New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 4:45 pm-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 4:43 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 4:30 pm-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 4:00 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 3:36 pm-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 3:28 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 3:20 pm-kor
Brisea Rossi
tollából
Ma 2:57 pm-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 2:51 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

ha épp azon tépelődsz, mi legyen a női karid foglalkozása
Témanyitásha épp azon tépelődsz, mi legyen a női karid foglalkozása
ha épp azon tépelődsz, mi legyen a női karid foglalkozása EmptySzer. Dec. 06, 2017 11:40 pm

Rád bízom teljesen


Teljes név: szabad
Play by: lényegében szabad, Daddario csak ajánlás, ígérem, minimálisan szólok csak bele, na meg főleg attól függ, milyen korú, jellemű, hátterű hölgyet képzelsz el
Születési hely:szabad  
Kor: 28-38
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: szabad
Csoport: egészségügy
Warning: Félelmetesen nem értek az egészségügyhöz, de valahol ez benne a szép. Azért megpróbálom kinyögni, mit szeretnék. Smile
Szóval, jó sok sebészt látok az oldalon, de nekem olyan dokinénire lenne szükségem, akihez általános vizsgálatokra lehet járni. Olyasmi mint egy háziorvos, vérnyomást mér, megkérdezi, hogy vagyok mostanában, kéretlen tanácsokat osztogat - hol az egészségemről, hol a magánéletemről -, és számon tartja minden bajom, sokszor még helyettem is. Pláne, mivel időközben egész jóban lettünk, kedveled a közvetlenségemet, elnézed a randa számat, jól szórakozol a kitérő válaszaimon, belemész a sztorizásba, de azért végül mégsem hagyod elpasszolni az eredeti témát. Valahol becsülöd, bár kicsit sem helyesled a munkához való hozzáállásomat, és próbálod megértetni velem, hogy ha nem változtatok, 10 év múlva nem leszek más, mint egy impotens, kiégett kretén az egyik nagy nevű szanatóriumban. Már ha megérem, és nem visz el előbb egy jószándékú szívinfarktus. Én persze nem veszlek komolyan, de cserébe rendszeresen visszajárok. Azért ez is jelent valamit, nem? És nagy titokban talán még a tanácsaidat is megfogadom olykor. Valamiért úgy érzem, érdemes és grátisz még szórakoztató is beszélgetni veled, de ne aggódj, a te életedet is rendszeresen kibeszéljük ám. Akkor is, ha nem akarod. A kommentelésben és kéretlen beszólásokban én is jó vagyok, de tudod, hogy érdekel, mi van veled, és kérned sem kell, bármikor bármit elintéznék neked. Vagyis hát, nem tudom. Lehet, hogy nem tudod.
A lényeg, hogy a magam módján nagyon is kedvellek.
Te írod fel az idegbogyóimat, enyhe nyugtatókat, és menő lenne, ha mindig kapnék valami apró feladatot. Így is mindig rád hivatkozom, ha azzal baszogatnak, mért nem iszok még egy sört, miért nem eszek sütit, vagy mért próbálom újra és újra letenni a cigit.
Nem tudom, ez voltaképp mibe fér bele, lehet magánrendelés, vagy dolgozhatsz kórházban is, hogy tudj bandázni az oldalon a kollégákkal. Remélem, te jobban tudod, mit szeretnék, mint én. Very Happy
A hirdetés szerintem igazából annak szól, akinek van már elképzelése, csak foglalkozást és egy indító aktív szálat keres a karakterének. Ötletben nem lesz hiány, ha úgy érzed, elkaptad a kettőjük közötti fonalat, komm-komm!
A történetbe szinte bármi beépíthető. Dobj egy pm-et, ha megvagy. :')


mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
ha épp azon tépelődsz, mi legyen a női karid foglalkozása I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
ha épp azon tépelődsz, mi legyen a női karid foglalkozása EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
ha épp azon tépelődsz, mi legyen a női karid foglalkozása 5RpYFSk
 
ha épp azon tépelődsz, mi legyen a női karid foglalkozása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nefeledd gömb ~ Avagy kinek nincsen esze, legyen notesze

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: