meg kétlem, hogy az ő csajozási tanácsai olyan hasznosak lennének, neki sincs még senkije nem?  :???: Amúgy, ha nagyon nem akar leszállni, akkor add be neki, hogy van csajod, csinálunk pár közös selfiet azt annyi, talán leszáll rólad.  Connie & Wendy 3673325056



Jó, téged nem is érdekel az egész egyetem, de engem azért igen, csak ez a matek 1 kikészít, hiába tudom, akkor is meghúzhat a tanár, elsőre senkit sem enged át.  Connie & Wendy 3719483937  Majd tanulok a pót zh-ra...





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptySzer. Feb. 12 2020, 22:33

Wendy

Nekem volt szerencsém, hogy ilyen csodás supportom van. Very Happy



Mert végre adtam neki támadható felületet. Amúgy mindenkit nyaggat…  Rolling Eyes



Nincs senkije, de ha jól tudom voltak kalandjai. Viszont nem szorulok a tanácsaira.  Jézusom! Dehogyis! Akkor még jobban rám telepedne, sőt… Szerintem még téged is megpróbálna lenyomozni, szóval inkább hagyjuk. Majd elintézem.  Connie & Wendy 2294295132



Érdekelni érdekelne, csak elég szomorú, hogy az utolsó évemben tudatosult bennem, hogy marhára nem érdekel ez az egész. A matekban viszont segíthetek, ha gondolod. Nekem nincs bajom vele, felkészíthetlek.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptySzer. Feb. 12 2020, 22:48

Connie
Köszi, de ez csapatmunka volt  :bffs: Amúgy ez a támadható felület, hogy a telódat lesheti?



Ugyan, én lenyomozhatatlan vagyok, csak az lát fb-n is, akit én jelölök be. Razz De lehet nem ártana találnod valakit, hogy lekoptasd vagy adj inkább te neki tanácsokat, ha már ennyire jó vagy csajozásban.  Connie & Wendy 3673325056 Amúgy hogy gondoltad elintézni az öcséd?  Connie & Wendy 2271796702



Nos igen, szerencsére én tudtam mit akarok, szóval jó lenne befejezni az egyetemet. Most nincs kedvem egyenletekkel szenvedni, de majd ütközhetünk a pót zh miatt valahol, hogy legalább az legyen meg, erre épül sok más tantárgy, ami miatt buknék egy évet legalább  Connie & Wendy 3719483937





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyCsüt. Feb. 13 2020, 06:28

Wendy

Attól még te vagy számomra az egyetlen support a világon.  Connie & Wendy 3673325056
Többek között. Minden egyes szavamra figyelnem kell, mert ha bármi furcsát észlel egyből rám cuppan. Szerintem előző életében vadászkopó volt… Connie & Wendy 618794435



Ne becsüld le Oliver kutakodó képességeit. Inkább neki kellett volna oknyomozónak mennie, nem Clyde-nak…
Nincs szükségem senkire csak ezért. Meg aztán, akkor meg akarná ismerni, kifaggatná az egész életéről, és mindent tudni akarna a lányról is. Nem kívánom ezt senkinek. Meg feleslegesen én se akarok Oli hülyeségein stresszelni.
Nem vagyok jó benne. Bár tény, hogy a tanulmányaim meg a játék jobban lefoglal, ezért nem is fordítok túl sok időt rá. Majd úgyis felbukkan a megfelelő lány, nem kell ezt erőltetni.



Bezárom a pincébe. Connie & Wendy 2648614545
Viccet félretéve, majd azt mondom neki, hogy egy szakra járunk, és jegyzeteket kértél tőlem. Aztán el kezdek magyarázni neki a tananyagról, amit unalmasnak talál, aztán elveszíti az érdeklődését.



Eleinte én is azt hittem, hogy ezt akarom. Aztán, mióta a csapathoz kerültünk, egyre jobban vágyok a profi karrierem kiteljesedésére.
A matekban viszont tényleg segítek, csak szólj, mikor akarsz tanulni, és a tiéd vagyok.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyCsüt. Feb. 13 2020, 09:40

Connie
Köszi  Embarassed Razz Remélem nem fog kitenni a főnök, mert megint rám jön a para a kamerák miatt  Connie & Wendy 2081954265



Vadászkopó?  Connie & Wendy 530746732 Jó nem becsülöm le, de remélem rendesen véded a telefonod előle  Rolling Eyes
Ilyet sem sűrűn hallani tőled, hogy valamiben nem vagy annyira jó Razz Amúgy tényleg jobb nem erőltetni az ilyet, bár szerencsére engem senki sem nyüstöl ilyenekkel, ilyenkor örülök, hogy nincs testvérem.



A pince izgalmasabban hangzott Twisted Evil De a halálra untatás sem egy rossz módszer Razz Én is szeretnék profi lenni, bár ne lenne kamerákkal kikövezve az afelé vezető út  Connie & Wendy 2425572404   Connie & Wendy 3305246087 Ááá inkább beszéljünk másról, mert nem akarok estére bepánikolni... Egy Xayah - Rakan párost majd egyszer kipróbálhatnánk, elég sokan játszanak velük és ott kell az összhang is, ami sokaknak nincs meg annyira  szemöldök De csak normál meccsen





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyCsüt. Feb. 13 2020, 10:08

Wendy

Ne aggódj, azt nem hagyom. Egy csapat vagyunk, ezt is megoldjuk valahogy.  Connie & Wendy 4146035580
Hát, olyan, amikor szimatot fog. S mivel nem tudják, hogy mivel foglalkozok, sőt szinte semmit nem tudnak, ezért Oli szeret rám akaszkodni, ha talál valamit.
De ne aggódj, ez csak egyszer fordult elő. Többet nem fogom hagyni neki, hogy rálásson az üzeneteimre.  Connie & Wendy 199984066



Ugyan Wendy. Én sem vagyok tökéletes.  Connie & Wendy 87422597
A többi testvérem nem nyúz ezzel. Meg jó az, ha az ember tud kire számítani, csak… A két kisebbik közül az egyik elnyújtott lázadó korszakát éli, a másik pedig a rendes lázadó korszakát, szóval jobb távolmaradni tőlük ilyenkor.  Rolling Eyes



De gonosz vagy. Nem tennék ilyet vele, mert a végén klausztrofóbiás lenne, aztán azért is engem okolna. Így folyton sír a szája mindenért.  Rolling Eyes Szóval maradok az untatásnál, az a kényelmesebb megoldás.



Majd segítek benne. Engem nem különösebben zavar.
Xayah-Rakan még mindig op.  Connie & Wendy 3673325056 Hiába hozták be Apheliost meg Sennát, ha azt a kettőt le tudjuk pickelni, akkor elég durvák tudnak lenni. Szoktam Xayah-val gyakorolni amúgy, szóval akkor hozol mellém Rakant, amikor szeretnél. De… Nem nekem kéne lennem a srácnak?  Connie & Wendy 1556694851
Amúgy nem vagyok őrült. Amíg nem vagyunk profik egy hőssel, addig nem viszem rankedre. Majd ha tapasztaltnak érezzük magunkat velük. Connie & Wendy 3673325056



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyCsüt. Feb. 13 2020, 10:42

Connie
A baseball sapi jó ötletnek tűnik, de apa folyton elveszi tőlem és utána nem találom sehol  Connie & Wendy 3719483937 Lehet bent kéne hagyni egyet majd a gamer szobánkban.  Connie & Wendy 3673325056 Amúgy nem ebéd közben nyomogattad véletlen a telefont? Ennyire ne légy függő  Rolling Eyes (Tudom, bagoly mondja verébnek  X3 )



Ó, a lázadó korszak! Nekem azt hiszem ez kimaradt, mert apa olyan laza, hogy nem kellett lázadnom semmiért  Connie & Wendy 3673325056 Amúgy meg túl sok horror filmet nézek mostanában, lehet azért vártam volna valami keményebb elintézést  Rolling Eyes Razz



Olyan kellemetlen, hogy csak engem zavar, ha néznek meg sztárolni akarnak Embarassed Na, mikor lettél ilyen válogatós? Engem nem zavar, ha fiú karival mentem meg a pici női karid popóját Razz Holnap vizsga után akkor majd játszhatnánk velük, én is Rakanoztam már egy keveset, mikor kijött. Connie & Wendy 3673325056 Kezdek álmosodni, de nem akarok még aludni, nem akarok holnap zh-ra menni  X3





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyCsüt. Feb. 13 2020, 10:59
Conrad Easton írta:

Wendy

Egy Dignitasos sapkára szerintem senki nem panaszkodna. Mondhatnád, hogy a mezedhez tartozik. Very Happy Majd odaadom az enyémet.



Nem tudod mennyire borzasztóan unalmas ott ülni, hallgatni, hogy a két fiatalabbik testvérem vakvágányra tereli az életét, magadról meg ha akarnál, akkor se mesélhetsz semmit, mert nem értenék meg…  Connie & Wendy 1199779969 Úgyhogy valamivel le kell kötnöm magam, és az, hogy másokkal  beszélgetek még mindig jobb, mintha Instára tölteném fel aznapi ebédet. Jó, hogy nincs is Instám…



Nekem is kimaradt, szóval szerintem bepótolják helyettem is.
Hé, attól, hogy Jhin main vagyok, nem vagyok szadista. Very Happy Nem viszed kicsit túlzásba a horrort? Nézhetnél valami nyugisabbat…



Szerintem nem csak téged zavar. A kedvenc midesünket is zavarja a rivaldafény. Nem csoda, kölyök még.
Csak szórakozom, engem annyira nem zavar.  Connie & Wendy 3673325056 Csak általában a férfiaknak kellene megmenteni a nőket, nem fordítva. De hát… Változik a világ. Úgyhogy mostantól te adc-zel.  Connie & Wendy 690269075
Amikor ráérsz, tudod, hogy hozzátok igazodom. Én nem vagyok még álmos, viszont nem tudom mit kellene kezdenem magammal. Kezdek unatkozni, és szerintem a szobatársaim nem értékelnék, ha belevetném magam egy újabb csatába.  Razz
A zh miatt meg ne aggódj, ügyes vagy, biztos menni fog, csak nem szabad félni tőle. Tudom, tapasztalat. Wink



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyCsüt. Feb. 13 2020, 11:22

Connie
Majd kérek egy sapit, bár annyira nem szeretik, ha abba vagyunk, mert nem látszódunk 'elég jól', de én nem akarom magam hypolni  Embarassed



Sajnos tényleg fogalmam sincs milyen lehet, nem kellett még titkolóznom sosem eddig  Connie & Wendy 249993984 Még jó, hogy mi itt vagyunk neked, amúgy meg tölts le valami játékot a telefonodra szerintem és inkább játssz azzal  Wink Tényleg mi volt az ebéd? Fogalmam sincs mit főzzek holnap  Connie & Wendy 2451935670



De az már olyan unalmas, ami nem horror vagy nem fröcsög a vér benne  Rolling Eyes A múltkor valami romantikus akciófilm indult el a netflixemen, hogy folytassam, azt hittem rosszul látok, de rájöttem, hogy apa rákattant a netflixre. Csináltam neki külön profilt, mert most a listám tele van nyomi filmekkel...  Connie & Wendy 199984066



Kac-kac, biztos nem Razz Only supp!  Connie & Wendy 3673325056 Nem tudom milyen lehet kolisnak lenni, de én jobb szeretek a saját ágyamban aludni. Daddy meg olyan mélyalvó, hogy nem keltené fel senki, az ébresztője is egy hajókürt Connie & Wendy 3719483937 Ha nem előtte ébrednék fel, biztos a szívroham vinne el  Connie & Wendy 3719483937 A zh, meg nem lesz meg, de bemegyek, hogy lássa a tanár, hogy azért próbálkozom  Connie & Wendy 560292900 Na én eldőlök, ha nem írnék vissza, akkor bealudtam Connie & Wendy 3624854829




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyCsüt. Feb. 13 2020, 17:38

Wendy

Tényleg szívesen odaadom az enyémet. Úgyse nagyon hordom.
Hát, ezt meg el kell fogadniuk. Ha eredményeket akarnak, akkor tegyék a játékosaik számára komfortosabbá ezt az egészet.



Én csak a családom elől tartok vissza információkat, de már megszoktam. Ők nem olyanok, mint én.
Fogalmad sincs, hogy mennyire unalmas lenne az életem nélkületek.
A mobilos játékok unalmasak, de lehet leszedem a TFT-t, de arra meg lehet Court cuppanna rá, tekintve, hogy aranyos benne az állatkám.



Uh, fogalmam sincs. Nem vagyok egy gasztrozseni, de ha megkeresed a húgom Instagramját, akkor biztos találsz róla képet. Én csak annyit tudok róla nyilatkozni, hogy anyám főztje igen finom. De hogy mit tesz az asztalra... Megeszek mindent, amit elém pakolnak.
Tudsz főzni? Ha tehetem, én a konyha közelébe se megyek…
Istenem… xD Nagyon vicces lehetett. Very Happy Az enyém többnyire sci-fivel meg nyomozós filmekkel meg sorozatokkal van tele. Ezek szerint apukád kissé romantikus alkat.



Pedig, szerintem lövésznek se lennél rossz. Very Happy
Hát, ez inkább amolyan albérlet, ettől függetlenül legyilkolnának, ha hangos lennék. Viszont, itt még mindig jobb, mint otthon a két hiperaktív mellett. A srácok itt legalább békénhagynak.
Tuti halálra rémülnék egy olyan ébresztőtől. Mondjuk, ha hétalvó lennék, nekem az öcsém magyarázása lenne az ébresztőm, mert arra biztosan azonnal kiugrok az ágyból.
Hát, az is több, mint a semmi, de azért ne írd le ilyen hamar magad. Hátha átjutsz a vizsgán.
Én még egy darabig virrasztok, ha kellenék, akkor elérsz úgyis. Jó éjszakát, aludj jól!



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyCsüt. Feb. 13 2020, 18:04

Connie
Reméljük úgy lesz, néha úgy érzem könnyen pótolhatóak vagyunk és aki problémás nem akarnak rajta segíteni  Embarassed Nemár, tök sok jó játék van és csak ebédeknél kellene azokkal nyomulnod, ennyit megér a béke nem?  Connie & Wendy 3673325056



Mondjuk úgy, hogy ehető kaja kerül az asztalra és nem égetem le a konyhát, mint a kis nyomik a sims-ben  Razz Btw, a húgod nem csak a kajáról tett ki képet, hanem rólatok is  Rolling Eyes
Apa, hát nemtom mi ütött belé, szerintem talált magának valakit, aki tetszik neki  Connie & Wendy 249993984 Nem egy romantikus alkat, de inkább nem kérdeztem rá  Connie & Wendy 2081954265



Na, majd holnap kiderül mi lesz, nem is akarod addig rá gondolni sem, de legalább nem izgulok, mert tudom, hogy nem tanultam semmit  Smile  Bár erre lehet nem kéne büszkének lenni  Rolling Eyes Te is aludj jól, majd ha eljutsz odáig!  Connie & Wendy 2451935670





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyPént. Feb. 14 2020, 02:04

Wendy

Szerződést kötöttek velünk, addig nem küldenek el, amíg az le nem járt. Legfeljebb cserét rakhatnak a helyünkre, de nem bocsájthatnak el. Szerencsére azért már elég kötött a szabályok ilyentéren.
De az a baj, hogy mindegyik untat. Eleget bámulom a képernyőt gyakorlással, olyankor szívesebben beszélgetek veletek.



Pedig azok viccesek voltak. Tény, nekem is nagyjából gyújtogató szinthez ér fel a konyhai tudásom. Laughing
Jézusom… Azonnal belépek az Instájára, és törlöm azt a képet… Szerencse, hogy az egész családnak viszonylag könnyen feltörhető jelszavai vannak…  Connie & Wendy 1199779969
Miért nem kérdeztél rá? Ennyire kényes téma lenne?



A bukottak békéjével mész oda? Very Happy
Ha vigasztal, az elmúlt néhány zh-m során én is bukdácsoltam. A csapat jelenleg többet ér, mint a tanulmányaim.
Köszönöm, de lehetséges, hogy reggelig virrasztok. Egyáltalán nem érzem magam fáradtnak.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyPént. Feb. 14 2020, 11:23

Connie
A csere is pont elég kudarc lenne, most, hogy eddig eljutottunk együtt  Connie & Wendy 2451935670 Én is szívesebben beszélgetek veletek, amikor ráérek és nélkülöznöm kell a gép társaságát.  Connie & Wendy 3673325056



Pedig jó képek lettek és jó sokan likolták is már  Connie & Wendy 3673325056
Remélem nem tanulják el tőled a többiek a mások fiókjának a feltörését  Connie & Wendy 3719483937 Már miért faggatnám erről? Még a végén visszakérdez és felvilágosító beszédet akar tartani, köszi kihagyom  Razz



Húú, majdnem elkéstem a vizsgáról, éppen csak beestem mikor a lapokat osztotta ki a tanár  Connie & Wendy 3719483937 Teleírtam minden lapot, talán még nem is hülyeségekkel, majd kiderül pár nap múlva úgy is  Connie & Wendy 2451935670 Most végeztem, nem tudom ébren vagy-e vagy bealudtál végül, de lehet jobb ha ma ki sem mozdulok otthonról, mindenhol párok andalognak... valentin nap agyrém!





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyPént. Feb. 28 2020, 02:30

Wendy

Ne aggódj emiatt. Minden rendben lesz! Valahogy megoldjuk, hogy feloldódj a kamera előtt.
Akkor érted már, hogy miért szeretlek téged olvasni a családi ebédek alatt?



Ja, csak nem adtam rájuk engedélyt. Majd leszedem őket.
Ugyan… Hülyék hozzá. Clyde-ot alapból nem érdekli, Courtnek elég, ha a sajátjába be tud lépni, Oliver meg… Oliver. Nem kell őt részleteznem.
Azt hittem, szereted tudni mi folyik odahaza.



Akkor mázlid volt. Very Happy Én gyakorlaton voltam ma, de halál unalmas volt.
Biztos átmész. Ha meg nem, akkor bármikor korrepetálhatlak.
Épp a pizzámat várom. Amúgy meg… Ha annyira Rakanozni szeretnél, akkor less rá az accodra. Vár egy meglepetés. Very Happy
Csak, mert annyira szereted a Valentin napot. Razz



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy EmptyPént. Feb. 28 2020, 11:42

Connie
Remélem is, bár a baseball sapi jó ötlet volt :bffs: Én azért apa előtt nem nyomkodom a telefonom, de persze megértelek Connie & Wendy 4146035580



Szeretem tudni és ha valami komoly alakulna apa úgyis elmondaná nekem Connie & Wendy 2451935670 Nem akarok addig gondolni sem semmire, lehet csak nosztalgiázott.



Milyen pizza lesz? Itthon lasagne van, alig várom, hogy egyek és kockuljunk utána, csak be ne fogjon apa dolgozni üzletbe superhero
Connie & Wendy 1199779969 Neee, azt hittem csak rossz viccnek szántad! Köszi Connie & Wendy 3719483937 Akkor ma Rakanozni fogok és te leszel a csaj, akit meg kell menteni Razz





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connie & Wendy
Connie & Wendy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Connie & Wendy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Connie&&Joyce
» Connie & Oli ~ what an unpleasant surprise
» Két pizza lesz egy személyre - Connie & Ruby
» when it's just the two of us... - Peter & Wendy
» work and other fun... - Caesar and Wendy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: